Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Karafiát

  captain_obvious1.5.2014 12:41reagovat

  http://www.stream.cz/nejnovejsi/slavni-neznami/10002103-ondrej-karafiat-ceska-stopa-v-nejslavnejsim-britskem-klubu

   

  To jsem zvědavý, jak to s ním dopadne. Jestli se prosadí v Áčku nebo případně aspoň v jiném ligovém klubu. Moc se o něm nemluví.

  • Karafiát

   pubi1.5.2014 13:14reagovat

   Mockrát jsem ho neviděl, ale z toho, co jsem měl možnost, si ho nějak nedokážu zařadit, kde by se moh prosadit... Na zálohu není úplně obratnej a ani technika není zase tak špičková. Technika je nadstandardní tak na obránce, ale na kraj zase pomalej a na stopera nedůraznej... Možná se ale pletu, posuzuju jen z těch pár zápasů, co jsem viděl v TV + tak 5x za B...

 • Ach, ten pláč...

  Peters1.5.2014 12:16reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-pohar-ceske-posty/202590/na-sparte-jsme-meli-kopat-penaltu-tvrdi-jablonecky-dolezal.html

  • Ach, ten pláč...

   Avhred1.5.2014 12:18reagovat

   Že se soudruh Doležal neozval takhle hlasitě na podzim, kdy nám v zápase proti Jablonci na Letné dal Hubník gól z asi dvacetimetrového ofsajdu ...

   • Ach, ten pláč...

    willyreid1.5.2014 12:22reagovat

    A zase se ten zoufalý Hrabě snaží nějak okecat jasnou výhru Sparty.Podle mě to faul na penaltu nebyl...

    • Ach, ten pláč...

     ezik1.5.2014 12:28reagovat

     podle mě to faul byl,ale rozhodčí dělá chyby a občas se stane,že poškodí jeden tým a pak zas druhý.tady se furt nadává na rozhodčí a všicky si myslí,že je to jen u nás,ale takhle to chodí i v německu,anglii,španělsku a vlastně všude.takové brečíky jako doležal co si stěžujou do novin bych trestal pokutama.

    • Ach, ten pláč...

     majtin1.5.2014 12:33reagovat

     Jo to psal Hrabě, to je fakt zoufalec. (A přitom je některými uznáván jako autorita. Je jediným českým redaktorem, který hlasuje v prestižní anketě Zlatý míč France Footballu.) Podle mě se opravdu kvalitní novinář musí umět povznést nad svým fanouškovskými sklony, což on pravidelně vůči Spartě nezvládá.

     Jinak penalta to podle mě skoro jistě byla, velká Švejdíkova chyba takhle naivně ho zkosit. Ale takhle se v tom pitvat???? Něco jinýho je podrobná analýza situace a něco jinýho tohle - článek plnej plácání o jedné penaltě.

 • avhrede

  ezik1.5.2014 12:03reagovat

  su rád,že ti konečně došlo,že matějovský na spartu nemá a ani neměl,konečně si pochopil,že odehraje jeden dobrý zápas z10 a zbylých devět je tragédie.kdyby vedle sebe neměl váchu nebo hušbauera,ale vacka s marečkem tak by teprve ta jeho bída vynikla,protože oni by to za něj neodehráli.

  • avhrede

   Avhred1.5.2014 12:13reagovat

   Plácáš nesmysly, přitroublý moraváku; už dlouho zastávám týž názor, který se nebojím prezentovat, a to, že Matějovský je bezesporu dobrý fotbalista, ale je náladový a tím trpí jeho výkony, navíc má tristní zakončení, takže tvůj postřeh, že mi něco došlo nebo že jsem konečně něco pochopil, je scestný a dokonalé ladí s tvojí pokřivenou letorou, jež se tady obnažuje formou posměšků a hloupých ironických poznámek bez jakékoliv výpovědní hodnoty.

 • js1.5.2014 11:58reagovat

  Proč za juniorku chyta Zavadil a ne o rok starsi Vorel? Je talentovanejsi?

  • dominik271.5.2014 15:09reagovat

   Myslím, že talentovanější není. Vojta Vorel měl nějaké zranění a omlouval se z repre, tak možná nechytal kvůli tomu.

 • indiáne

  PohanACS1.5.2014 11:40reagovat

  Asi nechápeš že pokřik na toho tlustýho sráče z Gablonze není kvůli pletichám se zákulisím týhle žumpy,ale kvůli výpadům proti fanouškům.

  • indiáne

   pubi1.5.2014 11:49reagovat

   A ”fanoušci” házet dělobuchy po VLASTNÍCH hráčích nebo podavačích míčů můžou?

   • indiáne

    Uzbek1.5.2014 11:54reagovat

    A ty Pubale můžeš nadávat do kurev vlastním hráčům!?

    • indiáne

     pubi1.5.2014 11:59reagovat

     Zatím je to jenom sráč, co zlámal našemu hráči nohu. Až začne pomáhat našemu týmu na hřišti, bude to náš hráč.

     • indiáne

      ezik1.5.2014 12:07reagovat

      fotbal je kontaktní sport,musíš počítat s tím,že tě může někdo zranit.jsou hráči kteří bulijou do novin(matějovský)a hráči s dobrým charakterem kteří to vezmou sportovně(krejčí)

      • indiáne

       pubi1.5.2014 12:11reagovat

       Ale ono je taky přitvrdit (Vašon) a přitvrdit (Breznaník). Breznaník je vypatlanec s inteligencí Řepky či Nešpora, kteří vůbec neví, co na hřišti dělaj.

       • indiáne

        ezik1.5.2014 12:23reagovat

        jestli myslíš ten nešporův zákrok na kadlece tak to nemůžeš myslet vážně,že je vypatlanec šli tam oba stejně a kadlec si taky nestěžoval,protože má soudnost do takovýhle soubojů se chodí běžně nešpor do toho šel,protože by valil sám na kasu a kadlec do toho taky jít musel já mám rád hráče kteří hrajou tvrdě a umí taky přijmout ránu(breznaník,nešper)a nemusím hráče kteří si hrajou na tvrďáky a pak je sfoukne vítr(matějovský,pepe z realu)

        • indiáne

         pubi1.5.2014 13:02reagovat

         Ne, nemluvím jen o tomhle zákroku, jako bezmozek hraje pravidelně. Fotbalista nula.

         • indiáne

          Zakopaljsemtchyni1.5.2014 13:47reagovat

          V roce 2011/12 se stal po Jiřím Štajnerovi s 12 góly druhým nejlepším střelcem Liberce.

          • indiáne

           pubi1.5.2014 14:04reagovat

           To by asi někdy za Liberec nejdřív musel hrát, nemyslíš? Smích

           • indiáne

            Zakopaljsemtchyni1.5.2014 16:25reagovat

            Já mluvil o Breznaníkovi.Jestli mluvíš o Nešporovi, tak letos 20 zápasů-9 gólů, což není špatná bilance, když navíc neodehrál všechno a nenastupuje vždy pravidelně jako takový Lafata.

            Na kopáče a nefotbalistu jak ho nazýváš docela slušné.

   • indiáne

    ezik1.5.2014 11:56reagovat

    chčiješ proti větru tenhle ten pohan na ofiku několikrát obhajoval bordel rádoby fanoušků.

  • indiáne

   Tashunka Witko1.5.2014 11:50reagovat

   To vcelku chápu, nicméně on to Pelta rozhodně nevymyslel a my se jen tupě přidáváme na stranu plzeňských primitivů a slávistů.

   Prapůvod spočívá v pokřiku

   Limberský ty si hovado,

   který ”připravil” údajně Plzeň o další titul a který to také všechno nastartoval.

   Náš kotel se pak následně choval jak tupé stádo, které si notuje i s podvodníky.

   Pokřikem UPALTE DAMKOVOU to přeci jenom trochu napravil.

 • Včera ovedený den.

  Tashunka Witko1.5.2014 10:31reagovat

  Sice jsem na stadion jel z Hostivaře hodinu a čtvrt, ale stihnul jsem akorát přesně výkop. S výkonem vcelku spokojenost. Tradičně skvělý Kadeřábek a i Vácha na jaře stupňuje výkonnost, takže se téměř říká o odpustek za to, jak nás vyřadil svými kiksy z poháru. Kupodivu i Vaclík měl výborný zákrok a tribunu odstřeloval méně než obvykle. Nicméně stopeři a jejich překulovaná a malé domů, zůstávají asi největší slabinou Sparty hned po trenerovi, který je tomu balastu nedokáže odnaučit a není schopen ani na konci ligy či za rozhodnutých stavů dát šanci hráčům z perspektivou, ale pořád tupě uplatňuje nějaké magické hřebíkovské schéma, že střídat smí jen Mareček, Vaclík a Přikryl. Obzvlášť u Vacka je to zarážející, protože nijak fotbalově nenaznačil, že by tu mohl zůstat, takže není důvod ho provětrávat na place. I kdyby místo něj nasadil na pár minut třeba Reitera, Konatého nebo i kustoda, tak to bude smysluplnější.

  Jarní Sparta je směrem dopředu na ligové poměry hodně dobrá, obzvlášť doma, kde každý dostane čtyřku. Doufejme, že to stejně schytá i Plzeň ve finále a že kluci oslavy po titulu odloží až na double.

   

  • Včera ovedený den.

   Avhred1.5.2014 10:42reagovat

   Ty a odpustit Váchovi, náčelníku? Jsem v šoku ... Úsměv

   Jinak Vácha včera ”dispečerovi” Matějovskému názorně ukázal, jak naložit se samostatným nájezdem.

   • Včera ovedený den.

    Tashunka Witko1.5.2014 10:54reagovat

    Vácha to udělal mazácky a překvapil. Jsou ale hráči, kteří podobné situaci neumí (např. Krejda má v podobných akcích asi 90% neúspěšnost), na druhé straně Hušbauer promění skoro vše, do čeho kopne. U Matěje je koncovka přímo zakletá, měl raději vystřelit z hranice vápna a nenechat se dohonit. Sice by gola stejně nedal, ale byla by čárka ve statistice střel.

    Sakra, koukám výš, že jsem zaměnil Vaclíka s Vackem. Tak tohle srovnání si možná ani Vaclík nezaslouží. Doufám, že Kamil už má letenku do Verony. Sice tam bude na dvorku nejspíš akorát leštit prso Julii, ale pořád lepší než si vybírat Lavičkovy větrací desetiminutovky.

  • Včera ovedený den.

   spartas1.5.2014 10:44reagovat

   Škoda že to zase byla taková strašná nuda, ostatně jako každej pohár.

   • Včera ovedený den.

    Tashunka Witko1.5.2014 11:03reagovat

    Jak pro koho ?!

    Já jsem se tím fotbalem bavil jak Vlastík Košťál před pár lety a líbil se mi i pokřik UPALTE DAMKOVOU, na rozdíl od předchozích tupých pokřiků kotle na Peltu.

    Zlo přichází z Plzně a jeho nositelé jsou Berbr, Paclík, Damkové a na ně nabalené rozhodcovské zrůdy. Zato, že jim Pelta přistřihnul křídla není na něj třeba pokřikovat po vzoru idiotů z Plzně, Slavie apod.. Je třeba, aby se Sparta od lůzy odlišovala i na úrovni fandů, nejen kvalitou na hřišti. Jestli je někdo čumák, tak je to především Berbr. A když už chce být někdo vulgární, tak se přímo nabízí libozvučné: ŠVABINSKÁ JE PÍČA !, pro docenty a inteligenty - vulva.

  • Včera ovedený den.

   Uzbek1.5.2014 11:23reagovat

   Ke včerejšímu zápasu použiji slova nádražáka Kelímka. Myslím si že Sparta má ůžasnou formu a sílu a taky si myslím ještě že do konce sezony jí nikdo neporazí!

  • Včera ovedený den.

   captain_obvious1.5.2014 12:13reagovat

   Ty krávo indián spolkl hrdost a pochválil Váchu, tak to koukám. Úsměv Vácha po Hackenu zabral a už druhou polovinu podzim hrál skvěle. Na jaře to ještě vystupňoval a hraje víceméně jako Bůh. Včera jeho zakončení ale i první dotyk po Bořkově pasu, snesly nejpřísnější měřítka. Jak to ze stoje trefil Hušby, o tom ani nemá cenu začínat, to je pohlazení na duši (byť tam byla teč, ale z takové situace vůbec to namířit prudce na bránu je výkon hodný obdivu).

 • úspěchy

  Norimberk1.5.2014 10:18reagovat

  úspěšnost Sparty se definuje evropskými poháry. Domácí titul je podmínka nutná, nikoliv postačující. Buď skupina LM nebo jaro v EL!

  K tomu samozřejmě titul každý rok!

  • úspěchy

   Tashunka Witko1.5.2014 10:45reagovat

   EU nic neřeší, v nejbližších letech musíme projít minimálně 3 x do LM. Ten tým má dobrý základ a angažováním toho nechytrého Mongola se možná ještě zvedne rychlostně, protože krom OBRÁNCŮ Kadeřábka a Costy máme, s výjimkou Krejdy, do ofenzivy jen samé šneky.

   Jen je třeba vyřešit stopery, tam je pořád slabina a Kováč to asi nezachrání. Z hráčů, kteří letos nastupují bych se zbavil jen Vacka, Brabce a papíráka Přikryla, ze kterého už nikdy nic nebude a od míče ho otlačí i slabší vánek. Doufejme, že Breznaník bude také poslední úlet vedení a že při posilování nedojde k omylům, jako před rokem.

   Je smutný, když se zbavíme Pavelky, který pak hraje o pět tříd lépe, než následné ”posily” Vacek a Mareček dohromady. Stejně tak i Frýdek je určitě kvalitnější hráč, než jeho vrstevník Hybš, ale tady nás díky Costovi bota naštěstí netlačí.

   • úspěchy

    Tashunka Witko1.5.2014 11:05reagovat

    Měl jsem na mysli EL, i když to druhé rovněž platí.

 • Počta cup

  Boldrick1.5.2014 8:00reagovat

  Včera jsme opekli jablonecký buřt teď je na řadě usmažit plzeňskýho lína!

  P.S. : proč chcete upálit Dášu?A Mourinho taky na hranici,i s Guardiolou...:’)

  • Počta cup

   Ferry1.5.2014 8:57reagovat

   Protože včera bylo pálení čarodějnic.Smích

 • Zápas

  peterpan2730.4.2014 23:42reagovat

  já si to dneska užil - 4 fíky, pěkný počasí, dobrej výkon...Co se týče návštěvy, dalo se to čekat, měly udělat nějakou akci, já čekal aspoň 4,5 tisíce, nicméně i přesto byla zejména ve druhý půli docela dobrá atmoška. Kotel Jablek naprosto neironicky vyvolával Míšu Špitu, což bylo zejména po tom jeho kiksu celkem úsměvný. Náš kotel se naopak skandováním ”upálit Damkovou” zrovna nevyznamenal...Jinak za mě nejlepší hráči - Vácha, Švejdík a Dočkal, naopak zapomenout na dnešek budou chtít Matěj a Lafi - to byla bída s nouzí. A střídání jsem opět nepochopil, ale tak už si nějak zvykám

  • Zápas

   peterpan2730.4.2014 23:42reagovat

   měli udělat...

  • Zápas

   Avhred30.4.2014 23:53reagovat

   Matěj byl nejhorší ze zálohy, respektive všichni záložníci byli lepší než on, což je vlastně obvyklý jev, takže nic nového pod sluncem (to sólo na Špita vyřešil prasecky).

   Lafi se rval, bojoval, ale nebylo to ono; byly tam cca. dvě možnosti, které měl vyřešit lépe.

   Že se řvalo ”Upálit Damkovou”, jsem ani nezaznamenal; já jsem pro, dát šíbrům a bafuňářům pěkně pocítit, co si o nich fanouškovská obec myslí, ale poslední dobou se skandují vulgarismy na jejich adresu jenom pro to, že to je ”in” (forma protestu je nulová a akorát na křiklouny padá stín buranství).

   Co se týče střídání, tak Vacka tam Víťa cpe podle mně z lítosti, protože po sezoně, doufám, potáhne Kamil zpátky do Itálie, ale je fakt, že Lavička by měl upřednostnit sportovní hledisko před osobními emocemi a namísto neperspektivního hráče nasadit nadějného plejera.

   • Zápas

    Chabix1.5.2014 0:00reagovat

    Mě Marek zas nepřišel tak špatnej. Před prvním gólem vyslal kolmici na Dočkala. U třetího golu se vymotal a posunul na pravou stranu. To se mi právě na něm líbí jak se umí mezi těmi hráči elegantně vymotat a pak šikovně přihrát. Té jeho šance bylo škoda, ale čekal jsem to, že to tak skončí už při jeho výběhu.

  • Zápas

   Pindruch1.5.2014 3:17reagovat

   ”Upálit Damkovou” se volalo v kontextu včerejších čarodějnic. Nic ”nevhodného” bych v tom nehledal. Dle mne zcela v pořádku Úsměv

 • inecartz30.4.2014 22:59reagovat

  Všimli jste si, že Bořek má dnes 4 asistence? Úsměv

  • Avhred30.4.2014 23:01reagovat

   Já už to beru skoro jako takový folklor a spíš bych se pozastavil nad tím, kdyby Bořek za zápas gólovou přihrávku neměl. Úsměv

  • Chabix30.4.2014 23:45reagovat

   V poslednich zapasech mi přišel trochu vyčichlej a nenápadnej, ale dneska to byl zase král. Jinak mě překvapil Hušbauer tou pumelicí. Dneska se mu moc herně nedařilo a pak ta rána. To jsem čuměl. Smích

   • Chabix30.4.2014 23:53reagovat

    Jinak Dočkal ať už je ve formě nebo totálně z formy, tak vžycky za zápas kopne minimálně dvě standardky, které smrdí golem, proto mu ty asistence tak naskakují. Úsměv

    • Avhred30.4.2014 23:56reagovat

     To je taky markantní obrat k lepšímu, naše standardky z poslední doby, jež Bořek i Krejda kopou skvěle a hráči ve vápně se dokáží z nich prosadit. Když si vzpomenu na dobu nedávnou, kdy jsme měli permanentně 10 - 12 rohů za zápas a nebyli jsme schopni z nich ani jednou zahrozit ...

     • Chabix1.5.2014 0:04reagovat

      No a to nám teď pro změnu chybí Costa, který je ve vzduchu král, proto i naši poslední soupeři hrozili právě nejvíc ze stardadních situací.

82237 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha