Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Motivátor na p*ču

  Standa Hejkal16.8.2014 11:46reagovat

  Nám by se do těhle fázích sezóny hodil Straka. Tataráčky, olejčíky, hra by stála za vyliž, ale hráči by makali, nás už dva roky zastihl úvod sezóny totálně nepřipravený a zničilo to rok práce. Loni se alespoň dařilo zápasy otáčet, ale herně to taky nebyla žádná sláva, ač časem a příchodem Dočkala si to sedlo. Teď chybí jakýkoliv impulz, Breznaník nehraje zle, ale jen chvilku, to je na nic, Konaté hraje lépe než Dočkal a Přikryl a šanci nedostane, asi proto, že neví, že se hraje v pátek a ne v sobotu.

   

  Je potřeba přestat držet ochranou ruku nad Lavičkou a dát mu najevo, že musí postoupit přes Zwolle, jinak se pakuje. A poslat na Slovácko pálenku a internet, ať nám pustí Habance.

  • Motivátor na p*ču

   Zakopaljsemtchyni16.8.2014 11:54reagovat

   Se vůbec divím, že si dovolil posadit Bednáře na tribunu a nominoval Nešpora.Aspoň tímhle Víťa překvapil.Co dělají hráči v přípravě toť otázka.

   A okamžitě přivést středního záložníka, protože to co hraje a jak nahrává Matějovský je prostě málo a lepší už to nebude.

   Lavička je na Spartu moc mírný a jeho případně zařvání v kabině bych fakt chtěl někdy slyšet jakým stylem je vedeno.Loni to tak nějak vycházelo a zavládla eufórie, že není ani co měnit, ale i loni hlavně venku jsme ve spoustě zápasech měli více štěstí než rozumu.Na hře venku se evidentně nemění nic už roky.

   Víťa si myslím, že se i některé hráče jako Dočkal a další bojí posadit na lavici, aby se mu náhodou neurazili jako třeba Matějovský a pak hrají pořád a je jedno jestli dobře nebo špatně, prostě hrají za každou cenu.

  • Motivátor na p*ču

   Kombinator16.8.2014 11:56reagovat

   Souhlasím až na Habance a částečně Konatého. Konaté je v ofenzívě hodně dobrej, ale i Dočkal je o třídu lepší v defenzívě, což vzhledem k tomu, že Kadeřábek velmi často vyráží dopředu mohlo být dosti blbý, nemluvě o tom, že pokaždý, když hrál Konaté základ, tak prý byla mizérie. A u Habance nesouhlasím s tím, že by to snad mělo být nějaký terno po kterým bychom měli skočit. JE to dozajista dobrý trenér, který ze Slovácka udělal dobrej tým, ale to je asi tak všechno a stejně jako by jeho nagažmá tady mohlo být úspěšný, tak by to taky mohl být pořádnej průser.

   • Motivátor na p*ču

    Standa Hejkal16.8.2014 12:00reagovat

    Na defenzivu kašlu, chci vyhrávat každý zápas 5:3 Úsměv

     

    Habanec dokázal hrát fotbal a odvážně s Ústím i Slováckem. To je to, co nám chybí. A tahat sem dinosaury jako Bílek, Uhrin, když je volnej, Chhovanec atd. nemá vůbec smysl, to se nepohneme.

    • Motivátor na p*ču

     Kombinator16.8.2014 12:10reagovat

     Žádnej tým, který chce být úspěšný na všech frontách nevyhrává 5:3. V důležitých zápasech hraje největší roli defenzíva a organizace hry, což je každoročně vidět v LM a ob dva roky na ME nebo MS. Každopádně Chovanec, Uhrin nebo Bílek jistě nehrozí. Ale nejsem si teda jist, že by byla nějaká úžasná kvalifikace pro našeho trenéra, že hrál s vesničákama pěknej odvážnej fotbal. Ten kdo by měl přijít musí být jednoznačně osobnost a měl by mít během svojí kariéry nějaký větší úspěchy, jinak bude stejně posranej jako Víťa. Otázka je jestli tady někdo takový je, kdo nezakrněl v 80-90tých letech a stále se posouvá spolu s fotbalem. Je škoda, že téměř žádný z našich bývalých hráčů z 90tých let není kvalitní trenér. Možná se jednou Martin Hašek někam dopracuje, ale momentálně by to měl prohraný ještě dřív než by vůbec usedl na lavičku.

   • Motivátor na p*ču

    Tashunka Witko16.8.2014 12:12reagovat

    Větší nesmysl jsem zde ještě nečetl a předpokládám, že jsi gaučák a nemáš tedy ani páru (podobně jako gaučák liaro) o tom, jak Sparta ve skutečnosti hraje.

    Dočkal je bez konkurence největší flákač a nejhorší hráč do defenzivy. Dokonce i Hušby z podhrota brání líp, resp. zodpovědněji.

    Na Dočkala už řve půlka stadionu, aby se vrátil alespoň hasit svoje vlastní chyby a stejně to s ním nehne.

    • Motivátor na p*ču

     Kombinator16.8.2014 12:47reagovat

     Je mi tě líto, protože nebýt slepej, tak sis mohl minulou sezónu v domácích zápasech docela užívat. Jinak pro tvojí informaci já netvrdil, že Dočkal je nějakej úžasnej defenzivní hráč, ale že je daleko lepší než Konaté a to je prostě fakt. Kdybys nebyl zaslepenej hlupák, tak bys viděl, že se Dočkal poměrně často vrací a při svých ztátách míčů to bere sprintem zpátky a někdy se mu podaří i skluzem napravit svojí ztrátu. Neřikám, že to udělá vždycky, ale rozhodně to není jen jednou za zápas. Tak se profackuj a nereaguj na mě hloupostma, který namají s realitou absolutně žádnou spojitost.

 • Lavička

  Zakopaljsemtchyni16.8.2014 10:41reagovat

  Tak Víťo už je čas.Díky za všechny ty dary, ale je vidět, že v přípravě hráči ještě asi slavili titul místo, aby se něco natrénovalo.

  Bohemka bída, Jihlava drtivá většina zápasu bída, Příbram celkově hrůza, Baník poločas hrůza, druhý bída s nouzí.

  A to proti nám v lize zatím stáli soupeři, kteří budou rádi pokud nespadnou.

  Máme jeden styl hry, který nám vycházel loni a když se na nás soupeř připraví nebo presuje jako první poločas Baník, tak jsem rázem v pytli.

  Pokryjí kraje Kadeřábka s Costou tím nám odpadnou výpady po křídlech, pokryjí Lafatu, který je v útoku sám a při neformě Dočkal,Hušbauera a celkově zálohy včetně Ládika a Matějovského jsme v pytli a to na nás stačí takový Baník.

  Co bychom v té LM případně dělali s touhle hrou to fakt netuším.To bychom se modlili hlavně venku, ať to není debakl navíc když se stopérskou dvojicí Švejdík, Kováč si pohrávají soupeři v lize.Bičík chytne jen to co musí a to je pak těžké něco hrát.

  Lavička ven jinak to nejde.Asi včera chyběla větší pokora před zápasem.

  • Lavička

   Capo16.8.2014 10:47reagovat

   Na play-off EL bych mu čas ještě dal, pokud ho zvládnou, tak se to ještě může otočit. Ono je lehké říct nashledanou, ale druhá věc je kdo místo něj? Z ligy se mi líbí maximálně herní styl Habance. A když projedu volné kouče, tak nejlepší varianta je asi fakt ten Bílek, ale toho bych ve Spartě viděl jen nerad a myslim, že nejsem sám.

   • Lavička

    Zakopaljsemtchyni16.8.2014 10:56reagovat

    Ten náš styl už je strašně stereotypní.Hrajeme pořád to samé i včera.Kolikrát kolem šestnáctky může někdo i vystřelit a ještě to tam někomu dokola přihrávají.Tak se nedá do zahuštěné obrany dostat nejsme Barcelona, které i tohle prokombinuje.

    Při takových zápasech jako proti Baníku tam má být Nešpor nebo druhý útočník od začátku a jejich obranu presovat.Kde byl presink první poločas na hráče Baníku a abychom je dostali pod tlak?

    Místo, abychom je doma presovali my, tak presovali od začátku oni nás a najednou jsme nevěděli co hrát.Takhle by proti nám hrál v takové LM každý lepší tým.

    Když nám někdo dá prostor to se to pak hraje každému, ale týmy už zjišťují jak na nás a Lavička nemá žádnou jinou variantu hry.Celkově v naší hře chybí moment překvapení a nějaká změna.

    Kolikrát je předem jasné kam to některý hráč bude přihrávat.Pokud se rozeběhne Kadeřábek, tak je jisté, že mu to někdo hodí a to by soupeř musel být pitomý, aby si tohle časem nepokryl.

    Matějovský a jeho přihrávky, kdy na 10 pokažených jde 1-2 dobré takového špílmachra už chce taky věmnit.Včera v prvním poločase u šestnáctky může střílet a on to tam ještě cpe Costovi někde do úhlu a ještě k tomu nahraje blbě.A takových měl včera x.To samé Dočkal tomu se taky povede máloco.

    Lafata se více bije někde před vápnem místo, aby čekal na nahrávky tam.

    Není se co divit, že s touhle hrou, kdy jsme navíc venku poloviční jsme v Malmo pořádně nevystřelili na bránu.Naše hra už je prostě čitelná jako prase.Chce to oživit a udělat změny, pokud toho není schopen sám Víťa, což asi evidentně není.

   • Lavička

    Raist16.8.2014 10:59reagovat

    To je právě ono. Habanec vypadá nadějně, ale dozrál už natolik, aby dokázal ustát tlak ve Spartě? Když se na Slovácku nevyhraje a nedaří, život jde dál. Tady se hned vyhazuje. Totéž kdysi vycházející trenérská hvězda Kozel. Jak marný je výběr z volných trenérů, to před pár dny názorně demonstrovala Plzeň. Já bych tu rád viděl Kotala, ale toho by asi řada lidí nezkousla. A zahraniční trenér? Vzhledem k úrovni našeho zahraničního scoutingu to je předem passé. Ono bohatě stačí, že nedokážeme vytipovat hráče z béček západních klubů, natož pak najít schopného trenéra, který by zapadl do zdejšího prostředí...

    • Lavička

     standis16.8.2014 11:08reagovat

     Kotala bych také bral. A proč by lidé nezkousli? Je to sice velký kámoš Hřebíka, ale také spartan.

     • Lavička

      Zakopaljsemtchyni16.8.2014 11:11reagovat

      Otázka jestli taky nevyhodit Hřebíka.Je možné, že ten styl hry je i jeho práce.

      • Lavička

       Bunda16.8.2014 11:25reagovat

       Jeho práce a styl hry :-D ?

       On má rád běhavý fotbal s mlaďasama a to my fakt nehrajeme. Nejhorší je že on moc nemůže kecat do složení kádru a vše to dělá Lavička s Otavou. Hřebík by tu nechtěl zkušené hráče Kováče,Bičíka,Svejdíka,Matějovskýho a další..On má rád mladíky..(Skalák,Brabec,Hybš,Sýkora,Polom..) Všechny Lavička odstřelil,protože chce zkušenost. Vztek ! Pokora nevidí jak Svejdíkovi nebo Kováčovi chybí chuť makat,elán,zaujetí ? Polom s Brabcem tohle mají a je to daleko víc než posraná zkušenost.

       • Lavička

        Zakopaljsemtchyni16.8.2014 11:30reagovat

        Ale zase nemůžeš hrát jen s mladíkama.Musíš to mít propojené.Jen s mladíkama nehraje ani Real, ani Barcelona ani Bayern nikdo.

        Otázka jestli takový Polom,Sýkora na Spartu vůbec mají.Něco jiného je hrát za Brno a něco jiného za Spartu.Brno když bude 8-9 tak se nic nestane a je to ještě poměrně úspěch.Pro Spartu je neúspěch vše jiné než titul to je ten rozdíl.

        Nejde ani tak o hráče kolik mají nebo nemají roků, ale o ten styl hry.Jsme prostě čitelní to je celá věda.

       • Lavička

        Kombinator16.8.2014 12:00reagovat

        U Kováče mi to přijde nefér, včera jako jeden z mála fakt dřel. Možná není nejrychlejší a nejobratnější, ale že by neměl zaujetí, to se fakt říct nedá.

     • Lavička

      vojta2816.8.2014 11:20reagovat

      Já bych taky byl pro Kotala

     • Lavička

      LukyACS16.8.2014 11:21reagovat

      Já bych Kotala nechtěl, co dokázal třeba s Jabloncem?

      • Lavička

       Raist16.8.2014 11:28reagovat

       První část angažmá v Jablonci hráli slušný fotbal. Jenže pak přišel sešup o němž se šeptalo, že Kotala odstřelili hráči.

       • Lavička

        LukyACS16.8.2014 11:30reagovat

        já bych to chtěl nějak takhle 1) Jílek 2) Habanec 3) Kozel 4) klidně Kotal, protože pak už nikdo lepší není.

        Jinak doufám, že to Zwolle dáme, chytneme se a tohle téma o výměně vyšumí Úsměv

        • Lavička

         captain_obvious16.8.2014 11:33reagovat

         Kozel ale taky nic velkého nedokázal. Už loňské jaro měla Dukla tragické a teď po slíbené rekonstrukci kádru, kdy přišli asi 3 nebo 4 nounejmové a to je všechno, hrají zase totální bídu. Jestli to tak bude pokračovat, tak ani nedokončí sezonu a bude se pakovat. Já bych ho tady nechtěl. Navíc je to slávista. Kotala bych klidně bral, ale on je takový podivín, měl by to složité.

         • Lavička

          LukyACS16.8.2014 11:38reagovat

          6.,6.,7. to jsou hodně dobrá umístění s Duklou, na jaře měli problém s některými hráči, tak to Kozel vyházel a teď se snaží budovat nanovo, zatím to není nic oslnivého, ale neprohráli a drží se v horní polovině.

          • Lavička

           captain_obvious16.8.2014 11:42reagovat

           Jo jako umístění měl slušná, ale nikdy jsem neměl pocit, že by hráli nějak krásný fotbal, se kterým by si soupeř nevěděl rady. V tomhle ohledu se mi právě třeba Habanec líbí víc, protože Slovácko dokáže doma zmáčknout prakticky kohokoli a hodně se zlepšili i venku. U Kotala se mi zase líbí jeho filozofie a to, že by si rozuměl s Hřebíkem, což se teď v Lavičkově případě očividně asi moc neděje.

           • Lavička

            LukyACS16.8.2014 11:47reagovat

            Jo, v tom máš pravdu, proto se mi víc líbí Habanec, on se nebojí hrát s kýmkoliv, snaží se o nátlakovou hru a rychlou kombinaci. Habanec se mi líbil už v Ústí, tenkrát k nám taky přijeli a snažili se hrát fotbal, i když měli v týmu kopyta.

            Nechápu, že nebyl jedním z kandidátů pro Plzeň.

            To Kozel má zase spíš propracovanou defenzivu a brejky.

            • Lavička

             captain_obvious16.8.2014 11:53reagovat

             Kozel v sobě toho stopera nezapře no.

     • Lavička

      Raist16.8.2014 11:24reagovat

      Obávám se, že právě kvůli jeho silnému poutu k Hřebíkovi. Už vidím ty příspěvky, že Kotal je jenom loutka, jejímž prostřednictvím zlovolný inženýr dál ničí Spartu. Jsem naopak toho názoru, že když už tu Hřebík jednou jako sportovní ředitel je, tak ať má pod sebou i trenéra s podobnou vizí, uvažujícího na podobné vlně. Jak naznačují letní posily, v ”přestupovém triumvirátu” Hřebík-Lavička-Otava očividně nepanuje jednota nad tím, jakými hráči mužstvo doplňovat: případy Kováč, Nešpor, Skalák jsou asi dost výmluvné. Nekoncepce se bojím víc než toho, že se nám aktuálně příliš nedaří.

    • Lavička

     LukyACS16.8.2014 11:19reagovat

     Tak Kozel je kvalitní trenér, do Plzně by se hodil, s tím rozpočtem jaký má Dukla, patří k nejnižším v lize a stejně se drží výš než by měli.

     On je mladej a dokázal z flákačů jako Lietava, Pospěch a dalších vytěžit maximum narozdíl od těch ”zkušených” trenérů. Ovšem do Sparty by podle mě nešel.

     Habanec by na to měl, nevím, jak jinak ukázat, že na to má/nemá, než mu dát šanci. Kde jinde by se měl jako projevit? V Bolce/Plzni/Liberci a vyhrát titul? Proč by pak chodil k nám. Vrba byl taky relativně nezkušený trenér.

     A třeba u hráčů vidím větší hlad po ukázání se a úspěchu u těch mladších než starších. Spíš mi přijde, že nás ti zkušení v posledních letech spíš potápěli.

     Takže nehledět na zkušenosti ale na skutečné kvality.

  • Lavička

   netix16.8.2014 11:32reagovat

   Nedívím se že Sparta zrušila svoje forum, to bylo kvůli podobným bláznům jako jseš ty. Jestli chceš ve Spartě dělat nějaký změny, tak si kup FM. Je dobře, že tyhle slinty teď píšete na neofiku, kde to nikoho nezajímá.

   • Lavička

    Zakopaljsemtchyni16.8.2014 11:46reagovat

    Vyspělé týmy v Evropě nedělají změny, když se nedaří?Dělají je v Manchesteru,v Barceloně a všude možně, tak nevidím důvod, proč ne ve Spartě.

    Jestli ti stačí opětovný nepostup do LM a bídná hra od začátku sezóny, tak to je tvůj problém.

 • Hodnocení

  Capo16.8.2014 9:02reagovat

  Včera už jsem na to neměl sílu, tak to napíšu dneska. Hrozně jsme do zápasu vstoupili, byli jsme pomalí a nedůrazní. No a vrcholem byl po hrubce Matějovského způsob bránění Švejdíka, on snad vůbec nepředpokládal, že se z podobné pozice dá vstřelit gól? Jinak včerejší zápas v krátké době ukázal, že neumíme reagovat na špatně se vyvíjející zápas a obzvlášť, když se nám krátí čas. Oproti Malmo nemám výtku ke střídáním, kdy odcházeli defenzivní hráči a přicházeli ofenzivní, dokonce jsme i změnili rozestavění na 3-5-2 (to chválim). Ovšem co mě fakt štve je, že i když už máme ve vápně dva hráče, tak neustále zkoušíme jakousi neplodnou zdlouhavou kombinaci, do které je nucen se zapojit i Lafata, místo toho, aby byl už jen ve vápně a číhal na jeden centr za druhým. Výsledek našeho snažení v poslední čtvrthodině byla jen šance Konateho úplně v závěru a to mi přijde opravdu smutný. Podle mě potřebujeme více zapojit dynamičtější hráče, které máme a rozhodně je na čase, aby dostal opět šanci Kuba Brabec místo Švejdíka. Třeba to bude špatný tah, ale Švejdík si o vyndání ze sestavy v poslední době říká. Obecně by se Víťa neměl bát vyndat ze sestavy i další hráče, kteří se evidentně trápí - Krejčí, Dočkal. Třeba by je to probudilo a ze střídačky by třeba přinesli naší hře víc, než se jim povede za 90 minut. Za Hušbyho momentálně náhrada bohužel neni, a pokud tedy skutečně odejde (i Bosák tam mlel to, že i fanoušci Cagliari určitě znervózněli při jeho ošetřování), tak musí bezpodmínečně 1 nejlépe 2 ofenzivní záložníci dorazit.

  • Hodnocení

   LukyACS16.8.2014 9:56reagovat

   Mě štve, že Švejdík nepřesvědčil ani v minulých zápasech, Dočkalovi to taky nejde, po změnách to volalo už po Malmö a nic se nestalo, v Příbrami nastoupila nejsilnější sestava(s výjimkou zraněného Holka s Dočkalem), to vypadá, jako kdyby byl Víťa se hrou některých spokojen.

   Naopak Přikryl hrál v úvodu sezony výborně, s Malmö sice neproměnil šance, ale dostával se do šancí, to byl přesně dynamický typ hráče, který včera chyběl. Konaté se taky ukázal v dobrém světle v Příbrami i včera.

   Myslím si, že ve Zwolle nastoupí stejná sestava jako včera, maximálně bude změna v podobě Brabec - Švejdík, ale to by byl pro Víťu velký risk, takže tomu ani moc nevěřim.

   Už aby se uzdravil SuperMario, ukazuje se, že je pro nás klíčový Neutrální

   Jinak jak tu někteří ztrácí víru ve Spartu, uvědomují si, že jsme doma v lize prohráli naposledy v září 2012?

   Po pár změnách to možná volá, ale Spartě věřim pořád, horší by bylo, kdyby se neuspělo ani ve Zwolle... to už by se trocha optimismu hledala těžce.

   • Hodnocení

    Capo16.8.2014 10:27reagovat

    Já taky nad kádrem hůl nelámu, prostě pár kluků nemá formu. Tady je tedy chyba Lavičky, že to přehlíží a nešáhne po někom ze střídačky. On je asi problém v tom, že loni si Lavička našel herní šablonu, která bezchybně fungovala, jenže když mu ze sestavy někdo vypadne a pár lidem se navíc nedaří, tak prostě neví co hrát jiného a i přesto z toho neustupuje, alespoň já z toho mám takový pocit. Proto z toho neustoupil v Malmo, včera to zkusil jinak. Změnil rozestavění, ale opět ne herní styl (a to se vsadim, že by k tomu nedošlo, kdyby nehrál Švejdík tak zoufale) a bylo to pořád strašně složitý zakládání útoku přes to, že nás tlačil čas. Nemáme herní styl vůbec variabilní, soupeři už nás mají přečtené, a pokud na to nějak nezareagujeme, tak budeme mít čím dál víc problémů i v lize a nejen v Evropě.

 • Kweuke

  ke4n16.8.2014 6:45reagovat

  za kolik šel k turkovi?

  • Kweuke

   forskinho16.8.2014 10:17reagovat

   Na netu píšou 850 000€.

 • Bohužel

  munzig16.8.2014 2:50reagovat

  Divim se s jakym klidem jsem to dnes vzal, nebýt rejpalů v okolí tak to beru uplně v klidu.

  Po Malmo mě už tuhle sezonu nemuže nic nasrat snad jen sestup. Po tom zápase jsem ztratil víru v tenhle tým, a docela se za to stydim.

  • Bohužel

   Dollaruss16.8.2014 3:36reagovat

   To snad už nemyslíte vážně. Ano není to teď na podzim ono, ale prohráli se jen 2 zápasy a vy tu píšete žvásty typu ztrácím víru v tým nebo se vyhazuje půlka týmů. Prostě se nesešla forma, přišla deka po vyřazení s Malmo. To se prostě stává. Žádný tým nemůže vyhrávat věčně. Navíc proti Baníku tam byl i kopec smůly k tomu. Baník měl jednu šanci a využil ji. Nám tam prostě nic nepadlo. Takové zápasy prostě občas přijdou.

  • Bohužel

   inecartz16.8.2014 4:44reagovat

   Takhle kvalitní kádr a pohledný fotbal jsme nehráli snad 10 let. To jsou fakta. Ano, poslední zápasy jsou hráči z formy, to se stane každýmu týmu. Stejně i tak je ale ve hře vidět nějaký systém hry. Lidi, neskutečně zapomínáte, jakou holomajznu jsme hráli s trenéry Chovancem, Bílkem nebo Grigou.

   • Bohužel

    Raist16.8.2014 9:10reagovat

    Až se uzdraví Holek a Víťa konečně přestane trpět Švejdíka, obrana se zase vrátí k loňskému standardu, který na ligu pohodlně stačil. O to obavy nemám. Hlavně doufám, že namísto Hušbyho přijde náhrada (Pavelka?) do zálohy, protože ve středu nás tlačí bota a chybí trocha zdravé konkurence a tlaku. Tady Spartu skutečně tlačí bota, protože na tenhle post na lavičce zrovna přetlak nemá.

 • Dobrou ...

  Avhred16.8.2014 1:26reagovat

  Tak a je to tady, přátelé. Zastupitelstvo města Ostravy svolalo těsně, ale opravdu těsně po půlnoci krizové sezení, jehož účelem byla diskuze ohledně podoby městského erbu, který měl dle původních návrhů zahrnovat hlavu Nohavici obklopenou třemi čuníky a nápisem ”S Krajčem navždy”, nicméně včerejší slavné vítězství Svědíkových hochů na Letné zapříčinilo, že se momentálně rokuje o možné změně toho konceptu. Jedna z možných alternativ je, že v erbu bude tvář pomatence Greguše s havířskou přilbou a nepříčetným výrazem ve tváři, a za ním budou na pozadí hořící Hradčany ...

  • Dobrou ...

   Srbic16.8.2014 9:12reagovat

   shledává v tomle autor nebo kdokoli jiný něco vtipného? Údiv

   • Dobrou ...

    Avhred16.8.2014 12:34reagovat

    Tak ono primárním cílem toho, co jsem napsal, bylo metaforicky vylíčit předpokládaný humbuk, který se dal očekávat, že se strhne po ”slavném” vítězství těšínských reků na Letné. Že jsi to nepochopil, je věc druhá.

    • Dobrou ...

     Srbic16.8.2014 13:33reagovat

     tak určitě

 • S filozofií 14 a dost

  Tashunka Witko16.8.2014 1:08reagovat

  se prostě nevystačí. Obzvlášť když nám hrají jen tři hráči - Matějovský, Kadeřábek a Lafata. Trochu se začíná zvedat Costa, ale ostatní jsou tam jen do počtu, někteří (Švejdík, Vácha, Dočkal) v poslední době spíš škodí, Bičík a Hušbauer si zase přisoudili roli pozorovatelů. Trochu života a touhy se porvat jsem dnes viděl jen v zatracovaném Kováčovi, byť hrál také špatně. V podstatě se nacházíme v situaci, kdy by každý normální trenér sáhl k nějakým změnám. Bohužel, mi ale trenera nemáme, máme jen Lavičku, takže v jeho podání můžeme maximálně čekat takový revoluční počin, že příště bude v 65 minutě střídat Krejdu Přikryl a nikoliv Breznaník. Jestli tím ohromí i soupeře, tomu nejspíš sám Víťa Pokorny nevěří.

  S popůlnočním pozdravem ”Respekt a Pokora”

  se s vámi dnes loučím. Po Malmo mě čeká další bezesná noc.

  • S filozofií 14 a dost

   Avhred16.8.2014 1:11reagovat

   Tak to tě lituju, když tě výsledek obyčejného fotbalového střetnutí dokáže vykolejit tak, že budeš mít problémy se spaním ...

  • S filozofií 14 a dost

   Boldrick16.8.2014 1:31reagovat

   Dej si Rohypnol a zapít pivem=spíš jak mimi.Nebo zajít do bistra na ”kostku ve skluzu” Úsměv

 • Smutek

  Boldrick16.8.2014 1:02reagovat

  Zavládl v mém nitru,musel sem do sebe dostat trochu destilátu aby pro mě nejela RZ na ARO.Dneska kopec smůly,při chacharech stálo štěstí a ten jejich beton dobře namíchali...Dobrou noc sparťanský lide.....

 • Lavička o stoperech

  standis16.8.2014 0:45reagovat

  „Zraněný Mario Holek nám chybí, ale na to se vymlouvat nechceme a nebudeme. Už po porážce v Malmö jsme na tomhle postu zvažovali změnu, ale nakonec jsme k ní nesáhli. Další postup si necháme projít hlavou, až si zhodnotíme utkání s Baníkem. Každopádně Brabec je připravený a čeká na svou šanci.“

  Kdyby si to tady četl, tak Brabec hrál už dnes a mohlo to dopadnout jinak. A byl by rozehraný na Zwolle.

  • Lavička o stoperech

   Avhred16.8.2014 1:08reagovat

   Brabec místo Švejdíka, Konaté místo Dočkala, který je momentálně mimo. A postup je náš. Vystřílí ho totiž náhradník Nešpor.

 • Král Jelimán

  Standa Hejkal16.8.2014 0:25reagovat

  Za to choreo zaslouží Baník absolutorium.

  • Král Jelimán

   LukyACS16.8.2014 0:30reagovat

   jo, to bylo skvělý, taky to sklidilo zasloužený potlesk

   • Král Jelimán

    tutku16.8.2014 0:36reagovat

    byla ostuda že nás na vlastním stadionu i přeřvali.připomínalo mi to žilinu nebo lech.

    • Král Jelimán

     spartas16.8.2014 0:56reagovat

     Chachaři maj bohužel top fanoušky.

82234 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha