zatím krásné počasí :) dpodledne sice pršelo ale te´d svítí slunko :)
Já bohužel taky, původně jsem na to měl jít s kumpány do hospody, ale nakonec si zahraju na vzorného ”gaučáka” a zhlédnu zápas doma v televizi ve společnosti lahvinky červeného vínka, protože pívo mi poslední dobou nějak nejede.
jestli myslíte vážně ligu mistrů tak nevím co se tu obáváte příbrami.jestli je nesmázneme minimálně 3-0 tak to bude ostuda.každopádně i kdyby sme se dostali do ligy mistrů tak musíme posílit tenhle tým na ligu mistrů momentálně nemá respektive bysme tam byli za otloukánky na kterých si ostatní týmy budou honit skore.
copak něco se ti nelíbí?jestli se s tímhle kádrem probojujem do ligy mistrů a chytnem třeba skupinu real,dortmund,petrohrad tak se klidně může stát,že budem mít 0bodů a skore 0-25
Já bych koupil Maříka a Vůcha, ti mají techniku jak Ronaldo a Bale dohromady.
Mařík je náš, hostuje ve Vltavínu, spíš by to chtělo Kutru, Otepku a Gedeona
To je hlaska toho blazna: ”Já chcu Kopica”
Ze bych mu zaridil ban, stejne jako pred roky na ofiku?
Tak nám napiš, koho by Sparta měla koupit, aby jsme byly konkurenceschopní Realu Tipoval bych tě na pervitin kolego
Bavíte se tu s člověkem, který dle vlastních slov v 21 letech neměl žádnou pubertu ... nemá cenu se s ním bavit.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-rocnik-13-14/198071/jihlava-ztratila-oporu-brankar-blazek-se-zranil-a-je-to-vazne.html
hmm, tak to se taky bojim, že tohle bude znamenat konec kariéry
Ano, v dost zápasech jsme se tam trápili, ale letošní sezona je jiná než ty předchozí, po 19 kolech máme historicky nejvíc bodů, takže nikdo ještě nepředvedl takovou jízdu a porazit Příbram by neměl být problém, pokud k tomu kluci přistoupí se 100% zápalem.
Jediný čeho se obávám je, že bude pršet a z hřiště se stane oraniště, to by vyhovovalo víc Příbram a plichtu by ukopat mohli
Každopádně když vyhrajeme, tak Plzeň bude mít blíž k 3. místu než k nám
Aby to zase nebylo stylem, že se poločas prospí a pak horkotěžko budeme něco honit v závěru.Podvědomě si budeme myslet, že se Příbram porazí sama a tak se bude odvíjet i hra.Rád se nechám překvapit.Jen doufám, že to nebude stejný výkon jako, když jsme v Příbrami vyslali za zápas asi dvě střely na bránu.
Kdepak si byl po Plzni a další 3 dny? No jo Sparta hrála výborně a vyhrála nebylo co kritizovat tak si radši nepřišel.
V týhle sezoně jsme je vyklepli 4-0, což se nám s Příbramí ještě nikdy nepovedlo, jak říkám, tahle sezona je jiná a řídit se výsledky z minulosti, je mimo.
Já se obávám, že nám to dneska moc nevyjde. Zápas skončí jen 0:4.
Jistě,ale já jsem realista a budu rád i za vítězství o jeden ušmudlanej gól.A zítra může ztratit Plzeň a bude to zase veselejší.
Dnešní zápas bude velice těžký.
Čeká nás nepříjemný a motivovaný soupeř na stadionu, na kterém často nevítězíme.
Příbrami bude nahrávat i to ošklivé počasí, bude pršet a teplota večer klesne až na pár stupňů nad nulu.
Sparta má samozřejmě obrovskou kvalitu a měla by zvítězit, ale očekávám podobný zápas jako na Bohemce a problémem je, že nám bude chybět Bednář, kterého bychom právě v tomto zápase potřebovali.
Ten gól, který zlomil zápas na Bohemce, padnul také díky němu, protože na sebe navázal obránce a Lafata hlavičkoval úplně neobsazený.
No nic, stejně vyhrajeme!
Ať žije Sparta!
Každý zápas bude těžký a ty venkovní obzvlášť,ale to není pro Spartu nic novýho.Na nás se chce každej vytáhnout,ale my to musíme zvládnout stejným nasazením a navíc máme na naší straně kvalitu.
Já se obávám toho, že po tom, co zvládli Plzeň trošku poleví. Stejně tomu bylo i minulý rok, kdy zvládli těžkou sérii zápasů a až po ní zaváhali. Teď je navíc blbý to, že chybí Bedna, kterej na to hřiště vlítnul a ostatní trochu vyburcoval, když se jim už moc nechtělo.
Zápasy v Příbrami nejsou pro nás lehké i když kvalitou jsme jinde.Přesto tři body budou naše.
Řekni mi, který venkovní zápas je pro nás lehký?
Jsou venkovní hřiště, kde vyhráváme častěji a snáze.
A jsou třeba taky zápasy, ve kterých nám nechybí Bednář a Krejčí a máme k dispozici kompletní sestavu.
Každému týmu občas někdo chybí na to bych se moc nevymlouval.Nikdo neodehraje sezónu s 11 lidma.
Navíc my oproti těm dalším máme kvalitu i na lavičce.Ale pravda třeba do útoku to tak slavné není a tam by to nějakou posilu i do případné LM podle mého chtělo a snad na tom vedení po sezóně zapracuje.
Lehké to podle mého nebude ani na takovém Baníku i jinde venku.Navíc ty týmy hrajou o sestup a o bude to ještě asi těžší než kdy jindy.
Nikdo se na nic nevymlouvá. Jsou tu prostě aktuální důvody, proč tento zápas bude těžký.
A Banik je slabší než Příbram, ale samozřejmě ještě nevíme v jakém stavu bude v době zápasu naše mužstvo, co se týká absencí.
Svojí roli hraje samozřejmě i to počasí, pokud je dobré, tak to zase ten zápas pro kvalitnější tým ulehčuje.(viz. až neregulérní podmínky při bouřce v Brně)
Nevím v čem je extra Baník slabší než Příbram.
Tabulkově jsou mezi něma 3 body a dvě místa.
Nedávno spolu hráli 1-1 a to Baník v prvním poločase zahodil hned několik tutovek.
Na Baníku vyhrála taková Plzeň horkotěžko 2-1 a ještě sporně.
Říkám v naši lize venku to extra lehké pokud brzy nedáš góly nebo ti to celkově nesedne není prakticky nikde.
Ty týmy venku hrajou jinak a i my hrajeme jiným způsobem na Letné nebo venku.Kdybychom venku hráli stejným stylem jako doma, tak těžko budeme mít strach z Příbrami a podobných celku, ale i my hrajeme venku prostě jinak a proto je se čeho bát.
V Příbrami se vždycky hraje blbě, ale momentálně máme tým, který takovéhle soupeře prostě musí porážet. Já očekávám, že do půle dáme goal, potom to bude takové hluché, Příbram bude kousat, ale nakonec zápas rozhodneme dvěma rychlými goaly, na které Příbram díky našemu polevení v aktivitě vzhledem k tříbrankovému vedení v kapse a de facto vyhranému zápasu, odpoví snižující brankou, nicméně ke konci přidáme čtvrtého banána a pohodlně pojedeme zpátky směr domov, tedy Letná.
nemůžou nastoupit dnes proti Spartě, protože tam jsou na hostování. Myslel jsem, že Slepička je tam na přestup. Do kdy mají vůbec ve Spartě smlouvy?
Slepička nemůže hrát protože v minulém kole dostal červenou
myslel jsem, že tam už přestoupil, ale teď čtu, že je tam na hostování, do kdy maj smlouvu netuším
Míra je soudný člověk, věděl, co jeho tým v dnešním kole čeká, tak se radši nechal po třech minutách na place vyhodit, aby nemusel být osobně účasten té dnešní agonii.
Tak já hlavně myslel, že Mírovi už u nás smlouva skončila a do Příbrami šel jako volný hráč.
Ano, Slepičkovi skutečně skončila smlouva v minulém létě, takže v Příbrami není na hostování, ale patří jim. Viz http://www.gambrinusliga.cz/clanek/3910-v-lt-jsem-fotbalov-umel-k-slepika-a-bojuje-o-angam-v-pbrami.html
Byl jsem si tím jistý, ale nechtělo se mi to hledat.
všichni do kotle ať je nás co nejvíce! :) myslíte že kddyž tam budu hodku před zápasem ze nebude problem s lístkem? :)
Určitě žádný problém s lístky nebude. Vstupenek je tam vždycky dost.
Myslet si, že Spartička dneska v Příbrami zaváhá a nezvítězí, je stejná blbost jako tvrdit, že Horváth je abnormálně charismatický člověk nebo že Limberský ve volných chvílích provozuje kurzy charakterního jednání pro středně pokročilé (tedy i pro ezika). Můj tip pro dnešní mač jest 1:4 v náš prospěch, góly Dočkal, Hušby, Lafata 2, za Příbram se trefí Řezník (asi).
Jedu se do Příbrami podívat,tak doufám,že máš pravdu.
Já ještě přemýšlím, budu v Milevsku v práci jen do 4, takže bych byl v Příbrami před pátou a to nevím, jestli se mi tam chce tři hodiny někde čekat.. Víte o nějakej pěknej hospodě, kde bych moh zatim sednout? Budu řídit, takže spíš najíst...
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17906 lidí.