Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Všichni

  DaveACS10.6.2014 21:12reagovat

  Zas nejchytřejší.. Myslím si, že skauting a trenéři Sparty viděli Nešpora, Breznanika a Bosnačiče mnohem víckrát než my všichni, tak asi ví, co dělají..

   

  Věc, která mě dokáže nejvíc nasrat.. Když jsou všichni nejchytřejší trenéři..

  • Všichni

   Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:16reagovat

   Nešpora bych bral.Bosančič dlouho jsem ho neviděl.Jen jeho jednu výstavní trefu v té Korei, ale netuším jak je na tom v poslední době herně.

   Každopádně útočník přijít prostě musí.Nemůže hrát jen Lafata všechno.Bednář na LM podle mého prostě nemá a ani v lize v poslední době nic extra.Zbytek jsou mlaďoši.

    

  • Všichni

   spartas10.6.2014 21:17reagovat

   To už se tak stává, že se o tom na diskuzních fórech lidi baví...

  • Všichni

   Avhred10.6.2014 21:18reagovat

   Fanoušci si prostě zašvitořili k potencionálním posilám; zase to nedramatizuj, člověče. Úsměv

   • Všichni

    DaveACS10.6.2014 21:21reagovat

    Ale je to jednou hráč Sparty, tak k němu mám nějakej respekt a snažím se ho podpořit.. Jaký myslíš, že musí třeba Breznanikovi, když si tady skoro každej den přečte, že je ču*ak? Že na Spartu nemá?

    • Všichni

     Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:26reagovat

     Úplně normálně,protože uvažující člověk si nemůže nic dělat z lidí diskutujících někde na fóru.Navíc co člověk to názor.

     Jak myslíš,že bylo letos slávistům,kdyby si četli i jejich fórum,kde je i vlastní fanoušci posílali do prdele?To by se ti hráči asi museli s takovou do jednoho oběsit,kdyby to měli brát vážně.A podotýkám byli to jejich vlastní fanoušci co o nich takhle psali.

     Ono taky přece zákonitě nemusíš vše a vždy chválit jen proto,že to je náš hráč,trenér nebo uklízečka.Zase kdyby si hráč přečetl jen vždycky chválu,tak si bude myslet,že všechno umí a nic mu nechybí ne?Ber to i z druhé strany věci.

  • Všichni

   standis10.6.2014 21:25reagovat

   No vidíš a přesto přivedli za nemalé peníze Pauscheka a ted nevědí, co s ním. Jinak Tvoji repliku nechápu. Na fotbalovém foru se máme bavit o čem?

   • Všichni

    DaveACS10.6.2014 21:28reagovat

    neříkám že se nemáme bavit, mně jde o to, kdyý někdo začne psát jako mistr světa ”Nešpor je dřevák, je to kretén, vypatlanej, na Spartu nemá”..

    • Všichni

     Avhred10.6.2014 21:32reagovat

     Tak pokud jde o urážky, to už je samozřejmě za hranou; každopádně v případě těchhle dvou nevoli vůči konkrétně těmhle dvěma chápu, jelikož v minulosti těžce zranili naše hráče. když budu mluvit za sebe, tak ani Breznanika, ani Nešpora nemusím, ale pokud se hráč jednou stane členem našeho kádru, přirozeně mu budu přát, aby se mu dařilo.

  • Všichni

   kopejtko10.6.2014 22:26reagovat

   následek slunečního žáru jinak si tento stupidní příspěvek neumím vysvětlit mimochodem Bosančič byl známý svojí náladovostí a značnou nechutí ku bránění o tom kolik náš skauting vyprodukoval odpadu v něj máš až příliš velkou důvěru

 • Bosančič, Nešpor

  Kombinator10.6.2014 20:08reagovat

  Podle mě ani jeden z nich nemá na základ Sparty ani na to nahradit Hušbauera/Lafatu. Nešpor je zaprvé židák, což mu dejme tomu kvalitu neubírá, ale jeho styl prorazit hlavou zeď, vstát a naběhnout do další, to se do našeho systému nehodí. My potřebujeme hroťáka, kterej bude hrát inteligentně, dobře spolupracovat se zálohou, rozehrávat balóny, sklepávat a následně i dobře zakončovat. Tohle určitě Nešporovy silný stránky nejsou. Dejme tomu by se dal uvažovat jako náhrada za Bednu, ale myslím si, že na tuhle pozici spíš potřebujeme typickýho hroťáka zakončovatele a hlavičkáře, když je potřeba z tlaku dát gól, což Nešpor určitě taky není. Třetí možnost je vzít ho pro alternativu herního stylu v Evropě, kdy bychom proti silnějším týmům hráli rychlejší přechod do útoku a presování obránců, ale nevím, jestli je nutný ho tady mít jako třetího útočníka pro tyhle případy, když platově levnej asi nebude. No a Bosančič musel hrát jako prase v tý Korejský lize, když do patnáctiminutovýho sestřihu dávaj 80% zadrbaných průměrných akcí, který můžeme vidět i od Příbrami, vůbec se mi nelíbí, navíc jeho teoretická zastupitolnost Matějovskýho je nulová, tvůrce hry to není ani omylem, takže maximálně náhrada za Hušbauera a na to mu chybí kvalita ve finální fázi.

  • Bosančič, Nešpor

   spartas10.6.2014 20:25reagovat

   ”My potřebujeme hroťáka, kterej bude hrát inteligentně, dobře spolupracovat se zálohou, rozehrávat balóny, sklepávat a následně i dobře zakončovat”

   To, co si popsal, dělá Lafata. Žádnýho jinýho Lafatu tady ovšem nevidím. Zakončovatele máme právě dva. Lafatu i Bednáře, nemáme žádnýho běhavýho útočníka. Druhým faktem je to, že je snad každýmu jasný, že ten tým bude vypadat prakticky stejně jako loni. Lafata nebude sedět na lavičce, ani nezačneme hrát na dva hroty. A s touhle vyhlídkou asi nebude moc snadné podepsat nějakýho špičkovýho hráče. Když se nám tady nabízí Pekhart, Ondrášek a podobně tak je to prostě do třetice opět to samý, co již máme.

   Co se týče Bosančiće, tak souhlasím. Mně se taky nelíbí.

   • Bosančič, Nešpor

    Chabix10.6.2014 22:03reagovat

    Tak to video byl často sestříh několika akcí za jeden zápas, zas tolik zápasů tam neodehrál. Nemyslím si že je špatnej, do kombinace se bude hodit. V kombinační hře by byl snad ještě lepší než Lafata, když by byl na hrotu. Navíc oproti Hušbauerovi s Lafatou má výhodu, že je rychlý. Na tom videu se mi však velmi nelíbila některá jeho zakončení, i když ten jeden gól byl opravdu výstavní. Úsměv

  • Bosančič, Nešpor

   captain_obvious10.6.2014 20:35reagovat

   Nešpor je šašek. Hraje jako prase a není to žádná hvězda ani kanonýr. Za Boleslav nasázel nějaké branky pod tím pitomcem, co to tam vedl předtím a kterému se do jeho prasečího pojetí hry Nešpor dokonale hodil, jakmile tam ale přišel trenér na jakés takés úrovni, tak Nešpor nastupoval za juniorku... A takového hráče tady budeme tahat. To už bych ty prachy raději vrazil do Mahmutoviče nebo Narha, to jsou taky běhaví útočníci, kteří mají z mého pohledu daleko víc co nabídnout než ten plešatý trouba.

   Bosančič je enigma. Jednou hraje jak bůh a druhý zápas není vidět. Pochybuju, že mu tady někdo promluví do duše až tak, že mu najednou srovná výkonnost, ale dejme tomu, že aspoň za ten pokus to stojí. Horší než Grajciar nebude.

   • Bosančič, Nešpor

    spartas10.6.2014 20:37reagovat

    Narho? To je sakra kdo?

    • Bosančič, Nešpor

     Kombinator10.6.2014 20:40reagovat

     Černoušek z Ostravy, co popravil Slávii v posledním kole. Nevypadal zle, hodně rychlej, ale zatím odehrál prd, takže je trošku brzo se o něj nějak víc zajímat.

     • Bosančič, Nešpor

      spartas10.6.2014 20:45reagovat

      To asi rovnou můžeme nechat Konatého, než sem tahat takový hráče. Mahmutović, kterej byl zraněnej skoro celej rok, to by teda bylo vítězství. Pamatuju si navíc jeho minulé sezóny. Řečí Football Manageru, ten by měl zakončení tak 4, maximálně 6. Dle mě prostě Nešpor na lavičku dobrý. Není to nic moc, ale takový prase do útoku je taky potřeba.

   • Bosančič, Nešpor

    standis10.6.2014 20:47reagovat

    Příchod Nešpora nechápu. To není hráč kvality Lafaty, Váchy, Costy a Breznaníka. Za něj má jít do Bolky Skalák, který dle mého není horší a potenciál je v něm větší. Stejně bude hrát Lafata a Sparta na 1 hrot. Deklarovalo se, že Sparta bude přivádět jen kvalitu a ostatní hráče si vychová. Takže si piplá se Skalákem a pak koupí Nešpora...

  • Bosančič, Nešpor

   Avhred10.6.2014 21:02reagovat

   Jestli přijde Nešpor, tak to budu těžko kousat, protože si myslím, že ten kluk ve Spartě nemá co pohledávat; je to takový bijec, co techniky moc nepobral, a nedostatek fotbalovosti nahrazuje občas přehnaně agresivní hrou. Jeho případný nákup by byl vyhozením peněz z okna, protože lepší než Skalák nebo Balaj není ani náhodou, krom toho máme za tandemem matadorů Lafata/Bednář talentovaného Schicka.

   • Bosančič, Nešpor

    Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:18reagovat

    Když mohl hrát za Spartu Hartig proti Realu Madrid,tak proč ne Nešpor?Oproti němu bych řekl,že je navíc lepší fotbalista.

    • Bosančič, Nešpor

     Avhred10.6.2014 21:19reagovat

     Buď tak laskavý a v zájmu kvality tohohle fóra na mě nereaguj.

     • Bosančič, Nešpor

      Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:27reagovat

      Tak ukázal jsi,že buď jsi ten zápas vůbec neviděl nebo nevíš kdo to je Hartig.Já říkám oproti němu je Nešpor pán fotbalista.

      Takže v zájmu fóra ze sebe nedělej hlupáka nebo mluv o tom čemu rozumíš.Fotbal to zjevně není.

      • Bosančič, Nešpor

       Avhred10.6.2014 21:31reagovat

       Ještě jednou tě slušnou formou vyzývám, aby ses vystřihal jakýchkoliv reakcí na moje komentáře, nepřeji si, abys na mne reagoval.

       P.S. Na tom zápase jsem byl osobně.

       • Bosančič, Nešpor

        Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:35reagovat

        Já si budu reagovat na koho uznám za vhodné.Taky jste na mně reagovali,když to nebylo nutné a navíc jste se do mně jen opírali.Takže ty konkrétně nemáš co určovat.

        Jestliže jsi tam byl,tak jistě víš co hrál Hartig a Nešpor je prostě lepší.Když mohl hrát Hartig navíc proti takovému mančaftu,tak může i Nešpor proti komukoliv.

        • Bosančič, Nešpor

         Avhred10.6.2014 21:39reagovat

         Kážeš tady, jak se zdejší zbabělci skrývají za anonymitu internetu, ale sám děláš to samé; nebo mi snad chceš říct, že kdybych tě v reálném prostředí opakovaně vyzval k tomu, abys sis mne nevšímal, sveřepě bys na mne silácky reagoval, jako to děláš tady? Věř tomu, že ne.

         • Bosančič, Nešpor

          Zakopaljsemtchyni10.6.2014 21:45reagovat

          Čemu ty věříš nebo nevěříš je mi naprosto jedno a už jsem se o mnohém přesvědčil co jsi zač.Ani nesázíš a pleteš se tam do toho jen proto,aby jsi si mohl kopnout to hovoří za vše.S takovým člověkem bych hlavně o žádné setkání zájem ani neměl.

          • Bosančič, Nešpor

           Avhred10.6.2014 22:17reagovat

           Ale vůčihledně máš velkou potřebu na mne reagovat. Úsměv

           Nejsi nic než blboučký, vztahovačný, sebestředný narcisek s nutkavou touhou po uznání, která se prezentuje předkládáním tiketů, jejichž nevýherní povaha poukazuje na tvůj ”talent” pro sázení. Rovněž je úsměvné, jak úporně vyzdvihuješ negativa, ale když fórum opanuje obyčejná lidská radost nad nějakým triumfem naší Sparty, na rozdíl od ostatních se držíš v ústraní (jasně, přece se nebudeš radovat s tím póvlem, který ti nesahá ani po kotníky). Pro mě jsi prostě úsměvný, politováníhodný chudák, který ostatní osočuje z toho, že nic nedokázali, ale sám se neumí realizovat jinak než soustavným podstrkováním „výherních“ tiketů na Sparťanském fóru (poněvadž kdybys s nimi vyrukoval na nějaké opravdové sázkařské fórum, stržil bys od zkušených tipérů ještě větší posměch než tady).

           Nyní končím, už na tebe nebudu reagovat; nemá smysl se bavit s negativně laděným jedincem, který jako argumenty používá omezenou soustavu floskulí a trapných, primitivních frází, jimiž si k pobavení fóra obhajuje svoje “názory“.

            

 • Hapal

  Standa Hejkal10.6.2014 19:46reagovat

  Podle informací Hattricku má hlavu do oprátky ve Slávii strčit brilantní exekutor pokutových kopů Pavel Hapal.

  • Hapal

   spartas10.6.2014 20:27reagovat

   To by mě mrzelo, to není úplně špatnej trenér. Já chci tréňu.

   • Hapal

    standis10.6.2014 20:51reagovat

    Teb se tam hodil, ale nevím, jestli by takováto kapacita snesla nad sebou Kisela.

 • zajímavost

  LukyACS10.6.2014 18:45reagovat

  Ať ten příspěvek od zvaadha nezapadne.

  ”Olomouc dala letos tolik branek, kolik Spartě v ročníku 2009/2010 stačilo k titulu” Úsměv

  • zajímavost

   Tydýt10.6.2014 19:41reagovat

   mít lepší obranu, tak by jim to možná stačilo i na poháry :D

 • Budjema

  rebus10.6.2014 16:21reagovat

  Toho bych bral výměnou za Kerice, Paushka a ZemanaÚsměv

  • Budjema

   Skleepy10.6.2014 17:16reagovat

   Ve Slávii až nepřirozeně vyčníval mezi těma ostatníma nekopama.

  • Budjema

   spartas10.6.2014 18:37reagovat

   No kdyby mu bylo dvacet pět, tak třeba. Ale jemu bude příští rok třicet. Je sice pravda, že v tý jejich bídě vyčníval, ovšem na Spartu mi to nepřišlo. Ať si kope někde v Boleslavi.

  • Budjema

   kopejtko10.6.2014 19:01reagovat

   nejlepší plat ve Slavii v porovnání s tím že se mu povedly na jaře tři počáteční utkání není divu že fanoušek nemůže vybírat posily to by se zle skončilo navíc jsi opomněl že je to hráč skleněný tudíž by jsme si ho beztak po většinu ročníku neužily

 • Miloš Bosančić

  spartas10.6.2014 15:26reagovat

  Tak se aspoň pojďme podívat, co nás čeká.

  https://www.youtube.com/watch?v=ItEOPOx8u4w

  • Miloš Bosančić

   Tydýt10.6.2014 15:48reagovat

   jo kde mohl Liberec bejt, kdyby to vedl rozumnej člověk..

  • Miloš Bosančić

   Palo10.6.2014 15:56reagovat

   Doufám, že nepřijde. Jde vidět, že v Koreji pookřál a ani statistiky nemá oslnivý. Letos 8 zápasů a žádný bod. Btw. ti Korejci jsou fakt kopyta Smích

   • Miloš Bosančić

    Tydýt10.6.2014 16:00reagovat

    ta korejská liga mě na něm děsí taky hodně.. ale co hrál tam i horvát :D

    • Miloš Bosančić

     forskinho10.6.2014 16:03reagovat

     Horváth hrál v Žaponsku.Úsměv

     • Miloš Bosančić

      Tydýt10.6.2014 16:07reagovat

      šikmovok jako šikmovok..

      • Miloš Bosančić

       forskinho10.6.2014 16:08reagovat

       Tak Japonce od Korejce teda rozhodně poznáš.Smích

    • Miloš Bosančić

     Chabix10.6.2014 16:21reagovat

     Korejská nebo japonská to je asi jedno. Já si jen pamatuju, že ten tým, kde hrál Horváth a trénoval ho snad Hašek, tak sestoupil. To asi taky moc nezářil.

     • Miloš Bosančić

      zvaadha10.6.2014 18:05reagovat

      Je to tak i s tim sestupem. Hašek tam tehda Horvátha zlákal, stejně tak i Müllera, který hrával ve Slavii, a ještě snad tušim i Ulich tam s nima chvilku byl. Vissel Kóbe byl ten tým. Horváth měl na dresu Horvi a pamatuji si, že v nějakém rozhovoru říkal, jak přibírá i po sushi :D

  • Miloš Bosančić

   pubi10.6.2014 16:03reagovat

   Zlatá žíla oproti tej p*če Nešporovi.

  • Miloš Bosančić

   Capo10.6.2014 16:47reagovat

   Ale jo Bosančiče bych bral. Pokud se dostane do formy a dají ho do latě, tak by byl velmi kvalitní alternativa za Matějovského i Hušbauera a určitě by mu i podle potřeby nedělalo problémy hrát ze strany stejným stylem, jako tam hraje Dočkal. Takže by u nás mohl mít hodně uplatnění. Fotbalista to byl a určitě stále je dobrej, tak proč ne?

  • Miloš Bosančić

   Lucasso10.6.2014 18:52reagovat

   Otava pro řekl pro Sport:”Víme o možnosti jeho návratu do české ligy, ale v tuto chvíli to pro nas není téma.”

 • Bek

  Dynamo10.6.2014 15:02reagovat

  ještě by to chtělo pravého beka

  • Bek

   Tydýt10.6.2014 15:13reagovat

   proč?

  • Bek

   ronam10.6.2014 15:15reagovat

   To mě připomenulo http://www.youtube.com/watch?v=NgAPsF8j7cQ čas 19:50 +- Smích

  • Bek

   spartas10.6.2014 15:23reagovat

   Dle mě bude náhradníkem Pauschek. Za ty prachy ho nenechají jen tak.

   • Bek

    Spytihnef10.6.2014 15:31reagovat

    Budeme se sice muset modlit, aby se Kadeř nezranil, ale nikoho moc lepšího bychom stejně asi nesehnali, aby si sem šel sednout na lavičku.

    • Bek

     spartas10.6.2014 15:39reagovat

     No, navíc tam taky mohl sedět Gil, že ano. A to jako zlatej Pauschek.

     • Bek

      zvaadha10.6.2014 18:13reagovat

      Gil je pořád hráčem Sparty, takže i to se může stát, tak bacha při psaní na pokoušení osudu :D On se chudák nějak extrémně neprosazuje ani v té třetí španělské.

      • Bek

       spartas10.6.2014 18:27reagovat

       Takovejch držáků budeme mít víc. Bude celkem výzva se zbavit hráčů jako je Gil, Zeman, Jirouš nebo třeba Kerić.

 • Slávka

  Duncan10.6.2014 13:38reagovat

  pustí 6-7 hráčů s nimiž jsou nespojeni a vezme do přípravy kolem 7 hráčů z juniorky a dorostu. Taky chtějí Latku.

  Další přestavba

  • Slávka

   dominik2710.6.2014 13:44reagovat

   Jestliže jejich áčko momentálně stojí za vyližpr... a juniorka s A-dorostem svoje soutěže vyhrály, tak se tento tah jeví nanejvýš logicky. Kdo jinej by taky měl zahájit přestavbu, než oni...

   • Slávka

    Ferry10.6.2014 13:46reagovat

    Tak mě by hlavně zajímalo,kdo z jejich juniorky a dorostu je schopnej hrát ligu a to tak,aby jim mohl pomoci.Já mám ”obavu”,že pokud se letos taktak zachránili,že tímhle způsobem se jim to už příští rok nepovede.

    • Slávka

     Duncan10.6.2014 13:57reagovat

     Já právě moc nevěřím,že kluci z juniorky a dorostu budou natolik dobří,aby je táhli. Ačko hrálo bídně a o moc hůř snad ani nešlo, ale pořád je to rozdíl proti juniorské soutěži s minimálním tlakem.

     Olomouc názorně ukázala, kam to může dospět, když se to přežene s mládím.

     • Slávka

      Ferry10.6.2014 14:02reagovat

      Přesně takhle jsem to myslel.Úsměv

    • Slávka

     SFINGO10.6.2014 14:12reagovat

     přátelé, vubec bych Slavii nepodcenoval, v tom klubu se pracuje na top úrovni, všechny kroky jsou promýšlené ze všech stran i uhlů, koncepce je jasně daná, tam se nemůže stát, že by chybovali.

   • Slávka

    LukyACS10.6.2014 14:06reagovat

    když už teď neměli dostatek hráčů, kteří by Slavii dokázali táhnout a probrat i ostatní lenochy v boji o holé přežití, tak nevěřím, že to se souborem mladíků zvládnou. Prá nadějných hráčů tam mají, ale prostě sami to těžko zvládnout a nevěřím, že jim jeden Latka pomůže.

   • Slávka

    artaxerxes10.6.2014 14:55reagovat

    No neřekl bych, že byl zas takový problém ve jménech

    Přeci jen:

    Černý; Lička-Mičola-Gecov-Budjema-Juhar a v útoku Necid rozhodně svoji kvalitu mělo, ale pokud je to rozhádané zevnitř a nefunguje vnitřní struktura klubu, tak můžou přijít TOP hráči nebo mladí a stejně to bude k ničemu.

     

    Zas na druhou stranu v naší lize platí, že pokud chceš hrát o poháry, tak musíš mít technické hráče, ale pokud hraješ o záchranu, tak je třeba spíš tvrdé rozbíječe a dorážeče jako Nešpor, Varadi, Rezek apod. technici jsou při té holomajzně celkem k ničemu. Proto, když se technické mužstvo nachomítne k boji o záchranu dost často padne, ikdyž má lepší hráče (viz. letos Olomouc, ale i Znojmo na úkor Příbrami a Klokanů)

     

 • Jablonec a Dukla

  Duncan10.6.2014 12:38reagovat

  Podle mně si tyhle dva týmy celkem říkají o boj ve spodních patrech tabulky (min. na podzim). Vymění určo víc než půl kádru, to nemají šanci sehrát. Pelta je odvážný, když chce hned bojovat o poháry.

  • Jablonec a Dukla

   Tydýt10.6.2014 12:43reagovat

   hlavně to co tam zatim přitáhl je na klidnej střed. V žádnym případě na boj o poháry :D Galacticos nebudou bez evropský ligy :D :D

  • Jablonec a Dukla

   Pindruch10.6.2014 13:11reagovat

   Na Dukle na rovinu řekli, že v příští sezoně počítají s bojem o záchranu, že budují nový tým a že si to musí teprve vše sednout.

   • Jablonec a Dukla

    Duncan10.6.2014 13:13reagovat

    Máš pravdu, na to jsem zapomněl.

   • Jablonec a Dukla

    dominik2710.6.2014 13:32reagovat

    Já teda nevěřím, že budou mít se záchranou problémy. Kozel je možná vůbec nejlepší trenér v lize. Věřím, že si s tím poradí. Zase se musí nechat, že k sobě skládají celkem kvalitní hráče, takže třeba chvíli potrvá, než si to sedne, ale na jaře už by to mohl být celkem válec.

  • Jablonec a Dukla

   Poldi10.6.2014 13:27reagovat

   nerikal i pelta, ze to vidi v horizontu cca 3 let?

   • Jablonec a Dukla

    Duncan10.6.2014 13:36reagovat

    Tak to bych zase nevěřil, že udrží mužstvo tři roky pohromadě. Ne u nás.

    • Jablonec a Dukla

     Poldi10.6.2014 13:42reagovat

     nevim jestli tim myslel budovani kadru, nebo hru p predni pricky v tom horizontu. popripade oboje. kazdopadne je to zajimavej pokus pro nezaujatyho pozorovatele :) muze to bavit at to dopadne jakkoliv

 • V praze

  Tydýt10.6.2014 12:27reagovat

  bude veselo. Sešívky si pozvali Hajduk :D

  • V praze

   Tydýt10.6.2014 12:30reagovat

   termín první repre pauza, když tady budou i Holanďani :D No to bude sranda :D

   • V praze

    Skleepy10.6.2014 12:33reagovat

    To abyste se doma všichni zamkli a zabarikádovali dveře. Smích

    • V praze

     gayvacha10.6.2014 12:58reagovat

     to zas bude znásilněnejch žen a pobodanejch dětí!

82242 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha