Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Roman Potočný

  dominik271.3.2015 14:14reagovat

  Koukám, že na iSportu píšou, že hrdina včerejšího zápasu na Slavii hostuje v Teplicích z Bohemky, kde ale nemá profesionální smlouvu. Teoreticky by tak mohl být v létě k mání za tabulkovou cenu, i když Teplice nejspíš mají nějak ošetřené, aby mohl zůstat rovnou u nich...

  • Roman Potočný

   Avhred1.3.2015 14:19reagovat

   A na idnes navíc píšou, že fandí Spartě. Úsměv

  • Roman Potočný

   standis1.3.2015 14:22reagovat

   On prošel podle svých slov Spartou a to ho nechtěla...

   • Roman Potočný

    dominik271.3.2015 14:43reagovat

    Tak ve Spartě byl někdy v sedmnácti nebo osmnácti, jelikož potom hrál za samé menší kluby, tak se není čemu divit, že ho ve Spartě nechtěli. Ale je možné, že na sobě mezitím pořádně zapracoval a hodně se posunul. Nechám se překvapit v dalších zápasech.

    • Roman Potočný

     standis1.3.2015 14:52reagovat

     Já vím, že byl ve Spartě jako mládežník, ale pokud by ho chtěla Sparta za x let zpátky, tak asi někdo udělal chybu, když ho nechali odejít. Nemyslíš? A tím nemyslím jenom Potočného.

     • Roman Potočný

      Pavel001.3.2015 14:54reagovat

      Datum narození: 25.04.1991 ....

      • Roman Potočný

       standis1.3.2015 14:55reagovat

       A co tím chceš říct?

     • Roman Potočný

      dominik271.3.2015 15:17reagovat

      A koho tím ještě myslíš?

       

      Jinak já nevidím jako chybu, že Sparta někoho v dorostu ”nechala odejít”. Jestli tam tenkrát byli lepší, tak se není čemu divit. Popravdě ani nevím, jestli byl kmenovým hráčem nebo jenom hostoval, popřípadě jestli tenkrát Spartu prostě někdo přeplatil.

       

      Ještě bych připomněl, že ročník 91, do kterého by spadal Potočný, byl tenkrát z A-dorostu prakticky vytlačen ročníkem 92. Zatím stále nemůže být řeč o tom, že by Potočný po dvou gólech Slavii už měl za sebou lepší kariéru než třeba Skalák, Krejčí nebo Kadlec.

      • Roman Potočný

       standis1.3.2015 15:30reagovat

       Já to myslím obecně na všechny hráče. Je prostě divné, když Sparta nechá odejít hráče jako neperspektivního a ono se za pár let ukáže, že je lepší než většina hráčů, která v ní dále zůstala - v dorostu, nebo juniorce. Slavia si nechá odejít jinam do ligy Dočkala s Váchou a ted koukají jak telata, abych řekl nejkřiklavější příklad. V minulosti nechali odejít ze Sparty Horvatha a P. Bergerovi nenabídli v dorostu smlouvu, abych zase uvedl náš příklad. A Hušby se vracel do Sparty také krkolomně.

       Píšu to tedy proto, že za vyřazení mladého hráče ze Sparty, které se pak ukáže jako velkou chybou, by měl nést někdo zodpovědnost. Aspon u příkladů, které přímo bijou do očí. Myslím to tedy obecně, ne zrovna na Potočnýho.

       • Roman Potočný

        majtin1.3.2015 17:07reagovat

        Tak mladý hráč potřebuje hlavně hrát a to v soutěži na níž jeho kvality stačí. Tu herní praxi ti nic nenahradí. I když nepopírám důležitost správného trenérského vedení.

 • Titul

  Kombinator1.3.2015 13:45reagovat

  dneska to už bude o 3 body (nevěřím, že Hradec něco uhraje, jednak jsou poslední a jednak jsou s Plzní dlouhodobě spřáhnutý, takže jim body spíš darujou), což vlastně znamená o 4, protože těžko doma podvodníky sestřelím o tři branky a nejsme tak produktivní, abychom při rovnosti vzájemných zápasů a bodů šli před ně pomocí skóre. Takže ve výsledku ztácíme 4 body, není to nepřekonatelný, ale vzhledem k Plzeňský podpoře a naší venkovní formě se to bude blbě stahovat, to jsou dvě jejich ztráty a žádná naše.

  • Titul

   atraps21.3.2015 13:50reagovat

   Další rok v prd.li.Vztek

  • Titul

   Avhred1.3.2015 13:52reagovat

   V nejlepší plzeňské sezoně, rozuměj v sezoně 2010-11, kdy byla západočeská Barcelona tlačena sudími nejvíc, měli v jeden moment náskok, tuším, 12b, a nakonec byli rádi, že ligu vyhráli o jeden jediný bod před námi. A to tehdy měli Vrbu, většina jejich hráčů zažívala vrchol a my měli asi horší kádr.

   Já věřím, že letos je stáhneme a předběhneme.

  • Titul

   Tashunka Witko1.3.2015 13:56reagovat

   Po prohře s Baníkem, který je navzdory kecům Lavičky jen průměrným týmem, můžeme na titul zapomenout. Za poslední rok jsme se díky Víťovi dozvěděli, kde máme slabiny a na čem je třeba zapracovat, ale nezlepšili jsme se ani o píď ! Nedovedu si představit, že bychom vyhráli v Jablonci. Plzeň také nevyhraje vše, ale něco si tradičně dokoupí a to jim bude stačit, protože s Lavičkou se budeme venku trápit i s těmi

   nejslabšími soupeři.

   Jeho setrváním u týmu se agonie zbytečné prodlužuje a jenom ztrácíme čas

   • Titul

    Avhred1.3.2015 13:57reagovat

    My jsme s Baníkem včera prohráli???Údiv

    • Titul

     atraps21.3.2015 14:01reagovat

     Pro nás je i remíza-porážkou.

    • Titul

     Tashunka Witko1.3.2015 16:38reagovat

     Samozřejmě !

     V trojbodovém systému je každá remíza prohrou !!!

  • Titul

   Capo1.3.2015 13:56reagovat

   Ono obecně se moc ztrát Plzně čekat nedá, mají na jaře celkem dobrý los, kdy hrají jen 6x venku, takže o to víc je naše včerejší zbytečné zakolísání problematické. Plzeň na jaře hraje venku v Hradci, na Dukle, v Ostravě, u nás, v Teplicích a na Bohemce a v těhle zápasech papírově ztratí tak maximálně u nás a v Teplicích. V ostatních případech plus domácích zápasech by se ztráta rovnala zkratu, jako jsme předvedli my včera. Jaro je sice ještě dlouhý, ale včerejší ztráta může být fakt problém, pokud se Plzeň podobných úletů vyvaruje a i vzhledem k tomu, že ani my určitě bez ztráty další kytičky jaro neproskáčem.

  • Titul

   standis1.3.2015 14:04reagovat

   Plzen ztratí už za týden doma se Slavií.

   • Titul

    Capo1.3.2015 14:09reagovat

    To je otázka, jak moc budou ztrácet doma, ale vzhledem k tomu, že se to letos zatim nestalo, tak bych na to moc nesázel. Doufat můžem, ale moc tomu nevěřim, Slavia má okna v defenzivě a myslim, že Plzeň toho doma hravě využije.

  • Titul

   Dynamo1.3.2015 14:51reagovat

   Pokud bude po zápase v Jablonci ztráta na první místo více než 3 body, tak bych Lavičku odvolal

 • Jedna věc

  atraps21.3.2015 13:44reagovat

  by měla konečně vedení týmu dojít.Každý se na nás v domácím prostředí snaží vytáhnout.Další zápas jim fandové odpustí ale porazit Spartu je nade vše.Pan trenér po zápase prohlásil ,že se Baník překonával v bojovnosti.To se přece nedalo čekat,měli si sednout nazadek před aspirantem na titul.+Obrana katastrofa,žádná novinka a ostatní

  ?Kvalitu mají ale dát do zápasu vše,nedokáže ani jeden.Bez pořádného trenéra se dál neposunem.

  • Jedna věc

   Kombinator1.3.2015 13:48reagovat

   Blbý je, že českej trenér nepřipadá už v úvahu a zahraniční vody jsou pro náš fotbal neprozkoumaný. škoda, že se neupek ten z toho Bayernu, na toho bych byl zvědavej.

   • Jedna věc

    Avhred1.3.2015 14:12reagovat

    Každopádně vedení by už mělo chystat nějakou krizovou alternativu pro případ, že bychom nezískali titul. Mám tím samozřejmě na mysli strategii, jejímž základem by byla náhrada za odvolaného Lavičku jako logická reakce na neúspěšnou sezonu.

 • Odpovědnost

  wasek2611@centrum.cz1.3.2015 13:37reagovat

  Že někdo vyhazuje Lavičku - chápu, že Brabce - chápu ...sice je pravda, že Brabec dobře předskakuje, ale když při brejcích, nebo při bránění neni tak dobrej. Brabec se do Evropy jako stoper nehodí (když hraje za slabší mužstvo). Ale proč Hřebíka? Naši mladí hráči se prosazují v první lize (čermák, sýkora, pešek.)..to dřív nebylo. Už neprodáváme mladé hráče jako dřív a radši je pošleme na hostování (což jde zase z hlavy lavičky). Jediné hráče, co jsme pustili byl frýdek s pavelkou (to kvůli váchovi) a jetě myslim hronka ? Jablonci, kterej byl zase součástí transferu lafaty

  • Odpovědnost

   Jaany1.3.2015 13:46reagovat

   Zajímalo by mě jestli jako připravujeme hráče v dorostu na fotbal za 5 let, tak jestli by nebylo dobrý si takhle vychovat i trenéry a různý tréni z ligy se nevybodnout a dát třeba příležitost Holoubkovi, nebo Janouškovi i když toho jsem u žádnýho našeho týmu už nenašel.

   • Odpovědnost

    Pindruch1.3.2015 13:50reagovat

    Janoušek je u mládežnické repre.

   • Odpovědnost

    wasek2611@centrum.cz1.3.2015 13:53reagovat

    S tim souhlasim....podívej po Chovancovi, ten měl svoje koně, výměna trenéra, změna stylu, nový hráči. Oni ti třenéři jsou pak slepí...Lavička nedá šanci někomu novému i kdyby byl lepší než stávajicí. Neposadí reprezentanty..fakt mě to štve, když lavička nastoupil, tak to byla docela bomba...ted už to bude s nim furt stejný. Chce to někoho jinýho. Jestli neskončíme ani na 2. místě, ta to bude malá sportovní tragédie tenhle rok.

     

    jsem jednoznačně pro holoubka nebo Janouška - ač je Janoušek u repre, myslim, že Sparta by pro něj byla větší výzva. Lavička může jít trénovat 19ku :D

    • Odpovědnost

     Jaany1.3.2015 14:06reagovat

     Trenér kterej nepozná, že Krejčí je tam k ho... a vystřídá Dočkala, kterej teda nebyl o moc lepší, ale umí kopnout standartku nebo vymyslet nějakou akci a nebo kopnout roh (což pak ukázali dva rohy Krejčího a jeden Váchy) tak takovej trenér tam nemá co dělat.

   • Odpovědnost

    wasek2611@centrum.cz1.3.2015 13:53reagovat

    S tim souhlasim....podívej po Chovancovi, ten měl svoje koně, výměna trenéra, změna stylu, nový hráči. Oni ti třenéři jsou pak slepí...Lavička nedá šanci někomu novému i kdyby byl lepší než stávajicí. Neposadí reprezentanty..fakt mě to štve, když lavička nastoupil, tak to byla docela bomba...ted už to bude s nim furt stejný. Chce to někoho jinýho. Jestli neskončíme ani na 2. místě, ta to bude malá sportovní tragédie tenhle rok.

     

    jsem jednoznačně pro holoubka nebo Janouška - ač je Janoušek u repre, myslim, že Sparta by pro něj byla větší výzva. Lavička může jít trénovat 19ku :D

  • Odpovědnost

   atraps21.3.2015 13:48reagovat

   Hráči na hostování je perfektní tah vedení ale k čemu?Ani jeden se do základu Sparty neprobojuje.Pokud si vzpomeneš alespon na jednoho odchovance který hostoval a dnes je v základu?

   • Odpovědnost

    Jaany1.3.2015 13:50reagovat

    Kadeřábek. Jenže to chce trenéra který je zná, jak píšu výš třeba toho Holoubka ten je zná všechny, tak proč ne on?

    • Odpovědnost

     atraps21.3.2015 13:54reagovat

     No alespon jeden za poslední dobu.Ale tam kde hostoval nehrál obránce,nebo ano.

     • Odpovědnost

      Jaany1.3.2015 13:55reagovat

      Na Žižkově ho hrál,ale nevim jestli ve všech zápasech.

   • Odpovědnost

    Avhred1.3.2015 13:55reagovat

    Kuba Brabec?

    • Odpovědnost

     Jaany1.3.2015 13:57reagovat

     a nekupovali jsme ho náhodou ze Žižkova zpět, ale i tak by se to dalo počítat.

     • Odpovědnost

      Pindruch1.3.2015 13:58reagovat

      Byl na hostování i v Brně.

      • Odpovědnost

       Jaany1.3.2015 13:59reagovat

       Jo pravda na to jsem zapomněl.

    • Odpovědnost

     atraps21.3.2015 14:01reagovat

     Pokud by Hřebík neprosadil jeho návrat ani by se tak moc nestalo.Brabec v závěru hostování,vypadl ze sestavy a jen díky Hřebíkovi se dostal do Áčka.

     • Odpovědnost

      Pindruch1.3.2015 14:07reagovat

      Odehrál v Brně dvacet zápasů v základu, včetně dvou posledních.

      • Odpovědnost

       atraps21.3.2015 14:14reagovat

       18+pauza a protože nikdo jiný nebyl tak poslední dva.

   • Odpovědnost

    Pindruch1.3.2015 13:55reagovat

    Brabec byl taky na hostování.

 • Baroš

  Kombinator1.3.2015 13:34reagovat

  Včera jsem se tu k němu nevyjadřoval, říkal jsem si, že třeba až vychladnu, tak to uvidím jinak, ale asi jsem čekat nemusel. Je to stejný jako u Svěrkoše, je jedno že byl v Anglii, Francii a vyhrál LM, pořád je to jen zakomplexovanej buran z vesnice, co se může posrat, když přijede Sparta a hraje jako smyslů zbavenej dobytek. Úplně nejkouzelnější bylo to jeho ”upřímný” divení nad jeho odpískanou rukou. Fakt komediant roku. Nedávno tu byli spekulace, že by nás mohl posílit a já jsem fakt rád, že se nic takovýho neupeklo, i přesto, že to je dobrej hráč, to bychom si hřáli pěknýho hada na prsou.

  • Baroš

   Avhred1.3.2015 13:46reagovat

   On byl Baroš vždycky jednodušší, viz. jeho všemožná extempore (rasistické gesto, řízení vozu v šílené rychlosti atd.) nebo to naprosto nesmyslné šlápnutí na ruku Štěchovi, když ten měl míč dávno pod kontrolou.

  • Baroš

   Pindruch1.3.2015 13:48reagovat

   Baroš včera hrál a dělal přesně to, co na nás platilo, využil všechny možné způsoby, jak nás vykolejit, jak zatlačit na sudí, provokoval a nakonec to jeho týmu přineslo úspěch. Je chyba i na naší straně, ze jsme mu to umožnili, nikdo ho nevzal ”pres parky”, nedal mu ochutnat vlastni medicínu, nedavat mu dýchat. Hráli jsme jak parta Rychlých šípů, kdežto soupeř to pojal jako boj, vyhecoval se.

 • Obrana

  Jaany1.3.2015 13:22reagovat

  potažmo celkové bránění týmu na naší půlce nefunguje. kdo viděl přátelák proti Kazani, tomu to muselo být hned jasné. Jinak se mi včera zdálo, že zatímco Baník dohrával každý souboj, tak naši především ofenzivní hráči se těm soubojum při napadání vyhíbali, protihráče několikrát ani nedostoupili, tohle jim určitě Hřebík neordinuje.

  • Obrana

   Kombinator1.3.2015 13:38reagovat

   Chybí nám osobnost, kéž by se vrátil Sivi. Potažmo by ještě mohl Kadlec, s dvojkou Sivok-Kadlec bychom mohli i do Evropy.

   • Obrana

    Jaany1.3.2015 13:54reagovat

    Chápu že Sivok je divně zraněnej (nemocnej) ale měli by ho vzít a poslat k doktorum a dát mu čas se uzdravit a pak by to byla obrovská posila a i kdyby to nevyšlo, tak za pokus by to stálo, když něco podobnýho kdysi udělali se Slončíkem.

  • Obrana

   Tashunka Witko1.3.2015 13:46reagovat

   Tak obrana je základ, ale mě zaujalo, že trenérský elév po pár týdnech u rozprodaného týmu zvládá protiútoky lépe než Lavička po 3 letech

  • Obrana

   Tashunka Witko1.3.2015 13:46reagovat

   Tak obrana je základ, ale mě zaujalo, že trenérský elév po pár týdnech u rozprodaného týmu zvládá protiútoky lépe než Lavička po 3 letech

   • Obrana

    Jaany1.3.2015 13:52reagovat

    Tak hlavně proto, že my nemáme hráče na protiůtoky, nebo alespoň ne v základní sestavě. Z ofenzivních jen Krejčí, který nemá formu a Kadlece a to je málo. Baník tam měl atleta Štěpána,Kukece,Azeveda,Baroše a Holzera.

 • A-dorost - Hlučín 7:0

  dominik271.3.2015 13:18reagovat

  Tak aby tady nebyla jenom samá zloba, přispěji také svým Troškou z mládežnického fotbalu. Trochu stranou zájmu se náš A-dorost včera opět silně vzepřel krutovládě Stavaře Járy a doslova přejel Hlučín. Soupeř měl v sestavě hned několik cizinců, byl tam imho aspoň jeden Slovák a dva hráči tmavší pleti. Ani tenhle jejich scouting jim však nepomohl. Sparťani byli jasně lepší a i když ve druhé půli měli hned pět střídání, v pohodě vyhráli 7:0. Fantastický zápas měl především Matěj Pulkrab, jenž dal hattrick, na jeden gól přihrál a další byl vlastňák po jeho střele.

   

  Střetnutí mě opravdu bavilo. Horší byl příchod k televizi ve Třetím poločase, kde hlučínská výprava oslavovala gól Milana Baroše...

 • Brabec

  Kombinator1.3.2015 13:01reagovat

  Všechni se tu obouvaj do Brabce, ale řekl bych, že Mário na tom momentálně není o moc líp. Ono pak když Brabec někde poletuje a Mário nemůže předskočit, což si zkušenej hráč jako Baroš pohlídá, a u Mária to způsobí ústup k naší bráně, tak najednou má Baroš kolem sebe 5 metrů volno a může si dělat co chce. Včera to bylo fakt úplně šílený, stačilo dát míč Barošovi na hrot do nohy, ten si přidržel Mária, z toho vzniknul náš ústup a Baroš se mohl otočit a dělat cokoliv ho napadne. Tím se nám pak samozřejmě i rozpadá nátlaková hra, když nedokážeme držet hru na max. 60-70m od jejich brány, ale hra se přelejvá a mužstvo se musí ve větším počtu vracet. Podobný to bylo s tím Hoarauem.

  • Brabec

   Avhred1.3.2015 13:12reagovat

   Baroš by byl stále schopen dělat problémy daleko lepším stoperům, než jsou Brabec a Holek. Navíc začínám mít podezření, že ty Brabcovy výlety jsou tím očekávaným rozšířením repertoáru našeho herního stylu, jak Lavička deklaroval ...

   • Brabec

    Kombinator1.3.2015 13:26reagovat

    Tak Baroš je pořád dobrej, ale to by naopak mělo znamenat, že stopeři ho budou bránit natěsno. Dát mu prostor fakt není řešení.

 • Urban končí v Českých Budějovicích

  dominik271.3.2015 12:47reagovat

  Doufám, že změna kouče neuškodí Kubovi Peškovi. Každopádně je to opravdu hodně promyšlené, měnit trenéry krátce po začátku ligy. Podle mě to popírá veškeré dění v klubu během zimní přestávky...

 • Čokoládová tyčinka s příchutí ...

  Avhred1.3.2015 12:36reagovat

  Tak jestli se nepletu, Deli byl v minulém kole hodnocený jako jeden z nejhorších slávistů na place, za včerejší výkon proti Teplicím dostal vůbec nejhorší známku ze všech sešívaných na place, známku 3.

  Zdá se, že hysterické kejhání některých zdejších expertů nad jeho přesunem do Edenu bylo naprosto zbytečné ...

  • Čokoládová tyčinka s příchutí ...

   Capo1.3.2015 12:39reagovat

   Zatim to tak vypadá. Zdá se, že po něm moc truchlit nemusíme, je to v celku průměrný fotbalista.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha