Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Největší absurdita akademií

  dominik276.12.2014 19:10reagovat

  Tak jsem konečně dočetl toho Hřebíka a koukám, že on to vidí velmi podobně. Že by hráči ve věku 15-20 let ve fotbalově úspěšnějších zemích byli členy nějaké národní akademie, je navíc v podstatě kec. Naše ”akademie” by se těm západním až tak nepodobala.

   

  Dále bych zmínil, že iSport upozornil, že velmi výrazný počet reprezentantů je ze Sparty a Slavie, takže bych připomněl ještě jeden fakt.

   

  Konkrétně ve Spartě trénuje s áčkem Patrik Schick, za normálních okolností by to platilo třeba i pro Martina Matouška, který je teď zraněný. Příležitostně však trénují s áčkem i další hráči juniorky nebo A-dorostu. Teď by už tuhle možnost neměli, protože by museli být s akademií, kde by v trénincích místo Matějovského, Dočkala nebo Lafaty potkávali stejně staré neznámé hráče z Plzně nebo Příbrami.

   

  A nechci ani domýšlet, jak by to vypadalo, kdyby si trenér v akademii usmyslel, že útočníka Sparty bude připravovat jako pravého beka, ještě v nějakém jiném rozestavení, protože se mu tam lépe hodí. Chudák kluk by se v pátek připojil ke svému týmu a nevěděl by, co má vůbec hrát...

  • Největší absurdita akademií

   Dynamo6.12.2014 19:19reagovat

   pokud tento tragický návrh projde, musí se mu Sparta podřídit?

   • Největší absurdita akademií

    dominik276.12.2014 19:28reagovat

    Tak asi by Sparta neprotestovala proti něčemu, co se jí netýká...

  • Největší absurdita akademií

   standis6.12.2014 19:26reagovat

   Tak akademie je pro mládež, která má ambice se dostat do mužského vrcholového fotbalu a kvalitním vedením jim k tomu pomoct. Pokud již dodostenec trenuje s A týmem, tak co by dělal v akademii?Smích Vůbec nepředpokládám, že by mysleli, že hráči jako dříve Baroš, Polák, Rosický, V. Kadlec v 18 letech a další jiní chodili ještě do akademie.

   • Největší absurdita akademií

    dominik276.12.2014 19:31reagovat

    Ale to se netýká jenom těchhle notoricky známých talentů. Ve Spartě trénují s áčkem například Miskovič, Špaček, Milan Kadlec, nebo třeba Eichler. Nakonec zjistíš, že vlastně většina těch odvedených ve věku 17+ už trénuje s ligovými týmy.

    • Největší absurdita akademií

     standis6.12.2014 19:42reagovat

     Tak pokud trenují s ligovými týmy, tak nastává závěrečná fáze jejich výchovy a tam už akademie není potřeba. Nedělej zase z nich úplné pitomce. Akademie mají vytvořit podmínky a pokud je hráči už mají v ligových týmech, tak jsou to samozřejmě lepší podmínky pro jejich rozvoj než akademie. A jak říkal Hřebík po vzoru Francie - nejdůležitější je věk 12-14 let a tam s nima úplně souhlasí.

     A za další - já si myslím, že pro Spartu vůbec nebude problém prokázat, že akademie, které se chtějí budovat, tak jedna z nich už je ve Spartě. Hráči mají k dispozici kvalitní vedení i kvalitní zázemí pro treninky.

 • Mládežnické akademie

  dominik276.12.2014 18:01reagovat

  Přidám také pohled svůj, jakožto člověka příležitostně pracujícího u fotbalové mládeže:

   

  1) Děsí mě, že by existovala nějaká centra, kam by se hráči sjížděli až čtyřikrát týdně, a to prakticky nezávisle na jejich věku. Podle mě by hráč měl mít právo hrát za klub blízký jeho bydlišti, chodit do školy jak je zvyklý a ve volném čase si dělat co chce. Pokud bude mít možnost dobrovolně a po dohodě s klubem využít nějakých lepších podmínek, tak klidně, ale určitě by mu to nemělo být nařízeno. Co potom má dělat hráč, který bydlí a studuje třeba někde v Domažlicích, hraje za Plzeň a nyní mu bude nařízeno, že má trénovat v Praze? To aby raději s fotbalem skončil.

   

  2) Chápu, že některé kluby ke své mládeži přistupují hrozně, ale v praxi to bude vypadat tak, že hráče seberou spíš Spartě nebo Slavii. Především jejich fotbalisté patří do užších výběrů, přitom právě tyto kluby jim poskytnou nejlepší podmínky. Ať je účast v akademiích dobrovolná a své hráče tam v případě zájmu posílají týmy, které své naděje vychovávají tak akorát pro ČFL nebo divizi.

   

  3) Na druhou stranu bych se zase nebál, že pod vedením Vrby, potažmo Malury, Čvančary nebo Janouška budou ty hráče vést špatní trenéři. Věřím, že by případné akademie byly zaštítěny kvalitou. Podle mě je však zřizování akademií hrozně složité a i pro samotné hráče to z mého pohledu bude zbytečná psychická a časová zátěž.

   

  MOJE NAVRHOVANÉ ŘEŠENÍ:

   

  Ať FAČR více dbá na to, aby kluby vychovávaly své kluky pro fotbal. Ať jejich soutěže vedou rozhodčí, kteří důsledně trestají fauly, zdržování nebo simulování. Ať se v jednotlivých klubech nedává trenérům jako prvořadý cíl vyhrát svou soutěž, ale raději ať posouvají nejnadanější hráče do vyšších kategorií a snaží se hrát především fotbal, a to i za cenu horšího postavení v tabulce. Ať se v mládežnických soutěžích sestupuje a postupuje za jiných podmínek. A ať není pro mladého hráče tak komplikované změnit klub, když má možnost jít za lepším nebo někam, kde by víc hrál. Z mého pohledu jsou především hráči bez profesionální smlouvy přehnaně drazí. Ať se menším klubům se odvádějí větší kompenzace až v případě přestupů po podepsání profesionální smlouvy.

   

  Zřídit nějaká tréninková centra, kam mohou lepší mladí hráči chodit absolvovat kvalitnější tréninky, proč ne? Ale ať má hráč, klub, rodič nebo i ten agent právo volby.

  • Mládežnické akademie

   atraps26.12.2014 18:10reagovat

   Na bod 1 se ptám o řádku níž.Ty jsi vše vzal rozebraně ale i tak vychází celé šité horkou jehlou a hlavně dobře placená práce pro trenéry kteří by se normálně mládeži nezabívali.

  • Mládežnické akademie

   Dollaruss6.12.2014 18:10reagovat

   Pod tohle se nedá nic jiného než podepsat. Souhlas

  • Mládežnické akademie

   LukyACS6.12.2014 18:11reagovat

   Mně by stačilo u všech klubů něco takového http://www.fapribram.cz/#!parametry-akademie/ce6f ať ti nejstarší zůstanou u prvoligových klubů a klidně ať si na to částečně dohlíží i FAČR. Nějaké kempy 1 měsíčně, ať klidně také jsou, ale ty povinné odvody hráčů pod dohleded svazu jsou podle mě na nic a mohou být i kontraproduktivní, jak už tu bylo řečeno, bál bych se toho, že je pak trenéři v klubu nepostaví, když je přes týden neměli u sebe.

   • Mládežnické akademie

    dominik276.12.2014 18:23reagovat

    Kemp 1x měsíčně je dobrý nápad, i když já myslím, že takhle už v podstatě funguje reprezentace, která taky pořádá různá soustředění a kempy. ´

     

    Každopádně já bych viděl řešení ještě jinde. Ať FAČR najímá lidi, kteří budou navštěvovat přímo kluby a dohlížet na vývoj hráčů tam. Ať experti z asociace prověří vybavení posiloven, kvalitu hřišť, zapojení lékařů, masérů a fyzioterapeutů nebo i kvalitu jídelen v tréninkových centrech. Případně ať FAČR posílá své lékaře, fyzioterapeuty a maséry do klubů, ať tam příležitostně vypomohou. Ať FAČR platí a zajišťuje reprezentantům potřebné operace nebo léčebné kúry, aby tím nebyly zatíženy kluby nebo hůř, samotní rodiče - což se kolikrát opravdu děje.

     

    Odvádět hráče, kolikrát už jako děti, někam prakticky na vojnu, to nevidím dobře.

  • Mládežnické akademie

   standis6.12.2014 18:19reagovat

   Já bych šmahem akademie nezatracoval, funguje to ve světě a dobře. Dle mého je to dobrá myšlenka, je jí potřeba doladit. A právo volby? Stejně musí v konečné fázi rozhodnout rodiče a agenty bych od toho rovnou vyhnal. Tady jde hlavně o to zabezpečit všem talentovaným možnost rozvoje a to jim kluby ve většině případů neumožnují. Sparta je vyjímka.

   • Mládežnické akademie

    LukyACS6.12.2014 18:21reagovat

    Já hlavně nechápu, že se to nesnaží konzultovat s kluby, a jak Hřebík říká, i s odborníky. Tohle je prostě nepochopitelné. Obzvlášť Hřebík by do toho měl být zapojen.

    • Mládežnické akademie

     standis6.12.2014 18:25reagovat

     Pak je tady další věc, tady se zavádí v podstatě to, co již tady bylo dobře vymyšlené za minulého režimu - treninková centra mládeže. Na jejich v podstatě zrušení doplácí sport ve všech odvětví, to ti řekne každý, kdo ve sportu dělá dlouho.

   • Mládežnické akademie

    dominik276.12.2014 18:37reagovat

    Pokud agent spolupracuje s hráčem na základě smlouvy s ním nebo s jeho rodiči, pak to není někdo, koho bys mohl vyhnat. Je to člověk, kterého je třeba chtě nechtě respektovat. Nakonec někteří agenti svým hráčům zajišťují i různé dodatečné kempy a tréninky, což nakonec není špatné. Jestli rodiče mohou rozhodovat o tom, zda jejich syn může odmítnout být přes týden s jakousi reprezentací, tím si jistý nejsem. Myslím, že tam dost možná budou i nějaké pojistky, že ten kluk tam neodcestuje jen v případě zranění, což znamená, že nebude moct trénovat a hrát za svůj klub, jak se mu zachce.

     

    Pokud mají mladí hráči šanci na správný rozvoj jen ve Spartě, Slavii nebo nově Příbrami, tak ať jim je umožněno tam přestoupit. Proč má Sparta vysolit půl miliónu za šestnáctiletého hráče nějaké vesnici, kde ten fotbalista nemá smlouvu, nedostává peníze a nemá podmínky pro svůj rozvoj, protože se tam hrají pralesní soutěže? Ať ten vesnický klub dostane víc peněz, když ten hráč ve dvaceti přestoupí někam dál, kdy už bude mít smlouvu. Dneska větší klub přivádí dorostence v rámci ČR prakticky výhradně na hostování, což z mého pohledu komplikuje zacházení s ním a v konečném důsledku z toho dost možná nic nemají ani ty malé kluby.

  • Mládežnické akademie

   Dynamo6.12.2014 18:42reagovat

   zásadní otázky zní: 1)Má Sparta na to, aby přijetí současné podoby návrhu zabránila? 2) Pokud bude návrh nedejbože přijat, musí se mu Sparta podřídit?

    

   Celé to vnímám jako další penězovod na kterém bude profitovat Berbr a spol...

 • Ještě k akademiím

  standis6.12.2014 17:10reagovat

  Pelta nechal rozhodnout Vrbu a ten jako samozvaný genius rozhodl. Bez konzultací s kluby - asi zapomněl, že hráči jsou klubů a ne svazu. Proti navrhovanému modelu není jenom Sparta, ale i Brno. A Hřebík dává logické argumenty proti:

  - je to nedostatečně připravené a nekonzultované s kluby ani širší odbornou veřejností.

  - je pro, aby to bylo pro děti 12-14 let a pak byly akademie v klubech jako ve Francii

  - v Belgii mají sice akademie i pro dorostence, ale ti jsou zároven každý v klubech

  - v podtextu jasně říká, že musejí být připravení vzdělaní treneři na tuto činnost a to chvíli trvá

   

  Vypadá to, že stvořili kočkopes, i když tvrdí, že to jinde ve světě je také takové. Není.

  • Ještě k akademiím

   Dollaruss6.12.2014 17:36reagovat

   Co jsem četl tak Sešívky se k dokumentům o tom projektu dostali prý ve čtvrtek. To, že to s kluby nikdo nekonzultoval a dokumenty o projektu dostávají ani ne týden před valnou hromadou, která se tím bude zabývat je hodně divné.

   Neříkám, ale že by mě to v našem fotbale překvapilo takové chování.

  • Ještě k akademiím

   Dollaruss6.12.2014 17:39reagovat

   Navíc si nemyslím ani to, že to bude prospěšné pro hráče. Nejde jen o trenéry, které svaz dosadí, ale hlavně o to, že hráči z těch akademií nebudou díky tomu projektu dostávat moc šancí ve svých mateřských A-týmech. Já totiž být trenér tak mladýho kluka, který bude k dispozici na 1-2 tréninky s týmem týdně nepostavím do sestavy.

  • Ještě k akademiím

   spartas6.12.2014 17:45reagovat

   A když se tam rozhodneme hráče prostě neposílat, tak co? Ti hráči jsou snad naši, takže je bude trénovat Sparta a hotovo.

   • Ještě k akademiím

    Dollaruss6.12.2014 17:53reagovat

    To by mě také zajímalo. Pokutu snad za to dostat nemůžem. Hráče trestat je také blbost. Dle mě na tom budou hráči jen škodní, ale můžu se mýlit.

   • Ještě k akademiím

    standis6.12.2014 17:55reagovat

    Ono půjde také o peníze. Akademie budou dotované svazem (státem) a tak logicky si chtějí rozhodovat sami a kontrolovat tok peněz. Na tom zase nevidím nic špatného. Podle modelu Hřebík by akademie by v dorostu měly být v klubech a tak logicky dostávat dotace kluby.

    Nevím to jistě, ale na mládežnické centrum na Strahově Sparta pobírá také nějaký grant.

    • Ještě k akademiím

     atraps26.12.2014 18:05reagovat

     Spíš by mne zajímalo jak to má fungovat.Kde budou chodit do škol,nebo kde budou bydlet.Kde a za koho budou hrát?Centrum a Sparta je jasná,tam je všechno ale přesto je dojíždění pro mladé náročné.

  • Ještě k akademiím

   Avhred6.12.2014 18:03reagovat

   Četl jsem to, Hřebík má pravdu. Jeho skalní odpůrci mu mohou spílat do benešovských paviánů, ale konkrétně o téhle problematice ví Hřebík daleko víc než Vrba s Peltou a všemi těmi svazovými odborníky dohromady.

 • rosický

  maninho6.12.2014 17:07reagovat

  jaká by to byla posila, kdyby byl pořád jenom zraněnej :D

  • rosický

   Kombinator6.12.2014 17:11reagovat

   Jednak je často zraněnej v Anglický lize, u nás by na tom byl určitě daleko líp a jednak i kdyby odehrál za sezónu 20-30 zápasů, tak by to bylo pořád super, protože jeho kvalita je naprosto jinej level než je Synot liga.

  • rosický

   Pindruch6.12.2014 17:12reagovat

   Rosa by si tu naší sranda ligu dával s prstem v nose i kdyby měl jednu nohu, byl o berlich a ještě k tomu na vozíku Úsměv

 • Mahmutovič

  Avhred6.12.2014 16:24reagovat

  Mahmutovič:

  ”Viktorka o mě měla zájem delší dobu. I když se tenhle týden ozvala i Sparta, zájem Plzně byl dlouhodobější a konkrétnější. Vedení mi jasně prezentovalo své představy o mé pozici v týmu, o stylu, i o cílech klubu.”

  Volně přeloženo:

  ”Ve Spartě bych si stejně nekopl, v konkurenci nezničitelného a neomylného myslivce Davida Lafaty bych neměl prakticky žádnou šanci, takže jsem se rozhodl pro západočeskou Barcelonu, neboť prorazit mezi všemi těmi humoristy typu Tecla, Bakoše, Holendy nebo Chramosty bude nejspíš mnohem snazší.”

  • Mahmutovič

   atraps26.12.2014 16:47reagovat

   Klidně se může stát že se mu nebude dařit.Koubek jej posadí a on jim rozloží mančaft.V každém případě jde hrát a nemusí to být pravda.Údajně něco jako kolektivní duch mu nic neříká.

 • Rosický

  Spytihnef6.12.2014 15:33reagovat

  Tak Rosa už není ani na lavičce.

  • Rosický

   spartas6.12.2014 15:38reagovat

   Je zraněnej.

  • Rosický

   Skleepy6.12.2014 16:11reagovat

   Problém se stehnem.

   • Rosický

    Spytihnef6.12.2014 16:18reagovat

    Aha dík, já to nemohl nikde dohledat.

    • Rosický

     Avhred6.12.2014 16:25reagovat

     Psali to dneska ve Sportu.

  • Rosický

   LukyACS6.12.2014 16:52reagovat

   Wenger OUT!

   • Rosický

    Chrod6.12.2014 17:00reagovat

    Já bych především vyhodil všechny fyzioterapeuty a zamyslel se nad způsobem tréninku... mít prakticky neustále zraněnejch 5 hráčů základní sestavy + 5 dalších, to už není náhoda...

  • Rosický

   standis6.12.2014 16:58reagovat

   A Arsenal v půli prohrává ve Stoke 3:0. Nechápu, proč ho nenechá občas hrát. Kdyby vyhrávali jako Chelsea, ale takhle?

 • Hřebík vs ”akademie”

  Pindruch6.12.2014 13:30reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/221835/sparta-a-dalsi-chteji-jine-akademie-odpovednost-ma-nest-klub.html

  • Hřebík vs ”akademie”

   kritik6.12.2014 13:35reagovat

   Záležitost která bude na úrovni Juniorské ligy.

   • Hřebík vs ”akademie”

    Pindruch6.12.2014 13:40reagovat

    Ale tady přece nejde vůbec o nějakou soutěž, četl jsi to? Jde o to, ze by Sparta ztratila vliv na své nejlepší hráče a úplně by to rozmetalo nějakou smysluplnou koncepci v klubu.

    • Hřebík vs ”akademie”

     kritik6.12.2014 13:48reagovat

     Cápeš mnou napsané

      

     Chápeš mnou napsané?

      

     ,

     • Hřebík vs ”akademie”

      atraps26.12.2014 16:54reagovat

      Celá akce nebude mít dlouhé trvání.Vyberou se peníze z dotací a vše v tichosti skončí.JL je stejný paskvil.

    • Hřebík vs ”akademie”

     kritik6.12.2014 13:57reagovat

     Stejná blbost jako rozhodnutí o poviném týmů juniorů ,kteří hrají soutěž o ničem na úkor zrušení Btýmu .Každý at si vychová svoje a nikdo nebude nikoho napadat co do toho investoval.

     • Hřebík vs ”akademie”

      Ferry6.12.2014 14:28reagovat

      Šije se příliš horečně. Proč? Možná proto, že s projektem se pojí dotační peníze ze státní kasy a od UEFA. A ty je zapotřebí využít.

       

      Tak tohle je přesně ten kámen úrazu.Navíc,nevím,proč se Vrba diví,že si kluby hájí své zájmy.To je přece jasný jako facka.Další problém jsou trenéři v těch akademiích.Kdo a jak je tam bude dosazovat a na jakých principech?Osobně se domnívám,že tam nebudou lepší trenéři než mají top týmy.

      A další věc je,že tímto bysme v podstatě vyhodili většinu peněz investovaných do tréninkového centra na Strahově.Prostě si myslím,že za výchovu mládeže by si měl odpovídat každej klub sám s tím,že mládežnickým talentům z celé republiky by se mohli dělat různé kempy,srazy atd.třeba jednou za měsíc či tak podobně,ale primárně by trénovali ve svých klubech.

     • Hřebík vs ”akademie”

      Chabix6.12.2014 17:19reagovat

      Nemyslím si, že by to byla úplná blbost jako juniorská liga. Bohužel se nikde nepíšou podrobné informace, jak by to mělo fungovat.

      • Hřebík vs ”akademie”

       atraps26.12.2014 17:26reagovat

       To bude asi tím že nikdo nemá přesnou představu jak by to fungovalo.Nejen politici v debatách rádi používají porovnání že se jedná např o německej model.Že se ale na naše poměry nehodí se příjde až dodatečně.

  • Hřebík vs ”akademie”

   Dollaruss6.12.2014 16:01reagovat

   Nejvíce mě na tom zaráží to, že o tom kluby nikdo včas neinformoval a nevedla se s nima diskuze. Pokud tenhle návrh projde tak si myslím, že to dopadne jako slavná juniorská liga o kterou nikdo nemá zájem. Fanouškovsky neatraktivní díky ”super” výběru termínu, kvalita zápasů také není valná a kde je slibovaná mediální pozornost? Co si pamatuji tak dávali snad jen jedno derby v TV a to je vše.

 • Vůch

  LukyACS6.12.2014 13:17reagovat

  Má talent, v minulosti na to dost kašlal, tak ho v Teplicích posadili, zapracoval na sobě až teď, teď mu hodně vyšel půlrok, ale nevím no, mu to v Plzni zase může stoupnout do hlavy, já takové ”mistry světa” jako je on nebo Zeman nemám rád.

  V únoru mu je 24 let a v tomhle věku už je to hráč, který začíná patřit do střední fotbalové generace a měl by to být v podstatě hotový hráč, a to mi nepřijde. Za 65 zápasů dal jen 6 branek, z toho teď 4 na podzim. Je o rok starší než Přikryl s Krejčím a lepší mi rozhodně nepřijde, Konaté je taky lepší než on. Já bych ho k nám nebral.

  • Vůch

   LukyACS6.12.2014 13:28reagovat

   Takovej Kopic, i když k němu mám výhrady, tak je jen o půl roku starší, hraje v základu pravidelně a potvrzuje svojí kvalitu i gólovou produktivitou, za 3 a půl sezony už nastřílel 24 branek. Takže ve srovnání s Vůchem bych měl jasno, koho bych chtěl. Kopic je hráč, kterého může dost pomoci i v základu.

  • Vůch

   kritik6.12.2014 13:29reagovat

   Jestli má jít nahoru je Plzen jediná možnost.Jablonec momentálně jede ale nevěřím v jeho úspěch v případném poháru.K nám se nehodí.

 • Kopic

  Dynamo6.12.2014 12:55reagovat

  Pokud Šádek tvrdí, že o Kopicovi nejednají, může to velmi snadno znamenat pravý opak.

  • Kopic

   Azog6.12.2014 13:38reagovat

   Vážně? Údiv

 • Asi proti všem

  kritik6.12.2014 12:34reagovat

  Letošní zimu bych doporučoval klidné trénování a nikoho do áčka netahat.V kádru máme hráče kteří se dostávali na hřiště minimálně a do toho bych šel.Dát jim najevo šanci na základ.V případě dobré nabídky by případně mohl odejít Hušbauer a o jeho místo at se ostatní porvou.

  • Asi proti všem

   Capo6.12.2014 12:42reagovat

   Kádr máme dostatečně široký, ale pokud odejde někdo ze základu (teď asi Hušby), tak musí někdo kvalitní bezpodmínečně přijít. No a další jedno nebo dvě doplnění kádru, kde nás trochu tlačí bota, neni nikdy na škodu, konkurence je nutná, jinak se nebude za chvíli o co rvát.

   • Asi proti všem

    kritik6.12.2014 13:05reagovat

    Stále je o co.Na hostování je třeba Sýkora.Nejen on ale i další se rozhodně do Sparty vrátit chtějí ale ne proto aby seděli.

  • Asi proti všem

   Standa Hejkal6.12.2014 12:49reagovat

   Kádr v létě poměrně jasně ukázal, že na LM nemá a posily musíš přijít právě s výhledem na zisk titulu, to bude ještě boj, tak i s výhledem na kvalifikační boje, kde prostě nutně potřebujeme kvalitu. Jeden útočník, Kopic(?), stoper musí přijít. Konkurence je fajn věc, ale takový Přikryl, Bednář, Nešpor, Kováč, to konkurence v podstatě není. Konkurence je pro mě hráč s ambicemi na základní sestavu a to u nás splňuje snad jen Lukáš Mareček a Marek Štěch, zbytek je jasná lavička, dokud se někdo nezraní.

   • Asi proti všem

    kritik6.12.2014 12:57reagovat

    Co by čekalo na nově příchozí?Také Lavička1 a lavička2ÚsměvPrávě problém s nepostupem do LM doslova rozhodil celý tým.I při posílení by stejně nebyla konfrontace mimo ligu žádná.Spíš by se měli vytipovat hráči kteří by přišli po skončení ligy.

    • Asi proti všem

     atraps26.12.2014 17:11reagovat

     Přesně.A vyzkoušet Breznaníka,Nešpora a Schlicka ve hře.Jen nenabrat další pro které začneme hledat hostování.BALAJ+PAUSCHEK+GILL+JUHAR že si u nás zahráli.

  • Asi proti všem

   Dynamo6.12.2014 12:57reagovat

   vždyť nemáme útočníka. Lafata nemládne a když se zraní na měsíc tak co? Přikryl Bednář Nešpor ani Schick ho nenahradí.

   • Asi proti všem

    kritik6.12.2014 12:59reagovat

    Říkáš ,nenahradí a jak mají dokázat opak.Na hřiště se nedostávají a těch pár minut v závěru nic neukáže.

   • Asi proti všem

    LukyACS6.12.2014 13:19reagovat

    Vždyť si Nešpora do Sparty chtěl a říkal jsi, že je to skvělá náhrada, teď v podstatě říkáš, že na Spartu nemá...

    Já si myslím, že klidně hrát může, stejně jako Přikryl, ale jednoho útočníka místo Bednáře bych klidně bral.

    • Asi proti všem

     kritik6.12.2014 13:33reagovat

     Při stylu naší hry je jeden ůtočník pro Lavičku až moc.Příbram byla možnost jednoho vyzkoušet a kdo šel na hřiště ,víme.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha