Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Polom

  Wilathewarrior-mobil2.3.2015 22:33reagovat

  Já moc českou ligu nesleduji. Kdo se vyznáte, myslíte že by měl na to hrát za Spartu od léta ?

  • Polom

   Avhred2.3.2015 22:49reagovat

   Těžko říct, ani v Dukle toho moc nenahrál, ale když se mu bude na jaře dařit, tak proč ho v létě nevyzkoušet, stejně jako třeba Zemana? Vždyť v jednu chvíli mu to ve Spartě celkem šlo (samozřejmě než ho odstřelil ”pán Letné” Hřebík ...)

   • Polom

    Wilathewarrior-mobil2.3.2015 23:23reagovat

    Já myslel že to bylo kvůli rosporům s Martinem Haškem ohledně toho Zemana.

    Jestli to má v hlavě v pořádku, tak proč mu nedát šanci. Šle nikdy nezapomenu když jsem byl na přáteláku myslím s Teplicema v zimě a on vážně nechtěl bránit a Chovanec ho stáhnul hodně brzo

    • Polom

     Wilathewarrior-mobil2.3.2015 23:24reagovat

     Ale

  • Polom

   majtin2.3.2015 23:25reagovat

   Já mám obavu, že pod Víťovým herním stylem to nebude ono. Přitom když onehdá naskočil do sestavy tak hrál suprově. Jeho velkým mínusem bylo to, že je typologicky podobný Mariovi. A při netočení sestavou tedy potom nedostal moc čuchnout a bylo tam asi i zranění.

   • Polom

    Avhred2.3.2015 23:39reagovat

    To jo, třeba derby tenkrát zvládl na jedničku, ale pak, jak říkáš přišlo zranění, a nepříliš povedený výkon v předkole EL ...

    • Polom

     majtin3.3.2015 12:33reagovat

     ”nepříliš povedený výkon v předkole EL” - tak tam si myslím, že ani jeden gól nebyl jeho. Ten první byla obrovská hrubice Váchy a při druhém gólu zůstal neobsazený hráč na šestnáctce (Polom hlídal jiného hráče). Já vím, že výkon není jen o tom, jestli byl u obdržených gólů, ale hlavní problém domácí remízy nebyl rozhodně v něm.

     • Polom

      wasek2611@centrum.cz3.3.2015 12:49reagovat

      přesně, polom hrál vždy dobře, nevím proč jsme ho odstřelili...v tý době byl vlastně brabec až 4. stoper 1. holek 2. polom 3. švejdík a 4. brabec..

  • Polom

   Pindruch3.3.2015 12:50reagovat

   Polom je jen další hodný kluk do toho našeho betlemu. My potřebujeme na pozici stopera nějakého tvrdaka, trošku brusiče, hráče, který bude mít u soupeře respekt a na druhou stranu dokáže tým vyburcovat. A možná ne jen na pozici stopera. Takový typ hráče nám přesně chyběl v zápase v Ostravě. Nekdo, kdo by Barose odkázal do patřičných mezích, vždyť ten si tam s nasima dělal vsemy možnými i nemoznymi prostředky co chtěl a my na to jen cumeli. Místo spartanskych bojovníků tam byly baletky z Labutího jezera.

   • Polom

    majtin3.3.2015 15:14reagovat

    Ne, na tohle já nevěřím. Hráči mají vědět co mají hrát, čeho chtějí dosáhnout v daném zápase apod.. Já věřím na něco podobného, co jsem třeba četl o některých bojových uměních, když musíš mít jasnou mysl a vnitřní klid. Proto se mi třeba líbilo jak hrál Zidane, který měl průpravu z bojových umění.Ale tomu rozumí asi víc Wilathewarrior.

    Já si na tohle přesně vzpomněl v Malmo, kdy ke konci zápasu se začali projevovat hecíři (kteří nejsou z Betléma). Bylo to jak v blázinci. Pořvával tam Kováč, Vácha, Bednář (ten to navíc okořenil zajetím do brankáře, čímž soupeři ulevil od tlaku a ušetřil mu asi 2 minuty).Samozřejmě jsme začali kazit jednoduché přihrávky, dělat nesmysly a zbytečné fauly. V těchto chvílích je naopak potřeba zachovat chladnou hlavu. Samozřejmě někoho kdo vyburcuje tým v případě letargie, kdo povzbudí je potřeba.Ale ne blázny typu Řepka.

    Nemám pocit, že by nám ten typ hráče ”který by dokázal odkázat Baroše do patřičných mezí” chyběl.

    Máme přeci Váchu, proti Příbrami třeba dostával slušnou čočku Fillo nejen od Váchy, ale i od Brabce.

    Samozřejmě, ten výkon v Ostravě měl být živější, Sparta by neměla být za otloukánka, ale prostě myslím, že když mužstvo ví co má hrát a maká naplno, že žádný blázen v mužstvu není potřeba.

     

     

    • Polom

     Pindruch3.3.2015 15:28reagovat

     Nikdo nemluví o nějakém bláznu, ale o autoritě, která si umí udělat na hřišti pořádek. A ta prostě v Ostravě chyběla. Hrál jsem fotbal hodně let a prostě vím, že to na soupeře v určitých okamžicích platí. Baroš měl prostě jasně v Ostravě dostat na srozuměnou, že to nebude mít lehké a to nedostal a proto si tam dělal co chtěl a vše mu prošlo. A hrál takhle od začátku a dělalo nám to problémy. A když jsme tedy nenašli v týmu nikoho, kdo by se vůči němu vymezil, tak tomu měl minimálně Lavička o půlce v kabině přizpůsobit taktiku, či úkoly hráčů. Ale to se nestalo a Baroš si dál pokračoval v provokacích, tlaku na sudího atd. A dal nám i branku. Navíc strhnul celý tým a naši na to jen koukali.

     • Polom

      majtin3.3.2015 15:39reagovat

      Dobrá, i když si nemyslím, že tady je zakopaný pes, kdo by to teda měl být? Víš, aby to nebylo třeba na úkor fotbalových kvalit. Já myslím, že Vácha tohle prostě splňuje a takových hráčů nepotřebuješ víc. Nabudit mužstvo pak musí třeba trenér. S tímhle sem jinak tuším přicházel Kováč a nebo se to očekávalo od Breznaníka a Bednáře, ale tam to bylo právě na úkor fotbalových kvalit. Holek,MM nebo Kader, ani třeba Lafy si taky nenechají kálet na hlavu. Já vím, že asi sníš o Sivokovi, ale tam je dost otazníků - dokázal by se přizpůsobit modernímu pojetí (tady by asi bohužel problém nebyl, protože Ačko spoustu moderních prvků vypouští) nebo zdravotní stav.

      (Musím odejít a neodpovím).

      • Polom

       Pindruch3.3.2015 15:54reagovat

       Vácha, při vší úctě a nechci nikoho urazit, je spíš takový ”zákeřný zmrdeček”, který se sice profiluje do postavy ”sparťanského bojovníka”, ale ten by se spíše dřív vyfauloval, než by něco na hřišti získal. To není to pravé ořechové. Kováč k tomu měl předpoklady, když hrál v Liberci, tak to tam dokazoval, u nás mi přijde, že je až příliš spokojený, ”přežraný” a už nemá tu potřebu se kvůli něčemu ”honit” a i proto šla jeho výkonost dolu. Matěj je taková prskavka, reaguje kolikrát neadekvátně a je hrozně prchlivý, Holek je hrozně leklá ryba, v Ostravě ho Baroš okopával jak bramboru a on nic. Kadeř možná někdy v budoucnu, až nabere zkušenosti. Lafy je introvert, ten ani rozhodčího ”nesprdne”. Sivok, to máš pravdu, někdo takový by se hodil, takový typ. Jeho příchod je však podle mne nereálný. Mně by se líbil i takový typ jako Zavadil v Brně (samozřejmě vím, že nepřijde, ale typově podobný by se hodil) apod. Prostě buldog, autorita a hráč, který tým vyburcuje a zároveň si nenechá srát na hlavu.

       • Polom

        jurasek1113.3.2015 16:00reagovat

        Dříve jsme měli Blažka a Řepku.Jedno jak se zachovali po odchodu ale právě takové hecíře momentálně nemáme.Stačí se podívat na poslední zápas v Ostravě.Například obrana tekla ale ani jeden z nich se nesnažil burcovat ostatní.

 • Dukla

  LukyACS2.3.2015 18:23reagovat

  Tak koho tipujete místo MM8? Podle mě Lavička postaví Marečka, ale přál bych si Shalu.

  • Dukla

   SFINGO2.3.2015 18:30reagovat

   podle mě tam Lavička narve Marečka. Pokud by to bylo na mě, tak bych dal sestavu Štěch - Kadeřábek, Holek, Brabec, Costa - Kadlec, Vácha, Dočkal, Shala, Konate - Lafata

   • Dukla

    Bunda2.3.2015 18:35reagovat

    Nastoupí Shala. A ta pozice mu bude vyhovovat víc než na podhrotu.

   • Dukla

    Avhred2.3.2015 18:57reagovat

    Jo, tohle by šlo. Akorát místo Costy bych zkusil Podaného.

    • Dukla

     adam2.3.2015 20:29reagovat

     Souhlas, ale ona celá levá strana by potřebovala od začátku letošní sezóny pořádně probrat. Krejčí také nehraje nic moc, to i v nároďáku mi přijde lepší. Dal bych na té straně šanci Podanému a Konatému. Ale na to bohužel Víťa nemá koule.

    • Dukla

     kritik2.3.2015 20:58reagovat

     Obrana sice nic moc ale zatím bych je nechal.

   • Dukla

    kritik2.3.2015 20:56reagovat

    Krejčího bych podržel a dal ho do základu .Místo Marka Shalu.

    • Dukla

     Avhred2.3.2015 21:07reagovat

     Mě v Ostravě vyloženě štval, ale je fakt, že třeba proti Příbrami zařídil poslední dva góly, a přestože občas hraje neviditelně, je schopný v zápase, kdy se mu moc nedaří, vymyslet nějaký centr, přihrávku či střelu, z níž se něco urodí, a tím částečně kompenzovat svůj matný výkon.

  • Dukla

   Filas2.3.2015 18:38reagovat

   A proč by Mára neměl hrát? je vykartovanej?

   • Dukla

    LukyACS2.3.2015 19:10reagovat

    jo, 4 žk

  • Dukla

   jirkas2.3.2015 19:01reagovat

   A co Gervinho napravo a Bořek uprostřed???ÚdivÚsměv

   • Dukla

    adam2.3.2015 20:33reagovat

    Vidíš, to je možná ještě pravděpodobnější varianta. Navíc když mánička měla za juniorku prsty ve všech gólech, dokud byla na hřišti.Úsměv

  • Dukla

   dominik272.3.2015 19:29reagovat

   Mareček dal dnes za juniorku pěkný gól z přímáku, tak proč ne...Úsměv

   • Dukla

    Avhred2.3.2015 19:39reagovat

    Ale no tak ... Jedna povedená střela z přímého kopu přece nemůže být rozhodujícím faktorem pro to, zdali hráč nastoupí, či nenastoupí v základní sestavě ...

    Z trestného kopu se v pralesních ligách trefují poměrně často pupkatí pětačtyřicátníci se zkušenostmi z divize, kteří to stále ”mají v noze”. Úsměv

   • Dukla

    adam2.3.2015 20:27reagovat

    Třeba by mu to mohlo trochu zvednout herní sebevědomí. Za poslední rok zatím nepřesvědčil, že by byl pro Spartu nějakým větším přínosem. Jeho ”sebesrovnávaní” s Váchou je také úsměvné. Doufám, že Lavička dá šanci Shalovi.

  • Dukla

   FIKURA2.3.2015 20:46reagovat

   Lavička postaví toho, koho určí Stavař Jaryn!

   • Dukla

    spartas2.3.2015 21:06reagovat

    Nejdřív jsem se chtěl zasmát, ale už to ve mně nevzbuzuje ani smích. Jen ta trapnost přetrvává.

   • Dukla

    Mário Vdolek3.3.2015 9:34reagovat

    Tak pak ale nezapomeň poděkovat stavařovi za loňský double SmíchSmíchSmích

 • miliardáři

  ke4n2.3.2015 17:22reagovat

  Jaktože tam není náš Křéťa no toto Smutek

   

  http://www.novinky.cz/ekonomika/363079-cechu-je-mezi-dolarovymi-miliardari-uz-jen-pet-z-zebricku-forbesu-vypadl-bakala.html

  • miliardáři

   artaxerxes3.3.2015 8:17reagovat

   DK je korunový miliardář, ne dolarový (Jeho majetek je tak 16 miliard korun)

 • Kováč

  Avhred2.3.2015 16:53reagovat

  Tak před pár dny jsem si se zájmem četl názory, že by měl okamžitě naskočit Kováč jako instantní vzpruha kvality naší defenzivy. Pravda, je to ostřílený borec se spoustou zkušeností, ale jak ukazují statistiky, ani s ním v základu Sparty to letos nebylo velké terno; prohry doma s Ostravou 0:1, na Dukle 1:0, v Malmo 2:0, v Neapoli 3:1, dále remízy ve Zwolle 1:1, v Levadii 1:1 …

  Samozřejmě to nelze všechno házet na něj jakožto na jediného pachatele, nicméně podle mě v zápasech, co nastoupil, zase nijak zvlášť neohromil, respektive, kulantně řečeno, zůstal lehce za očekáváním, s nímž do Sparty mířil.

  • Kováč

   petr1372.3.2015 17:12reagovat

   Presne tak, sice souhlasim s Brabcobijci, ze Brabec zahajil jaro bidne, ale Kovac proste lepsi neni. Ale ono je to jedno, nekteri jedinci stejne budou tvrdit, ze i za prichodem Kovace a prodlouzenim Svejdika stoji HrebikÚsměv

  • Kováč

   Bunda2.3.2015 17:15reagovat

   Moje očekávání splnil do puntíku. Bylo jasné že vyhoří.

   Ono je něco jiného hrát v pasivní obraně a v aktivní obraně + vše řešit fotbalově.

   Lavička udělal zase velkou chybu a kvůli Kováčovi musel odejít Roman Polom,který hraje přesně to co Sparta chce hrát.

   • Kováč

    majtin2.3.2015 19:10reagovat

    Vidím to taky tak. Jen si nejsem jistej, jestli by vedle sebe mohli hrát Mario a Roman, oba mi přijdou typologicky dost podobný.

   • Kováč

    ke4n2.3.2015 20:14reagovat

    Meleš zase nesmysly, nevšiml jsem si že by Polom ať už u nás nebo v Dukle nějak zářil že by nás měl vytrhnout. Průměrná známka 3.4 to je dost bídné, mnohem horší než mají všichni obránci Sparty. Proto šel na hostovačku aby hrál pravidelně tak se nejlíp ukáže jestli na to má nebo ne - z lavičky těžko. Mimochodem to samé se kdysi psalo když byli na hostovačkách Švejdík a Hejda, a když se Švejdík vrátil tak se pak zas vyháněl, tak jen aby to s Polomem nebylo taky tak Smích

    • Kováč

     Bunda2.3.2015 20:29reagovat

     Hraje kvalitně a hlavně stylem jaký chceme hrát. Zářil Kováč v Liberci,ale ti co fotbalu rozumí věděli že na Spartu jeho skvělé Liberecké výkony stačit nemůžou..Vždyt oni hrali pasivní obranu s obraným blokem na vápně a to je přesně dělané pro vysoké,pomalé,pasivní stopery.. My hrajem uplně jinak a on na to v 35 letech fakt nemá.

     Pořád nakupujeme hráče podle toho jak hrají v jiných klubech,ale vubec nekoukáme na to jestli se nám hodí do systému i když teď se to trošku zlepšilo ( Fafa,Schranz,Kadlec,Shala)

      

      

     • Kováč

      ke4n2.3.2015 20:39reagovat

      A pořád a pořád si mele svou...jestli tím ”hraje kvalitně” myslíš to že i v Dukle je jasně nejhorším obráncem, tak jo to pak můžu tvrdit o komkoliv Smích

       

      http://fotbal.idnes.cz/databanka.aspx?t=muzstvo_hraci&id=2000294

      • Kováč

       Bunda2.3.2015 20:47reagovat

       Kováč tam měl možná 1 a jak to vypadá Smích At si známkují co chtějí. Polom má na to aby hrál u nás základ.

       • Kováč

        ke4n2.3.2015 21:19reagovat

        Jasně všichni trenéři jsou blbci ve Spartě i v Dukle, když Poloma nestaví, jen ty tomu od klávesnice rozumíš :D

        A co furt máš s tím Kováčem, co jak vypadá, hraje snad on?

  • Kováč

   ke4n2.3.2015 17:26reagovat

   No za prvé tam nemáš všechny výsledky jako například výhru doma s Malmo kde dal dokonce i góla, a pak i v těch co jsi uvedl jsme většinou dostali 1 (jednoho) góla - to mi nepřijde jako nějaké selhání defenzívy.

    

   Jak už tu někdo napsal (já), máme zdaleka nejlepší def. v lize, ale dokonce až TŘETÍ ofenzívu takže problém je jinde.

   • Kováč

    Avhred2.3.2015 17:34reagovat

    Jo, domácí výhru proti Mälmo, kde naše obrana dostala dva stupidní góly a jen díky Lafatově hattricku jsme mohli pomýšlet na úspěch do odvety, tam nemám. Úsměv

   • Kováč

    peterpan272.3.2015 17:36reagovat

    K poslední větě. Včera jsem tu psal to samé, že jsme prohráli díky Lafiho neschopnosti a čajovým výkonům Krejčího a Dočkala, kteří nedokázali přehrát obranu divizních kvalit

    • Kováč

     peterpan272.3.2015 17:38reagovat

     tu remízu tam beru jako naši prohru...

     • Kováč

      Avhred2.3.2015 19:42reagovat

      Já to jako prohru rozhodně neberu, protože bod může nakonec v konečném pořadí hrát kritickou a zásadní roli. S tím Dočkalem a Krejčím máš pravdu; už někde v padesáté minutě jsem si říkal, jestli je Bořek vůbec ještě na hřišti, zatímco Krejda na sebe upozornil spíše tradičními ofsajdy.

 • Nemáme už vše ve svých rukou....

  jirkas2.3.2015 14:54reagovat

  Při předpokládané výhře nad Plzní musí ještě do konce ligy Plzeň ztratit více bodů než my.Při jejich poměrně lehčím losu to bude velmi složité.

  Včerejší jejich 3.gol padl zřejmě po faulu plzeňského hráče, že by tlačenka už od začátku jara?VztekÚdiv

  • Nemáme už vše ve svých rukou....

   Scribbler2.3.2015 15:29reagovat

   Stačí nám Plzeň porazit o více než dva góly, takže to ve svých rukou máme.

   • Nemáme už vše ve svých rukou....

    jirkas2.3.2015 15:31reagovat

    To se nám podařilo v Superpoháru - přáteláku, ale v lize v extrémně vypjatém zápase nevím, nakalkuloval jsem s tím ........

   • Nemáme už vše ve svých rukou....

    JosephV2.3.2015 15:36reagovat

    Docela pochybuju že do konce sezony neztratíme už ani bod....

    • Nemáme už vše ve svých rukou....

     Scribbler2.3.2015 15:43reagovat

     Já myslím, že i Plzeň bude ztrácet, je dost pravděpodobné, že ztratí už toto kolo se zlepšující se a namotivovanou Slavií. Každopádně nevěřím tomu, že bychom je porazili o tři góly, ale ono to dost pravděpodobně rozhodovat nebude.

     • Nemáme už vše ve svých rukou....

      JosephV2.3.2015 15:55reagovat

      Hlavně taky nesmíme zapomínat na Jablonec kterej se pomalu před nás tlačí ,ztrácí na nás 2 body a za 14 dní se může stát klidně že už bude před námi i on...

 • Lukáááááááááááááááš Mareček!!

  Pavel002.3.2015 14:29reagovat

  Sparta právě vstřelila branku!

  A je tu pátý gól! LUKÁŠ MAREČEK se postavil k přímému volnému kopu a přesnou střelou přes zeď nedal Bébrovi šanci!SmíchSmích

 • Trenéři + managment

  bega2.3.2015 13:49reagovat

  Co je ve Spartě vůbec nejhorší? Systém! Nikoliv systém hry, ten se dá nakonec změnit vždycky, ale systém, jakým Sparta funguje jako klub. Jak dlouho se tady ještě budeme dohadovat o tom, do jaké míry za to, či ono může trenér nebo generální manažer? Prostě do té doby, dokud bude v té druhé funkci Hřebík! Jestli je tady někdo, kdo si myslí, že nemá na složení mužstva a sestavu žádný vliv, tak je prostě blázen! Což ale Spartu prakticky limituje v angažování jakéhokoliv kvalitního trenéra kromě Lavičky! Protože žádný, opakuji žádný jiný trenér nepřijme práci ve Spartě bez toho, že jediným odpovědným člověkem za sestavu, systém hry a složení mužstva bude on! A pokud tady někdo vidí řešení v tom, že se na post prvního trenéra posune Jílek, což je pouze prodloužená Hřebíkova ruka, pak tedy Pán Bůh s námi i se Spartou! To už můžou Víťu vyměnit rovnou za momentálně volného (jak jinak?) „scouta“ Martina Haška! Ten jako scout zafungoval pokud vím pouze jednou, když do Sparty přivedl Jirouše. A Jílek? Kromě toho, že je to ve Spartě protekční dítě, bez jakékoliv zpětné vazby na Spartu (tihle lidi jsou ostatně Hřebíkovou specialitou, protože pravověrným sparťanům on přece nevěří!), tak ještě nikdy netrénoval dospělé mužstvo ani ve druhé lize. A to má být trenér pro Spartu?!

  • Trenéři + managment

   Ferry2.3.2015 14:00reagovat

   Zase jsi mimo.Naopak,Hřebík je právě velice dobrý taktik a kdyby mohl připravit tým na zápas,tak minimálně po taktickej stránce budeme připravení velice dobře.A zápas v Ostravě jsme nezvládli jednak takticky a jednak v nasazení.Kdyby naši hráči byli stejně namotivovaní jako hráči Ostravy,tak můžeme v poločase ject domů,protože by bylo rozhodnuto.A kdo je zodpovědný za motivaci a taktiku?Myslím,že není třeba nad tím dlouze spekulovat,ale Hřebík to rozhodně není.Paradoxem ovšem je to,že kdyby Lafy proměnil penaltu,tak se tu zase jen pěje óda na radost a nikdo by žádný chyby neviděl.Z tohodle pohledu jsem docela rád,že jí Lafy nedal,ale na druhou stranu nevěřím,že se z toho někdo poučí.

   • Trenéři + managment

    SFINGO2.3.2015 14:11reagovat

    já si nemyslím, že kdyby Lafaták dal pencli tak budou všichni spokojení, on by ten fakt, že jsme nezvládli zápas po taktické stránce a že Lavička nijak nereagoval na vývoj utkání, o tom by se tu vedli debaty a ne krátké.

    • Trenéři + managment

     LukyACS2.3.2015 14:16reagovat

     Mi to připomíná Pepu, byli jsme zaskočení nasazením a bojovností soupeře. Už poněkolikáté.

     Jako mně by nějaká ta ztráta nevadila, ale to by to nesmělo být jak přes kopírák. Navíc venku jsme dali 13g za 10 zápasů, to mi přijde dost tristní.

   • Trenéři + managment

    LukyACS2.3.2015 14:14reagovat

    S tím nasazením máš pravdu. V zápasech, který jsme v poslední době podělali(netřeba jmenovat), na nás stačil běhavej výkon a my na to nedokázali nijak reagovat.

    Sice se nadává na přemotivovanost Baroše, ano, udělal pár zákeřných věcí, ale mít aspoň 80% jeho nasazení naši hráči, tak jsme v Ostravě vyhráli rozdílem třídy.

   • Trenéři + managment

    bega2.3.2015 14:45reagovat

    Ferry prosím tě, nech toho! „Taktika“ Hřebíka jsme na lavičce zažili již několikrát, naposledy když nám pro.... jistý titul! A jak dovedl hráče „namotivovat“, tak na to všichni (s výjimkou M. Haška) ještě dodnes „s láskou“ vzpomínají. Takže jestli ti dobře rozumím, podle tebe by bylo nejlepší, kdyby si na lavičku sedl Jaroušek. No, prosím! Sice by byla zase jedna sezona v hajzlu, ale aspoň by se zachoval jako chlap. A neřídil mužstvo z kanceláře. Aspoň by jako chlap na sebe vzal nějakou odpovědnost! Já si ho sice na lavičce Sparty zoufale nepřeju, nicméně bych v tom viděl alespoň kousínek charakteru, který mu tak zoufale chybí. Jenže pak by lidi jako jsi ty, zase tvrdili, že jeho taktika, strategie a výběr hráčů je bezchybná, jen ti líní a neschopní hráči bez charakteru tu jeho geniální taktiku ignorují nebo nejsou schopní splnit! Ať si alespoň ti trochu soudní přeberou, kdo z nás dvou je tady mimo mísu!

    • Trenéři + managment

     Tom kocour2.3.2015 21:41reagovat

     mimo místu jsi rozhodně ty bego

  • Trenéři + managment

   majtin2.3.2015 16:23reagovat

   ”Jak dlouho se tady ještě budeme dohadovat o tom, do jaké míry za to, či ono může trenér nebo generální manažer? ” Tak na to ti odpovím přesně - minimálně tak dlouho, dokud se najdou lidi, co o Hřebíkovi šíří všechny ty nesmysly, polopravdy a lži. Do té doby dokud bude hysterie, negativismus, přehnaná kritičnost, povrchnost a nesoudnost vítězit nad svými protiklady.

 • Dan by si měl ty svoje noviny občas

  Tashunka Witko2.3.2015 12:10reagovat

  přečíst

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/229407/ctyri-hrichy-sparty-na-baniku-lavicka-nereagoval-obrana-horela.html

  • Dan by si měl ty svoje noviny občas

   Pindruch2.3.2015 12:26reagovat

   Včera Hartman, dneska Podroužek a oba uhodili hřebíček na lavičku Úsměv Jsem myslel, že dříve zamrzne peklo, než budu souhlasit s dvěma články ve Sportu během dvou dní.

   • Dan by si měl ty svoje noviny občas

    boby2.3.2015 13:06reagovat

    a oba dva mají 100% pravdu, je to smutné ale je to tak

 • Změny

  Dynamo2.3.2015 10:28reagovat

  Je asi každému zřejmé, že Lavička do sestavy sahat příliš nebude. Osobně bych posadil Krejčího a dal tam klidně Shalu nebo Konatého. Taky bych přemýšlel o Costovi, ten je hodně špatnej.

  • Změny

   JosephV2.3.2015 10:32reagovat

   Kvůli připosranýmu Lavičkovi který se bojí sáhnout do sestavy když se dlouhodobě nedaří některým hráčům přijdeme o titul a budem se strachovat o 2 místo ještě... a v létě stejně poletí,měl se už pakovat v zimě tohle bude akorát ztracená sezona a v létě ho odchod stejně nemine, naše vedení je taky banda amatérů.

  • Změny

   Tashunka Witko2.3.2015 11:36reagovat

   Lavička je průměrný trener z české školy, kterému chybí nejen kreativita, odvaha, nápaditost, ale i schopnost vtisknout týmu nějaký system, či koučovat a motivovat mužstvo. Zastává opatrnickou filozofii a těží jedině ze sehranosti týmu, proto nechává za všech okolností hrát stejné hráče, bez ohledu na jejich výkonnost a dopad svých kroků na kabinu. Není schopen týmu přidat cokoliv navíc, takže jeho trenerské možnosti mají bohužel hodně nízko nastavené limity.

   Proto také Sparta hraje v podstatě už rok stejně a navenek působí někdy až směšně, jak je pro soupeře čitelná, protože reagovat na naš pomalý stereotyp zvládnou i zoufalci z Ostravy a stačí jim jeden agresivní pomatený simulant, aby nás vykolejil, zatímco my nejsme NIKDY schopni reagovat na vývoj utkání.

   Když se k tomu připočte nulová Lavičkova autoreflexe a jeho trapná, alibistická a nicneříkající vyjádření, dostaneme obrázek trenera, který by už neměl mít ve Spartě místo.

    

   Nejde už ani tak o výbuch v Ostravě, ale o to, že tenhle tým se pod vedením Lavičky nemá šanci zvednout. Nádor se musí vyříznout hned a ne čekat, jestli se to náhodou samo nezahojí, když se budeme vroucně modlit !

    

   • Změny

    boby2.3.2015 13:08reagovat

    naprosto přesně a jasně napsáno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Změny

   captain_obvious2.3.2015 12:09reagovat

   Já jenom doufám, že Otava s Hřebíkem a spol. nezahálejí a už si proklepávají možné nástupce, protože nejpozději po skončení sezony tenhle galantní ňouma prostě musí letět. Byl bych nerad, kdyby pak zase začla panika a přivedl se někdo narychlo.

    

   Poslední hrstce důvěřivců bych vzkázal - neblázněte, Lavička svého stropu dosáhnul titulem, teď už to půjde jenom dolů a on svými přitroublými über-slušnými a posranými komentáři bude jen přisypávat sůl do ran. Já bych si byl ochotný i tipnout, že tady nevydrží ani do konce sezony a posledních pár kol odkoučuje Jílek.

 • ješte ke hře

  SFINGO2.3.2015 10:25reagovat

  proti Příbrami nám vadilo, že Příbram jen bránila, Baník hrál otevřeně a zase problém. Jak proti nám nastoupí soupeř, který má pohyblivé hráče, tak je problém a to obzvlášť jakmile hrajeme venku. A to se nebavíme o žádných extra hráčích, a v Evropě i ty podprůměrné a průměrné kluby takové hráče mají a naše repre záloha s tím má problém. Náš styl hry je také zvláštní. Příbram zahustí střed a naše záloha to vše hraje středem, místo toho aby hru roztáhla do křídel. Pak přijde Baník s dvoumetrovým druholigovým stoperem a rychlostně vybavenými krajními hráči a my to pro změnu hrajeme do stran a centrujeme, místo toho abychom využili malého zahuštění středu hřiště, pokud to ti hráči nevidí, tak to musí vidět trenér. Ještě jedna úsměvná situace, pamatujete jak cca v 45 minutě Baník ztratil na naší pulce míč a my mohli jít do brejku? co se stalo ? Krejčí místo aby zasprintoval s míčem na polovinu soupeře, tak to nesmyslně na naší pulce dá ze tří metrů na Kadlece, ten nezpracuje a je po brejku. To pak člověk žasne. A to radši nemluvím o situacích, kdy se nám do útoku vydají krajní obránci a stoper, a my ztratíme otálením míč ve středu hřiště a je z toho brejk do otevřené obrany. Když máme takovou šanci my, tak míč zasekneme a počkáme až se soupeř zformuje

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha