Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ještě jednou Slovan

  trakip27.10.2014 16:12reagovat

  Toto jsem napsal ČT, stížnost je v řešení

  ”Vážená ČT.

  V dnešním sportovním přenosu vaši pracovníci napadají fanoušky Sparty, že zavinili přerušení zápasu. Byl bych rád, abyste se v budoucnu zdrželi jakýkoliv závěrů k těmto podobným událostem. Fanoušci klubů tyto výtržnosti převážně nedělají, ale pouze ti, co nemají zájem o fotbal, ale chtějí se vybít. Tyto nelze mezi fanoušky počítat. Dle informace, kterou mám od účastníka zápasu, to bylo vyprovokováno soupeřem. Netvrdím, že je to pravda, ale první rána platí a ikdyž to bude třeba jinak, tak to zpět již nikdo nevrátí. Ta vaše Čuhelová je pěkné střevo. Těmito nepotvrzenými rozhovory pouze rozdmýchává mezi lidmi nenávist. Jestliže komentátoři říkají, že 10 sparťanů vniklo na hřiště, je třeba toto řádně vyšetřit a zjistit příčinu. Obecně to vypadá na hrubou chybu pořadatele.”

  • Ještě jednou Slovan

   standis27.10.2014 16:22reagovat

   Disciplinárka rozhodne ve čtvrtek

    

   Podstatné však bude, jak skandál posoudí UEFA. Její disciplinární komise dnes obvinila Slovan z nedostatečné pořadatelské služby, použití pyrotechniky a nedisciplinovanosti fanoušků. Sparta se zase bude zodpovídat z nepokojů mezi fanoušky, za pyrotechniku a vhazování předmětů na hrací plochu.

    

   Oba kluby se mohou do čtvrtka k obviněním vyjádřit, pak UEFA vynese verdikt.

    

   „Slovan nepochybně stihne nemalý trest za pořadatelskou službu. I pokud by rvačku vyprovokovali sparťanští fanoušci, tak za bezpečnost vždy odpovídá domácí klub a musí nést následky. Vidím to na kombinaci pokuty a uzavření stadiónu,” tuší český funkcionář Petr Fousek, který je delegátem UEFA.

    

   „Spartě s největší pravděpodobností hrozí jen pokuta,” dodává Fousek.

    

   Zdroj - sport.cz

  • Ještě jednou Slovan

   Shrekson27.10.2014 16:44reagovat

   Souhlas, nechápu proč něco ukazují. Fanoušci se perou? OK přerušit zápas všem nasazet tresty a odtáhnout je mimo stadion. Ve studiu můžou rozebírat cokoliv jiného než rvačky. Nepustil jsem si klub rváčů ale fotbal.

  • Ještě jednou Slovan

   kritik27.10.2014 16:48reagovat

   Na zápase jsem byl osobně.Začátek konfliktu byl vyprovokován několika zakuklenci Slovanu.Dál se nebudu vyjadřovat.

   • Ještě jednou Slovan

    Shrekson27.10.2014 16:53reagovat

    Mě vadí že to ukazují v TV, Čuhelova je blbka která se musí všech na to ptát..

    Maji udělat střih a kecat o fotbale prostě nedavat takovým lidem mediální prostor.

   • Ještě jednou Slovan

    Spytihnef27.10.2014 21:38reagovat

    Zajímalo by mě jak byl vyprovokován? Chtěl bych slyšet názor člověka, který tam byl. Dík

  • Ještě jednou Slovan

   Kombinator27.10.2014 18:15reagovat

   Je fakt, že komentátoři to házeli na Spartu, stejnětak média, i když zárodek všeho bylo provokování z druhý strany. Ale musím říct, že se komentátorům nedivím, to co jsem viděl za záběry, tak to bylo ze Sparťanský strany něco neuvěřitelně ubohýho, většinou tzv. cikánská férovka, kdy tři idioti s šálou Sparty stáli kolem jednoho týpka a toho mlátili dokud nezdrhnul a vrchol bylo, když se podobná scénka udála kousek vedle a tam nejdřív ten týpek dostal kopanec do hlavy, což ho sundalo a byl hodně otřesenej, že sotva seděl, do toho další pičus mu za chvilku dal statečně pěstí do hlavy a třetí hrdina posléze na něj mrštil sedačku, za další vteřinu přišel opět jeden z těch, co mu nařezali a zase ho ležícího nakopnul a následně ještě přispěchal další borec a začal ho ležícího mlátit. To byla fakt otřesná zbabělost, nechápu, jak je možný, že takový individua nejsou dávno ve vězení.

   • Ještě jednou Slovan

    Tashunka Witko27.10.2014 19:40reagovat

    Nechci se sparťanů zastávat, nicméně to co popisuješ, byla specialita fanoušků Slovanu (v tomto článku máš i ilustrační foto- poslední snímek- http://sport.aktuality.sk/c/176551/video-chuligani-sparty-desatrocia-nasilia-a-vytrznosti/). Ten chlapec v červené bundě je zachycen na několika rvačkách 5-7 na 1 a je to i jeden zk těch provokaterů, kteří to vyvolali.

     

    • Ještě jednou Slovan

     Ferry27.10.2014 21:11reagovat

     Ty woe,to je článek,jako by naši kluci opravdu žrali malý děti.SmíchSmíchSmích

     Mě je spíš jen líto,že těm provokatérům nedali pořádně do držky.Smutek

 • Magazín

  PohanACS27.10.2014 14:19reagovat

  Nečetl někdo včera ten spart’anský magazín ?Zajímalo by mě co tam Konate říkal o MM.Díky

  • Magazín

   Lobrock27.10.2014 14:26reagovat

   Že je z Marka nadšený. Jak je nepředvídatelný. Že by prý snad dokázal přihrát i na 200 metrů. Chválil ho za tu přihrávku Bořkovi v Brně, že to byl přesně ten příklad Markova umu. A že ze všech skvělých hráčů ve Spartě ho nejvíc zaujal právě Matěj, že to prej musí vidět každej (kromě Avrheda).

   • Magazín

    PohanACS27.10.2014 14:28reagovat

    Supr,díky

  • Magazín

   Standa Hejkal27.10.2014 14:37reagovat

   O Mediálních Mrdkách neříkal nic, ale moc hezky mluvil o Matějovi (MM8) Úsměv

 • Indián

  LukyACS27.10.2014 14:04reagovat

  Nemohl bys to přeložit jako minule? Nějak nepobírám, co se nám pan Luhový snaží říct. Přijde mi, že zase mluví o padesáti věcech.

  https://www.facebook.com/luhovymilan?fref=ts

  • Indián

   LukyACS27.10.2014 14:04reagovat

   teda http://mluhovy.com/komentare/kretinsky-jako-odstrasujici-priklad/

   • Indián

    Lobrock27.10.2014 14:32reagovat

    Zvláštní. Píše tam o jakýchsi kuličkách, ale spíš to vypadá, že má o kolečko víc. V Luhového hlavě se vyznat nelze. Přijde mi, jako by mu z jeho pokusu o myšlenku vypadlo několik odstavců.

  • Indián

   KAUDY27.10.2014 15:50reagovat

   Luhovýho naštval Svoboda se svým vyjádřením o dobrých rozhodčích v naší lize. Zřejmě si myslel, že Sparta zareaguje na Damkovou na zasedání ligového schromáždění trošku jinak.... Ono to samozřejmě tak lehce nepůjde jak si představuje Milan L. Berbr to má všude prolezlý, chce to čas.

 • SuperMario27.10.2014 12:49reagovat

  Nevíte někdo kdo jede dneska z Acka do Plzně s juniorkou?dik

  • KubiACS27.10.2014 12:59reagovat

   Kováč,Pamič,Mareček,Vacek a Přikryl

 • 2 vtipný Mádloviny

  peterpan2727.10.2014 12:46reagovat

  ”Dagmar Damková, předsedkyně komise rozhodčích, každopádně v dlouhé bezpenaltové sérii Slavie vidí náhodu, která se prostě stává. To bezesporu, vždyť zejména v českém fotbale není o některé zajímavé náhody nikdy nouze.”

  ”A trenér Hradce Bohuslav Pilný je mimochodem dalším ligovým koučem bez potřebné licence. To je hned vidět, jak si ten strahovský tlak na trenérské vzdělání berou všichni k srdci.

 • Už se těším, jak budou

  Tashunka Witko27.10.2014 10:54reagovat

  Timy s Káďou za týden prohánět u lajny prolhané hovado a jak frustrovaný Štětináč nebude stíhat a zmůže se tradičně jen na fauly (v Plzni ovšem netrestané).

  Plzeň může uspět jen v případě, že jí Berbr zařídí se svou mafií alespoň dvě penalty, jinak jsou bez šance, protože rozdíl v kvalitě je ve prospěch Sparty čím dál větší. Zápasy s Plzní pomalu ztrácejí náboj a přestávají se lišit od soubojů s jinými provinčními osídleními typu Hradec nebo Budějovice. Dostáváme se pomalu do role misionářů, přinášejících zaostalým a zakomplexovaným lokálním patriotům vyšší fotbalovou kulturu.

   

  Škoda, že už nehraje ten jejich tlouštík. Pěkně se na lavičce zakulacuje a když otevře hubu, vypadá jak ozubené kolo.

  • Už se těším, jak budou

   Boldrick27.10.2014 11:16reagovat

   Jestliže ho dobytčí obecenstvo vykvičí,tak pašík s noblesou natrachtí do arény a za povzbuzování : ”Pečínka,klobáska-co dřív sníst toť otázka?” ; se bude srdnatě prohánět na hřišti!!!

   • Už se těším, jak budou

    Dynamo27.10.2014 11:19reagovat

    Horváth by měl do konce podzimu hrát za Domažlice

  • Už se těším, jak budou

   Avhred27.10.2014 11:18reagovat

   Tlouštík se stal posilou třetiligové Jiskry Domažlice; vskutku monumentální závěr kariéry jedné plzeňské ”legendy” ...

   http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/617150-horvath-nechce-jen-vysedavat-na-lavicce-na-vlastni-zadost-bude-hrat-za-tretiligove-domazlice.html

  • Už se těším, jak budou

   SFINGO27.10.2014 11:24reagovat

   ovárek se už uklízí do Domažlic. Ono na druhé straně, kde bude dřevák Řezník a uplakánek to taky nebude o moc lepší. Krejčí s Costou i kdyby skákali po jedné noze, tak jsou pořád rychlejší než Ŕezník, a uplakánek si za poslední zápasy přes Costu nekopl ani do míče.

 • Klagenfurt27.10.2014 8:06reagovat

  Tak Sparta je lepší než Plzeň pravil Jarolím. Na to že doma dostal od Plzně trojku a včera hrajou proti unavený Spartě a přesto si nejsou schopný přihrát na 5 metrů, to je odvážný vyjádření. Příští týden v Plzni jasná jednička. Sparta je unavená a navíc z Costy si bude dělat prdel půlka mančaftu Plzně.

  • Nuff27.10.2014 8:15reagovat

   trochu se bojím, abychom se v sobotu v plzni (pro tebe hackene - ”my” myslím SPARTA) dokázali namotivovat k dalšímu nudnému SL zápasu s bezvýznamným protivníkem, snad k tomu naši borci přistoupí zodpovědně

  • Raist27.10.2014 8:36reagovat

   Jj, z Plzně šel na Slovácku vyloženě strach. Těch střel na bránu, útočná akce jedna za druhou - celotýdenní příprava proti dopředu zaříznutému soupeři rozhodně nevyšla vniveč.

   • Klagenfurt27.10.2014 9:25reagovat

    Jj. Včera jsem se uplně leknul jak hrajete výborně, pomalejš už hrát snad nejde. Smích To samý v zápase proti Liberci, kde Vám rozhodčí musel písknout penaltu abyste vůbec vyhráli.

    • Avhred27.10.2014 9:50reagovat

     Ty sleduješ zápasy Sparty? Zvláštní, to mě by dívat se na ligový zápas Plzně nenapadlo, ale pravda, na západočeskou Barcelonu jsem koukal, když schytávala jeden ponižující debakl za druhým v LM; sledovat nestíhajícího obtloustlého Horvátha nebo vyděšeného Petrželu byla větší zábava než leckterá komedie s Pierre Richardem. Úsměv

 • Fortuna

  standis26.10.2014 21:37reagovat

  se zbláznila - favorizuje za týden Plzen proti Spartě 2,5:2,84.

  • Fortuna

   Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:39reagovat

   Hrajou doma tohle vždycky hraje určitou roli. Hrát doma Sparta tak je favorit zase ona. Nesázíš přece první den to by jsi mohl vědět. Navíc během týdne se ty kurzy ještě trochu pohnou.

   • Fortuna

    standis26.10.2014 21:42reagovat

    Na O2 je 1,48. Neflákneš na to baráček?Úsměv

    • Fortuna

     Avhred26.10.2014 21:46reagovat

     Smích

    • Fortuna

     Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:47reagovat

     Ne v klidu se podívám, ale včera jsem za stejný kurz fláknul Real-Barcelona padne 3 a více gólů to jsem pokládal poměrně za tutovku a taky to v pohodě vyšlo. Za poslední 2 roky mezi něma pokaždé padly minimálně 3 góly loni dokonce na Realu i 7.

     Ještě jsem uvažoval i Ronaldo dá gól za 1,8 to jsem ovšem nedal. Z hostů jsem koukal na Neymara za 2,9 taky jsem to nakonec nedal - ty střelce bych ovšem zase za tak moc nehrál. Zápas to byla jiná káva.

  • Fortuna

   Roger Eschmann26.10.2014 21:50reagovat

   Tady na fóru většina lidí rozumí sázení asi jako Láďa Hruška vaření. Musím přiznat, že jsem čekal trochu vyšší úroveň diskuze.

   • Fortuna

    standis26.10.2014 21:54reagovat

    Tak tu diskuzi nesmíš snižovat svýma příspěvkama.

    • Fortuna

     peterpan2726.10.2014 21:56reagovat

     Smích

    • Fortuna

     Roger Eschmann26.10.2014 21:57reagovat

     jaký je tvůj dlouhodobý yield v sázení?

     • Fortuna

      Avhred26.10.2014 22:04reagovat

      Yield ... Úsměv

      • Fortuna

       Roger Eschmann26.10.2014 22:06reagovat

       Tak v profi bettingu se používají anglický termíny, mnohé z nich nemají ani český ekvivalent nebo se prostě nepoužívají.

       • Fortuna

        Skleepy26.10.2014 22:08reagovat

        Zrovna pro ”betting” lze myslím bez potíží použít slovo ”sázení”. Smích

        • Fortuna

         Roger Eschmann26.10.2014 22:13reagovat

         ano, ale v prostředí uzavřených sázkařských fór se to příliš nepoužívá

       • Fortuna

        Avhred26.10.2014 22:09reagovat

        Profi betting ... Smích

        • Fortuna

         Roger Eschmann26.10.2014 22:17reagovat

         to je asi taková situace asi jako když se směje Babica Pohlreichovi, že místo slovo těstoviny používá slovo pasta, který se mnohem více používá v prostředí lepších restaurací...

         • Fortuna

          Avhred26.10.2014 22:31reagovat

          Tak to jsi mě dostal. Úsměv

          V lepších restauracích se klasicky používají italské názvy jako pappardelle, linguine, fettuccine, tagliatelle atd., atd.

          Ještě jsem neslyšel, aby se host zeptal číšníka, co to je lasagne alla bolognese, a on mu odvětil, že to je taková pasta s masem a sýrem. Úsměv

          Pohlreich slovo pasta užívá:

          a) zní to světácky

          b) rád a často používá anglické názvy pasta - těstoviny.

          • Fortuna

           Roger Eschmann26.10.2014 22:36reagovat

           být tebou, tak bych se snažil, co nejvíce pochytit zajímavé myšlenky s vysokou přidanou hodnotou, které tady prezentuji

           • Fortuna

            Avhred26.10.2014 22:41reagovat

            Já se snažím, seč to jde, ale když v každé větě uděláš gramatickou chybu, tak ten obsah prezentující tvé ”zajímavé myšlenky” nepůsobí moc důvěryhodně ...

            • Fortuna

             Roger Eschmann26.10.2014 22:51reagovat

             radši se zapoj do diskuze o výších overroundu na jednotlivých trzích

             • Fortuna

              Avhred26.10.2014 23:05reagovat

              Nevím, proč bych se zapojoval; nezajímá mě to. Místo toho si radši přečtu magazín o včelaření nebo se zasměju tajtrdlíkovi, co si snaží nahonit ego vkládáním rádoby chytrých příspěvků na sparťanské fórum. Smích

              Jinak už na mě padá dřímota, jdu to zalomit a doufám, že se mi bude zdát něco hezkého, třeba něco o výši overrundu nebo yieldu v profi bettingu. Smích

              • Fortuna

               Roger Eschmann26.10.2014 23:07reagovat

               lepší vysvětlení je, že tomu nerozumíš

  • Fortuna

   Roger Eschmann26.10.2014 22:50reagovat

   Pro ty koho to zajímá... fortuna má na zápas Plzeň-Sparta overround 107,5 %.

   • Fortuna

    Kombinator26.10.2014 22:57reagovat

    Jaký máš dlouhodobý yield v sázení?

    • Fortuna

     Roger Eschmann26.10.2014 23:06reagovat

     yield 4 % při 1,5xrolloveru za měsíc

     • Fortuna

      Avhred26.10.2014 23:10reagovat

      Smích

      • Fortuna

       Roger Eschmann26.10.2014 23:14reagovat

       tak já si myslím, že je to slušný výsledek

 • hmm

  Kombinator26.10.2014 21:13reagovat

  „Osobně si myslím, že momentálně je Sparta silnější než Plzeň,“ řekl trenér Karel Jarolím.

   

  Že zrovna Karel tohle řekne.

  • hmm

   standis26.10.2014 21:18reagovat

   Ono mu stačilo, když mu během týdne před lavičkou běhal Petržela a Konaté Smích

   • hmm

    Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:24reagovat

    Aby Petržela opět nehodil salto v šestnáctce a sudí nefoukl penaltu. V tomhle je v lize nejlepší.

  • hmm

   Chabix26.10.2014 21:40reagovat

   Tak ono to jde hlavně vidět v repre že jo Úsměv

 • Jarolím

  peterpan2726.10.2014 21:06reagovat

  „Osobně si myslím, že momentálně je Sparta silnější než Plzeň”. Tak snad se to potvrdí příští víkend. Docela jsem zvědavej, kdo to bude pískat, ale tipuju, že Dáša vypustí Královce

  • Jarolím

   Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:10reagovat

   Nebo Zelinku

  • Jarolím

   standis26.10.2014 21:13reagovat

   To je všem jasné - i Jarolímovi.

  • Jarolím

   Kombinator26.10.2014 21:14reagovat

   Sakra, zapomněl jsem to odeslat a už stím přišel někdo jinej.Smích

  • Jarolím

   LukyACS26.10.2014 21:24reagovat

   Taky jsem zvědavej, ale nemyslím si, že nás v tom zápase zaříznou. Oni si pohlídají v dalších zápasech, aby neztráceli Úsměv

   • Jarolím

    Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:25reagovat

    Další sezóna a opět Plzeň hraje dobře. Podle Tebe už měla její jízda skončit po každé minulé sezóně nebo ne? Aby po trojročácích nebo jak je nazýváš za chvíli nebyli desetiročáci. Tohle už nevypadá na náhodu.

    • Jarolím

     standis26.10.2014 21:28reagovat

     Plzen hraje dobře??????????????

     • Jarolím

      Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:30reagovat

      Mám na mysli hlavně výsledkově. Jsou první a je fuk jestli něco hrajou nebo ne. Podle mnohých a hlavně podle Lukyho už měla jejich jízda skončit tak před 2 lety a stále nic. Loni byli druzí. Letos nevypadá, že budou nějak horší. Třeba mu to výjde zase příští rok.

    • Jarolím

     Chabix26.10.2014 21:33reagovat

     No ale tuhle sezonu ji dost nad vodou drží rozhodčí. Tu kvalitu jakou měla už nemá a věřím, že ve vzájemném zápase to potvrdíme.

     • Jarolím

      Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:41reagovat

      Ovšem pořád to nevypadá, že budou horší než druzí nebo dejme tomu třetí. Podle mnohých měli skončit hned po prvním roce, který se jim povedl a už je to x sezóna co hrají zase na špici tohle mám na mysli. Jiné kluby jako Baník, Liberec kteří taky vyhráli titul byli za rok v čoudu a hráli tužku. Plzeň se zatím stále drží a tohle mnozí vůbec nečekali a teď si to nějak neumí přiznat, že se trochu spletli.

      • Jarolím

       Chabix26.10.2014 21:46reagovat

       Pudou dolu. Po zimní pauze už to bude definitivní.

       • Jarolím

        Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:50reagovat

        Kam dolů? Vždyť ostatní celky v lize se melou mezi sebou a nejsou schopny pravidelněji vyhrávat, tak nevím kdo snad zatím kromě Jablonec může Plzeň ohrozit. Venku neumí hrát prakticky už vůbec nikdo a jen občasné a nepravidelné vyhrávání doma nikomu stačit nebude. Vidíš, že vepředu se dokonce drží i Baník to hovoří o úrovni ligy myslím za vše.

  • Jarolím

   Chabix26.10.2014 21:45reagovat

   Tak některým hráčům (brabec, Costa) roste forma. Konate se začíná zlepšovat v kombinační hře. Ostatní se drží svého standardu. Tak teď trochu odpočinku a proti Plzni bychom mohli načasovat ideální výkon celého týmu.

   • Jarolím

    Zakopaljsemtchyni26.10.2014 21:52reagovat

    Konaté se mi líbí, až na finální fázi a vlastní zakončení tam je takový zbrklý, kdyby vylepšil i tohle, tak by musel dávat poměrně dost gólů, protože šancí mívá poměrně dost. I dneska Dočkal mu to narazil dobře, ale blbě si to předkopl v rozhodující chvíli. Brabec nevím dneska nic moc proti Plzni musí hrát lépe. Costa oproti začátku sezóny nahoru jde.

   • Jarolím

    Kombinator26.10.2014 22:02reagovat

    Přesně, úplně to bije do očí, jak se Brabec s Costa rozehráli a jak se začíná Konaté sehrávat s Kadeřem. Costovi to pořád moc nejde směrem dopředu, ale dozadu to už snese přísnější meřítka. Hlavně je ale super, že máme stoperskou dvojici, která dobře čte hru a hodně předskakuje a získává spoustu míčů, pak se nám samozřejmě daleko lépe vytváří tlak na soupeře. Když hrál Kováč se Švejdíkem, tak to bylo přesně naopak a o to jsme to měli těžší a i z toho pramenily naše ztráty z úvodu soutěže.

82235 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha