Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak

  peterpan2722.7.2014 23:32reagovat

  to jsem klidnej, Pelta chce titul až za rok, jen aby jsme ještě nevzpomínali na plzeňskou mafii, počítám, že se budou penaltičky a neodmávaný offsidy postupně přesouvat k Nise

  • Tak

   honzaspartan23.7.2014 0:35reagovat

   Horší to být nemůže a Pelta má rozum a bude to držet v rozumných mezích. Ne jako to mafiánský hovado Prclík.

   Nechce si proti sobě poštvat Dana a druhé místo by mu mělo stačit.

  • Tak

   Capo23.7.2014 8:43reagovat

   Tak plán Pelty je jasný jako sklo. Čuje, že teď bude ČR mít pár let dobrý koeficient, a pokud budeme mít dva zástupce v LM, tak i Jablonec slušnou šanci LM vyzkoušet(notabene, pokud by se český koeficient zase po letech dopracoval k přímé účasti mistra!). Proto zkupuje perspektivní, ale i zkušené a kvalitní hráče, kteří mu v nejbližších třech letech můžou tenhle sen splnit a podle mě mají našlápnuto dobře, když si vemu, že určitě ještě k průběžnému kosmetickému doplňování, po letošním třesku, docházet bude.

 • Štěch

  Chabix22.7.2014 22:58reagovat

  To jsou komenty, to by člověk nevěřil.Smích

   

  ”Přesto: není remíza z Estonska po prvním zápase 7:0 málo?

  S remízou nejsme spokojení, chtěli jsme vyhrát, ale důležitý je postup. Myslím, že jsme předvedli výborný výkon, vytvořili jsme si několik šancí, chyběly jen góly.”

   

  A tenhle je ještě lepší:

   

  ”Nepodcenili jste trochu začátek utkání? Levadia vás docela přitlačila.

  V úvodu byl soupeř lepší, to je pravda. Vytvořil si několik šancí, myslím, že jsme na začátku trochu zaspali. Nečekali jsme, že na nás domácí takhle vletí. Byli daleko lepší, ale po našem gólu se zápas otočil.”esNeutrální

   

  http://fotbal.idnes.cz/fotbalovy-brankar-marek-stech-po-zapase-levadia-tallinn-sparta-p7s-/fot_pohary.aspx?c=A140722_212149_fot_pohary_p

  • Štěch

   Raist23.7.2014 7:35reagovat

   No, některým stačí asi málo. Bohužel, dle včerejšího zápasu soudě, může si se Štěchem podat ruku vícero hráčů z lavičky... čekal bych, že ukáží větší hlad.

  • Štěch

   Capo23.7.2014 8:37reagovat

   A co měl jako říkat, když to nejspíš byla pravda?Úsměv

   • Štěch

    Raist23.7.2014 8:51reagovat

    No, hovořit o včerejším výkonu jako o výborném mi připadá opravdu krapet mimo mísu. Beru, že nastoupilo v podstatě nesehrané béčko a nedělal bych z té remízy nějakou tragédii, ale pod slovy ”výborný výkon” si představuji opravdu něco jiného než remízu 1:1 s Tallinnem.

    • Štěch

     Capo23.7.2014 8:55reagovat

     Ale výkon jako takový nemusel být špatný? Podle všeho měli hodně zakončení, ale prostě neproměňovali šance. Když si vzpomenu, jak jsme pár let zpátky prohráli doma s Příbramí, tak hráčům taky nebylo moc co vytknout kromě koncovky. Nikdo jsme ten včerejší zápas neviděli a všichni mají jasno, že Štěch mele kraviny, přitom on ten zápas asi viděl ne?

     • Štěch

      Chabix23.7.2014 9:18reagovat

      Z toho rozhovoru vyplívá, že jsme do 38. minuty (kdy jsme dali gól) byli daleko horším týmem. Po tom se to otočilo. Nakonec jsme prý předvedli výborný výkon. Přijde mi to tak trochu jako protimluv.

      • Štěch

       Chabix23.7.2014 9:20reagovat

       Kognitivní disonance - to bude ono. Smích

     • Štěch

      Raist23.7.2014 10:57reagovat

      Asi oba chápeme to ”výborný výkon” jinak. Jak přesně to bylo herně, to z online nevyčteme. Nicméně i výpis šancí o něčem svědčí a Tallinn rozhodně nedal gól z jedné náhodné šmudly. Nebýt právě Štěcha a trochu štěstí (tyč), mohli jsme inkasovat vícekrát. Právě to mi nejde dohromady se slovy o výborném výkonu... výborný výkon si představuji zkrátka jinak.

      • Štěch

       Capo23.7.2014 11:29reagovat

       Ale o to přeci nejde, tady jde o to, že ten zápas nikdo neviděl a každej vynáší soudy na základě prvního zápasu. Přitom si nechce připustit, že ten soupeř úplně špatný neni, a pokud hraje bez nervů a uvolněně, tak nás může pozlobit, obzvlášť, když my nehrajeme v ideálním složení a trochu to podceníme. A jen na základě prvního zápasu jsme tedy zákonitě museli hrát otřesně, že jsme si nedali balon na 5 metrů a Štěch tedy mele kraviny?

       • Štěch

        Raist23.7.2014 12:54reagovat

        Proč hned otřesně? Proč bychom se měli pohybovat jen v binárním uvažování ”když nehráli výborně, pak museli hrát otřesně”? Neřekl bych ani půl slova, kdyby Štěch použil nějaké mírnější hodnocení jako ”na to, že jsme hráli s nesehranými náhradníky jsem nepředvedli vůbec špatný výkon, hráli jsem docela dobře atd.” - ale výborný výkon? Výborné mám díky školním známkám zafixované jako bezchybné - a včerejšek prostě bezchybný nebyl, to bychom si vezli jasnou výhru (nikdo netvrdí, že by nutně musela být rozdílem třídy). Toť celé, co mě na tom dráždí. Úsměv

        • Štěch

         Capo23.7.2014 13:35reagovat

         Ale když si pustíš celý ten jeho rozhovor na našem youtube, tak tam o tom na konci mluví, že jsme hráli docela dobře, na to že jsme v tomhle složení hráli teprve potřetí. On to takhle myslí a nemůže za to, že ho chytáte za každý slovo, když se v jiné otázce, popř. pro jiné noviny, vyjádří jiným slovemÚsměv

         • Štěch

          Raist23.7.2014 14:32reagovat

          Nerad bych, aby vypadalo, že ho za jedno slovo z rozhovoru pro iDnes lynčuju. Jen prostě považuji přídavné jméno ”výborné” za nešťastné v kontextu toho, jakým zklamáním je výsledek z Tallinnu, určitě i pro samotné hráče. Vidím to spíš tak, že Štěchovi v tenhle moment chyběla trošku té (někým vysmívané) lavičkovské diplomacie Úsměv a ten výraz zbytečně zvedl emoce mezi zklamanými fanoušky.

           

 • Jestli je Hřebík chlap

  Tashunka Witko22.7.2014 22:20reagovat

  a zůstalo v něm alespoň minimum cti, tak po tom dnešním katastrofálním výbuchu musí rezignovat na jakékoliv další působení ve Spartě. Po Thunu, Hackenu a ztrátách (prošustrování) několika titulů je ta dnešní facka od ugrofinských fotbalových liliputánů posledním hřebíčkem do pomyslné hřebíkovské rakve. To bychom se za chvíli mohli klepat i před Jahveho partou z Edenu, pokud ten pád do propasti zavčas nepřibrzdíme.

  • Jestli je Hřebík chlap

   PohanACS22.7.2014 22:21reagovat

   ZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  • Jestli je Hřebík chlap

   Avhred22.7.2014 22:32reagovat

   Zdá se to jenom mě, že druhdy vtipný přispívatel, který uměl promluvit k věci, v poslední době píše svoje postřehy jenom proto, aby mohl urazit někoho z řad Sparty, ať už neoblíbené hráče, což jsou krom ”předfinálky” Matějovského prakticky všichni, nebo trenéry či Hřebíka?

    

   P.S. Fakt nechápu, proč má někdo potřebu v době, kdy máme nejlepší tým za posledních x let, vyhráli jsme, co se dalo a bojujeme o LM, navíc sympatickým herním projevem, neustále napadat vedení, hráče, trenéra ...

   • Jestli je Hřebík chlap

    honzaspartan22.7.2014 22:53reagovat

    Je trochu z formy no, dej mu čas.Smích

   • Jestli je Hřebík chlap

    spartas22.7.2014 23:01reagovat

    Poslední dobou je to z jeho strany dost špatný no :/

    • Jestli je Hřebík chlap

     Teiwaz22.7.2014 23:08reagovat

     Ale zase ta věta ke zranění Pilaře byla kvalitní, bohužel to je jen ostrůvek světla uprostřed černočerný tmy... :(

   • Jestli je Hřebík chlap

    Zoidy22.7.2014 23:42reagovat

    No já bych s tím hodnocením nejlepšího týmu ještě počkal. Sice jsme ligu loni válcovali, ale furt tu je ten loňský stín z Häckenu. Navíc v lize se dva největší soupeři dostali do jarní části a jak využila při svém prvním titulu Plzeň naší únavu z evropských pohárů, tak my jsme ji využili loni. Až se dostaneme do LM a nebudeme tam za úplný otloukánky a v lize stále budeme nejlepší, tak začnu být optimistickej, zatím bych to nadšení ale brzdil...

    • Jestli je Hřebík chlap

     honzaspartan23.7.2014 0:32reagovat

     My jsme získali rekordní počet bodů, takže jsme žádnou únavu Plzně využívat nepotřebovali.

     Víc by neměla ani bez pohárů a víc nikdy nezíská.

     • Jestli je Hřebík chlap

      Zoidy23.7.2014 14:02reagovat

      Já ale neříkám, že by Plzeň byla lepší, to si opravdu nemyslím a ani si nemyslím, že bychom se měli s těmito provinčními kluby srovnávat, jen jsem vysvětloval ten propastní rozdíl v lize, který by rozhodně takový nebyl, kdybychom hráli Evropu my a Plzeň se soustředila na ligu. Loňská sezona byla, pokud se nemýlím, teprve druhá sezona v samostatné české lize, kdy Sparta na podzim nehrála evropské poháry, ta první byla rozjeta jen o něco hůř než loňská a kdyby tenkrát nenastoupil pan inženýr, tak bychom tituly získali taktéž a náskok by o moc menší než loni nejspíš nebyl. A Sparta je nastavená tak, aby zvládala hrát důstojnou roli v LM a i přes únavu, která plyne z těžkých zápasů v Evropě, dominovala i v lize a to jsme zatím nepředvedli. Pokud se to letos povede, tak začnu být optimistou i já.

  • Jestli je Hřebík chlap

   majtin22.7.2014 23:56reagovat

   Jestli seš chlap, tak přestaň psát tyhle zaslepený nesmysly proti Hřebíkovi.

 • EEEEE?

  PohanACS22.7.2014 21:58reagovat

  Tady je zase slz jak u židů

  • EEEEE?

   Avhred22.7.2014 22:04reagovat

   U Slávistů se nebrečí, tam už je těžká apatie a smíření se s nepříliš světlými zítřky ...

 • Dnešní výsledek

  MK322.7.2014 21:48reagovat

  je způsoben tím, že se hráčům rozklepala kolena po Víťovo sebevědomém prohlášení, že do Tallinnu jedou vyhrát.

  • Dnešní výsledek

   Avhred22.7.2014 21:50reagovat

   Jako fór dobrý. Úsměv

 • Bate

  bigcock22.7.2014 21:46reagovat

  se pekne poti. Tesne pred koncem 1:1 a vali se na ne sance za sanci.

  • Bate

   SFINGO22.7.2014 21:47reagovat

   v 88min trefili albánco břevno

   • Bate

    Avhred22.7.2014 21:49reagovat

    Takže podle průběhu zápasu, respektive obou zápasů, je vlastně jedno, koho dostaneme, protože Albánci, zdá se, horší než BATE nebyli.

    • Bate

     ouki22.7.2014 21:50reagovat

     jak to souvisí s námi, kdo byl horší?

     • Bate

      Avhred22.7.2014 22:02reagovat

      Očekával jsem, respektive očekávám, že BATE se prokouše do čtvrtého předkola, kde na něho můžeme potencionálně narazit, a pokud by Albánci dokázali BATE vyklepnout, k čemuž nebylo daleko, pak by se ve čtvrtém kole jako možný soupeř mohli objevit místo Bělorusů a postavit se proti nám.

      • Bate

       honzaspartan22.7.2014 22:37reagovat

       Tož kdybysme jako nenasazený tým dostali Bate, tak bysme asi byli docela rádi. Jsou tam ale silnější protivníci, na které narazit nechceme.

       Albánci by se proti nám mohli postavit jako nenasazení, ale strach by z nich taky nešel.

   • Bate

    bigcock22.7.2014 21:50reagovat

    A dalsi velke sance a 2 primaky.

  • Bate

   bigcock22.7.2014 21:50reagovat

   Konec, BATE postupuje, usi teda poradne odrene.... mozna i prdel.

  • Bate

   bigcock22.7.2014 21:51reagovat

   Btw - BATE dostalo 6 zlutych karet.

  • Bate

   LukyACS22.7.2014 21:51reagovat

   Debrecen je doufám vyřadí.

 • V ČT na programu

  Tashunka Witko22.7.2014 21:42reagovat

  Rudý gentleman, tak jsem předpokládal, že si tam bude Víťa sypat popel na hlavu a omlouvat se národu za ztrátu 0,125 bodů do koeficientu,

  a místo toho se tam střílí do starýho chudáka Forestera.

  • V ČT na programu

   Peters22.7.2014 21:44reagovat

   Ty jsi po tom trapasu s Holkem vylezl? Smích

   • V ČT na programu

    Tashunka Witko22.7.2014 22:03reagovat

    Na Holkovy trapasy jsem si už zvykl.

 • ketamin22.7.2014 21:41reagovat

  Výsledek je nepodstatnej. Hlavně že se nikomu nic nestalo.

 • Albánci

  standis22.7.2014 21:24reagovat

  vyrovnali Úsměv a Straka je 10 minut od postupu.

  • Albánci

   peterpan2722.7.2014 21:24reagovat

   a olejíčky a tataráčky už se chystají Smích

   • Albánci

    standis22.7.2014 21:30reagovat

    To bylo před zápasem. Po zápase očekávám Frantu zavěšeného na plotě s fans Slovanu.Smích

    • Albánci

     peterpan2722.7.2014 21:33reagovat

     to je fakt, budou slzičky a bude říkat, že to byl jeho sen už odmala hrát se Slovanem Bratislava evropský poháry Smích

  • Albánci

   Avhred22.7.2014 21:30reagovat

   Beton na Strakovu sochu už se převaluje v mixu. Úsměv

  • Albánci

   Tashunka Witko22.7.2014 21:30reagovat

   Tak u Straky hráči zápas nevypustí.

   To jen ten náš ospalej Franta Dobrota nedokáže probrat ani sebe, natož své svěřence.

  • Albánci

   standis22.7.2014 21:38reagovat

   Tak blbne livesport, u albánců je zase nula a opravili více zápasů.

   • Albánci

    standis22.7.2014 21:41reagovat

    Na betu je to 1:1, at jde livesport do prdele.

    • Albánci

     SFINGO22.7.2014 21:46reagovat

     Albánci v 88 min břevno

 • Korce

  LukyACS22.7.2014 21:22reagovat

  1-1, do konce víc než 20 minut

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha