Myslíte si, že názory „experta“ Ladislava Vízka, každý týden na půlstraně v jediném sportovním deníku, prospívají či dokonce snad popularizují fotbal?
(Následuje opravdu dlouhý trpký úsměv). Nejhorší na tomhle je, že když je nějaká dobrá věc, tak on jí tam má snahu zesměšnit jenom proto, aby on byl jakoby populární tím, jak to vykládá. Co se týká vývoje fotbalu, tak jeho řeči fotbalu vždycky škodily – jednoznačně! Protože on absolutně neuznává to, že se fotbal vyvíjí. Těmi řečmi má jedinou snahu zesměšňovat všecko nové.
Tak za tohle má u mě palec nahoru ! :)
Mě se líbí obě části.I hodnocení Krejčího mě potěšilo.Naopak mě nepotěšilo hodnocení ostatních sparťanů v jeho výběru.Ti kluci by se měli asi nad sebou zamyslet.
teď jde o to, jestli to je v těch klucích nebo to třeba způsobilo přeřazení do áčka... Vážně nechci spekulovat
Hřebík je pro mě bezpochyby obrovským fotbalovým odborníkem. Teď jde ale o to, jestli je i dobrým trenérem. Zde už mám své pochyby
”Vezměte si to Porto. Tam jsou Kolumbijci, kteří v životě nebyli týmoví hráči. A najednou jsou. To je něco tak fantastického, že to podstoupí,… a tenkrát ta Sparta silná byla a říkali jsme, jak se ten fotbal bude vyvíjet. V současné době ještě ta naše mužstva ani nehrají na té úrovni Sparty před deseti roky.”....smutný jakou má pravdu.
Poradí mi někdo ? Nemužu si vzpomenout na jméno toho slovenskýho hráče kterýho Sparta před sezonou koupila ale hned ho poslala na hostování.
to byl ten hrač s tim dlouhym zraněnim jak ho nechali na slovensku....myslim ten stoper?
Gratulace, já už mám ústní za sebou dva týdny, za dva týdny mě čekají písemné a pak přes 3 měsíce klidu....
Líbí se vám nominace ?...Já popravdě nechápu moc nominaci Vaška Kadlece protože na jaře toho skutečně moc nepředvedl.
Po delsi odmlce se hlasim a nestacim se divit. Majk nam nejak ”vymekl” a je podezrele hodny, z Poldiho se stava radikal, Dominik rozpoutava osobni valku s novinari. Samozrejme prehanim.
Co vas bude asi nejvic zajimat - fotbal v Italii. V Cechach se pise, ze Italie je zeme fotbalu, jsou ho plne noviny i televize. Uvedu to na pravou miru. Mozna je to tim, ze jsem na jihu a navic v Bari, ktere je beznadejne posledni v Serii A, ale nejake fotbalove nadseni tady nevidim. Ptal jsem se cca 6 lidi na fotbal atd., a bez odezvy. Predstavoval jsem si, jak zaziju par zapasu a nakonec budu rad, kdyz se na nejaky vubec dostanu. Spartanskou salu mam, tak snad udelam nejaky dobre fotky a pripadne report.
Za takový článek snad autora ani nemůžeš nazývat novinářem, stejně jako kopírováni eFotbalu do rubriky ”názor”
Ale Procházkovi přičtu k dobru článek před cca dvěma týdny. Ten byl dlouhodobě nejlepší, co jsem letos četl...
http://www.hattrick.cz/?p=36138&cpage=1#comment-7940
-nedalo mi to. Musel jsem mu tam hodit pod článek komentář
Kadlec se objevil v širší nominaci U-21 na mistrovství Evropy, dva hráče ještě Dovalil vyřadí a já bych si tipnul, že to bude právě Kadlec a pak ještě Čmovš nebo Šmejkal. Právě ten Čmovš mě tam překvapil, co vím tak to je stoper a má za U-21 na kontě snad jenom 1 přátelák. Dále tam je trochu překvapivě Hošek, který v Teplicích taky moc nehraje a jako náhradníci tam čekaj Beneš nebo Dejmek, aspoň jeden z nich by tam podle mě měl být.
A ještě poznamenám, že Dovalil úplně ignoroval supertalent Pilařa a Dominikovo miláčka Hejdu
To si piš, že vyřadí Kadlece. Na té tistkovce říkal, že počítá s hrou na jednoho útočníka a momentálně jich má na soupisce 4-5 a Chramostovi se momentálně daří víc.
Hejda moc nehraje, takže se nedá nic moc dělat. To by ho musel Dovalil vést v dorostu Slavie, aby mu to prošlo
Šmejkal, pokud se nemýlím, tak hrál za U21 málo ale dával snad nějaký góly, takže by si ho nechat mohl...
Taky ale říkal, že to vypadá že vyřadí 1 obránce a 1 záložníka. Mě už překvapila jenom ta nominace Kadlece, když sám Dovalil říkal, že pojedou hráči co se o ME zasloužili. V tom případě nechápu co tam dělá právě Čmovš a proč když je tam Kadlec tam není teda potom i Necid.
A koukám, že Šmejkal v kvalifikaci taky neodehrál ani 1 zápas a hrál až v těch posledních 2 přátelácích s Běloruskem (tam dal gól) a s Francií (tam odehrál 5 minut). Navíc mi nepřijde, že by v Baníku nějak zářil. To už mohl vzít klidně Lenskyho.
Necid tam není, protože se bude hrát na jeden hrot a Dovalil nechce upozadit Pekharta s Kozákem.
Ještě musím dodat, že mě pobavilo zařazení Rabušice mezi náhradníky
I ten Čmovš mi tam sedí jen tím, že to je další slávistický dorostenec. Proto mě překvapilo nenasazení Dejmka, ale to je jeden z těch , které jsem snad nikdy neviděl podat nějaký oslnivý výkon. I když to jsem neviděl ani u některých, kteří pravidelně prochází základními sestavami reprezentací nejen pod Dovalilem.
Ono to asi bude tím, že sleduji hlavně Spartu a proti ní holt někteří borci asi pravidelně odvádějí nejhorší výkony sezony.
Nicméně ta jednadvacítka je i tak hodně silná. Z mého pohledu je to silná generace a tak by si zasloužila nějaké lepší umístění. Pokud se nemýlím, tak na postup budeme muset nechat za sebou 1-2 opravdu silné týmy.
Jj tahle generace je hodně silná, jsem zvědavej na ten další kvalifikační cyklus, kde tuším můžou hrát hráči od ročníku 1990. Tam zůstanou akorát Chramosta, Kadlec, Štěch, Lecjaks a Mareček a pak se to bude muset doplnit ročníky 1992 a výš třeba Vydrou, Fantišem, Kalasem, Přikrylem nebo někým z naší juniorky.
Jak může někdo na ofico FB Sparty jako náhradu za Kušníra na PRAVÝHO beka napsat Podanýho nebo Labanta?
Asi si pletou strany Taky jsem tam přidal příspěvek,ale odpoved na to proč je rvou na pravou obranu se nedočkám
Labanta tam někdo napsal evidentně ze srandy stejně jako Chovance, Jirku Novotnýho, Horňáka a Zátopka.
Ale kdyby to napsal za Pamiće, tak ok. Buď teda napíšu úplnej extrém ve stylu Zátopka, nebo teda aspoň trefím stranu. Asi jako kdybych prohlásil, že se zranil Řepka a někdo tam navrhnul ho nahradit Kvašňákem...
Ten co tam napsal Labanta je zvláštní člověk. Občas písne chytrou věc,ale někdy hroznou chujovinu.
Ano pan Daniel Ryl je chloubou svého jména a pravidelně tam do všeho ryje. Jeho odešel Bony s Kuckou, takže máme 200 mega, to jsem zvědavej co koupíte, nebo Lecjaks odchází z Bruselu, využijte toho (Jak jako?) mě v posledních dnech opravdu zarazili.
Joo celkem si to tam dává,no chlapec. A když jsem zareagoval slovy,že do nás J@T pumpujou prachy takže si musí vzít něco zpět tak bez odezvy. Čekal jsem,že mi to osvětlí
Uspěl na testech v Betisu Sevilla. Když si vzpomenu, jak jsem se mu posledně na Letné smál
I když ten Betis taky není co býval, ale stejně...
Taky si říkám, že už si radši nevezmou Adiabu. Možná, až se dozví, že tu máme ještě jednoho sáňkaře, tak ho taky přiberou do týmu...
Jo to jsem si taky říkal, jak může Betis byť jenom testovat hráče, co nemá základ ani v Příbrami. A pak jsem se ještě ve finále dozvěděl, že už má 1 start za reprezentaci Toga :-o
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18006 lidí.