Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mádl píše

  peterpan2719.9.2014 9:26reagovat

  ”Vystrašená, pomalá a chybující Sparta byla sama se sebou po porážce 1:3 náramně spokojená a hodnotila se veskrze pozitivně. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tenhle přístup, to je prostě cesta do pekel.” Přesně tohle jsem tu včera psal, oni jsou ještě spokojení, že prohráli ”jen” 3:1, to mě sere snad úplně ze všeho nejvíc. Já ztratil o tomhle týmu už asi veškerý iluze Smutek

  • Mádl píše

   Tashunka Witko19.9.2014 9:41reagovat

   To je ale především chyba trenera !!!

    

   Tady už nejde o to, kdo místo Lavičky, protože včerejšek ukázal, že kdokoliv by byl lepší než tenhle ustrašený moula, který tím svým pseudorespektem a poraženectvím nakazil celý tým.

   Neapol se včera nemusela ani zapotit a my jsme jim svou zbabělostí výhru darovali. Když proti nám nastoupí saláti a hrají na 100%, tak brečíme, že se proti nám každý dokáže vyhecovat. Sami ale zabrat proti silnějším nikdy neumíme a jenom čekáme na ránu do vazu !

    

    

  • Mádl píše

   SFINGO19.9.2014 10:12reagovat

   to co čtu po našem včerejším mizerném výkonu, tak se opravdu nestačím divit. Na základě čeho je Lavička spokojený, nebo naši hráči ? cesta do pekel tento přístup, přesně jak píšeš.

 • O zápase se mi zdálo,

  Tashunka Witko19.9.2014 8:43reagovat

  takže jsem se probudil hrůzou už v šest, přitom do půl druhé jsem nemohl usnout.

  Lavička začíná působit a svou nápaditou, odvážnou a agresivní hrou bude nejspíš schopen probouzet i mrtvoly. Jestli vydrží trenovat až do haloweenu, tak nás čeká ještě větší horor, než momentálně předvádějí jeho oblíbenci na hřišti.

  Nejvíc mě strašili tři okamžiky - Brabcova obíhačka s Higuainem před druhým golem, připomínající nějaké klání s paralympiády (hra na babu apod.),

  - Marečkova dalekonosná střela, po které nastala minuta ticha a všichni na hřišti i v hledišti přemýšleli, co tím chtěl ten náš čipera naznačit

  - a závěrečné potupné bago, kdy nám nepůjčili míč a Bednář se to snažil opakovaně řešit volnostylařskými zákroky, aby následně honil čas diskuzemi s rozhodčími protihráči.

   

  Korunu tomu ovšem nasadil náš pokorný Nebojsa svým hodnocením, za které by v jakékoliv zemi, kde je zakázáno lhát, šel okamžitě do šatlavy.

  • O zápase se mi zdálo,

   Tashunka Witko19.9.2014 8:45reagovat

   yyyyy

 • Pamič

  Dynamo19.9.2014 7:14reagovat

  Podle Lavičky je náhradníkem Costy Pamič, kruh se uzavřel, jsme tam, kde jsme byli. Děkuji nechci

  • Pamič

   Standa Hejkal19.9.2014 7:34reagovat

   Jako taky mě sere, že nepřišel Evra nebo Cole, oba byli za babku. Lavička z lavičky!

 • Jsem zklamanej

  Capo19.9.2014 6:51reagovat

  Výsledek jsem sice včera trefil, takže ten mě nepřekvapil, ale štve mě výkon. Byla to bída, vůbec jsme nedonutili Neapol hrát naplno, celej zápas odehráli v poklidu a góly jim prostě tak nějak v poklidu přišly. Asi je dobře, že nejsme v LM, protože na tuhle úroveň zatim zdaleka nemáme, radši budu, když se do ní dostaneme, až na to budeme opravdu připraveni. Snad to s mladými hochy z Bernu dopadne lépe, jinak by to s postupem bylo hodně vachrlaté.

  • Jsem zklamanej

   Tashunka Witko19.9.2014 8:25reagovat

   Přesně tak. Porážka nepřekvapila, ale proč jsme si pro ní šli jak na porážku ?

   Obávám se, že pokud bude hrát Neapol podobným stylem i proti mladým klukům, tak Bern s nimi nějaké body udělá, což při lavičkovském stylu - hrajeme jenom doma- na postup stačit nebude.

 • Určitý posun tady ale je.

  Tashunka Witko19.9.2014 0:24reagovat

  V Thunu jsme hráli ještě hůře !

  • Určitý posun tady ale je.

   standis19.9.2014 0:30reagovat

   Já si pamatuji ještě zápas se Steau, když tam řádil Hagi. To bylo ještě horší.

   • Určitý posun tady ale je.

    Avhred19.9.2014 0:34reagovat

    To byl můj první zápas na Spartě v evropských pohárech. 1:5. Úsměv

    • Určitý posun tady ale je.

     standis19.9.2014 0:42reagovat

     Zase si viděl na vlastní oči Maradonu z Karpat.Úsměv

     • Určitý posun tady ale je.

      Avhred19.9.2014 0:51reagovat

      A dokonce dvakrát; ještě o osm let později, v roce 1997, v dresu Galatasaray Istanbul, ale tam se Hagi moc neukázal a Turci dostali klepec 3:0.

      P.S. Cena na tenhle zápas do sektoru F3 za 480,- kč byla o něčem jiném než dnešní předražené lupeny ...

    • Určitý posun tady ale je.

     standis19.9.2014 0:50reagovat

     2-3 před tímto zápasem Sparta doma porazila Juventus s Platinim a začátkem 90. let doma Barcelonu také 1:0. A ted nás vyřadí lyžařiNeutrální

     • Určitý posun tady ale je.

      Avhred19.9.2014 0:58reagovat

      Bohužel, Sparta šla za poledních deset let, co se týče nějakých výraznějších úspěchů na evropské scéně, dolů, zatímco celky, které bychom před těmi dvanácti čtrnácti lety přejeli úplně děsivým způsobem, se dostali na úroveň, kdy nás jsou schopni porazit a v klíčových zápasech nás i porážejí (Malmo, Vaslui, Hacken, Žilina)

   • Určitý posun tady ale je.

    vojta_f19.9.2014 0:35reagovat

    mě prohra nevadí, spíš mě vadí, že ten zápas sme jen dohravali, ale ti hráči mě přijdou hodně mimo a pokud se to nezlepší nějaky zázrakem budeme mít problémy i v lize a to velký

  • Určitý posun tady ale je.

   Pindruch19.9.2014 3:19reagovat

   V Thunu jsme nikdy nehráli.

 • Tak jsme si tu

  peterpan2719.9.2014 0:13reagovat

  postěžovali a ”pobrečeli”, nicméně to nejdůležitější je, že trenér byl spokojenej a máme tak na čem stavět v příštích zápasech...Spartě zdar a věřme v lepší zítřky - ovšem s jiným trenérem Úsměv

 • Matějovský

  Chabix19.9.2014 0:12reagovat

  Proč kritizuju Matějovského? Jako on dobře čte hru, odebírá míče, ale pak má potřebu pořád něco vymýšlet či co, než aby hrál jednoduše a z první na volné spoluhráče. viz úsek od 33. minuty hovoří za vše. zkoukněte to až do té šance v 36. minutě.

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10213448544-evropska-liga-ve-fotbalu/214471291124219-ssc-neapol-ac-sparta-praha/

  • Matějovský

   Chabix19.9.2014 0:23reagovat

   Matějovský není žádný genius, jeho hra je hrozně sterilní. Kdyby to byl opravdový genius, tak by u té svojí šance nevolil střelu, ale přihrál by nalevo volnému Lafatovi, protože bylo jasné, že jak se tam ti hráči shlukli, tak že mu tu střelu zblokují.

   • Matějovský

    Avhred19.9.2014 0:31reagovat

    Kdyby byl Matějovský génius, tak do svých dvaceti sedmi let nehraje v provinční Boleslavi ...

    Má skvělé fotbalové myšlení, díky čemuž se dokáže dostat z obtížných situací nebo dát skvělou přihrávku, ale elegantní otočky uprostřed pole nebo jeho kolmice, kdy projde jedna z pěti, to je prostě na hráče s jeho reputací nadstandardního fotbalisty málo.

   • Matějovský

    ke4n19.9.2014 1:10reagovat

    jo, nebo kdyby to aspoň zvedl když se před ním válí 3 hráči Smutek

  • Matějovský

   Avhred19.9.2014 0:24reagovat

   S některými jedinci se na téma Matějovský vůbec nemá cenu bavit, protože jsou natolik pohlceni naoko líbivým stylem staroboleslavského záložníka a nějakým jeho pro mne neidentifikovatelným libidem, že prostě budou pořád mlít něco o jeho genialitě apod.

   Pamatuju si, jak na zaniklém oficiálním fóru se Matějovský kritizoval v ligovém zápase, který právě probíhal, protože hrál totální lejno, a jak se mu ve druhé půli povedla jedna akce, načež jeden diskutér ve stavu záchvatu napsal, ”JEŠTĚ MÁ NĚKDO O MATĚJOVI A JEHO SCHOPNOSTECH POCHYBNOSTI????!!!!”

   Ale sranda musí bejt ... Úsměv

    

   • Matějovský

    Chabix19.9.2014 0:36reagovat

    Jako já dokážu ocenit jeho hru, ale nesmí hrát takhle sterilně, ta hra nesedí jen na tom co on vymyslí. V hlavě mám třeba ten jeho dlouhý pas na Kadeřábka před prvním gólem Tallinu. To byla paráda a taky to mělo smysl. On tu naší hru umí okořenit, ale někdy mě na něm sere, že nepřihraje Hušbauerovi nebo Dočkalovi a zkouší furt tyhle přihrávky za obranu, které jsou často nečekané i pro naše hráče. Spolu s Dočkalem mají společné to, že na sebe umí natáhnout hráče a pak vhodnou přihrávkou uvolnit spoluhráče. Ale jen u Dočkala to je efektivní.

    • Matějovský

     Avhred19.9.2014 0:41reagovat

     Řeknu to asi takhle; Matějovský je na naše poměry nadstandardní hráč, ale je nesmyslně přeceňovaný jako nenahraditelný článek naší sestavy. Zápas v Teplicích, kde Matějovský střídal, jasně dokázal, že i bez něho umíme zahrát, navíc jednou přijde den, kdy tenhle starosvětský střední záložník bude muset skončit, takže čím rychleji se najde náhrada, tím lépe.

  • Matějovský

   Zoidy19.9.2014 0:49reagovat

   Tak ono už je u fotbalistů špatná vlastnost snažit se něco vymýšlet a že ve Spartě tradičně těch volných nabízejících se spoluhráčů je vždy plno... Dneska určitě zaslouží kritiku za laxnější obranu, než by bylo potřeba (třetímu gólu určitě mohl zabránit, ale větší podíl mají určitě Kováč s Kadeřábkem a u prvního tý rozehrávce, tak mohl nenápadně nějak zabránit), při tý zmiňovaný střele taky měl nahrávat, ale je taky dost možný, že si myslel, že je Lafi furt v ofsajdu a očividně má pokyny více střílet, ještě loni na podzim by zrovna on nevystřelil. :) Jinak ale dneska byl dopředu ze Sparty o parník nejlepší, prakticky všechny nebezpečné akce začaly jeho kolmicí...

   • Matějovský

    Chabix19.9.2014 1:00reagovat

    Obranu a její pomalost a nakonstruktivnost kritizuju dlouhodobě s tím se bohužel nedá moc dělat. Přes léto jsme blbě řešili posily. Co se týče hry Matějovského, tak nějaké kolmice tam byly to uznávám, ale nebylo toho moc. Víc jsme hrozili ze standardek. Marek s Costou nám ale suverenně ztratili nejvíc míčů a s takovým soupeřem, který ten míč dost drží, je to potom o to víc vidět a víc citelný. Dočkal s Hušbauerem hráli docela přesně, ale kolikrát se k tmu míči dostali, když stopeři nejsou schopni rozehrát, balon pro Costu znamená ztrátu a Kadeřábka zhustili, takže se do hry moc nedostávali, přitom důsledný presink to od Neapole nebyl dalo se hrát, jen víc s klidem do jednoduších pozic, ale vyšší rychlost cirkulace přihrávek a méně náhodných kolmic od Matěje. Vůbec z hráčů co měli na starost hrát od zadu a rozehrávat hodnotím nejlépe Marečka.

 • Tak to se máme na co těšit !

  Tashunka Witko19.9.2014 0:12reagovat

  Pokorný: ”Po porážce nehodnotíme zápas kladně nikdy, ale pozitivně bych viděl způsob hry, o který se můžeme opřít v dalších zápasech...”

   

  Teď nevím jestli nám vyhrožuje, nebo jenom provokuje, ale pokud se vážně chce opírat o tu dnešní opatrnickou, předpotopní a nekoukatelnou holomajznu, tak to ať fakt raději ze Sparty okamžitě vypadne, protože ten člověk už není schopen vnímat realitu.

  • Tak to se máme na co těšit !

   Avhred19.9.2014 0:19reagovat

   Už ten Těžkej Pokondr neposlouchej, leze ti to na mozek. Radši nám poreferuj o Matějovském.

  • Tak to se máme na co těšit !

   standis19.9.2014 0:20reagovat

   Lavička si zřejmě myslí, že všichni fanoušci jsou pitomci.

 • Tady něco nehraje

  Kombinator19.9.2014 0:09reagovat

  Kde je Liaro? Fakt jsme prohráli?

  • Tady něco nehraje

   peterpan2719.9.2014 0:10reagovat

   neboj, zítra přijdeÚsměv

   • Tady něco nehraje

    Tashunka Witko19.9.2014 0:13reagovat

    už tady byl jako Franta z lidu

 • Bořek

  Avhred18.9.2014 23:53reagovat

  Všimli jste si, jak Bořek neustále nechutně plive? Jasně, jedná se o podvědomý reflex v zápalu boje, ale k tomuhle sympatickému a inteligentnímu chlapíkovi mi to, že si v záběru každou druhou vteřinu odflusne, vůbec nesedí. Úsměv

  • Bořek

   standis18.9.2014 23:57reagovat

   On spíš prská, protože plivat při jeho frekvenci už nemá co.

  • Bořek

   Tashunka Witko19.9.2014 0:00reagovat

   Tak oproti Kollerovým smrkancům je to o stupínek méně nechutné.

   Víc než plivání mi vadí, že jsme posraní.

82186 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha