To si dělá ta naše obrana prdel?

A kde jako stál ten Bičík?Otrávení

No nic, bojujeme dál, musíme vyhrát!

Dollaruss29.7.2014 20:22reagovat

Kde stál Bičík? Hlídal si správně přední tyč. S tím nemohl nic dělat. Tam udělal Costa školáckou chybu. Holek správně vystoupil s útočníkem, ale co tam dělal Costa to nechápu. Zbytečně jsme jim darovali 2 góly.

Pavel0029.7.2014 20:24reagovat

tjn, Costa je evidentně z formy a Vácha kazí jednoduché přihrávky moc to nechápu, ale pořád věřim, že jsme schopný to otočit a zvítězit

honzaspartan29.7.2014 20:54reagovat

Byl zbytečně moc na straně, vzhledem k tomu, kde byl míč.

Sedy vlk29.7.2014 20:23reagovat

Přesně tak, to co předvedli v obraně je trapnost sama o sobě a co předvádí v poslední době Costa je opravdu tragedie. Pro mě zatím nejhorší hráč Sparty, ale jak bylo napsané dva góly dostat doma je něco co se stávat nesmí a pochybuji, že Sparta venku bude hrát lépe, ale počkejme si na 90 minutu. Jsem opravdu hodně zklamaný z dosavadního výkonu.

antispartan!!!29.7.2014 20:31reagovat

kurňa když se daří tak se daří už ať jsou venku jako každý rokSmích to co předvádí v posledních letech na evropské scéně je vinikající jen skoda ze to skodi cesemu fotbalu

Philly29.7.2014 21:06reagovat

vinikající :-D

• Ty vole.....

honzaspartan29.7.2014 19:56reagovat

To je paráda, dostaneme náhoďáka, kdy si z neškodnou střelu sami ztečujeme do brány, a sami pak neproměníme 100% šanci, protože prostě lempl PŘIKRYL!

Lafata na hrad!

Snad už jsme si veškerou smůlu v tomto dvojzápase vybrali kua! Ten gól na 1:1 nás zvednul.

• ketamin29.7.2014 19:49reagovat

A je vymalováno.

• Pavel0029.7.2014 19:54reagovat

chtěl jsi říc vyrovnáno ne?

• ketamin29.7.2014 20:20reagovat

Ne. Vymalováno. I kdyby ve druhý půli dala Sparta dva góly a vyhrála, tak postup je v prdeli. Dva góly dostat doma je prostě moc. Jinak je zkrátka vidět, že Sparta na to nemá. Tady v lize tu obranu nikdo neprověří a pak přijede evropskej slabší průměr a jsme trapný jak sáňky v létě.

• Mediální Mrdky

Dollaruss29.7.2014 19:26reagovat

To je až neuvěřitelné jak ti člověku dokážou něco tak znechutit. Už jsem totálně alergický na ten název na H. Jak dlouho to dokážou omílat furt dokola? Nepamatuji se, že by se nějaké jiné selhání českého klubu tak dlouho všude opakovalo dokola. A to není nejhorší klub s kterým dokázal český klub v pohárech vyletět.

• Obrana

honzaspartan29.7.2014 19:26reagovat

Na poslední chvíli nemůže nastoupit Švejdík?

No snad to Kováč zvládne, snad byl na lávce právem.

Nevím, jestli by nebyl lepší Brabec.

• Obrana

Kajaxx29.7.2014 19:30reagovat

Kovac je muj velkej oblibenec tak jsem rad ze hraje :)

venous29.7.2014 18:52reagovat

Mám obavu že bez Krejdy je Lafa poloviční a chybí mi tam nějaký ”dravec”. Takhle to bude bez útoku. Chyba že nehraje Nešpor, Přikryl je moc měkký, není to dobrá volby. A teď ještě vypadl Švejda, mám starost o střed obrany, Kovi zatím nic neodehrál.