Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nový článek v blogu

  dominik2719.12.2014 20:54reagovat

  http://www.e-sparta.cz/blog-proc-potrebujeme-zmenu-trenera

   

  Dík patří Munzigovi.Úsměv

  • Nový článek v blogu

   standis19.12.2014 21:04reagovat

   Od Munziga hezky napsáno, jasné a srozumitelné argumenty. Já s jeho blogem plně souhlasím.

  • Nový článek v blogu

   JosephV19.12.2014 21:12reagovat

   Pod tohle se stoprocentně taky podepíšu .

  • Nový článek v blogu

   Skleepy19.12.2014 21:55reagovat

   Stručné a výstižné. Pěkný článek - nicméně pokud nemám lepší náhradu, tak nemůžu stávajícího trenéra vyhodit. Asi by bylo nejlepší tu náhradu v následujících měsících najít, a až nastane čas Lavičkova odchodu, tak být připraven.

  • Nový článek v blogu

   artaxerxes19.12.2014 23:10reagovat

   Pěkný článek a asi velká část čtenářů bude souhlasit

    

   Moje postřehy

   1) nemyslím si, že stagnujem

   2) Přestupy - jeho velké -

   3) Souhlas - Malmö, Häcken, Plzeň špatný výkon; Bern beru jako zápas, kde to mohlo skončit jakkoliv a my trochu nešťastně prohráli

   4) Reakce na vývoj - loni bys ho za to chválil, Bednář rozhodl dost zápasů. Letos to beru jako důsledek bodu 2 - Náhradník můsí být schopen přivést impuls (To se povedlo Konatemu i Vackovi v Zwolle, 1-2x Přikrylovi) Obávám se, že ostatní to neoživí.

    

   Já bych přidal ještě jedno -

   NEPOVEDENÝ PODZIM.

   Liga+pohár OK, EL-OK, LM-propadák

    

   Ale otázka na Munziga - Kdo místo něj?

  • Nový článek v blogu

   Pindruch20.12.2014 0:42reagovat

   Článek o hovně, který dokáže vyplodit každá mm, ixkrát to bylo omílané. Nenabízí žádné řešení, žádný návod, názor.

 • Jedna malá spekulace o hostování

  artaxerxes19.12.2014 20:13reagovat

  Nemůžu si pomoct, ale když vezmu systém přestupů a hostování pro jarní sezónu, tak aby hráč byl posilou hned, tak to musí být Čech, Slovák nebo eventuelně jiný Slovan. U ostatních je to o delší aklimatizaci.

   

  Takže pokud vezmu, že takové hráče hledáme, tam mi vychází, že by se Sparta mohla ucházet i o Dominika Maška. Za Hamburger SV nehraje, má obrovský potenciál a roční hostování by mohlo pomoct všem. Navíc je to ofenzivní záložník a ideální náhrada za Hušbauera.

  • Jedna malá spekulace o hostování

   standis19.12.2014 20:21reagovat

   Co by tady dělal Mašek? Jako náhrada za Hušbyho a jako posila v jeho 19 letech, když v Hamburku nehraje za dospělé? To snad ne. Ten se vrátí do naší ligy jenom pokud se neprosadí v Německu a na to má ještě dost času.

  • Jedna malá spekulace o hostování

   spartas19.12.2014 20:25reagovat

   Nedovedu si představit, že bychom přiváděli takového hráče. Jedině na hostování s opcí a to pouze do budoucna. To spíš věřím tomu, že přijde na hostování bez opce Kadlec, kterého teda nechci už vůbec.

  • Jedna malá spekulace o hostování

   SFINGO19.12.2014 20:37reagovat

   tak adaptace je silně individuální a mohou s ní mít problémy i čeští hráči. Stejně tak si nemyslím, že by pro nás měl být posilou do základu kluk kolem 20 let, to je spíše hráč pro budoucnost. Věřím, že najít opravdu posilu, která by zvýšila kvalitu týmu je v československém rybníčku veliký problém. Ovšem v tom případě se budeme motat v bludném kruhu, dokud na československém trhu nevyrostou kvalitní fotbalisté.

   • Jedna malá spekulace o hostování

    artaxerxes19.12.2014 23:18reagovat

    mluví se jako o vysněné posile V. Kadlec (22let), který je momentálně dole a nehraje a do Česka nechce.

     

    Můj návrh byl jeden z nejnadějnějích Českých hráčů, který v létě byl v kádru HSV. Já myslím, že by byl posilou. Ale je to absolutní spekulace.

 • Rozhodnutí vedení

  Tom kocour19.12.2014 19:40reagovat

  Nejsem úplně šťastnej, že Lavička zůstává, na druhou stranu, když naše vedení nebylo absolutně připravené na tuhle variantu(vypadnutí z EL a možná změna trenéra), tak asi lepší než to teď šít horkou jehlou a přivést ještě někoho horšího. Jsem moc zvědavej, jak se uchopí ta nutnost ”zeefektivnění fungování a řízení klubu”, jestli to někdo odskáče z našeho vedení, popř. jakým způsobem se upraví kompetence Otavovi a spol. Čas a nejspíš až letní kvalifikace do LM(pokud se do ní dostanem) nám to zodpoví. Teďkon můžem jen spekulovat

 • Posily

  LukyACS19.12.2014 19:23reagovat

  Nechápu, proč se tolik řeší, že jsme ještě nikoho nepodepsali... Ano, Plzeň a Jablonec už mají posily, ale do soustředění zbývá ještě hodně času. Stačí, když přijdou začátkem ledna.

  Mně by se líbil Holzer a pak třeba Kopic/domluva s MB na vrácení Skaláka, a jedem na titul. Základ totiž máme lepší než jabka s plísní...

  • Posily

   Avhred19.12.2014 19:36reagovat

   Přesně tak, po hostováních máme rozházeny mladé kvalitní hráče, kteří, až se vrátí, nás nebudou stát vůbec nic. Co se týče Holzera, tak toho ani moc neznám, ale pokud se přivede Kopic, tak budu spokojený.

  • Posily

   Capo19.12.2014 20:16reagovat

   Pokud nikdo neodejde, tak skutečně potřebujeme jen kosmeticky upravit a zkvalitnit střídačku. Taky bych bral návrat Skaláka. Jako záskok za Lafatu ideální hráč, navíc použitelný i na krajích, nebo na podhrotu. Ovšem vzhledem k Euru U21 to moc nečekám, to bysme Skalákovi museli naslibovat hory doly, aby teď šel z Boleslavi, kde má velké předpoklady pravidelně hrát. To už spíš věřim, že dotáhnou Kadlece na 1,5 roční hostování. Holzer je talent a i když by to asi na moc velké vytížení nebylo, tak za rozumnou cenu nejsem proti. Jinak, abysme kádr posílili do kvality, tak bych si představoval 2 ofenzivní hráče v nejlepších letech (ofenzivní záložník, útočník) a kdo by to byl se nechám rád překvapitÚsměv

   • Posily

    standis19.12.2014 20:30reagovat

    V útoku si musí nejdřív vyjasnit, co s Bednářem a Nešporem a pak teprve hledat posilu. Ideální by bylo, kdyby oba odešli, což se, předpokládám, nestane. Pak může přijít 1 kvalitní útočník a krýt jim záda může Schick. Pokud přivedou 1 kvalitního útočníka a oba tady zůstanou, tak prosím, já je platit nebudu a není to moje věc. Záloha při neodchodu Hušbyho je kvalitní, v obraně by bylo vhodné doplnění.

    Já si stejně myslím, že kádr máme kvalitní a na hostovačkách spoustu perspektivních hráčů.

    • Posily

     JosephV19.12.2014 20:46reagovat

     Jo kádr máme možná kvalitní ale tak na domácí ligu, na Evropu bohužel ne což se už pár sezon projevuje ...

  • Posily

   captain_obvious19.12.2014 22:24reagovat

   Já bych tam Skaláka nechal. Nastupuje tam celkem pravidelně, udělal už si tam určité renomé a ještě jeden půlrok pod Jarolímem mu jedině prospěje. Tady stejně hrát nebude a když ho tam Lavička bude posílat na 5 minut, tak kluk akorát přijde o základ v U-21 repre.

 • Česká trenerska skola

  Tashunka Witko19.12.2014 18:42reagovat

  je celkové hodně kvalitní.

   

  Tohle prohlášeni aspiruje na fór roku. Někdy se tady člověk dobře pobaví.

 • Setrvání Lavičky

  JosephV19.12.2014 17:57reagovat

  Je největší trapárnou co sehrálo naše vedení, všichni dobře vědí že zůstal jen kvůli tomu že nebyly schopný sehnat někoho jiného nebo spíš byly líní se podívat po lepšim trenérovi a ted budou slintat hovadiny že zůstal protože mu věří a mají v něm důvěru? A ty posily to jsem zvědav jestli to budou hráči jako se spekulovalo o Řezníčkovi a Holzerovi tak to bude určitě posílení kádru Smích

  • Setrvání Lavičky

   LukyACS19.12.2014 18:06reagovat

   Holzer by už teď byl možná platnější než Breznaník a mohl střídat třeba Krejčího, případně zaskočit za Costu. Nevím, proč se tomu posmíváš. Je třeba http://inbedwithmaradona.com/journal/2014/12/16/ibwm100-for-2015 zde po boku Pogby, Højbjerga, Draxlera, Depaye a dalších... ale Řezníčka bych tu také viděl nerad, každopádně jediný kdo zatím řekl, že ho chceme byl Sport.cz Smích

   • Setrvání Lavičky

    JosephV19.12.2014 18:30reagovat

    Posmívám se tomu protože tu máme na post Costy Pamiče a na hostování Hybše a levou zálohu Krejčího,zraněnýho Breznaníka a na hostování Sýkoru,Zemana a Podanýho tak si nemyslim že má smysl přivádět nějakýho Holzera z Ostravy když neni lepší než ty co jsem jmenoval,možná než Breznaník je protože ten je zraněnej Úsměv

    • Setrvání Lavičky

     Kombinator19.12.2014 18:46reagovat

     Breznaníka bych vyhodil. Jednak je to hovado, co vypadá jak debil a jednak u nás nemá budoucnost, je mu 29, je pořád zraněnej a když už hrál, tak byl totálně z formy a předvedl hovno, navíc mi přišlo, že ztratil rychlost. Příští rok mu bude třicet a čekat, že odejde Krejčí a Breznaník ho zastoupí s tím, že se musí půl roku rozehrávat, to mi nepřijde jako vhodná varianta. Podle mě bychom měli přivádět hráče max. do 25ti let, výš jen v mimořádých situacích, kdy se jedná o opravdu výjmečnýho hráče, který svojí kvalitou okamžitě pomůže týmu (Lafata, Rosický atd). nebo jde dokopat svojí kariéru ve stylu předávání zkušeností mladším (Ujfi, možná Kovač), aniž by musel hrát a v případě nouze je schopen okamžitě zaskočit na kritickým postu (stoper).

     • Setrvání Lavičky

      Kombinator19.12.2014 19:05reagovat

      Doufám, že to, že jsme Breznaníkovi dalí smlouvu do 30.6.2017, je na transfermarketu jen nějakej blbej vtip.

      • Setrvání Lavičky

       LukyACS19.12.2014 19:08reagovat

       bohužel:”V dubnu 2014 se dohodl na tříleté smlouvě s AC Sparta Praha” já tu breznaníka nikdy nechtěl, je to cholerik, Nešpor mi tolik nevadí...

    • Setrvání Lavičky

     artaxerxes19.12.2014 20:05reagovat

     Tak popořadě:

     Pamič - srdař bojovník, ale dělal stále stejné chyby a jeho výkonnost klesala. Pro management Sparty odepsaný hráč.

      

     Breznaník - dle medii pude na hostování nebo pryč.

      

     Krejčí - Ten bude prodán nejpozději v létě

     Zeman - Odepsaný ve Spartě díky své povaze

      

     Podaný - jako obránce dost chybující, jako záložník málo aktivní

      

     Tajže zbývá Sýkora a teoreticky pravák Přikryl.

      

     A Holzera bych koupil, ale nechal bych ho ještě půlsezóny v Baníku.

     • Setrvání Lavičky

      JosephV19.12.2014 20:48reagovat

      To co si napsal u Pamiče ,tak to samé se děje už půl roku u Costy... takže taky odepsaný hráč?

  • Setrvání Lavičky

   dominik2719.12.2014 18:47reagovat

   1) Pokud je možné získat Holzera za nějakou slušnou cenu, tak proč do něj nejít? I kdyby za Spartu nehrál vůbec, byl jen na hostování a pak se prodal do ciziny rovnou z té hostovačky, tak by se to z mého pohledu mělo vyplatit.

    

   2) Jestli Lavička u nás zůstává díky souhře omylů nebo čistým záměrem vedení, je mi celkem jedno. Pořád jsem radši, že tady zůstává on, než abychom sháněli jiného českého trenéra. Podle mě Lavička patří do té nejužší špičky a v momentě, kdy nemáme šanci získat Vrbu nebo Zemana, tak bych ho radši nechal pokračovat.

    

   3) Mně se Řezníček také jako případná posila příliš nezamlouvá. Je ale otázka, zda o něho Sparta skutečně má nějaký konkrétní zájem. Přijde mi logické, jestli ho klub sleduje. Sparta by logicky měla sledovat celou ligu a zvlášť se soustředit na hráče, kteří mají výsledky. Řezníček určitě má svoje kvality, nicméně já osobně bych ho sem netahal.

 • trenér - koncepce

  Pouzar1119.12.2014 17:52reagovat

  Ve finále to dopadlo nejlépe jak mohlo. Lavička zůstane a vyhraje titul. Tým se posílí. A pak nás bude čekat jeden zápas do LM. Kde buď budeme mít štěstí a postoupíme ( následně by stoupla hráčům motivace a bylo by jedno, že lavička nedokáže namotivovat.. ), nebo to pokazíme a lavička se bude pakovat.. Každopádně je momentálně nejdůležitější vyhrát ligu.. Úsměv a to on asi dokáže ..

  • trenér - koncepce

   Pouzar1119.12.2014 17:58reagovat

   Pokud se teda nepletu v tom do který části nastupuje Mistr ligy xD

  • trenér - koncepce

   standis19.12.2014 18:02reagovat

   Vstoupíme do 3. předkola, takže 2 soupeři do LM.

  • trenér - koncepce

   jurasek11119.12.2014 18:14reagovat

   Studený obklad na čelo ÚsměvVětšinou zabere.

 • Posily

  spartas19.12.2014 14:44reagovat

  Jsou jasné. Kladrubský, hostovačka bez opce pro Vašíka Kadlece a zaměstnat v klubu pár Vackovejch příbuznejch. Hurá za titulem.

  • Posily

   Spytihnef19.12.2014 15:06reagovat

   Ta báchorka s tím Vackem už je fakt trapná, navíc když to není pravda.

   • Posily

    pubi19.12.2014 15:10reagovat

    +1

   • Posily

    spartas19.12.2014 15:11reagovat

    :((

   • Posily

    dominik2719.12.2014 18:36reagovat

    Já nevím, co tady spartas psal o Vackovi, ale jaký teda byl ten skutečný příběh?

  • Posily

   JosephV19.12.2014 16:04reagovat

   No jestli chcem posily tak musíme hledat v zahraničí, tady u nás je hovno...

   • Posily

    jurasek11119.12.2014 17:33reagovat

    Pokud vyrazíš okamžitě dám ti na cestu lucerničku aby jsi je lépe našel.

    • Posily

     JosephV19.12.2014 17:43reagovat

     Je to tak ale,kdo podle tebe má na to hrát za Spartu z ligy? Akorát mě napadá Kopic a ještě si u něj nejsem jistý jinak nic moc hráči kteří by byly vhodní pro Spartu...

     • Posily

      jurasek11119.12.2014 17:51reagovat

      Právě.Já s tebou souhlasím a myslím si to stejné.

 • Posilování

  atraps219.12.2014 14:22reagovat

  Pokud trenér zůstane je zbytečné se bavit o jménech posil.Pokud je nedsouhlasí ani by je nestavěl.Naprosto jedno o jak kvalitního hráče by se jednalo.Má svoji představu a od té neustoupí.

  • Posilování

   jurasek11119.12.2014 17:22reagovat

   Další možnost je.Trenéra budeme platit a rozhodovat budou jiní.V případě vyhazovu mu zajistíme smlouvu v emirátech.Smích

 • Procesy

  Dynamo19.12.2014 14:12reagovat

  ”opatření k zefektivnění a zkvalitnění řízení celého klubu, tak aby pomohli k naplnění zmíněných cílů”

   

  Takže bude o přestupech rozhodovat jedinej člověk, kdo to bude? Hřebík nebo Lavička?

  Podle mě Hřebík.

  • Procesy

   Spytihnef19.12.2014 14:15reagovat

   Co ty všechno nevyčteš z jedné nic neříkající věty.

   • Procesy

    Dynamo19.12.2014 14:17reagovat

    co to tedy jiného může znamenat?

    • Procesy

     Spytihnef19.12.2014 14:36reagovat

     v podstatě cokoliv, třeba že budou všem zaměstnancům vozit jídlo do kanclu, aby se nezdržovali na obědě.

   • Procesy

    Dynamo19.12.2014 14:17reagovat

    co to tedy jiného může znamenat?

  • Procesy

   pubi19.12.2014 14:16reagovat

   No vzhledem k tomu, že Lavička málem letěl, je opravdu možný, že mu v tomhle tak trochu ubrali kompetence - i když na druhou stranu by podle mě mělo bejt tohle v rukou trenéra...

   • Procesy

    Pindruch19.12.2014 14:21reagovat

    Já si nemyslím, že by posily měly být až tak jen v rukou trenéra. Pokud je v klubu nastavena nějaká koncepce směřování, stylu a systému hry (snad je, tedy doufám), tak by k tomu měly být i směřovány posily a vlastně i výběr trenérů. Nepřizpůsobovat se trenérům, ale právě vybírat trenéry se shodnou a potřebnou filozofií.

    • Procesy

     pubi19.12.2014 14:25reagovat

     To sice ano, ale i tu koncepci musí trenér podporovat a souhlasit s ní, pokud tomu tak není, tak by tady přece nemoh být - zase takový kašpaři snad nejse Úsměv

    • Procesy

     atraps219.12.2014 14:32reagovat

     Každý trenér má svůj rukopis a bud s ním smlouvu udělám nebo si vyberu jiného.Chtít po něm aby měl sice zodpovědnost za výsledky ale musel stavět jiné hráče než je přesvědčen je pitomost.

     • Procesy

      Pindruch19.12.2014 14:38reagovat

      Já nepíšu, že by se neměl na výběru posil podílet, ale že by je měl vybírat nejen on. Musí zapadnout do celkové koncepce v klubu. V minulosti máme spoustu případů, když si nový trenér nadiktoval hráče, ti mu byli přivedeni, on pak za rok skončil, přišel nový trenér, který chtěl zase jiné hráče a my se pak těch předchozích jen horko těžko zbavovali apod. Prostě to musí mít nějaký daný řád.

      • Procesy

       atraps219.12.2014 14:44reagovat

       Řád je právě v tom že nastala situace kdy se musí angažovat trenér který má za sebou dobré výsledky.A to je možné jedině ze zahraničí.Přišel by jistě na balík ale konečně by nastal posun do pohárů.

       • Procesy

        Pindruch19.12.2014 14:47reagovat

        Kde máš nějakou záruku, že by se to opravdu povedlo? Někdy mi přijde, že ta mantra o tom, že jedině zahraniční trenér je zárukou postupu a samých pozitiv celkem úsměvná Úsměv

        • Procesy

         atraps219.12.2014 14:51reagovat

         Nikde záruka není ale proč myslíš že dnes v pohárech hrají mužstva která před pár lety byla k smíchu.Angažmá trenéra který je naučí jak a co je potřeba dělat.Pokud víš o někom takovém u nás ,klidně jej doporuč.Podle mne ale není.

        • Procesy

         ouki19.12.2014 15:59reagovat

         zahraniční trenér není vůbec potřeba. Naopak má dopředu už několik nevýhod. Česká trenérská škola je celkově hodně kvalitní.

         • Procesy

          atraps219.12.2014 16:22reagovat

          Opravdu hodně trenéru od nás má angažmá v předních ligách.

          • Procesy

           jurasek11119.12.2014 17:19reagovat

           Plejáda českých trenéru místo glosování v televizních přenosech zaujme pozice ve velkoklubech.Následně budou přicházet domů a náš fotbal zaujmne vedoucí pozice.Smích

  • Procesy

   LukyACS19.12.2014 14:43reagovat

   a nezjistíš z toho i jména posil?

   • Procesy

    pubi19.12.2014 15:01reagovat

    Leština, Pleško, Karišik.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha