Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Důležité je, že se nikdo ze Sparty

  Tashunka Witko4.6.2014 9:31reagovat

  nezranil. Je to pořád jenom podřadná repre, navíc vedená nesmyslně protěžovaným trenérem, za jehož ligovými výsledky stojí z 90% korupce plzeňské mafie. Pro sparťany je přímo škodlivé, když musí tahat repre z bahna a nastupovat vedle zoufalců, jako je Procházka (minule např. Suchý). Také to bylo na výkonu znát. Byť třeba Krejčí hledá marně formu už 2 roky a nenalézá ji ani díky 10 ofsajdům za zápas, těžko může předvést lepší výkon, pokud za ním stojí Štětináč Limberský, který tahá balon, nemá timing a přihrává zásadně pozdě na obsazeného hráče. Na rozdíl od Costy není schopen uhrát něco dopředu a svoji profesorskou hru obohatí max. 2 centry backhandem na tribunu. Vždyť ten lživý blázen si bude muset za čas pořídit rovnátka na kyčle, ale efekt veškerý žádný, pokud nepočítáme jeho neúčelné exhibice pro matení laiků. Sparta se snaží přeci jenom dávat míč dříve od nohy, než takový Hořava, který si musí balon povodit napříč hřištěm a pak o něj přijít. Pěkný gol jeho mizernou hru v poli nezachránil. Současný tým Sparty by Rakousko zřejmě porazil, ale s tímhle Vrbovským paskvilem to je těžké. Navíc se repre, podobně jako Sparta, potýká s nekvalitní stoperskou dvojicí, přičemž v repre jsou mnohem větší zoufalci (Suchý, Procházka, Mazoch). Holek také ukázal, že stoper bez síly a dynamiky, který je slabý v soubojích, nemá v dnešním fotbalu co pohledávat, nicméně pořád je ten ušatý hoch lepší, než ty ostatní exempláře, co tam Vrba cpe. Možná by stálo za to, opět přeškolit Hubschmana a dát ho na stopera se Sivokem, nalevo pak zkusit dynamického Hlouška, který by se mohl učit od Kadeřábka, jak má hrát krajní bek. Jinak budeme dostávat 2 goly v každém zápase i s Inuitama. Dobré parametry má i Kalas, ale není vyhranej. Nejlepší hráč repre Kadeřábek pak určitě nemůže hrát za plašanem Petrželou. To už by bylo lepší, aby se hráči Sparty hromadně vzdali reprezentace, protože pokud tam budou individua z podvodnické squadry, vedená kozlem zahradníkem, mohly by nás špatné reprenávyky brzdit v pohárech a ohrožovat fotbalový i lidský vývoj našich talentovaných hráčů.

 • Míša Bílek

  peterpan274.6.2014 9:30reagovat

  v rozhovoru na idnes říká, že nechce potkat Spartu a taky je vidět, že to pořád nepřekousnul, že se musel pakovat, ale souhlasím s některými, že Vrba pracuje úplně v jiných podmínkách, média mu jdou na ruku, ale po těch výsledcích s evropskými průměrnými týmy bych tak v klidu teda nebyl

 • Vrba

  lidoop4.6.2014 8:55reagovat

  Bych si tak tipnul, že má po třech zápasech nejhorší bilanci ze všech repre trenérů samostatné ČR. A po dalších třech zápasech to může být ještě horší - s USA, s Holandskem a v Turecku to nevidím úplně optimisticky. Na druhou stranu teď Vrba hodně zkoušel a už proti Amíkům nastoupíme nejspíš v nejsilnější sestavě. Bohužel momentálně hodně závisí celkovej výkon na jednom hráči, jehož zdraví se dá přirovnat k domečku z karet, kolem kterýho krouží hurikán.

 • Sestava

  Norimberk4.6.2014 8:29reagovat

  Ideální sestava repre:

  Čech - Kadeřábek Sivok Kadlec Limberský - Darida Hubschman - Kadlec Rosický Krejčí - Vydra

  • Sestava

   forskinho4.6.2014 8:54reagovat

   Oba Kadlecové tam nemají co dělat.

 • Österreich

  Boldrick4.6.2014 1:00reagovat

  ...unser Land steht im wald...

  Repre ostuda,neporazitelné Rakousko nedáme! :D

  Vrba VEN!

 • Kombinator4.6.2014 0:15reagovat

  Kadeřábek vynikající výkon, i když tam samozřejmě byly mouchy, co se týká taktický vyzrálosti směrem dozadu, ale to bych řekl, že je jen otázka 1-2 let než se na beku kompletně zabydlí a odehraje těžký utkání v pohárech a v reprezentaci, pak to bude bek světových kvalit. Jestli jeho nestřelíme nad 100 mega, tak už fakt nevím koho, jeho potenciál stát se oporou kvalitního evropskýho týmu je nepřehlídnutelnej. Vždycky s nadšením sleduju, jak si zalepí téměř jakkoli těžkej balón a nikam mu neusočí, to je pro něj ohromná výhoda při těch jeho nábězích. Jinak, když už se tu hodnotí lhář, tak dozadu byl mazák, ale dopředu předvedl hovno, neměl ani třetinu aktivity, co měl kadeřábek, nepamatuju si jedinej jeho náběh, aby pomohl Krejčímu a ty jeho centry šajtlí jsou spíš pro srandu. Hrát stopera, tak parádní výkon, jako bek parádní výkon jen dozadu a to teda není na plný hodnocení. A ještě slovo k Váchovi, myslím, že to byl jeho tradiční výkon jakožto nováčka v týmu, čím častěji bude za reprezentaci hrát, tím větší borec to bude, stejně jako ve Spartě.

 • Hrabě3.6.2014 23:25reagovat

  Čech-Kadeřábek,Sivok,Procházka,Limberský-Petržela,Darida,Hušbauer,Rosický,Hořava
  -Vydra.

  • Avhred3.6.2014 23:33reagovat

   Čech - Kadeřábek, Sivok, Kalas, Limberský - Dočkal, Darida/Hušbauer, Hübschman, Rosický, Krejčí/Pilař - Lafata.

    

  • Pavel003.6.2014 23:39reagovat

   Procházka? :D dneska byl tim horšim stoperem.. do repre nepatří ty jeho nákopy bez nulové přesnosti jsou strašný

   • Avhred3.6.2014 23:43reagovat

    Procházka je dobrý možná pro zadní řady provinční Plzně, ale na reprezentační tým to nestačí.

 • Krejci

  rebus3.6.2014 23:17reagovat

  Já nevím ale do gólu na 1-2 mel 3-4 akce kdy to dával skvěle pod sebe ale Vacha, Husbauer a Dočkal to nepromenili...Lzimba dnes ukázal ze je to pan fotbalista, a Kaderabek ze je bek jako vinoÚsměv!

  Stech- tam mám strach- vypada ze vůbec ne přemýšlí (a ten rozhovorNeutrální -brrrrrrr) - doufám ze to bude OK

   

  Těším se na analýzu IndiánaÚsměv

  • Krejci

   Avhred3.6.2014 23:24reagovat

   Limberský je bezpochyby dobrý fotbalista, momentálně nejlepší český levý bek, ale bohužel mu sudičky pozapomněly dát do vínku trochu toho rozumu, krom toho je to lhář a simulant.

  • Krejci

   MK33.6.2014 23:26reagovat

   Je fakt, že by ho Kasík měl odnaučit říkat ”tak určitě” a ”jak říkám” Úsměv

   • Krejci

    Avhred3.6.2014 23:36reagovat

    Tyhle stereotypní fráze taky nemám rád, ale vrchol všeho je, když hráč poskytuje interview, má ruce v bok jako mistr světa a co chvíli popotahuje nosem ...

 • Přáteláky

  Avhred3.6.2014 23:16reagovat

  První kvalifikační zápas o ME 2016 proti Holandsku hrajeme 9. září; nevíte někdo, jestli do té doby jsou v plánu ještě nějaké další přáteláky?

  • Přáteláky

   rebus3.6.2014 23:18reagovat

   S USA par dni pred Holandskem

 • Oznámkuju všechny..

  wasek2611@centrum.cz3.6.2014 22:53reagovat

  Štěch 7 - dobrej výkon, občas zmatkoval..potřebuje zamakat na taktice, jinak dobrej

   

  Kadeřábek - 8 fantastickej výkon...

  Holek - 6 čekal jsem víc..nechal se vyšachovat

  Procházka 6 - možná o něco lepší než mário..bohužel

  Liberský 10 - suveréně nejlepší hráč na hřišti...prostě skvělej výkon

   

  Dočkal - 5 pár světlech momentů, ale ta střela...je pomalej

  Hušbauer - 7 - hrál dobře, kombinoval, měl přesný centry, byl u golu..dobrej výkon

  Vácha - 6 Zase chyba..pak občas nepřesnosti..musí se zlepšíit

  Hořava - 7 nechápu moc proč ho stáhl, hrál dobře

  Kolář - 6 pár dobrejch momentů, pár horších...

  Krejčí - 7 Hrál dobře, první poločas nic moc ale pak se oklepal...

  Vydra - 8 rval se dobře...jen nebyl uplně na hrotu..ve vápně někdo chyběl..vydra je spíš na podhrot nebo na kraj...bílek ho dobře stavěl do dvojice s kozákem...

   

  Jinak něco mi řiká, že kdyby tam byl lafy, tak neprohrajeme Úsměv

  • Oznámkuju všechny..

   ajosek3.6.2014 22:58reagovat

   lžimberský 10 a Kadeř 8 ? Ty si asi upad?Nejsi náhodou z Plísně???Otrávení

   • Oznámkuju všechny..

    wasek2611@centrum.cz3.6.2014 23:00reagovat

    Limberský hrál famózně, nejsem z plzně..Kadeřábak hrál skvěle, ale lepší než lžimba nebyl...limberský napravil váchovu chybu, jeho šajtle...dynamickej byl..prostě byl výbornej...

    • Oznámkuju všechny..

     pubi3.6.2014 23:02reagovat

     Co udělal dobře tou sajtli? Ja si vsim jen dvou centru do autu Smích jinak ale neříkám že hral blbě

    • Oznámkuju všechny..

     Tashunka Witko3.6.2014 23:07reagovat

     idiotovi, který hraje nalevo přes nohu a při centrech (mizerných)si málem vykloubí nohu, může dát 10 jen berbrovec

  • Oznámkuju všechny..

   pubi3.6.2014 23:00reagovat

   Kadeř sice dobrej dopředu, ale poprvé za ten rok co hraje brka na něj hrál ofenzivní halv světovejch kvalit (Arnautovic) a občas si s Pavlem po přestávce dělal co chtěl. On pak i min než obvykle útočil. Obecně to dneska na našich ukázalo, že dominance v GL ještě zdaleka nemusí znamenat konkurenceschopnost v LM. Štěch má dobrej přehled ve vapne, respekt si sjedná při vybihani snadno, ale zbytečně nakopava, nemysli moc na kombinaci, s tim by u Víti moh mít problém. A druhej gol podle me mohl mit, tam musi hit golman přes ruku a dostal by se dal.

  • Oznámkuju všechny..

   Chabix3.6.2014 23:01reagovat

   Myslím, že vystřídání Hořavy naší hře prospělo. Ačkoliv to jsou kvalitní hráči tak s Hušbauerem hráli dost pomalu, Kolář to dost zrychlil.

  • Oznámkuju všechny..

   Chabix3.6.2014 23:03reagovat

   Tak Limberský určitě famozní nebyl. Centry nepřesný a na střely si zbytečně zpracovával míč, kdy měl střílet z první.

  • Oznámkuju všechny..

   captain_obvious3.6.2014 23:04reagovat

   Limberský odehrál úplně standardní zápas, akorát tam jednou hasil tu Váchovu hrubku, nevím kde jsi přišel na 10. Dejme tomu že 8. Kadeř 7, hrál dobře, ale nepřišel tam od něj nějaký super centr ani nic a dozadu to nebylo úplně 100%, hlavně se to tam spoluhráčům nedařilo lepit tak jako ve Spartě. Krejčí 7 tak možná v jiné galaxii. Na planetě Zemi tak 4, s přivřeným okem možná 5. Vydra 6, možná kdybych ho chtěl potěšit tak i taková slabší 7, protože tam dost odpracoval, vyhrál nějaké hlavy přestože není moc vysoký. Ale jako útočník se nedostal do jediné šance.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha