Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lístky

  Avhred4.5.2014 15:55reagovat

  Lístky na jméno

  Fakt nechápu, proč s tím má tolik lidí problém a pořád se ohání argumenty, že nechtějí nikomu dávat svoje osobní informace. Přitom v době internetu, kdy drtivá většina lidí kupuje online, je de facto nutností druhé straně, tedy virtuálnímu obchodu nebo zprostředkovateli, poskytnout svoje osobní údaje už jenom proto, aby vybraný artikl dorazil k cílovému zákazníkovi, který si ho objednal.

  Vsadím se, že existuje spousta lidí, kteří se z toho či onoho důvodu bojí vstupenky na jméno jako čert kříže, ale sami nakupují přes platební karty v zahraničí na laciných a pochybných virtuálních obchodech, kde je podle mne riziko zneužití osobních informací daleko větší než v případě nákupu fotbalového lístku na jméno.

  Osobními informacemi disponují samozřejmě další subjekty, poskytovatelé internetu, zaměstnavatelé, zdravotní pojišťovny, dokonce i popelnici musíte platit na jméno ... Úsměv

   

  • Lístky

   ketamin4.5.2014 16:16reagovat

   Lístky na jméno je opatření, které je naprosto k inčemu. Chachaři zavedli ty svoje karty fanouška už asi předloni a k čemu to bylo?

 • Mirek von Gablonz

  Avhred4.5.2014 15:11reagovat

  Když už se tady objevilo jméno ”prvního” muže českého fotbalu, tak vzhledem k tomu, že se Míra rád zaklíná poctivou a dobrou prací, by mne zajímala nějaká hloubková analýza jeho dočasného působení ve funkci předsedy a hlavně, jaká pozitiva do českého fotbalu Pelta přinesl během svého pontifikátu.

  Ať nad tím dumám, jak dumám, vidím spíše negativa, různé kauzy, nevyřešené korupční aféry, nesmyslné zákazy masového verbálního projevu v ochozech, sponzorský odliv, střet zájmů (reprezentovaný jeho osobou! - majitel Jablonce a zároveň ve funkci předsedy FAČR) a další nepříliš povzbudivé jevy ...

   

  • Mirek von Gablonz

   ketamin4.5.2014 15:16reagovat

   No splnil slib, to co slíbil a dostal Vrbu k repre a taky vyřešil problém tří bohemians. Ovšem nevím, proč nechává uvrtávat do hovadin, jako je přerušování zápasů kvůli pokřikům. Asi na něj tlačí plzeňská klika Berbr+Damková. Ono není náhodou, že tu pitomost vyhlásili hned poté, co u nás jejich hýčkaní mazlíčci dostali opět na prdel a pan Limberský byl našimmi fans opět uveden do stavu nepříčetného.

   • Mirek von Gablonz

    ouki4.5.2014 15:20reagovat

    na Vrbu jsem zapomněl. Úsměv

   • Mirek von Gablonz

    Avhred4.5.2014 15:29reagovat

    Vrba není jeho zásluha, to jeho prohláčšení, že ho dostane k repre, byl jenom populistický kalkul, protože i tomu nejposlednějšímu bezdovomeckému pořadateli muselo být jasné, že Vrboun se k veslu nároďáku dostane tak jako tak (byť jeho tehdejší zaměstnavatel do novin hystericky hlásal něco jiného a věštil Pavlíkovi dlouhou a úspěšnou kariéru v české Barce).

    Co se týče té kauzy tří Bohemek, tak myslím, že tam ještě není definitivně rozhodnuto, ale jestli ano, tak má Míra malé bezvýznamné plus. Úsměv

    • Mirek von Gablonz

     Chrod4.5.2014 15:34reagovat

     Já si teda myslim, že na Vrbovi v repre má Pelta velkou zásluhu...

  • Mirek von Gablonz

   ouki4.5.2014 15:19reagovat

   no nemohu to dokumentovat čísly, ale jsem přesvědčen, že Pelta dokázal vybojovat pro fotbal mnohem větší množství peněz, než tomu bylo dříve. A to je základ. Vyřešil i ty Bohemky.

   A ty korupční kauzy, tam je z jeho pohledu těžké říct, jestli je lepší je mít vyřešené nebo to pokusit zamést pod koberec, což z určitého pohledu může být také správně. I když já si pochopitelně přeji vyřešení kauzy, tak z jeho role to může být trochu jiné. Peltu nemám rád, nemám rád toto mafiánství a zákulisní vlivy, ale myslím si, že z dosavadního výběru je Pelta asi to nejlepší, který umí i docela hodně vybojovat a vylobovat.

   • Mirek von Gablonz

    ouki4.5.2014 15:22reagovat

    Ještě to přerušování zápasů není v porovnání s jinými věcmi a úkoly nic velkého a je to spíše drobnost. Teď se tím víc žije, protože momentálně je to určitá vlna a i píše se o tom více, ale také to velice rychle zase zanikne a zapomene se na to.

    • Mirek von Gablonz

     ketamin4.5.2014 15:24reagovat

     V současnosti už je to tak, že ”Pelta ven” řvou i lidi, který ani nejsou v obraze a křičí to, protože Pelta je zrovna předseda. Až předsedou nebude, vůbec nic se nezmění. Svaz bude stejně řízen ”demokraticky”, to znamená zkorumpovanými delegáty, které drží za flígr hajzlové jako je Berbr.

     • Mirek von Gablonz

      ouki4.5.2014 15:29reagovat

      souhlas, proto jsem psal, že z Pelty nejsem nadšený, ale je to asi nejlepší volba.

      Jinak jsem stále přesvědčen, že Pelta ven je jen momentální módní vlna, kdy jak píšeš, to křičí i lidi a sami vůbec nevědí proč, jen se jim to líbí.

      • Mirek von Gablonz

       Avhred4.5.2014 15:31reagovat

       Jinými slovy, nejlepší možné zlo; to jsme to dopracovali ... Úsměv

       • Mirek von Gablonz

        ketamin4.5.2014 15:35reagovat

        Největší legrace byla v éře haškománie. Ivánek se stal pro stádo něčím jako spasitelem, který měl český fotbal vyvést z Košťálova ”pekla” do světla. O to větší byla srážka snílků s realitou, když Ivánek vydržel na Strahově jenom dokud mu sypal Hušák a potom prásknul do koní.Smích

        • Mirek von Gablonz

         Avhred4.5.2014 15:48reagovat

         Já si myslím, že Hašek do toho skutečně šel s tím něco s fotbalovým prostředím udělat, ale když po dvou letech viděl, jaké prasárny se dějí v zákulisí a že to všechno bují korupcí a je to prosrostlé karcinomem vzájemného pseudokamarádíčkovství, kde každý ví něco na každého, tak ztratil iluze a znechuceně vycouval, protože viděl, že s tím neudělá shola nic, načež se pro ignorantskou veřejnost stal zbabělcem a zrádcem.

         Na druhou stranu jeho vztah s Husákem dokazuje, že ani Hašek nebyl dítkem bez poskvrny ...

 • Základ

  ketamin4.5.2014 14:42reagovat

  Základ je v tom, že ten zákaz vulgárních pokřiků a přerušování utkání kvůli tomu je absolutní hovadina, která pouze přilila oleje do ohně. Skoro to vypadá, jako kdyby ”někdo” do toho ohně přilejvat chtěl. Všichni vědí, že je to blbost. Hráči, bejvalí hráči, funkcionáři, ale přesto opakujou tu idiotskou mantru o kultivaci prostředí a o dětech, jako Šmicer v pátek. Jako kdyby jim svaz poslal oběžník s těma frázema a nařídil jim, aby se to naučili a pořád opakovali.

  • Základ

   Avhred4.5.2014 14:56reagovat

   Tyhle zákazy verbálních projevů jsou fakt nesmyslné a naprosto kotraproduktivní, jak dokazuje praxe, protože vulgární skandování v poslední době zintenzivnělo a nabylo až hysterických proporcí.

   Strůjci těchhle pochybných vyhlášek by měli jít do jádra věci a položit si otázku, proč se na všech stadionech bez rozdílu fanouškovského vyznání řve unisono ”Pelta, Ven!” ”Pelta je čumák!” atd.

 • ketamin4.5.2014 14:39reagovat

  Koukám na fotky toho ”zdemolovanýho” vlaku a nechápu, co je na něm zdemolovanýho. Až na ten vystříkanej hasičák to tam vypadá stejně, jako v rychlíku v normálním provozu.Smích

  • spartas4.5.2014 15:02reagovat

   Kde to máš? Posoudím.

   • ketamin4.5.2014 15:08reagovat

    http://usti.idnes.cz/fanousci-sparty-zdemolovali-vlak-dlq-/usti-zpravy.aspx?c=A140504_120348_usti-zpravy_mav

  • majtin4.5.2014 15:04reagovat

   Jako vtip dobrý. Ale jinak kdokoli, kdo něco urve ve vlaku, ať je to sebemenší maličkost (krom potřebného kusu hajzl papíru apod..) je imbecil.

   • ketamin4.5.2014 15:09reagovat

    Jak to říkal Vincent Vega: ”Na cizí auta/vlaky se prostě nešahá, To je proti pravidlům.”Smích

 • chodím

  atraps24.5.2014 13:44reagovat

  na fotbal dost dlouho a není u nás stadion v první lize kde bych na nějakém zápase nebyl.Je opravdu velký rozdíl v kontrolách při vstupu a to je základ všeho.Všechny stadiony jsou otevřeny v dostatečném předstihu a tak at klidně policie asistuje u turniketů.Důkladné kontroly u vstupů tak jak je tomu v zahraničí a bez pardonu pokud se nepodřídíš do hlediště nepůjdeš.V momentě vhození prvního dělbuchu nebo dýmovnice na hřiště ,nástup bezpečnostních složek a pachatele zajistit.Při návštěvách na našich stadionech lze jasně určit kdo to byl.K čemu je stovka pořadatelů u hřiště když jen koukají co se děje a nic nedělají.Například včerejší přerušení se mělo využít k zásahu a vyvedení toho co hodil a těch co stojí okolo a nezasáhnou.Díval jsem se před chvilkou na záznam a není fakt nic těžkého během pár minut dotyčného najít ale musí se jednat rychle.Ne začít žvanit co by ,jak a co ale nezasáhnout.Do sektorů se pouští odděleně a hned po zápase vyměnit v tom úseku pořadatelskou službu.Jen tak se dá zabránit vytržnostem a ne aby po zápase pořadatelé řekli že do sektoru přišlo při vstupu dost lidí pod vlivem alkoholu.Tak proč je pouštěli dovnitř?Jak je možné že někdo kdo stojí sotva na nohou ,pivo v klidu v sektoru koupí.Někde je dokonce i v průběhu zápasu roznáší a dají je každému kdo si řekne.Tím je potřeba začít a až později začít sankce při nevhodných pokřicích.

  • chodím

   18spirit934.5.2014 13:56reagovat

   Byl jsem na fotbale třeba v Anglii nebo Itálii a nikdo mě nijak nekontroloval. Ani když jsem měl batoh. Základem jsou jasná pravidla. V Itálii je pyro povoleno a je to tam fajn. V Anglii jsou zase přísné sankce, takže se raději porvnou v hospodě a na ulici, než na stadionu, i tak ale každé kolo je k vidění pyro, strkanice se sekuritkou atd. Jen se tady o tom nepíše, protože přece v Anglii se tohle neděje Úsměv

   • chodím

    atraps24.5.2014 14:06reagovat

    Na ostrovech jsem byl na fotbale také ale tam je vše jasně dané tím že vstupenka je na jméno.V německu se s tebou nikdo nemazlí ,ukažou ne tebe ,proberou tě jak mimino a hotovo.

    • chodím

     atraps24.5.2014 14:10reagovat

     Myslím že v našich podmínkách by se mělo postupovat jak jsem psal.U nás se poslední dobou hodně žvaní ale nekoná.

     • chodím

      18spirit934.5.2014 14:23reagovat

      Základ je, že tady nejsou žádné tresty. Jako pro ty ”výtržníky” tak ani pro kluby, které najímají neschopnou ochranku, která napadá lidi, kropí je ledovou vodou a provokuje, načeš když dostane, tak volá policie a schová se za ní. Jenže to nikomu nevadí, protože to schytávají ty výtržníci a je úplně jedno, že např. v Ostravě dostala slzákem holka/žena s astmatem, protože stála na špatném místě.

  • chodím

   Shrekson4.5.2014 14:21reagovat

   NSakra když je permice na jméno proč není lístek?!

    

   Jinak v Německu nás nikdo nekotroloval..

   Ale to není o kontrolách ale o trestech, prostě děláš bordel? Nazdar v době zápasů se budeš hlásí na policajtech a hotovo.. Plus flastr a oni si to rozmyslí..

    

   Jedna věc ke Spartě k čemu je že na Letné není pivo ?! Když přijdou opilí s hospod a pustí je na stadion.. Sakra tak musí to dávat smysl co dělám a kočkopsa!!!

    

    

   • chodím

    Shrekson4.5.2014 14:22reagovat

    A ne kočkopsa...

 • Mně tohle prostě nepřijde normální

  Vachys4.5.2014 12:55reagovat

  A s Víťou souhlasím...

   

  To se ostatně ukázalo v samém závěru zápasu. Tlak vašeho týmu gradoval, rozhodčí navíc signalizoval, že bude utkání nastavovat, když v 89. minutě přiletěla ze sparťanského sektoru další dýmovnice. Sudí utkání přerušil a po chvíli ukončil, aniž by k nějakému nastavení došlo.

   

  Skutečně kontraproduktivní reakce fanoušků... Místo aby nám v době stupňujícího tlaku pomohli a hráče v jejich úsilí podpořili, přiletí dýmovnice a polovina hřiště je zavalena hustým kouřem. Ale opakuji, že na chování fanoušků se vymlouvat nemíním. Výsledek jsme si měli uhrát na trávníku.

  • Mně tohle prostě nepřijde normální

   Zakopaljsemtchyni4.5.2014 13:02reagovat

   Těmhle fandům nejde o fotbal ba dokonce některým je i fuk jak to dopadne.Jim jde o vlastní zábavu, potěšení z nějakého ničení nebo bordelu a po zápase hurá domů nebo rovnou někam do hospody a týden co týden nebo 14 dní jestliže jezdí jenom ven.Jim je nějaký Lavička nebo hra někde.

   • Mně tohle prostě nepřijde normální

    mana4.5.2014 13:03reagovat

    s takovými pryč ze stadionů, takový sparta nepotřebuje

  • Mně tohle prostě nepřijde normální

   captain_obvious4.5.2014 13:02reagovat

   Já zase souhlasím s Váchou, jak se opřel do ochranky. To je banda tupců, která si tam jde jen vydělat pár stovek tím, že 90 minut stojí a čumí a je to tak na každém stadionu. V životě jsem neviděl, aby pořadatelé něco udělali. To je fakt vrchol trapnosti, když světlici ze stadionu sbírá hráč.

   • Mně tohle prostě nepřijde normální

    captain_obvious4.5.2014 13:02reagovat

    * z trávníku

   • Mně tohle prostě nepřijde normální

    Avhred4.5.2014 13:06reagovat

    Většinou se jedná o thaiboxery druhého nálevu, různé testosteronové siláky a diskotékové vyhazovače, kteří jenom čekají na záminku, aby si mohli bouchnout.

  • Mně tohle prostě nepřijde normální

   Avhred4.5.2014 13:04reagovat

   Naši prohru nezavinili fanoušci, ale laxní přístup v první třetině utkání společně s nebývalou produktivitou Teplic, jež ze čtyř střel na branku třikrát skórovali, a naší impotencí v zakončení (měli jsme osm střel a vyprodukovali jen jeden gól).

   Osoby v ochozech hodnoti nehodlám, každý nechť si udělá obrázek sám.

   • Mně tohle prostě nepřijde normální

    Zakopaljsemtchyni4.5.2014 13:07reagovat

    Fanoušci prohru nezavinili.Do zápasu jsme nastoupili jak říkáš laxně a jako, že se nám nemůže nic stát a ono ejhle.Někdy jsou takové zápasy, že soupeř promění všechno a tobě nepadne nic jako včera.Ale varováním má být ten přístup k utkání.Naše obrana nehrála vůbec dobře a byla značně propustná a do toho ještě svou tradiční chybu v posledních zápasech udělal i Vaclík. Takové chyby se nedělají ani na vesnici.

 • Ještě že se včera

  PohanACS4.5.2014 12:34reagovat

  ta dýmovnice hodila,jinak by snad ani nebylo o čem kecat

  • Ještě že se včera

   Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:43reagovat

   Pravda jistě budeš taky rád, až ti zahučí oknem do baráku

 • Bezmozek

  bob804.5.2014 12:20reagovat

  Doufám, že někdo z kotle bude mít koule na to, aby toho bezmozka, který včera hodil dýmovnici po vlastním trenérovi, veřejně pojmenoval a ten blbeček se už na Letné nikdy neukázal. Co je to za debila, který se takhle chová? Vypatlaný hovado, lůza všech lůz... Vztek

  • Bezmozek

   Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:23reagovat

   Třeba se taky na Letné nikdy neukázal.Kdo ví co jsou někteří fans vůbec zač.Dále vsadím tchýni, že někteří fans jezdí jenom ven, protože tam můžou dělat bordel a na Letnou ani nechodí.

  • Bezmozek

   18spirit934.5.2014 12:23reagovat

   Nevěděl, že se tam trenér nachází.

   • Bezmozek

    standis4.5.2014 12:29reagovat

    Kreten je to stejně.

   • Bezmozek

    mana4.5.2014 12:30reagovat

    ...a to je vysvětlení? dost ubohý

    http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/202868/vidite-to-hovado-tenhle-chuligan-sparty-hodil-dymovnici-na-kouce-lavicku.html

    Konečně je usvědčen člověk, co něco takovýho udělal, takže doufám, že takovej dostane konečně zákaz na stadiony, at to hodí po trenérovi nebo ne, na hřiště to nepatří, mezi s sebou at se to hází a vykuřuje, ale na trávník to nepatří....

    • Bezmozek

     mana4.5.2014 12:31reagovat

     tohle není vizitka ”Fotbal pro fanoušky”, pro takový ho blba a kdo ho zná, at ho klidně udá, pro blbce žádný slitování

   • Bezmozek

    captain_obvious4.5.2014 12:52reagovat

    Tak to měl asi kromě hlavy nasráno i v očích Smích

    • Bezmozek

     peterpan274.5.2014 12:55reagovat

     Smích

    • Bezmozek

     standis4.5.2014 12:59reagovat

     To je další věc, oni jdou přes celé hřiště a on je neviděl...

     • Bezmozek

      mana4.5.2014 13:02reagovat

      ...ale viděl, akorát je to debil

     • Bezmozek

      Zakopaljsemtchyni4.5.2014 13:02reagovat

      Ožralý vidí vždy blbě

 • Zákaz vulgárních pokřiků...

  Vachys4.5.2014 12:06reagovat

  Tato Peltovina je další totální nesmysl.

  Po zápase Baník - Sparta musely přijít nějaké opatření, protože na Bazalech šlo opravdu o život, ale rozhodně nepomůže zákaz vulgárních pokřiků.

  Neuznávám pyro na hřisti a ani pyro na tribuně, který udělá dým po celém hrišti a musí se stopnout zápas jako včera v 89 min.

  Ale přerušovat zápas kvůli vulgárním výkřikům je totální nesmysl, což potvrdil i Míra Baranek.

  Na každém fotbale jsou slyšet nadávky a každý z nás nadává. Je to dáno celkovým vývojem společnosti a rozhodně to nezmění trapné pravidlo...

  • Zákaz vulgárních pokřiků...

   Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:09reagovat

   V naší republice to chodí tak, že jakmile zakážeš nějaké pokřiky, tak se natruc budou zrovna křičet, protože kdo toho fandů z toho stadiónu vyvede nebo, kdo usvědčí, že to křičel ten nebo ten?Nikdo, proto se to taky křičí, protože se jim nic nemůže stát a když se ukončí zápas, tak takovým fandům je to stejně dohromady jedno.Hlavně, že oni se pobavili.

   Jakmile to bude tak pokračovat a děje se to jen u některých klubů jako Sparta nebo Baník nebo v některých zápasech, tak to dopadne jako v Turecku.

   Hostující fandové budou mít prostě na zápas zákaz.

   • Zákaz vulgárních pokřiků...

    Vachys4.5.2014 12:11reagovat

    proč včera nepřišli těžkooděnci a ty idoty co házeli to pyro prostě nevyvedli ze stadionu? Hlavně toho jednoho idiota...

    • Zákaz vulgárních pokřiků...

     Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:14reagovat

     Jistě a nejen vyvést, ale rovnou mu udělit třeba i zákaz na 5 let nebo doživotně a takhle to provádět.Pak ti co jim ještě kousek mozku v hlavě zbyl si to možná příště rozmyslí, když budou následovat takové tresty.

     A navrch ti co byli usvědčeni jak kamerově nebo jinak, že něco ničili, tak uhradit ze svého všechny škody.Popřípadě druhý den ráno nastoupit s veškerým vybavením a škody opravit.Taky si to možná příště někteří rozmyslí.

     Tady se má asociace zamyslet, že u nás těm fandům všechno projde prakticky bez ujmy a ne přerušovat zápasy, že někdo něco zakřičí.Tohle nevyřeší vůbec nic a je to na hovno.

    • Zákaz vulgárních pokřiků...

     PohanACS4.5.2014 12:20reagovat

     Robokopové přišli na konci zápasu ale to už asi z gauče vidět nebylo

     • Zákaz vulgárních pokřiků...

      Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:22reagovat

      Tak to brzo.Ty opice, protože jinak se někteří nazvat nedají co tam viseli na plotě měli pochytat a zavřít někam do klece minimálně na rok.

 • Jen dotaz

  18spirit934.5.2014 12:01reagovat

  Kdo z vás skončil po tom ”řádění bezmozků” v nemocnici a komu z vás patřil ten vlak a plot?

  • Jen dotaz

   Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:05reagovat

   To je fuk, že plot není náš nebo vlak.Těch fandů snad jo?Kdo z nich škody zaplatí?

   Já pošlu kámoše, ať ti rozbije třeba auto a ještě mu řeknu, ať u toho křičí fotbal pro fanoušky jo.

   Jistě budeš potom spokojený.Kámoš si vezme na obličej kuklu, aby ho teda taky nenašli jo.

  • Jen dotaz

   Vachys4.5.2014 12:08reagovat

   Kam míříš tím dotazem?

   • Jen dotaz

    18spirit934.5.2014 12:16reagovat

    Já jen, že nejvíce včerejší ”šílené řádění masových vrahů, za podpory iluminátů a fašisty Okamury” řeší opět ti, co včera seděli doma, svírajíc v jedné ruce láhev piva a v druhé vlastní šourek.

    • Jen dotaz

     atraps24.5.2014 12:17reagovat

     Smích

    • Jen dotaz

     Zakopaljsemtchyni4.5.2014 12:20reagovat

     Já byl v restauraci na večeři

    • Jen dotaz

     Vachys4.5.2014 12:32reagovat

     Podle tebe ten včerejší výstup byl OK?

     • Jen dotaz

      18spirit934.5.2014 12:35reagovat

      Naprosto.

      • Jen dotaz

       Vachys4.5.2014 12:38reagovat

       Nejsi t ten co včera hodil tu dýmovnici? Celkem by to odpovídalo...

       • Jen dotaz

        18spirit934.5.2014 12:40reagovat

        Když ti to udělá radost, tak klidně. A taky jsem rozhádal kočky a psy. Úsměv

        • Jen dotaz

         Vachys4.5.2014 12:51reagovat

         Kočky a psi jsou rozhádaní?

  • Jen dotaz

   Skleepy4.5.2014 17:14reagovat

   Od tebe jsem ani nic jiného nečekal. Smích

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha