Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Delarge

  Pindruch2.2.2015 9:21reagovat

  Tohle je dobrý Úsměv S Libercem naopak neodcestoval zraněný obránce Coufal ani záložník Delarge, který zůstal doma a hrál za juniorku. „Nebyl vyřazen z kádru, pouze se mu snažíme vyjít vstříc, protože ho týmové tréninky nebavily a neuspokojovaly jeho potřebu po seberozvoji,“ vysvětlil sportovní ředitel Jan Nezmar poněkud mlhavě na klubovém webu.

  • Delarge

   Capo2.2.2015 9:22reagovat

   Dobře NezmarÚsměv

 • Bednář se cítí ukřivděný

  petr1372.2.2015 8:43reagovat

  prý ve Spartě nedostal šanci a cítí tak i jeho kamarádi z kotle. Ale jinak se v rozhovoru pro Sport nechtěl k ničemu moc vyjadřovat.

   

  Chápu, že ho mrzí přeřazení do juniorky, ale stejně si říkám, že někteří lidé nemají trochu soudnosti. Když byl u nás na vrcholu a dával góly jako žolík, tak byl pod tlakem veřejnosti několikrát poslán do základu. Většinou to za moc nestálo a pak to s ním začalo jít z kopce. Poslední dobou kdykoli se objevil na hřišti, tak jsem nevěděl, jestli se mám smát, nadávat, nebo mi ho má být líto.

   

  Nevim no, hráče, který nedostal šanci, si teda představuju úplně jinak.

  • Bednář se cítí ukřivděný

   Pindruch2.2.2015 8:48reagovat

   Četl jsem to, ale dle mého to nějak s ukřivděností nepřehání, je tam jen malá větička a ještě spíš taková ”v nepřímé” řeči. Ale titulek z toho MM udělali pořádný, to jo Úsměv

   • Bednář se cítí ukřivděný

    Chabix2.2.2015 11:59reagovat

    Titulek sice udělali pořádný, ale víme komu ty media patří takže...Smích

  • Bednář se cítí ukřivděný

   mana2.2.2015 8:53reagovat

   Minulý rok zažil při svém střídání ”podzim snů”, bylo to až neuvěřitelný, co za tak málo času dokázal, ale bohužel když nastoupil od začátku, tak to za moc nestálo, i v soubojích nebyl tak silný, jako při střídání, kdy ”oslabeného” soupeře dorazil dravostí a silou. Bohužel i tohle se z jeho střídání vytratilo a najednou z fotbalovosti nezbylo nic, co je hodno pro hráče sparty. Stejný pocit jako já měli i diváci okolo mě v sektoru během celého roku, před rokem při střídání byl nesmírný aplaus a každý jeho dotek s míčem byla vidět ohromná síla a chuť něco udělat, poslední dobou při střídání Bednáře už pouze bouřil kotel a při jeho dotecích s míčem se pouze kroutilo hlavou, lomilo rukama.... Škoda, jeho doba ve spartě asi skončila a nastala nová šance pro mladíky Schicka s Julišem, aby ukázali tu dravost a potenci, kterou ukazoval před rokem právě Bedýnka. V záloze bude ještě uzdravující se Nešpor.

  • Bednář se cítí ukřivděný

   Capo2.2.2015 9:15reagovat

   Je pravda, že těch šancí v základu bylo opravdu málo, ale když už ji dostal, tak se zrovna moc nepředvedl. A jelikož se časem vytratilo i kouzlo náhradníka, tak se Spartě opravdu nedivim, že dali přednost mladším útočníkům, které mají v kádru. Je celkem pochopitelný, že ho odchod ze Sparty žere, protože evidentně je pro něj Sparta srdeční záležitost, ale bohužel pro něj tohle neni jediná podmínka toho, aby člověk kopal v áčku Sparty. To co předváděl v poslední době on, zvládnou Schick nebo i po uzdravení Nešpor s Julišem na jaře taky a od všech se navíc dá předpokládat, že časem budou i platnější.

 • Šumský

  peterpan271.2.2015 23:14reagovat

  Tak jde do Hamiltonu, do skotský ligy. Kdykoli vidím či slyším jméno tohohle génia, kterej toho víc nakecal než nahrál, vždy si vzpomenu na mistra Antoše a jeho obavu o to,aby náhodou jednou nehrál za reprezentaci Argentiny SmíchSmích

  • Šumský

   Philly2.2.2015 2:29reagovat

   :-D

  • Šumský

   petr1372.2.2015 7:28reagovat

   Kde je asi Antosovi konec?Úsměv fakt by mne zajimalo, co je ten clovek zac, jak vypada atdÚsměv

   • Šumský

    forskinho2.2.2015 7:41reagovat

    Já bych si tipl, že to bylo altrolego některého z přispívajících, a že sem teď normálně chodí a píše komenty. :D

    • Šumský

     petr1372.2.2015 8:39reagovat

     i to je samozřejmě možný, ale v tom případě je to ještě víc na psychiatra, než pokud to byl autentický jedinec Úsměv vždyť on tím trávil hodiny a hodiny

  • Šumský

   lidoop2.2.2015 9:58reagovat

   Mě by spíš zajímalo, jak ten kluk ušatej ty angažmá získává. Parma ho ”koupila” v době, kdy za celou sezonu v Bohemce ve druhý lize nastoupil všeho všudy ke třem zápasům a odehrál 51 minut.

    

   A teď z Bánský Bystrice, posledního týmu slovenský ligy, kde si za půl sezony nevybojovalmísto v základní sestavě a v 15ti zápasech nevyprodukoval gólovou přihrávku, ani neskóroval, odchází do Hamiltonu, což průměrnej skotskej klub, takže jde určitě o mnohem kvalitnější angažmá.

 • Hušbauer

  standis1.2.2015 23:00reagovat

  opět na lavičce. Hrál jenom poločas po příchodu a zřejmě to Zolovi stačilo...

  • Hušbauer

   Philly2.2.2015 2:29reagovat

   mám takový pocit, že to bude druhý Kamil

  • Hušbauer

   Raist2.2.2015 6:40reagovat

   Zatím 1 mega euro za poločas, na tolik by nevyšel snad ani Messi.

   Ale vzhledem k těm penězům snad Pepa musí dostat ještě nějakou pořádnější příležitost. Těžko říct, jestli za tím momentálně nejsou nějaké drobnější zdravotní trable, aklimatizace či tak. Narozdíl od Vacka jsem si u něj myslel, že se v Itálii chytne.

   • Hušbauer

    Capo2.2.2015 7:34reagovat

    Šanci ještě dostane. U Cagliari je jen otázkou času, kdy přijde nějaká výsledková krize a Zola začne míchat sestavu. A i kdyby ne, tak taky nevěřim, že by si ho za 1 mega eur nechtěli vyzkoušet víc jak v jednom poločaseÚsměv

  • Hušbauer

   mana2.2.2015 8:45reagovat

   Co si budeme povídat, takový zázrak Hušby není, povedla se mu perfektně jedna sezona, kde našel své ideální místo v sestavě sparty, ostatní měl průměrné či lehce nadprůměrné, střelu má výbornou, horší je to s bráněním. Ale myslím, že v psychice bude mít menší problém. Když si vzpomenu na dobu, kdy nenastupoval pravidelně, tak tomu nedával poté tolik, jak by měl. Pamatuju si, když jsem se na něj byl podívat v Měcholupech před dvěma lety, kdy nastoupil za béčko, tak takřka za ten zápas nebylo poznat, že je to ligový hráč, celý zápas odchodil a pouze se rozčiloval.

   Hlavně mu držet palce, aby když už dostane tu svoji příležitost, aby se jí chytil za pačesy a ukázal co v něm fotbalovosti je, jinak ho tu máme za rok nazpátek, což mu samozřejmě nepřeju...

   • Hušbauer

    mana2.2.2015 8:46reagovat

    ...co se týká spojení ”takový zázrak” myslím tím že přestoupil do Itálie, kdyby přestoupil do Rakouska či jiné podobné země, patří zase za nadprůměrné, Itálie je jiná třída...

   • Hušbauer

    Capo2.2.2015 9:03reagovat

    Mě hlavně zaujalo v rozhovoru s ním, že ho kupovali na post zataženějšího záložníka, tedy by tam měl hrát zhruba to co Matěják u nás. A i u nás v lize podle mě na tomhle postu byl takovej nic extra hráč a jeho přínos na tomhle postu nebyl o moc lepší než od Vacka nebo Marečka, takže jsem zvědav na kolik se v Itálii má vůbec šanci chytnout, pokud ho budou stavět jinam než pod útočníky.

 • Kadlec

  Capo1.2.2015 20:34reagovat

  Tak ho prý chtěl i Eindhoven a dánský Midtjylland dle Bildu nabízel hostování s opcí na 2 mega eur a Franfurkt odmítl (doufám, že tolik by Spartu nabídnout snad nenapadlo). A víkendová jednání prý byla hlavním důvodem proč nebyl teď v nominaci na zápas, tak uvidíme jestli se pro něj ve Frankfurtu něco změní až skončí transferové okno a jestli alespoň zase bude v užším kádru pro zápasy.

  • Kadlec

   spartas1.2.2015 20:42reagovat

   Jestli to tam není jak ve Spartě. Nahlas zdravit a seš v sestavě. A víme, jak je na tom Kadlec s němčinou...

   • Kadlec

    Capo1.2.2015 20:48reagovat

    Třeba jo noÚsměv

   • Kadlec

    standis1.2.2015 21:14reagovat

    Guten Tag a Hi snad už umí.Úsměv

    • Kadlec

     spartas1.2.2015 21:37reagovat

     Asi špatná výslovnost. Nebo je štve to anglické hi, když mají své hallo. Případně Němci odpoví a k tomu přidají nějakou zdvořilostní frázi ve stylu ”Jak se máš?” a on je v koncích.

     • Kadlec

      Peters2.2.2015 7:49reagovat

      Tak ať říká to jejich ”tschüss”...

      • Kadlec

       spartas2.2.2015 11:22reagovat

       To se ale používá při odchodu. Jestli tím začíná každej den, tak se nedivím, že si myslej, že chce pryč a straní se kolektivu.

  • Kadlec

   FIKURA1.2.2015 21:14reagovat

   Tak oni ti naši mladí klucí mají velký oči a myslí si že když jim vyjde půl sezony a že jsou mladí, tak hned uspějí v Evropě. Ale ona mnohokrát ta realita je diametrálně jiná. Třeba takový Kakamil múže povídat. Za půl roku tu mužem vítat Pepíka z Cagliari, stejně jako Vendu z Frankfurtu. Stejně jako Štěch šel dobývat ostrovy a teď bude rád když dostane přednost před 34 letým Mírou Millerem z automobilky.

  • Kadlec

   Spytihnef2.2.2015 8:35reagovat

   Myslím, že Sparta měla od Pasky moc dobrý informace o těchto konkurenčních nabídkách a již dávno tento boj vzdala.

 • Sport5

  kritik1.2.2015 17:44reagovat

  právě dává přímo Goteborg-JablonecZoufalstvíŠkoda mohla být Sparta.12.min 2:0.

  • Sport5

   Avhred1.2.2015 17:57reagovat

   Kde je online Spartičky?

  • Sport5

   Pavel001.2.2015 18:10reagovat

   Ona hraje sparta?

   • Sport5

    Avhred1.2.2015 18:17reagovat

    Já myslel, že hrajeme až 3.2. se Stalinovci, tak se taky divím.

  • Sport5

   rebus1.2.2015 18:35reagovat

   Ha - Northrn Bohemia Galacticos po polocase tece 3-0Smích

 • Osudy talentovaných odchovanců:

  rimidalv1.2.2015 16:08reagovat

  Při tradiční kvalitě a kvantitě odchovanců Sparty často odchází do jiných klubů vedle hráčů průměrných i mnoho slibných talentů. V poslední době jsem si hodně sliboval od Pavelky,Čermáka, Juliše a Schicka. Pavelka to potvrzuje (bohužel v Liberci), v uplatnění Juliše i Schicka v ACS stále věřím. Pouze Čermáka jsem neměl možnost sledovat.

  Může prosím někdo informovat o momentální Čermákově kvalitě ?

  • Osudy talentovaných odchovanců:

   Pavel001.2.2015 16:56reagovat

   Když hrál v Hradci, patřil vždy k těm nejlepším, podle mě na Spartu má a určitě by byl lepší než třeba Vacek, ale momentálně potřebuje hrát a v létě dostane šanci, podle mě

   • Osudy talentovaných odchovanců:

    rimidalv1.2.2015 17:16reagovat

    Díky za info - budu moc rád, když se tvá hypotéza potvrdí !

   • Osudy talentovaných odchovanců:

    Capo1.2.2015 20:24reagovat

    Viděl jsem ho dvakrát a že by nějak vyčníval bych netvrdil. Nehrál špatně, ale bohužel pro něj nastupoval spíš v zápasech, kdy to Hradci výsledkově moc nevyšlo a na konci podzimu už nehrál. Řekl bych, že by měl být v Hradci větší lídr, aby se dalo říct, že by měl být v nejbližší době platný pro Spartu. Snad to na jaře potvrdí, protože co si budeme nalhávat, když si nevybojuje pevné místo v beznadějném Hradci, tak nemůžeme čekat, že to vytrhne ve Spartě.

 • Náhradníci

  Kombinator1.2.2015 15:33reagovat

  Stejně je zajímavý, že naši náhradníci přijdou na hřiště a vypadaj, jak kdyby viděli míč poprvé v životě. Kdežto v zahraničí Rosa čeká půl roku na šanci a pak jí hned využije na 100% výborným výkonem, totéž jsem viděl u Podolskiho, přičemž Rosa kvalitní výkony podává i bez zápasový praxe v reprezentaci. nevím, jak se tyhle blbci chtěj prosadit v zahraničí, když potřebujou 15 zápasů v základu, aby něco začali hrát.

  • Náhradníci

   koca9991.2.2015 15:44reagovat

   To je o kvalitě. Bohužel i u hráčů základní sestavy a nejen ve Spartě, ale v lize obecně. Ostatně jediný český hráč za dlouhou dobu, který se prosadil v kvalitním týmu je Vaclík. To není náhoda. Obzvlášť když si vzpomenem kam od nás odcházeli hráči před 15lety a jak se prosazovali. Ze současných ligových hráčů na kvalitní tým podle mě má pouze Kadeř(pokud výrazně zlepší defenzivu) a možná Krejda.

  • Náhradníci

   rimidalv1.2.2015 15:49reagovat

   Promiň - ale pro srovnání jsi nepoužil vhodné příklady ! Podolsky, nebo Rosický patřili dlouhodobě k špičkovým Evropským hráčům. Tím jsi si odpověděl na otázku rozdílu mezi talentovanými, ale nevyhranými ” blbci” a zkušenými,kvalitními hráči, kteří z různých důvodů sedí momentálně na lavičce.

   • Náhradníci

    koca9991.2.2015 15:54reagovat

    Zřejmě jsi dobře nepochopil, chtěl jsem říct, že Rosa a další prostě mají kvalitu a proto dokáží naskočit i nerozehraní, zatímco u nás(i v lize obecně) ta potřebná kvalita není.

    • Náhradníci

     rimidalv1.2.2015 16:10reagovat

     Velmi dobře jsem tě pochopil - moje reakce se vztahuje na kombinátora.

   • Náhradníci

    Kombinator1.2.2015 17:04reagovat

    Možná jsem nepoužil správný příklady, ale obecně tohle v zahraničí platí. Ostatně stačí se podívat, jak se hráči co jdou z naší ligy prosazujou v zahraničí. Není náhoda, že za poslední roky to dokázali jen dříci s buldočí vůli jako je Kucka, Bony, Darida nebo i ten Jiráček, který se i přes to, že je kopyto drží v Bundeslize. Stejný problém jako má momentálně Kadlec bude mít i Krejčí, naopak u Kadeřábka je předpoklad k prosazení v zahraničí x krát větší. Je to přesně o tom, o čem mluvil Hřebík. U nás se nejede na 120% trénink, protože není konkurence, hráči jsou lenivý a když pak po 5ti letech vyráží za hranice, tak jen čumí, že se tam všichni snaží o level víc než byli zvyklí.

  • Náhradníci

   captain_obvious1.2.2015 16:30reagovat

   U nás potřebují 15 a mnohdy i více zápasů na rozehrání i stabilní hráči základu (notoricky proslulý tím je Krejčí, ale týká se to i třeba Váchy), tak co bys čekal od náhradníků?

  • Náhradníci

   standis1.2.2015 16:39reagovat

   Ono je to spíše tím, že Rosický má takovou kvalitu, že i po pauze je schopen uhrát kvalitní výkon, ale i u něj, podle jeho vlastních slov, je znát pauza. Navíc je už dost starý a tudíž toho má hodně odehráno, což je také znát. Hráč, který je u nás náhradník, tak většinou nedosahuje kvality hráče zákl. sestavy a potom když nastoupí, tak je to tuplem znát. A u mladých je to znát nejvíce.

 • Rozhovor s Hřebíkem

  Fogzz1.2.2015 14:28reagovat

  Skener něják odmítl fungovat, tak jsem to aspoň vyfotil http://s10.postimg.org/gyk9i7mt5/20150201_141223.jpg

   

  http://s16.postimg.org/p1xbhjbcl/20150201_141307.jpg

  • Rozhovor s Hřebíkem

   majtin1.2.2015 16:48reagovat

   Krom toho ohlédnutí za rokem 2001 je to už tady, ale dík. http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/226728/vizionar-hrebik-fotbal-je-veda-a-za-5-let-budou-utocit-i-stoperi.html

 • Nešpor

  Lucasso1.2.2015 14:00reagovat

  Nemá někdo info, jak je na tom Nešpor?

  • Nešpor

   honzaspartan1.2.2015 14:04reagovat

   Asi velice dobře, když máme jinak na hrot jen Lafatu a Schicka.

   Určitě už je zcela zdráv, bude zdráv celé jaro a odehraje ho ve špičkové formě.

  • Nešpor

   DaveACS1.2.2015 14:10reagovat

   Zapojuje se do tréninku

82234 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha