Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Derby

  Zakopaljsemtchyni28.9.2014 11:39reagovat

  První poločas bída a ještě jednou bída.Hráčům by taky někdo měl říct, že bez střel se dát gól nedá.Zdlouhavé kombinace a držení míče, které nevede vůbec nikam a když už někdo i mohl vystřelit před vápnem, tak ještě někam nahrával.

  Druhý poločas lepší a pomohlo tomu zranění Hušbauera.Konaté o parník lepší a konečně nastal ve hře pohyb a ne chození.

  Výhra zasloužena, protože herně jsme byli lepší, ale nebýt dřeváka Škody nebo Zmrhala, tak to mohlo dopadnout všelijak.Naše obrana děs a hrůza.

  Neřeknu, kdyby nás soupeř přehrál kombinačně a dostal se tím do šance, ale třeba při šanci Škody a té hlavičky zblízka balón letěl 30 metrů a naši stopeři nikde.Holka balón přeletí a Brabec na to čumí jako malý kluk na bábovku na pískovišti.Být za Slávii Lafata, tak byl gól.

  Nejlepší hráči Lafata za góly,Konaté a to hrál jen poločas a Bičík.Celkově je hodně hráčů z formy.Ještě se snažil a nehrál špatně Kadeřábek a to je tak všechno.Slávie bídná a šance měli jen z našich chyb.

  Fanoušci a dýmovnice na hřišti já se jen ptám k čemu ty kontroly před stadióny vlastně jsou?

  • Derby

   Shrekson28.9.2014 12:03reagovat

   Hrozny fotbal!

   MM8 neudělá sprint s balónem když vidím ty naše proti útoky kde jdem třeba 3 na 4 a jak to skončí?! No že se doplníme a balon nakonec skončí u stoperu!! To nemůžeme myslet vážně!!

  • Derby

   vojta_f28.9.2014 12:27reagovat

   no je otázka jestli jsou z formy, nebo nejsou tak dobří

 • Derby

  Dynamo28.9.2014 11:28reagovat

  Derby včera mělo asi všechno, až na červenou kartu. Každopádně korunu tomu dal Bednář, kdy snad všechny jeho dotyky s míčem byly jak z okresního přeboru.

  • Derby

   spartas28.9.2014 12:29reagovat

   Klasicky. Já se divím, že se vůbec stihl potkat s balónem.

   • Derby

    Mário Vdolek28.9.2014 17:11reagovat

    Já vůbec nechápu co ještě dělá v áčku. Od jara je zoufalej. Tam někomu leští vocas asi nebo co. Schick by si zasloužil střídat. Nešpor taky až bude zdravej. A Krejčí by tak zasloužil proplesknout co tam včera zjebal všecko. Ještě že se ukopl při tom druhým gólu Lafiho.

 • Mně se to včera

  peterpan2728.9.2014 10:29reagovat

  teda nelíbilo. Slavii porazily Lafata a její vlastní nemohoucnost. Beránek správně řekl, že ani sám nečekal, že by měli tolik šancí a já s ním souhlasím. Brabec byl včera katastrofální, že Costa je mimo vidí všichni. Hra zálohy byla opět slabá a pomalá. Pepovi nic nepřeju, ale díky jeho zranění přišel Konaté, kterej tu hru výrazně oživil. Ale dokud nedá hattrick, tak asi bude pořád na lavičce. Groteska byla dokonána Bednářovým faulem sama na sebe...Jinými slovy, výsledek potěšil, hra nikoliv

  • Mně se to včera

   vojta_f28.9.2014 11:04reagovat

   nesouhlasim, hráli sme dobře, konečně v tempu a přesně obrana špatná, ale celkově to bylo dobrý

   Pamatuju minulej rok, takhle dobře sme nehráli my ani slavia, proto dobrej zápas.

   • Mně se to včera

    vojta_f28.9.2014 11:07reagovat

    dodám , že slavia zahrála nejlepší fotbal za poslední roky

 • DERBY

  Pindruch28.9.2014 10:02reagovat

  Na výkon v derby sere puňťa, to většinou nebývá žádná krasojízda Úsměv Nejdůležitější je výhra a pokoření soupeře, zvláště v jeho šapito. Já si to včera v Edenu užil, bezprostřední euforie live je vždycky k nezaplacen, na ostatní je mastercard Úsměv Nepičujte, nehledejte zase mouchy, užívejte si plné kanály.

 • Návrat

  atraps227.9.2014 23:23reagovat

  Spokojenost protože se porazila sešívka jinak dost slabota.Všechno nějak moc upracované.Pár hráčů naprosto bez formy např.Costa,Brabec.Na nich je pokles vidět nejvíc ale vyhrálo se a tak pivečko chutnalo.Smích

  • Návrat

   standis27.9.2014 23:41reagovat

   Lavička to viděl jinak: Viděli jsme velmi dobrý zápas, my jsme ti šťastnější, kteří vyhráli a berou body. Jsem rád, že naši kluci podali dobrý výkon a ukázali odhodlání vyhrát. Slavia bojovala ze všech sil, my jsme šance využili, soupeř ne.

   Když mu tohle stačí...

   • Návrat

    atraps227.9.2014 23:52reagovat

    Tím pádem je vše v pořádku- podle trenéra .Jen mám dojem že odhodlání!má být běžné v každém zápase.No nebudeme se trápit,protože vyjadřování našeho trenéra je nad naše chápání.

    • Návrat

     Roger Eschmann28.9.2014 0:01reagovat

     Tak Lavička má vysokou odbornou gramotnost, zkušenosti i úspěchy. Zajímalo, jak si v porovnání s ním vedeš ty? Jakou máš trenérskou licenci?

     • Návrat

      standis28.9.2014 0:12reagovat

      Podívej se, Lavička má sice úspechy a odbornost, které tady nikdo z fora nemá, ale to neznamená, že může vykládat věci, o kterých sám ví, že nejsou pravda. A o tom se tady bavíme.

      • Návrat

       ke4n28.9.2014 0:24reagovat

       Viděli jsme velmi dobrý zápas SOUHLAS

       my jsme ti šťastnější, kteří vyhráli a berou body SOUHLAS

       Jsem rád, že naši kluci podali dobrý výkon SOUHLAS jen na půl, někteří výborný výkon, někteří mizerný

       a ukázali odhodlání vyhrát SOUHLAS

       Slavia bojovala ze všech sil SOUHLAS

       my jsme šance využili, soupeř ne SOUHLAS

        

       Takže skoro ve všem má Lavička pravdu, a když si vezmeš tak půlka týmu výborný výkon, půlka mizerný, takže průměrně = dobrý, tak má pravdu i v tomto Smích

       • Návrat

        standis28.9.2014 1:04reagovat

        Jo takhle jo.SmíchPříště také může říct: ” Celý týden jsme se poctivě připravovali, na zápas se všichni dostavili s pokorou, protože přišli včas, nikdo nebyl nalitej a kvalitně se rozcvičili. Při zápase hráči i někdy běhali a byly vidět i 2-3 sprinty za poločas. Brankář chytil všechny malé domů, vystřelili jsme směrem k bráně 3x a jedna střela šla jenom o metr vedle. Příšte nám to tam už snad spadne, dnešní výkon mě naplnuje optimismem.”

        A taky může mít pravdu.Úsměv

        • Návrat

         ajosek28.9.2014 9:56reagovat

         přesně!ta pravda ale může být i taková,že obrana až na Kadeřábka je hrůzostrašná,Hušby,Bořek jsou totálně z formy,a na lávce jen Konaté(možná Breznaník a Kováč)Jenomže na to už Lavička jaksi nemá koule!!

       • Návrat

        majtin28.9.2014 9:02reagovat

        ”Viděli jsme velmi dobrý zápas” ... Druhý poločas byl velmi dobrý pro diváka, že bylo dost šancí, ale bylo to spíš na jedné straně špatnou obranou na naší straně.

     • Návrat

      Tashunka Witko28.9.2014 9:30reagovat

      Co si tak pane Eschmann představuješ pod pojmy ”vysoká odborná gramotnost” a čemu říkáš úspěchy, hlavně v pohárech ?! Má to být Hacken, Malmo, či Tobol Kostanaj (??, ani nevím s jakými Kazachy ten nešťastník tenkrát vyhořel).

      Jeho rétorika je na úrovni papoušků, kteří by ty hloupé a nicneříkající fráze, co Lavička, odříkali naprosto stejně.

      A jestli si myslí, že jsme v první půli (v obranné fázi po celý zápas) odehráli dobrý zápas, tak to spíš svědčí o tom, že to s jeho trenerskými schopnostmi a úsudkem bude asi stejné, jako s tou jeho gramotností.

     • Návrat

      kritik28.9.2014 14:29reagovat

      Nevím co jsi zač ale zeptám se za atrapse.A ty máš licenci jakou?

 • ještě k zápasu

  Chabix27.9.2014 22:06reagovat

  Jestli se nepletu tak jsme dneska neměli kopat jednu, ale rovnou 3 penalty (ruka, kosa na Hušbyho, ruka). Vzhledem k tomu, že Plzeň kope penaltu každý zápas, tak si tak říkám, že oni by ty 3 penalty měli.

  • ještě k zápasu

   Dynamo27.9.2014 22:08reagovat

   Hušbauer faulován nebyl, pouštěl jsem si teď záznam a udělal si to sám

  • ještě k zápasu

   Avhred27.9.2014 22:14reagovat

   Ta ruka Černého v první půli, kterou někdejší hvězda kostarického fotbalu Karoch alias objektivní komentátor nazval ”přirozeným pohybem”, nebo co to tam pindal, měla skončit jasnou penaltou.

   • ještě k zápasu

    Sedy vlk27.9.2014 23:17reagovat

    Na Hušbauera penalta asi ne, tedy spíš ne, ale rozhodně si to neudělal sám, do něj jeden ze Slávistů dojel po odehrání míče.

    • ještě k zápasu

     trakip28.9.2014 8:25reagovat

     Mám jenom dotaz. Vy si myslíte, že po odehrání míče faul není faulem?

  • ještě k zápasu

   ke4n28.9.2014 0:28reagovat

   jinak na Lafiho se už člověk nemůže zlobit ani když nedá penaltu Smích

 • Šaman Latka

  Avhred27.9.2014 21:54reagovat

  Krom výsledku mě dneska taky nadchlo to, že k oběma gólům se namotalo to vousaté slávistické hovado s přeraženým nosem jménem Latka; vidět, jak ten sešívaný tupec s pubickým ochlupením kolem rypáku padá k zemi, zatímco meruna končí ve slávistické síti, bylo prostě k nezaplacení.

  • Šaman Latka

   ouissi27.9.2014 22:58reagovat

   Jjj, taky mne to vysloveně nadchlo!

  • Šaman Latka

   ouissi27.9.2014 23:06reagovat

   Ale ještě k onomu individuu (laťka) - opět (pokolikáté už...) žasnu, jak je možné, že zápas dohrál pouze s jednou žlutou kartou. Takové zákroky jako on kdyby předváděl opakovaně jakýkoli jiný hráč ligy (teda kromě plíseňských švábistů), tak by od rozhodčích vídal červený kartonek pokaždé, když by byl v sestavě. On snad někomu důležitému opakovaně odborně provádí felaci...

   • Šaman Latka

    Raist28.9.2014 8:44reagovat

    Když hrával Řepka, věčně se řešilo, jak měl dostat ŽK a že rozhodčí mu leccos odpouštějí, poněvadž z něj mají respekt (čti bojí se ho). Celý podzim hraje Latka tak, jak obvykle - tj. jako prase. Prakticky každý jeho zákrok zavání faulem, protože buď si pomáhá rukama, nebo do protihráče zajede. Když si vezmu zápasy s Brnem, Klokanem, byl dvakrát u faulu ve vápně a nic. Včera měl vidět za dohrání Lafaty před vápnem druhou žlutou. Fakt nechápu, kde se a) bere jeho pověst coby skvělého obránce (takový Dobrotka hrál včera o dost líp) a b) odkud pramení ta neuvěřitelná protekce, které se u sudích těší.

 • Výkon

  Dynamo27.9.2014 21:37reagovat

  Dnes defenziva Sparty totálně propadla. To říkám i s vědomím, že jsme udrželi nulu. Ještě že Škoda i jeho spoluhráči totálně selhali.

  Směrem dopředu to ale hlavně ve druhé půli nebylo vůbec špatné. Konaté v současné formě rozhodně patří do sestavy, navíc Hušbauer má zřejmě výron v kotníku. Co se týče dalších změn proti Bernu, je na zvážení, zda tam nechat Costu, ale dle mě na 95% bude hrát vzadu stejná čtyřka jako dnes.

  • Výkon

   Avhred27.9.2014 21:50reagovat

   Nebál bych se místo Costy postavit Breznanika, protože horší už to být nemůže ... Dneska měl sice Costa několik jakoby nadějných průniků, ovšem to bylo dáno tím, že obrana soupeře byla k smíchu.

   • Výkon

    Chabix27.9.2014 21:54reagovat

    Taky bych tam dal Breznaníka, ale Lavička si ho musí na tom postu nejdřív otestovat než tak učiní a na to to zatím nevypadá.

    • Výkon

     Dynamo27.9.2014 22:03reagovat

     a jak ho tam má otestovat? V poháru s Příbramí někdy v listopadu?

     • Výkon

      Chabix27.9.2014 22:08reagovat

      Za to ho taky kritizuje, měl ho tam samozřejmě otestovat už dávno.

  • Výkon

   LukyACS27.9.2014 22:03reagovat

   Neříkej to dvakrát, nebo se nám do sestavy vrátí Kováč a Švejdík. Navíc to podle mě zas takovej děs nebyl, sice pár chyb udělali, ale bylo to převážně při brejkových situacích Slavie a to hoří každá obrana a Costa hraje hrozně, ale s Breznaníkem by to byl velký risk pro klíčový zápas skupiny, od Costy víme, co čekat a taky víme, že se to může už jen zlepšit.

   • Výkon

    Avhred27.9.2014 22:10reagovat

    Costa vyvádí úplné absurdity, viz. jeho nůžky, kdy si zpracoval míč a pak ho napálil přes hlavu nazdařbůh, ačkoliv kolem něho v dosahu dvaceti metrů nikdo nebyl. Nebo ten stupidní faul v první půli, kdy dostal žlutou po tom, co si nebyl schopen zpracovat míč a hráč Slávie se dostal před něj.

    Co se týče jeho zlepšení, tak osobně ho mám rád, ale ten chlap hraje dva měsíce úplné nic.

    • Výkon

     Chabix27.9.2014 22:23reagovat

     Ze začátku jsem si říkal, že by se zlepšil zápasovou praxí, ale ani to vůbec nepomáhá. On je úplně mimo. Nevím, co se to s ním děje, dřív taky hrál taky občas chaoticky, nebo špatně pozičně, ale nebylo to nic markantního a časem to zlepšil, pak to byl i nějakou dobu náš nejlepší hráč a pak se zranil. Od té doby je to hrůza a vůbec se to nelepší. Hlavně u něho postrádám ten jeho akční rádius, teď strašně pomalu reaguje.

 • Jestli ten trenerský diletant

  Tashunka Witko27.9.2014 21:13reagovat

  Pokorný nasadí i proti YBB zoufalou dvojku Holek-Brabec, tak nás Pán Bůh ochraňuj. Takovou zoufalost nemá na stoperu snad ani Jihlava.

   

  Dnes obstál celý zápas jen Kadeřábek a Bičík, ve druhé půli pak zaslouží částečnou pochvalu Lafata a absolutní Konaté.

  Jinak potěšila jen výhra a 3 body, hra byla opět lavičkovsky zbabělá a otravně pomalá a jalová. Konaté v tomto šnečím systému působí až nepatřičně.

   

  Nejvíc mě překvapil Krejčí, že rychlostně zapadl mezi naše ostatní hlemýždě a nestačil ani na toho chudáka Františka Dobrotu.

  • Jestli ten trenerský diletant

   standis27.9.2014 21:18reagovat

   Dvojka Kováč-Svejdík by byla horší, ale Brabec by se měl nad sebou zamyslet. Stál tam několikrát jako vánoční stromeček.

  • Jestli ten trenerský diletant

   Avhred27.9.2014 21:39reagovat

   Ale to víš, že jo; plnou pochvalu zaslouží pouze hráč Matějovský; pro někoho, kdo rozhodne derby dvěma góly, zůstane pochvala pouze částečná. SmíchSmíchSmíchSmích

  • Jestli ten trenerský diletant

   Chabix27.9.2014 22:11reagovat

   I Konate má svoje mouchy (moc drží míč). Absolutorium si zaslouží Bičík. To že ta obrana hraje tak hrozně a i přesto tak málo inkasujeme, je buď velkým zázrakem, nebo velkým Bičíkovým umem.

 • ketamin27.9.2014 20:55reagovat

  ze začátku Bičík moc nepřesvědčoval, ale v poslední době předvádí výkony na velmi dobrý úrovni. Doufám, že to je jeho standard, ze kterýho už nebude klesat. Potřebujeme excelentního gólmana, protože na obranu se bohužel spolehnout nedá. Je to škoda, protože Sparta se dřív vyznačovala tím, že defenzíva šlapalůa a gólman se ve většině zápasů mohl dloubat v nose.

  • Sedy vlk27.9.2014 21:02reagovat

   je to asi s podivem, ale i když se tady poukazuje na tragickou obranu tak stále máme nejméně obdržených branek ze všech týmů. je jasné, že kus práce na tomto odvedl brankář, ale i tak buď máme štěstí a nebo prostě to vždy dokážeme uhrát Úsměv

   • ketamin27.9.2014 21:05reagovat

    A taky hraje roli fakt, že liga je plná dřeváků, který jsou schopný trestat naše chyby jenom výjimečně.

  • Chabix27.9.2014 21:36reagovat

   Za 9 zápasů jsme 4x inkasovali. To je průměr 0,44 gólu na zápas. V minulé sezóně jsme končili s průměrem 0,63. V ročníku 2008/2009 tedy sezóně, kdy jsme byli neporaženi a za celý ročník inkasovali pouhých 14 gólů (míň jsme nikdy nedostali co pamatuju). Tak ten průměr činil 0,466. Vzhledem k tomu, co ta naše obrana vyvádí, můžeme děkovat zázraku, bohu, nebo chcete-li Bičíkovi, že tak málo inkasujem. Úsměv

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha