Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Holý

  kopejtko22.4.2014 6:04reagovat

  koukal jsem že se tento brankář přezdívaný ve Vlašimi sněhulák opět vyznamenal, docela by mě zajímalo kdo nese zodpovědnost za výchovu brankářů v našem klubu protože takovou úmrtnost jakou mají naši odchovanci se jen tak nevidí.

  • Holý

   Pindruch22.4.2014 9:00reagovat

   Holý je všechno, jen ne odchovanec Sparty Úsměv

  • Holý

   dominik2722.4.2014 10:11reagovat

   Kdo by asi byl zodpovědný. Gólmany vychovávají pánové Zítka, Srníček, popřípadě další trenéři z mládeže.

    

   Ještě bych připomněl, že ligu chytají takřka výhradně hráči narození v osmdesátých letech. Nikde není psáno, že třeba Holý, Nguyen nebo Kotěra za pět let v lize chytat nebudou. Navíc výchova gólmanů mi přijde jako dost nevděčná práce. Je opravdu zázrak, když se podaří vychovat jedničku pro ligový tým a je otázka, jestli týmy, které mají v bráně své odchovance, tak nečiní spíš z nedostatku prostředků...

   • Holý

    dominik2722.4.2014 13:14reagovat

    Nicméně věřím, že i my budeme mít za pár let jako jedničku svého odchovance. Velmi dobře se jeví Vojta Vorel, který chytá za reprezentační osmnáctku. V současnosti je to z mého pohledu náš největší brankářský talent.

    • Holý

     atraps222.4.2014 14:04reagovat

     Ve fotbale platí že žádný odchovanec nemá lehkou úlohu.Až zestárne tak se situace většinou otáčí a kluby se potom rády ohání jak se vrací odchovanec do klubu kde vyrostl.

  • Holý

   FIKURA22.4.2014 13:39reagovat

   Já osobně jsem překvapen že nechytá Lukáš Zich, který po odchodu z Ružomberka, kde pravidelně chytal, je nyní na Žižkově. Lukáš Zich je rovněž jedním z našich bývalých brankářů. Při vší úctě k Tomáši Holému, tak mám dojem že jediné co má tak je to těch jeho 206 cm. Už tři, čtyři roky je na snejné úrovni a nikam se výkonnostně neposunul.

   • Holý

    atraps222.4.2014 13:54reagovat

    myslím že jemu výška spíše překáží,to co bývala jeho přednost se pomalinku otáčí v jeho neprospěch.

   • Holý

    Avhred22.4.2014 14:21reagovat

    206cm, to už mi přijde celkem dost; sice opticky musí působit v té bráně ohromně, ale nevěřím, že s touhle výškou bude nějak extrémě rychlý a hlavně střely po zemi by mohl být dost velký problém, protože než tě dvacet decimetrů složí, tak to musí chvíli trvat.

    • Holý

     Capo22.4.2014 15:08reagovat

     To je sice pravda, ale to globálně platí pro všechny vyšší brankáře a je už celkem jedno jestli má 196 cm jako Čechíno nebo 206 cm jako Holý, takže pořád bude platit, že vyšší brankář má fyzickou výhodu. Ono aby brankář mohl chytat na nejvyšší úrovni, tak si prostě nesmí dovolit padat dolu pomalu jako šraňky. No a pokud tomu tak je, tak to prostě nikam nedotáhne, i kdyby byl velkej jako Yao Ming.

 • Sparťani

  dominik2721.4.2014 22:09reagovat

  Stejně mi přijde, že jsme jako fanoušci fakt divný. Mám pocit, že za poslední roky tady nikdo nebyl tak velebenej jako Straka s Řepkou, o jejichž skutečném sparťanství by se dalo polemizovat. Naopak lidi, který pro Spartu něco dělaj, buď přehlížíme, nebo jim v ”lepším” případě rovnou nadáváme.

   

  Teď tady budeme pořád dokola rozebírat, co si to Vaclík dovoluje, udělat chybu za stavu 3:0, takhle nám zkurvit zápas...Úsměv

  • Sparťani

   LukyACS21.4.2014 22:17reagovat

   taky mi to přijde ujetý, proto jsem se na téma Vaclík snad vůbec nevyjadřoval... ono stačí mít řeči o tom, že jsi velký sparťan a publikum si tě zamiluje, i když realita je jiná viz právě ten Straka s Řepkou.

   Když si vzpomenu, jak řvalo ”Holek ven” a o rok později ”SuperMario”, tak mi přijde, že fanoušci soudí hráče strašně jednoduše...

   btw Hřebík je ve Spartě 2 sezony a pokud se dostanem do LM, tak překoná Chovance, který něco tkaového nedokázal za 6 let... myslíš, že pak získá nějaké uznání? Podle mě ne, spíš až přijde první série neúspěchů, tak se na něj zase začne házet špína a nikoho nebude zajímat, že jsme ligu vyhráli naprosto suverénně, což je i dílem jeho práce

   • Sparťani

    Kombinator21.4.2014 22:32reagovat

    Já si myslím, že bychom ze všech nejvíc měli velebit a líbat ruce Danovi Křetínskýmu. Přišel v době, kdy Sparta šla už delší dobu jednoznačně dolu, i když tam bylo to dobrý období se Strakou, nicméně by to podle mě stejně šlo do prdele, celá politika Sparty byla na hovno. I po x nezdarech a prodělávání zůstal a drží nám už roky rypák nad hladinou. A i přsto, že mu muselo být jasný, jaký negativní reakce, a to i na jeIo osobu, vyvolá opětovný přivedení Hřebíka, tak to prostě udělal, protože věděl, že to je správnej krok. Ať si Řepka žvatlá co chce, jestli někdo z dvojice Řepka - Dan nerozumí fotbalu, tak je to Řepka. Dan si do toho nenechal kecat a položil základy novýho vzestupu Sparty.

   • Sparťani

    ewzen21.4.2014 22:36reagovat

    Ja se Mariovi omluvil osobne. A Hrebika budu vyhazovat i kdyby sme vyhrali LM.

    A k tomu brankáři s číslem 31 na zadech. On tyhle chujoviny dela casto a ted mel stesti,ze sme vedli 3:0

    • Sparťani

     standis21.4.2014 22:40reagovat

     A můžeš říct důvod Tvé nenávisti k Hřebíkovi?

     • Sparťani

      Ferry22.4.2014 12:43reagovat

      On ti důvod nepoví,protože ho sám neví.Ber to spíš už jako takovej folklór jistých zapšklých jedinců.Naštěstí už se jim většina lidí jen směje.Úsměv

    • Sparťani

     LukyACS21.4.2014 22:41reagovat

     jo, třeba tenkrát s Příbramí, tam udělal podobnej kiks, navíc i jeho některé odkopy jsou hrozné, musí na tom zapracovat, jinak bude Basilej jeho strop.

     Jinak s tím Mariem, to klobouk dolů, to by moc lidí neudělalo, navíc dneska už jich dost nepřizná, že ho posílali do Kolbenky Úsměv

    • Sparťani

     Bunda21.4.2014 22:41reagovat

     On musí hrát konstruktivně..Golman který bude balony odkopávat nemá ve Spartě co dělat. Musí se to naučit. To samé Švengy nebo třeba Vorel. Bylo by fajn slyšet celou Letnou jak skanduje jméno našeho majitele. Zasloužil by si to víc než všichni hráči dohromady..

     • Sparťani

      majtin21.4.2014 23:20reagovat

      Bylo by fajn slyšet celou Letnou jak skanduje jméno našeho majitele a Jardy Hřebíka.

      • Sparťani

       Bunda21.4.2014 23:26reagovat

       Jarda Hřebík letos ještě nevyjde.. Úsměv Ale Dan Křetinský by mohl vyjít. Měl by velkou radost Úsměv

     • Sparťani

      kubiznak21.4.2014 23:25reagovat

      Když nemá Vaclík ve Spartě co dělat, ať klidně zmizí do Basileje.

   • Sparťani

    Chabix21.4.2014 22:44reagovat

    Hráči jsou posuzóvání notně jednoduše - to máš pravdu. Proti Holkovi jsem já ale nikdy nic neměl. Věděl jsem, že je to kvalitní fotbalista s velkým herním přehledem. Co se týká Vaclíka tak tam je ta občasná kritika na místě. Nepovažuju ho za moc dobrého golmana. Ale chyba v rozehrávce za stavu 3:0 mi zas tolik nevadí. Jde mi spíš o jeho celkovou hru nohou, vypadávání míčů a problémy se střelbou z větší vzdálenosti. Na hodnocení Hřebíka je myslím ještě docela brzo. Jde tam především o koncepci a mládežnické celky, což se projeví až po několika letech, ale jeho rukopis na naší hře je patrný.

  • Sparťani

   Avhred21.4.2014 22:32reagovat

   Nemůžeš vyčítat lidem, že velebili Řepku se Strakou, protože oba dva se dlouhou dobu prezentovali jako skuteční Sparťani se vším všudy, kteří by za svůj ”milovaný” klub vypustili duši. Že se z nich nakonec vyklubali dva exoti, z nichž jeden šel trénovat Slávii a druhý začal špinit Spartu, je věc druhá, kterou nemohl nikdo v době, kdy tihle dva ze platili za Sparťanské modly, tušit. Když bych měl poskytnou subjektivní pohled, tak oba jsem měl rád, i když to nikdy nebylo v nějaké fanatické rovině zastiňující rozumný úsudek, jak předváděli někteří příznivci.

   Co se týče lidí, ”který pro Spartu něco dělaj”, tak si myslím, že soudný člověk jejich práci vidí v celkovém kontextu fungování našeho klubu, jenž s jejich připsěním míří za kýženým titulem.

   Pokud bych se měl vyjádřit k Vaclíkovi, tak včera jsem tady dal video z jara 2012, kde udělal naprosto identickou chybu jako ve včerejším zápase, a protože něco podobného už předvedl několikrát, byť jého chyba nebyla soupeřem potrestána, stojím si za tím, že jeho práce nohama je u Tomáše ”chronický” problém, který ho sráží. Netvrdím, že je to vyložené jelito, ale pokud odejde, tak Švenger rozhodně horší nebude.

   • Sparťani

    Kombinator21.4.2014 22:37reagovat

    Straka si myslím nezaslouží až takovou nenávist a určitě si nezaslouží dávat ho na stejnou úroveň k Řepkovi. Sparta je určitě stále jeho klub číslo jedna a nikdy by jí neudělal to, co dělá Řepka, o tom jsem přesvědčen. Jen je to prostě takovej kašpárek, kterej do všeho dává totální emoce. přesun ke Slávii pro něj byla šance restartovat kariéru trenéra, kdo by to neudělal. Byl to, jak sám říká, džob, nic víc. Já jsem tomu rozuměl tehdy a chápu to i dnes.

    • Sparťani

     Avhred21.4.2014 22:48reagovat

     Já jsem si tyhle dva vzal na paškál, protože jejich jména zmínil Dominik ve svém příspěvku. Myslím, že nazvat oba dva slovem ”exoti” je, vzhledem k tomu, jak se v minulosti zaklínali Sparťanstvím, výstižné, ale zrovna tak je pravda, že je nelze stavět na stejnou roveň.

     Straka je poděs, bublající kotel emocí, který byl bez práce, viděl angažmá v druhém nejlepším klubu české fotbalové historie, tak do toho vletěl, aniž by si byl uvědomil, co tímhle svým neuváženým krokem spáchá na všech březích tuzemské fotbalové obce; Sparťané ho zavrhli, Slávisti ho nesnášeli a zbytku byl díky svým prohlášením z minulosti o Letenském srdíčku pro smích.

     Na druhou z Řepky se vyklubal primitivní frustrovaný a zákeřný ubožák, který si vylévá zlost v médiích debilními prohlášeními jasně poukazujícími na jeho pravou povahu, kterou během svého angažmá u nás umně skrýval, že záměrně vyrobil penaltu pro Liberec, aby Dan přiznal, že nerozumí fotbalu a další nesmysly špinící náš klub.

     • Sparťani

      MK321.4.2014 22:58reagovat

      Já se musím přiznat, že jsem měl rád oba. Franz i když je to tak trochu šášula, tak je dobrej chlap. Řepa je prostě Řepa, nijak mi jeho chování žíly netrhá, je to jeho boj.

      • Sparťani

       Avhred21.4.2014 23:06reagovat

       Když Franz přišel do Slávie, tak pro mne to byl šok, ale taky jsem to nějak dramaticky neprožíval a můj momentální postoj k němu je neutrální.

       Řepku stále uznávám jako kdysi skvělého hráče, ale je to přízemní idiot, protože chovat se k někomu, kdo ho královsky platil a přehlížel jeho prohřešky, tak jak se chová Řepka vůči Spartě, může opravdu jenom zakomplexovaný debílek.

        

       • Sparťani

        Avhred21.4.2014 23:08reagovat

        * ale postupně to opadlo a nějak dramaticky jsem to neprožíval

   • Sparťani

    dominik2721.4.2014 23:09reagovat

    Já fanouškům nevyčítám, že tyhle lidi velebili. Samozřejmě taký mám někde na dně šuplíku triko s Řepkou. Ale spíš bychom se na jeho příkladu mohli poučit, že to černobílé hodnocení lidí ve Spartě je ve skutečnosti hrozně hloupé. Mám pocit, že kolem odchodu Řepky ze Sparty byl mnohem větší humbuk než když například končil Sionko. Podle mě je to hrozně nespravedlivé. Sionko prostě jen nebyl ten typ, který by se vedle Sparty chtěl zviditelňovat, přitom pro ní odvedl hrozně moc a byl to opravdu skvělý fotbalista a velký bojovník.

    • Sparťani

     standis21.4.2014 23:17reagovat

     Se Sionkem se Sparta aspon oficiálně rozloučila. A fotbalista to byl výborný od prvního okamžiku co přišel do Sparty z Ostravy. Druhé angažmá už byl pochopitelně výkonností jinde, než při odchodu, ale své si uhrál. A na hřišti to aspon vždy odbojoval, i když se mu třeba nedařilo podle představ.

    • Sparťani

     Avhred21.4.2014 23:26reagovat

     Libor byl, respektive je, borec a sympaťák, který, jak píšeš, toho pro Spartu odvedl hrozně moc. Jeho exit u nás byl prakticky identický s tím Řepkovým, ale protože Libor je charakter, skousl to, ukončil kariéru a v srdcích Sparťanských fanoušků zůstal jako ”skvělý fotbalista a velký bojovník”, na rozdíl od Řepky, který se z opěvovaného a adorovaného řízného spolehlivého obránce změnil v zapšklého jedince, který se nedokázal vyrovnat s odchodem z Letné a i po několika letech má patologickou potřebu naprosto nesmyslně napadat naší Spartu.

     • Sparťani

      dominik2721.4.2014 23:41reagovat

      Ale mně i z reakcí fanoušků přišlo, že ten Sionko, ač samozřejmě to bylo hodně lidem líto, tak se to nedalo srovnat se smutkem z odchodu Řepky. To nechápu. Oba byli velcí bojovníci, akorát Libor nebyl průserář. A to nemluvím jen o Řepkových blikancích na hřišti, ty jsem celkem toleroval jako následek jeho přemotivovanosti. Spíš třeba to, jak se údajně choval ke Křetínskému, co i sám přiznává v knize...

       

      Také si myslím, že Sionko ve Spartě předvedl o něco víc. Ale neměl potetovanou ruku sparťany...

      • Sparťani

       Avhred21.4.2014 23:52reagovat

       Tak on ten Liborův a Řepkův odchod se, obrazně řečeno, nesl ve znamení jejich povah; Sion, spíše nenápadná povaha, odešel tiše, nepozorovaně; zatímco bývalý pokladník, agresivní a výbušný týpek, hned po tom, co byl odejit, začal plivat uraženě do médií, která jeho konsternované výkřiky s povděkem uvítala.

     • Sparťani

      ouki21.4.2014 23:41reagovat

      souhlas. Jen bych podotknul, že mě mrzí, že Sparta se neumí náležitě loučit se svými legendami.

      • Sparťani

       Avhred21.4.2014 23:48reagovat

       To je bohužel pravda, ty odchody nejsou vždycky důstojné, ale svých bývalých hráčů si evidentně váží, vždyť prakticky na každém domácím zápase je na ploše předána kytice nějakému plejerovi, který slaví jubileum a který náš dres v minulosti oblékal.

       • Sparťani

        ouki21.4.2014 23:51reagovat

        to určitě, ale čekal bych větší ovace u určitých legend nebo mě mrzí, že když už přestává mít formu, tak ho ani pořádně ve Spartě nenechají dokončit kariéru, či postupně zapadne... Sparťanská legenda by měla končit kariéru před stojící a tleskající Letnou.

        • Sparťani

         Avhred22.4.2014 0:12reagovat

         Ale když hráč nemá formu, tak by neměl hrát, ať to je legenda sebevětší; přeci není možné stavět někoho, kdo momentálně nestačí, jenom proto, že před pár lety zářil. Na druhou stranu jsem přesvědčený, že hráč, pokud je soudný, tedy ne Řepka, sám vycítí, když jeho kariéra se chýlí ke konci a on už nemá odpovídající výkonost. Pak by mělo být rozumné a naprosto přirozené, aby si obě strany jako dva spolupracující partneři sedly a společně dospěly k nějakému důstojnému ukončení vzájemné spolupráce.

 • Basilej

  Uzbek21.4.2014 20:52reagovat

  Švýcarské mužstvo Basilej, kreré projevilo zájem o našeho Vaclíka se nově zajímá o brankáře Arsenalu Fabianského. Informace na dnešním zápase od známého Vráti Lokvence /agenta švýcarského klubu/.

  • Basilej

   Zakopaljsemtchyni21.4.2014 20:54reagovat

   Tak jestli viděli zrovna zápas na Dukle,tak se ani není čemu divit.

   • Basilej

    Bunda21.4.2014 21:00reagovat

    Bylo by fajn kdyby Vacloš zůstal. Na podzim by se mi líbila dvojka Vaclík-Bičík :)

    • Basilej

     Zakopaljsemtchyni21.4.2014 21:03reagovat

     Mně nevadí,ale hru nohama i případně vybíhání na centry by měl vylepšit.Pokud neodejde,tak asi posilovat brankáře nebudou.Tu dvojku může dělat i Švenger.

     Z naší ligy mně nikdo nějak extra z brankářů nezaujal.

     • Basilej

      Bunda21.4.2014 21:08reagovat

      Když Vaclík zůstane tam jeden golman stejně příjde. Čech ze zdravotních důvodů končí kariéru a Švengyho setrvání na Letné není vůbec jisté..

      • Basilej

       Zakopaljsemtchyni21.4.2014 21:10reagovat

       Možná teda jo a moc jmen mně nenapadá co mají z ligy na Spartu.To bychom taky tahali jména skoro z klobouku.Třeba uloví někoho ze zahraničí.

   • Basilej

    Uzbek21.4.2014 21:03reagovat

    Si nemyslím že by na to měl vliv včerejší zápas. Těžko posoudit jaký důvod.

    • Basilej

     Zakopaljsemtchyni21.4.2014 21:07reagovat

     Dělám si srandu.Chtějí asi někoho z více zkušenostma nebo toho co chytal lepší soutěž.

  • Basilej

   Kombinator21.4.2014 21:31reagovat

   Vaclík je na naše poměry dobrej a spolehlivej gólman, kterej dělá hrubky jen když se tolik nesoustředí nebo má prostor si víc dovolit, protože se nejedná o důležitej zápas nebo chvíli, např. přáteláky, pohár nebo rozhodnutý zápasy. Vždycky, když o něco šlo, tak předvedl výbornej výkon. Na durhou stranu 60 mil. je na brankáře spousta peněz a potenciál na vyšší částku určitě nemá. Pokud by byla dobrá náhrada, tak s jeho odchodem problém nemám.

   • Basilej

    Uzbek21.4.2014 21:47reagovat

    Tak s tímhle tvým názorem s tebou hrubě nesouhlasím. Že je dobrej, budiž. Ale že se na nějaký zápas nesoustředí a tím pádem dělá hrubky, jak říkáš, je pro mne absolutně neakceptovatelný! Je to jeho povolání ne? Ono to bude spíše tím, jak tu někdo už psal, že má až neskutečnou podporu ostravského kolegy Srníčka. Tudíž to má tak daný, i když by chytal hovno, jako že poslední dobou chytá, tak do branky stejně půjde..

    • Basilej

     Peters21.4.2014 21:49reagovat

     Chytá hovno? Seriously?

    • Basilej

     pubi21.4.2014 21:57reagovat

     Smích Tři goly v GL na jaře - chytá hovno Smích

     • Basilej

      Uzbek21.4.2014 22:18reagovat

      To není o golech. Za 5 zápasů nemusíš dostat branku, ale celkovej projev může být tragickej.

    • Basilej

     Kombinator21.4.2014 22:09reagovat

     Hele Uzbeku, já si tě pamtuju z ofika, vím, že seš nějakej kámoš nebo známej Švengera a útočíš na Vaclíka, jak se jen dá a cpeš do brány Švengera při každý příležitosti. Tady se trochu krotíš, aby to tak nevypadalo, ale to na mě nepůsobí. Vaclík je na Českej tým hodně dobrej gólman, proto je taky ve Spartě a dělá jedničku, kdyby to byla díra, tak ho žádná ostravská klika nezachrání dýl než na sezónu. Vaclíkův problém je v tom, že pokud není pod tlakem, tak se nekoncentruje a dělá kraviny, ale to nás nemusí zase tak moc tížit, když nám pak vychytá Chelsea apod. Ale jak řikám, já v něm nevidím žádnnýho úžasýho gólmana, kterýho bychom nedokázali nahardit a museli odmíatt 60 mil. což je podle mě jeho cenovej strop.

     • Basilej

      Kombinator21.4.2014 22:12reagovat

      Pod tlakem psychickým - tzn. důležitej zápas. Nikoliv, že je v ohni střel.

     • Basilej

      Uzbek21.4.2014 22:23reagovat

      Hele mě je nějakej Švenger ukradenej. Znám ho ze hřiště jako ostatní hráče. Stejně jako ty. Ale když Vaclík poslední dobou chytá hovno a je ve hře nohou tragickej, tak se nebudu přetvařovat a říkat jak je super!! Stejně bych to tvrdil kdyby tyhle minely předváděl Švenger, Blažek nebo kdokoliv v naší bráně.

      • Basilej

       Peters21.4.2014 22:41reagovat

       Kdyby byly v prdeli ryby, že ano...

      • Basilej

       Kombinator21.4.2014 22:43reagovat

       Vaclík je brankář číslo jedno a to jednoznačně už asi tři roky. V takovým případě se brankáři nestřídaj po jedný dvou chybách, po kterých padnou góly. Stačí se podívat na Čecha v Chelsea. Kdyby to tak bylo, tak se ve světě střídaj gólmani každej třetí zápas.

       • Basilej

        Avhred22.4.2014 0:28reagovat

        Vaclík není brankář číslo jedna tři roky; před třemi lety za nás chytali Zítka a Blažek; Vaclík v té době chytal druhou ligu za Žižkov.

        Bohužel, Švenger, ač vychytal několik zápasů, jež jsme vyhráli hubeným rozdílem 1:0, byl právě po ”jedné dvou chybách” odstřelen; ta první, naprosto zanedbatelná, byla proti Žižkovu v zápase, který jsme stejně vyhráli, ta druhá přišla proti Plzni při domácí prohře 1:3 (tam to skutečně podělal, ale zase chytil penaltu po nasimulovaném pádu Pilaře). V případě Vaclíka jsem pár nejistých zákroků viděl, a pokud by se mělo k Tomášovi a jeho výkonům přistupovat stejně spavedlivě jako v případě Milana Švengera, tak už by dávno nechytal.

 • ketamin21.4.2014 20:42reagovat

  Holandská Pastouška a slávisti si koukám osvojili taktiku cikánů a to obvinit protistranu z rasismu, aby zakryli skutečnou podstatu věci. Trapné.

  • Avhred21.4.2014 21:05reagovat

   Pastýřskej začíná evidentně ztrácet půdu pod nohama a už se v přívalu zoufalství a frustrace chytá kdejakého stébla, ale ani bych se nedivil, že tam Uhrin junior něco rasistického plácnul, on evidentně moc slušného vychování nepobral, navíc v nepřirozeném prostředí plzeňského klubu lidská osobnost velice rychle zdegeneruje.

  • Kombinator21.4.2014 21:28reagovat

   Ten trenérskej potrat si to zaslouží, navíc hned vyrukoval se zastrašováním a lhaním. I slepej viděl, že Uhrin na Nevese něco pokřikoval. ” Když na mě Neves začal hulákat, tak jsem mu osobně nic neříkal.”

   Co přesně si s Nevesem řekli, ale prozradit odmítl. „Neřeknu vám to, ale on by dostal stop na deset zápasů. Já mu nic neřekl,“

    

   Nechápu, jak takovej ubohej dementní lhář a povodník může být potomek Uhrina st.

   • Avhred21.4.2014 21:34reagovat

    Tak to by mě zajímalo, co Neves řekl, že by mu Uhrin junior chtěl dát deset zápasů stop. Zdá se, že mladý Uhrin do té bezcharakterní party vedené lhářem Limberským skvěle zapadl.

    P.S. Taky mi to nejde na rozum, jak tohle stvoření může být dítětem přemýšlivého, slušného, spíše introvertního Dušana Uhrina.

    • Kombinator21.4.2014 21:43reagovat

     Neves mu určitě řekl taky pěkný věcí, ale i ze záznamu je zcela jasný, že s tim začal Uhrin. Neves se hádá s rozhodčím a najednou něco zaslechne, otočí se na Uhrina a vystartuje na něj, Nevese tušim Necid odvede a Uhrin na něj ještě něco pořvává. No a pak nám lhářík tvrdí, že Nevesovi nic neřekl a zároveň nechce (zatím) říct, jak strašně mu nadával Nevese (asi proto, že je hodnej a charakter), ale tvrdí, že by to bylo na 10 zápasů stop. Mně z toho jasně vychází dvě věci, za prvé, že lže, že mu nic neřekl, to je poměrně jasně průkazný a za druhý, že se snaží Nevesovi a celý Slávii zavřít hubu tím, že nepřímo hrozí 10ti zápasovým trestem pro Nevese.

     • Peters21.4.2014 23:07reagovat

      Dělá ostudu jménu Uhrin. Smutek A že je slavné. Asi by ho pan otec měl vzít lopatou...

     • honzaspartan21.4.2014 23:13reagovat

      Uhrin je odpad.

 • Moyes

  standis21.4.2014 20:25reagovat

  končí v M.U. a nahradí ho Giggs. Moc dlouho tam nepobyl...

  • Moyes

   Tydýt21.4.2014 20:34reagovat

   už oficiální vod klubu, nebo pořád jenom ta spekulace novinářů?

   • Moyes

    standis21.4.2014 20:40reagovat

    Je to na isportu.

    • Moyes

     Tydýt21.4.2014 20:47reagovat

     takže zatim jenom spekulace..

  • Moyes

   Zakopaljsemtchyni21.4.2014 20:39reagovat

   United bez LM to dlouho nebylo

  • Moyes

   artaxerxes21.4.2014 21:39reagovat

   psal jsem to před zápasem PLZ-SLA, ale je to informace z manchester evening post, kde je cca psáno: ManU refuse to deny rumours of end DM - do češtiny ManU odmítl vyvrátit zvěsti o konci DM.

    

   Takže pravděpodobně se někdo zeptal jestli DM končí a místo odpovědi, že DM zůstavá se jim dostalo NO Comment. Úsměv

   Ale pravděpodobně jsou majitelé Glasserovi v MAN a jednají ...

 • Tréňové

  Avhred21.4.2014 20:04reagovat

  Pastoor nepodá ruku kouči soupeře, Uhrin mladší rasisticky uráží hráče hostujícíhi týmu. Trenéři v české lize jsou prostě burani a ůplně nejhorší je podle docenta Luhového pan Lavička, protože se před zápasem zdraví s fanoušky; Víťa je nejkultivovanější trenér s všeobecným respektem protivníků a jeho tým vede ligu o deset bodů a míří za titulem, ale nějaká gesta směrem do publika si prostě nesmí dovolit. Úsměv

  P.S. Luhový, jak rychle se po své několikaleté absenci mediálně vynořil, tak zase rychle zmizel; ono tendenční, výhradně kritické kafrání ze stejných úst po čase přestane bavit.

  • Tréňové

   Avhred21.4.2014 20:05reagovat

   * úplně, nebo pro ty dříve narozené ouplně

  • Tréňové

   ketamin21.4.2014 20:44reagovat

   Celej ten jeho ”návrat” byl směšnej. Starý kamarádi z deníku Sport mu udělali reklamu na ty jeho stránky. Ovšem když se tam podívám, vidím ubohej blogísek, kterej by zvládla vytvoři i dvanáctiletá fanynka Jonas Brothers. Strákny posetý reklamama a mezi tím stupidní bláboly na úrovni bulváru pro 4. cenovou skupinu.

 • dohra po utkání

  Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:53reagovat

  Samozřejmě každý říká svojí pravdu z toho nemůžou prošetřit vůbec nic.Kde není důkaz nejsou žádné sankce nebo pokuty-vyřízeno.

  http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/569039-slaviste-vini-uhrina-z-rasismu-neves-byl-zraly-na-desetizapasove-stop-haji-se-kouc-plzne.html#hp-artcl

 • Kastrol

  LukyACS21.4.2014 19:13reagovat

  Kastrol prý rasisticky urážel Nevese.

  • Kastrol

   Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:15reagovat

   Ten jim tou bojovností bude na Bohemce hodně chybět.

   • Kastrol

    LukyACS21.4.2014 19:16reagovat

    hlavně jak tu obranu poskládá, to zas bude válet Čonka Smích

    • Kastrol

     Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:19reagovat

     Tipuji Nitrianského na kraj

    • Kastrol

     forskinho21.4.2014 19:20reagovat

     Já si pamatuju, že Čonkovo jméno bylo kdysi spojováno s přestupem do Sparty. To ještě hrával za U21 a tvářil se jako poměrně talentovaný hráč. Smích

     • Kastrol

      LukyACS21.4.2014 19:21reagovat

      to bylo ještě za Pepy, ten chtěl i Nitrianského Úsměv

      • Kastrol

       forskinho21.4.2014 19:23reagovat

       No abych pravdu řekl, tak Nitrianský se mi před lety dosti pozdával, ale připadá mi, že za poslední 2 roky se výkonnostně vůbec neposunul. (ono ve Slávii se posunout asi není žádná prdel) Smích

     • Kastrol

      Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:22reagovat

      To Mirko Poledica to o sobě dokonce prohlašoval jak je dobrý ten se ani netvářil.

  • Kastrol

   Tydýt21.4.2014 19:21reagovat

   tak proto po něm Neves tak vyletěl..

   • Kastrol

    LukyACS21.4.2014 19:29reagovat

    DK tohle stejně přehlídne, přitom pokud je to pravda, tak by měl na několik zápasů vypadnout na tribunu.

    • Kastrol

     Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:34reagovat

     Těžko budeš mít důkaz.Bude to názor proti názoru oba budou říkat něco jiného.

  • Kastrol

   captain_obvious21.4.2014 19:30reagovat

   To máš z twitteru nebo odkaď? Nikde jinde o tom zatím není zmínka.

   • Kastrol

    LukyACS21.4.2014 19:33reagovat

    jj odtud https://twitter.com/OndraZlamal/status/458290540136890369 a https://twitter.com/KHaring75/status/458291595000164352

    • Kastrol

     captain_obvious21.4.2014 19:38reagovat

     Dík za info. Ale očekávám že se to určitě nějak zamlčí. Není na to ani pořádný důkaz.

     • Kastrol

      Kombinator21.4.2014 20:31reagovat

      Pamatuju, jak Řepka byl odsouzen po tom, co nějaká slávistická novinářská buzna tvrdila, že slyšela, že řval na Večeřu, že je kretén. Sice každej věděl, že to řval, ale i tak to bylo slovo proti slovu, takže nevím, proč by teď němělo stačít, když budou svědčit hráči, co to slyšeli. Jen ať tomu klaunovi Uhrinovi naloží, takovýho ubážaka musela Plzeň hledat dlouho.

    • Kastrol

     Avhred21.4.2014 19:38reagovat

     Jestli to je pravda, tak Uhrin jr. není nic než ubožák. Chudák táta, takový slušný člověk ...

 • tak aspoň něco

  ezik21.4.2014 19:07reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/201679/slavia-nemela-stistko-smicer-misto-koucovani-hral-a-skoroval-za-liverpool.html

 • liga

  Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:03reagovat

  Poslední kolo Baník-Slávie to by bylo zajimavé,kdyby oboum v tom zápase šlo o sestup.

  A taky by se to ani nemuselo dohrát,kdyby měl spadnout Baník,tak to tam ti pšonci rozeberou zase.

  • liga

   LukyACS21.4.2014 19:06reagovat

   Slavie za poslední 3,5 sezony vyhrála tak 4-5 zápasů, venku jsou tragičtí.

   A takový zápas, kde bych si mohl vybrat, jestli chci sestup Baníku nebo Slavie, bych si hodně přál, fandil bych Baníku Úsměv

   • liga

    LukyACS21.4.2014 19:09reagovat

    je to bilance z venkovního prostředí, Bohemku a Baník by navíc hnalo skvělé publikum

   • liga

    Zakopaljsemtchyni21.4.2014 19:10reagovat

    Kdyby šlo Baníku o sestup a výhra by jim zajišťovala záchranu,tak si myslím,že by bylo skoro plno na ten zápas.A i díky tomu by Slávii klepli.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha