Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ty!

  pubi4.5.2014 1:49reagovat

  Ty pí*o, cos to tam hodil, nejsi fanoušek, jsi obyčejnej čur*k, nejsi Sparťan a nikdy se za něj nevydávej, díky.

  ---

  K zápasu se nevyjadřuju, kolem a kolem jsem rád, že 1) titul oslavíme doma a 2) do poháru půjdou Teplice a ne oslabený Liberec. Ale prostě převládá takovej smutek z tvýho chování, ty píč*, která hodí něco na náš realizační tým, že mi je na blití, aniž bych se kouk na hru...

  • Ty!

   pubi4.5.2014 1:54reagovat

   A ještě bych chtěl dodat, že mi je na blití i z minimálně dalších 50 lidí v okolí toho idiota, protože normální člověk by mu dal hned po incidentu pěstí...

   • Ty!

    ewzen4.5.2014 4:05reagovat

    Nejak se ho vubec nezastavam ale ten kluk by Te rozsekal,když sme u te pěsti.

   • Ty!

    ketamin4.5.2014 8:46reagovat

    Normální člověk by mu pěstí nedal, protože by vznikla hromadná bitka a tím pádem by získali primitivové v helmách s nápisem policie důvod k dalšímu ”profesionálnímu” zásahu, při kterym by zmlátili všechny možný, jenom ne toho viníka.

 • zápas

  Chabix3.5.2014 23:51reagovat

  Hlavně klid. Myslím, že bez Matějovského si poradíme. Tam ten problém určitě není, i když to tým, stejně jako hráč na každém jiném postu, oslabí. Já jsem tam především v první půli viděl velkou nechuť hrát. Popravdě by se mi ani po tom co tam vyváděli někteří ”fanoušci” ani slavit nechtělo. Jinak ty poznatky, jako to, že jsme ve vzduchu slabý a při standrdkách obzvlášť bez Costy máme velký problém, to jsem viděl už v zápasech předtím. Tam to chce nějakého dobrého hlavičkáře na stopera. Jinak jako jediného hráče kdo snesl měřítko byl Hušbauer, paradoxně musel střídat kvůli zranění. Nicméně nepropadal bych skepsi, příští zápas bude úplně něco jiného.

  • zápas

   Avhred4.5.2014 0:03reagovat

   Je to tak, dnešní zápas byl jedna velká anomálie; Teplicím, které de facto nic nehrály a k ohrožení naší branky se spíše dostávaly po našich individuálních chybách (Vácha, Švejdík, Vaclík), tam spadlo vše, do čeho koply, my jsme naopak spálili neuvěřitelné kvantum příležitostí. Podle mně to z hlediska herního projevu, pomineme-li prvních cca. 30 minut, zas takový propadák nebyl, protože po Hušbyho brance jsme dominovali a dokázali si konstruktivně připravit dost šancí na to, abychom minimálně vyrovnali, ale z hlediska výsledku je to samozřejmě propadák.

   Nicméně jede se dál, takovýhle zápas se jednou za čas prostě stane a prohrát po takřka roce na půdě ambiciózních Teplic (byť podle mého to jsou trapáci) není zase taková ostuda.

   • zápas

    Chabix4.5.2014 0:07reagovat

    Na tom zápase mě pravě nejvíc štve to, že jsme prohráli, respektive že jsme ztratili neporazitelnost. Neutrální

    • zápas

     Avhred4.5.2014 0:12reagovat

     Ale zase to ber z té pozitivní stránky; prohra jednou přijít prostě zákonitě musela a nyní už ji máme za sebou. Úsměv

      

     • zápas

      Tashunka Witko4.5.2014 0:17reagovat

      Právě, že nemusela. Mohli jsme odehrát rekordní ročník, na který by se vzpomínalo a který by byl odpustkem hráčů a vedení za předchozí roky, kdy nám titul projebal Hřebík a spol.

      Prohru jsme si mohli odložit, těch zažijeme ještě dost.

   • zápas

    Tashunka Witko4.5.2014 0:13reagovat

    Tak např. první gol zavinila triviální hrubka Hybše. Jestliže hráč neumí udržet linii o 3 metry, tak buď je blbej on, nebo trenér, ale rozhodně nemůže hrát ligu.

    • zápas

     Avhred4.5.2014 0:20reagovat

     To je pravda, zapomněl se tam jako žáček; on mi vůbec po tom zranění přijde tak nějak mimo, hraje hodně alibisticky, i když se snaží, aby to tak nevypadalo. Každopádně jeho někdejší nadějné výkony, třeba jako ten proti Bilbau, jsou ty tam. Hybš mi začíná silně připomínat Kubu Podaného, který taky zazářil jako neznámý nováček v poháru proti Palermu, postupem času se vytratil na hostování, až nakonec zmizel v Řecku. Tak snad Hybš nebude následovat jeho příklad.

     • zápas

      peterpan274.5.2014 0:23reagovat

      Hybš je skutečně připosranej alibista, i když má před sebou dálnici, tak nejde dopředu, naopak hru brzdí a zásadně nic nevymýšlí...asi potřebuje získat zápasovou praxi, takže bude fakt nejlepší, když půjde někam na hostovačku

      • zápas

       Avhred4.5.2014 0:31reagovat

       Hlavně jsem od Hybše neviděl za těch pár zápasů, co hraje místo Costy, snad jediný pořádný centr, a navíc může být rád, že před ním hraje zodpovědný Krejčí, který mu v defenzivě hodně pomáhá. Hostováníčko by mu bodlo, prý ho chce Pelta do Jablonce, tak uvidíme.

 • ....

  munzig3.5.2014 23:41reagovat

  Nebudu psát nic obsáhlýho, protože mě vážně mrzí co se dnes na hřišti i v hledišti dělo. Je mi líto těch co jeli v dobré víře podpořit Spartu a pár blbečků jim to zkazilo.

  Pokud někdo jako tenhle ubohej blbeček (http://img.blesk.cz/img/2/full/1982746_.jpg) bude po zástupcích Sparty házet dýmovnici nikdy se nikam neposuneme.

  • ....

   hjkllkjh3.5.2014 23:53reagovat

   smutny je, ze jde o studenta (ztroskotanyho) solidni fakulty CVUT. Typek nalevo zase znechucuje ostatnim vyjezdy neustalym skandovanim fasistickych pokriku.

   • ....

    Avhred4.5.2014 0:09reagovat

    To mě ale vůbec nedojímá, že je to ztroskotaný student nějaké prestižní univerzity; sám znám pár individuí, kteří si posrali celkem slušně se vyvíjející život vlastní hloupostí, nezodpovědností a lehkovážností. Jestli si ten klučina myslí, že tu ”ztroskotanost” vyřeší házením světlic a dýmovnic a siláckými projevy v anonymním davu, tak se šeredně mýlí. Ale každý svého štěstí strůjcem ...

 • Vše špatné je pro něco dobré

  peterpan273.5.2014 23:12reagovat

  Zápas nám ukázal, kde nás proti kvalitativně lepšímu soupeři tlačí bota. Pořád říkáme, že máme širokej a kvalitní kádr, ale jak je vidno, není to pravda. Jak někdo ze základu absentuje, jde kvalita naší hry do hajzlu. Zraní se Costa a Hybš snad není ani poloviční náhrada, chybí Matěj pro karty a Vacek hraje jak ponocnej a tak by se dalo pokračovat. My máme kvalitu ve 12 lidech, ostatní na to evidentně nemají. Jestli nechceme zase vylítnout v předkole, bude to chtít posílit ještě...

  • Vše špatné je pro něco dobré

   Norimberk3.5.2014 23:16reagovat

   ano souhlasím, ale nemyslím si, že by hra byla výrazně jiná dnes. Jen tam Teplicím spadlo skoro všechno a Spartě chybělo dost štěstí

   • Vše špatné je pro něco dobré

    Tashunka Witko3.5.2014 23:26reagovat

    Spartě chybělo v první půli všechno. Absolutně nezachytili začátek a díky absenci Matěje hráli šíleně chaoticky.

 • béčko

  kopejtko3.5.2014 23:10reagovat

  zítra 10:15 FK Admira Praha – AC Sparta Praha B ideální šance zlepšit si náladu

  • béčko

   LukyACS3.5.2014 23:14reagovat

   Admira doma ještě neprohrála, Slavie do své farmy určitě pošle pár hráčů z širšího kádru ”A” týmu.

   • béčko

    kopejtko3.5.2014 23:15reagovat

    já se docela těším jen doufám že bude vlídnější počasí navíc za Admiru kope celá řada bývalých hráčů Sparty

 • re

  ketamin3.5.2014 23:00reagovat

  Ten retard, co byl vidět na záběru jako ”autor” toho hodu dýmovnice po delegaci Sparty, tomu bylo podle ksichtu možná tak 13 nebo 14. Proč tyhle děti radši nezůstanou na fejsbůku.

  • re

   Skleepy3.5.2014 23:01reagovat

   15 - 16 - 17 bych tipnul.

  • re

   LukyACS3.5.2014 23:05reagovat

   Smutné je, že tohle dělá fakt hrstka lidí, která to posere všem slušným fanouškům Sparty, kterých dnes v Teplicích bylo několik tisíc.

   To je jak v tom Rakousku, jeden idiot hodí petardu a pokazí to obrázek všem sparťanům, kteří tam přijeli slušně fandit.

   • re

    Skleepy3.5.2014 23:09reagovat

    Já když vidím ty lidi, kteří s maniakálními výrazy lomcují s tím plotem, tak si říkám WTF? Takhle vypadá naprostá vylízanost nebo 8 promile v krvi?

  • re

   captain_obvious3.5.2014 23:09reagovat

   Vypadal jak blbeček, co studuje na soustružníka nebo v lepším případě obligátní kuchař-číšník a na stadion jde jenom na 2 hoďky zapomenout na to, že má mezi ušima vakuum.

  • re

   Tashunka Witko3.5.2014 23:24reagovat

   Snad dostane přes držku, jestli se objeví někdy v blízkosti Letný.

   Pro jistotu si toho idiota prohlídněte

   http://fotbal.idnes.cz/fanousci-na-zapase-teplice-sparta-dlm-/fotbal.aspx?c=A140503_211532_fotbal_ot

  • re

   Tashunka Witko3.5.2014 23:24reagovat

   Snad dostane přes držku, jestli se objeví někdy v blízkosti Letný.

   Pro jistotu si toho idiota prohlídněte

   http://fotbal.idnes.cz/fanousci-na-zapase-teplice-sparta-dlm-/fotbal.aspx?c=A140503_211532_fotbal_ot

   • re

    Avhred3.5.2014 23:29reagovat

    Taky doufám, že tomu negramotnému adolescentnímu hovadu někdo ručně vysvětlí, že na trenéra Sparty se světlice nehází.

    • re

     LukyACS3.5.2014 23:34reagovat

     Teď je antisparťanům pro smích a sparťani by ho nejradši propleskli, snad mu to stálo za to.

     Doufám, že nikdo nebude brečet, až ho soud nechá zaplatit pokutu a uloží mu nějaký trest Úsměv

     • re

      Avhred3.5.2014 23:40reagovat

      Bylo by fajn, kdyby ho odsoudili, minimálně na obecné ohrožení by ten jeho vrh dýmovnicí stačil, si myslím, a vůbec nejlepší by bylo, kdyby dostal nejvyšší možnou sazbu a pořádně by se to mediálně rozmázlo; ono by si příště podobně založení cucáci nějaké házení předmětů na plochu rozmysleli.

      • re

       Tashunka Witko4.5.2014 0:02reagovat

       Nejlepší by bylo, kdyby jednou odchytili týpky, co ničí zařízení a nechali je zaplatit škody. Ono to nějakých pár desítek tisíc dělá a za tyhle smrady by to ve finále platili fotrové. Oni by si je příště pohlídali.

       • re

        Avhred4.5.2014 0:34reagovat

        Je to tak, chce to udělat odstrašující, exemplární příklad; on by si pak zbytek lůzy rozmyslel, jestli bude dělat bordel, pokud bude za přečiny v ochozech hrozit pořádný trest.

 • Nejlepší řešení

  Tashunka Witko3.5.2014 22:58reagovat

  odehrát příští zápas bez idiotských puberťáků a pustit na stadion jen nás - slušné permanentkáře z protilehlé.

  Dokud nebude titul, ať si hovada nadávají na Peltu na pláni nebo ve Stromovce.

  • Nejlepší řešení

   standis3.5.2014 23:03reagovat

   Máš recht. Kotel na 1 zápas uzavřít.

   • Nejlepší řešení

    ketamin3.5.2014 23:04reagovat

    A co to má za smysl? Vždyť ani nemůžeš vědět, jestli dnešní házeči dýmovnic vůbec chodí na domácí zápasy Sparty.

   • Nejlepší řešení

    Skleepy3.5.2014 23:27reagovat

    A pak se ti blbci infiltrují na protilehlou mezi normální fandy. Otrávení

    • Nejlepší řešení

     Avhred3.5.2014 23:33reagovat

     Přesně jak říká Skleepy, vzpomeňte si na poslední zápas sezony 2011/2012, kdy na plochu přiletělo několik světlic a v následující sezoně byl stadion na dvě utkání uzavřen. Nutno dodat, že ty světlice byly vrhány z různých částí stadionu, takže potencionální uzavření kotle bude mít akorát ten efekt, že se raubíři přesunou jinam.

   • Nejlepší řešení

    LukyACS3.5.2014 23:31reagovat

    Náš kotel se při domácích zápasech chová slušně. Na venkovních se to různě namixuje a přibydou i fanoušci, kteří na Letnou třeba ani nejezdí a mají potřebu se ”vybít”.

  • Nejlepší řešení

   ouki4.5.2014 0:13reagovat

   on možná bude příští zápas stadion úplně prázdný, že nebude co řešit...

    

   Jinak dle tvého případu, by se jen rozlezli ty puberťáci na protilehlou a bylo by to horší (hůř by se to hlídalo)

 • Matějovský?

  peterpan273.5.2014 22:52reagovat

  Chlapi nezlobte se na mě, ale svádět prohru na to, že nehrál Matěj? Dnes jsme si vytvořili snad nejvíc šancí za celý jaro...Ne, tím že nehrál Matěj, jsme dnes opravdu neprohráli

  • Matějovský?

   Avhred3.5.2014 22:55reagovat

   Jsem stejného názoru, ale záložník ze Staré Boleslavi tady má podle některý evidentně magické schopnosti a dnešní blamáž by storpocentně odvrátil. Úsměv

  • Matějovský?

   kopejtko3.5.2014 22:55reagovat

   to fanatickým uctívačům unfair hráče matějovského nevysvětlíš

   • Matějovský?

    Avhred3.5.2014 22:59reagovat

    Svoje magické schopnosti nám Matěj předvedl ve středu proti Jablonci při svém sólu na Špita. Úsměv

    Ale předfinálky má fajn.

  • Matějovský?

   ketamin3.5.2014 22:56reagovat

   Samozřejmě, že jsme neprohráli jenom kvůli absenci Matěje.

  • Matějovský?

   captain_obvious3.5.2014 22:56reagovat

   Neprohráli jsme kvůli tomu, že nehrál, ale jeho nepřítomnost na prohře měla určitý podíl. Vacek vnáší mezi spoluhráče spíš zmatek a chaos než klid. Matěj měl dostat až dneska 4. ŽK, Olomouc bychom přejeli i bez něj.

  • Matějovský?

   celtic3.5.2014 22:58reagovat

   Ale ne, dneska by prohráli i s Matějem.

  • Matějovský?

   LukyACS3.5.2014 22:59reagovat

   Jistě, že jsme nepohráli jen kvůli jeho absenci, ale stačí se podívat na jeho zástupce a musíš vidět, že zahrál o parník hůř. Nicméně Vacek měl dost nevděčnou pozici, skoro vůbec nehrál a teď najednou měl nahradit Máru Úsměv

   • Matějovský?

    peterpan273.5.2014 23:07reagovat

    jasný, to není nic proti němu, jen prostě šancí (i bez něj) jsme měli tři prdele, prohrála nám hlavně naše naivita, malej důraz a absence kvality v zakončení. Nějaký přerušení nebo absence Matěje měly na naší prohru malej vliv

  • Matějovský?

   Raist3.5.2014 23:00reagovat

   Sešlo se toho víc. Laxní počínání v obraně, zejména při standardkách, je naše dlouhodobá bolest. Dnes to Teplice potrestaly s krutou efektivitou. Chyběl Costa - nejen ve vzduchu, ale především při doplňování Krejčího. Levá strana dnes bezzubá a hra mi připomínala letadlo, kterému zabírá jen jeden motor. O Vackovi se radši netřeba ani rozepisovat. A v neposlední řadě hrála roli i velká smůla v koncovce - anebo možná nervozita.

   • Matějovský?

    Chabix4.5.2014 0:04reagovat

    Ten příměr s tím letadlem je přesný, taky sem to tak vnímal. Smích

 • Tak,

  celtic3.5.2014 22:47reagovat

  příští neděli na Letné, jo? Zakončíme to!!!!!ÚsměvUž se těším!!!!

  • Tak,

   Dollaruss3.5.2014 22:51reagovat

   Zakončíme to na prázdné Letné. Já očekávám uzavření stadionu.

   • Tak,

    celtic3.5.2014 22:56reagovat

    No to snad ne.....Údiv

    • Tak,

     ouki3.5.2014 23:01reagovat

     zasloužíme si to

  • Tak,

   LukyACS3.5.2014 22:52reagovat

   S Márou v sestavě 4-0, týden na to porazíme Plzeň 3-0, o tom není žádný pochyb Úsměv

   • Tak,

    celtic3.5.2014 23:00reagovat

    Já vím, tys velký optimista....tu Plzeň bych viděl 2:1, v prodloužení.....doufám a věřím v double.

 • Hodnocení

  ouki3.5.2014 22:45reagovat

  Dneska je mi hodně smutno, hlavně kvůli hledišti. :(

  Zápas nechci vůbec hodnotit. Neumím odpovědět, jestli ty chyby byly z velké euforie, nervozity či rozhození díky fanouškům, kdy fotbal šel ze začátku tak trochu stranou. Příčinou může být cokoli. Proto nebudu ani kritizovat. Prostě dneska nešlo nic.

   

  Jinak bylo taky trochu smůly. Teplice proměnily ze začátku všechno (i když jsme tomu šli hodně naproti), naopak my jsme občas měli neuvěřitelnou smůlu a kdyby Hušbauer trefil na konci první půle tu tutovku, tak věřím, že to dopadne i zcela jinak. Nebo, kdyby Lafata dopravil míč do odkryté brány za začátku druhé půle... Ale to je jedno, na dnešek prostě co nejrychleji zapomenout a jen podotknu, že dneska fanoušci ukázali názorně, proč je pyro zakázáno.

  • Hodnocení

   ketamin3.5.2014 22:48reagovat

   Vypadalo to celý, jako když tam chlapci přijeli naladěný na oslavu, ale zapomněli, že musej nejdřív udělat tři body. A než se rozkoukali, bylo po zápase.

  • Hodnocení

   Avhred3.5.2014 22:49reagovat

   Podle mně tam trochu uspokojení asi bylo, každopádně Teplicím tam spadlo, do čeho koply.

   Ale jak říkáš, hodit za hlavu a soustředit se na Olomouc.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha