Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Středová řada

  Dynamo5.1.2015 16:33reagovat

  Lavička řekl, že chceme posílit do středové řady. Kopic mi tedy jako středový hráč nepřijde. Navíc Pelta ho chce udržet do léta.

   

  • Středová řada

   SFINGO5.1.2015 16:36reagovat

   těžko říct na koho máme políčeno, to už i Ládík by chtěl ven, tak by asi nebylo od věci udělat toho Nivalda

  • Středová řada

   Spytihnef5.1.2015 16:40reagovat

   Středový hráči jsou na hovno, když se většina zápasů hraje o víkendu.

   • Středová řada

    Poldi5.1.2015 16:44reagovat

    co jsem pochopil, tak hlavni cil vedeni je hrat i zapasy ve stredu...a na to potrebujes i stredovy hrace. Ti nasi zatim nezvladali moc ani ctvrtky :)

  • Středová řada

   honzaspartan5.1.2015 16:42reagovat

   Středovou řadou byla myšlena záloha včetně krajů. Tam Kopic spadá.

   Nebo ti snad příjde jako obránce nebo hroťák?

  • Středová řada

   Skleepy5.1.2015 17:34reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

   • Středová řada

    adam5.1.2015 20:54reagovat

    Na obranu Dynama je potřeba říct, že i novináři to dost často pletou.

 • Špatné zprávy

  DaveACS5.1.2015 16:19reagovat

  Jsou ze dneška dvě.

   

  Jednak je Rosický asi utopie.

  Zadruhé se nelepší stav Nešpora. Ač si tady všichni o něm myslíte své, tak je to útočník číslo 2 a je přínosný pro Spartu.

  • Špatné zprávy

   SFINGO5.1.2015 16:27reagovat

   čím konkrétně byl do dnešní doby přínosný Nešpor, kromě branky Bohemce po kiksu jejího golmana?

   • Špatné zprávy

    DaveACS5.1.2015 16:41reagovat

    Když nastoupil, byl přínosnější než Bednář. Píšu, že v tuto chvíli je pro Spartu přínosný.

    • Špatné zprávy

     SFINGO5.1.2015 16:47reagovat

     vždyt v lize nastoupil snad jen ve třech zápasech a odehrál sotva 100minut, v pohárech hrál jen při propadáku v Tallinu. Stabilně je zraněn, to už se sním táhlo v Bolce a na Bohemce a my za něj přesto dali snad 12 mega. Přínos+cena = mizerie

 • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

  spartas5.1.2015 16:12reagovat

  První posila je Jánoš na beka, druhá bude Kadlec, ale je šíleně složitý to vyjednat, protože bundesliga, navíc Vašek přemýšlí, co dál s kariérou. No a nakonec středový hráč. Jméno nepadlo a ani bych se nedivil, kdybychom nakonec řekli, že je to mistr Indie. Jako červená nit se pak linula celým rozhovorem teze, že kádr je vynikající a nikoho v podstatě nepotřebujem.

  • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

   DaveACS5.1.2015 16:16reagovat

   Tak ale ona ta poslední věta je pravda. Kádr vynikající je, a pokud se nesejdou takový zranění, jako na konci sezky, tak opravdu nikoho nepotřebujeme.

   • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

    SFINGO5.1.2015 16:25reagovat

    rád bych ti připomenul, že ten vynikající kádr nepostoupil do LM přes průměrný evropský tým Malmo a to mu nikdo nechyběl. Stejně tak nezvládl ani postoupit asi z nejlehčí skupiny EL.

    • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

     majtin5.1.2015 18:39reagovat

     Ale to nebyl problém síly kádru.

     • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

      honzaspartan5.1.2015 19:30reagovat

      Byl to problém síly kádru.

      Proti Malmo hořeli stopeři Kováč se Švejdíkem a nepodržel ani brankář Bičík.

      V EL si tým vedl výborně, než přišlo na rozhodující zápas, ve kterém se na hřišti potulovali naši dvorní a univerzální náhradníci Mareček s Přikrylem.

   • Posily - jednoduché shrnutí pro líné

    honzaspartan5.1.2015 16:40reagovat

    Těch zranění se naopak během podzimu moc nesešlo, což bylo naše velké štěstí. Hráči základní sestavy byli vesměs zdraví.

    Pouze na začátku sezony hrála stoperská dvojice Švejdík-Kováč, což nás stálo LM, a zranil se Hušbauer, ale ten měl stejně špatnou výkonost. Ke konci se zranili Vácha a Lafata.

    Měli jsme opravdu veliké štěstí, protože nemáme adekvátního náhradníka na žádný post v záloze a ani za Lafatu. Ano, zaplácli jsme to v případě nutnosti Marečkem nebo Přikrylem, ale ti kvalitu dlouhodobě neprokazují a nejsou pro tým přínosem. Takže zbývá snad jedině Konaté, ale to také není žádné terno a dlouhodobě (zatím) v základní sestavě nastupovat nemůže.

    A co kdyby těch hráčů ze zálohy vypadlo najednou víc, což by nebylo nic neobvyklého? Měli bychom veliký problém a ztráceli bychom body.

    Že byli zranění věční marodi Breznaník s Nešporem snad nemůže nikoho překvapit a nikdo to nemůže brát jako smůlu. Stejné je to s Bednářem.

    Potřebujeme nutně posílit hráčem, který má kvalitu na boj o základ a vytvořil by konkurenci pro naše hvězdy, které jí potřebují jako sůl. Například Kopic by vytvořil konkurenci pro Krejčího, Hušbauera i Dočkala. A Pavelka by mohl hrát na jakémkoliv postu ve středu zálohy a odváděl by určitě lepší výkony než Mareček.

    Stejně jako mnozí bych tu hodně uvítal i Skaláka.

 • Nové herní styly

  Capo5.1.2015 14:39reagovat

  Nejvíce mě optimismem nabíjí, že chtějí pracovat i na dalších stylech. Tak doufám, že se konečně v přípravě dočkáme třeba klasického 4-4-2 v co nejsilnější sestavě, aby to pak nebylo jak doteď, že když už v závěru pošlou na hřiště druhého útočníka, tak stejně pobíhá kdesi na křídle popř. jeho příchod vytlačí Lafatu po většinu času mimo vápno.

  • Nové herní styly

   Dynamo5.1.2015 15:02reagovat

   který tým v Evropě ještě hraje 4-4-2?

   Já bych raději 3-5-2, to je modernější a flexibilnější rozestavení

   • Nové herní styly

    Capo5.1.2015 15:15reagovat

    Taky může být, ale klasické 4-4-2 bych nepodceňoval. Všechny moderní čtyřobráncové systémy z něj vycházejí a je to jen o tom jak přerovnat zálohu a útok.

   • Nové herní styly

    SuperSiffredi5.1.2015 15:51reagovat

    352 hrát nemůžeme, někde by nám hráči přebejvali a jinde by jich bylo zoufale málo.

  • Nové herní styly

   pubi5.1.2015 15:10reagovat

   4-4-2?! Jako že vrátit se k zastaralému systému bude ten krok vpřed? Smích Z mýho pohledu to bude systém opět vycházející ze 4-5-1, akorát s rychlejším útočníkem, ostrými kraji (tzn. s Dočkym uprostřed) a obecně rychlým přechodem. Prostě takový brejkový systém, který budeme moc využít třeba při venkovních zápasech v Evropě..

   • Nové herní styly

    Capo5.1.2015 15:20reagovat

    Nechci aby 4-4-2 byl nějaký startovní systém Úsměv Tohle je jasný, že budeme vycházet ze současného systému a na tom brejkovém stylu měli dělat už dávno. Mně spíš jde o to, když se ten zápas nevyvíjí dobře a my ani blbejch 20 minut nejsme schopni hrát s dvěma útočníky na hrotu. Vždycky je z toho akorát bramboračka, kdy se jen stěží dostaneme k centru, aby na něj nabíhali oba dva útočníci.

    • Nové herní styly

     SFINGO5.1.2015 15:24reagovat

     v tomhle má Capo pravdu. Jakmile nastala situace, že jsme poslali na hřište druhého útočníka, tak místo toho aby byli oba útočníci ve vápně a lítali na ně centr za centrem a na vápně číhali další hráči na odražené míče, tak docházelo k tomu, že Lafaták hrál pomalu střed zálohy, Bednář lítal u lajny. A naše záloha to pak nejradeji rvala středem a posílala obloučky do vápna. Ta bezradnost, jak to hrát když jsou na hřišti dva útočníci, byla až úsměvná

     • Nové herní styly

      Capo5.1.2015 15:27reagovat

      Přesně tohle mám na mysli. Vůbec mi nejde o to, aby 4-4-2 nebo 3-5-2 byl výchozí systém, ale mé jediné přání je, abysme s dvěma útočníky na hřišti už nevypadali jako klauni, ale měla ta jejich přítomnost na hřišti taky nějaký smyslÚsměv

      • Nové herní styly

       pubi5.1.2015 16:59reagovat

       Jasně, to chápu a souhlasím, ale spíš si myslím, že tohle Sparta prostě ani hrát nechce. Na tom podle mě neni nic k vysvětlování, to by hráči mohli začít hrát z fleku, ale myslím, že práskaný do vápna už jsme si s Kweukem užili dost..

  • Nové herní styly

   SFINGO5.1.2015 15:10reagovat

   mě to teda optimismem nenabijí, spíše mě udivuje, že na něco takového se přišlo až ted.

  • Nové herní styly

   Roger Eschmann5.1.2015 15:39reagovat

   opravdu tragická úroveň diskuze, když místní diskutéři neznají elementární rozdíl mezi systémem hry a rozestavením Smutek

   • Nové herní styly

    Capo5.1.2015 15:49reagovat

    Detailisto. Já měl za to, že rozestavění je hlavním prvkem herního systému. Opravdu mi nepřijde důležitý bavit se o tom, jestli hrát ofenzivně nebo defenzivně Úsměv

    • Nové herní styly

     Roger Eschmann5.1.2015 16:57reagovat

     nesouhlas, můžeme měnit systém hry i bez změny rozestavení (dokonce je i tato varianta pravděpodobnější než se změnou rozestavení)

 • Víťa

  Lucasso5.1.2015 14:07reagovat

  „Máme zájem o konkrétní jména na konkrétní posty. Jedním z nich je útočník, druhého hráče chceme do středové řady. Pro alternaci na postu pravého obránce jsme se rozhodli pro variantu využití hráče z vlastních řad,“ doplnil trenér.

   

  • Víťa

   Spytihnef5.1.2015 14:13reagovat

   Takže nejspíš Kadlec, Kopic a na pravého beka počítají s Jánošem. Hmmm žádná velká hitparáda.

   • Víťa

    Capo5.1.2015 14:27reagovat

    Já si myslim, že Kadlec nepřijde. Pokud se chce prosadit venku, tak by to pro něj byl špatný krok, a pokud to teď venku vzdá po prvním nezdaru, tak mě osobně zklame. Pro Spartu by to určitě byla dobrá posila, pokud by se povedlo vyjednat i opci na odkup, ale pro něj osobně by to podle mě nebylo dobré řešení. Tipuju, že nějaký útočník přijde spíš ze zahraničí. Kopic asi vypadá reálně, uvidíme. No a na tom zkusit Jánoše na pravém beku nevidim nic špatného, má k tomu všechny předpoklady. Za Kadeřábka stejně náhradu neseženeme, tak si holt musíme zkusit nového vychovat.

    • Víťa

     Spytihnef5.1.2015 14:39reagovat

     Mně se zdá, že se Kadlec stal prioritou a podle toho jak o tom veřejně mluví, tak je to asi i dost reálné. Jinak souhlasím, že by Kadlec byl do ofenzívy dobré zkvalitnění, které by otevřelo nové možnosti.

     Proti Kopicovi a Jánošovi taky nic nemám. Pro mě by vlastně tohle posílení bylo dostatečné, ale čekal jsem přece jen nějakou třešničku.

     • Víťa

      Capo5.1.2015 14:49reagovat

      Tak třešničku no. Taky bych chtěl, kdyby se nám povedl třeba zase někdo neokoukaný z Afriky nebo Balkánu apod. Na druhou stranu třeba konkrétně Kadlec a Kopic jsou naprosto prověření a je jistý, že by byli okamžitým přínosem.

     • Víťa

      SFINGO5.1.2015 15:12reagovat

      jenže pokud Kadlec nebude okamžitou top posilou(což si opravdu nemyslím), nebo sem nepujde na hostovačku s opcí, tak je to ze všech hledisek k ničemu a jen oddálení problému

      • Víťa

       nemfi5.1.2015 15:24reagovat

       Tak Venca už ukázal (a mě tím i příjemně překvapil), že po půlročním zranění se dokázal během jedné přípravy dostat do forma a být okamžitou posilou. Věřím, že to zvládne i teď. Nicméně půlroční hostovačka by byla zbytečná a nesmysl. Když hostovačka, tak na ten rok a půl.

       A odložení problému? To může být i angažování jiného talentovaného útočníka, který bude chtít po roce a půl pryč Úsměv

       • Víťa

        SFINGO5.1.2015 15:27reagovat

        odložení problému to je, protože v létě budeš znova řešit, že potřebuješ na poháry druhého kvalitního útočníka. Leda, že by naše vedení už ted mělo připravenou kvalitní posilu na léto a tím pádem by to s Kadlecem dávalo nějaký smysl i na půl roku.

        • Víťa

         Spytihnef5.1.2015 15:38reagovat

         Hostování na půl roku je nesmysl. Hostování minimálně na rok a nebo s opcí.

 • Skalák

  bega5.1.2015 14:00reagovat

  Osobně trochu nechápu, proč není zařazen do přípravy. Pořád se mluví o posilách, ale ani jedno jméno z těch, ktré tady padly mi nepřipadá lepší než on. Navíc je to podle mě hráč, který je použitelný na třech místech v sestavě. Dlouhodobě hraje na kraji zálohy, což mu (o tom jsem osobně naprosto přesvědčený) vyhovuje nejméně. Může hrát podhrota i na hrotu. V dorostu tam hrával a dával tolik gólů, že takovému Necidovi se o tom může jenom zdát. Je to poctivý, tvrdý a odolný fotbalista, s jednoznačně lepším fotbalovým myšlením a technikou než třeba Nešpor. Přijít o něj by byla velká chyba!

  • Skalák

   Spytihnef5.1.2015 14:15reagovat

   Když odejde hráč na hostování s opcí, tak si ho ten klub asi nemůže jen tak jednoduše stáhnout zpět.

  • Skalák

   Capo5.1.2015 14:20reagovat

   Je na hostování s opcí, takže to podle mě nejde bez souhlasu Boleslavi. Jinak se na jeho definitivní odchod asi pomalu psychicky připrav, protože Boleslav chce udržet všechny letošní hostovačky viz článek na idnesu někdy před Vánocema, hledat to nebudu. Chtějí na to klidně sehnat investory, aby všechny nákladné opce (tedy Skaláka, Ďuriše, Wágnera) byli schopni zaplatit.

   • Skalák

    captain_obvious5.1.2015 14:26reagovat

    Já už se na to připravuju. Ještě doufám, že je to takový Sparťan, že by mohl praštit do stolu a říct, že zkusí štěstí raději ve Spartě, ale pokud bude otevřený přestupu na stálo, tak tam už dost možná opravdu zůstane.

    • Skalák

     Capo5.1.2015 14:30reagovat

     To je evidentně asi jediná šance, že by se mohl ještě vrátit. Jenomže je jasný, že by požadoval nějakou perspektivu v základu a tu mu Sparta jen těžko nabídne už od léta.

 • Ad. Hospodaření

  bega5.1.2015 12:56reagovat

  Já teda nevím. Klidně se přiznám, že v tomhle zase tak moc honěný nejsem. Ale někdy se mi ty ztráty zdají tak trochu za vlasy přitažené. Při vší úctě ke Křeťovi - mám pocit, že kvůli daním někdy potřebuje ve svém podnikání vykázat nějaká ta pasiva. A k tomu je fotbal ideální. Zrovna v tomto účetním roce měli teprve přijít peníze za Kweukeho, Kadlece, Vaclíka, doplatek za Bonyho... Z EL nějaká tak kačka taky kápne, plus ze vstupného, televizních práv atd. Ostatní týmy většinou samozřejmě pracují s daleko nižšími rozpočty. Ale u všech platí, že za ta léta je to černá díra na peníze. O příjmech, které má Sparta se jim může jen zdát. Proč se nepíše o tom, kolik už nacpal Řebíček do Slavie? A příjmy? Nula! A kolik stála Slavia před nim ENIC, Kellnera o Korbelovi ani nemluvě! A Plzeň se jednou dostala do LM. Budiž. Ale jinak se jí podařilo vlastně prodat jen Daridu a Jiráčka. Jinak co od ní odešlo dveřmi, vrátilo se oknem. Pokud je jí v nejbližších letech ta LM nepovede, tak se penízky rozkutálejí - a jsem zvědavý, jak ji bude Paclík dotovat ze svého. Spartě se za Košťála, ale nakonec i za Slováků a za Macha dařilo udržet víceméně vyrovnaný rozpočet a ještě splácet úvěr za přestavbu stadionu a výstavbu Strahova. Teď Sparta vlastně přestavuje stadion znovu. A za své! Výstavba Edenu stála daňového poplatníka miliardu. Za peníze daňových poplatníků se postavil stadion i v Plzni. V Ostravě se přestavěly Vítkovice s tím, že tam bude hrát Baník. Nakonec se za peníze daňových poplatníků budou přestavovat i Bazaly. Za peníze daňových poplatníků se připravuje výstavba stadionu v Brně, v Hradci. Eden se stavěl s tím, že tam budou hrát obě vršovická mužstva. Teď se najednou tvrdí, že - Ďolíček nedáme - a tak daňový poplatníku plať! A ještě musí člověk poslouchat ty naprosto nesmyslné kecy o „černé stavbě“, o pozemcích pod Spartou ap. To by z toho jeden blil. Kolik teď přispěje Praha 7 Spartě na přestavbu stadionu? Ale hlavně, že se bude mlít o tom, kolik Sparta prodělává!

  • Ad. Hospodaření

   Dynamo5.1.2015 13:02reagovat

   Plzeň hrála LM dvakrát...což je sakra znát

   • Ad. Hospodaření

    Capo5.1.2015 13:08reagovat

    To je pravda, my jsme za Košťála, kdy se hrála v podstatě co rok, taky byli těžce ve vatě, i když k tomu pomohlo i zviditelnění Rosy a jeho megaprodej.

  • Ad. Hospodaření

   Capo5.1.2015 13:03reagovat

   Nemá cenu to řešit. Sparta je pro média prostě téma, s tím nic nenaděláš. Těžko budou řešit, že je třeba Baník tolik a tolik v mínusu v podstatě každý rok od té doby co udělali titul.

   • Ad. Hospodaření

    Pavel005.1.2015 13:06reagovat

    Tak ona ta přestavba co je ted taky nebude zadarma a nevíš jak se to počítá a tak, navíc jsme i něco utratili za hráče..

  • Ad. Hospodaření

   Tashunka Witko5.1.2015 13:24reagovat

   Tak opticky je ztráta ve výši 144 mil. obrovská, ale nedělal bych z toho zase žádnou vědu, protože takovýto údaj nemá žádnou vypovídající cenu. Je třeba si uvědomit, že se jedná o celkovou účetní ztrátu, která vůbec nemusí obrážet cashovou pozici. Odhaduji že třeba jenom odpisy stadionu se mohou pohybovat v řádu desítek milionů a nejspíš jsou vyšší než celý rozpočet Dukly nebo Jihlavy.

   Osobně si myslím, že naše náklady čistě na áčko jsou nižší, než v Plzni.

 • Situace ve Spartě

  Spartan 19895.1.2015 11:28reagovat

  Moc mě štve jak reaguje vedení. Začátek přípravy a žádná posila, ano kdyby nebylo potřeba ale ono je potřeba posílit. Myslel jsem že je to nějaká taktika a nakonec něco na začátku bude. Ale asi spíš začínám věřit že fakt máme ve vedení hovada který jsou k ničemu...

  • Situace ve Spartě

   Capo5.1.2015 11:50reagovat

   A já zas nevim z čeho jsou lidi nervózní? Jestli má někdo přijít, tak by to měla být opravdová kvalita a takové hráče ti jen tak nikdo neprodá a obzvlášť, když máme nejspíš vyhlédnuté hráče pod smlouvou. Třeba Plzeň si zatim přivedla nespokojeného náhradníka z Teplic a stopera s výstupní klauzulí. Jediný o kom museli nejspíš trochu jednat je Vůch, který za ně stejně ve výsledku bude hrát až od léta. No a pokud bysme chtěli přivádět někoho do širšího kádru jako jsou Masopust a Greguš, tak takoví můžou přijít klidně 30.ledna, protože stejně by měli jen minimální šanci na základ. Já budu radši, když si na posily počkáme klidně až do herního soustředění, ale budou mít kvalitu a i u nás alespoň nějakou šanci na základ.

   • Situace ve Spartě

    SFINGO5.1.2015 11:53reagovat

    třeba čekáme na nějakého hráče, který startuje na africkém šampionátu.

    • Situace ve Spartě

     Capo5.1.2015 12:05reagovat

     Třeba. Uvidíme a rád se nechám překvapit, ale musíme přivést opravdu jen kvalitu, nic jiného nemá smysl.

     • Situace ve Spartě

      SFINGO5.1.2015 12:07reagovat

      stím jednoznačně souhlasím, jinak se ten kádr nikam neposune. A momentálně talenti typu Holzer ho také nikam neposunou.

  • Situace ve Spartě

   SFINGO5.1.2015 11:51reagovat

   klid o svátcích a před svátky se přeci nepracuje

  • Situace ve Spartě

   Dynamo5.1.2015 11:55reagovat

   Otava tvrdí, že sehnat posilu pro Spartu v Česku je téměř nemožné. Přestupy se teprve rozebíhají a končí u nás tuším až v půlce února. Raději kvalitu, než kvantitu.

   • Situace ve Spartě

    Capo5.1.2015 12:03reagovat

    Přesně tak, kádr je široký dost i bez posílení. Teď je potřeba přivést alespoň 2 opravdu kvalitní a hotový hráče do užšího kádru, kteří mají předpoklady hrát víc než třeba Přikryl nebo Vacek a budou šlapat základní sestavě víc na paty a takhle kvalitní hráči stačí, když přijdou až na herní soustředění. Ostatní příchody viz třeba ty spekulace kolem Holzera apod. opravdu nespěchají.

 • Soupiska

  Spytihnef5.1.2015 10:48reagovat

  Tak na začátku přípravy prozatím žádná nová tvář.

  • Soupiska

   Dynamo5.1.2015 10:51reagovat

   Pamič je v juniorce, to znamená, že Podaný buď zůstane jako náhradník Costy, nebo přijde jinej levej bek (Holzer?)

   • Soupiska

    Peters5.1.2015 12:10reagovat

    Já bych to spíš viděl jako Breznaníka jako náhradníka za Costu a Pody je náhradník ke Krejčímu...

  • Soupiska

   spartas5.1.2015 10:54reagovat

   Ale je s námi novopečený mistr Indie.

  • Soupiska

   SFINGO5.1.2015 10:54reagovat

   a se Zemanem se taky nepočítá, takže ten asi začne v Příbrami

  • Soupiska

   Pavel005.1.2015 11:16reagovat

   Nechápu proč nezkusí Deliho... jinak podle soupisky bych tipnul, že přijde nějaký krajní obránce, protože 2 obránci je trochu málo.. i když třeba Jánoš může hrát PO

   • Soupiska

    spartas5.1.2015 11:23reagovat

    Nemyslím, doteď to bylo stejné a Pamić taky přišel až po té, co odešel Hybš. Prostě se nám ho nepodařilo prodat a zřejmě se ho snažíme otrávit. Když se to podaří, tak nám tu zůstane novopečený mistr Indie jako druhá varianta za Costou (kterej mimochodem stejně hraje furt a Dobrota tam radši postaví Marečka než Pamiće) a vpravo buď opět bez alternativy, no a nebo Jánoš. Ale tipnul bych si, že ani ten nezůstane a kdyžtak ho bude nahrazovat Holek nebo tak něco...

    • Soupiska

     SFINGO5.1.2015 11:29reagovat

     mistr Indie říkal, že chce někam do zahraničí

     • Soupiska

      spartas5.1.2015 11:40reagovat

      Já bych ho poslal někam hodně daleko, ale tohle vypadá, že ho zase budeme zkoušet. Ach jo, to je zase pondělí.

      • Soupiska

       Pavel005.1.2015 11:49reagovat

       On i takovej Folprecht by byl v týmu platnější než Vacek.. ale vedení to asi vidí jinak, každopádně to nějaký okysličení kádru chce

       • Soupiska

        spartas5.1.2015 12:18reagovat

        Mistr Indie má podle Lavičky velký kredit. Výborně.

 • Brno

  Dynamo5.1.2015 10:22reagovat

  Brno chce získat nějakého záložníka Sparty. Vacek? Nebo Jirásek? Mareček těžko. Nebo někdo jiný? Moc možností není

  • Brno

   SFINGO5.1.2015 10:30reagovat

   Folprecht ?

   • Brno

    Capo5.1.2015 10:38reagovat

    Tipnul bych spíš toho Jiráska. V Teplicích se nechytnul a potřebuje hrát. Ovšem zájem ligových týmů po povedeném podzimu se u Folprechta samozřejmě vyloučit taky nedá.

  • Brno

   honzaspartan5.1.2015 11:15reagovat

   Mareček opravdu těžko.

   Proč by ho někdo měl chtít?

   • Brno

    Heisenberg5.1.2015 12:31reagovat

    Protože je to výbornej fotbalista. TO by mi osobně jako důvod stačilo, kdybych vedl nějakej tým.

    • Brno

     Mário Vdolek5.1.2015 15:11reagovat

     Výbornej? Takovej dřevák nemá ani na Brno natož na Spartu.

    • Brno

     honzaspartan5.1.2015 15:19reagovat

     A jak se ta jeho výbornost projevuje na hřišti?

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha