Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jablonec - Teplice

  Pavel007.5.2021 18:39reagovat

  Ted na to koukam a teda nechápu jak Jablonec může být 2., ty hrajou snad ještě hůř jak my...

  • Chabix7.5.2021 18:42reagovat

   I když hrajou hrozně, tak neztrácejí. Zatímco my jsme schopní ztratit zápas, ve kterém dominujem viz Pardubice.

   • Pavel007.5.2021 18:43reagovat

    To ano, dnes měli tragický Teplice už asi 5 tutovek, neskutečný

    • majtin7.5.2021 18:50reagovat

     Jo ty samý Teplice, který od nás dostali bůra málem za poločas a kdyby sme to neprostřídali, tak dostaly deset. Smutek

    • hombre7.5.2021 19:59reagovat

     Tak kolik si těch tutovek u nás vytvořila příšerná Opava?

  • majtin7.5.2021 18:53reagovat

   Hlavně oni hrají hodně vysunutou obranu a vzhledem k tomu, že se tam snad letos nehrálo na pořádný trávě (nejdřív zmrzlý, pak sníh, pak hrbolatý, poslední zápasy bláto), tak čekají na chybu soupeře a trestají.

  • majtin7.5.2021 19:26reagovat

   Fortelný, řekl bych asi nejfotbalovější hráč v Teplicích. Viděl jsem na začátku podzimu pár zápasů a líbil se mi. Neví někdo proč nehrával v základu ?

  • Brian Pricke7.5.2021 19:35reagovat

   Mareček s Mazuchem předvedli věc, za kterou jim Vápeník už posílá čtyřletou smlouvu.

   • Pochcana slama7.5.2021 19:52reagovat

    Hlavně jsou to kluci, co prošli Spartou, takže kodex mají v malíku.

   • Tyrrael7.5.2021 19:54reagovat

    A proč jim tu smlouvu posíláš?

  • Tazmen7.5.2021 20:11reagovat

   Nemají tolik zraněných, nehrají pod tlakem, žádný tým proti nim nehraje na hranici svých možností..

 • TR

  rabac7.5.2021 14:13reagovat

  TR dělá chyby a některá posílení se mu nepovedla a pravdou je, že skauting je tragedie.Ale vydedukovat, že Plavšič odejde protože mu TR nedal 1mil. je nesmysl.Takové platy schvaluje všude majitel a ten i rozhoduje o dalším kontraktu. Stejný blábol je, že TR měl Plavce vloni aspoň prodat, prodal by ho asi ale nikdo ho nechtěl, stejné to může být za rok u DMK, žádná nabídka na stole není, stejné to bylo u Nity opět nula nabídka. Ono se špatně hospodaří když není o hráče zájem, jen mi si myslíme jakou kvalitu tu v některých máme, bájný Kanga opět bez nabídky stejné předtím Kaya atd. Jediné co je, že se na některé hráče kluby ptají ale konkrétní nabídku zatím nikdo nedal. A když je o někoho zájem tak za směšné peníze. Trochu rozumu do hrsti, záleží jen a jen na majiteli a ten po letitých zkušenostech chce nejdříve osekat náklady na mzdy,prodat a pak koupit, na velké dluhy se nedá pořád jet. A myšlenka, že DK skončí a objeví se movitý majitel je utopie, případný odchod DK by nejspíše znamenal razantní výprodej a daleko menší rozpočet.

  • Spytihnef7.5.2021 14:20reagovat

   U DMK bude rozdíl, že nebude mít takovou raketu na výplatní pásce jako Plavšič, Kaya nebo Nita, kterým se dělala smlouva za dob Stramaccioniho.

    

 • Kam dál?

  Shrekson7.5.2021 13:42reagovat

  Slavie se budovala nějaký čas, neměli žádný tlak a povedlo se vybudovat fakt velice kvalitní projekt.

  Kolik jejich projekt stál? Možná by bylo fér to spočítat. Jasně teď prodají hráče za XY, je to pravda že se daří ale jak přesně ten projekt je na tom finančně? V zajíci si dělají srandu jak Slavie vystřídá a má ještě lepší kvalitu apod. Druhá věc Slavie má tunu hráčů na hostování a musí doplácet na výplaty protože platí rakety.

  Fakt si někdo myslí že je to udržitelný model? To není kritika Slavie, jejich věc co dělají a jak.

  Oni teď nedělají projekt za X ale za xyx a na to my teď nemáme peníze (finanční fair play) nebo majitel nemá chuť to dotoho dávat.

  Já neříkám že máme super kádr, máme nejmladší sestavu snad v lize a tohle je běh na dlouhou trať. Upřímně možná to je na 2 nebo 4 roky boj o druhé místo.

  Musíme tahat mladé hráče nejlépe udělat prostor aby jsme doplnily kádr o naše mladé nebo jak Lipsko kupovat hráče do 24let.

  Když přijde někdo kdo má zkušenosti musí to bejt frajer co se chce podělit, ukázat tohle dělej takhle mentor pro mladé hráče, plus nechá na hřišti vsechno, ne egocentrik co chce výplatu a dohrát si ligu u kafe. Zkusil bych Kucku🙂

  Dočkala a spol prostě musime pustit protože a) výplata b) potenciál c) musíme mít jinou prezentaci hry = rychlost je ted alfa a omega

  Já osobně si myslím že tohle Rosa zkouší budovat. Trochu doufal ve ”sparťanské” srdíčko u nějakých hráčů a asi to moc nefunguje.

  Sázka na Vrbu vytváří trochu guláš, moc nevěřím že ho Rosa vybral ale třeba se pletu.

  Kam dál? Buď bejt realisti, budovat mladé hráče a jít krok po kroku k lepší a agresivnější hře nebo znova restart.

  Já nejsem pro restart, nemyslím že to bude fungovat.

  Rosa by měl vystoupím a říct co jak vidí, vyprat nějaké špinavé prádlo a ukázat nám nějakou cestu.

   

   

  • waaw7.5.2021 13:45reagovat

   A nam nezbyva nez se modlit, aby ta jim ukazana cesta nebyla opet slepa

  • rabac7.5.2021 13:55reagovat

   Má to jeden nedostatek, mladý hráč co má kvalitu tak nejpozději do svého dvacátého roku věku odejde a můžeš začínat znova, chce to věkový mix jako to má Slávia. To že máme mladé mužstvo není výhoda tu má z toho pouze klub když hráče dobře prodá a o to se nyní stará TR, musíme snížit hrozné ztráty v nákladech na klub.

  • Kombinator7.5.2021 14:02reagovat

   Tak samozřejmě u žida je to časovaná bomba, bohužel jim to ale furt vychází, ale to nebude napořád, odejdou jim lidi kvůli úspěchu, na kterých to stojí a jednoho krásnýho dne se budou muset postavit tomu, že sice nemaj 80 hráčů pod smlouvu jak za Jarolíma, ale že jich maj 50, ale zato s pěkně tučnými kontrakty.

   Ono to bouchne, ale jestli za rok, za dva nebo za deset let? Kdo ví. Ale ten model v naše fotbale je dlouhodobě neudržitelnej, i na ty nejlepší kluby na světě přijdou výkyvy.

   • Kombinator7.5.2021 14:05reagovat

    A jako já jim pak budu přát, ať klidně zaniknou, je to fakt odporná lůza. Si pamatuju, jak když byl žid na spadnutí, tak se tu furt točilo, jak je škoda, že ty derby stojí za hovno a že by se měl zvednout. Když je to naopak a my jsme v prdeli, tak Žid nám zamáčkne držku do hnoje a ještě se nám tlemí.

    • snytek7.5.2021 14:30reagovat

     Kdyby projekt Slávie touto dobou teoreticky zanikl a sešívanci by mířili do 2. ligy, tak se zřejmě aktuálně plácáme po ramenou, že jsme skutečně nejlepší, jen ty Jabka se nějak vyšvihly. Proto je dobře, že vidíme, co nám všechno chybí, proto je škoda, že Plzeň jde do kytek. Ať jsou ostatní dobří, ale my ať jsme ještě lepší. A jediným objektivním měřítkem je Evropa a tam jsme dlouhodobě nekonkurenceschopní.

   • kilovolt7.5.2021 14:15reagovat

    Trpšivský neodejde......nikde jinde by mu to nevycházelo a navíc se nikde nedomluví

    • waaw7.5.2021 14:24reagovat

     Trpisovnsky intenzivne maka na sve anglictine a pokud pristi rok trochu uspeji v poharech, tak ma nejvyssi cas to zkusit nekde v lepsi lize

    • AlaMierda7.5.2021 14:26reagovat

     Ten prý těžce maká na jazycích. Stejně jako on posunul Slávii, tak ona posunula jeho. Už se nebojí cizinců a naopak se naučil snimi pracovat. Stává se z něho hodně komplexní trenér. I když sem se dříve na něj koukal hodně skepticky, tak musím uznat že prostě na sobě zamakal.

     • captain_obvious7.5.2021 14:47reagovat

      +1

      Jeho progres je obdivuhodný.

  • kilovolt7.5.2021 14:17reagovat

   mládí není zásluha. mladý hráč má hrát jenom když opravdu má kvalitu. u nás je to spíše z nouze

   • Shrekson7.5.2021 14:29reagovat

    Já raději budu koukat na mladé hladové vlčaky.. Našich hráčů je po lize mraky, kdyby dostali prostor u nás mohli bejt i někde dál.

    • kilovolt7.5.2021 16:16reagovat

     rozhodují výsledky. já budu rád koukat na ty kdo bude vyhrávat. kolik jim je, je mi jedno

  • AlaMierda7.5.2021 14:25reagovat

   -Finanční fair play už Sparta několikrát sama vyvrátila, nemám to tak?

   -Slávie byla v sračkách, začala budovat a šla každý půlrok nahoru, to se u nás říct nedá. My zkoušíme budovat a skončí to ještě horším stavem než bylo.

   -Jestli je udržitelný model nebo - těžko říct. Takových klubů je po světě opravdu spoustu.

   - Ano musíme sem tahat mladé hráče co zpeněžíme, jenže k tomu potřebujeme opravdu kvalitní skauting, který nemáme. Případně kontakty třeba v Africe nebo jinde ve světě. Také nemáme

   - Sparťanské srdíčko nefunguje. Vždy funguje hráč toužící po úspěchu a zahraničním angažmá.

   - Na hotového hráče se lze v dnešní době dostat. Hodně klubů nemá finance a spoustu hráčů lze získat zadarmo. Třeba již zmiňovaný Asano nebo Hermannsson

   - Sparta musí své myšlení kompeltně změnit. Začít se chovat jako profesionální klub co jde hladově a rázně za úspěchem. Rosický by měl uznat, že jeho dosavadní pochybná koncepce, práce a směr je těžce neúspěšný a rychle se zamyslet co s tím, případně rezignovat.

    

   • Shrekson7.5.2021 14:32reagovat

    Ok, tak když Rosa odejde tak kdo?

    Problém není Rosa ale Křetínský který do toho prostě kecá, já nevěřím že ne..

    Nevím jestli je správná cesta brát hráče co nemají smlouvu, proč ji nemají?

    • AlaMierda7.5.2021 14:41reagovat

     To si právě musí ošéfovat už Křetínský.

     Proč by to nebyla správná cesta. Před rokem bude volný hráč Kanga, letos Plavšič. Oba kvalitní hráči. Hráči co jsem uvedl jsou klíčový hráči základu Bronby Kodaň a Partizanu Bělehrad. Asano letos v lize 33 zápasů a 18 branek a 8 asistencí. 25 startů a 5 branek za repre Japonska a je mu 26 let. Hjörtur Hermannsson zase reprezentant Island 18 zápasu. Já v tom, že hráč někde neprodlouží nevidím problém. Prostě chce jinam, změnit prostředí a když půjde zadarmo, tak může dostat i lepší podpisový bonus apod. Kvalitních volných hráčů je spousta, ale musíš o nich vědět. tohle jsou paradoxně dva hráči z destinací, které máme údajně skvěle zmapované.

     • AlaMierda7.5.2021 14:41reagovat

      před rokem byl volný Kanga

    • waaw7.5.2021 14:46reagovat

     To je takova zazita fama. Pritom se nekolik novinaru a insideru uz shodlo, ze Rosovi do sportovnich veci nekeca a jen schvaluje velke castky, coz dela kazdy kdo nekam strak penize. V porovnani s takovym Karlem nebo Brabcem je to uplne pasivni majitel

    • Mich7.5.2021 15:10reagovat

     Proč nemají smlouvu, opravdu tu padla tahle otázka když tu rezonuje kauza Plavšič? Třeba mají stejné kvalitní manažery jako je TR

  • wasek2611@centrum.cz7.5.2021 15:28reagovat

   Náš cíl rozhodně nemůže být lepší než slavie v horizontu 5 let (pokud slávia nepůjde do kytek).

    

   1) musíme být jasná česká dvojka a ne bojovat o druhém místo do posledních kol

   2) slavii musíme být stále na dostřel == neztráce zbytečně body s někým jiným než slávií

   3) být úspěšní v evropě - to znamená minimálně jarní část evropských pohárů. Za mě by náš standard mělo být šesnáctifinále EL nebo osmifinále konferenční ligy.

    

   Honit slavii nemá smysl, ale není myslitelné, aby si z nás dělal prdel jablonec.

 • Čistě hypoteticky

  Soze7.5.2021 13:00reagovat

  Kdybychom neuhráli to druhé místo o bod, jaký okamžik z celé sezony byste vzali jako ten rozhodující? Pár se jich nabízí, některé k vzteku (výkon Heči proti ČB doma a jeho legendání solný sloup), nebo naopak trochu úsměvné (Sáček a jeho ruka s Libercem, kdy v nepřerušeného hře sebral míč z Nity), či sportovní chybu alá Nitova špatná rozehrávka s Pardubicema, popř. chyba rozhodčího (penalta opět v zápase s Pardubicema)?

   

   

  • thomasd867.5.2021 13:02reagovat

   Nebral bych jeden zapas, ale rozhodnuti o postu golmana... Heca nam bohuzel ztratil vic bodu nez jeden

   • Soze7.5.2021 13:06reagovat

    Jasný, o tom žádná. Stejně by se dalo nahlížet na Hanouska nebo Sáčka, kteří se svými chybami podíleli na ztrátách více bodů, stejně tak Rosický a jeho skladba týmu, nebo špatné sestavy v zápasech, střídání atd. Ale vybrat jeden konkrétní moment, který by nás připravil a jeden bod, jenž mohl znamenat druhé místo a tím kvalifikaci LM.

    • thomasd867.5.2021 13:11reagovat

     Ok, tak v tom pripade bud Budejovice a Heca, protoze je strasne posadil na kone, nebo Pardubice a dvougolove vedeni proti novackovi souteze, kdy jsme si to pohnojili sami a jeste nas dorazil rozhodci... Takze vitez Pardubice

     • Soze7.5.2021 13:16reagovat

      Za mě spíš Sáček, protože to je něco tak nepředstavitelného, až groteskního, že si to bude člověk pamatovat do konce života, že se něco takového může v zápase vůbec stát...a ještě kdyby to bylo umocněno tím, že by ten moment pohnojil celou sezonu, že o ty body, které se kvůli tomu ztratily, by se nehrálo o LM a celoroční úsilí celého týmu by to poslalo do kopru.

  • pubi7.5.2021 13:26reagovat

   Jednoznačně ztráta vyhranýho zápasu s Pardubicema a gól ze standardky v 90. minutě v Jablonci.

   • majtin7.5.2021 13:55reagovat

    Tady s tebou souhlasím, hlavně úplně zbytečnej gól na 2:1 proti PCE, kdy jsme pak znervózněli (sice by jsme se i s tím měli umět vyrovnat) a úplně vypadli z role. A gól v Jablonci znamená, že jsme s nimi mohli být teď nastejno a mohli si dovolit 1 prohrát + nemuseli hlídat skóre.

  • captain_obvious7.5.2021 13:40reagovat

   Docela to vypadá, že jako rozhodující se nakonec fakt ukáže ten zmíněný neslavný moment Nity a Wiesnera s Pardubicemi. Nicméně s Bohemkou a Budějovicemi si můžeme dovolit ulítnout doma 1x za sezonu, ne s oběma ve stejné sezoně.

   • captain_obvious7.5.2021 13:42reagovat

    * chtěl jsem napsat spíš něco jako 1x za 3 sezony

  • majtin7.5.2021 14:18reagovat

   Každopádně já věřím, že ho i přes složitou situaci uhrajeme. Jak píšu tady jinde, Slavie hraje v Jablonci 3 dny po finále MOL cupu. Plzeň přes týden odpočívala, teď hraje už v sobotu proti Příbrami, my v neděli a pak máme ve středu společný zápas. Stejně tak na nás půjde odpočatá Boleslav. Příbram proti Jablonci bude hrát už jen víceméně o hypotetickou šanci. Situace to není jednoduchá, ale když by jsme si ani sami nevěřili, že se to dá zvládnout, tak pak by to fakt nešlo. Já věřím, že to dáme!

  • pivees7.5.2021 19:47reagovat

   Včasné neodstranění rozvraceče Dočkala a vyhazov Kotala

 • Tetteh

  vitamin7.5.2021 12:18reagovat

  Jak to s ním vůbec je? Uplatnili už Turci opci nebo se vrátí?

  • AlaMierda7.5.2021 12:39reagovat

   O toho už mají zájem kluby ze špičky ligy v Turecku.

 • Haha - staci zaměnit Kroenke za Křeťu

  peterpan277.5.2021 12:13reagovat

  ”Změní tenhle rok nějak majitele Kroenkeho? Je pro něj Arsenal vůbec důležitý, baví ho fotbal? Potřebujeme na tomto místě někoho, kdo klub miluje, kdo do něj napumpuje dost peněz, které jsou potřeba,“ uvedl někdejší reprezentant a dlouholetý stoper Gunners.

   

  „Pokud investovat nechce, ať uvolní místo někomu, kdo k tomu bude ochotný,“ dodal Keown.

  • captain_obvious7.5.2021 12:21reagovat

   To u nás se radši klubové ikony strefují do pěšáků.

  • Brian Pricke7.5.2021 12:21reagovat

   A Keowna za Řepku.

   • artaxerxes7.5.2021 13:26reagovat

    Keown na rozdíl od Řepky není dement.

 • produktivní křídlo

  AlaMierda7.5.2021 11:12reagovat

  Takuma Asano

  skončil v Partizanu, takže k mání zdarma.

  Roso jednej, jistě ho znáš z Arsenalu.

  • Bunda7.5.2021 11:14reagovat

   Rosa udělá Koscelnika a bude si myslet,že se to zlepší.

   • BradCox7.5.2021 11:53reagovat

    Nějaký typ na pravého beka ze Skandinávie, že bychom ho vyměnili za Andyho Vindheima? Aslak Fonn Witry tady už asi padl co? Třeba už je Rosa tak zoufalý, že to tady čte.

    • BradCox7.5.2021 11:55reagovat

     ...tip

    • Bunda7.5.2021 12:01reagovat

     Vindheim může jít tak do Vlašimi. Vůbec nechápu co na něm Jirka Rosický viděl.

     • wasek2611@centrum.cz7.5.2021 12:39reagovat

      on měl docela dobrej centr, ale po zranění nemá ani to.

       

      Na beka neumí bránit, na křídlo nemá techniku a na halfbeka už nehrajeme.

      • thomasd867.5.2021 12:44reagovat

       U nas kdyby mel Jirka Rosicky dostavat plat podle toho co vyskautuje, tak bude vetsinou o chlebu a vode...

     • AlaMierda7.5.2021 12:52reagovat

      Vindheim mi přijde úplně zlomený. Nemá cenu tu to jeho trápení prodlužovat. Neurazil, nenadchl asi tak bych ho zhodnotil.

      • exupery7.5.2021 13:00reagovat

       Je zlomený. Pustili mu sestřihy jeho výkonů a odbarvily se mu z toho vlasy.

    • waaw7.5.2021 13:25reagovat

     Borchgrevink z Valerngy

     • waaw7.5.2021 13:42reagovat

      https://youtu.be/0LikMnwFpus

      • waaw7.5.2021 13:50reagovat

       Staci vyuzit praci, kterou udelal uz nekdo jiny. Neni zac.

  • 13goat7.5.2021 12:47reagovat

   On a Yuma Suzuki by nám mohli vytvořit novej útok.

   • AlaMierda7.5.2021 12:51reagovat

    Suzuki je hroťák co? Asano křídelník. Suzukimu končí taky smlouva, nevíš ?

    • 13goat7.5.2021 12:59reagovat

     Nenašel jsem. Slyšel jsem o něm, ještě když kopal doma, že je to fantastický křídlo, ale fakt to bude asi hroťák. Statistiky dobrý, na to že hraje za belgickou Příbram. Mrštnej, výbušnej, šikovnej a BOJUJE (na rozdíl od DMK mrk mrk)

     • AlaMierda7.5.2021 13:30reagovat

      No, přesně typ co by se nám hodil. Asano je dost atypický na fotbalistu z Japonska. Silné nohy, tahovost, síla a do toho přirozená bojovnost, technika, rychlost, produktivita.

   • thomasd867.5.2021 12:54reagovat

    Ty jo a vsichni se nam tu zase zblazni, ze to neni typicka ceska kabina😂 hlavne ze kdyz se Slavii dari, tak kazdej drzi hubu a nikomu nevadi, ze maji pul kadru z ciziny...

 • Jen tak pro zajímavost

  Soze7.5.2021 10:51reagovat

  https://twitter.com/CeskyMistr/status/1390558791020732417/photo/1

   

  Z toho by nám vycházelo 2-2-1, což ale stále naivně věřím, že bychom mohli zahrát líp, tak 3-2-0

   

  Jablonec 7 bodů ze 4 zápasů, takže asi prohra se Slávií a remíza ”v” Pardubicích...to by klidně mohlo být.

  • captain_obvious7.5.2021 11:40reagovat

   Jablonec už kromě Slavie všechno vyhraje.

   • Soze7.5.2021 12:02reagovat

    Což by bylo asi málo, protože Sparta to jen s jedním zaváháním nejspíš nedá.

    • captain_obvious7.5.2021 12:19reagovat

     Přesně tak. Je to krásný, že v poslední sezoně, kdy jde ještě 2. tým ligy do kvaldy LM, se tam dostane Pelta. Úsměv

     • thomasd867.5.2021 12:39reagovat

      My budem vubec radi, kdyz v soucasnym stavu uhrajeme i treti misto bohuzel...

      • Soze7.5.2021 12:43reagovat

       To zase neblbni, nejhůř třetí místo to bude úplně v pohodě, další týmy už mají dost odstup. Jen je blbé, že musíme tak trochu spoléhat na pomoc od Slávie, nebo nějakého překvapení typu Teplice a Příbram, kteří mají stále ještě o co hrát a minimálně jim tak zhorší možnost udělat si skore, když už Jablonci neseberou přímo body.

       • thomasd867.5.2021 12:46reagovat

        No ja, se trochu bojim jak s muzstvem zamava treba kauza Plavsic no... Mohlo by je to zdrave nakopnout aby videl, ze v tom muzstvu ma i cenu byt.. Ze prisel novej kouc, kterej mu dava moznost, tady by mohl i Vrba zasahnout, stejne jako u DMK

        • Soze7.5.2021 12:53reagovat

         To bychom museli prohrát tak 3 zápasy z těch pěti, abychom neskončili ani třetí (při plném bodovém zisku buď Slovácka nebo Plzně), to se nestane. Ale na druhé místo to aktuálně chce zase 5z5, a to se taky nestane Úsměv

         • thomasd867.5.2021 13:03reagovat

          Jo, tak tri zapasy fakt snad neprohrajem, diky za info :)

   • majtin7.5.2021 13:48reagovat

    No Jablonec má Slavii 3 dny po finále poháru, to předpokládám že vyhrajou a budou slavit, navíc si neumím představit, že by ultradebilové Řehák s Houšteckým apod. nějak nepodpořili šanci Spartu poškodit. Ale asi budou chtít udržet neporazitelnost, takže remíza ?

 • kapitán

  DaveACS7.5.2021 10:22reagovat

  Komu byste to pro příští sezonu svěřili? Asi se shodneme, že Bořík to dělat nemůže, nedokáže vyvinout tlak na rozhodčího, nedokáže se rvát za mužstvo, nedokáže mužstvo nastartovat, nahecovat.. Uvažujme jen z lidí, kteří aktuálně v kádru jsou, těžko to hodíme někomu, kdo bude v týmu 2 týdny.

  • Dno7.5.2021 10:25reagovat

   LK37 jednoznačně.

    

   Ale Bořík je nedoktnutelnej oblíbenec DK i Dortmunďáka, takže se ho už jen tak nezbavíme.

  • Tyrrael7.5.2021 10:34reagovat

   S LK37 souhlasím, ještě bych neměl problém s Dávidem, kdyby zůstal. Pak už mi přijde, že tam jsou jen lidi, který u mě budí dojem, že jim je jedno, že se nedaří a prohrává se...

  • AlaMierda7.5.2021 11:13reagovat

   Krejčí ml. naprosto jasná volba, zástupce Hložek. Pokud teda zůstane

  • wasek2611@centrum.cz7.5.2021 11:14reagovat

   Krejčí nebo Hložek

  • Jerababa7.5.2021 11:27reagovat

   Tak psal jsem to už tři týdny zpátky. Krejčí mladší neoddiskutovatelně. Bořek jako kapitán totálně opakovaně selhává. Bohužel jeho ego a naprostej nedostatek sebereflexe tomu bude bránit. Když mluví na kameru, člověk by ho málem nominoval na prezidenta, ale tím to vůdcovství končí.

   LK má ty správný vlastnosti a že je mladej, no a co. Ve světě to není ojedinělý jev.

   Ono ME to Bořkovi jasně naznačí. Buď tam vůbec nepojede nebo se tam totálně ztrapní.

  • captain_obvious7.5.2021 11:42reagovat

   Jasný Krejčí, zástup Hancko. Hložek se na to nehodí, navíc další zbytečný tlak by mu neprospěl.

  • pubi7.5.2021 11:49reagovat

   Možná byste si měli uvědomit, že tohle není Football manager, ale normální reálnej život. Takovej Krejda se několikrát vyjádřil v tom smyslu, že je Bořek správnej lídr v kabině. A co jako očekáváte od toho, že přijde Vrba a dá pásku v Krejdovi? Že jako na člověka, ke kterýmu vzhlíží, naopak začne řvát a celá ta hierarchie kabiny se kvůli blbý pásce překope? Možná byste se měli probrat z tý diskotéky. Že je kabina složená blbě, asi víme všichni, ale kapitán by z ní tak jako tak měl vycházet. A dělat něco na sílu, že dám pásku 20 letýmu klukovi a ty to tady teď veď, to je slušná kokotina.

   • Kombinator7.5.2021 12:12reagovat

    Na druhou stranu Bořkova role bude (doufám) slábnout a určitě, pokud si Vrba nakoupí hráče, tak Bořek všechno hrát nebude, ať už kvůli výkonnosti, zdraví nebo věku a hráč z lavičky těžko může být kapitán. Tím pádem bude muset být minimálně zástupce. Blbý je, že to je asi Pavelka, který v tomhle ohledu na hřišti není od Bořka moc rozdílnej.

    • pubi7.5.2021 12:17reagovat

     Jasně, to chápu, taky bych ho jako kapitána nechtěl, ten tým je blbě složenej, ale to nic nemění na to, co jsem psal výš.

     Jinak u toho Pavelky bych nesouhlasil. Za mě k tomu má mnohem lepší dispozice než Bořek. Třeba teď v derby hrál strašnej zápas, nedařilo se mu, a přesto nic nevypustil. Ve druhý půli snad jako jedinej napadal, nebál se na sebe vzít zodpovědnost. A po prohře se neschovával a šel s omluvou jako první před diváky. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale myslim, že Bořek už by v tu chvíli byl v kabině. Upřímně mě timhle Pavelka mile překvapil.

     • Kombinator7.5.2021 12:23reagovat

      Já druhou půli neviděl, na to jsem neměl nervy, ale u Pavelky mi přijde, že si na hřišti spíš brblá pod vousy a to mi asi vadí směrem ke kapitánství v zápase.

     • thomasd867.5.2021 12:43reagovat

      U Pavelky mam treba problem s tim, ze to muzstvo nejak nenakopne i gestem artd, je fakt ze maka i kdyz se nedari, v tom mas pravdu. On je proste spis takova ticha sila, chce to muzstvu ukazat tim ze to nevzda sam... Jente obcas je i potreba zarvat no, povzbudit...

      • pubi7.5.2021 12:59reagovat

       JJ, souhlas. Za mě to taky neni ideální typ na kapitána, jen jsem reagoval na to, že je to podle mě o míle lepší kapitán než Bořek.

   • Jerababa7.5.2021 15:29reagovat

    Použít argument, že Krejda se několikrát vyjádřil...Asi těžko řekne, že na to Bořek nemá. Bořek by si to především měl uvědomit sám a nasměrovat tu kabinu a už je jedno ke komu. Ono těžko můžeš někoho ze spoluhráčů zjebat, že se vysral na bránění, když sám celej zápas máš to bránění na salámu. Na tom hřišti se vždycky,když dostaneme gól posereme, protože chybí ten motoivátor, kterej zajede do protihráče, vyhraje ztracenej souboj, probere ty ostatní. Na prd je kecat o tom v kabině, to musíš na hřišti v tu danou chvíli, když je to potřeba.

  • thomasd867.5.2021 12:50reagovat

   Tady rozhodne stejne kabina a to vyhraje Borek, zastupci Pavelka, Hlozek.. Jak to bylo tuhle sezonu.. Ja bych to klidne i Borkovi nechal, ale za predpokladu, ze se bude za muzstvo vic rvat. On si diky svy inteligenci dokaze vetsinu naklonit na svoji stranu, recnik je dobrej, to vime vsichni.

 • Vrba

  waaw7.5.2021 8:57reagovat

  Co byste ted delali na Vrbove miste? Nevim sice, jak to maji nastavene komunikacne s majitelem, ale ja bych se jeste dnes k majiteli objednal a tam bych mu rekl: Radcove Vam celou dobu lhali. Pokud Vam rikali, ze Sparta jde po nejake ceste, tak Vam nerekli, ze ta cesta vede do p....e. Muzete si vybrat, nechte je tam dojit, jde to i celkem levne, akorat se Vam bude cely svet smat. Nebo musite otevrit prkenici (beztak jste na Royal Mail vydelal pekny balik), poslete Rosovi sms, at jde delat za Poborskym na svaz a privedte uz konecne nekoho, kdo fotbalovemu managementu rozumi. Par jmen Vam mohu napsat. A ted mi dejte volnou ruku vyhodit toho, na koho ukazu a privest toho na koho ukazu. Jinak to nema smysl a vy si privedte treba Csaplara nebo Straku

  • Tyrrael7.5.2021 9:02reagovat

   Já se vrátím!!!

  • johnny17.5.2021 9:07reagovat

   Kdybych byl Vrba tak hoteliérovi řeknu buď já nebo Rosický, no a dopadlo by to tak, že bych letěl a Rosický by zůstal, protože výběr našeho majitele je tristní.

  • AlaMierda7.5.2021 9:21reagovat

   Vymezit si jasně pravomoce. Já zodpovídám za A tým, já si vybírám styl jakým bude Sparta hrát, já si vybírám typologicky posily a vy mi na základě mých požadavků vyskautujete vhodné adepty ze kterých si já vyberu. Výstupy ze skautování budu pravidelně kontrolovat. V neposlední řadě, já si promluvím s majitele, že je třeba do kádru zainvestovat. Pokud tedy chce, aby se Sparta pohnula správným směrem. Pokud se vám to nelíbí, tak bude lepší když to ukončíme. Připravujeme se tak navzájem o čas.

  • Spytihnef7.5.2021 9:24reagovat

   Samozřejmě nevím jak to mezi Rosickým a Vrbou vypadá, ale Vrba tady podepsal před 3 měsíci a věděl do čeho jde a s kým bude pracovat. Oni mají s Rosickým tvořit tým a nevím jestli tam do teď byly nějaké rozpory a tohle by byla eskalace, tak pak asi ok. Ale jestli se tady 2 měsíce plácá s Rosickým po zádech a pak se třikrát prohraje a on by nastoupil s tímhle na majitele, tak to by byla dobrá dýka do zad.

   • waaw7.5.2021 9:29reagovat

    Neni cas na ohledy. Ja myslim, ze tomu bylo rozumet jasne. Neco je ve Sparte spatne a musi se to zmenit. Jestli je mozne, aby Sparta vyhazela hrace, na kterych chtel Rosa svoji cestu budovat a on se bude dal tvarit , ze mu to nevadi a ze to tak vlastne taky chtel, tak pak budme ohleduplni, placejme se dal po ramenou a vse je vlastne v poradku

    • Spytihnef7.5.2021 9:39reagovat

     Ale ta cesta asi nebude úplně rozdílná, jinak by tady snad Vrba nemohl podepsat.

     A pokud má teď na tu cestu jiný náhled, tak se snad má snažit s Rosickým ji změnit a až pokud si bude Rosický stále stát za svým, tak to eskalovat.

     Ale do toho nevidíme, jaký jsou jejich plány na léto.

     • waaw7.5.2021 10:13reagovat

      Nevidime, ale ten zoufaly vykrik Vrby, pote co zjistil v jakem stavu je tym a ze se totalne mylil, kdyz tvrdil ze slusnosti, jak ma Sparta siroky a kvalitni kadr, to pro mne znelo jako jasny signal, ze je neco hodne spatne a ze ten nahled nebude uplne jednotny.

      Ano, muze se snazit Rosickeho usmernit, aby se nahled na cestu i u nej zmenil. Ale muze vubec Rosicky rict, ze to co udelal bylo totalne spatne a otocit se o 180st? Vyhazet ty, ktere osobne s brachou doporucil a jit jinym smerem? Podle mne to nemuze fungovat a on by se s tim taky nedokazal szit

      • Spytihnef7.5.2021 11:21reagovat

       Nevím, který zoufalý výkřik Vrby myslíš. Já čtu, že ještě před 14 dni si myslel, že jsou na tom mnohem lépe, tak to si myslel asi i Rosický a teď už taky ví, že nejsou.

    • johnny17.5.2021 9:42reagovat

     Ve Spartě je špatně: slabý Rosický a jeho kamarádi v čele s Dočkalem, Čupr neuvěřitelně špatné zákulisí, neprofesionalita, nevím co si myslet o tom felčarovi z Arsenalu, dvakrát unavové zlomeniny, spousta zraněných, za Štramáka jsme zraněné téměř neměli, špatný skauting, frajer hrával v Atleticu Madrid a člověk by myslel, že tam bude mít kontakty, to samé Tomík v Arsenalu, neříkejte mi, že tam nenajdete hráče, kteří by neměli na naši ligu, a to nemyslím hráče z prvního mužstva. Fakt není čas na ohledy.

     • Tyrrael7.5.2021 9:52reagovat

      Třeba by i našel, ale chtělo by se těm hráčům sem?

      • johnny17.5.2021 10:50reagovat

       To je otázka za milión, ale hrát u nich třeba druhou, třetí soutěž anebo hrát ve Spartě, samozřejmě být dobře zaplacený, tak třeba by někdo šel i rád, ale když to zřejmě ani nezkoušíš tak nevíš. Vím, že se to tady už zkoušelo a nazadařilo se, ale s Bulharem to zatím taky moc neklape...

      • AlaMierda7.5.2021 11:15reagovat

       To je otázka. Tihle hráč z těch top lig co se tam nedostanou do první ligy tak je pak najdeš v Srbsku, Dánsku, Norsku, Maďarsku, Azerbajdžánu, Rumunsku a dalších podobných destinacích. Tak proč ne v ČR.

       • johnny17.5.2021 12:45reagovat

        +1

       • Tyrrael7.5.2021 13:18reagovat

        Protože naše obzory dohlédnou max. na Šumavu a přece si nevypustíme ten náš zasmrádlý rybníček...

  • kanonMates887.5.2021 9:32reagovat

   Hlavně bych začal řešit fizio našich hráčů, nevím, zda je k tomu ideální hned majitel, ale aby prakticky celou sezónu chybělo pět a více hráčů (stačí si vzpomenout na podzimní EL a Pavelku na stoperu, atd.), kdy po celou dobu nebylo možné tím pádem najít a ustálit např obranu, tak s tím neudělá nic nikdo. Slavie má o nějakých 8 zápasu v sezoně víc a praktický kompletní kádr, nám chybí 8 hráčů týden co týden snad od začátku sezóny... Na základě toho je nutné se zbavit skleněnek, bez ohledu na kvalitu, protože hráč, co sice kvalitu má, ale půl sezony se pořád dostává do kondice a druhou marodí, je úplně stejně k ničemu jako Hanousek, který je zdravý, ale hráč tak pro Příbram... Až bych tohle vyřešil a pročistil, můžeme pak začít řešit další věci a posily...

  • Shaemi7.5.2021 9:43reagovat

   Být na Vrbově místě, tak bych sepsal seznam postů, na které chci posily, styl jakým chci hrát a co od těch posil požaduji. Poslal bych to Rosickýmu a Křetínskýmu s tím, že pokud nepřijde alespoň polovina během prvního týdne přípravy, tak končím.

   • Soze7.5.2021 10:25reagovat

    Neměl by spíš v rámci úspory času sepsat posty, na které posily nejsou třeba?

  • lilien7.5.2021 13:19reagovat

   Podpálili to tam.

81259 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha