Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podzimní část hodnocení,

  johnny123.12.2020 9:16reagovat

  jsme na tom sice lépe než předchozích cca 5 let a neprohrát nepochopitelně s Budějkama a včera nezremizovat zápas plný podivností… tak jsme na tom se Slávií stejně, ale jinak je hra katastrofální a nehodná Sparty.

  Začínají se tady objevovat první vlaštovky na to, že pan Kotal není trenér do Sparty. Mě také vadí, že je hrozně konzervativní, ale za to, kam tenhle průměrnej materiál, co za Spartu hraje, dostal, může jedině on.

  To, co do Sparty natahal Rosický, to je tragédie a chtěl bych ho vidět, kdyby si s panem Kotalem vyměnili místa, co by asi říkal na hráče, jak má s tímhle materiálem hrát a pracovat.

  My se budeme pořád na něco vymlouvat, ale jen stupid, vezme v zápase do ruky míč, nedáme tři penalty ze čtyř, jsme pomalí, ustrašení, máme hráče, kteří na Spartu nemají hlavně mentálně. Nemáme špílmachra, šéfa, máme jen partičku šéfů, kteří kabinu rozmrdávají Dočkal, Krejčí st., Bičík. To je taky kapitola sama pro sebe nechá sedět na lávce Nitu, na úkor nejhoršího gólmana, co kdy ve Spartě chytal, Heči. Už je za tohle měl dávno letět, jenže je to Rosického kamarád…

  K čemu máme „cvokaře“ Jelínka? upřímně nevím, zrovna tak jako to nevím u Malýho a jeho anglického šéfa. Marodka je horší než dřív.

  Jak je klub „profesionálně“ veden je vidět už jen na tom, že se zaplatí nemalé peníze za trávník, pak se reklamuje a firma ho „opraví“ tak, že je z něj oraniště, na kterém se nedá hrát fotbal. Na tomhletom je názorně vidět, že ve Spartě není v pořádku nic. Od Majitele klubu, diletanta, kterého zajímá všechno možné jen neumí řídit fotbalový klub. Přes SŘ, který by mohl dělat s fleku šaška ve svém studiu kamarád, protože nemá absolutně autoritu, nikde a u nikoho. Jako hráč super, jinak tragédie.

  Klub se musí vyčistit od průměrných hráčů, které za veliké peníze přivedl Rosický, kolik bude ještě potřebovat dvouletek, kolikrát si ještě pitomci z našeho vedení postěžují na strašného Stramaccioniho, který je už čtyři roky pryč!!

  Je to k smíchu, kdyby to spíš nebylo k pláči. Své přehmaty a amatérismus shazují na jiné. Sorry za tapetu, ale já tedy světlo na konci tunelu nevidím.

   

  • TakeACS23.12.2020 9:44reagovat

   Já taky nevidím žádný světlo, ukáže se v zimním přestupáku, pokud bude probíhat jako poslední dva, tak RIP.. Nejvtipnejsi na tom je, že kdybychom tady místo přestavby a napravování ”chyb” ty čtyři roky nechali Stramu dělat svoji práci, tak jem přesvědčen, že jsme teď úplně jinde.. Aspoň by tu byli fotbalisté a lidi co fotbalu rozumí. Místo toho máme co máme a řítíme se ještě do větších sraček. Jen si vzpomeňte na fotbal pod italem a na tu sračku co jsme viděli včera.. Důchodce dohlíží na partu českých hvězdiček pod vedením vyhaslé legendy, které ani zkušenost ze zahraničí nepomohla a pod záštitou miliardáře, který z toho má hobby a raději staví hotel namísto investice do klubu..

   • Tyrrael23.12.2020 10:14reagovat

    Téměř žádný rozdíl.

   • johnny123.12.2020 10:40reagovat

    Včera to byl vrchol. Takový fotbal jsem dlouho neviděl. Teda hrajeme špatnej fotbal, ale ten včerejšek to ani není na komentář, to byl prostě děs! Oraniště jak někde v Zimbabwe, okopávaná beze smyslu, penalta jakou neuvidíš ani Ulámbátaru, bůh ví proč hrající Bořík, Sáček, Hanousek... škoda slov.

 • Nita

  Hynek23.12.2020 8:50reagovat

  Doufám, že je alespoň snaha, aby prodloužil.

 • Podzim

  Nuff23.12.2020 7:37reagovat

  Na duši chudší jedinci se nechají uchlácholit počtem bodů, ovšem téměř vše ostatní je ve sračkách jako léta předchozí. Jediná změna byla, že jsme začátkem sezóny udělali šňůru výher. TR dál bude žádat čas na přestavbu po Stramovi (kolik vlastně potřebuje těch dvouletek?), vymluví se na zranění, rozhodčí, počet zápasů... A my dál budeme čumět na Lischky a Hanousky jak jim míč skáče po oraništi v aréně zoufalství.

 • Zhodnocení podzimní části

  Scribbler23.12.2020 1:34reagovat

  Za mne nedopadl podzim nikterak šíleně, vidím světlo na konci tunelu, nicméně manažer se musí poučit ze svých letních chyb a okamžitě! je zkoušet napravit. Roso, pro přehlednost píšu v bodech.

   

  1) Zbavit se hráčů, kteří dlouhodobě nepotvrzují výkonnost (Hanousek, Lischka, Trávník)

  2) přivést posily

  - nového Kangu (playmaker, hráč co ho štve, že prohráváme, co se z ničeho neposere)

  - krajní beci 3x

  - silového útočníka

  3) srovnat Dočkyho a oba Krejčí

  4) najít příčinu a vyvodit důsledky z naší marodky

  5) Za mne bych ještě více tlačil na zapojení mladých do zápasů

  6) pokračovat na zlepšení komunikace k fanouškům

   

   

   

  • Schyzo23.12.2020 1:38reagovat

   Rosický vždy mluví tak krásně o tom, že jsme mohli mít toho a tamtoho a z týmu z LM, že si myslíš, jak jsme na tom suprove. Pak se ale podíváš na nás tým a je ti skoro do breju. Viz dnešní lavička.

  • tatkaradicka23.12.2020 3:02reagovat

   1) Hanousek jako náhradník ok, zbavit se především všech Zahustelů, Kulhánků po hostování, kde se nepředpokládá jejich využití.

   2) -neseženeš, takový hráč je absolutně mimo náš budget, nebo se nebude líbit TR

   -nepřijde ani jeden, na jedné straně Hanousek, Krejčí, na druhé Vindheim, Sáček

   -nepřijde ani jeden, přijde odkaz na uzdravení Kozáka, maximálně se stáhne Pulkrab/tak někdo

   3) Dočkala nesrovnáš, ten je pod ochranou TR, Boloňa taky, mladej možná, reálně v prostředí Sparty ne

   4) Polák, Malý a obecně všechno, co přežilo čistku lékařské a fyziosekce - ve zkratce vyházet kondičáky

   5) Fair point, ale momentálně po výpadku Hložka o tom stále jen kecáme a realita je jinde (Vitík, Karabec částečně)

   6) Myšlenka dobrá. Reálně nepřichází v úvahu, TR je tím zpruzelej a bere to jako nutný zlo. To ostatní platí pro komplet vedení vč. trenéra.

 • Když vidím na sítích, že Sparta brečí

  Schyzo23.12.2020 0:10reagovat

  A má vrátit pohár.

   

  Tak si to projdeme.

   

  Zapas Sparta Liberec - Malinsky fauluje Hanouska, penalta. Po zapase ještě řekne, že se má naučit pravidla.

   

  Zapas v poháru Sparta Liberec - Frýdek mohl, ale nebyl vyloučen (Já bych dal osobně Malinskemu žlutou, za simulaci ze souboje s Hložkem [mam dojem], a pádem Frydkovi pod nohy). Takže Liberec prohrál 11 na 11, ale máme jim vrátit Pohár, dobrý jedeme dal.

   

  Dnešní zapas opět dokázal, jak nefér ty svině hrajou. Dobře penaltu já Hancka bych nepiskl, ale faul tam porad byl. Ale že Liberecaci nejen ze tu penaltu proste brali, ještě se k ni strašně hlásili, že Sáček hraje rukou ( rozhodčí kokot, co nepřeruši hru).

   

  Ale Sparta brečí a ať vrátí pohár. Ať jsou všichni do prdele.

  • lotarr23.12.2020 11:02reagovat

   Jakej má smysl pořád dokola opakovat že ten zlej Liberec někdy spartu poškodil myslim že remíza s Libercem neni až taková tragedie.A to že Liberec tu penaltu bral nebo náký názory že jí měl Liberec zakopnout to snad nemůže brát nikdo vážně. Penalta smolná nebo spíš hodně zvláštní, ale podle pravidel jedinej kdo si může drbat hlavu tak je Sáček i když to udělal nevědomky.

 • ✅1✅-3-3-3

  Schyzo22.12.2020 23:35reagovat

  Pokračujeme

 • Krmencik

  jakub231122.12.2020 22:23reagovat

  kdyz se tu resil soubojovej utocnik, tak jeden sedi v Belgii. Sice je to kokot, ale pomohl by.

  • Ali Dia Pavelka22.12.2020 22:26reagovat

   Pokud nechceme být za ještě větší čůráky než z nás skleněný panáček ustavičně dělá, tak takovejhle prazmrd nemůže nikdy vkročit na Letnou.

   • hombre22.12.2020 22:46reagovat

    Možná, ale koho jiného bys vybral, ale normální odpověď Smích a reálné jméno.

    • Ali Dia Pavelka22.12.2020 22:48reagovat

     Hráče jako on vůbec nepotřebujeme. My potřebujeme hlavně odchody.

     • AlaMierda22.12.2020 22:55reagovat

      Ty čekej - Nita, Plavšič, DMK

      • Ali Dia Pavelka22.12.2020 22:57reagovat

       Ne asi.

     • hombre22.12.2020 22:57reagovat

      Já přece neříkám, že Krmenčíka potřebujeme, ale nějaký hrot by to fakt chtělo.

      Odchody by to chtělo určitě a asi dost, ale pak by tu dost lidí nadávali, že je to moc. Zrovna u nás..., bych se do toho nebál říznout Smích. Ale pak musí přijít náhrada, ale LEPŠÍ!!! Ale nevím, jestli to Rosa dovolí SmíchSmíchSmích.

      • Ali Dia Pavelka22.12.2020 23:01reagovat

       Rosa by měl odejít jako první. To je základ. Jinak se nikam neposuneme. Teda. Neposuneme se dopředu.

       • hombre22.12.2020 23:10reagovat

        Nevím, asi jo, ale kdo za něj?

        Když vezmeme Krmenčíka, tak bychom se nezesměšnili... My se zesměšnili. Nám se podařilo nějak dostat z týmů Bořka s Ládínkem - super - no a my je s plnou parádou přivedeme po pár letech s poloviční formou, než jakou měli když neodcházeli Neutrální....

    • AlaMierda22.12.2020 22:55reagovat

     Právě v Belgii je útočníků typu Krmenčík opravdu hodně. Ve Skandinávii také. A ještě můj tip úplně mimo tyto destinace je Tolu Arokodare, který je v 1.FC.Koln na hostování z Valmieri a pokud by Koln nevyužil opci, tak by to byl rozhodně hráč, který má parametr co Spartě chybějí. Už před lety jsme tu psal jméno Paul Onuachu nebo Wiliam z Trenčína.

     • hombre22.12.2020 22:59reagovat

      Ale to není Čech a okolo 30 let. Tak nic....

      • AlaMierda22.12.2020 23:02reagovat

       Oka tak Poznar, Rabušic, Doležal, Nešpor

       • hombre22.12.2020 23:18reagovat

        Rabušic asi jo, Doležal začal taky řádit. Co zalovit v Pardubicích? Někoho z dua Huf nebo Tischler? Ale ti jsou mladí, tak nic....

  • Tashunka Witko23.12.2020 0:44reagovat

   omgOtrávení

    

   horší je snad jen Kuchta, a to už tu byl.

   • jakub231123.12.2020 1:22reagovat

    Horsi je i Kozak, Dolezal, Nespor... bohuzel se obavam, ze pokud nejakej hrot prijde, tak to bude ”posila” poslednich dvou zminovanych a kruh se bude tocit dal.

 • Sparta po podzimu

  AlaMierda22.12.2020 20:44reagovat

  Předem chci říct že tolik bodů s tak průměrným a špatně složeným kádrem je fantazie. Když k tomu připočteme hroznou hru, tak máme za sebou podzim snů.

   

  1) Potvrdila se příšerné složení kádru.

   

  2) V tom týmu nejsou vůbec žádné emoce. Až na výjimky je to leklá ryby vedle leklé a to jak chováním tak herním projevem.

   

  3) Posily z léta se nepovedly. Krejčí druholigovej, Pavelka leklá průměrná ryba, Minčev nic. Čelůstka šel postupně hrozně dolu, ale ten se dá považovat za vydařenou posilu.

   

  4) Zvláštní rozhodnutí ze strany trenérů. Např. prosazování Heči, divné nakládání třeba s Vitíkem, přehlížení Plavšiče.

   

  5) Celkově slabá osa týmu a ani náznak nějakého směrování Sparty za cílem vybudovat silný klub.

   

  • AlaMierda22.12.2020 20:45reagovat

   poznámka: nemám růžové brýle a teď klidně do mě.

   • Tashunka Witko23.12.2020 0:49reagovat

    Sparta žádnou slabou osu nemá.

    Je tzv. bezosá !

     

    Jinak hodnotit záložníka Pavelku je zatím předčasné, protože v záloze ještě nehrál.

  • Ali Dia Pavelka22.12.2020 20:45reagovat

   Podpis a Rosický táhni!

   • Brian Pricke22.12.2020 21:02reagovat

    Já se na ten poločas vážně díval a nemám k tomu co říct. Já vlastně nevím, co jsem viděl. Připodobnil bych to k pocitům, které jsem zažíval při sledování Eraserhead.

  • captain_obvious22.12.2020 21:06reagovat

   Vesměs souhlasím, až na pár menších věcí, např. Pavelka je podle mě OK posila, akorát odehrál víc na stoperu než v záloze. Hlavní bod nesouhlasu je Plavsic. Dobře se na něj dívá a tím to hasne. Absolutně nulová finální fáze a s tím spojená efektivita. Přijde mi, že má nějaký chronický problém s bedrama, drží se za ně po každém druhém souboji.

   • AlaMierda22.12.2020 21:12reagovat

    V pořádku. Každopádně v těchto dvou hráčích se neshodneme. Pro mě je Pavelka naprosto průměrný hráč, který mě zaujal, jak hloupě fauluje a jak nestíhá. Navíc je to leklá ryba, žádný tahoun ano hráč co dělá rozdíl. Plavšiče mám rád, je to hráč co umí jít přes hráče, nepřekáží mu míč, zápas vždy odmaká, do vápna posílá zajímavé míče, ale my jsme v něm tak nedůrazní až to bolí.

    • AlaMierda22.12.2020 21:12reagovat

     ani hráč co dělá rozdíl.

  • jaan22.12.2020 21:17reagovat

   Vesměs souhlas krom: Čelůstka hraje stále nedoléčen (několika letý problém na Letný, proč asi, zřejmě proto, že Sparta plná odborníků na vše možné jen ne na fotbal), Pavelka lepí díry neschopného vedení a na své pozici odehrál jen dva zápasy, což je na Spartě specialita, jinak si myslím kvalitní hráč.

  • kanonMates8822.12.2020 21:58reagovat

   Osobně bych nebyl tak kritický, ale co jsi zapomněl je problém jménem Dočkal, čert vem penaltu zahranou jako v přeboru, ale on nás sráží strašně dolů, z něho mám fakt docela strach, může zabírat místo klidně ještě několik let a s ním na hřišti zcela rezignujeme na napadání, rychlost a dynamiku, on je záložník ve své současné podobě z roku 1996... A nejhorší na tom je, že on není ani osobnost, z něho má každý rozhodčí nebo hráč prdel, v něm vidím největší problém současný Sparty...

   • hombre22.12.2020 22:08reagovat

    Čert vem penaltu... s tím moc nesouhlasím. Kdyby tu penaltu dal, tak jsme dnes vyhráli a asi v klidu.

    Někdo tu psal (sorry Chabixi), že tu Kanga dával góly snad jen z penalt.... Kéž by tu někdo ty penalty dokázal proměnit, doprdele.

    Bořek není osobnost a lídr v těžkých zápasech, skoro pokaždé vyhoří. Hraje dobře proti Karviné, Brnu, Opavě a to jen když mu nikdo nejde to těla.... Není to trochu málo?

  • victorlima22.12.2020 22:17reagovat

   Souhlas s AlaMierdou, ještě bych dodal, že nahrazení Kangy Dočkalem byl Rosův ,,majstrštyk,,. Kvalitního záložníka, velmi produktivního nahradit postarším chodcem, který už neumí dát ani pentli, to se hned tak nevidí. Jsme všem pro smích. Opravdu to 3 místo je úžasný úspěch, když vezmeme ty výše jmenované body v potaz. Jestli výrazně neposílíme (v což nevěřím), tak se nám těžko podaří, alespoň tu třetí pozici uhájit.

  • pubi22.12.2020 23:46reagovat

   Přehlížení Plavšiče? To jako vážně? Smích Pokud kvůli tomuhle kopytu odejde DMK, tak jsme víc v prdeli, než sem si myslel. Ať se klidně chytne s Min*evem do ruku a táhnou do prdele spolu.

 • Juliš vs. Rabušic a Jusuf

  Enkoff22.12.2020 20:33reagovat

  Nevím jestli jste si toho někdo všimnul, ale nás útočník vyhrál snad jedinej souboj, kterej nebyl o míči na zemi. Rabušic i Jusuf vyhráli skoro všechny. Když to trenér vidí, proč hraje taktiku nakopávání balónů ? Začíná mi to nějak vadit tahle česká kotalovaná

  • AlaMierda22.12.2020 20:37reagovat

   Sparta nemá soubojového útočníka, ale to už docela dlouhou dobu. Ovšem vedení nemá potřebu to řešit.

   • fernando22.12.2020 20:45reagovat

    Nejsem jeho milovník, ale Kozák docela souboje zvládá, zase má jiný nedostatky. Ale aspoň podrží balón zády k bráně..

    • AlaMierda22.12.2020 20:50reagovat

     Nezvládá, míče mu v nich odskakují, ztrácí je. Mimo vápno je nepoužitelný jako Juliš. Takto nevypadá soubojový útočník, ale zkušený útočník za zenitem co se občas hodí, ale v týmu je až 4-5 útočník.

 • Dneska..

  Phil Taylor22.12.2020 20:21reagovat

  Jediné co mě dneska potěšilo, že jim dali ochutnat Hoftychovu meducínu , a alespon jim nakopali...Úsměv

  • Tashunka Witko22.12.2020 20:30reagovat

   Potěšila jen žluta pro kapitána.

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha