Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Repre

  Chabix4.4.2021 12:20reagovat

  Jak vidíte repre za pár let? Ja tipuju, že časem přejdeme na rozestavení 352. Jednak proto, aby mohli hrát Shick s Hložkem a taky proto, že máme spoustu hráčů do střední zálohy. V obraně to bude taky dost dobrý. Rostou nam tam Zima a Vitík a kvůli přetlaku v záloze by tam mohl hrát i Krejčí.

  • Tashunka Witko4.4.2021 12:53reagovat

   Konstruktivní a fotbalový Vitík s Krejčím nalevo by mohli být stoperská špička. Zima je přeceňovaný dřevák a typ předpotopního jugasovského stopera bez rozehrávky. Bude to stejná bublina, jako Kalas, ale v repre je to jedno.

   Hlavně aby ve Spartě Vrba brzo pochopil, že sázet na Čelůstku jen brzdí zdravý vývoj defenzivy, stejně jako nadbytečné nasazování Pavelky. Tihle zasloužilí reprezentanti a Bořkovo kumpáni by měli jít co nejrychleji do pozadí. Až se uzdraví Hancko, měla by na stoperu hrát dvojice Vitík-Hancko, což ovšem nenastane, protože se bohužel podporuje konzervativní klika ”zkušených” s Čelůstkou a jako alternativa (záskok) na stopera se při zraněních nesmyslně upřednostňoval třeba i neslaný nemastný Pavelka, který to tam vůbec nezvládá a je čím dál horší.

   Nicméně prvotně je třeba řešit kraje, kde nám sice divizního Hanouska nahrazuje Polidar, ale tomu bohužel balon také někdy dělá problémy. Nicméně u něj je určotá fotbalovost znát a má alespoň nějakou perspektivu, na rozdíl od Rosického omylů typu Hanousek, Lischka, ale i Vindheim.

   • Chabix4.4.2021 13:10reagovat

    Vitík má ještě rezervy, které šli vidět v repre 21. Takze bych na to tolik nespěchal. Čelůstka ho může ještě nejakou chvíli vést. Do budoucna je ale vidim s Hackem na stoperu. Ale jestli Hancka koupíme, kdo ví? S nazorem na Pavelku se nedokážu ztotožnit. On hraje takzvaného deeply playmakera a hraje to podle mě dobře. Je to chytrý hráč.

    • kilovolt4.4.2021 15:03reagovat

     Vitík musí hlavně zesílit.......hra tělem je zatím slabá....to co stačilo v dorostu v chlapech holt nestačí....asi to chce čas

  • Sheva4.4.2021 12:59reagovat

   Nevíme...

   Kdyby ses dejme tomu před 5 lety zeptal jak si myslíme, že bude vypadat repre dneska, tak by možná lidi hádali Juliše, Žitného, kterého dřív někteří novináři označovali za nového Rosického apod. a určitě by nikdo neřek, že tam bude Coufal s Bořilem, Kúdela nebo bože odpusť nám všem Masopust. Takovej Kadeřábek měl taky našlápnuto a v repre hraje v podstatě druhé housle

   • Tashunka Witko4.4.2021 13:08reagovat

    Tak nasazování neinteligentního dobytka Bořila je trenerský úlet, překonávající slavné Jarolímovy nominace Droppy apod..

    • Sheva4.4.2021 13:18reagovat

     Tak jedna věc je, že to je kokot, druhá, že vážně nevím kdo by na tom levým beku zahrál líp.

     Když bych ještě dotáh tu myšlenku, 5 let, to je tak dlouho co jsme vyhráli s Holanďanama, ne? Tehdy s nima vyloženě zatočili hlavně Skalák a Pepa Šural na křídlech. Člověk by si řek, že mají v repre budoucnost, ale ono nějak ne. Kdo by taky řek, že v dnešní době budeme mít hnusný zelený dresy? A ten příklad Kadeře jasně ukázal, že se můžeme utěšovat tím, že Vitík jednou bude super stoper a on může za půl roku vystřelit někdo kdo pak bude hrát místo něj. A klidně to může být někdo jako Kúdela, kdo hraje ligu už X let a nikdy nikoho moc nezajímal.

     Mimochodem co takovej Simič? O něj jsme se přetahovali s Chorvatskem a on je někde úplně v prdeli, úplně zapad a do repre má v současnosti dost daleko

   • Chabix4.4.2021 13:17reagovat

    Tak útočné duo Shick - Hložek je jasný. To bude ještě lepší dvojka než Koller - Baroš. Otazka je jestli budou oba zdraví. A cpát Hložka na křídlo se mi nechce. Do středu zalohy máme hráče uz teď a vsichni jsou jestě mladí.

    Ja to vidím tak, že na kraje nevidím dost kvalitní hráče. Myslim, že takovy Halvbek by třeba Kadeřabkovi, Coudalovi seděl ještě víc než krajní obrance. Ale věc nazoru. Na tuhle pozici se většinou vypracují hráči bez většího talentu. Jediný kvalitní křídelnik je v repre podle mě Jankto. Provoda vidím spíš do středu zálohy.

    • Sheva4.4.2021 13:23reagovat

     Venca Kadlec, ten byl taky jasnej!

     • Chabix4.4.2021 13:29reagovat

      Tak Hložek má jinou muskulatoru. A v mladším věku je lepší než Kadlec v době kdy byl hotový hráč.

      • Sheva4.4.2021 13:35reagovat

       Jenže tohle je hrozně těžký zhodnotit. Venca byl v 18 taky talent o němž se tu básnilo a v té době a ještě dlouho potom neměl žádné zranění (tu hlavu nepočítám, to až zase tak nehrálo roli). Hložek má za sebou únavovou zlomeninu. Ve finále ta muskulatura mu může uškodit

       • Chabix4.4.2021 13:39reagovat

        Jako uznavám. Já jsem se kdysi spletl v Martinu Zemanovi a Zdeňku Folprechtovi. Taky jsem čekal, že dnes za repre bude hrát Aleš Čermák. Ale Hlozek je extrém. Tam to prostě bude, tím jsem si jistý.

        • Sheva4.4.2021 13:44reagovat

         Však já to nemyslím tak, že by třeba šel nějak dolů výkonnostně jako spíš, že ho můžou podělat zranění.

         Já se kdysi splet v Pacandovi, viděl jsem v něm obrovsky kvalitního hráče, kterej Spartu potáhne

  • wasek2611@centrum.cz4.4.2021 18:07reagovat

   Jup, češi nemají kvalitní křídla. 3-5-2 nebo úzký diamant je jediné možné řešení.

    

   Problém je, že češi nemají zatím ani kvalitní stopery :D

 • Šádek udělal moc dobře

  Bunda4.4.2021 11:14reagovat

  https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/zbrojovka-brno-ladislav-krejci-prestup-plzen.A190115_451016_fot_dsouteze_ten

  • Tashunka Witko4.4.2021 12:59reagovat

   A nevíš jak dopadli tihle dva :

    

   ”Loni například do akademie v Salcburku přestoupili šestnáctiletí dorostenci Antonín Svoboda a Adam Stejskal”. ???

    

 • Plavšič

  Chabix4.4.2021 0:17reagovat

  Doufám, že Plavšič už má připravenou novou smlouvu. V lize není moc dobrých křídel a to jde vidět i v obou repre, že nebylo kde brát. Byla by škoda o něj přijít.

  • Jereacs4.4.2021 2:27reagovat

   Plavšič podložil další dobrý výkon i dvěma asistencemi. Smlouvu má ale pouze do léta, budete apelovat, aby v klubu zůstal?

   „Nejsem na tom tak dobře, abych mu tu smlouvu mohl nabídnout sám. (usmívá se) Věřím, že Sparta udělá všechno pro to, aby s ním prodloužila.“

  • DaveACS4.4.2021 10:17reagovat

   Jsem jedinej, kdo mu nepřišel na chuť? Jako futsalista by byl možná skvělej, ale mě sere jeho finální a predfinalni řešení, trapná klička ve stoje, simulování, zbytečné tahání míče (a to klidně i ve vlastním vápně).. jako jo, chápu, že se na něj někomu dobře kouká, umí utéct po lajně a má solidní úspěšnost 1v1, ale na Spartu je to podle mě málo..

   • Bunda4.4.2021 10:23reagovat

    Taky to není můj oblíbenec,ale Vrbovi se do jeho ofenzivní hry dost hodí.

    Bude mu určitě nabídnuta horší smlouva než doteď a myslím si,že ji nepřijme..

    • Chabix4.4.2021 10:52reagovat

     Pamatuju si jak v Plzni válili Petržela S Pilařem. Myslím, že lepší křídla by se v lize mezi českými hráči hledali těžce. Myslím, že to je post, který český fotbal neumí vyprodukovat. Slavii na křídlech taky hrají cizinci. A když se podívám na křídla Plavšiče s Karlssonem, tak mi připadají ještě lepší než ta Plzeňská.

    • Tashunka Witko4.4.2021 13:06reagovat

     Ohrnovat nos nad Plavšičem v situaci, kdy se nám na krajích hřiště vyskytují i exempláře jako Vindheim, Hanousek, Krejčí Jasoň apod., je trochu úlet. Takový Karlsson se bude zase půl roku dostávat do formy a pak se zase buď zraní nebo dostane posedmé covida.

     Krom toho je Plavšič jeden z mála hráčů v týmu, který táhne hru ve většině případů dopředu, byť občas balon předržuje. Nemá zafixovaný žádný alibistický syndom - ”odrazová stěna”, jako např. Sáček, Pavelka a spousta dalších odražečů.

     • johnny14.4.2021 14:40reagovat

      Je to tak, včera jsem se zaměřil na Sáčka a Trávníka,

      ti hoši jsou fakt tragédi. Sáček 3x!! za sebou někdy okolo 70 minuty, kdy byl stav 7:1 přihrával od půlky

      zpět na obránce, já řval u tý televize jak šílenej.

      Mě on neuvěřitelně sere.

      Trávník těžká hra na schovávanou, žádná bojovnost,

      nahrávky jako Sáček, vše na obránce, pomalej, bez náznaku chuti ke hře a to vše za stavu 7:2. Oba jsou

      posraní až za ušima, nekonstruktivní, zbyteční.

       

       

      • Kombinator4.4.2021 14:53reagovat

       Souhlas, já už jsem na Sáčka vyloženě alergickej. On je fakt zosobnění alibistickyho uspokojení bez jakýkoli chti něco dokázat. A při těch jeho vyklusech dozadu, když to navíc posere on, třeba jako včera, když dostal jesle, úplně běsnim.

       • johnny14.4.2021 22:52reagovat

        No, to je děs, tak oni místo aby si zkusili vyvézt balón, přidat gól, tak za stavu 7:1 jsou připosraní a dávají to pořád dozadu. To už je snad jedno i kdyby něco pojebali a vyhráli bychom 7:3, né vole, oni budou pořád dokola hrát ty svoje sračky...

   • Kombinator4.4.2021 10:27reagovat

    No mně zase přijde, že pořád chce hrát, že se nezastaví a nehraje údržbu jako zbytek mužstva, včera vystřídal a mužstvo chcíplo. Za včerejšek má dvě asistence. Já ho chci a doufám, že zůstane.

   • kanonMates884.4.2021 10:37reagovat

    Pro mě taky není úplně nejoblíbenější hráč Sparty, ale je pravda, že v lize v rychlosti a práci s míčem nemá konkurenci a když se podívám kamkoliv mimo Slavii u nás, lepšího hráče neseženeš... Ale taky je pravda, že ne do všech typů zápasů se hodí, ale zatím to vypadá, že Vrba ho umí využít a to je hlavní, tak snad zůstane.

   • hombre4.4.2021 10:39reagovat

    Já ho taky nějak moc nemusím, ale my nikoho lepšího nemáme. Plavčík žádný zápas nevypustí, v 1v1 je možná nejlepší v lize, dozadu taky slušný, je hodně dynamický.

    Má samozřejmě má i své nedostatky, které si dobře popsal, ale napiš koho bys chtěl ty, ale piš reálná jména.

    My tu máme hráče, který konečně začal super hrát a je rozdílový a ohrnujeme nad ním nos, nechápu... My máme s kýmkoliv a jakýmkoliv hráčem problém...

    Jo a zrovna my máme super skauting...Smích

   • peterpan274.4.2021 10:58reagovat

    Málo na Spartu? A co by ještě měl dělat, aby to nebylo málo? Jestli nemá on na Spartu, tak to nevím, s kým bys hrál, neb slabších hráčů než on je tam poměrně dost

    • Kuklic4.4.2021 11:26reagovat

     Furt se nadává na nekopáče, a najednou i na někoho kdo to s míčem umí Smích a dvě asistence asi málo noSmích

   • Jerababa4.4.2021 12:12reagovat

    Jj,trapák. Umí klíčku, obechčije kohokoliv, není línej na krok, vždy s plným nasazením. Takovejch máme kýble na lavičce...

  • ouki4.4.2021 10:50reagovat

   Já ho mám nesmírně rád. Patří k mým nejoblíbenějším hráčům vůbec. Pořád se snaží něco vymýšlet, tvořit, je rychlý, je to obrovský bojovník, umí vytvářet slibné příležitosti, ať už kličkou, dobrým centrem či prostě úprkem. Nikdy zápas neodchodí.

    

   Koneckonců na zbytku útoku Sparty mě štve, že nemá patřičný drive na branku. Mají tolik skvělých střeleckých příležitostí (zvláště Dočkal, který má i dobrou střelu), ale nevystřelí, neohrozí bránu a místo toho si to hráči pořád ťukají dál, než je míč Spartě odebrán. Včera jsem si tolikrát marně říkal: ”Střílej”.

   • petr1374.4.2021 11:11reagovat

    Dockal uz delsi dobu vubec nestrili, podle me ho omezuje ta achilovka. Plavsic ms sice mouchy, ale ja bych ho teda rozhodne chtel udrzet.

    • peterpan274.4.2021 11:14reagovat

     Kdyby neměl mouchy,tak hraje Bundesligu...

     • Chabix4.4.2021 11:18reagovat

      Myslím, ze jsem četl članek, že do bundesligy už mohl jít, ale Sparta to odmítla. Proto se bojím, že ho asi neudržíme. Protože každý si asi vzpomene, jak jsme s ním nakládali. Na začátku podzimu hrál v béčku a někde si Plavšič postěžoval, že na něj Sparta zapomněla.

     • Chabix4.4.2021 11:21reagovat

      https://www.google.com/amp/s/www.ruik.cz/igor-gluscevic-sparta-odmitla-v-lednu-nabidku-za-plavsice-z-bundesligy-na-vaclikovi-muze-sevilla-vydelat/%3famp

      • MarekKincl4.4.2021 11:58reagovat

       Plavec je borec, ale zrovna tu nabídku z Bundesligy někdo v nějakým podcastu vyvracel, že to je nesmysl.

 • Pečenej

  vitamin3.4.2021 23:17reagovat

  Jako klobouk dolů, co odvádí za práci v PR, ale fakt mě baví, jak ze sebe udělá jednou za čas někde na soc. sítích úplného blbečka jak malej kluk ve školce. Jako třeba dnes Smích

  • Lobrock4.4.2021 2:01reagovat

   Jako že jsi rád, že ze sebe dělá blbečka i někdo jinej, než ty?

   • vitamin4.4.2021 2:10reagovat

    To víš že jo blbečku :)

  • jakub23114.4.2021 10:16reagovat

   Hlavne ze vas Luftjarda je twitterovej genius😁

 • kočka vs myška bez noh 60 minut

  AlaMierda3.4.2021 20:32reagovat

  Zápas na pohodu s prstem v nose. Škoda, že se nikdy nenajde vůle a charakter, toho soupeře opravdu převálcovat celých 90 minut a nasypat mu třeba dnes desítku. Přesto někteří hráči i v zápase tohoto typu neviditelní a se sotva průměrným výkonem (Sáček ,Čelůstka, Pavelka). Ze střídajících hráčů, také nikdo nepředvedl nic zajímavého. Nejlepší Plavšič, Dočkal, Krejčí ml.

  • Schyzo3.4.2021 20:40reagovat

   S těmi třemi 100% souhlas

   • BradCox3.4.2021 21:00reagovat

    Čelůstka má hroznou rozehrávku, ale Pavelka mi nevadí . Sáček je defenzivní bek, což by se mělo využívat jedině, když hraje DMK. Vzhledem k neforme Vindheima a s tím, že Wiesner by mohl být dobry křídlo mi to vychází, že potřebujem posily na oba kraje obrany.

    • petr1373.4.2021 21:57reagovat

     Celustka nema formu, Sacek nezaril, naopak Pavelka podle me zejmena v prvni puli velmi dobry vykon.

    • Schyzo3.4.2021 22:04reagovat

     Sakra, nevšiml jsem si. Myslel jsem Plavsice, Dočkala a Krejdu

 • zápas

  Chabix3.4.2021 20:25reagovat

  Tak druhá půle už slabší a odchozená od obou týmů. Ale první poločas vysoká kvalita. Takhle by se mi to líbilo.

 • cca 60 minut super

  Kratos3.4.2021 20:24reagovat

  poslední půlhodina odfláknutá. Moulis si tam našá obranou prošel jak nůž máslem. DMK se do toho bude dlouho dostavát a je vidět, že v té helmě se dost bojí.

 • Slušný trénink

  Hynek3.4.2021 20:22reagovat

  Teď přijdou trochu silnější soupeři.

  Tragický tradičně Vindheim

  To i ten Zahustel by to odehrál lépe.

  A dnes špatný i DMK.

  • Kratos3.4.2021 20:25reagovat

   horší jak Vindheim byl Sáček ,Pavelka, Čelůstka, Novotný, DMK, Trávník

   • kanonMates883.4.2021 20:31reagovat

    Ani náhodou, čerstvý hráč na kraj, co by si měl dovolit, 1v1, náběhy, naopak jediný co jsem viděl bylo hoření dozadu na nějakého Moulise... Se Sáčkem zbyteční hráči

    • Kratos3.4.2021 20:34reagovat

     Jak ani náhodou? Nikdo z těch jmenovaných nic nepředvedl. Stejně jako Vindheim.

   • Chabix3.4.2021 20:33reagovat

    Lidi já vás nechápu. Hrajeme super zápas a vy pořád hledáte negativa.

    • Kratos3.4.2021 20:35reagovat

     Hledat negativa a být neustále nespokojen je cesta k tomu být ještě lepší.

     • Chabix3.4.2021 20:36reagovat

      V zápase, kdy se vyhraje 7:2. Soupeř se to snaží už jen dohrát a naši hráči povolí je hledat slabé výkony nesmysl.

      • Kratos3.4.2021 20:38reagovat

       Kdyby tam slabé výkony nebyly, tak je nikdo hledat nebude. Jednoduché.

       • Chabix3.4.2021 22:26reagovat

        Já chápu hledat něco co, zlepšit. Ale to co kritizuju, tak to je čistý zaměření na to špatný. Jako kdyby to dobré neexistovalo atd. Nepochválit. Nechápu. Přitom by se měli hledát dobré věci a na tom to stavět a ladit to ať je to lepší. Tady se kritizují hráči, kteří ani nemají herní vytížení. Mě se třeba dneska vůbec nelíbil Karlsson, ale nebudu ho tu shazovat, protože vím, že je to skvělý hráč a zas bude. Vindheim taky není špatný když se rozehraje. Kdo si tu vzpomne, že v zápase se Slavií, toho naběhal ve sprintu suverénně nejvíc ze všech hráčů na hřišti. Že je docela produktivní.

         

        Koho jsem tu vyloženě sjel je Hanousek, ale ta kritika nebyla zaměřena přímo na něj. On na Spartu nemá a já mám pochybnosti jestli má vůbec na ligu. Tam mi vadí, že od něj ani lepší výkony čekat nemůžu, protože tam prostě chybí všechno.

 • 7 kusů a stejně jsem nakonec kyselej

  Kombinator3.4.2021 20:20reagovat

  totálně odflákat 35 minut, to je fakt moc hezký

  • kanonMates883.4.2021 20:24reagovat

   Je to tak, sice po 7 gólech asi není na místě píčovat, ale i v takovém zápase se prostě ukazují naše nedostatky, tedy motivace bojovat o místo, slabá lavička, bídná dynamika středu hřiště a tragická kvalita jednotlivců, v tomto případě Sáčky a opět Vindheima a bohužel docela i Čelůstky... Ale jako fajn, tolim branek si člověk užít musí, po těch letech bídy...

  • Tashunka Witko4.4.2021 13:12reagovat

   Za Kotala jsme v Brně odflákli celý poločas, takže zlepšení tu je.

 • Vindheim

  Hynek3.4.2021 20:11reagovat

  Táhni už ze SpartyVztek

  • BradCox3.4.2021 20:18reagovat

   Zbytečný příspěvek.

   • Hynek3.4.2021 20:21reagovat

    Na zbytečného hráče

    • BradCox3.4.2021 20:25reagovat

     Norsko je skvělá země. Andreas je holt špatnej. Škoda, na podzim vypadal lépe.

     • Kratos3.4.2021 20:26reagovat

      Není náhodou po zranění?

      • Pavel003.4.2021 20:31reagovat

       Tak on měl každou chvilku nějakou pauza, to je pak těžký

       • AlaMierda3.4.2021 20:33reagovat

        No měl třísla, žádný med. Ty odeznívají taky třeba rok.

     • kilovolt3.4.2021 20:34reagovat

      norsko je divná země.......kromě ryb absolutně k ničemu

      • Pavel003.4.2021 20:36reagovat

       naopak, je to skvělá země, koukni jak naložili se svým nerostným bohatstvím

      • Kratos3.4.2021 20:39reagovat

       Norsko je náhodou parádní země.

      • captain_obvious3.4.2021 23:51reagovat

       Asi jsi tam nikdy nebyl.

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha