Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Fillo

    grygi8426.2.2011 18:40reagovat

    Ani jsem od něj víc dneska nečekal..

  • faul neuwirta

    Poldi26.2.2011 18:27reagovat

    ale jinak sranda :)

    • faul neuwirta

      Cahill26.2.2011 18:28reagovat

      vtipná byla hlavně teď ta megašance :))

      • faul neuwirta

        Poldi26.2.2011 18:31reagovat

        jj to jsem myslel :) nejdriv byl neuwirtuv faul na zicha. sahl mu rukou do obliceje, z toho to vzniklo a pak to bylo velmi komicky :)

        • faul neuwirta

          Cahill26.2.2011 18:35reagovat

          ajo :) já viděl až ten směšnej shluk před bránou.. každopádně teď velká škoda, že hradec neproměnil jednu z těch dvou šancí.

          • faul neuwirta

            Poldi26.2.2011 18:38reagovat

            fakt je to skoda, uz by si ho hradec zaslouzil...

          • faul neuwirta

            grygi8426.2.2011 18:39reagovat

            Šancí už bylo dost, aby nebyli potrestáni..

            • faul neuwirta

              Cahill26.2.2011 18:41reagovat

              teď zase šance.. kua chce to gól!

            • faul neuwirta

              Poldi26.2.2011 18:41reagovat

              jo, bohuzel to takhle funguje no :( ale ne vzdycky

  • offsidy

    Poldi26.2.2011 18:18reagovat

    zajimalo by me kdy si v tom udelaj jasno???ted tam zelenka tvrdi, ze to offside nebyl, nakresli tam krivou caru :) a rika, ze ne. vcera expert na nove zase tvrdil, ze se offside posuzuje ktera cast tela v nem je, jestli s ni je mozno dosahnout gol. v to zapase vcera to byla ruka, proto to nebyl. ted zase zelenka tvrdi, ze to bylo hranicni a podle krivy cary vyhodnotil, ze to offside nebyl, ikdyz bylo zretelny ze casti tela (noha, hlava) v offsidu byly. podle cary vapna na hristi :) fakt zajimavy

  • Statistiky

    dominik2726.2.2011 18:10reagovat

    5:7 na střely, 1:4 na rohy, akorát držení míče 54:46(?) pro Plzeň.

    Tak snad na to kluci hradecký navážouÚsměv

  • Je mi z toho na nic ...

    PAPs26.2.2011 18:07reagovat

    Kdyby udělal Řepa, to co před chvíli Petržela , tak je z toho zas aféra jak prase, disciplinárka, pokuta ... Ale takhle si toho nikdo ani nevšimne.

    • Je mi z toho na nic ...

      majtin26.2.2011 18:09reagovat

      Sem si říkal:”Ty jo to je sympatický,jak se o něj stará jestli mu nic není.Houby,vychcánek to je,a bál se terstu.

    • Je mi z toho na nic ...

      MiroslavBeranek26.2.2011 18:10reagovat

      Taky jsem na to čuměl jak puk, nevypadalo to moc nechtěně i když se mu omlouval.

    • Je mi z toho na nic ...

      Poldi26.2.2011 18:10reagovat

      radsi toho nech, nebo to zas bude komplot sparty, aby petrzela nehral :) navic vime, ze disciplinarka je naprosto fer a nekompromisni a vsem meri stejnym metrem. proto k tomu jiste zaujme nezpochybnitelne stanovisko, protoze rady na to urcite mysli. :)

      • Je mi z toho na nic ...

        dominik2726.2.2011 18:11reagovat

        A hlavně DK dobře vidí zákroky v přímém televizním přenosu. Ještě aby ne, když vidí i na zápas, který v televizi není a hraje se tisíce kilometrů od jejich sídlaSmích

        • Je mi z toho na nic ...

          Poldi26.2.2011 18:15reagovat

          presne tak. nemusime mit strach, ze by disciplinarka na to pozapomnela jako treba pani komentatori :) DK vidi a tresta! coz by mohli mit jako heslo. zejmena likvidacni fauly si nenecha ujit ani nahodou, viz treba hon na carodejnice a peklo co se rozpoutalo v kauze liska, nebo si vem tu hysterii kolem pripadu smicer. a vneposlednim pripade v cerstvy afere breznanik :) nemusime mit strach

          • Je mi z toho na nic ...

            MiroslavBeranek26.2.2011 18:22reagovat

            Jj mnohdy se to blíží i monstrprocesům z 50. let Úsměv

            • Je mi z toho na nic ...

              Poldi26.2.2011 18:23reagovat

              jak u nas tak v americe :)kolikrat i sousedi v tabulce se udavaj navzajem, novinari chrli jedno obvineni za druhym :)

        • Je mi z toho na nic ...

          PAPs26.2.2011 18:17reagovat

          Já bych od DK čekal, nějaké vyjádření, jaké přestupky bude trestat .. jaké má priority atd .. ten hon na Spartu mě začíná s**t čím dál víc. ono takhle jednou trestá tohle, pak tamto ... ale žádná strategie.

    • Je mi z toho na nic ...

      nickkanon26.2.2011 18:10reagovat

      Bylo to docela nechutný. Řepku by chtěli pověsit minimálně za koule do průvanu...

      • Je mi z toho na nic ...

        MiroslavBeranek26.2.2011 18:11reagovat

        Řepa by tohle hlavně neudělal, ten je všechno jenom ne zákeřnej.

        • Je mi z toho na nic ...

          nickkanon26.2.2011 18:14reagovat

          jj přesně tak. Hlavně, že se měří každému stejně ... Neutrální

  • Tak Petržela by měl dostat stopku na půl

    majtin26.2.2011 18:06reagovat

    jara.

  • Plzeň

    dominik2726.2.2011 17:18reagovat

    Parádní ”choreo”Smích

    • Plzeň

      spirit26.2.2011 17:21reagovat

      povídej :-D já koukám na Slovácko :-D

      • Plzeň

        dominik2726.2.2011 17:34reagovat

        Záběr na prázdnej sektor s cca 12 lidma, kteří drželi červený a modrý fólie aniž by z toho vznikalo něco jinýho, než změť červených a modrých flekůÚsměv

        • Plzeň

          ouki26.2.2011 17:56reagovat

          až tak podrobně to nesleduju, ale líbí se mi, jak skandují červená - modrá :D

      • Plzeň

        MiroslavBeranek26.2.2011 17:46reagovat

        Koukám, že Soukup byl tak zaneprázdněn přípravami ne obávaný bohemácký útok, až zapomněl na bohemáckou zálohu Úsměv

    • Plzeň

      majtin26.2.2011 17:45reagovat

      Hradec zatím hraje vyrovnanou partii.Když překvapil v prvním podzimním kole,moh by překvapit i v prvním jarním.

      • Plzeň

        dominik2726.2.2011 17:47reagovat

        Mně přijde, že tam je docela mizernej terén a právě Plzni se to moc nehodí do krámu.

        Navíc Hradec na ně prostě vlítnul. Snad udělají aspoň bod a začnou naplňovat můj neskromný plán, že po 20. kole budeme na čeleÚsměv

        • Plzeň

          Poldi26.2.2011 17:51reagovat

          do plzne pojedeme s 2 bodovym naskokem? :)

        • Plzeň

          Poldi26.2.2011 18:00reagovat

          pres neuwirta to musi jit. s nim si musi leo vytrit a jeste zmuchlat a zahodit :)

    • Plzeň

      Poldi26.2.2011 17:58reagovat

      se kluci hradecky zastrelujou :)

    • Plzeň

      grygi8426.2.2011 18:02reagovat

      ”Choreo” opravdu mimořádný SmíchSmíchSmích

  • Baník

    Cahill26.2.2011 15:33reagovat

    Jen mě štve, že proti Ostravě budeme hrát bez Vacka. Podle mě je tohle hodně citelný oslabení a bojím se, že to bude hodně znát.. :/

     

    Co ale bude znát víc, bude dnešní případná absence Horvise v zápase s Hradcem :) Pokud opravdu nenastoupí, tak jsem moc zvědavej na to, jak pohlednej a atraktivní fotbal Plzeń předvede :)

    • Baník

      spirit26.2.2011 16:07reagovat

      já doufám, že budem hrát 4-4-2 a záloha bude Podaný(Zeman),Matějovský, Abena, Sionko

      • Baník

        Cahill26.2.2011 16:10reagovat

        viděl bych to stejně. z dvojice zeman - podaný bych tam ale radši postavil toho problémovýho frajera :)

        • Baník

          spirit26.2.2011 16:11reagovat

          tak to já taky, ale spíš to vidim na Podanýho

    • Baník

      atraps226.2.2011 17:14reagovat

      hlavně to vidím na dobrej zápas před parádní návštěvou

      • Baník

        spirit26.2.2011 17:17reagovat

        a já bych moc parádní návštěvu nečekal. 1. sparťani nepřijedou protože byli v liverpoolu 2. je určitej bojkot za tu akci policie minule 3. do ostravy všeobecně nejezdí velký výjezdy 4. baník se bude stěhovat 5. jeho výsledy sou nic moc 6. v ostravě je -10 stupňů

        • Baník

          MiroslavBeranek26.2.2011 17:52reagovat

          7. pondělní termín

        • Baník

          atraps226.2.2011 18:32reagovat

          fajn pohled od Spartanských fanoušků-od tebe bych to nečekal-no tak nás tam bude pár

  • Slavia

    nickkanon26.2.2011 15:10reagovat

    Ahoj kluci. Přeju Vám pěkný den.

    Ne, že bych tu chtěl nějak probírat Slavii, ale včera jsem to nevydržel a protože to byl první ligový zápas, tak jsem se na něj podíval. Bylo mi krásně u srdíčka, když se jim ta jejich prvotní snaha vrátila v podobě inkasovanýho golu. Škoda, že Folpi udělal tu minelu. Jinak pan Petrouš mi přijde prostě jako kluk, co nedávno přestal kopat do míče a najednou se dostal tam, kde jeho schopnosti prozatím nestačí. Jako kdyby šel Sigi trénovat Spartu. Ale co si budeme povídat, rpo nás jen dobře, že Petrouš je tam, kde je . Teď se jen dobře připravit na Ostravu a hlavně to v pondělí nepodělat. A pak huráá na Letnou.

  • Vašek26.2.2011 12:19reagovat

    Ahoj, dělám dotazník o projevech fotbalových fanoušků, který bude součástí mé bakalářky a jako fanoušek Sparty se obracím právě na vás. Vyplnění vám nezabere víc jak 2min a je zcela anonymní. Díky moc všem, kteří ho už vyplnili. Úsměv Dotazník dostupný zde : http://13407.vyplnto.cz/

    • Ferry26.2.2011 12:27reagovat

      hele,už jsi tady s tím byl včera a dokonce ti to pár lidí včetně mě i vyplnilo,tak už s tím dej pokoj.

      • Peters26.2.2011 12:30reagovat

        No jen aby to nebyl nějaký bot, jako je na ofiku to s těmi zápasy...

82782 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha