Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zmrd Tvrdik

  Jereacs6.3.2021 9:09reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/392493/tvrdikova-odv
  eta-za-prymulovu-fotku-ve-vip-zakaz-vstupu-na-stadion.html

  • maybe6666.3.2021 10:32reagovat

   Ještě dopadl fotograf dobře. V mateřské zemi Slavie by taky mohl být v rámci pŕedzápasového programu popraven ve středovém kruhu. Tvrdík je prostě odpad a já pořàd věřím, že Slavii dovede tam, kam všechny předchozí projekty. On to i jinde nejdříve vypadalo bezva a pak to přišlo.

   • Boss0096.3.2021 21:09reagovat

    Slavii mám rád asi jako osinu v zadku, ale tohle jsou tak trapný kecy, že to není možný. Před covidem jsem jezdil do Číny a i Ruska docela pravidelně a je neuvěřitelný jak vám některým tady ty média vymyly mozek. Ale věř si čemu chceš.

    • maybe6666.3.2021 23:26reagovat

     takže čínskému novináři by normálně prošlo, že dehonestoval čínského papaláše ? A pak ses probudil. V mateřské zemi Slavie by toto bylo poslední co by jako novinář udělal. Pak už by z něj byl v lepším případě horník, v horším případě dárce orgánů. Takže redaktor isport dopadl lépe než ve Slávistické vysněné zemi. Kolega pracoval na činské pobočce rok a např. připojení na facebook ( což jde jen přes VPN) je trestné. To samé mrknout na mail s koncovkou google nebo hotmail. To není žádné vymývání mozků, ale holej a ověřitelnej fakt

   • hombre6.3.2021 22:47reagovat

    Je mi jedno co dělá Tvrdík, nebo Prymula, ale vy už jste fakt zblblí z médii a z novodobých socialistů. Na západě je daleko větší diktatůra a cenzůra než u nás. A toto nám chtějí tito neomarxisté natlačit. Někdy nestačím zírat, jak jsou tu lidi zaslepeni.

  • Žrout_trávy6.3.2021 11:17reagovat

   Sorry ale já se směju, jak se vždycky novináři šíleně ”diví”. Záměrně rozmazali na sítích ještě v průběhu zápasu, kdo je na tribuně, přitom to byla ze sportovního hlediska naprosto nepodstatná věc a ještě tam označovali ty lidi, místo aby se věnovali fotbalu. Dobře věděli, že tím jenom víc rozeserou společnost, ale právě proto to taky udělali. I díky tomu se pohřbil projekt !Cesta ze tmy” pro nás fanoušky, abychom mohli začít chodit na stadiony, ale novináři jsou z obliga? Jakou zodpovědnost vzali na sebe za to, že tím ten super projekt poslali úplně do prdele? Přitom nějaký Prymula by nikoho nezajímal, lidi se mohli v klidu podívat na zápas a jít spát. Ničemu tim nepomohli, ale oni ani pomoct nechtěli.

   Jejich chování bylo chování bulváru, tohle bych čekal od Blesku, ale ne od média, které se snaží vytvářet zdání seriózního sportovního periodika.

   • petr1376.3.2021 11:27reagovat

    To co píšeš, je naprostý nesmysl. Ty fotky byly vzhledem ke kontextu jednoznačně ve veřejném zájmu. Myslet si, že sportovní deník má zajímat jen dění na hřišti, je úplně mimo.

    • Žrout_trávy6.3.2021 11:53reagovat

     Co přesně bylo ve veřejném zájmu? Ukázat, že na povoleném pilotním projektu byl neoblíbený politik a tak ten projekt mediálně úplně zdiskreditovat a ještě víc rozesrat společnost? tak to je teda obrovský veřejný zájem tvl...

    • Dynamo6.3.2021 17:41reagovat

     Jak jsi určil ten veřejný zájem prosím?

    • Laduk7.3.2021 0:31reagovat

     Deník Sport - Zákaz snímání klubového patra v O2 Aréně, záběrů rodiny Kellnerových nebo Dana Křetínského při závodech dcery v parkurovém skákání atd.,” napsal na Twitter Záruba

   • pubi6.3.2021 11:41reagovat

    Větší hovno sem dlouho nečet. To jako až někdo umře na tribuně, tak maj psát o tom, že v 62. minutě Pepa hezky nahrál Jarmilovi, ale byl to ofsajd?

    • Žrout_trávy6.3.2021 11:55reagovat

     Proč mícháš tohle s nesmyslem, kdy někdo umře na tribuně? Tady se jednalo o povolenou akci nehledě na to, kdo se jí zrovna zúčastnil, ale bylo to potřeba takhle mediálně zdiskreditovat? To je úplně něco jiného, než když ti zemře fanoušek v ochozech, prober se...

     • pubi6.3.2021 12:00reagovat

      Ty se prober, návštěva Prymuly evidentně veřejnost zajímala a veřejná událost rozhodně nemá plnit účel ”podívat se a jít spát”. Že si to myslíš ty, má slova jenom potvrzuje.

      • Žrout_trávy6.3.2021 12:15reagovat

       Veřejnost zajímá plno nepodstatných věcí, ale to ještě není legitimní důvod tomu dávat mediální prostor, pokud jsi teda seriózní médium a ne bulvár. Seriózní médium totiž řeší podstatu věcí a nesnaží se za každou cenu honit sebepitomnější senzaci.

       Uvědomuješ si, že na základě téhle bulvární novinařiny a z toho vyplývajících společenských a politických následků se stopl vynikající projekt? A tobe to je jedno? Mi teda ne. Ale hlavně že si nějaký debil s foťákem pohonil triko na Twitteru, že vyfotil Prymulu na fotbale. To je přece pro celý národ strašně důležitéOtrávení

       • pubi6.3.2021 12:29reagovat

        Přišli s něčím, co zajímalo nejvíc lidí evidentně, zasáhlo to širokou veřejnost včetně lidí, který fotbal nezajímá, úplně to v médiích přebylo nejnudnější evropské utkání v dějinách fotbalu.

        Pokud byli vydavatelé ostatních médií spokojeni s jejich prací, že ”Barnes měl šanci a pak se nic nedělo”, což už pak nikdo nečet, tak prosim. Chytrý sou sice jak ty, ale je to jejich věc.

        A celej ten tvůj vynikající projekt mi je úplně u prdele, protože by dopadl úplně stejně, jako všechno, co tihle pánové zatím dokázali. Holt mám oči, a proto mi je jasný, že na fotbal půjdeme, až bude situace OK a začne se očkovat, do té doby ne.

        • Žrout_trávy6.3.2021 12:33reagovat

         Nebyl důvod, aby lidi nemohl jít otestovaní na fotbal už teď, kdyby se média nepostarala o bezdůvodnou diskreditaci celého projektu. Že to nechápeš nebo nechceš chápat, to je tvá věc.

         • Mates6.3.2021 12:38reagovat

          To jses vazne tak naivni, ze si myslis, ze v tyhle situaci (kdy nemuzes opustit vlastni okres a nemocnice jsou pred kolapsem) ti nekdo povoli takovou hromadnou akci, byt s testama? Ani nahodou.

          • pubi6.3.2021 12:43reagovat

           Neni naivní, je prostě blbej. Klapky na očích a kolovrátek, klasika.

          • Žrout_trávy6.3.2021 12:51reagovat

           Tak samozřejmě že ne teď při takhle tvrdém lockdownu, ale při zrušení těchto striktních opatření by to už šlo. jenže kvůli tomu mediálnímu shitstormu Blatný řekl, že se to bude týkat jenom kultury a fotbalu ne. Takže očividně ten projekt nezavrhli jako celek, ale vyloučili z něho fotbal. A proč asi?

   • thomasd866.3.2021 11:51reagovat

    Prave ze v tyhle situaci lidi sakra zajimal prave ten Prymula a cely to slo do pozadi.. A verejnej zajem byl sakra velkej, jako sorry ale bylo naivni si myslet po tom Prymulove prusvihu s hospodou, ze to lidi prejdou 😅 Tvrdik se proste ukazal jako pekna svine

    • BradCox6.3.2021 11:57reagovat

     Ta slávistický ublíženost na Twitteru je neuvěřitelna. Všichni proti nim! Nikdo je nepochválí! Nízké známky, tendenční psaní. Sportovní novináři u nás jsou sice žumpa, ale Slavinku a Tvrdika přece nikdo nepoškozuje tvl :D

    • Žrout_trávy6.3.2021 11:58reagovat

     Já neřeším Tvrdíka, ale ty dementní pisálky. Že něco lidi zajímá z toho ještě nedělá ”veřejný zájem”. To by pak byli Blesk, Aha! a podobný bulvární stoky těmi největšími hlasateli ”veřejného zájmu” podle tvé definice”Smích a přesně taky tahle ”novinařina” patřila do bulváru, kde se ti ”novináři” jenom pasou na lidské blbosti a negativních emocích.

     Nikomu a ničemu to objektivně neprospělo, jenom to zbytečně mediálně a politicky zdiskreditovalo super projekt, který je naprosto bez rizika a mohl posloužit mnoha lidem.

     • thomasd866.3.2021 12:03reagovat

      Aha, takze kdyz lidi neco zajima tak to neni verejnej zajem... WtF?? Vis kolik to zaujalo obycejnych lidi, co se jinak o fotbal nezajimaji? Jestli tohle neni verejny zajem, tak uz nevim, nebo jsem Te nepochopil

      To ze to potopilo dobrej projekt s tim souhlasim, ale tohle posral Tvrdik, nepozvat tam Prymulu byl klid a novinar by mohl fotit leda, Kvitovou ktera by byla naprosto u prdele.. Tvrdik hodil novinarum solokapra jako prase 😂😂

      • Žrout_trávy6.3.2021 12:21reagovat

       Zjisti si nejdříve, co v novinářské etice znamená ”veřejný zájem”. Pak zjistíš, že ”veřejný zájem” nerovná se ”to, co lidi zajímá”. To by pak byl bulvár největším hlasatelem ”veřejného zájmu”. ”Veřejný zájem” je něco, co je důležité pro společnost, když se třeba má upozornit na porušování zákona, korupci v politice, vlastizradu atd. A ne že vyfotíš člověka na povolené akci a uděláš z toho senzaci, protože využiješ toho, že toho člověka lidi nesnáší. To je definice bulváru.

       Jinak ten projekt: uvědom si, že o tom, jestli bude schválený, nebo ne, rozhodují politici. Takže když ho chceš rozjet, dává tak nějak smysl tam ty relevantní osoby, co o tom rozhodují, pozvat a naklonit si je na jejich stranu. Teď taky můžeš vidět, že to politika je, protože to politici iracionálně zavrhli jen proto, že to je politicky nevýhodné. Přitom je to naprosto bezpečná věc. Já se vůbec nedivím, že tam ty lidi pozvali, každá racionální úvaha by směřovala k tomu samému, když víš, že to jinak neprotlačíš.

       • Raist6.3.2021 16:45reagovat

        A není snad veřejný zájem v tom, aby média konfrontovala politiky/veřejně významné osobnosti s tím co oni hlásají a jak se pak fakticky chovají? Pokud jako jedna z hlavních tváří boje proti pandemii dopoledne apeluju v přímém přenosu na lidi, aby se co nejvíc omezili a naordinovali si tvrdý lockdown, tak si prostě večer nejdu sednout na stadion, i když je to povolené... Na takové chování je legitimní poukázat.

        • Žrout_trávy6.3.2021 17:37reagovat

         Já ti nevím, ale prostě když nebyl na něčem nepovoleném, tak tímhle akorát ještě víc rozesrali společnost. Prymula nic neporušil, takže ho vlastně nebylo za co ”trestat”, akorát si nasral do huby. A navíc to jenom povzbudilo lidi, aby srali na opatření, když je přece Prymula ty může porušovat. Jenže vtip je v tom, že on de facto nic neporušil a bylo tam plno dalších lidí, kteří nikomu nevadili a vůbec by se to neřešilo. Takže celá akce v pohodě, jenom se tam objevila společensky nesnášená postava, tak se na tom v bulváru napásli. A ničemu nepomohli ani žádnou službu nikomu neprokázali. Teda kromě těch, kterým leželi fanoušci na fotbale v žaludku a dali jim záminku to ještě víc hejtovat.

     • petr1376.3.2021 12:19reagovat

      To, že nedokážeš rozlišit mezi tim, že modelka zahejba svýmu hokejistovi s fotbslistou, a tím, že chlap nejdřív řekne, že se musí všechno zavřít, aby rovnou šel na fotbal, kam ostatní nemůžou, ještě neznamená, že mezi tím rozdíl není.

      • Žrout_trávy6.3.2021 12:25reagovat

       To samé to není, ale furt ten politik šel na povolenou akci, o které rozhoduje, jestli bude povolena, nebo ne. Bral bych, kdyby šel chlastat někam na soukromou párty, ale tohle byla oficiální akce a hlavně pilot, který měl těm nasraným lidem pomoct se na stadiony v budoucnu dostat.

       • petr1376.3.2021 12:41reagovat

        Prymula o nicem nerozhodoval, ten proste jen nejdriv prohlasil, ze se ma vsechno zavrit a pak sel na fotbal, kam ho pozval Tvrdik, protoze spolu smelej s Cinou. Oduvodnil to tim, ze prece nebude furt doma.

        • Žrout_trávy6.3.2021 12:55reagovat

         Tak proč lidi tak sralo, co Prymula řekl, když podle tebe o ničem nerozhodoval?Smích

         • petr1376.3.2021 13:13reagovat

          To nevim, musel by ses jich zeptat. Mozna proto, ze jejich deti nemuzou ani do skoly, ze jim krachuje hospoda nebo kramek, ze si nemuzou jit ani zasportovat. Tech duvodu se ted par najde.

          • Žrout_trávy6.3.2021 13:39reagovat

           Prymula o tom mluvil proto, že měl jako poradce velký vliv na to, jaká rozhodnutí se budou dělat, takže měl vliv i na schválení/neschválení toho projektu. Můžeš to sice zkoušet, ale stejně byl Prymula v tomhle ohledu naprosto relevantní osobou, protože Babiš vůbec neví, která bije, takže dělal rozhodnutí ve stylu kompromis mezi tím, co mu řekl Prymula jako jeho poradce a jeho PR oddělení ohledně politického dopadu.

   • Johny146.3.2021 13:28reagovat

    Něco na tom je. Tvrdík je vocas, nicméně těžko říct proč chce bulvární plátek akreditaci na sportovní utkání...

    • Mates6.3.2021 13:57reagovat

     *jediný sportovní deník v zemi

    • thomasd866.3.2021 16:04reagovat

     Nick mas jak Johny1, ale vyhradne se objevujes jen kdyz se tu zmini sesivky...

     • Lobrock6.3.2021 17:08reagovat

      On se jako slávista k ničemu jinýmu vyjádřit neumí.

    • Tazmen6.3.2021 19:27reagovat

     Já spíš nechápu že někdo chce dobrovolně vstup do cirkusu Eden Smích

   • waaw6.3.2021 17:52reagovat

    Tady siZroute uplne mimo. Ta hruza kolem nas a tisice mrtvych kolem jsou tisickrat dulezitejsi nez nejaky fotbal a par lidi na stadionech. Prymula tim totalne zazdil svoje vsechny predchozi kroky a novinar delal jen svojipraci. Tak to je a nic na tom nezmenis. Tvrdik je debil.

    • johnny16.3.2021 21:23reagovat

     +1 Tvrdík i Prymule jsou oba debil. Já se moc těším až tu sešívanou ubrečenou svološč dovede Tvrdík do krachu, tak jako všechno nač v životě sáhnul.

      

    • Žrout_trávy6.3.2021 22:31reagovat

     Vždyť netvrdím, že fotbal je důležitější než ti mrtví na covid. Ale měli bychom podporovat každou bezpečnou iniciativu, jak aspoň trochu normálně fungovat v této nenormální době. A tohle bezpečné je.

     Prymula je debil, o tom žádná, toho taky neobhajuju, vadí mi chování těch novinářů.

     Novinář udělal jen půlku svojí práce: vyfotil fotku. Ale novinářská práce není jenom sběr dat, ale taky jejich kvalitní předání čtenářům. Plesknout na Twitter nějakou fotku, kde je zakroužkovaný Prymula bez jakéhokoli komentáře, který by uvedl na pravou míru kontext, že akce byla povolená a předem ohlášená, jedná se o dobrý projekt pro fanoušky a že navzdory všem pozitivům toho projektu a Prymulovy role v celém schvalovacím procesu je jeho účast kvůli nedávným výrokům špatně, ... to není kvalitní novinařina. Tohle je styl bulváru, ať si to lidi přeberou, jak chtějí, když uvidí tu fotku: ”hele, to hovado Prymula byl navzdory svým kecům o lockdownu na fotbale, beztak tam být nesměl, porušil zákony a fotbal si hraje na něco víc než ostatní, když ostatní musí sedět doma...” Dobře věděli, že to celé takhle vytržené z kontextu vyzní negativně a poškodí celý projekt jenom proto, že lidi nesnáší Prymulu (jinak by ho nefotili), ale stejně to udělali, protože čím větší shitstorm, tím víc penízek se sype za čtenost a prokliky.

     • waaw7.3.2021 9:30reagovat

      Stejne nesouhlasim. Prymula tam totiz vubec nemel chodit, i kdyz to bylo povolene a v souladu se vsemi pravidly. Pokud na jedne strane premlouva lidi, at to vydrzi, zustanou doma a nikam nechodi, tak si musi fotbal nechat ujit

      • Žrout_trávy7.3.2021 11:40reagovat

       V tom jsme myslím ve shodě, neobhajuju Prymulu. Vadí mi, co z toho udělal DS za bulvární hon kvůli čtenosti a tím pohřbil dobrej projekt a teď ještě bulí do vlastních novin, když dá někdo přednost na stadionu jinému fotografovi než tomu od nich (kvůli omezenému počtu) a dělají z toho nějaké omezení tisku. Přitom jejich redaktor má normálně na stadion vstup povolenej. Strašní klauni to jsou a způlky to je spíš bulvár, což delší dobu předvádí i Vacek.

 • Brabec

  Nuff6.3.2021 8:32reagovat

  dle Sportu prý po sezoně konec u podvodníků. Doufám, že Rosa dospěje a nenapadne ho sem vodit frajera na rozehrani.

  • Jereacs6.3.2021 9:05reagovat

   Na 90% skončí u nás.

   • Bunda6.3.2021 9:24reagovat

    0 procent.

    • Nuff6.3.2021 11:11reagovat

     Doufám, že máš pravdu.

    • Tashunka Witko6.3.2021 12:28reagovat

     Budu věřit Bundovi. Nemotoru už ve Spartě nechci nikdy vidět.

     • standis6.3.2021 13:19reagovat

      Zase bys viděl, jak zakopne o čáru vápna.Úsměv

   • artaxerxes6.3.2021 9:56reagovat

    Souhlas - loni to byl nejlepší obránce ligy, letos je to bída

     

    Vrba jím asi nepohrdne, Rosa ho chtěl, Krejčí starší ho bude prosazovat (velcí kamarádi).

     

    Osobně si myslím, že jeho výkony nejsou stabilní a jednou zahraje skvěle pak tragicky. Vzhledem k Vitíkovi, Čelůstkovi, Hanckovi, Plechatému, Štetinovi si nemyslím, že je to dobrý nápad.

    • maybe6666.3.2021 10:35reagovat

     Když se po veleúspěšném angažmá venku vracel, tak klasicky nasedl na mrtvého koně. Myslel si, źe za asistence Berbra bude sbírat tituly, hrát LM atd. A teď zjistil, že je v klasickém vesnickém klubu.

   • Chabix6.3.2021 13:54reagovat

    Stoperů máme hodně. Brabec je neperspektivní. Nevidím to realně.

  • Mates6.3.2021 9:45reagovat

   Vidim to na Mladou Boleslav.

  • waaw6.3.2021 9:46reagovat

   Odpovednost za A muzstvo ma Vrba, ne Rosa. Bude zalezet na nem a tam urcite riziko vidim. Byl to jeho oblibenec a chtel ho i do Bulharska. Ale doufam, ze mu jeho forma z posledni doby otevrela oci

  • standis6.3.2021 10:44reagovat

   Do Sparty snad ne. Čelůstka, Hancko, Vitík, Štětina na stopery stačí a v záloze ještě Panák, Lischka do konce smlouvy na tribuně, lépe ovšem prodat. A koupit levého beka.

  • lidoop6.3.2021 15:00reagovat

   Nechci ho ve Spartě ani vidět. Jednou podrazák, vždycky Podrazák. Navíc hraje blbě a na stoperu nás rozhodně bota netlačí.

 • Hamšík

  AlaMierda5.3.2021 21:05reagovat

  Tak prý do Goteborgu

  • petr1375.3.2021 21:20reagovat

   To by me fakt zajimalo, co ho k tomu vede.

   • vitamin5.3.2021 21:43reagovat

    Euro

    • ouissi5.3.2021 23:42reagovat

     Možná spíš švédské korunySmích

   • Jereacs5.3.2021 22:24reagovat

    Slovenský šampion nabídl Hamšíkovi smlouvu do 26. srpna, kdy končí kvalifikace evropských pohárů. ”V tomto se ale naše představy neshodly. Marek preferoval kontrakt jen do konce aktuální sezony a od léta chtěl mít volné ruce. Chtěli jsme Marka získat, ale na delší období než desetikolovou nadstavbu. Jeho návrat na Tehelné pole jsme plánovali podat důstojně a velkolepě. Nemyslíme si, že právě toto by byl správný způsob,” dodal Kmotrík.

     

    • artaxerxes6.3.2021 10:00reagovat

     Pragmatické řešení - titul mají velmi blízko, takže Hamšíka na to nepotřebují - hodně by jim pomohl v pohárech, ale on chce být vólný.

 • Morávek

  lidoop5.3.2021 13:41reagovat

  Tak nějak jsem si na něj vzpomněl a k mýmu velkýmu překvapení je opět zraněnej Smích. Upřímně se divím, že nešel tehdy k nám, když se mluvilo o tom, že mu už v Bundeslize smlouvu nikdo nedá, perfektně by nám sem se svým neskutečným chorobopisem zapadl.

  Za těch 10 let, co hraje v Bundeslize, změškal kvůli zranění celkem 149 zápasů, zraněnej byl 1.164 dnů (3,2 roku).

  Nejvtipnější (nebo nejsmutnější) na tom je, že víc ligových zápasů změškal (149) než odehrál (147).

  • Nulatunji5.3.2021 13:55reagovat

   No teď se jen modlit, aby takhle jako Morávek a Kadlec nedopadl i Hložan, protože my (ČR) do fotbalu už dodáváme jen skleněné fotbalisty a nebo nezničitelná kopýtka, i když i Kadeřábek už se zvládl zranit na delší dobu.

   • lidoop5.3.2021 14:31reagovat

    Snad ne (klepu na zuby i dřevo). Přeci jen většina těch ortodoxně skleněných fotbalistů, ať už třeba tebou zmínění, nebo Rosa, Wiesner, Juliš, popř. Owen, Hargreaves, Walcott, nebo Welbeck jsou/byli všechno i postavou takový tintítka. Hložan je oproti nim už ve svým věku kus chlapa, takže doufám, že se do tohoto seznamu lazarů nepřipojí.

    • artaxerxes5.3.2021 17:56reagovat

     Takový Necid je taky kus chlapa.

     Jen mi přijde, že to jsou většinou supertalenti, kteří do lig přišli ve velmi mladém věku a asi jejich tělo nezvládli skokový nárůst zátěže mezi dorosteneckém a dospělém fotbale.

     U Hložka je výhoda jeho muskulatura, která je v jeho věku viditelná snad jen u hokejistů.

     • artaxerxes5.3.2021 17:58reagovat

      Ikdyž příspěk výše to spíše vyvrací, tak čeština je můj rodný jazyk.

      Díky spojení myšlenek a T9 v mobilu to vypadá, že to psal hotentot.

     • lidoop5.3.2021 20:54reagovat

      Jednak je Necid takovej ten vysokej hubenej a zadruhé ho nemám ve škatulce skleněnka 🤷🏻♂. Schválně jsem kouknul na TM a v letech 2010-12 měl dvě dlouhodobý zranění, ale od ty doby nic, co by stálo za řeč.

  • 128.3.2021 13:00reagovat

   Morávek měl dobře našlápnuto, ale k jeho smůle narazil v Schalke na Magatha, kterej je, jak známo, posledlej fyzickou přípravou. A od tý doby je věčně zraněnej. Ale to, že se i přes všechno tebou napsaný drží (byť v provinčním Augsburgu) stále v Bundeslize, prodlužujou mu smlouvu a když je na pár zápasu zdravej, skoro vždycky se vyhraje znova do základu, svědčí o tom, že talent bezesporu velkej. Škoda zdraví, mohl bejt úplně jinde. Ale není v tom sám, takovejch talentů bylo.

 • Repre U21

  doni4.3.2021 23:56reagovat

  Tyhle mládežnické turnaje mě celkem Baví proto bych tam rád viděl tuhle sestavu

   

  Trmal

  Holík, Zima, Krejčí, Sadílek

  Král Bucha

  Lingr Karabec Ostrák

  Hložek

   

  SmíchSmích a náhradní sestavu

   

  Jedlička

  Plechatý Chaluš Vitík Polidar

  Souček F. Šulc

  Vaníček Kohut Matoušek

  Chytil

   

  A i třetí sestava nevypadá špatně

   

  Markovič

  Cedidla Heidenreich Klima Zmrzlý

  Janošek Solil

  Fortelný Beran Žitný

  Šašinka

   

  Myslím že ten výběr je obrovský

  Plus navíc hráči připadající k úvahu

   

  Brankaři : Melichar, Kovař, Mikulec

   

  Obranci: Fukala, Martinec, Doudera, Souček D.

   

  Záložníci: Tischler, Hlavatý, Zamburek,

  Havelka, Pachlopník, Hellebrand , Kaloč, Pleštil, Daněk

   

  Útočnici : Drchal, Graicar, Rusek, Cvancara,

   

  Ale pro Spartu samozřejmě lepší bude svoje hráče mít v týmu,

  I když tyhle turnaje jsou hodně sledované a muže růst cena hráču.

  • vitamin5.3.2021 0:07reagovat

   Nezmínit v celém příspěvku ani jednou pardubického střelce Davida Hufa je na roztrhání fanouškovské licence!

   • doni5.3.2021 0:10reagovat

    Je vidíš a to jsem ho měl v těetí sestavě místo Šašinky nejdřiv,

    Ale myslím ze to jedinej kdo mi vypadl

    • vitamin5.3.2021 0:14reagovat

     Ten blázen Krejčí je schopnej nominovat Granečného, který asi dva roky nehrál zápas, když to lehce přeženu.

  • captain_obvious5.3.2021 8:24reagovat

   Jedlička jasnej základ. Trmal odchytal tuhle sezonu za klub 3 zápasy.

  • Žrout_trávy5.3.2021 10:00reagovat

   Jako ta úvodní sestava je naprosto perfektní, jenom by měl spíš chytat Jedlička místo Trmala. Bylo by fakt ideální, kdyby takhle nastoupili, ale Král je nereálný, takže místo něho tam bude Janošek (raději bych viděl Součka). Moc taky nevěřím v Hložana, že by ho Sparta pustila. Ale pokud by to nebylo ohrožením pro jeho zdrav. stav, pak bych ho tam chtěl vidět. Pak je ještě otazník u Zimy, tam je dost reálné, že půjde do dospělé repre po tom, jak se předvedl proti Leicesteru. Vzhledem k slabým stoperům by se to vyloženě nabízelo. A nedivil bych se, kdyby nastoupil stejně jako ve Slavii s Kůdelou, kvalitnější a lépe sehranou stoperskou dvojici na repre úrovni v ČR nemáme.

   Pro mě teda reálný základ:

    

   Jedlička

   Holík, Zima/Chaluš, Krejčí, Sadílek

   Janošek/Souček/, Bucha

   Ostrák, Karabec/Šulc/, Lingr

   Huf/Chytil/

   • Pharaoh5.3.2021 11:23reagovat

    Stejně bude na Euru hrát základ dvojkla Brabec - Kalas Smích

    • Žrout_trávy5.3.2021 12:54reagovat

     Kalasovi bych se popravdě moc nedivil, u Šilhavky na nějakou konstruktivní rozehrávku sere pes, ale pokud by měl hrát Brabec, tak se poseruSmích

 • ZAUJIMAVOSTI Z SK

  FANDA73074.3.2021 12:40reagovat

  Hamsik rozviazal zmluvu s Dalian a mal by 3mesiace hrat ako amater v Slovane BA.Potrebuje zapasovu prax pred ME a v Cine nehral od novembra.

  • AlaMierda4.3.2021 13:22reagovat

   V Číně kluby krachujou, odtud bude veliký odliv hráčů.

   • FANDA73074.3.2021 14:11reagovat

    a hlavne teraz pred ME kedze maju herne vypadky , dufajme, ze cinsky krach pride aj do CZ, inac aj Inter Milano prisiel o sponzora z Ciny, asi skoncila ”cinska rozpravka” a rozhadzovanie penazi

    • maybe6664.3.2021 14:29reagovat

     V Čině nesmíš ani podnikat nebo uvést výrobek na trh bez čínského partnera. A my jim na oplátku v Evropě trh otevíráme, nechàme je tady řádit , účastnit se výběrek a skupovat firmy včetně kritické infrastruktury. Na toto jednou krutě doplatíme jako Evropa. Dát cokoliv z kritické infrastuktury do ruky číňana je zločin.

   • kilovolt4.3.2021 15:58reagovat

    že by se nějaký hráči odlili do Sparty? Úsměv

    • thomasd864.3.2021 18:43reagovat

     Takovyho Hamsika bych bral z fleku

    • AlaMierda4.3.2021 20:05reagovat

     Christian Bassogog by byl dobrej Úsměv

     • Bunda5.3.2021 11:20reagovat

      Výbornej hráč

  • Sheva4.3.2021 19:00reagovat

   Fando, já furt netrpělivě čekám na tvé novinky kde podepíše Škriniar, tím jsi nás tu často oblažoval. Vypadalo to, že Barcelona i Real připravují nabídku páč ho sledujou už léta, pak měl být pomalu na cestě pro něj Mourinho, pak měl být na cestě do Chelsea, PSG a ono furt nějak nic. A ve výsledku si s tímhle průměrákem vytřel prdel i Krmenčík. Tak kdo připravuje nabídku ve výši aspoň 100 milionů eur tentokrát?

   • FANDA73074.3.2021 19:15reagovat

    asi sa velmi mylis, nikdy som nikde nepisal, ze Skriniar podpise niekde zmluvu, max.som 1-2x spomenul , ze co pisu talianske media kto ma zaujem.Akoze nechcem Ti brat iluzie, skus si precitat nejake talianske sportove periodika za posledny polrok ked sa vyliecil z Covidu a tiez statistiky. Ked uz chces vediet poslednu spravu, tak Inter stratil sponzorov, nema eura, dlhuje M.Utd.50milionov a ak nezaplati tak si vezmu bud Lautara Martineza alebo Skriniara.Aby si mohol spokojne zaspat.Bol by som rad keby si mi tie moje stare vlakna kde som pisal to co tvrdis, rad si ich ”znova precitam”.

    • 13goat4.3.2021 19:17reagovat

     Super, jako příznivec někoho jinýho se těšim na kopyťáckou stoperskou dvojici Maguire - Škriniar

     • pubi4.3.2021 21:52reagovat

      Souhlas, to by byl sen. Z lavice bych to pojistil Lischkou nebo Wesem Morganem.

    • Sheva4.3.2021 22:35reagovat

     Však já nepíšu, že jsi někde tvrdil, že tam podepíše, ale nesčetněkrát jsi tu psal o něm, že se píše to a to a ve finále nikam nepřestoupil. Tím svým komentářem jsem chtěl říct, že Škriniarův agent musí bejt pěkná píča co pouští kachny, nic víc, jen mě vždycky pobavilo když jsi ty infa dost naivně pouštěl sem

     • FANDA73075.3.2021 3:30reagovat

      poprosim najdi mi to kde som to castokrat pisal, mozno 1-2x som odpisal clanok z nejakej tlace, ale urcite nie tak aako ty zvelicujes, takze takVztekVztekVztek

      • Sheva5.3.2021 7:37reagovat

       Kámo ty jsi snad sebemrskač, stačí si tu do vyhledávače napsat Škriniar a vyjede, že jsi nám tu postoval zprávy jak se rozhoduje mezi Barcou a Realem, dále dvakrát, že Inter odmítnul Man City za 60m a požaduje 100 a jednou, že se rozhoduje už jen mezi čtyřkou Real, Barca, City, Utd. Jo a jednou jsi tu rozjel diskusi, že Lobotku sleduje Barcelona, že půjde za 35m a dále, že ”o Škriniarovi tam niet co riesit”. A teď bonbonek: všichni ti tu psali, že nejsi soudnej a ty ses tu hádal, že uvidíme v létě a zakončil to ”poznac si tuto diskusiu a v lete si ju mozeme pripomenut, kto mal pravdu!”. No psal jsi to v roce 2018, tak tys tu pravdu určitě neměl, nesoudný člověče.

       A dík, že jsem si to kvůli tobě musel vyhledat, protože jak jsi sem dával ten megavtipnej článek o Reale a Barce, tak koukám, že už tehdy jsem ti psal, že je to úplná píčovina ve stylu infa o zájmu Juventusu o Necida.

       Tak prosím tě, už sem nedávej zaručený infa ohledně slovenských hráčů ať už jim věříš sebevíc.

       • FANDA73075.3.2021 12:07reagovat

        nikdy som sem nepisal zarucene info kedze nie som manazer, jedine ked som parkrat napisal tak vzdy zo SK tlace alebo zahranicnej tlace a vela tych clankov bolo aj na vasich portaloch napr.efotbal, isport a podobne. Takze nezvelicuj.

       • FANDA73075.3.2021 12:13reagovat

        mam trochu cas, tak som si hodil do hladaca ako si poradilSkriniar a musim ta poslat k ocnej lebo odo mna je tam minimum tych clankov, ked citas meno Skriniar neznamena, ze to pisem ja, velakrat je spominany aj od inych diskutujucich a nakoniec, mam skoro 50rokov a nepotrebujem sa tu natahovat s nejakym pubertiakom.

        • Sheva5.3.2021 12:46reagovat

         Však já neříkám, že to píšeš pokaždé ty, ale co jsem napsal, to tam je. Psal jsi o něm minimálně čtyřikrát o tom kam by mohl jít, jaké jsou informace a pokaždé se nic z toho nestalo. Očividně někdo si o něm vymýšlí, nejspíš aby podnítil skutečný zájem a přitom to jsou totální nesmysly. A to, že ještě nikam nepřestoupil, ukazuje, že ten zájem o něj prostě není. A já se tomu nedivím, pokaždý když tohohle hráče vidím, tak je totálně marnej.

         Toho puberťáka si nech od cesty, jestli ti táhne na 50, tak jsem mladší sotva o pár let

         • lidoop5.3.2021 12:56reagovat

          Zase bych to úplně nepřeháněl. Pořád hraje v nejlepším týmu italský ligy, ve 26 letech má odkopaných 164 zápasů v Sérii A a podle TM je jeho hodnota 50 milionů EUR. Takže zase tak marnej nebude a ty týmy okolo něj dost možná i kroužily, ale z nějakýho důvodu to nedopadlo.

          • Sheva5.3.2021 13:11reagovat

           Asi mám teda smůlu na zápasy, které vidím, ale když kouknu občas na nějakej sestřih, tak ty góly chodí přes něj. Trochu mi připomíná Suchého, z něhož se taky jednu dobu dělalo jakej je to talent a přitom v Basileji hořel jako papír.

           O tom zájmu nejbohatších velkoklubů o tohoto hráče tady Fanda posílá informace od roku 2018. Kdyby ten zájem byl opravdový, už by někam odešel.

           • thomasd865.3.2021 15:01reagovat

            Sorry, ale delas radoby zajimavy tema z totalni blbosti 😀😀

            • Sheva5.3.2021 16:29reagovat

             Viď, mně taky Škriniar přijde nezajímavý téma, nezajímavý hráč...

             No a Hamšík do Slovanu nejde, takže prakticky se dá říct, že cokoliv tady Fanda napíše, tak dopadne úplně jinak

             • FANDA73075.3.2021 17:07reagovat

              Ja vsetko pisem, ze z sk tlace a tak, nikdy som nenapisal, ze mam info od hraca alebo manazera, takze ak nieco nedopadlo, tak...trebars aj s Hamsikom, 3dni pisali, ze Slovan ako amater a nakoniec Svedsko kedze este maju prestup.termin.

              • Sheva5.3.2021 17:30reagovat

               Ale to já netvrdím. To na začátku bylo jen takové popíchnutí a tys to vzal šíleně vážně a hned jsi se začal ptát na to kolikrát jsi to tu psal a podobně, čímž sis akorát naběh. Ten Škriniar je úplně ukázkový příklad toho, jak si jeho agent vymýšlí dokola. O něm jsem četl v médiích ještě o PSG, další blbost. Je mi jasný, že všechno čerpáš taky odněkud z médií, jen by to chtělo příště nebýt tak nadšený z těch informací, které očividně nejsou snad ani na úrovni Ruiku

 • Covid

  Capo4.3.2021 11:47reagovat

  Tak už nám podlehlo i Slovácko, ještě pár týmů a mám obavu, že bude skoro nemožný termínově ligu dohrát. Kdyby to tak bylo, tak pak je to prý ošetřené, že bude platit pořadí po podzimní části. No a tam to máme s Jabloncem na druhém fleku stejné body a stejný skóre Úsměv Tak jsem zvědav jestli pak rozhodne ten jediný vzájemný zápas nebo by se hrála baráž o LM. No snad to nenastane Úsměv

  • vitamin4.3.2021 12:20reagovat

   Platilo by samozřejmě pořadí v době ukončení

  • Johny144.3.2021 12:24reagovat

   Počítá se průměr bodů na zápas a pak se to ukončí, pořadí po podzimní části nehraje roli.

  • wasek2611@centrum.cz4.3.2021 12:42reagovat

   Termínů je furt dost v prostředcích týdne. Teď bych z toho tragédii nedělal :)

   • wasek2611@centrum.cz4.3.2021 12:43reagovat

    Resp. problém by měla jen slávia.

  • Soze4.3.2021 15:46reagovat

   Už před sezonou přeci schválili kritéria, podle kterých se pojede při určování pořadí v případě nedokončeného ročníku a návrat k tabulce po polovině soutěže to opravdu nebyl...body se budou dopočítávat/průměrovat s ohledem na počet odehraných zápasů v moment ukončení, tedy pro nás aktuálně jasné druhé místo.

 • Hložan

  Žrout_trávy4.3.2021 9:06reagovat

  Kam teda podle expertů z iSportu patří, když ne do útoku? Podhrot?

  • Spytihnef4.3.2021 9:40reagovat

   Podhrot nebo křídlo.

   • Žrout_trávy4.3.2021 9:46reagovat

    Díky. Mi třeba přijde typologicky podobný jako Sima, takže s ním hlavně na levém křídle problém nemám. Ten hrot úplně nevím, abych pravdu řekl. Spíš když tak druhý útočník/podhrot, pokud by měl hrát uprostřed hřiště.

    • Spytihnef4.3.2021 9:54reagovat

     Pokud za ním budu obránce, který bude pilovat lajnu a podporovat útok, tak levé křídlo, kde si to bude navádět spíše do středu asi ideál.

     Ale zároveň bych chtěl někdy vidět ofenzívu ve složení Plavšič - Hložek - DMK.

     Na desítku si představuji trochu jiného hráče.

     • Žrout_trávy4.3.2021 10:06reagovat

      Vidím to stejně.

      Ten trojlístek bych taky někdy rád viděl, ale těžko říct, jestli by třeba nebyl účelnější v Evropě než u nás do zatažené obrany.

      Co se týče té desítky, je podle mě zajímavé si uvědomit, jak byl pro Vrbův systém v Plzni důležitý Kolář, který taky nebyl klasická desítka a naopak byl typologicky Hložkovi dost podobný (byť v mnohem menší kvalitě).

      Jinak já bych třeba někdy rád viděl v 4-2-3-1 Plavšič, Hložek, DMK - Kozák/Juliš/Pulkrab

     • DJDriver4.3.2021 17:01reagovat

      Me by treba na 10 prisel hodne zajimavej a chtel bych to nekdy videt

  • Soze4.3.2021 10:55reagovat

   Když podhrot, tak kdo tedy v záloze z trojice Dočkal, Pavelka, Krejčí jr. vypadne? Vlevo by mohl případně vystrnadit Krejčího st., popř. nahradit DMK vpravo, pokud ten ještě není po covidu Ok. On s tou sestavou covid asi celkově zamává a minimálně proti Příbrami nečekám, že by mohli všichni a Vrba měl plný výběr.

   • vitamin4.3.2021 11:13reagovat

    Záloha Krejčí - Dočkal. Pavelka spolu stejně hrát nemůže. Resp. dlouhodobě nemůže

   • Žrout_trávy4.3.2021 11:24reagovat

    Ten střed, jak jsi napsal, je dlouhodoběji naprosto neudržitelný, extra pomalá záloha (uvidíme to všichni v přímé konfrontaci se Slavii), navíc Dočkal v létě 33.

    Pro mě Krejčí ideálně na stopera vedle Vitíka, střed zálohy třeba Souček + Pavelka/Dočkal podle typu utkání.

    Ale jinak bych nejraději asi dlouhodoběji vídal Hložek, Karabec, DMK - Kozák/Juliš/Pulkrab

    • Soze4.3.2021 11:39reagovat

     Tak to je snad jasné každému, že tato pomalá záloha spolu hrát nemůže Úsměv Otázka ale je, kdo z nich ven...koho z nich Vrba nechá jen na lavici?

     • Žrout_trávy4.3.2021 13:37reagovat

      Já ti nevím, ale přijde mi, že právě takhle chce ten střed Vrba stavět a musel to vždy změnit jen kvůli zranění Pavelky nebo kartám Krejčího/DočkalaNeutrální Nastoupil tak v Olomouci a udělal by to znovu ve Zlíně, kdyby mohl.

  • standis4.3.2021 12:50reagovat

   Pro Hložka je nejlepší útok, nebo podhrot. Sám to říkal a i Paska. Hráč má hrát tam, kde se nejlépe cítí a to nikdy nebylo na křídle.

   • Žrout_trávy4.3.2021 13:35reagovat

    Já jsem klidně pro ten podhrot, na kterém se podle všeho shodnou Paska i ti experti. Ale je otázkou, jestli pak bude mít Vrba koule posadit Pavelku/Dočkala.

    • rimidalv4.3.2021 21:56reagovat

     Myslím, že oba nechá .Pavelku s Krejčím a Dočkala

     s Hložkem ( křídlo ). Podle formy a soupeře budou alternovat Laco Krejčí,Plavčič,DMK.

     Dočkal bude postupně častěi střídán Karabcem.

   • brac4.3.2021 19:34reagovat

    Záleží, co by hrot obnášel. V repre ho Šilhavý dal na hrot jako doklepávače balónů do brány a prakticky se neobjevoval v mezihře, což je plýtvání jeho talentem. Je to hráč do kombinace. Jeho největší přínos je v mezihrě, možnosti převzít míč směrem k bráně a trochu ho potáhnout.

 • Kudy běží zajíc

  vitamin4.3.2021 1:43reagovat

  Koukali jste včera na Novotného zajíce? Ten Kvasnica tam byl snad nalitej SmíchSmích

 • Hložek

  DaveACS3.3.2021 23:32reagovat

  Podle zdroje Sportu je stoprocentně připravený a bude k dispozici už v úterý na Příbram.

  • tatkaradicka4.3.2021 0:23reagovat

   Zdrojem je vyjádření pasky, kterej přesně na tenhle zápas odkazoval. Ve sportu ví hovno

   • Mates4.3.2021 0:40reagovat

    Vacek má vždy zaručený info z první ruky. Smích

81798 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha