Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • hon na Brabce

  Shrekson1.3.2015 11:09reagovat

  Tak v kolik se sejdeme?

  Mužů vzít louč a vidle (ještě je mám schovaný jak jsme hnali Holka ze zálohy) kdo vezme co?

  Hodil by se nějaký palcát a děsivé kukly ať jsme od pohledu banda psychopatú! Konečně se hnou ledy!!

   

  • hon na Brabce

   Tashunka Witko1.3.2015 11:14reagovat

   A Lavičku necháš pláchnout ?

   Hydře musíš napřed useknout hlavu, chromá noha pak odpadne sama !

  • hon na Brabce

   peterpan271.3.2015 11:23reagovat

   Jasně, Indián, starej Švenger, bramboráci a langoše to hrotěj, na druhou stranu nejde nevidět, že Brabce minule cvičil Fillo, včera jistotou taky neoplýval, a to prosím mluvíme o týmech jako Příbram a Ostrava. Možná by mu fakt prospěla lavička...

   • hon na Brabce

    LukyACS1.3.2015 11:37reagovat

    Tak Fillo není špatnej fotbalista, ten by pořád byl v Plzni, pokud by neměl vymleto a při brejkových situacích, kdy stopeři podstupují 1na1 by měl šanci i Kadlec proti Ramosovi a nedivím se, že se včera Kukecovi povedl souboj právě 1na1, když je na tom dobře technicky i rychlostně.

    Já včera taky nechápal, proč byl Brabec za stavu 1-0 v útoku, ale nepamatuju si tu situaci před tím, jestli to třeba nevolalo po zapojení se dopředu, tady se chce, aby Sparta nehrála alibisticky a útočila i při vedení a pak se jednou nestačí někdo vrátit a hned je zle, měli ho zastoupit spoluhráči.

    Mně se třeba s Příbramí líbilo, kolikrát byl Brabec vepředu a že jsme se snažili útočit i se stoperem, když jsme potřebovali vyhrát, tohle přece dělá i Procházka.

    • hon na Brabce

     peterpan271.3.2015 11:45reagovat

     Jo, to , že útočí stopeři je v pohodě, ale musí se pak za ně někdo vracet. Jinak já už včera psal, že za ten gol nevinim Brabce, ale celou obranu. Problém taky je, že ani Mario nemá nějakou zázračnou formu a to se hned negativně projevuje i na Brabcovi...

    • hon na Brabce

     pubi1.3.2015 11:46reagovat

     I když ho nemám rád, tak tohle je srovnání docela z cesty. Oproti Brábovi je Procházka ještě fotbalista Úsměv

     • hon na Brabce

      LukyACS1.3.2015 11:48reagovat

      To bys nejdřív musel pochopit, že mluvím o útočení stoperů a nesrovnávám kvalitu Úsměv

    • hon na Brabce

     LukyACS1.3.2015 11:50reagovat

     teď jsem si tu situaci pustil, Brabec získal míč, popotáhl ho a dal ho Matějákovi, kterému se pak hned nabízel a už se pak nestihl vrátit, je pravda, že do toho vápna neběžel sprintem, ale ke konci už jen čuměl na souboj Baroše s Kadeřem

     • hon na Brabce

      peterpan271.3.2015 12:06reagovat

      nicméně včera jsme ztratili hlavně díky jalovosti Lafaty a mizerným výkonům Krejčího a Dočkala, jinými slovy díky ofenzivě

   • hon na Brabce

    pubi1.3.2015 11:44reagovat

    Nejsem žádnej zakomplexovanec, abych pořádal pseudoprotesty, ale pravdou je, že je smutný, že máme v základu někoho tak pohybove špatnýho, jako je Brabec. Bohužel pokračuje naše obrana ve výkonech z přípravy, což neni nic pozitivního.

    • hon na Brabce

     LukyACS1.3.2015 11:52reagovat

     Být to na fanoušcích, tak stoperskou dvojici skládáme z výběru Deli, Beneš, Kováč.

     • hon na Brabce

      LukyACS1.3.2015 11:54reagovat

      a čtvrtej asi Baránek, kterej skončil v Plzni na tribuně

  • hon na Brabce

   LukyACS1.3.2015 11:23reagovat

   No jo, z ČFL ho vytáhl Hřebík. Tak teď bude hlavním terčem kritiky on.

   • hon na Brabce

    Tashunka Witko1.3.2015 11:27reagovat

    Asi ho uchvátily Brabcovy senzomotorické a rychlostní dispozice.

  • hon na Brabce

   Mário Vdolek1.3.2015 11:43reagovat

   Jste hlupáci. Brabec je sice pomalejší, ale zase jsou tam mnohem horší co na Spartu nemají a furt tam otravují.

 • Nemotora Brabec

  FIKURA1.3.2015 10:24reagovat

  už druhý zápas hraje absolutní hovínko. Jsem hrozně zvědav jestli Jarynův synek se posadí chvíli na lavici, než mu to přepne z nemotoriky na motoriku. Ale on ten chlapec Brabců je vykuk. On ví proč na nedávnou svoji svatbu má pozvat Stavaře Jaryna. To se to potom hraje panečku..

  • Nemotora Brabec

   Bunda1.3.2015 10:42reagovat

   Chceš aby za Brabce hrál Kováč ? To se snad nestane.

   • Nemotora Brabec

    Tashunka Witko1.3.2015 10:53reagovat

    To tedy opravdu chci, protože lepší než Brabec by byl každý a dvojice Brabec-Holek je přímo vražedná. Dvojka anilyba-anilak už nám zavařila dost.

    Kováč je samozřejmě nouzovka a do poháru s ním (ani se Švejdíkem) počítat nelze, ale pro Brabce není s jeho schopnostmi a dispozicemi bohužel místo ani v druholigovém fotbale, což ví každý od chvíle, kdy toho nešťastníka viděl trápit se v H.Počernicích.

    Neřešení stoperské dvojice je největší chyba vedení, ale co čekat od kouzelníka, který k nám kdysi přivedl jako spasitele Petrouše.

  • Nemotora Brabec

   Tashunka Witko1.3.2015 10:48reagovat

   Tak stoperská dvojka je pro mě jasně největší slabina. Přitom zrovna tohle se nedá řešit ze dne na den a my teď nemáme žádnou alternativu do budoucna. Na ligu by měl hned naskočit místo nemotory Kováč (s ním bychom včera nemohli prohrát, protože by Baroše k hlavě nepustil), ale to není řešení pro poháry. Švejdík také není na Evropu a Poloma odrovnal Lavička a nechal ho přes rok mimo hru. Deli měl na stopera nejlepší dispozice, tak ho myslitelé vyhodili a nakonec nám zbyde protekční poleno bez špetky talentu, který si zauzluje nohy a padá na prdel při každém druhém souboji s balonem, přitom fotbalový myslitel se ohání frázema o výběru hráčů na základě senzomotorických předpokladů bla,bla,bla apod.

   Prostě Kocourkov na pokračování.

    

   Nicméně si na rozdíl od tebe myslím, že ve Spartě nemá co pohledávat ani neslaný, nemastný (a neschopný v evropském měřítku) Lavička, protože bud´sám nevidí a nebo nechce či nesmí vidět a obojí je stejně špatné a nehodné trenera ve Spartě.

    

   • Nemotora Brabec

    Chovanec1.3.2015 10:57reagovat

    A co zkusit na stoperu Lafatu, goly už nedává a hlavně bude mu 34 a už se taky při tom běhu zadýchává.

  • Nemotora Brabec

   LukyACS1.3.2015 10:52reagovat

   Já se těším, až se nemotora dostane třeba do Švýcarska za dalším hřebíkovým děckem a mazánkem. Kdo bude jeho další synek? Sýkora? Polom?Smích

   • Nemotora Brabec

    Tashunka Witko1.3.2015 10:57reagovat

    Tak na to se taky těším !!!

    Slončík kdysi málem dostal trest smrti, že se dost rychle nevrátil zpátky v zápase s Realem (tuším?).

     

    Jsem zvědav, jak se bude posuzovat Brabec a jeho odpolední procházka před včerejším gólem, kdy se nedonutil ani k předstírání poklusu a jenom z povzdálí přihlížel, jak z jeho prostoru dostáváme gol.

   • Nemotora Brabec

    Dynamo1.3.2015 11:01reagovat

    Brabec je velmi důraznej stoper, bohužel má pomalý nohy. Včera být Kukec cyhtřejší tak na něj byla penalta ve 2.půli. Podobná té doma proti Zwolle. Taky bych tam dal Kováče.

    • Nemotora Brabec

     Bunda1.3.2015 11:13reagovat

     S Kováčem nejde hrát aktivní obrana.

     • Nemotora Brabec

      peterpan271.3.2015 11:20reagovat

      Kováče sem hlavně neměli vůbec tahat

      • Nemotora Brabec

       Bunda1.3.2015 11:24reagovat

       Souhlasím. Lavičkova miluje starší hráče tak přivedl Kováče,který se vůbec nehodí do Sparty a odstřelil Poloma. Zase vyhrál trenér nad sportovním ředitelem což je průser.

   • Nemotora Brabec

    Capo1.3.2015 11:12reagovat

    Abych řekl pravdu, tak já si nic jiného nepřeju než, aby Brábovi vyšlo Euro 21 a podařilo se ho prodat jako třeba naposledy Liberci Gecova. Osobně si taky myslim, že je slabým článkem a nějak už nevěřim, že někdy bude ve Spartě lepší (je trošku smutný, že momentálně nemáme moc kam šáhnout, aby to bylo lepší). Zatim podle mě svojí dlouhodobou výkonností nepřekonal ani Jirku Homolu nebo Petráše a to je pro Evropu zoufale málo.

    • Nemotora Brabec

     Tashunka Witko1.3.2015 11:24reagovat

     Tomu u Brabce nevěřím, ale něco podobného si přeji v případě Krejčího. Ten hraje hůře než před zraněním ramene před 2 roky, ale v sestavě stejně pořád zabírá místo. Myslím, že Vrba nám hodně pomáhá a mohlo by to vyjít. Jeho odchodu bych vůbec nelitoval, ale bojím se, že to naopak potká Kadeřábka a naše problémy se jen prohloubí.

    • Nemotora Brabec

     LukyACS1.3.2015 11:39reagovat

     Mně teda nepřijde, že by dělal nějaké šílené chyby a nenapadá mě z ligy snad žádný stoper, kterého bych tu chtěl nějak víc. Tady se nadávalo na Deliho, ale ten byl včera snad nejhorší ze slávistů, a to Slavia hrála výbornej fotbal.

     • Nemotora Brabec

      LukyACS1.3.2015 11:56reagovat

      *na odchod Deliho

     • Nemotora Brabec

      Capo1.3.2015 12:36reagovat

      V lize žádnej vyloženě lepší asi neni, to je fakt. Každopádně s Brabcem já mám problém, že se na něj nedá spolehnout, pokud se naše obrana dostává pod tlak. Někdy zase až žasnu jak snadno se kolem něj dá dostat, obzvlášť pokud chytá nějakého rychlejšího hráče. Jediný co na něm oceňuju je, že umí být platný při útočných standardkách. Mně se vždycky líbil víc Polom, ale i ten v poslední době hodně upadal, snad se na jaře zase chytne. U něj je zase problém, že jen těžko může hrát vedle Holka. S Delim souhlasim, včera byl otřesnej, ale i mně trochu mrzí, že u nás žádnou větší šanci nedostal. Každopádně se zatim zdá, že jsme o moc nepřišli.

 • Twitter isport

  majtin1.3.2015 10:10reagovat

  dneska se stal Tomáš Vaclík dvojnásobným tátou.

  Takže velká gratulace!

  • Twitter isport

   PohanACS1.3.2015 10:29reagovat

   gratulace

  • Twitter isport

   Chovanec1.3.2015 10:40reagovat

   Neměl to bejt Tomáš Paclík? Nemáš tam chybu?

   • Twitter isport

    Tashunka Witko1.3.2015 10:59reagovat

    Paclík je sice král zlodějů a podvodníků, ale jinak je to impotent !!!

 • 2 zápasy

  peterpan271.3.2015 10:03reagovat

  Po prvních dvou zápasech je vidět, že se nic nezměnilo. Víťa opět a zase nedokáže reagovat na vývoj zápasu a špatně střídá. Vedle toho je ale potřeba vidět, že indivudální kvalita by prostě měla v těchto zápasech být na naší straně, ale to se včera moc nedělo. Pro mě je celkem nepochopitelný, že se reprezentanti Dočkal a Krejčí nedokáží prosadit proti nejmladší a snad nejmíň zkušený obraně v lize. Druhá věc je, že pak by je měl prostě Lavička vystřídat oba a mnohem dřív. A průser teda je Lafi z formy, pokud on nebude dávat goly, tak na to máme jen Kadlece a to je trochu málo

  • 2 zápasy

   Mário Vdolek1.3.2015 11:45reagovat

   JO! NAPROSTÝ SOUHLAS! Taky nechápu, že reprezentanti nejsou schopný přehrát nějaký výškraby z okresního přeboru. Lavička samozřejmě nic nezlepšil a tvrdí herně muziku, ale změnu čekal jen skutečný naiva. Snad nás to nebude stát titul. Ale po prvních dvou kolech mám taky strach. Lámat se bude chleba za 14 dní v Jablonci. Tam se ukáže jak na tom opravdu jsou...Otrávení

 • twiter isport

  bramborák1.3.2015 9:07reagovat

  dneska se stal tomáš paclík dvojnásobným tátou.

  • twiter isport

   PohanACS1.3.2015 9:10reagovat

   táhni,demente

   • twiter isport

    peterpan271.3.2015 9:23reagovat

    Smích líp bych to nenapsal

   • twiter isport

    bramborák1.3.2015 9:24reagovat

    SmíchSmíchSmíchmám na klávesnici p vedle v

    • twiter isport

     PohanACS1.3.2015 9:35reagovat

     to mám v píči,konfidente

     • twiter isport

      bramborák1.3.2015 9:37reagovat

      to by si se tak nerozčilovalSmíchestébácká kryso.

      • twiter isport

       PohanACS1.3.2015 9:40reagovat

       mám v piči tvoji klávesnici,nic nechápající cikáne eržiku.

       • twiter isport

        bramborák1.3.2015 9:43reagovat

        nejsu eržik,ale s tebou se nemá cenu bavit

        • twiter isport

         PohanACS1.3.2015 9:48reagovat

         bla bla bla

 • U16 - Stavař Jára

  LukyACS28.2.2015 23:03reagovat

  S dobrou prezentací klubu v zahraničí byl pochopitelně i sportovní ředitel Sparty Jaroslav Hřebík. „Nejdůležitější, co tyto zápasy ukázaly, je, že máme mužstva, která milují fotbal. A také, že máme nejen skvělé hráče, ale i výborné trenéry. Důležité je pro mě vždy, jak mužstva obstojí týmově, jak na tom jsou s charakterem hry. A tady jsme to zvládli,” poznamenal spokojeně Hřebík.

   

  ”Na začátku byla otázka, zda se vůbec do Anglie vydat a hrát tam proti velmi kvalitním soupeřům, jakou odezvu by měly případné porážky. Mužstvo mělo náročný program a k prvnímu utkání šlo po 22 hodin dlouhé cestě autobusem,” vypráví Hřebík.

   

  Obavy nebyly na místě. Na úvod pak přišla výhra nad Tottenhamem 9:0. ”Tady se moc rád podívám na DVD. Máme to totiž nastavené tak, že když vedeme o čtyři góly, sami si musíme zápas ztížit a hrát na dva doteky. Samozřejmě mě potěšilo, že jsme zvládli i utkání s Liverpoolem, jehož akademie je hodně kvalitní. Angažovali jednoho odborníka z barcelonské akademie a jsou vážně hodně dobří. Jsem moc rád, že jsme v téhle konfrontaci obstáli,“ dodal.

   

  • U16 - Stavař Jára

   standis28.2.2015 23:18reagovat

   A za 3 roky je Jára předá dospělému fotbalu, budou chodit po hostovačkách a vrátí se mu potetovaní a s komediema na hlavě a Jára z toho bude smutný.

   • U16 - Stavař Jára

    Tashunka Witko1.3.2015 0:17reagovat

    Přesně tak, za Hřebíka nevzešel z mládeže žádný hráč pro áčko, což je tristní bilance a nejspíš se to pod jeho vedením nikdy nezmění, jen prázdné kecy o charakteru týmu zůstanou

    • U16 - Stavař Jára

     kolenatý1.3.2015 9:08reagovat

     je to jaroušův hokus-pokus,protože s mládeží začal pracovat až ve Spartě.Najednou ho parta hlupáčků z obce fandovské pasovala na velezkušeného trenéra mládeže.Proto bude jarouš vychovávat dynamické,rychlé,tvrdé ale zároveň nemyslící hráče zakopávající o míč.

     • U16 - Stavař Jára

      kolenatý1.3.2015 9:10reagovat

      jo a svoje dítě bych tomu psychopatovi nikdy nesvěřil

   • U16 - Stavař Jára

    Chabix1.3.2015 10:55reagovat

    No ono to spíš bude o tom, že půlka týmu jsou reprezentanti, takže ti mladí teď dostávají opravdu malý prostor. Nemyslím si ,že by byli špatní. Vem si, že třeba takový Vacek nebo Bednář jsou teď za hvězdy a u nás se prakticky nemohli prosadit.

  • U16 - Stavař Jára

   Chabix1.3.2015 9:17reagovat

   Když odmažu tu povinou pochvalnou omáčku, tak mě zaujal ten poslední odstavec, jak si po určitém vedení stěžují hru tím, že hrají na dva doteky.

   • U16 - Stavař Jára

    kolenatý1.3.2015 10:10reagovat

    čím tě zaujal?Asi se o fotbal moc nezajímáš,jinak bys o takových věcech už dávno slyšel.Praktiky co jarouš nebo jeho huliči vydávají za novum,jsou už dávno zaprášené.

    • U16 - Stavař Jára

     Chabix1.3.2015 10:52reagovat

     Proč hned taková útočnost? Mně spíš jen zaujalo, že jsme to tak hráli v prestižních zápasech.

  • U16 - Stavař Jára

   FIKURA1.3.2015 10:06reagovat

   Z toho bude Stavař Jára žít zas 5 let, že děti porazily Liverpol a z Tottenhamem zkoušely hrát na dva doteky.

 • Slavie

  standis28.2.2015 22:20reagovat

  dnes hrála dobrý fotbal, takže příští týden by v Plzni mohla zabodovat. Celkem se ji tam daří, takže by to nebylo takové překvápko. No, hlavně musí bodovat naplno Sparta a ještě se nevykartovat na Jablonec.

  • Slavie

   LukyACS28.2.2015 22:28reagovat

   Doma by to mělo být v klidu, ale zápasu v Jablonci se dost bojím. Slavia na Plzeň celkem umím, takže klidně něco uhrát mohou. Liga je pěkně zamotaná Úsměv

  • Slavie

   Tashunka Witko1.3.2015 0:21reagovat

   Vzhledem k tom, že Sparta pod Lavičkou hraje čím dál hůře, nemusí nás už zápasy Plzně moc zajímat.

   S Lavičkou se budeme klepat při každém venkovním zápase.

    

 • Fanda28.2.2015 21:48reagovat

  Vzdyt jsme ani nepresovali ani nebranili nebehali a rychli prechod do utoku?vubec neexistoval pomala hra zalohy. Proc dokazem doma porazet pomalu pomalu kohokoli a venku tohle

 • Situace ve Spartě

  Spartan 198928.2.2015 21:38reagovat

  Dneska Lafata dat penaltu tak tu pisete jak to bylo super atd. Ne ted jinak. Nestve me mozna ani tak ta nepromenena penalta, ale způsob ty hry co hrajeme venku, a i nekdy doma. Je to uz delší domu a změna není. A ještě dneska tomu dal korunu Vita tim Dockalem... Ano byl jsem rad ze tam dal utocnika bijce, ale myslim ze mel jit dolu třeba Krejci a nebo Matejovsky. Myslim ze by Dockal penaltu dal. Ale to je jedno. Krejci se mi vůbec nelibil, a na jeho miste mohl hrat Kadlec. A nebo pak klidne mohl dat sanci Podanymu... Ale ted uz je to jedno. Jenom me mrzi ze se rez v podobe vymeny trenérského stabu mohl udelat v zime kdy na to byl cas aby se novej trenér szil s tymem. Ano mozna na sejckovani je brzo, ale po 2 jarních kolech nejakou herni jistotu nevidim...

  • Situace ve Spartě

   Pindruch28.2.2015 21:40reagovat

   Třeba desetkrát to sem napis Úsměv

 • hrebik

  Fanda28.2.2015 21:36reagovat

  Nevim proc se tady porad obouvate do hrebika? Vzdyt on porad preferuje presink a rychlej prechod do utoku to se vubec neodehravalo. Tak bud jim Lavicka rek takhle to hrajte nebo si to hraci hrali sami a to je podle mne vec trena ne hrebika

  • hrebik

   wasek2611@centrum.cz28.2.2015 21:40reagovat

   Přesně...Hřebík chce radši rychlý přechod do útoku, pressing a protiútoky..my děláme pressing, ale protiútoky ne

  • hrebik

   standis28.2.2015 21:41reagovat

   Tak je zřejmé, že on tohle hráče neučí a jeho styl to není - viz fotbal U16. A kádr také nesestavuje on, to by vypadal jinak.

  • hrebik

   ajosek28.2.2015 22:04reagovat

   Protože díky němu hrají hráči jako je Brabec který tam už dávno nemá co dělat!!!!!!!!!Vztek

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha