Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta je křehká

  AlaMierda19.4.2021 11:49reagovat

  A to po všech stránkách. Dohráváme opět sezonu s polomrtvým týmem. S jedním útočníkem.Bez beků, bez nějaké silné osy týmu, bez silné lavičky. V hrozné nejistotě co zase s tím a jestli ten nebo ten dostane x tou šanci. Kádr je plný hráč pouze do pohody. Jakmile vše nejde podle plánu, tak není osa týmu co by to vzala na sebe a šířila kolem sebe sebevědomí a vůli s tím něco udělat. Vyděšené výrazy Pavelky, Sáčka, Čelůstky, rozčilování Dočkala nebo hlava dole Krejčího st. mluví za vše. Chybí energie, sebevědomí, emoce. Jsme zase na začátku

  • kilovolt19.4.2021 12:08reagovat

   a přitom hráčů by bylo asi dost. proč v nouzi nevyužít Panák, Vácha, Zahustel, Chervak, Piško, Plechatý, Frýdek, Dudl? to už jsou opravdu všichni odepsaní?

   • Kamenovic19.4.2021 12:09reagovat

    Smích

   • Tashunka Witko19.4.2021 12:39reagovat

    Člověk je rád, že už nemusí koukat na Hanouska a tady se straší ZahustelemVztek

    Hrůza.

   • lidoop19.4.2021 13:25reagovat

    Zahustel - jako vážně? Panák se rozehrává po dvouletým zranění. Ten má určitě ještě čas, resp. je otázka jestli bude ještě někdy mít na první ligu. Vácha sám opakovaně řekl, že po operacích je natolik limitován, že na nejvyšší úroveň už to určitě není. Frýdek nehraje ani za béčko, Dudl odehrál loni asi jen polovinu možný minutáže za Žižkov. To asi nebudou hráči pro áčko. Červaka a Piška nehodnotím, zápasy béčka nesleduju. Plechatý Spartu nedává v hlavě - jako ostatně spousta hráčů, který přesto v áčku jsou.

    • Kamenovic19.4.2021 13:27reagovat

     Plecahtý je v pohodě, ale nemůže mít vedle sebe calamity Lischku a připosranýho Culíkstku, kretej místo ”skoro kapitána repre” působí na hřišti spíš jako ”kde to jsem, co tady dělám a nemůžu jít raději domů, tohle se mi nelíbí”.

  • Tashunka Witko19.4.2021 12:53reagovat

   Větší problém než v aktuálním stavu vidím v tom, že náš SŘ se vysnil osu týmu v podání za(vy)sloužilých exreprezentantů - Čelůstka-Pavelka-Dočkal-Krejčí Jasoň - a nejspíš bude tuto svou neperspektivní vizi bez prosazovat. Sem tam to doplní severskými hvězdami dle bráchova doporučení nebo ligovými klenoty, co mu nabídne Pelta.

   Jde o to, zda Vrba dokáže tuhle beznadějné vidiny a představy učedníka odmítnout a tým podstavit na smysluplnějších základech, které by konečně poskytly nějakou naději na světlejší zítřky. Kavárenští chodci nás mohou zase o rok, dva zbrzdit a je třeba najít odvahu posadit Boříka třeba na tribunu. Strejda Kotal to dokázal, ale ten sám věděl, že je jen provizorní záskok.

   Vrba sice nemá žádný velký výběr, ale i tak zatím sestavu netrefuje a upíná se na zkušené borce, aniž by si z toho vyvodil nějaký závěr, který by přinesl zlepšení. Doufejme, že je to jen do konce ročníků. Nerad bych se na podzim dočkal toho, že na stoperu uvdidím Štetinu s Čelůstkou a v záloze repre trio PDK.

   • waaw19.4.2021 14:10reagovat

    Vrba sestavu zatim netrefuje..... a jak by ji mel jinak trefovat, kdyz nedostal munici a pokud dostal, tak je z vetsi casti rezava nebo zvlhla

  • Kombinator19.4.2021 19:08reagovat

   Tak ono by to taky vypadalo jinak, kdyby sme měli za sebou Berbra jako to měly Plzeň se Slávie. Ono je totiž strašně fajn, když se ti nedaří, že tě k výhře dotáhne rozhodčí, takhle se vybudovaly ty obří sebevědomí a pocit neporazitelnosti, který Plzeň měla do Evropy a který teď má Slávie.

    

   Taky bysme teď třeba po derby, kde by rozhodčí fouknul tu jasnou pentli a pak si podržel Slávii na distanc, byli se sebevědomím jinde a Jablonec měl za sebou další nálož a my se nemuseli zase šplhat zpátky s posranejma gatěma.

 • Hodnocení

  peterpan2719.4.2021 10:46reagovat

  Tak zatím jsme s top týmy naší supr čupr ligy vyválčili 3 body z 9 možných (beru ty poslední 3 zápasy). To není zrovna oslnivá bilance. Nicméně, včera to ve druhý půli už nějaký přísnější měřítko splnilo.

  Pár bodů:

  1) Hložek si včera proti snad nejstarší obraně v lize plné odpadlíků z jiných týmů ani neškrtl - to mně přijde zarážející

  2) DMK je fakt šílenej, to je parodie sebe sama

  3) Sáček - dozadu je hroznej, ale on obránce nikdy nebyl. Nicméně dopředu tam včera měl fakt dobrý věci, což ostatně zmiňoval i Holoubek. Přijde mi, jak kdyby měl v hlavě blok - on umí zrychlit jako málokdo, těžko říct, proč tak nehraje standardně

  4) Polidar dopředu šílenej

  5) Čili opravdu musí být priorita koupit 2 nadprůměrné beky

  6) Plavšič s Wiesnerem ukázali, jak se bojuje o základní sestavu

  7) Za mě stoperská dvojice Vitík - Krejčí ml. ideál

  • victorlima19.4.2021 11:13reagovat

   Pár slov do diskuze: bod 1) Nemohu souhlasit. Hložek se sám neprosadil (stejně jako v předešlých zápasech). Pracoval však dobře pro mužstvo a chystal šance pro ostatní. Dařilo se mu více v tvrdých soubojích (hlavičkových). V koncovce zatím bída.

   2) DMK hraje špatně, on se hrozně vyhýbá hře hlavou a jakéhokoliv fyzického kontaktu. Pravděpodobně reakce na jeho zdravotní stav. Krejčí st. je však zdráv, ale jeho přínos je ještě menší než DMK. Je pomalý, nedůrazný a stává se naprosto nepoužitelným.

   3) Sáček se dozadu mírně zlepšil, moderním bekem však rozhodně není. Blok v hlavě.

   4) Polidar není dopředu šílenej. On není šílenej ani dozadu. On je jen ve všem průměr. Nic pro Spartu.

   5) Souhlas a navíc by se hodil i nějaký útočník (Hložek tu již dlouho nepobude) a pár běhavých kreativních záložníků, kteří zvládnou i důraznou českou ligu. Bod 6 a 7 naprostý souhlas.

  • Spytihnef19.4.2021 11:13reagovat

   Souhlas, dva beci by měla být priorita v letním přestupovém období.

   V lize nikoho nevidím, max. Holík, ale tam není potřebná kvalita.

   Z krajánků v cizině max. Novák, Kadeř a Matějů. Novák s Kadeřem, ale asi nemají moc důvod měnit, takže jediný reálný mi přijde Matějů.

   Takže jsem zvědavý s čím přijde náš skauting.

  • Bunda19.4.2021 11:33reagovat

   Budu se opakovat..Hlozek není útočník do 451. On musí hrát falešnou 9 a pak bude víc ve hře.

   Sáček by mohl hrát střed zálohy místo Krejdy a aspoň by jsme dostali do toho středu rychlost. Nebo Wiesner..

  • petr13719.4.2021 11:34reagovat

   Prakticky bych to podepsal.

    

   Ale jeste jedna poznamka. Derby a Jablonec byla bida, ale nechápu hejty za vcerejsek. Prvni polocas sice nic moc, ale druhej velmi dobrej. Meli jsme za polocas asi 5 golovek a Slovacko nic.

   • ouissi19.4.2021 12:34reagovat

    Trochu bych upřesnil:

    Velmi dobrá hra ne ve 2. poločase, ale od příchodu Plavšiče a Wiesnera.

     

    • johnny120.4.2021 23:11reagovat

     Přesně tak, čili od 63 minuty, 27 minut dobrýho fotbalu.

  • AlaMierda19.4.2021 12:04reagovat

   1) Hložek se po zranění hledá

   2) DMk i podle slov Vrby ještě není v pořádku, neměl by vůbec hrát.

   3) Neurazí, nenadchne, hráč do pohody. Přidaná hodnota malá, spíše žádná. Jestli hraje nebo ne nemá v 99% zápasů vliv na hru.

   4) Pro mě průměrný hráč. Sem tam záblesk, jako střídající zatím dostačující.

   5) Nejen beky, ale i křídlo, útočníka a pokud Krejčí ml pujde na stopera tak i středního záložníka.

   6) +

   7) + ,ale musí přijít výrazná posila do středu zálohy

 • Sorry, ale Dočkal

  johnny119.4.2021 7:30reagovat

  se na hřišti vyklusává jako drahej kůň budoucí paní Křetínské na parkuru.

  Podle mě to je na Spartu málo a navíc ztrácí jedinou výjimečnost, která ho ještě zdobila, a tou jsou

  standartky a rohy, rozehrává je nakrátko a společně se Sáčkem (včera se kupodivu opět nechytil) zakládají před šestnáctkou soupeře, většinu protiútoků, které končí až u Nity. Jako jak tohle může někdo chválit a napsat tady, že Sáček hrál skvěle, to mi hlava nebere.

  Titul jsme nevyhráli 7 let a z toho je tam Sáček 5 let, náš odborník na fotbal vyhodil Kangu se slovy, že se za něj stejně nic nevyhrálo a co se tedy vyhrálo za Sáčka?? kulový. Takže předpokládám, že ho prodloužíme tak o 5 let.

  Jako tady jsou lidi spokojený, že Sáček za zápas vyveze 2x míč??? Neuvěřitelný.

   

  • Kamenovic19.4.2021 7:50reagovat

   Dočkal nevyklusává, on prostě jen nedokáže být rychlejší. Což je logický, nemládne, nikdy nebyl rychlej. Důležitý je si prostě říct, jestli jeho přednosti převažují ty nepřednosti? jak se to říká, sorry, ještě není 8 a neměl jsem kafe... A podle mě ne. A už dlouho ne.

   • waaw19.4.2021 7:54reagovat

    To zalezi na souperi. Bohuzel uz to je tak 8-9 tymu kdy ne

    • Kamenovic19.4.2021 7:57reagovat

     Což je v podstatě půlka ligy... a zadarmo to asi nedělá...

  • victorlima19.4.2021 8:25reagovat

   Domnívám se, že Dočkal v současnosti je víc bojovný a hodně se snaží. Rychlost mu už bude jen ubývat a k smysluplné rozehrávce už bude mít stále méně času. Na jeho post je třeba sehnat náhradu co nejdříve. V několika málo zápasech může být ještě Bořek platný, ale to číslo se bude rychle snižovat. U Sáčka je problém v hlavě. On se bojí jít do nějakého rizika a i když se občas snaží, na Spartu to není dost. Obavám se, že jeho alibismus už z něj žádný trenér nedostane. Náš geniální SŘ již má jistě připravené náhrady.

   • Funin19.4.2021 8:39reagovat

    podle me je problem v hlave u vic hracu a proto ta nase hra obcas vypada jak vypada

    • victorlima19.4.2021 9:10reagovat

     To máš pravdu. Jsme hrozně psychicky labilní tým. Jsou to obrovské rozdíly. Když se daří a mužstvo je v pohodě, tak hrajeme jako Bayern. Když je tomu však jinak, tak jako Sokol Kotěhůlky.

  • majtin19.4.2021 9:16reagovat

   Ad Sáček - včera ještě presinkem získal míč před gólem.

   To není primárně problém Bořka, ale obávám se, že i Vrby, kdy on chce hrát kombinační fotbal, ale dnes to bez sprintových náběhů nejde.

  • petr13719.4.2021 9:16reagovat

   Strašná píčovina. Dočkal naopak zejména v poslední době bojuje jako kráva. Jak píšou jiní, ano rychlej nebyl nikdy a stárne. Ale pořád dokáže být platnej, i včera tam měl několik výbornejch přihrávek a centrů + dokonce v posledních zápasech začal zase střílet. To vše nic nemění na tom, že do budoucna už na něm samozřejmě nebude možný úplně stavět.

    

   Ovšem fakt mě vytáčí, když si ke kritice vybereš Dočkala a ne Karlssona, Hložka či Krejčího staršího, kteří včera podali opravdu tristní výkon.

   • K0F119.4.2021 12:54reagovat

    U Dočkala mě překvapilo, že mu v jednom z posledních zápasů naměřili jednu z nejvyšších rychlostí ...

     

    v poslední době bojuje mnohem víc. Velký plus je rozhodně střelba. Jsem k němu hodně kritickej, ale po posledních utkáních odepsanej rozhodně není.

  • Chabix19.4.2021 9:45reagovat

   Jo jasně zbavit se Dočkala, jako jsme se zbavili Horvátha. Na tohle téma už jsem toho tady napsal spoustu, tak se nebudu dál rozepisovat. Kritiku si zaslouží jiný hráči, a kdyz ti budou hrat dobře, tak pak excelentně bude hrát i Dočkal. Ono to spolu totiž souvísí.

   • Kamenovic19.4.2021 9:50reagovat

    Hm, ne.

   • hombre19.4.2021 10:03reagovat

    Tak zase bych byl trochu opatrný na hodnocení Dočkala.

    To že jsem napsal, že vytváří určitou kvalitu je pravda, ale zase i včera bych tam našel na něm spoustu věcí, které se mu nepovadly. Kazil, vypustil dost věcí dozadu, některé standardky blbě zahrané, kolikrát to měl na nohu a nevystřelil. Když měl ten zápas zlomit, tak ho musel zlomit Plavčík s Wiesnerem...

    Ale zase musím říct, že začal hodně bojovat a dře .

    A včera bych ten jeho výkon hodnotil velice dobře. Byl mezi nejlepšími. Ale zase z něho dělat špílmachra Smích, to zase ne. Píšu, když bude mít včerejší křídla se stejnou formou, za sebou o třídu lepšího hráče než je Pavelka a běhavého střeďáka, tak bude ještě 2 roky špička v lize.

    • Chabix19.4.2021 10:05reagovat

     Ten bude špička v lize i ve 38 letech. A špílmachr fakt je.

    • petr13719.4.2021 10:12reagovat

     Hele a kterýmu hráči, který se snaží být kreativní, všechno vyjde? Tohle je prostě logický nesmysl, stejně jako je nerálný, aby ve Spartě byl o třídu lepší hráč než Pavelka.

      

     Já nechci Dočkala nějak urputně bránit, taky vidím jeho nedostatky. Ale hejt na něj mi přijde zbytečnej. Navíc si ho fakt mnohem víc zasloužej jiní hráči.

      

      

     • trakip19.4.2021 10:20reagovat

      Petr137. Díky za příspěvek. Já už tady tu neobjektivní kritiku nemohu ani vidět.

     • hombre19.4.2021 10:46reagovat

      Tak pro Petra a Trakipa - já hejtím Dočkala? Právě že já ho v poslední dobu spíš chválím. To už neumíte číst? Jen jsem chtěl napsat to, jak jste tu dávali čočku Kangovi za každou špatnou přihrávku, za nevracení se, nedržení pozice atd. A jsme třeba taky vyhráli.

      Jinak já v poslední době uznávám, že se Dočkal dost snaží. Pro Chabixe - špílmachr v dost zápasech už není a špička v 38 letech taky nebude Smích. A to se mi v posledních zápasech líbí hodně.... Asi mám něco se zrakem Smích Smích...

      • petr13719.4.2021 11:31reagovat

       Ja spis myslim, ze mas spatnou pamet. Tady totiz Kanga zadnou cocku nedostavalÚsměv

       • Chabix19.4.2021 12:07reagovat

        Taky si nějak nevybavuju kritiku Kangy. Občas někdo poukazal na jeho nedostatky. Ale cočku tu nedostával.

        • thomasd8619.4.2021 13:13reagovat

         Sorry ale souhlasim s Hombrem, tady Kanga, cocku dostaval zato co dnes Dockal ne... A a Dockal se fakt zlepsil, vic maka, to se mu uprit neda ale ona fakt nemuze byt stredova rada ve sllozeni Borek, Pavelka Krejci ml... Je to zoufale pomaly, na vsechno musi byt dost casu...

      • trakip19.4.2021 11:51reagovat

       Já chválil Petra za příspěvek. Tebe jsem nekritizoval.

  • jaan19.4.2021 12:47reagovat

   Přesně napsáno, nechápu Holoubka .

 • gól - sprinty

  majtin18.4.2021 23:45reagovat

  Zatím prvotní odhad. Změřil jsem čas a odhadl dráhu a vyšlo mi to, že Wiesner od té doby, co vyrazil vpřed až po hlavičku uběhl 90 m za 11,64 s , což by znamenalo stovku za 12,93 s, což je průměrná rychlost 27,8 km/h. Holoubek ve studiu říkal, že dosáhl maximálky 33,3 km/h.

  Plavšič od té doby, co vyrazil vpřed až do doby centru urazil v podélné rovině od branky k brance (měřeno podle pruhů na trávníku) 79 m za 10,14 s, což by znamenalo stovku za 12,84 s, průměrná rychlost 28,04 km/h. Jenže on neběžel úplně rovně, takže ta vzdálenost bude ještě vyšší, tudíž i průměrná rychlost bude vyšší. A půlku dráhy běžel s balónem. Tak nějak si představuju rychlý protiútok.

  • Schyzo19.4.2021 0:00reagovat

   Trochu mi lichotis, jsem teda na stovku rychlejší než Wis a Plavsic 😀

   • Tyrrael19.4.2021 7:02reagovat

    To nejsi sám, teda bývávalo, teď už jsem jak Bořek. Smích

   • majtin19.4.2021 9:13reagovat

    V kopačkách na trávě, s rozhlížením po spoluhráčích a vnímáním situace, případně s převzetím míče, centrem a půlkou z dráhy s míčem u nohy ? Úsměv

  • majtin19.4.2021 9:09reagovat

   Aktualizace: Plavšič - odhadovaná dráha 83 m, čas 10.14 s , potencionální stovka 12.2s, průměrná rychlost 29.5 km/h.

   • 13goat19.4.2021 9:24reagovat

    Na člověka s krátkejma nohama dobrý.

 • Zase mám ty své bludy :D

  Chabix18.4.2021 23:43reagovat

  Je to taková teoretická sestava, protože třeba DMK je totálně z formy. A Hancko zraněný. Ale já bych to určitě aspoň proti slabšímu soupeři zkusil někdy postavit takto.

   

  Nita - Wiesner, Vitík, Krejčí, Hancko(Polidar) - Pavelka, Karabec - Karlsson, Dočkal, Plavšič - Hložek

  • Schyzo18.4.2021 23:59reagovat

   Když už jedeme tu teorii, tak já bych dal místo karabce já tu pozici Haška 😀

  • Hynek19.4.2021 7:12reagovat

   Proti slabšímu soupeři

    

   Kotek-Zahustel,Plechatý,Liška,Hanousek -Vindheim,Trávník,Karabec,Souček,Minčev- Novotný

 • DMK

  AlaMierda18.4.2021 23:07reagovat

  „Určitě to není v kondici. Normálně trénuje. Měl zranění, které ho limituje v osobních soubojích. Bylo to vidět na začátku druhého poločasu, kdy mu šel balon na hlavu a on se to snažil hrát nohou. Je tím limitovaný, už by ale tenhle limit měl začít mizet. Věříme, že bude v pořádku a vrátí se do formy.“

  • Hynek19.4.2021 7:12reagovat

   Tak on nikdy moc nebyl soubojový.

 • Za mě dnes

  Schyzo18.4.2021 22:55reagovat

  Pochvala, že zůstal Plavsic na lavičce, protože kdyby hrál základ, tak Krejčím St. Tu hru absolutně neozivis. (A vesměs nikým jiným)

   

  Co se mi dnes opět nelíbilo, ze na útočné polovině jsme postraceli opět velké množství míčů kvůli nepřesnosti přihrávek, to bylo na presdrzku. Vzadu zase klasicky prihravka gólmanovi, zpět na stopera a do autu.

  Jinak me by se to vzadu líbilo nějak takto: Krejčí ml. Vitik a před nima Okeke (nemusí to byl zrovna on, tolik jsme ho zase neviděl, ale nějaký podobný hráč)

   

  • pubi18.4.2021 23:41reagovat

   Já nějak nechápu, jak můžu vůbec na tolika místech číst, že by bylo ideální dát Krejdu na stopera, když je při úpadku Hložana a DMK de facto náš nejnebezpečnější hráč do ofenzívy. Vážně si můžeme dovolit se o jeho nabehy z druhý vlny do vápna ochudit?

   • Chabix18.4.2021 23:48reagovat

    Jo to máš pravdu, Krejčí hraje dokonce ofenzivněji než Dočkal. Když už bez něho, tak bych to třeba řešil Karabcem, ten má do ofenzívy, taky hodně předností, i když je to typologcky jiný hráč.

     

    Co se týká Čelůstky, tak podle mě hodně znervózněl, že po něm chce trenér konstruktivní rozehrávku. Moc v tom jistý není. A v Hlavičkových soubojích je horší než Vitík. Jako nejradši bych tam viděl Hancka. On je nadprůměrný krajní obránce , ale výtečný stoper.

    • victorlima19.4.2021 8:14reagovat

     S Hanckem souhlas. Je třeba však vzít v úvahu, zdali bude u nás pokračovat. Na to jak mladý je to hráč, těch zranění je u něj hodně. Nejsem si vůbec jist, že dát za něj ty peníze, které Italové

     budou chtít je rozumné. Zvláště v této poněkud zvláštní době. Je to dobrý fotbalista, nového Panáka ovšem nepotřebujeme.

   • Schyzo18.4.2021 23:56reagovat

    To mas úplnou pravdu, bylo to po jeho stažení vidět.

 • Vitik

  BradCox18.4.2021 21:06reagovat

  Prohrál dnes nějakou hlavu? Suverénní výkon. S Krejčím musí hrát spolu, protože Celustka je slabina hlavně v rozehravce. Soucka bych tam nechal i když má občas zbytečně ztráty, ale předpoklady se vyhrát má velký a s ním je ta záloha pohyblivejsi. DMK mě mrzí, ale v současné době je to fakt spatenka s tou helmou :D

  • jakub231118.4.2021 21:08reagovat

   Presne tak. Stoperi Vitik, Krejci, na sestce Soucek a na desitce Karabec to je doufejme kostra Sparty pro dalsi sezonu.

   • thomasd8618.4.2021 21:15reagovat

    Ja se bohuzel obavam ze zaklad porad bude Celustka, Krejci, Pavelka, Dockal... A bude hodne zajimavy, kdyby zaroven secel Docky, Krejci a Celustka, jestli by to fakt pobrali nebo by to zavanelo revoltou🤷‍♂️

    • Kratos18.4.2021 21:17reagovat

     Tihle borci musejí hrát za každou cenu, jinak bude v kabině zle.

     • johnny118.4.2021 21:32reagovat

      Tihle borci musejí sedět za každou cenu, jinak bude se Spartou zle

    • jakub231118.4.2021 21:27reagovat

     Ja snesu Pavelku mozna jeste Celustku, ale Dockal a hlavne Krejci to je des. Posila z Boloni neni posila, ale pusobi uz nekolik zapasu jako divizni hrac.

     • hombre18.4.2021 21:49reagovat

      Já třeba nesnesu Sáčka, Ládínka.

      Sere mě Pavelka (sorry Chabixi),Karlsson, Vindheim a poslední zápasy příšerný Čelůstka.

      Dočkal mě sere hodně dlouho, ale on vytváří určitou herní kvalitu a nemáme nikoho za něj na 10...

      • AlaMierda18.4.2021 21:56reagovat

       10 může hrát i Plavšič. Hrál ji často v Srbsku než k nám přišel.

       • Kratos18.4.2021 21:57reagovat

        přesně tak

       • kilovolt18.4.2021 22:27reagovat

        myslíš, že by dokázal přesně přihrát? Úsměv

       • hombre18.4.2021 23:03reagovat

        No ale pak nemáme křídlo.

        A Dočkal, a toho nějak nemusím, na 10 je pořád hodně dobrý. Když bude mít běhavá křídla, Součka a někoho silnějšího a tvrdšího než je Pavelka, tak bude ještě 2 roky špička v lize.

        • AlaMierda18.4.2021 23:07reagovat

         no právě. I proto by mělo v létě přijít kvalitní křídlo.

        • Chabix18.4.2021 23:29reagovat

         Osobně doufám, že kariéru nebude končit ve Spartě. Snad si ji protáhne a překoná Horvátha v asistencích.

       • Hynek19.4.2021 7:14reagovat

        Plavšič hrát 10 - SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích
        SmíchSmíchSmíchSmích

        Jeho
        přednost je technika a rychlost, nikoliv herní myšlení

        • Chabix19.4.2021 10:47reagovat

         To se pleteš. On má herní myšlení, ale na tu pozici máme hrače, kteří se tam hodí víc.

      • Chabix18.4.2021 23:27reagovat

       Neomlouvej se. Jsem rád, že si uznal, že Dočkal vytváří herní kvalitu.

  • johnny118.4.2021 21:12reagovat

   Mě se líbil moc, jako jeden z mála. Součka bych tam nechal také, Krejčího 37 bych posunul dozadu a primadonu Čelůstku prodal někam do Blablasporu.

  • AlaMierda18.4.2021 21:13reagovat

   Krejčí na stopera jít může, ale tím pádem je třeba posila jeho typu do středu zálohy.

   • jakub231118.4.2021 21:15reagovat

    Kamso Mara!

    • AlaMierda18.4.2021 21:17reagovat

     Asi nejlepší možná varianta z ligy. Docela dobře se jeví Tiehi z Opavy, ale ten se ještě asi bude potřebovat otrkat v lepším klubu. Qose z Karviné je taky hodně šikovný hráč.

     • jakub231118.4.2021 21:25reagovat

      Jojo na Qoseho bych zapomnel naposledy jsemho videl vcera a na sestku ma fakt skvelou kopaci techniku.

      • majtin18.4.2021 22:29reagovat

       Další Holoubkův objev / bývalý svěřenec, vedl ho v Ružomberoku.

       • AlaMierda18.4.2021 22:37reagovat

        Holoubkův určitě ne. V Rožomberoku už byl před příchodem Holoubka jedním ze základních kamenů kádru. A taky před příchodem do Rožomberoku byl na hostování v Michalovcích.

    • thomasd8618.4.2021 21:29reagovat

     Toho uz si preju dlouho...

     • jakub231118.4.2021 22:49reagovat

      Ja taky a nedivil bych se kdyby v lete skoncil v cirkusu..

  • Chabix18.4.2021 21:24reagovat

   Přišlo mi, že ani nekazil rozehrávku, ale mrknu se pak ještě na záznam.

 • Ta tyčka

  Chabix18.4.2021 20:47reagovat

  Za ten protiútok, který skončil tyčkou, si naše obě křídla zaslouží absolutní pochvalu. Tohle bylo super od nich.

  • Larrygo18.4.2021 20:55reagovat

   Top oba dva. Mě nejvíc potěšil Plavsic, kterej s míčem u nohy absolutně rychlostně setřel hráče Slovácka bez něj.

   • AlaMierda18.4.2021 20:57reagovat

    Jako jestli ho neprodloužíme, tak fakt nevím. Už tak je třeba aby přišlo jedno hodně kvalitní křídlo. Pokud odejde Plavšič, tak budou třeba křídla dvě.

    • Capo18.4.2021 21:05reagovat

     Tak snad to aspoň zkoušej. Bude taky hodně záležet na něm, jestli bude chtít s penězma dolu. On je poslední, kdo má ještě smlouvu od Stramaccioniho no. Bojím se, že tam je hlavní problém, proč ještě není prodloužený...

   • thomasd8618.4.2021 20:59reagovat

    Plavsic ukazal to pozitivni co v sobe ma, patri k nejlepsim kridlum ligy, jen je to plasan 😁 kdyby ne, davno tu neni

    • ouki18.4.2021 21:00reagovat

     Já si vůbec nemyslím, že je to plašan. Podle mě řeší situace správně.

     • Chabix18.4.2021 21:32reagovat

      Já často v jeho hře vidím nedostatky, že občas nezaznamená náběh, nebo ho zaznamená později, kdy na to už není vhodná doba mu přihrát. Kolikrát při protiútoků, to je v nějakou dobu 2 na 1, ale přihrávku tomu druhému hráči promešká. Každopádně herní myšlení má velký a neztratil by se ani na pozici středního záložníka.

    • AlaMierda18.4.2021 21:02reagovat

     Mě jako plašan nepřijde. Spíše hřeší na to, že spousta jeho spoluhráčů jsou pomalejší typy. Plavšič naopak hraje pořád v rychlosti a to velice přesně a účelně.

   • Kratos18.4.2021 21:00reagovat

    Plavšič je vynikající ofenzivní hráč. A to jak ze strany, tak když hraje ve středu zálohy. Jeho přidaná hodnota je i schopnost vlítnout do zápasu a být hned nebezpečný.

 • Dobrá výhra

  AlaMierda18.4.2021 20:28reagovat

  Druhá půle už byla z naší strany asi o 300% lepší. V létě se musí nutně tým výrazně posílit o kvalitu. Jinak se nás opět boj o titul nebude týkat.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha