Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Admin

  Pindruch8.3.2015 21:27reagovat

  Funguje tu vůbec něco jako admin? Nebo mu přijde normální, že se tu sprostě nadává hráčům Sparty? Na stránkách, které mají v záhlaví ”Stránky fanoušků AC Sparta Praha”. Stal se z toho pomalu úplně stejný póvl, jako bylo ofiko.

   

  • Admin

   ouki8.3.2015 21:33reagovat

   Pravdu díš.

   Někdy občas pochybuji, zda to jsou opravdu fanoušci.

 • DNEŠNÍ ŠOK

  Mário Vdolek8.3.2015 21:22reagovat

  Lemlp Mareček v základu a idiocie ve střídání ne-vykartovaných hráčů. Lavička si říká o padáka sám. Už ho mám plný zuby.

 • Proč ta panika?

  FIKURA8.3.2015 21:19reagovat

  Vyhrálo se 3:0, mladej Hřebík 4žk, což je pro nás jedině dobrý, Costa taky žádná sláva co hraje a ten dnešní jeho úlet.. dá šanci aspoň Kubovy Podanýmu. Jinak by si u Pokory ani nečuchl. Hlavně aby byl Kadeřábek o.k. Jo a Anglickej chlapec už nohou dost lepší!!

  • Proč ta panika?

   Dynamo8.3.2015 21:21reagovat

   Kadeřábek OK asi nebude. Obávám se minimálně měsíční pauzy a to v tom lepším případě. Chvátala tam Lavička nenasadí. To je velké riziko.

 • BANDO KRETÉNŮ

  ke4n8.3.2015 21:07reagovat

  jasná výhra hmmm co teď nemůžem nadávat..ale ono se něco najde co třeba zranění že, vy byste bez té nenávisti a nadávek nevydrželi ani den

  Tak jsem vám jen přišel říct že jste banda kreténů a vypatlaných hovad a už jdu nebudu si kazit večer

   

  jeee to se mi ulevilo.....

 • petr1378.3.2015 21:05reagovat

  My vyhrajeme 3:0 a tady se hracum nadava do cu...ku???? Od Costy to sice byla hovadina, ale tyhle hodnoceni si strcte nekam vy kriplove

  • ouki8.3.2015 21:31reagovat

   Proto sem v poslední době takřka vůbec nepřispívám. Protože vždy, když si jednou za čas otevřu fórum, tak bych se musel akorát dost silně rozčilovat a podivovat, zda to ti přispěvovatelé (v některých případech i zoufalci) myslí vážně.

    

   A nejde jen o nadávky, ale často obecně o silný amatérismus. Kvalita příspěvků a úroveň příspěvků šla značně dolů.

    

   S tvým příspěvkem, Petře, souhlasím.

 • Je to špatný

  Nuff8.3.2015 21:05reagovat

  Doufám, ze vedeni bud uz ma nebo hned zacne shánět trenéra. Kdyz se dlouhodobě nedaří a trenér s tim neni schopnej nic udelat, musí jit, nemůžeme vyhodit pul kádru a neco se změnit musí. Začíná se nam to pekne hroutit, nejmarkantnější je vetsinou absence Matejaka - to jsme vzdycky v zakládání útoku jalovi. Je videt, ze se přišlo s nápadem podporovat útok, kdyz je šance, Brabcakem - jen se obavám, ze po ztrátě míče nam to da zdatnějsi soupeř pekne sežrat v podobě rychlého protiútoku. Bezradnost Krejčího v soubojích 1vs1 je do oči bijící, ten hoch je OPĚT totálně z formy. Costova a Vachova laxnost je na presdrzku, slabší forma většiny hráčů + na lavici Lavička = obavám se, ze se můžeme bohuzel s titulem rozloučit. Budu samozřejmě doufat ve zlepšení, ale momentálně moc optimismem neoplývám.

 • Přestupy

  cigarkonn8.3.2015 20:55reagovat

  Cesta českých krajánků do zahraničí!! Spartaaa!!

  http://martintran7.blogspot.de/2015/03/cesta-ceskych-krajanku-do-zahranici.html

 • Lavička

  Kombinator8.3.2015 20:47reagovat

  to je fakt amatér. Nejdřív na pravýho beka šoupne Marečka, v druhým poločase zjistí, že ani kdyby se posral, tak tam prostě nic nepředvede, tak místo aby tam někoho za stav 3:0 zkusil na zápas v Jablonci, tak tam přesune vykartovanýho Brabce a aby toho nebylo málo, tak už jen čumí jak jelito, jak se mu vykartuje Costa. To je fakt génius, snad i jemu muselo být jasný, že Paták, který do tý doby vyndal z příštího kola asi 3 nebo 4 hráče, má Costu v hledáčku a Costa moc nemyslí, takže hrozba žlutý je víc než reálná. Předpokládám, že bez stabilní obrany a s podělanou hrou venku dostaneme v Jablonci kotel, tohle fakt nemůže dopadnout dobře, i s úplnou sestavou tam máme problémy, tak teda nevím, co se bude dít, když nám vypadi tři stabiní obránci, ostatně výkony ostatních složení obrany nám už ukázala příprava, takže se máme fakt na co těšit.

  • Lavička

   MK38.3.2015 20:53reagovat

   To že tam dostaneme příděl je docela pravděpodobný, alespoň by to mohlo znamenat konec Lavičky.

  • Lavička

   artaxerxes8.3.2015 20:58reagovat

   Nebrečel bych kvůli Patákovi:

   Brabcova žlutá byla jasná - neskutečná minela Váchy

   Costova žlutá stejně tak - tohle byla zas pitomost Costy.

    

   U hráčů Dukly bych řekl, že to nebylo až tak jasné, ale Hanousek ji za stažení Kadlece dostat mohl, Jeřábkův faul na Dočkala byl na žlutou a u Považancova držení nevím.

    

   No v Jablonci to bude těžké, tak jako tak, ale Kováč je oproti Brabcovi lepší hlavičkář, takže je možné, že bude i lepší alternativa. A u Podaného se nebojím, že by dozadu Costu nenahradil.

   Strach mám jen z pravé strany, kde Mareček hraje úplně tragicky - je nikde.

   • Lavička

    Dynamo8.3.2015 21:02reagovat

    proč tam teda toho Marečka nenechal rozehrát? to mi hlava nebere

   • Lavička

    Kombinator8.3.2015 21:04reagovat

    Po tom, co předved Brabec a Costa bych si fakt nedovoi tvrdit, že za jejich vykartování může Paták. To ale nic nemění na tom, že Paták je známá firma a využlutil téměř všechny, kteří se nabízeli. To už je poměrně jasnej signál, aby si Víťa dal pozor, když už mu z obrany vypadi dva a radši za stav 3:0 stáhnul Costu než Marečka.

    • Lavička

     artaxerxes8.3.2015 21:11reagovat

     No sice souhlasím, že pokud chcou, aby hrál proti Jablonci, tak to byla lepší varianta.

      

     Zas nadruhou stranu Costa fauluje minimálně, ale jednou za 1/2 sezóny mu rupne v kouli a udělá skluz oběma nohama dopředu. Že nedostal červenou je jen duchapřítomnost protihráče.

  • Lavička

   Mário Vdolek8.3.2015 21:24reagovat

   Paradoxně to vykartování Costy může pomoct Podanýmu a k lepšímu výkonu na té straně hřiště. Místo Brabce naskočí Kováč. Nemusí být zase o tolik hůř.

 • Ztráty

  MK38.3.2015 20:47reagovat

  Ztráta Brabce je spíš posílení a Pody Costu v pohodě nahradí a možná ho už do základu nepustí. Jinak vítězství dobrý, ale výkon teda unylý. Nedělá radost vidět tolik nešikovných fotbalistů v základu Sparty.

 • Mareček

  Dynamo8.3.2015 20:46reagovat

  Lavička stáhne Marečka, který by byl alternativa za Kadeřábka.

  Buď je Kadeřábek v pořádku, nebo je Lavička opravdu hlupák že ho stáhnul místo aby si zvykal na novou pozici...

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha