Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nechápu

  atraps22.3.2014 14:41reagovat

  Odehrál se zápas a úkol vyhrát se splnil.Trenéři sestavili mužstvo tak jak hráče sledují na treninku a šlo se na věc.Máme tři body ale okamžitě se začne vyjmenovávat kdo hrál špatně a kdo ještě hůř.Za sebe si myslím že všichni na place přispěli k bodům i např Holek který si srazil míč do brány.Přikryl který zazdil několik ákcí ale na své straně soupeře k ničemu nepustil.Lafata který hrál zataženě ale v případě potřeby byl vepředu a šanci proměnil.Vaclík který neměl moc práce ale dodával mužstvu klid dobrou rozehrávkou.Takhle by se dal zhodnotit každý jednotlivec ale proč.To at si vyhodnotí trenéři a já jako fanda jsem rád za další zvládnutý zápas.

 • Technická :

  Tydýt2.3.2014 14:32reagovat

  Dostal teď ban i ferry za tu ’’hádku’’ - spíš diskuzi se spiritem nebo ho dostal jen spirit?

  • Technická :

   dominik272.3.2014 14:35reagovat

   Dostal ho jen Spirit. Ferry se jinak zapojuje do konstruktivních fotbalových diskusí. Byla by škoda ho banovat za jeden úlet. Spirit tady už několik měsíců (možná roků) chodí především prudit. U něj naopak nevidím důvod, proč mu ban nedat.

   • Technická :

    koca9992.3.2014 14:36reagovat

    SmíchSmích

   • Technická :

    Tydýt2.3.2014 14:38reagovat

    dobře odůvodněno. Takhle to beru Úsměv

   • Technická :

    18spirit932.3.2014 14:41reagovat

    Jestli myslíš, že to pomůže... Úsměv

    • Technická :

     Kombinator2.3.2014 14:49reagovat

     Mě by zajímalo, proč sem lezeš prudit, když pak dostáváš bany a vlastně tě kvůli těm tvým zaslepeným narážkám na hráče Sparty a Hřebíka, nikdo moc nemusí. Mě si nějak nevadil, ale myslim, že se bez těch tvých snah o poštvání lidí proti Hřebíkovi a Přikrylovi hravě obejdu.

     • Technická :

      18spirit932.3.2014 14:51reagovat

      Já sem nechodím prudit, ale plnit vám vymyté mozky vědomím. Že je pravda bohužel někdy nehezká vás taky život časem naučí.

      • Technická :

       Kombinator2.3.2014 15:01reagovat

       Hele mě je jasný, že Hřebík není dokonalej a kdyby ho člověk z blízka sledoval ze všech úhlů pohledu, tak na něm as najde spoustu špatných vlastností. Ale Spartě pomáhá se opět škrábat dominantní klub v ČR, to je myslím na první pohled vidět. To, že někomu věří a protěžuje ho, to mi nevadí, každý má svoje oblíbence a když se protěžuje mladík, tak to není žádný problém, protože z něj opravdu může něco být, i když ty si myslíš, že nebude. Aby se stali oporami týmu, tak potřebovali podržet i Kadlec, Krejčí nebo Kadeřábek, u kterýho totaky vypadalo,že nemá ve Spartě budoucnost. Jinak sem opravdu nemusíš chodit někomu otevírat oči, protože tvůj pohled na Hřebíka je silně ovlivněn tvojí nenávistí k němu a proto ho démonizuješ.

       • Technická :

        18spirit932.3.2014 15:04reagovat

        Spartě nejvíce pomohlo omezení Hřebíkova vlivu, což ovšem někteří nevidí, nebo vidět nechtějí. A nebo to vidí, do chvíle, kdy se něco povede a v tom případě je to zásluha Hřebíka.

        • Technická :

         Kombinator2.3.2014 15:10reagovat

         Každej ví, že Hřebík jednat s hráčema neumí a proto nemůže být jako trenér u Áčka. Z tohohle pohledu bylo super rozhodnutí, že se stáhnul, protože jeho síla je někde jinde. Spartě prospělo to, že se využívají silný stránky různých osob v těch správných funkcích a potlačují se jejich slabší stránky. I Lavička přiznal, že s taktikou pomáhá Hřebík. Je to velkej odborník a pokud se využívají jeho schopnosti správným směrem, tak je nedocenitelnej. Můžeš tu řvát na adresu Hřebíka jak chceš, ale kdo Hřebíka už delší dobu sleduje, tak ví, že jeho odbornost a schopnosti musí být pro Spartu přínosem.

        • Technická :

         Tydýt2.3.2014 15:11reagovat

         a že by se mládežnickým týmům, za které Hřebík odpovídá nějak dařilo se rozhodně číci nedá...

         • Technická :

          Kombinator2.3.2014 15:16reagovat

          Myslím, že to už se probíralo hodněkrát. není důležitý, jestli válcujeme každou ligu, je důležitý, jestli se nám daří připravovat hráče pro Ačko. To se ještě úplně ohodnotit nedá, ale mladíci se talčí nahoru, to je myslím patrný.

          • Technická :

           Tydýt2.3.2014 15:22reagovat

           takže je předpoklad, že když nevynikaj teď mezi většinou svými vrstevníky, tak budou vynikat za pár let v áčku? Jinak mi to trochu připomíná scénu ze sitcomu Dva a půl chlapa.. : Hrajete výborně - Ne ! Nehrajou výborně. Prohrávaj 11:0. To neumíte počítat - My ale na výsledek nehrajeme. - Cože? ... Není to doslovný přepis, ale je to tam ve stejném smyslu..

           • Technická :

            spartas2.3.2014 16:05reagovat

            No já nejsem expert na mládež, ale pokud vím, tak se často stává to, že hrajeme tu danou soutěž s mladším ročníkem, než by odpovídalo, což se projeví. Navíc některjm se daří, některým méně, holt taky záleží na ročníku.

           • Technická :

            LukyACS2.3.2014 16:13reagovat

            Mládeži se nedaří?

            béčko - 4. místo se ztrátou 2b

            juniorka 8. místa, ale to je spíš naše céčko, které hraje proti béčkům ostatních

            U19 - 3. místo

            to jsou soutěže, kde nevedem, jinak U17, U16, U15, U14 svoje ligy vedou.. u mladších nejsou tabulky na fotbal.cz a podívej se na áčko, jak jsme to omladili Úsměv

   • Technická :

    kopejtko2.3.2014 14:44reagovat

    proč neschvaluješ nově registrované uživatele takhle tu ten chlapec bude neustále obtěžovat.

    • Technická :

     dominik272.3.2014 14:48reagovat

     Uvažoval jsem, že by se nějakým způsobem pozdrželo registrování nových uživatelů, že by třeba bylo o něco složitější se sem vůbec zaregistrovat.

      

     Nakonec jsem došel k závěru, že se nebudou omezovat lidi, kteří se chtějí okamžitě zaregistrovat, aby se mohli hned zapojit do diskuse. Navíc by to byla věc, která by se musela nově zařizovat. Přijde mi jednodušší spirita prostě smáznout a zabanovat.

      

     Ideální by taky bylo, kdyby se na něj reagovalo buď v opravdu diskusním stylu nebo se na něj nereagovalo vůbec.

   • Technická :

    ewzen2.3.2014 15:07reagovat

    Hmm ok. Chodí sem prudit. Budiž. Ale ted v tý debatě s Ferrym nepsal Přikryl ven atd. Takže to nechápu. Přišla mi to jako normální výměna názorů s Ferrym. Ale zase Ferry hraje za espartu SFCup tak je hloupost ho banovat. To chápu.

    • Technická :

     kopejtko2.3.2014 15:53reagovat

     jakou spojitost měla debata toho individua se Spartou nebo Pivní ligou, to že si tu někdo léči své pocity méněcenosti je věc druhá Úsměv

     • Technická :

      ewzen2.3.2014 15:59reagovat

      Ted nevim jestli si tím individuem myslel Spirita nebo ferryho.. Úsměv Ale ani jeden z komentů nesouvisel se Spartou takže bud to tu mělo zůstat nebo zabanovat oba. Ale tady fungujou ptavidla jinak no. Tady demokracie nebyla vidět ani z rychlíku Smích

      A ještě mě napadá,když se tu nesmí vyhazovat hráči a tak jestli můžu vyhazovat Dominika ? Smích

      • Technická :

       dominik272.3.2014 16:33reagovat

       Tady se demokracií oháníš jen ty. Podle mě je to výraz, který do diskusních fór vůbec nepatří, jelikož s nimi nemá nic společného. Proč dostal ban spirit a ne Ferry jsem vysvětlil výš. Nevím, proč neustále vymýšlet nějaké ústupky ve prospěch lidí, kteří chtějí fórum jen zasírat. Naopak přemýšlím, že už by se spirit banoval automaticky, protože sem stejně chodí s jediným účelem, což potvrdilo asi deset předchozích banů.

       • Technická :

        ewzen2.3.2014 16:49reagovat

        Dominiku tak v tom případě běž taky do prdele. Nikoho ze Sparty neurážel. Jenže je to prostě Spirit tak musí ten ban dostat.

        • Technická :

         dominik272.3.2014 17:48reagovat

         To je debata jak s dítětem.Zoufalství Já nedávám bany jen za to, že někdo uráží Spartu. Nějak nevím, proč by se ve fotbalové diskusi měla dva přispěvatelé hádat o tom, kdo je větší zoufalec.

          

         A protože jeden jindy píše k tématu a druhý se snaží jen zasírat, rozhodl jsem se dát jen jeden ban. Jak jsem již vysvětloval, nehodlám hledat důvody, proč nedávat bany lidem, kteří chtějí jen škodit. To je celý.

         • Technická :

          ewzen2.3.2014 17:53reagovat

          Ale ted diskutoval normálně. Já to mrdám. Je to tu vedený tendenčně. Radši Spiritovo pruzení než Hřebíka s těma dvouma jeho spratkama (Vaclík a Přikryl. Howgh

          • Technická :

           dominik272.3.2014 18:15reagovat

           Nechápu, nad čím se pořád rozčiluješ. Tady se nikdo nehonosí tím, že by tohle fórum bylo vedeno spravedlivě, natož aby se o to někdo vyloženě snažil. Zásahy, které dělám (díky spiritovi banuji asi po roce), jsou jen z přesvědčení, že to pomůže kvalitě diskuse.

  • Technická :

   bigcock2.3.2014 17:02reagovat

   Panove, bezte radeji vsichni ven, jeste porad tam je nadherne ;-) Ja si skocil pro jine boty a radeji stravim hodinu venku.... uzivejte zivota a kaslete na blbosti.

   • Technická :

    ewzen2.3.2014 17:08reagovat

    Ven ? To je jasný vyhazování takže ban !

 • Promo

  LukyACS2.3.2014 14:31reagovat

  Promo na Plzeň http://youtu.be/2uPHma6G2eE

 • Luky

  PohanACS2.3.2014 13:43reagovat

  Jéééé zase v tom nehledej spiknutí z 11 září alá Hřebík.Řekni mi kdy třeba já jsem někdy napsal křivé slovo na inženýra ( a to nechci být vztahovačný).Možná tak Spirit nemá rád Přikryla kvůli němu.Nicméně drtivá většina co tu Přikryla nechtějí (včetně mě) je pro to že na nás nemá na HŘIŠTI zákulisní tahanice jsou mi buřt.A vsadím se že 90% lidí na Spartě ani neví že přišel za Hřebíka.Pro mě za mě by ho mohl přivést kříženec Mourinha a Guardioli a tvrdil bych furt že už tu drahnou dobu nemá co dělat.

  • Luky

   1893spirit2.3.2014 13:45reagovat

   Já nemám rád Přikryla, protože bába s nuší na zádech odehraje zápas líp než on, s větším nasazením a ve větším tempu.

   • Luky

    PohanACS2.3.2014 13:59reagovat

    Není co dodat

   • Luky

    Kombinator2.3.2014 14:35reagovat

    Každej, kdo občas Přikryla vidí hrát, ví, že jen kecáš nesmysly, protože se nedokážeš povznést nad tím, že za jeho příchodem je Hřebík. Přikryl forčekuje ve sprintu i v 80tý minutě. To, že mu to teď nejde fotbalově, absolutně neznamená, že je to flákač a nemá na to hrát ve Spartě, ono není snadný se do toho dostat, když hraješ 10 minut týdně. Ale ani mě nepřekvapuje, že to tu Přikryl schytáváí, stačí si vzpomenout na to, když to chvíli nešlo Láďovi Krejčímu, jak ho každej dával na lavičku a chtěl místo nej Konatého, kterej by neodvedl ani polovinu tý práce, co předváděl Krejčí bez formy.

 • Róbert Valenta

  kopejtko2.3.2014 13:17reagovat

  včera nastoupil k prvnímu utkání za Dunajskou Stredu, za mně doufám že je tam na přestup

 • Dotaz

  1893spirit2.3.2014 12:05reagovat

  Do kolika let má hráč, který si připsal první ligový start v roce 2010, tedy téměř před čtyřmi roky, nálepku talentu? Kolik let mu musí být přes třicet, aby se té nálepky zbavil? Nebo ještě lépe, kolik let ještě bude trvat, než vám dojde, že Tomáš Přikryl žádný talent není?

  • Dotaz

   Zakopaljsemtchyni2.3.2014 12:08reagovat

   Je zbrklý to je jeho problém, jinak konkrétně včera kromě špatně řešené finální fáze nehrál o nic hůře než ostatní.Včera nezahrál nějak extra nikdo.Hušbauer druhý poločas úplně neviditelný například.

  • Dotaz

   ezik2.3.2014 12:51reagovat

   souhlas.je mu nebo bude mu 22.a nemůžeme o něm mluvit do nekonečna jako o talentu.hraje tragicky hodně dlouhou dobu aby vedení pochopilo,že nemá ve spartě co dělat.to samé platí pro pana matějovského vedení se kouká na tu jeho bídu 4roky a furt se nerozhoupalo ho vykopnout a když už to konečně vypadá,že by měl odtáhnout tak se ukopne proti jablonci nebo dá dobrou přihrávku proti týmu typu příbram nic naplat,že 15zápassů předtím hrál kulové.Smíchpřikryl zahrál naposled proti teplicím a na euru devatenáctek na kterém získal nálepku rádoby talenta.Smích

   • Dotaz

    forskinho2.3.2014 12:53reagovat

    Až budete členy realizačního týmu, tak si pište takové slinty. Trenéři ho vidí každý den na tréninku, takže asi ví, proč si ho v týmu drží.

   • Dotaz

    LukyACS2.3.2014 12:56reagovat

    ”Přikryl naposledy zahrál proti Teplicím” on to do včera byl totiž poslední zápas, kdy byl v základu Úsměv

    • Dotaz

     ezik2.3.2014 13:04reagovat

     několikrát nastoupil jako jako střídající hráč a místo čerstvě působil jako by už v nohách měl 90minut.Smích

     • Dotaz

      LukyACS2.3.2014 13:14reagovat

      Teď za Krejčího, před tím 2 minuty v Jablonci a 2 s Boleslaví, taky jsem na něj naštvanej, že nedal minimálně 3 fíky Úsměv

      • Dotaz

       ezik2.3.2014 13:22reagovat

       Smíchodehrál několik zápasů i před teplicema a několik zápasů i v přípravě ve kterých.podle těch žvanilů co tam chodí i podle onlinu patřil většinou k nejhorším mimochode kdyby krejčí neměl za ”konkurenta” přikryla tak už dávno seděl a ještě teď sedí,protože to co předváděl na konci minulé sezony a na začátku letoška byla naprostá katastrofa.

       • Dotaz

        Kombinator2.3.2014 17:50reagovat

        No ještěže Spartu nevede takový kretén jako ty jinak by náš největší talent sedel už půl roku na lavičce a proti Příbrami by nikdo nenahrál na gól

    • Dotaz

     Tydýt2.3.2014 14:11reagovat

     jedinej jeho dobrej moment co si vybavim je z domácího zápasu s Lyonem.

 • Nejhorší-nejlepší

  Zakopaljsemtchyni2.3.2014 12:05reagovat

  Copak kdo byl nejhorší,ale kdo byl včera nejlepší?

  Teď babo raď-Lafata a Hušbauer dali góly, ale moc stejně jako další mně nenadchnuli.Svoje si asi odehrál Costa jak dozadu, tak i dopředu, kde má asistenci a proto Costu volím mužem zápasu.

   

  • Nejhorší-nejlepší

   Ferry2.3.2014 12:18reagovat

   S tím bych asi i souhlasil.Taky jsm pro Costu.

  • Nejhorší-nejlepší

   munzig2.3.2014 12:38reagovat

   Souhlas nejlepší byl určitě Costa

   Nejhorší mezi trojcí Kadeřábek,Mareček,Matěják volím Kadeřábka

 • Včera

  PohanACS2.3.2014 10:41reagovat

  Opět nejhorší hráč Přikryl.Ten by mohl dělat i u Navy Seals jakou má neviditelnost.A tohle není žádná ostrá kritika ale náprostá objektivnost člověka co má oči.Každý aspon se špetkou nadhledu mi musí dát za pravdu.

   

  PS- To jejich mauzoleum je opravdu odpornej statek Otrávení

  • Včera

   Avhred2.3.2014 10:44reagovat

   Mareček a Matěj hráli podle mě hůř než Přikryl.

   • Včera

    Avhred2.3.2014 10:53reagovat

    Ještě k tomu ”mauzoleu”, pobavil mne moment jak vystřižený z Klabzubovy jedenáctky nebo Mužů v offside, kdy Erich Brabec napálil míč, ten přeletěl ty jejich miniochozy a skončil na ulici. Úsměv

   • Včera

    PohanACS2.3.2014 11:26reagovat

    To máš pravdu že hráli hůř.Přikryl totiž nehrál vůbec

  • Včera

   Flaker2.3.2014 11:23reagovat

   Ze by nebyl videt s tim nesouhlasim. Bylo videt, ze se snazi to zlomit. Ja nad nim rozhodne hul nelamu, jako vsichni. Jednou mu vyjde zapas a muze se chytit tak, ze se jeste budem divit. Prvni pulrok u nas jasne predcil kadlece a byl nas nejlepsi jarni hrac. Vcera tam bylo vic adeptu. Myslim, ze jsme meli hrat od zacatku s vackem, jak jsem rikal pred zapasem. Vzdy, kdyz hral vzadu vacha, marecek, tak to byla holomajzna bez sanci. Kazdopadne muzstvo ukazalo silu, kdy ten zapas zlomila vuli a silou. A verte, ze prave tyto momenty rozhoduji o titulu.

   • Včera

    PohanACS2.3.2014 11:27reagovat

    Jo jednou se budeme divit.Tak mu dáme ještě dalších pár let a třeba mu ten jeden zápas vyjde

  • Včera

   Pouzar112.3.2014 11:34reagovat

   Já nechápu co se vám nezdá .. Ano ztrácel míče a byl zbrklej .. Ale do šancí se dostával .. A spolupracoval .. To že neni křídlo jako Láďa, ale je takovej komplexnější spíš směrem do středu, to se nedá nic dělat. Jednou na něj někdo napsal hnusnej příspěvek a hned je největší lemra na hřišti kterou sme kdy měli ( pro všechny - většinu abych nekřivdil ) ..Neutrální

   • Včera

    PohanACS2.3.2014 11:37reagovat

    Prosím tě já mu nic nevyčítám proto že na něj někdo napsal ”hnusnej příspěvek”,nejsem zkurvená ovce.Zkrátka podle mě na Spartu nemá a zabírá místo lepším.

   • Včera

    Ferry2.3.2014 11:38reagovat

    Já hlavně nechápu tu averzi vůči nejen jemu.Chápu,že někomu se nemusí různi hráči,trenéři,maséři,kustodi či uklízečky ve Spartě líbit,alejednou jsou ve Spartě,tak je zapotřebí jim hlavně fandit!A ne jim nadávat a ještě více srážet.Otrávení

    • Včera

     Ferry2.3.2014 11:41reagovat

     Pohane,který lepší máš na mysli?Nebo si myslíš,že Víťa tam schválně dává horší hráče?Smích

    • Včera

     LukyACS2.3.2014 11:49reagovat

     On je u Přikryla dost velkej problém, že ho přivedl Hřebík, to stejné je u Váchy a Vaclíka... divím se, že se to nevyčítá třeba i Dočkalovi Úsměv

     • Včera

      Avhred2.3.2014 11:58reagovat

      Slovy klasika z nyní již zaniklého ofiko fóra, Hřebík je zlo, které brzdí náš klub; sice se za jeho ”vlády” situace stabilizovala, s výjimkou několika výjimek ubylo přestupových přehmatů, hrajeme celkem koukatelný fotbal a jasně vedeme ligu, ale to nevadí. Tou žábou na prameni je prostě Hřebík a basta fidly. Úsměv

   • Včera

    Pouzar112.3.2014 11:40reagovat

    Kdyby se poslal na hostování tak věřim že by pravidelně hrál rozehrál se a i dával goly ... Úsměv To snad vidí že je drobet jinde než pauschek, gill, kerič, slepička a bůh ví kolik dalších ještě ...

    • Včera

     Avhred2.3.2014 11:54reagovat

     V drtivé většině tuzemských klubů by hrál základ a hostovačka by mu dle mého taky prospěla.

     Jinak Pauschek a Gill byly totální úlety, Kerič je zvláštní úkaz hráče, který platil za hvězdu pivní ligy a jednoho z nejžádanějších hráčů a který se z nějakého nepochopitelného důvodu výkonostně propadl až do našeho ”B” teamu, a Slepice zase promrhal svůj talent, respektive nedokázal rozvinout svůj potenciál.

     • Včera

      Chrod2.3.2014 12:39reagovat

      Kolikrát jsi viděl hrát Pauscheka, že říkáš, že to byl totální úlet? Řek bych, že jednou a to ještě na postu, kterej neni jeho hlavní. Mě naopak v poháru nepřišel tak strašnej, třeba se do toho ještě dostane...

 • BOH-SPA

  Makelele2.3.2014 9:36reagovat

  Vyhrát na Bohemce a proti týmu který si neumí ani pořádně nahrát těsně 2:1 je ostuda, hodně se bojím že se přes nás Plzeň přežene. Smutek

  • BOH-SPA

   munzig2.3.2014 9:58reagovat

   nepanikař :) Bohemka hrála hodně nepříjemně do těla a vzadu poctivě bránili. Myslim že nikdo jinej v lize takhle hrát neumí a nám tenhle styl holt nesedí.

   Plzeň přejedeme raz dva.

   • BOH-SPA

    Zakopaljsemtchyni2.3.2014 10:06reagovat

    Já to říkal už včera, že to bude těžký zápas a potvrdilo se.Tenhle styl nám nesedí a proti Bohemce by myslím pomohlo, kdyby hrál Bednář od začátku a na dva útočníky.

    Paradoxně jak jsem říkal, tak se méně obávám Plzně než jsem se včera bál Bohemky.I když tabulka hovoří jinak, ale na to nejde vždy brát ohled.

    • BOH-SPA

     LukyACS2.3.2014 10:14reagovat

     Už jsem se bál, že nikdy nezlomíme tu černou sérii 1 nevyhraného zápasu v Ďolíčku a zvýšíme to na 2 zápasy v řadě Smutek

     • BOH-SPA

      Zakopaljsemtchyni2.3.2014 10:16reagovat

      Měl jsi určitě kolem 70 minuty určitě sevřené půlky jestli to vůbec nějak uhaluzíme

   • BOH-SPA

    Capo2.3.2014 10:14reagovat

    Myslim, že reagujete na reinkarnaci Vochmelky nebo někoho jemu podobnéhoÚsměv

    • BOH-SPA

     LukyACS2.3.2014 10:15reagovat

     Je to Häcken, sám to přiznal, ale tady ho ty lidi nemohou znát.

     • BOH-SPA

      Ferry2.3.2014 11:14reagovat

      Já jsem jen zvědavej,jak se bude tvářit až dneska Plznička ztratí body se Znojmem.V lepším případě vyhraje po stejnej haluzi jako my včera.Smích

 • Včera

  Capo2.3.2014 8:11reagovat

  Spokojenost s prvním poločasem (až na tu chybu při gólu), ale ve druhé půli jsme byli zbytečně nervózní a byla tam spusta nepřesností a i Bohemce jsme tím nabídli několik nebezpečných brejků, ale naštěstí to ta kopyta nedotáhla ani do pořádného zakončení. Nejlepší na hřišti z mého pohledu byli Costa a oba střelci. Níže nechápu zase ty útoky na Přikryla, v tomhle zápase mu nemůže nikdo upřít snahu, dobrý pohyb a dostal se i do tří nadějných zakončení (co po něm chceme víc?), to že je nevyřešil ke spokojenosti bych přičítal právě tomu, že moc chtěl a byl poněkud zbrklý. Pokud bude mít víc herní praxe a nabere trochu sebevědomí, tak bude jeho přínos větší. Tomu věřim. Jinak fotbal celkově nic moc a po předchozím zápase Southampton-Liverpool to bylo ”trochu” slabšíÚsměv

  • Včera

   ezik2.3.2014 8:54reagovat

   Smíchnikdo mu nemůže upřít snahuSmíchtak to tam lavička rovnou mohl poslat mou babičku té by taky rozhodně nešla upřít snaha a nejspíš by na tom hřišti nechala plíce a možná i srdce.to je snad povinost snažit se a ty z toho si schopný udělat přednost.Smíchjá hraju 1.A třídu a nenapadlo by mě zápas odfláknout bojuju ze všech sil až do posledního hvizdu.dobrý pohyb mám většinou jen dopředu,ale nejde mi upřít ani snaha dozadu.šup se mnou do sparty.

   • Včera

    munzig2.3.2014 9:25reagovat

    Já souhlasim Capem. Včera to byl ”lepší” výkon na tu bídu co tu předvádí. Byl tam kde měl bejt snažil se a 80% věcí dělal skvěle, bohužel těch 20% bylo vždy v konečný fázi a to zazdil. Výkonama do základu nepatří ale Lavička mu asi věří.

    A jak už tu někdo psal, stačí aby dostával víc prostoru a věřim že konečně ukážě co v něm je.

    • Včera

     Capo2.3.2014 10:19reagovat

     Přesně tak, na to jak se prezentoval v poslední době, to včera odmakal celkem v klidu. Samozřejmě k tomu, aby hrál stabilně ve Spartě mu tenhle výkon nepomůže, ale v tomhle jednom zápase to nebylo úplně na ručník, aby si zasloužil takový lynč. Jako záskok to bylo včera dostačující, ale určitě má hlavně ve finální fázi na víc viz jeho vynikající vystoupení na podzim proti Nizozemcům za U21. Škoda, že to zatim nedokáže předvést i ve Spartě.

  • Včera

   Raist2.3.2014 9:04reagovat

   Včera se mi nejvíc líbili Lafata s Váchou. Za toho prvního hovoří bodování 1+1 a Vácha zase ukázal, jak nesmírně platný je ve fyzických soubojích, kdy si dovede čistě odstavit spoluhráče a utnout nebezpečné situace i v zárodku. A navíc ten jeho tresťnák s nulovým rozběhem byl výstavní, jen škoda, že mu ho Berkovec konečky prstů stihl vyškrábnout.

   • Včera

    Raist2.3.2014 9:06reagovat

    pardon, mělo tam být ”odstavit protihráče”, samozřejmě Úsměv

71195 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha