Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  Filas13.2.2015 13:19reagovat

  Tak podle mě jsme na tom co se týče kvality kádru zhruba stejně jako na podzim a pokud už nikdo nepřijde tak k žádnému posílení kádru,jak říkalo vedení nedošlo. Co se zálohy týče tak za Hušbauera přišel Shala a navíc Vacka pustili do Boleslavi,takže na postu středních záložníka se trochu oslabilo,byť tam může hrát Dočkal,ten je ale lepší na křídle.Na def.záložníkoj je Vácha, ale Mareček nemá dostatečnou kvalitu aby ho dokázal nahradit,ale na ligu by to mělo stačit. Kraje zálohy i po odchodu Přikryla máme pokrytý dostatečně,přišel Schranz,tam konkurence je. Obrana je na tom v podstatě stejně jako na podzim a v lize fungovala,nicméně na evropskou úroveň bychom podle mě potřebovali lepšího stopera. Za Kadeřábka jako možná alternativa přišel Chvátal,takže kraje obrany jsou podle mě ok. V útoku taky k nějakýmu výraznýmu posílení nedošlo, máme Lafatu a Schicka jako dvojku, Nešpor je věčně zraněný a tedy nepoužitelný. A nový hráči jako Schranz a Picault jsou prý spíše křídelní hráči,než gólový hroťáci.

  Kdyby to bylo na mě tak bych přivedl jednoho útočníka,snad bychom se ho ještě teď v zimě mohli dočkat. Výhledově by mohl přijít nějaký střední kreativní záložník a důrazný stoper,ale to by stačilo až v létě a zbavit se Marečka který na Spartu nemá. Máme i dost hráčů na hostováních(Folprecht,Čermák), tak uvidíme kdo dostane v létě šanci v kádru. Ale i tak je kádr dost kvalitní a tak věřím,že titul Sparta získá, ale s plzní to bude těžký boj.

  • Kádr

   Dynamo13.2.2015 13:48reagovat

   podle mě Mareček na Spartu má a prokáže to na jaře.

   • Kádr

    honzaspartan13.2.2015 14:56reagovat

    Že by se stal zázrak?Smích

    • Kádr

     trakip13.2.2015 16:04reagovat

     Mne by jenom zajímalo, v jakém psychologickém rozpoložení by jste hráli a jaké výkony pod obrovským tlakem by jste podávali při této masáži.

     Někteří by jste potřebovali nakopat prdel.

     • Kádr

      Pindruch13.2.2015 16:23reagovat

      Při jaké masáži a tlaku? Myslíš tady na foru od některých lidí? No tak jestli by tohle mělo někoho fakt rozhodit, tak to by opravdu snad měl ten fotbal zabalit a ze Sparty rychle vypadnout Úsměv

      • Kádr

       Avhred13.2.2015 18:24reagovat

       Taky mě to zaskočilo, že na Marečka nejenomže doléhá občasná kritika zde na fóru, ale že ho dokonce dostává pod obrovský psychický tlak ...

     • Kádr

      honzaspartan14.2.2015 0:57reagovat

      Byste, hochu, byste...

   • Kádr

    jirkas13.2.2015 20:52reagovat

    ale absolutně na to nemá, když ho vidím nastupovat dostávám doslova kopřivku, abslutně nepoužitelný hráč, s bídou na mateřské brno VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek:-
    XVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek:
    -XVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

   • Kádr

    jirkas13.2.2015 21:01reagovat

    ale absolutně na to nemá, když ho vidím nastupovat dostávám doslova kopřivku, abslutně nepoužitelný hráč, s bídou na mateřské brno VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek:-
    XVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek:
    -XVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

    • Kádr

     majtin13.2.2015 21:55reagovat

     Nestačil ten červenej Clavin jen jeden?Úsměv Mě jednou něco tak štvalo, že jsem měl chuť sem dát dva, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Ale těhlech fakt není málo. Navíc s tvým názorem nesouhlasím.

    • Kádr

     honzaspartan14.2.2015 0:55reagovat

     Pravda, navíc z nedávného rozhovoru s ním je partné, že si o sobě myslí, že je naprosto skvělý.

     Žádny tlak na něj teda nedoléhá, jinak by třeba alespoň občas zkusil přihrát dopředu.VztekVztekVztekVztekVztek

  • Kádr

   peterpan2713.2.2015 13:49reagovat

   Vcelku souhlas. Z hlediska kvality kádru byl víceméně zachován status quo, i když třeba nás některá z posil příjemně překvapí. Na evropskou úroveň však zatím pod vedením Víti nemáme, myslím, že poslední výsledky se soupeři jako Eindhoven, Malmo, Bern, Kazan toho byly jasným důkazem. Zaostáváme v základních herních činnostech, dostáváme hodně gólů a i celkovej herní projev je nemastnej neslanej - bohužel

   • Kádr

    dr.lister13.2.2015 14:17reagovat

    Nezapomínej, jak jsme s +- stejnou sestavou a Lavičkou váleli loňskou sezonu po Hackenu. To bysme snad rozkopali i ten Homolkův Real Madrid... Pak ale přišla sezona letošní Smích

    • Kádr

     peterpan2713.2.2015 14:26reagovat

     sice váleli, ale ”jen” v lize

     • Kádr

      dr.lister13.2.2015 14:30reagovat

      Jasné. Buď musí být něco špatně a nebo je to prostě sport.

  • Kádr

   Capo13.2.2015 14:37reagovat

   Na ligu máme kádr kvalitní dost, to už dokazujou poslední dva roky celkem jasně. A souhlasim, že k posílení, jak se chvástali na začátku ledna, opravdu nedošlo, tedy doufejme jen na první pohled. Momentálně se dá říct, že Hušbyho nahradí Shala (na kolik se mu to povede ukáže jaro, ale potenciál na to má). Přikryla v užším kádru nahradí asi spíš Schranz (typologicky se mi i celkem zamlouvá, takových přímočarých hráčů máme málo). Fafovi osobně moc nevěřim, ten může jen příjemně překvapit. No a Bednáře v kádru asi nahradí skutečně Schick, v nějakou posilu už moc nevěřim a lepit to Kadlecem na hostovačku bez opce, mi přijde zbytečný. Takže, když to shrnu, tak početně jsme na tom stejně jako na podzim a jestli nově příchozí budou lepší než odchozí, nám ukáže skutečně až jaro.

   • Kádr

    Spytihnef13.2.2015 14:44reagovat

    Dle přípravy bych řekl, že dvojkou do útoku se stal Konaté.

    • Kádr

     Capo13.2.2015 14:52reagovat

     Já taky netvrdim, že bude Schick pravidelně v kádru pro zápasy. Osobně tipuju, že mezi sedmi náhradníky by to teď na jaře při kompletním kádru často mohlo být zastoupeno takhle: Miller, Kováč, Podaný, Mareček, Breznaník, Schranz, Konate

   • Kádr

    SFINGO13.2.2015 14:56reagovat

    řečí jsme měli opravdu dost, myslím ,že jsi nové příchozí hráče shrnul jednoznačně. Snad se jim bude dařit a my budeme mile překvapeni. V útoku čekám, že dvojkou bude Konate nebo Fafa a oba se budou zárověn využívat na křídlech podle potřeby. Pokud by měl přijít Kadlec na půl roku bez opce, tak to at radši hrajou tihle kluci, protože je to jen oddálení problému (pokud třeba nejsme už s někým na léto domluveni). Pro mě jedna dobrá zpráva za přestupové období, a to, že jsme konečně zjistili, že lze získat i hráče jinde než v naší a slovenské lize a že konečně přestaneme platit nesmyslné částky za české hráče v lize, kteří nejsou lepší než kluci od nás. Jinak mám ješte přání, aby se Přikryl rozehrál a na euru zazářil a my ho mohli v létě prodat za pěknou částku, protože ty jeho zranění asi budou pokračovat věčně. Jen pro pořádek, proti němu nic nemám.

  • Kádr

   majtin13.2.2015 15:18reagovat

   Ano, kádr je tak nějak srovnatelný a je potřeba se na to dívat ze dvou stran. Krátkodobě to nevadí - na jaře nebudeme hrát evropské poháry, té reprezentace je tam taky tuším méně. Na podzim jsme hráli dvanáct ”evropských” zápasů, většina základního kádru plnila reprezentační povinnosti, tzn. únava a riziko zranění byly mnohem větší. A kdyby Víťa zariskoval a dal šanci v českém poháru hráčům na pomezí základní sestavy (Konaté, Mareček, Podaný - ne překopat celou zákl. sestavu, jen třeba 3 změny), tak bude vše lehce zvládnutelné a nemělo by to ovlivnit výkonost.

   Druhý pohled je ten, že pokud v boji o titul uspějeme, a přijdou noví hráči, tak se bohužel za léto nestihnout dostatečně integrovat. Touhle zkušeností si Sparta už prošla a bylo řečeno, že se poučila. Zatím to tak nevypadá. Z tohoto pohledu je neposílení kádru větší problém.

 • Nepoučitelní

  venous13.2.2015 12:15reagovat

  Sparta utajila absenci Lafaty na začátku kempu v Turecku

  JAK ZJISTIL HATTRICK Zní to poněkud legračně, ale podle zdrojů Hattricku vedení Sparty utajilo neúčast kapitána týmu Davida Lafaty na počátku nynějšího soustředění v Turecku. „Profíci“ z managementu letenského klubu nějak přehlédli, že velký střelec nemá v pořádku cestovní pas. Přesněji jeho platnost exspiruje dříve, než požadují předpisy.

  A tak Sparta v sobotu 31. ledna odletěla do Turecka bez Lafaty, který se musel vrátit domů a čekal, až mu bude vystaven nový. Proto se nezúčastnil prvních tréninků v Beleku a nenastoupil ani v prvním přípravném zápase proti Dinamu Tbilisi.

   

  Pravda, není to světodějná událost, jen je na místě pousmání, proč to vedení Sparty zatajilo (nejspíš aby se vyhnulo funkcionářské ostudě?) a proč o tom nesměli „její“ novináři nic napsat. Není tajemstvím, že deníky Blesk, Sport a Aha! vlastní v rámci vydavatelství CNC majitel Sparty Daniel Křetínský a mají články o Spartě prioritně v popisu práce. A vyslat z Letné jakýkoliv pokyn do redakcí v ulici Komunardů v Praze 7 není problém. Nebo že by reportérům na letišti uniklo, že hvězda týmu č. 1 nenastupuje do letadla…?

  Sparta se ovšem v případě tutlání svých průšvihů v souvislosti se soustředěním v cizině zdá být nepoučitelná.

  Právě nyní, začátkem tohoto týdne, „slavíme“ čtvrté výročí záměny dresů v přípravě. Stalo se to ještě za letenského kralování Jozefa Chovance na soustředění ve Španělsku.

  Údiv

  • Nepoučitelní

   Avhred13.2.2015 12:21reagovat

   Mně je tohle všechno úplně jedno; těším se na příští týden a začátek ligy.

  • Nepoučitelní

   Capo13.2.2015 12:29reagovat

   Je mi to celkem jedno, ale myslim, že vědět, kdy vyprší pas, by měl vědět v první řadě Lafata. Tím ovšem pravděpodobně vedoucího mužstva (Baranka) neospravedlňuju a i on by o tom měl vědět asi dřív než chvilku před odletem. Každopádně to podle mě zatajili hlavně proto, aby pobláznili Figuru, který se mohl zvencnout, že neodjel Vorel, který měl snad stejný problém jako Lafata, a nechápal, proč vzali jen dva gólmany a jak to tomu klukovi mohli udělatÚsměv

   • Nepoučitelní

    ke4n13.2.2015 13:35reagovat

    Tak v dnešní době aby se z těch pravidel všude člověl pos..., můžeš si dát pozor na 10 věcí a na 11 stejně dojedeš. On může mít klidně pas ještě platný, jenže třeba do Turecka má mít platnost ještě snad navíc 150 dnů, navíc ty podmínky se v různých zemích liší a neustále mění.

     

    http://www.mzv.cz/istanbul/cz/viza_a_konzularni_informace/cestovani_do_turecka/zmena_podminek_pro_vstup_do_turecka.html

    • Nepoučitelní

     peterpan2713.2.2015 13:45reagovat

     Tak v celkem dost zemích chtějí, abys měl pas platnej ještě půl roku po vstupu do země, to zas není tak neobvyklý...

     • Nepoučitelní

      ke4n13.2.2015 16:21reagovat

      Jasně, ale mohlo se to vyřešit na místě, je snad zřejmé že Lafata se tam nechystá kempovat půl roku :)

  • Nepoučitelní

   captain_obvious13.2.2015 12:43reagovat

   Zato autor článku by na místě Sparty okamžitě vydal pokyn Blesku, Aha i Sportu, ať napíší článek, ve kterém se mu pořádně vysmějí. To určitě... Zasraný pokrytec.

    

   Na úroveň toho debaklu s vyměněnými dresy bych to nedával už vůbec. Tamto byla prakticky mezinárodní ostuda (ikdyž se to zase až tak moc nerozmázlo), zatímco tohle je chyba napůl klubu a napůl samotného hráče, dokonce bych možná i tvrdil, že větší podíl viny je u hráče. Navíc chyba, která se vyřešila během pár dní. Z takové chyby si navíc mohou vzít ponaučení a vytvořit třeba nějakou klubovou databázi s těmi daty vypršení dokladů a tu pak prohlížet na konci každého půlroku pár týdnů před přípravou.

  • Nepoučitelní

   artaxerxes13.2.2015 16:45reagovat

   No nevím, ale problém může být spíš v tom, že Lafatovi neudělali v termínu nový pas, protože krátkodobý (půlroční) do Turecka nemusí stačit, takže se mohl vyřízovat nový klasický, který zabere min 20dnů.

    

   Může být i kuriozní problém, že není volná stránka pro nalepení vstupního víza apod.

   Nebo některé muslimské země (Emiráty, Katar, Saudská Arábie, Irán, Pakistan) nepustí přes hranice člověka s razítkem Izraele.

    

 • Kusnir, Moravec, Cechino.....

  ACSOLDBOY12.2.2015 15:32reagovat

  Hmm.... sama ”zajimava” temata..... Ale kde je ten slibovanej utocnik!? Co na to pocitac? Mlci!

  • Kusnir, Moravec, Cechino.....

   Shrekson12.2.2015 15:54reagovat

   To dopadne přesně jak jsem před Vánoci psal, všechny přivádějí posily před soustředěním jenom my dovedem hráče na poslední přátelak.. Pak si kopne 10min v 16kole kde se mu nebude dařit a časem nebude dostávat ani tych 10min.

   Prostě tohle nechápu, přece jestli sledují hráče jak tvrdí tak vědí přece koho chtějí a vědí cenu tak co tak dlouho řeší?! Furt Kadleca? A co si bude myslet hráč co přijde místo něho?! Jestli vůbec někdo přijde..

   • Kusnir, Moravec, Cechino.....

    ke4n13.2.2015 7:06reagovat

    Jasně přivádějí..Plzeň nasedla na tobogán a nevšimli s že dole už vypustili vodu, titul nedají a rozbijí si pěkně držky. Hrají si na velkoklub jako slavia a stejně tak dopadnou.

  • Kusnir, Moravec, Cechino.....

   standis12.2.2015 15:54reagovat

   Zavolej si Hyvrise.

   • Kusnir, Moravec, Cechino.....

    ACSOLDBOY12.2.2015 16:52reagovat

    Asi nezbývá nic jinéhoSmích

    • Kusnir, Moravec, Cechino.....

     MK312.2.2015 17:47reagovat

     Já myslím, že ti v tomhle může pomoct už jenom Staník.

  • Kusnir, Moravec, Cechino.....

   kolenatý13.2.2015 8:48reagovat

   slibovanej útočník nebude,čert to vem,proč potom ale ten mladej dlouhán neodehral aspoň tři celý přípravný zápasy.Lafatu není třeba zkoušet.

 • Kušnír

  standis12.2.2015 14:15reagovat

  do Olomouce. A to bylo breku, když odcházel ze Sparty.

  • Kušnír

   wasek2611@centrum.cz12.2.2015 14:33reagovat

   on by byl dobrá náhrada za kadeřábka...jakože nemyslim do základu, ale jako záskok :)

  • Kušnír

   nemfi12.2.2015 14:59reagovat

   Když pominu charakter, kdy to byl jeden z mála sparťanů, který si hereckým talentem nezadal s plzeňskými hvězdami, a kdy pokaždé, když mu někdo dal jesle, tak viděl rudě a o rudou si koledoval, tak jsem ho měl rád. Bohužel ho ale zbrzdila zranění. Ale dodnes si pamatuju, jak po jednom zápase, kdy hrál na Pilaře, Pilka brečel do kamery, že jsme měli dostat snad 40 žlutých.

   • Kušnír

    Kombinator12.2.2015 18:57reagovat

    Pilařovi v tom zápase naložil Zápotočný.

   • Kušnír

    majtin12.2.2015 22:09reagovat

    Tak já asi nikdy nezapomenu na jeho zvlášť podařenou ”hereckou etudu”. Hezká akce a Ondra byl sám před gólmanem - asi tak 8 metrů, a upadl. Nafilmoval to samozřejmě. Nejvtipnější na tom bylo to, že ta penalta by byla míň vyloženější šance než ta situace ve který upadl. Úsměv Ale to jsou asi ty naučené automatismy, jak o nich mluví Hřebík.Úsměv

  • Kušnír

   Avhred12.2.2015 16:45reagovat

   Nechápu, jak mohl někdo obrečet Kušnírův odchod ze Sparty; vždyť to byl tragéd, který dokázal útok podpořit jedině tak, že si kolem protihráče předkopl merunu a snažil se ho předběhnout. A ten jeho nefotbalový, či lépe řečeno naprosto nesportovní styl běhu ... Zní to neuvěřitelně, ale zlatý Vlasta Vidlička.

   • Kušnír

    Philly12.2.2015 18:20reagovat

    tak Vlasta je taky volný Úsměv

   • Kušnír

    Kombinator12.2.2015 18:59reagovat

    No já teda nevím, ale Kadeř nedělá nic jinýho než že si předkopne balón a pádí za ním. Nemyslím si, že byl Kušnír špatnej, ale do Evropský úrovně měl samozřejmě daleko a navíc charakter to moc nebyl.

    • Kušnír

     honzaspartan12.2.2015 19:10reagovat

     Ale určitě byl lepší než Vidlička

    • Kušnír

     Avhred12.2.2015 19:16reagovat

     Jasně, Kadeřábek není žádný vytříbený technik, ale je do kombinace a je schopný za zápas se dostat do několika náběhů, z nichž většina končí nebezpečnými centry před branku. Navíc je to takový silový, neúnavný typ, který po lajně lítá po celý mač. Kušníra jsem nikdy moc nemusel, byl to takový splašenec, měl v sobě něco z loutky, prostě takový neslaný nemastný pravý bek, který se shodou náhod a okolností objevil ve Spartičce.

   • Kušnír

    majtin12.2.2015 22:28reagovat

    Nejlepší okamžiky měl asi cca půlrok, když hráli za sebou s Igorem Žofčákem. To tenkrát bylo docela dobrý spojení.

 • Vašek Moravec

  Víťák z Cé Osmičky11.2.2015 21:28reagovat

  Viděli jste dnešní díl Kousek Nebe s Vaškem Moravcem?

   

  Byl to pěkněj příběh. :)

  • Vašek Moravec

   Lucasso11.2.2015 22:25reagovat

   Bylo to super! Úsměv

  • Vašek Moravec

   zvaadha12.2.2015 6:59reagovat

   Souhlas! Kdybych netrpěl absencí slzných žláz, asi bych byl nejen dojatý, ale i oslzený :)

  • Vašek Moravec

   Shrekson12.2.2015 9:43reagovat

   No teď jsem koukl na ivysílání..

    

  • Vašek Moravec

   Pavel0012.2.2015 11:23reagovat

   Přesně tak, moc pěkný :)

  • Vašek Moravec

   majtin12.2.2015 16:09reagovat

   Fakt dojemný. I když na první pohled je zvláštní se za odměnu zrakvit (zvlášť v posilce), ale na ten druhý pohled už je to fakt pořádný zážitekÚsměv. V týhle roli je Víťa skvělej, skoro by to mohl moderovat celý.

  • Vašek Moravec

   Avhred12.2.2015 18:09reagovat

   Moc hezké. Úsměv

  • Vašek Moravec

   honzaspartan13.2.2015 0:18reagovat

   Poštu pro tebe a podobný dojáky nesleduju...

 • Čechino v bráně

  standis11.2.2015 20:57reagovat

  Co se děje? Je to liga a C. na lavici.

  • Čechino v bráně

   Kombinator11.2.2015 21:29reagovat

   Možná Curtois -> Real.

   • Čechino v bráně

    standis11.2.2015 21:53reagovat

    To může být ono, asi na tom něco bude. Pokud ho Ch. nepustí, tak má C. ovšem smůlu.

 • Zdá se, že i

  Tashunka Witko11.2.2015 20:02reagovat

  hokejové brankáře Sparty vybírá duo expertů Hřebík Lavička.

   

  • Zdá se, že i

   pubi11.2.2015 20:10reagovat

   Neboj, konec sezony v Holešovicích už se blíží, dlouho tě Janus srát nebude. ;-)

 • Zdá se, že i

  Tashunka Witko11.2.2015 20:02reagovat

  hokejové brankáře Sparty vybírá duo expertů Hřebík Lavička.

   

  • Zdá se, že i

   Avhred11.2.2015 21:22reagovat

   Tady se můžeš hokejově vykvíkat, vylavičkovat a vyjandačovat.

    

   http://www.hs-sparta.cz/forum/

 • MM

  standis11.2.2015 17:35reagovat

  http://www.marek-matejovsky.cz/

  To jsou oficiální int. stránky MM. Dávám to sem zejména pro Tashunku, Honzuspartana, Lukyho a Skleepyho.

  • MM

   Avhred11.2.2015 18:47reagovat

   A oficiální stránky Lukáše Marečka pro Honzusparťana tam nemáš? Úsměv

   • MM

    dr.lister11.2.2015 18:59reagovat

    Zatím se může pobavit třeba u tohoto videa:

    http://youtu.be/OpzlnxQpWX0?t=1m58s

     

    • MM

     Avhred11.2.2015 19:42reagovat

     Když jsem koukal na tohle video s Marečkem, tak se tam objevil tenhle test a musím říct, že ačkoliv mi je Miller sympatický, jeho neznalost základních vědomostní ohledně Sparty je naprosto skandální!!!Vztek

     https://www.youtube.com/watch?v=B_Gi6tmbYo8

     • MM

      honzaspartan12.2.2015 19:16reagovat

      Jo to ostuda.

      Za ten jeho styl odpovídání, kdy dává najevo, že nějaká Sparta je mu u zadku, a myslí si, že je to vtipné, bych ho okamžitě vyrazil a poslal zpátky do Bolky.

      Totální neúcta ke klubu, kde chce působit.Vztek

    • MM

     honzaspartan12.2.2015 14:29reagovat

     Díky chlapci, že na mě takhle myslíte.

     Prý, že bude tvořit hru a dávat přihrávky za obranu, tak to jo no.Smích

     Když si vzpomenu, jak ho tenkrát upřednostňovali jako tvůrce hry před Matějákem, kterého se chtěli zbavit, tak je mi blivno.Smích

  • MM

   Kombinator11.2.2015 19:20reagovat

   Tak trošku obsahově odbytý. Biografie je spláclá slovem očividně velmi narychlo a končí 4 a půl roku zptáky, o jeho dosavadním účinkování ve Spartě tam prakticky nic není. Chybí mi tam Markova Kariéra v číslech a obecně víc informací. Každopádně stránka byla asi primárně vytvořena za účelem propagace kempu, takže ostatní je tam tam nějak aby se neřeklo, aspoň mi to tak přijde.

  • MM

   Skleepy11.2.2015 19:25reagovat

   Jeho paní je velice sympatická.

  • MM

   Shrekson11.2.2015 22:11reagovat

   Ma celkem pěkný web

 • Méďa ...

  Avhred11.2.2015 16:45reagovat

  Pavel Nedvěd v dnešním Sportu jasně prohlásil, že v boji o titul víc věří Spartě. Rozumný názor.

  • Méďa ...

   Capo11.2.2015 17:11reagovat

   Tak pokud nám nikdo z klíčových lidí nevypadne, tak šance máme velmi slušné. Plzeň máme doma a je předpoklad, že ztrácet v ostatních zápasech budou oba týmy plusminus stejně. Uvidíme no, když to až do vzájemného zápasu minimálně udržíme na stávajícím odstupu, tak jsem taky optimista jako Nedvěd.

  • Méďa ...

   standis11.2.2015 17:26reagovat

   Také tam v reakci na cenu vstupenek na EURO 21 (100-350 Kč) řekl, že na Juventus 50-150 Eur a mají vyprodáno. Jinak vetupné je nižší než na fotbal na Slavii.Úsměv

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha