neplní jeden cíl za druhým a vedení to nevadí. Když neuspěl Straka nebo Lavička v jedné věci, hned letěl.
Chovanec ho bud Křetovi kouří nebo ho zdrogoval, že mu pořád žere ty jeho nesmysly a analýzy.
To mi právě taky neleze do hlavy. Lavička měl hrozně málo šancí, očividně neměl důvěru, zatímco José může úplně všechno, jen ne bát se odvolání.
Kupuje si hráče jak na běžícím pásu a stejně jim nedá systém. Staví si je,kde chce (asi má rád puzzle), jen ne tam,kde mají hrát. Jednopho hráče odepíše po jednom zápase, jiný hraje pořád,ikdyž hraje hrozně.
Ono je to celý paradoxní.Chovanec je podle mě z trenérů z posledních roků jednoznačně nejslabší - přesto vydržel nejdýl. A největší paradox je - že ostatní trenéry (vyjma Straky) odvolávali fanoušci - a v případě Josefa to jsou jen takové osrůvky fanoušků co chtějí jeho demisi.Dokáže uspat (oblbnout,obalamutit,ukecat,mlžením zmást?) skoro všechny.
Většin+ě stačí, že jsme byli na jaře v EL a že jsme měli tolik bodu v lize,ikdyz to na titul nestačilo.
Vrátil jsem se z dovolené. Tak proto napíši svůj názor po Vaslui až teď.
Realizační tým s Chovancem v čele, ať už jakékoliv pozici, tu máme již více než tři roky. Jak vypadá povětšinu času hra víme všichni(až na výjimky a záblesk z úvodu sezóny). Faktem je, že když se vrátím ještě do minulé sezóny, tak cíle byly tři: EL, titul a minerálka. Povedla se jen EL. Letos je to stejné. Víme, že EL nebude. To je docela dost nesplněných cílů a vzhledem k dalším skutečnostem bych uvítal radikální řez. I když předpokládám, že se vše zahraje do autu a budeme s Josém klopítat dál. Jednoduše 7 let po Hřebíkovi ještě neuplynulo.
Psal jsem to tu i včera. Co když se Hašek dostal k pořádnému trénování až teď a výsledek se dostaví později. Určité zlepšení bylo vidět.Kdyby se podařilo Josého od trénování odstavit úplně,třeba by byl Hašek vhodnej trenér.Nevyšli mu zápasy s Vasluí, ale ta byla nechutná- hluboká defenziva,zdržování,simulování. Zápas ve Vaslui byl ve velkém dusnu,hráči tam dva dny prokodrcali po okreskách.Už když zápas začal,viděl jsem že jsou jak mátohy.A Vaslui doma-to byly nervy,stres,chtění co svazuje nohy.
A to nikdo z vedení neumí používat net a podívat se,jaké má být počasí? Vím, že je to daleko, tak jedu o den dřív.
Že budou bránit a simulovat se ví o Rumunech už asi 20 let. Ale že si pání fotbalisti je dovolí takhle podcenit asi nikomu nevadí. Já tam teda neviděl, že by se přetrhli. Hrubky v obraně budeme svalovat na moc mokrý trávník?
Já se chtěl jenom zastat Haška - nikoli Chovance.Protože mi přijde,že konečně dostal šanci,nějaké změny v herní tváři jsme zaregistrovali a podělal to v podstatě ten jeden zápas. S tím počasím moc nenaděláš,i když se podíváš na net.(Takhle se zatavila např. Boleslav na Kypru). Píšeš (Vím,že je to daleko tak jedu o den dřív” - tam byl problém,že cestovali z letiště asi dvě hodiny, na trénink dvě hodiny a na zápas (tuším asi 6Okm).A že si tyhle národy (Turci,Řeci) daj záležet,aby jim tu cestu ”zpříjemnili”.Použijou všechny prostředky pro úspěch )viz zápas na Letný).Nepochybuju,že kdyby to šlo zařídit líp,že by si to Sparta zařídila. Hašek se na okolnosti zápasu nevymlouval,což je od něj statečný,ale mohl.
Podělali se 2 zápasy (2x Vaslui). A i s Hradcem a Slováckem nwebylo moc na co koukat. Bylo to stejné jako dřív.
Oni snad přijeli tam,kde se mělo hrát a tam i trenovali, ne? 60 km ujedou za hodinu. Sehnat klimatizovaný bus taky umí.
Tak já o tom cestování po těch okreskách četl nějakou reportáž nebo tak něco-zácpy,krávy,výmoly apod..Je těžký psát,že se posral zápas s Vasluí doma- ona totiž Vaslui moc neinkasuje,bylo to spíš zbožný přání dát jim čtyři góly...S tím Slováckem a Hradcem zčásti souhlas - i když Slovácko vede Soukup chytře a Hradec bude taky prohánět nejednoho soupeře z vrchu,navíc tam bylo dost změn najednou.
Já po nich nechcu,aby dali každému 4 goly. Ale ta hra musí za něco stát. Ne že se to pořád kope na Kweukeho a ostatní stojí a koukají.
Nemůžeme hrát s DZ,který neumí rozehrát na 10 metrů a k soupeřově bráně se ani nepřiblíží. Krajní beci jaloví, bez náběhů. Jak se před našeho hráče postaví soupeř, jen matěj a vacek přes něj zkusí přejít, ostatní se zastaví a nahrájí dozadu nebo do strany. To má být moderní fotbal???
Já měl na mysli,že dát VASLUI 4 góly bylo spíš jen zbožné přání.Jinak skoro se vším souhlas (jen já jsem ”Huškovec”). Mě na tom vadí,že prostě není jasný,jestli je to už jen chyba Haška nebo je to tím,že mu do toho Pepa zasahuje. Třeba Hašek říkal,že si uvědomuje,že naše hra je dost postavená na Leovi.A když si to uvědomuje,tak s tím určitě něco časem udělá.Já mám pocit,že se ty věci pod ním začali posouvat dopředu. Vem si,jak dlouho dával Plzni herní tvář Vrba.Se skoro stejným kádrem skončil první rok asi čtvrtej nebo pátej.
Ale třeba Chovanec do toho trénování kafrá už 3. rok a posun nikde. Tak at už táhne a nechá to vše na Haškovi a pak se uvidí.Ikdyž Hašek už tam taky chvíli je. to je nejhorší,co máme ted. hašek řekne A, Chovanec B a protože je kápo, tak si to prosadí, ale Hašek pak za to nese zodpovědnost. Na palici.
Smyslem mejch reakcí bylo právě zastat se Haška - teda v tom smyslu,jakože to možná je dobrý trenér,jen nedostal prostor to plně prokázat.Ale možná to tak není. Nikdo z nás do toho bohužel pořádně nevidí skrz tu kompetenční mlhu.Takže bych rád slyšel:teď trénuje Hašek a nikdo mu do toho nemluví.A po podzimu by se vidělo.Rozhodně bych Chovance nechal zase rozdávat kytky,maximálně by mohl pomoci dotahovat přestupy.Ale hráče ať radši nevybírá.
Loni byly cíle tři: LM, titul a český pohár. Nevyšlo ani jedno.
Uz chapu, proc ten Matej ma obcas takovy tragicky vykony. On asi hleda na zemi cisla. Zde je dukaz z jeho campu. Zrejme se to naucil v mladi.
http://www.youtube.com/watch?v=2ewhKJAiWYg
http://www.youtube.com/watch?v=kMG5lBZw1f8 tady je videt jeho skola, maj nahravky jak on:D
Pokud je to jenom trochu možné, tak bych ho bral zpět. Druhý hrot tady očividně chybí... leda že by naše vedení mělo v rukávu ještě někoho lepšího
Jo, bral bych ho. Ale nechápu proč nedostává šanci Kerič... Když s Leem nastoupil, rozuměli si. Nějakej gol dal a na pár jich přihrál. Tohle mi nejde do hlavy.
to mi taky nejde do hlavy, kerič je vynikající hráč, jenže... :) dál to nebudu rozpitvávat.
Andrej je sympaťák a pracant. Šlo mu to hlavně v zápasech venku - tam byl skvělý. Naopak doma (zřejmě tím,že to bylo do plných) mu to tolik nešlo,ale své si odběhal a odbránil poctivě,jen ta nadstavba chyběla.Kdybych byl trenér,snažil bych využil bych toho,že mu vyhovují zápasy venku. A nebo doma bych ho dával do konců zápasů.
tj, přitom liberec měl v první půli docela velký šance. třeba to ještě zvrátěj, já ty teplice fakt nemám rád.. :D
už se to tu probíralo před několika dny.. ten tým je mi nesympatickej, vaděj mi i fanoušci, kteří mají krásnej stadion a přitom tam nikdo nechodí..
To mě tedy překvapuje, 0:2 v Liberci. Ale víte čím to bude? Dnes Antoš prohlašoval že Liberec vyhraje
Mně by zajímalo, proč si do Verony raději nekoupili ten dobře obeznámený zdroj. Dyť takovej člověk musí mít na všechno tu nejlepší odpověď. Možná že se tak i stalo a těch 3,6 mega nakonec bylo za oba...
Ta cena za vacka se mi zdá taky směšná. Jestli je to pravda, tak jsme hrozný kreténi. Ale spíš tomu nevěřim
Jen at jde, bylo mi lito, ze nesel uz pred sezonou do toho Arnhemu.
Že by mě to mrzelo.Jelikož si myslím,že Kadlec má-coby útočník-velký potenciál,který nám ve Spartě doposavad nemohl být úplně předveden.
Taky sem se bavil
Ovšem tyhle otázky jsou skutečně debilní. Nejlepší by bylo vystříhnout z toho jenom tuhle jednu větu a pak kritizovat, jaká panuje v Teplicích nálada a že se s takovou samozřejmě nedá vyhrávat...
jj :) ale ten fotbal je překvapivě koukatelnej.. líbí se mi venca ježdík, starej známej .)
Já už to psal dřív ale mě by tu vůbec nevadil takovej Massimo Morales v roli GSM a někoho k němu, mohl by to být třeba ten Janoušek.
Otázkou by bylo, jak by to fungovalo.
Nemám teď moc ponětí, jak se daří Moralesovi ale v Příbrami to podle mě vedl docela dobře akorát si myslím, že ke své práci potřebuje silnější kádr než tam měl.
Mládež vede skvěle. Je to skvělý mládežnický trenér a právě pro jeho talent by mě zajímalo, jak by si vedl v trénování v dospělém fotbale.
Mlže to skončit fiaskem ale taky to může skončit, že Spartu povede mnohem líp než Hašek + Chovanec.
Linde,nevěděl jsem,že máš na Spartě takovou moc.Tak ne,abys dával Janouška k áčku.Koukej ho nechat u mládeže
Dobrá přesvědčili jste mě, ale bohužel mě nenapadá nikdo, kdo by dělal prvního trenéra vedle GSM.
No, já si popravdě v roli GSM u nás nedokážu představit nikoho jinýho než je Pepa.
Pepa prostě = GSM
Já si myslím,že si tam nedokážeš představit nikoho jinýho proto,že tam nikdo jinej takovej nikdy nebyl a v Česku je to unikátní případ vedení fotbalového klubu.
Máš pravdu, když někdo řekne GSM, tak okamžitě tím myslí Pepu, kdyby GSM byl už někdo předtím, tak se to tak nebere.
ja doufam, ze pelta pujde na svaz. videl jsem s nim ted kus rozhovoru s cernotou blekotou. on neumi moc dobre mluvit, nadruhou stranu vi co chce rict. navic ma podporu sparty i slavie
Ten rozhovor jsem taky viděl. Je to asi největší kandidát. Ale mě by se víc líbil ve Spartě. Přeci jen každý klub ve kterém je, je na vrcholu
morales by musel mit podporu jako pepa. v pribrami ho taky zarizli hraci a dopadlo to jako normalne v cechach. pred lety, kdy se to u nas resilo kdo bude trenovat byl morales volnej. tehdy se to resilo docela dost na forech, pamatuju si debaty se sfingem :)
A dovedeš si představit,kde bysme ted byli,kdyby takovou podporu od vedení dostal už tehdy Hřebík?
moc nedovedu, pokud vim nevydrzel nikde moc dlouho. zrejme je to s nim asi dost tezky. v tehle hypotezach vzdycky zalezi cemu chces verit. ja si myslim, ze by to nedopadlo dobre
Nikde nevydržel dlouho žádnej trenér v Česku.A proto se ve Spartě sáhlo k pokusu s funkcí a pravomocemi GSM.Podle mě,kdyby v týhle funkci vsadili na Hřebajze,tak bysme sice nikdy neměli Řepku a potom už ani Blažka,ale Sparta by byla mnohem dále.Já jsem o tom naprosto přesvědčenej,ale je jasný,že je to jen spekulace.
Ale co si pamatuju,tak Morales hrál takovej ten italskej styl.Skvělá obrana a rychlý přechod do útoku. Žádná ”Barca” nebo ”Arsenal z dob před pěti lety” to teda nebyli.
tojo, nadruhou stranu taky nemel v pribrami takovy hrace jako by mohl mit ve sparte, navic by asi byl limitovanej uplne jinak v pripadnych prestupech. tezko rict jak by vypadala hra s kvalitnejsima hracema
nevidím důvod, proč ho tady držet, když stejně v podstatě nehraje. spíš nechápu, proč sme ho nestřelili za ty luxusní peníze.. teď to bude tak o 60 mega míň, což jsou defakto dva vackové :/
To je článeček. Zdroje Sport a AHA!, pak Paska (to jsme si mohli přečíst na eFotbalu) a ”dobře informovaný zdroj”...
Pochybuju, že odejde. A proti Vaslui nebyl úplně marný.
To s tim Vackem, že odešel za nějakých 30 milionů je taky dobrá blbost
Tak blbý naše vedení opravdu snad nemůže být.A opravdu nevěřím,že to z původně uváděných 90-ti milionů kleslo o dvě třetiny.Podle mě bude pravda někde uprostřed,tak bych věřil těm taky nedávno uváděným 50-ti milionům.
puvodni informace byla 3,6M euro. taky celkem pochybuju, ze by to bylo skoro 3x min a ze bychom prodali klicovyho zaloznika za tak malo
Kriste pane...
Mně prozradil dobře obeznámený zdroj, že z Bohnic utekl velmi nebezpečný pacient. Nemohu zde uvést jeho jméno, ale prozradím, že slyší na oslovení ”Pavle Procházko”.
Podle mě je Kadlec jeden z prvních, kteří půjdou na prodej - bohužel. Mám ho hrozně rád a chci ho tady ještě mít. Ale myslim si, že z něj Chovanec (teď zas můžete namítat) udělal průměrného ligového hráče a úplně vymazal jeho čuch na zakončení
Jindřich ”Karamelka” Dejmal, Vlasta Palička, Franta Kopač. Ale vcelku vážně mě napadl ještě Massimo Morales, i když se obávám, že spíš ordinuje catenaccio.
Kopač - ten v Příbrami bude asistentem dokud ho nevynesou nohama napřed.
Jo ještě by šel Karol ”Baník mistr jara” Marko
Já taky - jeho kydy mi prostě chybí
Já neřval Ku.vo Holube, ale Ku.va Holube.
kdyz nervu tak su tady nahovno :)
ten holenda je silnej jako vopice :)
jo s johnem byla alespon sranda :)
No to radši ne, ten si nezískal autoritu ani jako ministr vnitra Leda jestli nemáš na mysli Eltona Johna.
Ten byl před 25 lety předseda FC Watford. Ale toho nemyslím...
Pokud Johnem myslíš Uličného tak jsem jednoznačně pro!!
Já tě pochopil, že myslíš Uličného. Jen jsem vtipkoval
Já si myslím, že Marko není zas tak špatný trenér. Baník by evidentně nezachránil ani Special One.
A Bobby Žák...
Nicméně ač si myslím, že po Plzni Chovanec skončí, nevím, koho tam místo něj dát...
Borovička byla řešením po čtvrtečním zápase, nikoliv varianta do budoucna
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17557 lidí.