Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ketamin14.12.2014 15:09reagovat

  Je úplně jedno kdo přijde na post hřebíkova kejvala. Bude to pořád stejný. Sparta občas udělá titul díky silným individualitám. Chovanec nastartoval slušnou cestu ke změně, kterou rakovina z Benešova opět dokurvila, takže je jedno, kdo se bude místo Víti culit do kamery.

  • krabat14.12.2014 15:18reagovat

   Tak tenhle příspěvek je legrando grando Smích

  • Dno14.12.2014 15:21reagovat

   Za Chovance se hrála strašná sračka a situace, kdy po x letech se hra nikam neposunula, byla ještě bezvýchodnější než teď. Radši deset Lavičků než jednoho Chovance.

   • ketamin14.12.2014 15:35reagovat

    Za Chovance by Sparta Bernu dala trojku a chastala se na jrní zápas. Je legrační jak hřebíkohuliči čelí dalším z někonečné řady průserů opětovným nadáváním na Chovance a rozplýváním se nad úžasným fotbalem, co Víťa s plešounem předvádí. Přitom ten fotbal je úžasný leda tak v lize a to ještě doma. Pokud tedy zovna nepřijede Baník, že.

    • captain_obvious14.12.2014 15:37reagovat

     Lol, za Chovance muselo přijet na Letnou Ústí, aby fanoušci viděli víc jak 2 góly Smích A to ještě Ústí hrálo odvážně a bez betonu, jinak by to bylo klasických Pepových 1:0 gólem některé individuality.

     • LukyACS14.12.2014 15:49reagovat

      Tak většinou jsme byli zaskočeni bojovností soupeře Údiv

     • ketamin14.12.2014 15:51reagovat

      Za Chovance dostal Baník na Spartě čtyřku a nejen ten.

      • Chabix14.12.2014 16:15reagovat

       Snad za Lavičky ne? V loňské sezoně jsme měli doma průměr víc než 3 góly za zápas. Za Chovance jsme byli rádi, když jsme vyhráli 2:0. Jako já jsem tu Chovance nikdy nesrážel a ani nebudu, ale to co hrajeme teď s tím co jsme hráli tehdy to je jak nebe a dudy a to jak po technické stránce, tak po herní ale i po taktické, kdy mají řady součinnost a některé akce hrajeme rychle a naslepúo, protože hráči o sobě ví a mají to nacvičené. Za Chovance to fungovalo tak, že to hráč nějak urval silou pak se rozhlédl, kde má další hráče a potom teprve přihrál. Tohle by na Bern nestačilo ani zdaleka.

    • Pindruch14.12.2014 15:39reagovat

     Ano, za Jožky by Sparta sfoukla Bern se stejnou bravurou jako třeba Žilinu či Vaslui.

    • krabat14.12.2014 15:41reagovat

     Ten fotbal je úžasnej i v pohárech, akorát ne vždy to potvrzujeme na hřištích soupeřů. Ne hrou, ale malou efektivitou v gólových šancích :-/

     • ketamin14.12.2014 15:50reagovat

      A co je na tom úžasnýho? Jet do Bernu s taktikou centrů do vápna na Lafatu, kterej tam ale není? Ten náš úžasnej fotbal je úžasnej možná tak u nás. A to ještě když je soupeř podělán a nězkusí třeba prověřit naší obranu ze standardek jako Plzeň. My si pořád něco nalháváme a přispívá k tomu i ta haluz reprezentace.

      • krabat14.12.2014 16:00reagovat

       Já jsem viděl vyrovnaný zápas dvou lehce nadprůměrných evropských týmů, který rozhodla necitlivě odpískaná penalta a nebo neschopnost našich hráčů dát gól (Hušbi, Konaté, Holek).

       • Chabix14.12.2014 16:21reagovat

        Viděl jsem to stejně.

      • LukyACS14.12.2014 16:02reagovat

       Tak za Pepy jsme vyjížděli i do Votic s taktikou ”když máš balon, nakopni ho dopředu, Kweuke se postará”

       • Avhred14.12.2014 16:09reagovat

        Jó, za Pepy ... Nalevo plašan Pamič, napravo ztřeštěný Kušnír, uprostřed psychopat a nacionální šovinista Řepka s bývalým kapitánem Slávie Brabcem, před nimi dle momentálního rozpoložení Kladrubský, Sergio Peter, Hoheneder, Vacek, Kovba, Juhar, Mareš a na hrotu spasitel Kweuke ... Ještě že to je pryč.

     • Chabix14.12.2014 16:19reagovat

      Já už jsem to tu psal po zápase s Neapolí, že tu jsme přehráli hlavně kombinací a toho si cením. Nasazením přehrajete kde koho, ale má to jen krátkodobý efekt. A Neapol zrovna nejsou žádní nazdárci.

  • petr13714.12.2014 15:25reagovat

   Tezko rict, jestli jsi troll nebo uplnej kreten, kazdopadne bys tu nemusel otravovat

 • Lavičkův posun

  LukyACS14.12.2014 14:24reagovat

  Lavička nás hodně posunul, s ním jsme na Letné za 2,5 roku prohráli jen 3 zápasy - Chelsea, Baník, Sigma, což je podle mě úctyhodná bilance, kterou se nemůže pochlubit žádný trenér, který v GL/SL působil. V lize v domácích zápasech má bilanci 33-2-2.

   

  Dřív jsme na Spartu chodili s obavama, jestli Budějovice, Hradec a další zoufalce porazíme aspoň o gól, nebo to bude další z mnoha ostud a Lavička Spartu v tomhle ohledu hodně zvedl, takže chodíme spíš s otázkou, o kolik dnes vyhrajeme?

   

  Dřív jsme měli v repre max. Kadlece, teď je v ní víc než půlka sestava, Holek je v širší nominaci, zbytek je v U21, akorát Matějovský v repre chybí. Celkově ten tým má obrovskou kvalitu.

   

  Spartě k dokonalosti chybí mnohem lepší výkony na cizích hřištích. Zde hlavně nezvládáme klíčové zápasy. Lavička by na tom měl zapracovat, protože těch failů z venku už je mnoho. Nevím, jestli je schopen na tom zapracovat, ale to je asi otázka pro vedení.

   

  Na druhou stranu Lavička už dostal plno šancí na odpustek. Häcken napravil doublem, ale pak jsme zpackali LM, tak dostal za úkol postoupit ze skupiny, a to se opět nepovedlo.

   

  Přijde mi, že zápasy venku jsou v poslední době jak přes kopírák a Lavička si asi pořád tvrdohlavě jede to svoje - Teplice(už to mělo být varovné, že se nezvládl zápas, kdy byli pod velkým tlaekm fanoušků, titul se očekával už tam), Malmö, Plzeň, teď YB Bern.

   

  Doma jsme přitom ty klíčové zápasy zvládli - Plzeň, Zwolle, Bern, dokonce i s Malmö to nebyl špatný výsledek pro odvetu.

  Navíc Vrba z našich hráčů očividně dokáže vytěžit maximum, když zvládl vyhrát v Turecku, byť jak někdo říká se štěstím, které má opakovaně. My naopak opakovaně mluvíme o smůle.

   

  Sám nevím, co by pro Spartu bylo dobré, jednou bych byl pro odvolání, podruhé zase jen pro nějaké důrázné varování, ale nevím, jestli se to pod Lavičkou může změnit, abysme zase příští sezonu nevyjeli např. do Varšavy a tam neztratili dvougólový náskok a povedená sezona v lize zase byla zničena jedním zápasem v EP.

   

  Děsím se toho, že Lavičku nahradí někdo jako Ščasný, který venku za působení v Teplicích vyhrál jen 3 zápasy, případně někdo z trenérských dinosaurů jako Rada nebo zahraniční trenér, který by vše překopal, chtěl třeba stavět víc na cizincích, a to by třeba změnilo celý směr klub, který teď nebyl špatný, jen tomu chyběl kousek k dokonalosti. Možná by nebyl špatný někdo ambiciozní od mládeže velkoklubů, ale to je asi nereálné kvůli financím.

   

  Každopádně, pokud bude Lavička odvolán, tak si za ten posun z původní chovancovy kopané na technický fotbal zaslouží velké poděkování, i když je tam evropská kaňka.

  • Lavičkův posun

   spartas14.12.2014 14:42reagovat

   Úplně vidím to bizarní Ščasnýho rozestavení (který tenhle inovátor používá snad jako jedinej na světě) aplikovaný na Spartu:

   Bičík - Brabec, Kováč, Holek - Kadeřábek, Vácha, Costa - Hušbauer, Dočkal - Krejčí - Lafata

    

  • Lavičkův posun

   Avhred14.12.2014 14:53reagovat

   Taky jsem na vážkách, jak momentáně postupovat dál. Víťu mám rád, z neforemného produktu, do kterého Chovanec bušil kladivem, Lavička vysoustružil něco, co má celkem slušný tvar a proporce, ale všechno má své meze a dvojí vypadnutí jak z předkola LM, tak nyní i ze skupiny EL, byť v obou případech jsme měli soupeře po prvních dvou zápasech na lopatě a stačila nám venku blbá plichta, je, jak správně píšeš, velká kaňka. Osobně bych dal Lavičkovi poslední půlrok s tím, že jakmile nebude titul a LM, tak ádie, Víťo.

   Co se týče postoje potencionálního trenéra k našemu kádru, tak pochybuji, že by kouč, jenž by vystřídal Lavičku, nějak z gruntu překopával mančaft nebo že by začal bez výhrady sázet na cizince a rekrutoval různé křováky z rovníkové Afriky či Mexičany šestého nálevu. Momentální mančaft je výborný, velký počet našich kluků v základní setsavě národního “A“ týmu a “21“ budiž toho důkazem, takže lze předpokládat, že nový trenér by se určitě snažil pracovat se stávajícím materiálem, otázka je, zdali by tento potencionální kouč byl schopný krom obligátního nového impulzu nějak zásadně pozvednout naši stávající úroveň a úspěšně zvládat to, v čem jeho předchůdce opakovaně selhával (nevalný herní projev ve venkovních utkáních, kolaps v důležitých zápasech, více herních variant atd.).

    

  • Lavičkův posun

   petr13714.12.2014 15:08reagovat

   Presne tak, ja kdyz ctu jak se tady kdejaka nula Lavickovi vysmiva, vzkazuje mu at tahne atd., tak bych tem lidem nafackoval. Lavicka si za svou praci rozhodne zaslouzi velke diky, at uz to s nim dopadne jakkoliv

  • Lavičkův posun

   captain_obvious14.12.2014 15:21reagovat

   Tak říct, že Spartě k dokonalosti chybí jen hrát lépe ve venkovních zápasech, to je teda mimořádné zlehčování.

   Jinak za to, že nás vyvedl z údolí Chovancova teroru směřovaného proti očím fanoušků, Lavičkovi dík pochopitelně patří. Ale těch přehmatů a odklonů od zavedené koncepce a filozofie klubu, tam bylo prostě moc a já si nedokážu představit, že po tom všem zůstane ve funkci. Tam je evidentní, že k žádnému posunu prostě nedojde, on vidí, že venku hrajeme tužku, ale stejně s tím nic nedělá a na tom se nic nezmění. Ta naše bilance v domácích zápasech je úctyhodná a světová, ale jen v domácích zápasech výhry a dobré výkony nestačí.

 • nevidim moc cestu ven

  DJDriver14.12.2014 13:55reagovat

  Z toho co hrajem. Já osobně bych radši kdyby jsme měli daleko rychlejší přechod do útoku než ten tukes mezi stoperama.

 • trenérské rošády

  Chabix14.12.2014 12:54reagovat

  No jak jsem si pročetl ty spekulace a slyšel jména jako Bílek, Ščasný nebo Rada, tak to ať tam raději zůstane Lavička. Na můj vkus nás spíš brzdí naše liga, kde nám zoufale chybí těžký zápasy. Ale tak jestli chcete mít na lavičce místo pokornýho slušňáka Víti nějakýho cholerika, tak nemusíme hledat a můžeme dát rovnou Hřebíka. Třeba to vyjde Smích.

  • trenérské rošády

   Paspartu14.12.2014 13:21reagovat

   Přesně, chybí nám těžké zápasy a mělo by jich být víc. Proto bych byl pro zúžení na 14 ale lépe i na 14 zápasů. Podobný styl jako ve Skotsku. Zápasů mají víc, což je výhoda i v evropských pohárech, kdy bysme třeba teď nebyli týden bez zápasu. Pohár se vždy nemusí podařit přeložit.

   • trenérské rošády

    Paspartu14.12.2014 13:23reagovat

    Pardon, klidne až na 12. zápasů.

    • trenérské rošády

     Avhred14.12.2014 13:29reagovat

     Na dvanáct zápasů ročně? Nechtěl jsi napsat spíše snížit na dvanáct mužstev? Úsměv

    • trenérské rošády

     ke4n14.12.2014 17:03reagovat

     Zúžení ligy podle mě není dobrá cesta, o ligu by přišly další 2-4 města a když se podíváš na tabulku tak reálně hrozí že by to byly třeba Brno, Bohemka, Liberec, Č.Budějovice, donedávna i Baník a Slavia, tj. dost velká města a kluby, to by mohlo s českým fotbalem taky pěkně zamávat - další odliv sponzorů (když nebude třeba v Budějovicích první liga tak sponzoři logicky přejdou třeba k hokeji, a za pár let tam z toho bude poloamatérský klub s ruinou místo stadionu) A zrovna Skoti mi poslední roky moc úspěšní nepřijdou že by jsme si z nich měli brát příklad.

      

     Možná spíš po podzimu rozdělit ligu na dvě poloviny, horní by hrála i titul a poháry, spodní o udržení v lize, takže by odpadly ty nejhorší betonářské zápasy špičky se spodkem tabulky a všude by se o něco hrálo.

 • Posuneme se dál

  spartas14.12.2014 12:36reagovat

  Dost oblíbená mantra jako obhajoba novýho realizačního týmu. Jako kdyby současnej stav byl nějakej jako jistej s tím, že níž bychom jít nemohli. Já se obávám, že většina spekulovanejch trenérů by nás postupně položila o dost níž. Nechci tady opakovat Lavičkovu oblíbenou pokoru, ale byl bych rád, kdyby si spousta lidí uvědomila, že pravidelné evropské výbuchy jsme zažívali i s Chovancem a jím produkovaná kopaná byla úplně k zblití. Nezapomenu na zápasy, kdy se pravidelně ozývaly výzvy k jeho odstoupení, přestože jsme vedli. Za poslední dobu je Lavička to naprosto nejlepší, co nás potkalo. Můžeme vybrat pár hráčů, kteří nám neseděj, u minulejech trenérů to byl leckdy takřka celej kádr.

  Taky mi vadí, že nijak nereaguje na vývoj zápasu, že nemáme žádnou druhou taktiku, že nás z Evropy vyprovodil Häcken, Malmö a Bern, ale pořád si mlaskám, že za poslední roky je to s přehledem ta nejlepší Sparta, co jsem viděl.

  • Posuneme se dál

   Ferry14.12.2014 12:41reagovat

   To máš sice pravdu,Aale podle mě ten potenciál tohoto týmu je mnohem vyšší než z něj Lavička dokáže získat.A to je to,co mu já vyčítám.

   • Posuneme se dál

    spartas14.12.2014 13:00reagovat

    Ovšem on je jeden z těch, který současný kádr sestavoval. Nikde není dáno, že trénovat náš Šilhavý nebo Ščasný, tak to vypadá stejně, ne-li lépe. A připustíme-li na chvíli i tu variantu, že by vypadal stejné (případně ještě lépe), pořád nejsem přesvědčen o tom, že by zde byl krom Pavla Vrby nějaký trenér, který by to jistě posunul dál. A to jsem se zamyslel skutečně svědomitě.

    • Posuneme se dál

     Ferry14.12.2014 13:04reagovat

     To,že byl jedním z těch,kteří ten tým sestavovali je podle mě pro něj v tom případě ještě horší vizitka,když z hráčů,který si vybral nedokáže vytlačit maximum.

     • Posuneme se dál

      spartas14.12.2014 13:14reagovat

      K duhu mu to nejde a též mu to vyčítám. Ale taky tu byli trenéři, kteří z ničeho vymáčkli maximum (mnou neustále omílaný Chovanec), problém zase byl, že vybírali to nic. Tedy jeho slovy čerty druhořadé kategorie. A teď co je lepší.

      • Posuneme se dál

       Ferry14.12.2014 14:05reagovat

       Podle mě je samozřejmě lepší mít dobrej a perspektivní kádr,kterej máme teď i s tou hrou,kterou hrajeme teď.Za Bílka i Chovance byla trochu jiná doba,hrálo se jiným stylem u nás i ve světě a neměli jsme žádnou koncepci.V tom teď vidím posun.Ale Lavička už nás dál neposune,proto to chce dobře zapřemýšlet a přivést někoho,kdo to zvládne.

  • Posuneme se dál

   standis14.12.2014 12:51reagovat

   Poslední roky je kolik let? Pokud pamatuješ jenom eru Bílka a Chovance, tak máš pravdu, ale to nemůže být měřítko. Lavička má zase narozdíl od nich nejlepší kádr. Já zase tvrdím, že s tímto kádrem by horší výsledek žádný trener neudělal, jestli lepší, tak to je vždy trochu loterie.

   • Posuneme se dál

    spartas14.12.2014 13:04reagovat

    Posledních cca 10 let. Odpověď na kádr viz výše a tedy jen ve zkratce. I Bílek a Chovanec si sestavovali kádr podle sebe a to hlavně Chovanec, je tedy nefér říct, že měli slabší kádr. Měli snad každýho, na koho si ukázali, z čehož vznikali bizarní situace jako 6 brankářů za Chovance, nebo nákup asi 7 hráčů na krajní záložníky za Bílka.

  • Posuneme se dál

   captain_obvious14.12.2014 13:32reagovat

   Lavička je špatnej, ale zas tak špatnej, aby si zasloužil vůbec nějaké srovnání s Chovancem, teda zdaleka není.

   Pro mě osobně neschopnost reagovat na vývoj zápasu, neschopnost vymyslet alternativní taktiku a pravidelné evropské výbuchy s týmy na nebo pod naší úrovní jsou teda monstrózní škraloupy a ne nějaké drobounké vady na kráse. Moji podporu a důvěru ztratil po Malmö a proto se mnou Bern nijak extra nezamával, jen mě utvrdil v tom, že tohle po osobnostní stránce prostě není dlouhodobý trenér pro Spartu a jeho bilancování podzimu, tomu už jsem se jen zasmál. Tohle není šoubyznys, aby se člověku jeden rok vydařil a potom z toho žil dalších 5 let.

 • breza3314.12.2014 12:35reagovat

  chlapci preco hral Breznaník tak slabo podla vas odohral toho velmi malo sa vam nezda vsak hral len 1 zapas na dukle to je nic a stale ma problemi stou nohou co mal v rusku takze hral cez bolest preto toho nahral tak malo takze tazko moze byt v top forme teras na jar by to malo byt uz ok uvidime Vztek

  • Ferry14.12.2014 12:45reagovat

   Přesně tak!Já Breznaníkovi docela fandím,je to typ hráče,který nám chybí.

 • Sparta zaspala dobu

  venous14.12.2014 12:14reagovat

  A chrápe dál! Po titulu si myslela že to bude stačit a nesehnala nikoho, díky tomu že koupila zraněné hráče, chytračí, každého radši zadarmo, kvalita žádná, konkurence z lavičky k smíchu. Pokaždé když nastoupilo ”B” byl to průser a nikomu to nevadilo. Hráči jako Kováč, Švejdík, Mareček, Přikryl, Bednář, nově Nešpor a Breznaník s bídou na ligu, ale na evropu ani omylem. Smutné je že si každý fanoušek dovede představit kam to spěje ale odpovědný pracovníci na to serou. Pryč s celým realizačním štábem, konečně by se měla oddělil kvalita od kvantity. Pokud se něco radikálního nezmění je konec i v domácí soutěži.

  • Sparta zaspala dobu

   Bunda14.12.2014 12:18reagovat

   Vztek Zrovna Breznaník s Nešporem nám v Bernu hodně chyběli..Úsměv Jaké posily nás posunou ??

   • Sparta zaspala dobu

    Ferry14.12.2014 12:26reagovat

    Přesně tak.Breznaník i Nešpor by nám v mnoha zápasech dost pomohli.Nechápu,jak je někdo může odsuzovat a vyhazovat,když na podzim prakticky vůbec nehráli kvůli zranění.

    • Sparta zaspala dobu

     Avhred14.12.2014 12:40reagovat

     Tak ty odsudky vůči Nešporovi s Breznanikem jsou u mnohých hlavně přiživovány tím, že oba zmínění v minulosti šeredně zranili naše hráče Kadlece, respektive Krejčího.

    • Sparta zaspala dobu

     SFINGO14.12.2014 12:49reagovat

     U Breznaníka je problém, že poslední roky je neustále zraněný, tím pádem se nemůže dostat do žádného herního tempa a pokud se nedá hodně rychle dopořádku, tak to taky může být konec jeho kariery a skončí někde na Slovensku v Dunajske Strede. Nešpor je typově útočník co by se nám hodil, ale ten kluk už v Bohemians trpěl na zranění, v Bolce to bylo ješte horší a tady to vrcholí, takže očividně velká náchylnost tam je. Takže tam se asi taky nedá spoléhat na to, že by se tu nějak prosadil. To samé je třeba Přikryl, nebo Masopust. Fotbalisté výborní, ale pravidelně zranění.

     • Sparta zaspala dobu

      Ferry14.12.2014 12:58reagovat

      To je sice taky pravda,ale dávat jim něco za vinu a vyhazovat je kvůli tomu je nesmysl.Pokud si je Sparta vzala s tímto rizikem,tak je to vina spíš lidí,kteří je vzali a ne těchto hráčů.Už vidím hráče,kterýho chce Sparta a on jim

       

      řekne:”Ne,chlapi,sorry,ale já jsem věčně zraněnej.”

      • Sparta zaspala dobu

       SFINGO14.12.2014 13:06reagovat

       samozřejmě, že je to chyba vedení Sparty, kteří za tyto přestupy zodpovídají. Hráčům nic nevytýkám a ani je nevyhazuju.

       • Sparta zaspala dobu

        Ferry14.12.2014 13:09reagovat

        Tak já taky nepsal o tobě.Úsměv

 • Deník Sport

  peterpan2714.12.2014 11:19reagovat

  píše, že Lavička se podepsal pod ztrátu 393 mega. No, doufám, že už se Víťa domluvil s Danem na splátkovým kalendáři. Vtipný je, jak vlastně neustále všem podsouvají, že by ho měl Dan vyhodit

  • Deník Sport

   LukyACS14.12.2014 11:28reagovat

   Ten článek hlavně píše o nějakém šoku po vypadnutí s Panathinaikosem a ztrátu připisuje Lavičkovi, poté jsme neměli postoupit do EL, sice se v té době hrál ještě pohár UEFA a se Záhřebem to bylo 1. kolo, ale nevadí Úsměv a navrch třešniča v podobě černé sezony 13/14.

   Sice se vypadlo s Häckenem, ale získali jsme double, takže černá rozhodně nebyla.

   Klasické pletení biče z hovna u novinářů. Teď mají bohužel o čem psát i v okurce. Sparta a výměna trenéra, to teď budem číst až do rozhodnutí, jestli Lavičku odvolají, pak přijdou spekulace, kdo ho nahradí.

   • Deník Sport

    peterpan2714.12.2014 11:40reagovat

    Já to ani nečetl, mi bylo jasný, že to bude zase nějakej škvár. Ale bylo by zajímavý vědět, o čem Dan přemýšlí a jakou roli hraje v jeho rozhodování Hřebík

 • Odpovědnost za výsledky

  krabat14.12.2014 9:52reagovat

  Především si musíme přiznat fakt, že současné výsledky jsou obrazem reálné síly Sparty a kluby jako Malmo, YB Bern, BATE, Salzburk, Legia Varšava, Celtik jsou výkonostně srovnatelné a kdo zrovna postoupí je věc momentální formy a štěstí.

  To co nás brzdí v současnosti jsou finance, kdy jsme už nějaký rok ve ztrátách. Hotové hráče máme v podstatě 2. Ostatní jsou mladí nebo je jejich výkon dost nevyrovnaný a v těžkých chvílích nedokážou tým podržet. V současnosti hráče hlavně vychováváme a bohužel přichází doba, kdy půjdou Kadeř, Krejčí, Vácha, Hušbi do světa Neutrální

 • pospichal14.12.2014 7:45reagovat

  aby bylo provždy jasno,za vše,co se týká věcí sportovních je ve Spartě zodpovědný sportovní ředitel.Protože DK na Spartě moc nepobývá,je Otava taková tužka k podpisu.Zkrátka jarouš má moc absolutní..

  • Peters14.12.2014 7:56reagovat

   Smích Smích Smích

  • Standa Hejkal14.12.2014 10:15reagovat

   Nikdy nepochopím, jak na fóru, kde působím já, zdroj absolutně přesných informací ze zákulisí a nejkvalitnějších názorů, může stále někdo psát takové bludy, jako že Spartě vládne stavař Jára a Mareček je kopyto. Otrávení

   • Lucasso14.12.2014 10:49reagovat

    Co je pravdy na tom, že se chce přivést zpět Vašek Kadlec?

    • Standa Hejkal14.12.2014 10:53reagovat

     Kadlec zůstává dál v Německu.

   • Bloodaceqq14.12.2014 11:45reagovat

    tak o Marečkovi se to říká, protože je to bhužel pravda..Údiv

    • Standa Hejkal14.12.2014 12:00reagovat

     Tak to raději nechci vědět, co je např. Brabec nebo Vácha. Úsměv

     • Ferry14.12.2014 12:33reagovat

      No,zrovna v Bernu se mi Mareček moc nelíbil a navíc to byl právě on,kdo naprosto nesmyslnou špatnou rozehrávkou založil útok Bernu,ze kterého padl druhej gól.To mi připomělo přesně tu situaci,kdy Vácha založil protiútok Hackenu před jejich vyrovnávacím gólem.

      • majtin14.12.2014 14:42reagovat

       Ale je tu jeden obrovskej rozdíl - Lukáš to udělal lehkovážně za jasného poměru sil na hřišti a postavil tím soupeře na nohy, kdežto Mareček to udělal minutu před koncem ve stresu a spěchu.

       Tím neříkám, že by hrál v tom zápase nějak oslnivě. Takovej šedej průměr.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha