Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • EL

  Zakopaljsemtchyni7.11.2014 10:47reagovat

  Zcela zasloužená výhra navíc i v docela pohodovém tempu, kdy proti nám stál úplně neškodný soupeř.

  Kdo chtěl Peltiera do Sparty?

  K čemu mýá být česko-slovenská liga, když jejich týmy mají takovou úroveň?

  A v neposlední řadě mnohokrát některými oslavovaný a zmiňovaný Milinkovič to měla být posila pro Spartu?. Vždyť je tragický a navíc ho x krát chytaly křeče, kdy ani toho moc nenaběhal.

  Jestli někdo vybírá posily tím stylem, že sleduje slovenskou ligu, která je slabá jako čaj, tak k tomu taky musí připočíst to, že jinde je to o několik levelů výše a to i naše liga je podstatně výše než ta jejich.

  No a na závěr asi 100 fandů Slovanu a Sparty se chtělo poprat v letenském tunelu v průběhu prvního poločasu. Takže tady to máme jasně a názorně uvedeno - Jim o fotbal vůbec nejde, kdy zápas dávno běží a oni ani nemají lístky jen se jdou poprat. Pokud jedou ven a lístky náhodou mají, tak udělají bordel jak v tom vlaku, tak následně na stadiónu nebo kolem něho. Včera věděli, že na Letné se jen tak poprat nepůjde, tak se ani neobtěžovali na stadión jít a chtěli si to rozdat jinde. Proto taky většina průserů těchto rádoby fandů je na venkovních výjezdech a ne na Letné, kde si to prostě jen tak nedovolí. A někdo tomu ještě bude říkat fandění a podpora klubu.

  Na závěr v dalším kole porazit Neapol a v Bernu dát příležitost hráčům z lavičky.

  • EL

   SFINGO7.11.2014 10:59reagovat

   když řekneš A, tak řekni taky B, Peltier prodělal za poslední roky vážnou operaci kolene, ktomu se přidali další zranění (včetně úrazu hlavy v zápase s Košicema), od té doby je úplně mizerný a to je fakt, a pochybuju, že se nekdy do nějaké formy, kterou mel v Trenčíně nebo při začátcích ve Slovanu ješte dostane. To samé Milinkovič, jehož patálie s kolenem začali už v Košicích, pak přišli si přetrhal kolenní vazy a hned, v posledních týdnech ho také zužovali zranění, jeden čas to i vypadalo na konec kariery, a ani u něj si nedelám iluze, že by se ješte dostal do nějake super formy.

   • EL

    SFINGO7.11.2014 11:03reagovat

    a klidně se ti přiznám, Peltiera když byl v Trenčíně, tak jsem ho chtěl do Sparty, stejně jako Milinkoviče s Nemanjou Matičem, když hráli v Košicích.

    • EL

     Zakopaljsemtchyni7.11.2014 11:06reagovat

     A Bagayoka jsi chtěl tuším taky nebo někdo jiný.

     Marně přemýšlím čím by byl pro nás přínosem a v čem je lepší než třeba takový Hybš na hostovačce.

     Pokud hráče z ciziny, tak musí být lepší než to co sami máme a to u těchto hráčů ze slovenské ligy budeš hledat jen těžko.

      

     • EL

      SFINGO7.11.2014 11:19reagovat

      o Bagayokovi jsem psal, že je lepší než Paushek, jinak jsem ho sem nechtěl. Ty si sem třeba chtěl Kabata, který se taky mimo madarskou ligu nikde neprosadil(s vyjímkou druhé rakouské). Už jsem několikrát psal, že momentálně na Slovensku stojí za něco jen mladíci Moses Simon a Hajradinovič z Trenčína, jinak je to bída.

   • EL

    Zakopaljsemtchyni7.11.2014 11:04reagovat

    Pokud jsou teda hráči bez formy nebo po zraněních co dělají v základní sestavě slovenského mistra? To je jako na vesnici, kde hrajou všichni co zrovna přišli na zápas? Už jen tohle vypovídá o kvalitě jejich ligy a mužstev.

    A teď řekni ještě za C - Aby jsi náhodou narazil na nějakého hráče ze slovenské ligy, který za něco stojí a třeba to i předvede jinde jako u nás třeba Kucka nebo dejme tomu Kweuke trochu, tak to musíš mít štěstí jako prase.

    Tady kolikrát vidím vypsaných více než 10 jmen z jejich ligy a hurá sem s nimi? Říkám je třeba brát v potaz, že jejich liga stojí prostě za starou bačkoru.

    V hokeji, když bude hrát někdo dobře v maďarské lize, tak to asi taky ještě nic moc neznamená co.

    • EL

     SFINGO7.11.2014 11:27reagovat

     tak to C, není případ jen slovenské ligy ne ? stejně na tom jsou mraky dalších soutěží a stejně se v nich najdou kvalitní hráči. To by pak v evropských top ligách nemohli hrát hráči z Afriky, Balkánu, Madarska nebo ani toho Slovenska. Ono i u nás v lize máš příklady hráčů, kteři přišli ze slabších lig a v naší se prosazují kvalitními výkony( viz. Romera, Mingazov, Litsingi, Mahmutovič apod)

  • EL

   LukyACS7.11.2014 11:31reagovat

   Já chtěl Milinkoviće a klidně to přiznám, v minulých sezonách hrál dobře, úvod sezony měl taky výborný, jako jediný ze Slovanu proti TNS zahrál, jinak by Slovan vypadl už v 2. předkole LM Úsměv Teď mi přijde, že mu to tam leze krkem a má to na salámu, každopádně do Sparty bych ho už nechtěl.

   Ovšem ty se svými tipy vždy 100% trefíš, viď? Např. různí Kabáti, Czvitkovicsové, Kerićové a další... O Kerićovi jsi nám tvrdil, jak bude o dva parníky platnější než Pekhart a taky jsi vychvaloval Juna, který v Jablonci nepředvedl vůbec nic Smích

 • Negativismus

  Spytihnef7.11.2014 10:24reagovat

  Tolik zajímavých pozitivních témat je k dispozici (např. vedení ve skupině EL, Lafata nejlepším sparťanským střelcem v evropských pohárech, krásné choreo...), ale tady se zas nedává a řeší jestli Lavička střídal o 10 minut dřív nebo později.

  • Negativismus

   SFINGO7.11.2014 10:33reagovat

   společně se Sorianem, Rusescem a Kane z Tottenhamu, snad jsem na nikoho nezapoměl Úsměv

  • Negativismus

   peterpan277.11.2014 10:43reagovat

   negativismus? No, spíš to vidím tak, že jsme porazili nejslabší tým, co kdy hrál EL, takže být nějak přehnaně pozitivní není na místě. Já prostě pořád v naší hře nevidím žádný posun oproti loňsku, a ono se to zase brzy ukáže - bohužel

  • Negativismus

   Standa Hejkal7.11.2014 10:48reagovat

   Tenhle zápas nám v podstatě po herní stránce nedal nic, tak není co chválit. Jinak první flek samozřejmě paráda, ale zajíci se počítají až po honu. To samé platí pro Lafiho, bilance úžasná, ale přes Chelsea nebo do LM nás nedostala.

 • pro pobavení

  SFINGO7.11.2014 10:13reagovat

  takisto aj Sparta je prijateľná. ten český futbal je dosť podobný tomu nášmu na mňa Sparta veru herne dobrý dojem neurobila a nečudujem sa, že nehraje skupinu LM. lebo je to mužstvo herne slovenského rangu nič moc moderné prvky, ale bohužiaľ Slovan má možno najhoršiu formu za posledných 5-6 rokov, ale stačilo mu to na skupinu do EL

  . No takovéto sebeujištování je jen cesta do pekel

 • Slovan

  SFINGO7.11.2014 10:07reagovat

  musím říct, že tak slaboučkej tým, jakým je Slovan jsem nikdy v základních skupinách evropských pohárů snad nevidel. Kluci to zvládli s přehledem, i když do první branky to bylo docela trápení, bez pohybu a bez přesné přihrávky dopředu( kromě pasu Matějáka na Konateho, ale to je prostě za 30minut šeredně málo) a s nesmyslným stahováním všech středových hráčů až takřka mezi stopery. Ani mi nepřijde, že nekdo vynikal, spíše od každého průměr a výhra se zrodila hlavně po týmovém výkonu. Tetka hurá na Slovácko, vyhrát a zase chytit vítěznou vlnu.

 • Klasika

  Mário Vdolek7.11.2014 10:04reagovat

  Zase prvních 20-30 minut bída k nekoukání než se to zlomí. Lavička opět neschopný střídat a když už tak samozřejmě ty dřevácký trio Vacek-Mareček-Bednář. Jestli chtějí hrát ještě na jaře tak tyhle pošlete někam do Jihlavy a kupte pořádnou konkurenci do zálohy a ne tyhle dřeváčký podržtašky.

  • Klasika

   koca9997.11.2014 10:09reagovat

   Těžko můžeš mít konkurenci když jou Hušby, Breznaník a Přikryl zranění.

   • Klasika

    peterpan277.11.2014 10:34reagovat

    Počkej, vždyť Přikryl v Plzni už hrál, ne?

    • Klasika

     koca9997.11.2014 10:59reagovat

     No včera nebyl ani na lavičce, takže v pohodě asi nebude.

     • Klasika

      Standa Hejkal7.11.2014 11:22reagovat

      Je zraněnej.

      • Klasika

       peterpan277.11.2014 11:34reagovat

       Už zase? By se hodil do Arsenalu

 • Překvapení a ”překvapení”

  peterpan277.11.2014 9:17reagovat

  Překvapilo mě, že Bednář do nikoho nezajel a ani se nedohadoval s rozhodčím. Překvapilo mě taky, jak slabě dokáže Dočkal zahrát. Člověk o něm nějak nevěděl a když už se dostal k míči, spolehlivě o něj přišel. A ze všeho nejvíc mě ”překvapil” lavička svými střídáními. Může mu někdo říct, že se může střídat třeba i v poločase?

  • Překvapení a ”překvapení”

   zkusenac7.11.2014 9:30reagovat

   Člověče, mě zase překvapuje, že nejsi náš trenér...

   • Překvapení a ”překvapení”

    peterpan277.11.2014 9:45reagovat

    Tak to, že Lavička nesmyslně střídá nebo vůbec nestřídá, i když by měl, vidí úplně každej...kromě tebe asi

    • Překvapení a ”překvapení”

     koca9997.11.2014 10:12reagovat

     Především v zápase jako byl tento, se mělo střídat daleko dříve aby si kluci trochu orazili, je logické, že nemůžou zvládat zátěž 3 soutěží + repre. Na Dočkalovi je únava už znatelná i Kadeř mi přijde slabší.

 • Včerejší mač

  Víťák z Cé Osmičky7.11.2014 8:29reagovat

  Nejlepší na zápase bylo choreo. Myslím, že to byla nejlepší prezentace na protilehlé, co pamatuji. Hotovej pamlsek, jen škoda, že se poničil nápis ”VELKÝ KLUB”

   

  Lafyho góly stejně jako Matějákovy pasy perfektní. Trošku slabší výkon od Timmyho -> do kombinace je skvělej, frnkne kdekomu, míč mu lepí, fotbalový myšlení má, jen ta finální fáze hapruje. Přitom je vidět, že si pokrýt míč dokáže a vystřelit taky umí, je to holt jen o hlavě a získání klidu, třeba se to u něj povede jakou W. Bonyho.

   

  Slovan slaboučkej, bez motivace, bez šťávy, přijeli jen jako atrakce, trapný tým. Hlavně žádnou federální ligu proboha.

 • Kvalita soupeře

  Standa Hejkal7.11.2014 7:47reagovat

  Kvalita soupeře byla jasné patrná z toho, že se ani #lordbednar nedokázal ztrapnit, protože byl na úrovni hráčů soupeře, nikoli daleko za ní, jako ve všech ligových zápas. Jinak doufám, že skóre 7:0 se slovenským mistrem + ta fackovačka definitivně utnou úvahy o společné lize. Jestli bude 12. Příbram nebo Slovan je úplně jedno.

 • Slovan

  Dynamo7.11.2014 7:21reagovat

  Já ani nevím jestli Sparta předvedla kvalitní výkon, nebo to bylo na půl plynu.

  Takhle slabý tým na Letné v letošní sezoně hrát nebude.

  Slovan braly v 60.minutě křeče, Franta Straka s nima snad chodil chlastat a vůbec netrénovali.

  Jinak dobrý výhra, teď je důležité vyhrát i v neděli

 • DJDriver7.11.2014 0:27reagovat

  Jediný co mě nastalo byl ten blbec podemnou co roztrhal to choreo

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha