”Bohemka” vyhrála 1:0 po gólu Nikla. Oba týmy nastoupily v improvizovaných sestavách, které se v poločase ještě více změnily. Ze hry měla více Bohemka, ve středu zálohy odehrál celý zápas Šumský. Nahrál Niklovi na gól a předvedl i důraz v souboji s Vorlem, kterého odzbrojil skluzem, ale jinak u něj akce spíše končily, pouštěl se do zbytečných kliček, nepřesně přihrával a rád a ochotně padal. Pro hru Bohemky je oživením, není to žádný brousek, ale jeví se dost namachrovaně, nevrací se a je hodně malej. Uvidíme, co z něj bude, jinak hrál s číslem 11, jak tady tuším spartas (pokud ne, tak se omlouvám) psal, že chtěl 10.
Diváků bylo 905, cena vstupného 50 korun, hrálo se v Ďolíčku, domácí měli dokonce i choreo a fandilo se poměrně slušně. Na Bohemce se mi líbí ta sounáležitost fanoušků s klubem, v tramvaji s náma jel chlap s botama 1905, každý měl šálu, dres, tričko, hráči so nehráli nebo vystřídali seděli na triubně mezi diváky, nebo si s nimi povídali s laviček, na tribuně byl i Martin ”Zlatan” Jirouše, Ginter Bittengel, Michal Petrouš ve slávistické teplákovce.
Jop, psal jsem to já. On to tvrdil v rozhovoru, na hřišti jsem ho neviděl.
no ale na hřišti nakonec vyběhnul s 11
chudák to asi oplakal.
Sumsky bude dobrej. Vyhraje se mezi chlapama a bude skvelej, hráč, co si projde Francií a Argentinou musi umet.
V prvním přípravném utkání, které hrála FK Příbram v Liberci se Slovanem, vyhráli 3:2, když se trefil dvakrát Milan Jurdík a jednou Zdeněk Koukal. Povedený start. Do zápasu naskočili také všechny posily na defenzivních postech.Lukáš Hejda hrál první poločas.
Koukám, že Příbram prohrávala 0:2 a Jurdík pak ty branky dal běhen dvou minut, dobrý ![]()
neb máte k veršování přístup kladný,
což takhle vymyslet chorál -> nebylo by to marný,
třeba na melodii písničky z pohádek,
jako odměnu si dát pak pivíčka pohárek,
může být i třeba o sparťanské legendě,
na podzim byste stáli v kotli na bedně,
nebo i chorál o Spartě zářící,
pak by náš kotel byl skutečně vařicí
Dobře ty! Tohle bych si klidně dokázal představit jako nápis na nějaký vlajce či podobně. Už by se neříkalo,že jsou spartanský fans jen náckové,ale už i fetáci ![]()
Proč se vlastně přestalo používat Sparta Praha Oléé?
Dneska v rýmech? Vole ![]()
”Ještě jednou prosíme fanoušky, aby fandili slušně a v duchu fair play, Spartu to stojí jenom peníze, děkujeme” ![]()
zajimavy prispevek k nasi nekonecne debate je k nalezeni na foru Philadelphie Flyers ![]()
frustrace tam z fanousku jen strika, tak snad jim to Jarda ukaze ![]()
Já se nedivím. Už v nějakých osmi letech jsem vstával na jejich finále Stanley cupu s Detroitem a teď se dívám na Jarolímovskou přestavbu... Tohle by měli vidět lidí, kterým se nelíbí Chovanec. Hned by za něj děkovali pánu Bohu...![]()
ja to nedokazu uplne posoudit, v posledni dobe jsem NHL az tolik nesledoval, zacnu zase az ted s Jardou ![]()
ale srovnani s Chovancem neni adekvatni, v NHL jsou platovy stropy tzn. rovny financni podminky.
Btw. kdyby se to zavedlo tady, kazdej tym dostal na hrace treba 70 micu, tak by se treneri porovnavali lip a mohlo by to ty nase diskuse rozseknout ![]()
Taky by se líp porovnávalo, kdyby v Příbrami byli pod stejným tlakem... Já si myslím, že Chovanec by možná hodně týmů v lize nezvládl, ale pro změnu nevidím v lize moc trenérů, kterýma bych ho chtěl nahradit ve Spartě. Možná vůbec nikoho...
Ty rovný finanční podmínky ve finále stejně nerozhodujou. Utrhnou se ti dva hráči se smlouvou na půl mega nebo ti vyjde draft (popř. Několik v řadě jako Pens) a už hraješ o pohár... V NHL to zavedení mělo svojí ligu a soutěži to asi i pomohlo, ale třeba Pittsburgh poslední léta těží z toho, že před tím byl mizernej a měl tak první volby v draftech. To mi taky nepřijde úplně správný.
tak nic neni idealni, vzdycky potrebujes i trochu stesti ale na nahody neverim jde o to ze si musis taky najit ty spravny hrace a pak s nima spravne pracovat, spousta spicek z draftu se vubec neprosadila.
Ja jsem presvedcenej, ze by to ve Sparte slo delat lip, krasnej priklad ne uplne efektivni a koncepcni prace u nas jsou napr. ti brankari a nebo nekonecny hledani herniho stylu.
Porad nevime jestli hrat 4-4-2, nebo 4-5-1...a to kdyz hrajeme tak s Kadlecem na lajne apod. Je to skoda, diky majiteli jsme financne stabilni, uz jsme mohli byt o dost dal
Báseň je to sice hezká,
Dominik si asi tleská.
Franta z lidu ale klidný není,
copak Pepa cíle plní?
Titul nebyl,
průser s dresy udělal jen velký debil.
CHL položena byla před nás na podnos,
to by se ale Matějovský chytit musel za svůj nos. Vyloučit hloupě se nechal v Poznani,
tolik peněz jsme mohli mít ve dlani!
Teď peníze počítáme tvrdě,
s posilami to vypadá bledě.
Manažeři si ulejvají peníze na stranu
a máme teď v kádru 5 gólmanů.
A za malinkou chviličku
do branky postavíme i Vidličku!![]()
Já si počkám až to vyjde,
Série výher brzy přijde,
Pak nebude slechu ani vidu,
Po věčném remcalovi z lidu,
Není on Zemanův bratranec,
Že vadí mu tak Chovanec?
Na foru to dneska zije
e-Spartanska poezie
doneste to na papirku
at muzeme vydat sbirku
vydelame balik
vetsi nez ma Dalik
dame ho Pepovi k nosu
on nam za nej koupi Rosu ![]()
Klucí vy spolu válčíte,
že tu takhle frčíte ?
Na válku se vyse*te
u pivka to proberte
Chovanec - ten Zemana sprasil,
stále své oblíbence do sestavy tasil.
Zeman hrát uměl,
že leckdo při jeho centrech čuměl.
A jeho branka proti Příbrami,
byla jen rána Pepkovi do hlavy.
Aby ho ještě nakonec
nekoupil Peltův Jablonec!
A například takový Kadeřábek
byl pro Pepka stále jen holobrádek.
Že nenastoupil v lize ani minutu,
za to bych dal Pepkovi pokutu.
Holomajznu proti Hradci
mám stále ve svém srdci.
Za tu bídu v nejsilnější sestavě,
dal bych Chovancovi po bradě.
Ví i bába v trafice
(a takových jsou tisíce),
že Zeman hře nebyl plně oddaný,
a proto kouká, jak tam hraje Podaný
nebo borec s vůlí bejčí,
vlastním jménem Láďa Krejčí!
Láďa je borec, to se ví,
co si Chovanec o něm myslí, se ale nikdo nedoví.
Loni ho měl Pepek plnou pusinu,
letos však do sestavy nepostavil ho ani na vteřinu!
Jsou to všechno Chovancovy rejdy,
je mi líto i odcházejícího Hejdy.
Zato máme dva Brabce,
již letos obrana působila mírně vratce.
Titul a šanci na CHL s oslavnými věnci,
budou nám teď pomáhat vybojovat 17letí dorostenci.
Setnul bych Pepovi tu hlavu z ramenou,
měl Láďu stavět i s tou nohou zlomenou!
A to že nehrál ani vteřinu je velká lež,
proti Kolchozu nastoupil, to mi věř!
A možná by v posledních utkáních hrál i víc,
kdyby si neplnil reprezentační povinnosti sic.
Já už Chovancovi nevěřím,
až na vlastní oči pokrok uvidím,
tak uvěřím.
tak už jí mám doma, voucher na slevu na permici taky a stálo mě to 22 korun, který sem vsadil na Brazílii jako celkovýho vítěze Copa America ![]()
ta sleva na permici se uplatni i na slevu 10% z minule sezony? nebo ne?
to nevím, každopádně, pokud by to tak šlo, měl bych permici za 310 ![]()
Ne, buď uplatníš tu slevu od Fortuny, nebo uplatníš těch 10% na permici z minulý sezony. Nesčítá se to
Takže pro mě je ta karta úplně...
Předpokládám, že na jednu kartu mám slevu jen na jednu permici. Vzhledem k tomu, že doteď jsem měl na každé permici kolem dvou stovek, tak je to zbytečný![]()
přišel sem do Fortuny, řekl, že si chci zařídit kartu fanouška, vyplnil sem registraci a podepsal jim nějaký lejstra, dostal sem kartu a pak jsem si musel vsadit, abych dostal voucher, tak sem vsadil a bylo to.
A špinavý blonďák tu psal, že není možné uplatnil dvě slevy jo?
no, buď máš 10% za permici z loňska a nebo 500 od Fortuny.
Asi jsem to špatně napsal: H44 za 1 700 !! Že se tam věšlo ”A 1” je náhoda
Loni jsem byl H58, ale tam je to na hovno. Výhled dobrej, ale málo se fandí. A už jsem se nemoch dívat na toho debila blízko mě co dolů do přízemí fluše, hází tam poloprázdný pivo atd.
To ale pořád budeš jedním z těch, co to mají nejdráž, ne?![]()
Ano mam to drahý, ale mam dvě možnosti. Buď doma u televize nebo na stadionu. Pokud jenom trochu můžu, jdu. Na Letné mam možnosti: kotel (tam je to dobrý, ale ten fotbal jako takovej se nesleduje tak, jako na jiný tribuně), hlavní (mrtvý ) nebo na protilehlou blízko kotle, kde se taky dost fandí a nahoře kde je dobrej výhled).![]()
aha, já jsem to tady měřil pod koho to spadá
a vyměřil blbě ![]()
nemůžu za to, že sme s Lindem jediný, co tam za vstup musej platit ![]()
Útočník Libor Došek přestupuje z Teplic do Slovácka. V klubu, kde byl na hostování v sezoně 1997/98, podepíše v pondělí dvouletou smlouvu.
1997/1998? To snad Slovácko ještě ani neexistovalo, ne?
když mohla ”Bohemka” za 6 let existence vyhrát ligu s Panenkou, nevidim důvod, proč by Došek nemohl hostovat ve Slovácku ![]()
To byl ještě Synot Staré Město, pak to nějak zfúzovali se Slováckou Slavií Uherské Hradiště. Když se Bohemians 1905 ztotožňuje s původní Bohemkou, tak proč ne Slovácko se Synotem ![]()
A joo, to je pravda, díky za osvěžení paměti. ![]()
Máš recht, když může mít Příbram 11 titulů mistra československý ligy, tak proč ne tohle. :))
Došek sice není nějak drahej, ale i tak to ukazuje, že se Slovácko rozhodlo celkem masivně investovat do hráčů
jak se pise nize. clovek se nestaci divit co je jeste v sechno mozny. achjo
Tak nám odvolací komise zrušila pokutu 300 tis. Kč pro Olomouc...to už je vážně k smíchu.
Jen mě na tom vážně baví, jak jeden udělí pokutu, druhý to zruší... Všichni se odvolávají na to, že ještě nerozhodl soud v Olomouci. Dle mého by se civilní soud vůbec neměl míchat do oblasti sportu jako takového. A rozhodně by si jeho počínání nikdo neměl brát jako důvod, proč něco udělat nebo neudělat. Zástupci Olomouce se nedostavili řádně na zasedání Disciplinární komise, což je jasný prohřešek. Pro Odvolací komisi ale patrně není....
Když si to ještě dáš do souvislosti s jednáním vůči Střižkovu, tak je to fakt pecka...
Je to vážně masakr...myslím, že je to časovaná bomba. Takhle to nemůže jít dál...
Já bohužel vidím jediné řešení, tj. většinu nebo všechny komise na ČMFS výrazně personálně obměnit...
Tohle ČMFS není schopné naprosto ničeho, ani pod jiným názvem a s hledáním nového maskota, alias předsedy se neuklidil starý nepořádek.
Jako bychom se vrátili v čase... Teď chápu, že lidé volají po dobách, kdy to měl pod palcem Chvalovský. Sice to je podvodník atd., ale dělal ten fotbal pořádně. Byla to osobnost, všichni mu tehdy šli na ruku...
Já bych asi chtěl Košťála, protože by to byla známka, že svítá na lepší časy. Košťál totiž zásadně chodí tam, kde se dá něco vytěžit a pak odejde za vteřinu průser. Aspoň to je můj pohled na jeho účinkování ve Spartě i na ČMFS. Taky to asi byl pěknej zloduch, ale musí se mu nechat, že manažersky na mě rozhodně nepůsobil hůř než Hašek![]()
Ivánek byl prostě hráč, trenér a všechno ostatní..ale manažer nebyl nikdy a tak to dopadlo. Košťál, Pelta, Chvalovský...to jsou jiní kádři. Tak uvidíme, jak to dopadne. Bojím se, že tam nastoupí figurka ala Obst.
na ofiku už je setřih. Kuba měl z prdele kliku a Abena je nemehlo
Všechny 4 goly z kategorie náhodných. Nevím, kde bereš, že Abena je nemehlo. Prostě se to vždycky nepovede..viz. Manuelovo uklouznutí u druhého golu. Jen doufám, že už nebudou Abenu tlačit na stopera..že tohle bylo jen z nouze.
To bych spis vynadal Pamičovi a Řepkovi. Pamič tam upadne jak kluk z prvni tridy a Repka, kterej ve svejch letech a s tim, co odehral musi pocitat s tim, ze to bude nahravat pred branku a on VUBEC nepokryje toho nabihajiciho hrace.
Zacinam litovat toho, ze do toho Dubaje nesel...
Toho já lituji pořád. Ale není všem dnům konec. Pan zadarmo by to mohl zařídit.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18922 lidí.