Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jablonec

  Kajaxx1.2.2015 11:55reagovat

  Zdarec :) Nevíte zda bude stream? A kdyby aano pošlete prosím :)

  • Jablonec

   Bunda1.2.2015 11:59reagovat

   Asi bude. Boleslav včera byla :)

  • Jablonec

   Pindruch1.2.2015 12:00reagovat

   Mel by byt přenos na programu Sport5.

 • Stav kádru

  honzaspartan1.2.2015 11:41reagovat

  Potřebujeme ještě jednoho útočníka a jednoho záložníka.

  Pokud se Lafata nebo někdo ze středové řady zraní, tak jsme v prdeli. A nějaká zranění budou, to je jasné.

  Nejen, že nemáme klíčové posty kvalitně zdvojené, ale už při zranění jednoho hráče to budeme všelijak lepit a přesouvat.(Matějovský, Shala, samozřejmě Lafata)

  Je jasné, že komentátor & spol. v tomto přestupovém období tragicky selhali. Chtěli jsme přivést Mahmutoviče, Kopice, Kadlece a asi i Pavelku. Nic z toho se nepodařilo a je jasné, že kdyby šli věci alespoň trochu podle plánu, tak by tu nějaké posily dávno byly.

  Je to velké selhání, ale doufal jsem, že se před koncem přestupového období podaří přivést alespoň někoho jiného. A pořád v to doufám, byť už bude poměrně pozdě a nový hráč se s týmem pořádně nesehraje. Odchod Vacka s Přikrylem tomu nasvědčuje, jinak byla blbost je oba posílat pryč.

  A to, co se tu psalo, že je za tím Hřebík a že se začne stavět na mladých, považuji za nesmysl. Jen se nám prostě nedaří získávat hráče, které chceme, to je celé. Komentátor ven!

  • Stav kádru

   atraps21.2.2015 11:58reagovat

   Zimní posílení tak na 50procent.Odchod na hostování je snad domluvenej tak,že se dají v případě nouze stáhnout.Bohužel žádné jméno které by výrazně posílilo základ-nepřišlo.Obava ve zisk titulu nadále zůstává.

   • Stav kádru

    ACSOLDBOY1.2.2015 12:16reagovat

    Naprostý souhlas! Celé přestupová politika Sparty jsou pouze ”sliby, chyby” a totální neprofesionalita. Necháme si utéct hotového útočníka a ještě tím posílíme největšího rivala (Mahmut). Upínáme se na chiméru - Káďa. A glorifikujeme ”no name” útočníka z USA! Jedna velká zimní blamáž a zklamání!

    • Stav kádru

     Standa Hejkal1.2.2015 12:37reagovat

     Jak si ho necháme utíct? Ho měl jako Otava zavřít do kufru auta a odvést na Letnou, tam ho očipovat, aby nemohl odejít? Když ani nikdy nebyl náš hráč? A sám sem nechtěl, protože by si nekopl? Smích

     • Stav kádru

      honzaspartan1.2.2015 12:45reagovat

      Mohli bysme použít třeba metody Jardy Smích

  • Stav kádru

   mana1.2.2015 12:00reagovat

   Vyslovím jen svůj názor, tak doufám, že tady nebudu za to veřejně lynčován Úsměv

   Přijde mi, že někteří s komentáři a typy koho koupit a jaké místo zdvojit spíše než reálně uvažují, hrají fotbalového manažera. Zamyslete se nad tím, koho byste všeho chtěli koupit oproti tomu jaký by to mělo smysl pro tým a dále kolik by to stálo reálných peněz. Z našeho kádru takřa mizí 1-2 hráči za sezonu, minulý rok Kadlec, v létě Vaclík, v zimě Hušbauer. Místo nich vždy někdo přišel a vesměs vždy vyplnil díru po jejich odchodu. Kadlec - Dočkal, Vaclík - Bičík, Štěch, Hušbauer - Shala. Tak co chcete víc? Posty až na pravou stranu obrany máme kryté kvalitně, kdo nesouhlasí s dvojkou za Lafatu Schickem, je to jeho názor, můj je, že tento výjimečný hráč by si zasloužil na 20 minut určitě nakukovat do sestavy sparty, reálně nemůžeme přivést hráče, pokud budeme hrát na jednoho útočníka, který s radostí podepíše smlouvu a bude jistojistě posazen na lavičku, protože Lafata má místo jisté.

   Ptám se proč kupovat Kopice, když na pravou stranu máme alternativu v Dočkalovi, Konatém? Proč Pavelku, když v záloze máme Matěje, Váchu, Shalu, Marečka, případně může alternovat Dočkal, levá strana je podpořena oproti podzimu Podaným, obrana je také jistá až na mnou napsanou pravou stranu, ale zase platí to samé co s útokem, nikoho pořádného nemůžeme podepsat, když bude vědět, že na jaře si na Kadeřovým místě nefrkne....

   A dostávám se na začátek mého slohu, Křetínský do sparty cpe dost peněz už takhle, tak proč kupovat další hráče, když jich a kvalitních na naši ligu máme dost, na víc peníze ani nemáme a mít jako český klub nebudeme, abychom přiváděli zaručenou kvalitu ze zahraničí, o tom pouze můžeme snít v těch fotbalových manažerech na pc.... ale nezapomeňte, tam to není realita, tam to nejsou pravé peníze a případnou chybou nákupu si můžete hru restartovat a začít od začátku, tohle je reálná hra Křetínského, za kterou můžeme být jen vděční!!!

   • Stav kádru

    atraps21.2.2015 12:10reagovat

    Náhradu přivádíme ale bohužel jen náhradu.Pokud by přišel alespon jeden ,dva hráči kteří jsou kvalitou třeba jen o chlup výš než odchozí,šli bychom nahoru.Takhle si jen na rozdíl od Plzně,držíme jistou vyrovnanost ale příchozí nejsou schopní od prvního mistráku,kvalitu zlepšit.Stačí jeden dva zápasy a klidně může být po hře o titul.Také nemusí ale ,no uvidíme.

    • Stav kádru

     mana1.2.2015 12:26reagovat

     nevím čím myslíš jenom náhradu, jak jsem psal Dočkal nahradil Kadlece více než dobře, kvalitativně takřka stejně je na tom Vaclík s Bičíkem, ted budeme koukat na porovnání Hušbauera se Shalou, k tomuhle porovnání ale koukejme obrazně s tím, že Hušbauerovi se povedl famózně jeden ročník, ale na podzim už hrál svůj lepší standart na GL... V tomhle to bude mít Shala těžké, na druhou stranu, pokud by tohle nevyšlo, Dočkal na podzim na tomhle místě odehrál výborné zápasy a byl také produktivní, na pravé straně by dostal aspon prostor Konaté

     • Stav kádru

      atraps21.2.2015 12:47reagovat

      Mluvím o zkvalitnování základu.Dám příklad:Kadlece si trenér vyhlédnul jako okamžitou a kvalitnější náhradu než měl.Okamžitě jej dal do základu ale bohužel nepotvrdil co se od něj čekalo.A poputuje dál.Nikde jsem nenapsal že tebou dávané příchody nebyli vhodné ale pokud se chceme posunout,musíme přivádět za kvalitu,kvalitu.Jinak nám to na ligu stačit bude ale v pohárech příjde opět konečná.

   • Stav kádru

    Avhred1.2.2015 12:15reagovat

    Vesměs souhlas. Je třeba si uvědomit, že nás čeká pouhopouhých čtrnáct ligových zápasů, z toho nějakých čtyři nebo pět proti soupeřům druhého nálevu (Hradec, Budějice, Klokani, Brno Slávie ...), které musíme, respektive měli bychom, sfouknout i v případě, že by některé z opor odpočívaly. Takže nevidím důvod k nějakému dramatickému posilování a zbytečnému utrácení s tím spojenému.

    Já jsem s momentálním kádrem, až na chybějící alternativu na pravého beka, spokojen a jsem přesvědčený, že je nejlepší v celé lize a je to hlavní adept na titul.

   • Stav kádru

    ACSOLDBOY1.2.2015 12:21reagovat

    ”......, na víc peníze ani nemáme a mít jako český klub nebudeme, abychom přiváděli zaručenou kvalitu ze zahraničí, o tom pouze můžeme snít v těch fotbalových manažerech na pc....” Ano, máš pravdu, ale pak se smiřme s max. Evropskou ligou a občas i s 2. či 3. místem v SL. Proklamovaný cíl jako je základní skupina LM je lež!

    • Stav kádru

     mana1.2.2015 12:32reagovat

     Naším cílem pokud budeme mistrem by měla být LM, jelikož z mistrovské pozice je jediná cesta do LM, sítem nemistrovským nemáme nárok, ale po nepostoupení bych netruchlil a byl rád za EL.

     Takže pokud budeme mistrem, musí být cíl základní skupina LM, pokud nebudeme, musíme doufat, že se procpeme na pozice znamenající EL, s velkým štěstím třeba někdy i do té LM z té nemistrovské části.

     Nejlepší a nejmajetnější klub v ČR si musí klást ty největší cíle, což bude vždy titul a na to hráče budeme mít vždycky, evropa je jiný level, tak rozhodují maličkosti...

     • Stav kádru

      honzaspartan1.2.2015 12:50reagovat

      V tuto chvlí musí být a je naším cílem pouze titul a LM! Pokud nebude titul, tak si trenér balí kufry. Žádná EL nikoho ve Spartě v tuto chvíli vůbec nezajímá a nikdo s ní nekalkuluje.

      Ale těmto cílům také musí odpovídat kvalita a šířka kádrd. Jinak se spoléháme na štěstíčko a tomu ,jak je známo, jde nejvíc naproti Plíseň.

     • Stav kádru

      atraps21.2.2015 12:52reagovat

      Píšeš :což bude vždy titul a na to hráč VŽDY budeme mít!!!!!Ale Plzen a Jablonec ne?

   • Stav kádru

    standis1.2.2015 12:29reagovat

    Já s tímhle názorem souhlasím. Kádr má dostatečnou kvalitu na titul a není nutné posílení včetně útočníků. Nešpor údajně začal trenovat, tak snad za měsíc může hrát. A Schick by měl mít také nějakou kvalitu. Místo Hušbyho přišel Shala, což se jeví jako adekvátní náhrada. A navíc podzim H. skoro nehrál, takže 1 hráč navíc. Nebudeme hrát EL, jenom 14 zápasů v lize.

   • Stav kádru

    rimidalv1.2.2015 15:04reagovat

    Logická úvaha od mana ! K strategickému postupu vedení ACS bych vytknul pouze obsazení postů obránců. Podle mé úvahy měl odejít na hostování alespoň Švejdík, naopak měl být stažen Hybš ! Neznám mentální vlastnosti Delího - přesto si myslím , že měl být na lavičce.

  • Stav kádru

   Avhred1.2.2015 12:05reagovat

   Tak nikde nepadlo jasné prohlášení, že ty hráče chceme stůj co stůj; to, že se v tisku psalo o našem vlahém zájmu a nějakém vágním oťukávánání, ještě neznamená, že jsme tato jména chtěli mermomocí získat, tudíž za nějaké katastrofální selhání kompetentní osoby nebo osob bych to nepovažoval. Jinak ...

   Mahmutovič by k nám nešel, protože mu je jasné, že přes Lafatu by si prostě nekopl ani náhodou. Přeci jenom konkurence zosobněná neproduktivním hromotlukem Holendou, porcelánovým Chramostou a věčně tápajícím Teclem, je lehčeji stravitelná než konkurence našeho ostrostřeleckého myslivce.

   Kopice by byl fajn a podle jeho prohlášení i jeho maličkost by měla zájem přestoupit do nejslavnějšího českého fotbalového klubu, na druhou stranu, jestli si Pelta myslí, že vyšroubuje cenu astronomicky vysoko a my ji zaslepeně zaplatíme, tak je na omylu. Ty doby jsou, pevně doufám, pryč.

   Kadlece sem nemá smysl tahat, protože v momentální konkurenci by si stěží kopl, a i jemu je jasné, že jít sedět coby náhradník mateřského klubu na lavičku Sparty je šlápnutím z bláta do louže, které mu nic pozitivního nedá.

   Pavelka by byl dobrý jako náhradník pro případ zranění nebo vykartování někoho ze střední linie, ale podle mne mu neunikl fakt, že za momentální konstelace by na něho zbyla lavička, takže těžko říci, zda by byl ochoten k nám jít toliko ”náhradničit”.

    

   • Stav kádru

    honzaspartan1.2.2015 12:29reagovat

    Někoho ale potřebujeme, jinak se musíme modlit, aby se nikdo nezranil.

    Stačí, aby chyběli dva hráči ze zálohy při klíčovém a těžkém zápase, a může být po šancích na titul. O Lafatovi nemluvě...

    Že ty nevidíš pořebu se posílit, je jedna věc. Ale naše vedené jí vidělo a snažilo se posily sehnat, což se ale dosud nepodařilo.

    Kopic může hrát nalevo, napravo i na podhrotu, pro nás v tuto chvíli naprosto ideální hráč, který by měl i na základ.

    I Pavelka by měl na to poprat se se Shalou o základ a mohl by alternovat na Matějákově i na Váchově pozici, kde by to určitě odehrál mnohem lépe než jalový Mareček.

    Hráči chodí vesele do Plzně bez jistoty základu, tak proč by nešli i k nám? Musí si věřit, že na základ mají.

  • Stav kádru

   Tashunka Witko1.2.2015 12:28reagovat

   Neviděl bych to tak katastroficky.

   V podstatě největší slabinou Spart je stoperská dvojice, která rozhodně nemá evropské parametry, ale na ligu by to mohlo snad stačit.

   • Stav kádru

    honzaspartan1.2.2015 12:31reagovat

    Pokud se nikdo nenahraditelný nezraní.

 • Hřebík - sobotní rozhovor

  mana1.2.2015 9:31reagovat

  ...dnes už jsem nesehnal sobotní sport, můžete sem dát někdo oskenovaný rozhovor se Hřebíkem?

  • Hřebík - sobotní rozhovor

   Fogzz1.2.2015 10:07reagovat

   až budu u skeneru(cca dvanáctá), tak to sem hodim Úsměv

   • Hřebík - sobotní rozhovor

    Bunda1.2.2015 10:15reagovat

    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/226728/vizionar-hrebik-fotbal-je-veda-a-za-5-let-budou-utocit-i-stoperi.html

    • Hřebík - sobotní rozhovor

     mana1.2.2015 11:02reagovat

     jj, to už jsem četl, ale jsou to pouze výňatky z toho rozhovoru

   • Hřebík - sobotní rozhovor

    mana1.2.2015 11:01reagovat

    ...díky moc, v albertu i tabáku měli už jen sport nedělní

 • Tak nakonec soupiska očekávaná

  spartas1.2.2015 0:16reagovat

  Potěšilo mě, že nejede žádnej hráč z juniorky, kterej si to zasloužil především věkem (čti: je nejstarší a to má Dobrota rád), ale hráči, kteří se o to zasloužili především vynikajícími výkony a mají před sebou velkou budoucnost, pokud na sobě budou tvrdě pracovat. Což při vší úctě asi není zrovna případ třeba takového Miskoviče. Zklamanej jsem především z toho, že se nepodařilo sehnat dalšího pravého beka, v létě čekám docela problémy, protože bych se nedivil, kdyby Kadeřábek už chtěl jít.

 • Koukám

  Wilathewarrior-mobil31.1.2015 23:07reagovat

  Kdo chce Hřebík(a) být, kladivo si vždy najde ;)

  • Koukám

   Azog1.2.2015 1:52reagovat

   tak ono to ani není složité hledání.

 • Kadlec

  shrek31.1.2015 15:15reagovat

  http://www.livesport.cz/zapas/fg4h0UcL/#sestavy;1 zase nikde

  • Kadlec

   rebus31.1.2015 16:27reagovat

   Je na letisti s listem do TureckaÚsměv

   • Kadlec

    adamcik1431.1.2015 16:31reagovat

    třeba jo Smích kvůli tomu na ofiku nejsou ještě žádne info kdo odjel na soustředění Smích jinak ti dva dorostenci jsou hasek f. a wiesner

 • Objevné !

  Tashunka Witko31.1.2015 15:07reagovat

  Benešovský vizionář přišel na to, že fotbal bude rychlejší. Obranné bloky budou ještě pružnější a k jejich překonání bude třeba zlepšit činnost a součinnost jednotlivých hráčů.

   

  U Hřebíků doma mají nové žaluzie a sám mág se s tím špatně vypořádává, má špatné návyky a nedostatečně se orientuje v časoprostoru i po dvou měsících.

  • Objevné !

   Pouzar1131.1.2015 15:11reagovat

   Už si měl zábavnější příspěvky Úsměv

   • Objevné !

    Skleepy31.1.2015 15:21reagovat

    Moc jich nebylo.

    • Objevné !

     captain_obvious31.1.2015 15:28reagovat

     http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/252/589/d49.png

  • Objevné !

   FIKURA31.1.2015 15:40reagovat

   A ještě věštec stavař Jaryn říká dnes, že musí naučit hráče na fotbal který se bude hrát za 5 let!!! Klobouk dolu Jaryne.. Ten stavař, který dodneška nedokázal namíchat druhý herní styl.

   • Objevné !

    Avhred31.1.2015 16:18reagovat

    Taky mi hlava nebere, proč Hřebík neučinil to, co popisuješ, a stejně tak mi nejde na rozum, proč ”fotopírko” Švenger posílal digitální obraz svého přirození Mašlíkové. Pochopil bych, kdyby cílový adresát oněch citlivých snímků byla třeba Merkelová, Gwyneth Paltrow nebo nějaká jiná známá osobnost, ale proč, proboha, zrovna ta asexuální, plastická a nepříliš chytrá blondýna? Údiv

   • Objevné !

    spartas31.1.2015 16:31reagovat

    :((

   • Objevné !

    LukyACS31.1.2015 16:53reagovat

    Na kondičním soustředění se míchala kondička a žádné styly. Máš to pomotané, figuro. Navíc stavař jaryn říká, že naučit tým styl trvá minimálně 2 měsíce. Moc jsi toho inženýrskýho nepochopil.

    • Objevné !

     Dollaruss31.1.2015 17:17reagovat

     Já už se těším až vyhrajem titul jak se bude psát, že po přípravě Hřebíka zase odsunuli do kanclu nebo se tahle zimní debata zapomene a Hřebík na A-tým neměl žádný vliv. No pokud se náhodou titul neudělá tak aspoň to bude na koho hodit ...

    • Objevné !

     FIKURA31.1.2015 20:59reagovat

     Hele Luky ty týpkuÚsměv. Vím že zimní příprava slouží především k nabrání fyzické kondice. Ze zimní přípravy pak čerpáš celej rok. Ale Jaryn není ve Spartě 2 měsíce. A díví se že máme jen jeden styl! Takovej jako jsme hráli v Plzni. Překulovaná alá Barcelona před 5. lety, držení míče 64:36 v náš prospěch a střela na bránu 0!!!! Na takovej fotbal já mu seru. A najednou ten Benešovskej Jaryn přijde na to, že tohle je málo, že to je okatý a že musíme hrát i dalším stylem. Jaryn je chytrej a inteligentní člověk, ale hrobař fotbalu!! Za něj budem jen paběrkovat možná v EL. Ale to je na Spartu málo synku!!

     • Objevné !

      majtin31.1.2015 21:29reagovat

      Figuro a všiml sis, že jste ho - rozuměj lidé s podobným způsobem uvažováním jako ty - vypudili od A mužstva během půl roku ?

      • Objevné !

       FIKURA31.1.2015 22:34reagovat

       Hele chlapče, nemám moc času, ale tobě ještě odpovím. Jsi takovej sympatickej, i když mi nadáveš. Podívej se hochu kde všude Jaryn trénoval a hlavně jak dlouho tam vydržel!!! Stavař rozumí fotbalu. Ale jako trenér, poradce, konzultant a ja nevím co ještě, co se týče A mužstva, tak je velká škodná!! Za Jarka nic nedokážem. Věř mi. Uvidíš sám. Ale rád se budu mýlit. Jsem stejně velkej Sparťan jako ty hochu, ale s Járou jdem do pekel!!

       • Objevné !

        captain_obvious1.2.2015 9:38reagovat

        To spíš za Lavičky nic nedokážem. Vlastnoručně nás svými systematickými neúspěchy v Evropě odsoudil k tomu, že ikdyž tady na jaře nakonec vydřeme titul, tak budeme stejně v playoff LM na 95 % nenasazení a schválně ať zvedne ruku ten, kdo věří Spartě proti Baselu, Steauě nebo APOELu, já teda ani za mák. S někým jiným na lávce bych řekl, že se s nimi kromě Baselu dá zahrát s každým, ale Lavička neumí ani proti Bernu, takže těžko mu věřit třeba i proti tomu Celticu. Jestli bude titul a potom i LM, tak z toho budu tak šokovaný, že snad o hlavu povyrostu.

       • Objevné !

        majtin1.2.2015 13:27reagovat

        No být znovu chlapcem, když mi táhne na čtyřicet je vcelku fajnÚsměv. Nenadávám ti (rozhodně ne ve smyslu, že bych tě urážel), ale kritizuju způsob tvojí argumentace. Možná tě překvapí, že si nemyslím, že by bylo nejlepší kdyby J. Hřebík trénoval Ačko, přál bych si jen pro něj větší kompetence, co se týče herního stylu, vlivu na trenéra (prostě líbilo se mi, jak to bylo nastaveno za trénování M. Haška) a hlavně posil.

        Uznáváš ho jako velkého teoretika a odborníka. Teď tedy nastavil koncepci pro celou Spartu od mládeže až po Áčko, jenže Víťa jde svým stylem práce i hry proti této filosofii. Vrchol pyramidy není kompatibilní s jejím spodkem. Potřebujeme nějaký způsob, jak tuto koncepci prosazovat i u Áčka.

        A na ty argumenty, že nikde nic nedokázal - vždycky měl problém se svojí náročností v kontrastu s českou mentalitou. Ano, Bruckner nebo Vrba to zvládli. Ale ve Spartě ho prostě vždycky vyhnala část publika, která věřila v modly jako je Franz, Řepa nebo Bedýnka. A že jejich víra se upíná k nevhodným objektům jasně dokázala poslední léta. Tato skupina získala vůči Hřebíkovi averzi v době, kdy nahradil Franze, což lze zpětně vnímat jako správný krok. Opravdu trénovat úspěšně tehdá ten půlrok po pádu Franze bylo nemožné, bylo to trénování ve válečném stavu. Že ”promrhal” šestibodový náskok - opakuji asi posté - nikdy jsem z naší hry neměl tak dobrý pocit jako tehdy.

  • Objevné !

   Avhred31.1.2015 16:10reagovat

   Koukám, že jste zase s tvojí squaw a kmenovým medicinmanem vybafali v tvém týpí kalumet s veselým kuřáckým obsahem, když tu takhle zmateně perlíš.

 • Vyjádření

  DaveACS31.1.2015 13:46reagovat

  o kádru na soustředění stále nikde..? VztekVztekVztek

   

  Miller, Štěch, Vorel

   

  Kadeřábek, Holek, Švejdík, Brabec, Kováč, Costa, Podaný

   

  Vácha, Mareček, Matějovský, Shala, Dočkal, Konaté, Krejčí, Breznanik, Wiesner, Hašek

   

  Lafata, Picault, Schick

   

  + Nešpor (už je v tréninku) a Miskovič/Machač

  • Vyjádření

   Lucasso31.1.2015 14:03reagovat

   To bylo řečí, jak se bude zkvalitňovat kádr..

   • Vyjádření

    rebus31.1.2015 14:12reagovat

    tak cekam 1 utocnika-jinak za mne OK

    • Vyjádření

     Lucasso31.1.2015 14:41reagovat

     A Kadlec dnes ani na lavičce..

   • Vyjádření

    Pája 5631.1.2015 19:04reagovat

    přesně!jenom kecy. mahmutovič už střílí fíky za P. a my už rok jen čekáme kdy přijde někdo k Lafimu. nečekám Ronalda, ale tohle už je docela podezřelí. D.K. sice kupuje elektrárny v Itálii, ale že by nezůstaly drobný na pár posil?

  • Vyjádření

   standis31.1.2015 14:12reagovat

   Na ofiku nic není. Pokud pojede tohle, tak je to tak, jak jsem předpokládal, že už nikdo nepřijde. A dlé mého to postačuje, zvláště při uzdravení Nešpora. Základ je jasný - Shala místo Hušbyho a možná Podaný místo Costy. Dle mého kvalitní ka nejlepší kádr v lize.

   • Vyjádření

    Filas31.1.2015 14:16reagovat

    Kádr ujde,jen bych čekal,že příjde jestě 1 solidní útočník, který zatím nedorazil. Snad nějaký přijde, jinak nebudu moc nadšený. Přece tým jako je Sparta nemůže mít jen jednoho kvalitního střelce.

    • Vyjádření

     standis31.1.2015 14:19reagovat

     Přivedl si Lavička Nešpora? Přivedl, tak má ruhého. A Schicka třetího, v 19 letech by už měl občas hrát.

     • Vyjádření

      Filas31.1.2015 14:24reagovat

      Nešpor je pořád zraněnej a Schick by mohl dostávat větší prostor,nicméně to podle mě kromě Lafaty není ta kýžená kvalita, která by nás případně mohla dostat v létě do LM.

   • Vyjádření

    Avhred31.1.2015 14:22reagovat

    Přesně tak. Momentální kádr je na těch čtrnáct zápasů, jež nás na jaře čekají, dostačující a kvalitní.

  • Vyjádření

   Pindruch31.1.2015 14:23reagovat

   Možná ještě nějakého toho hroťáka bych možná ještě bral. Ale jinak jsem rád, že jedou na soustředění i mladíci, akorát jsem myslel, že Hašek zůstane na tom Žižkově, trenér si ho celkem pochvaloval.

   • Vyjádření

    Filas31.1.2015 14:27reagovat

    Tak pokud nepřijde hroťák teď tak musí přijít v létě.

    • Vyjádření

     Pindruch31.1.2015 14:32reagovat

     Radši bych byl, aby přišel už v teď. Letní příprava je mnohem kratší a takhle by měl celé jaro na to si zvyknout na hru a styl Sparty. Na druhou stranu je otázka, jestli se tu v létě ještě bude Lavička a nebude se tedy ten styl a způsob hry nějak měnit. A pokud by přišel jiný trenér, tak ten by nejspíš i chtěl přivést i své koně. Ale to už předbíhám Úsměv

   • Vyjádření

    Rossi31.1.2015 14:36reagovat

    Myslí asi Filipa Haška z dorostu. Na Žižkově je Martin Hašek, syn Martina Haška staršího :)

    • Vyjádření

     Pindruch31.1.2015 14:53reagovat

     Aha, je to možný.

    • Vyjádření

     dominik2731.1.2015 15:28reagovat

     Filip je taky synem pana HaškaÚsměv

     • Vyjádření

      Rossi31.1.2015 15:35reagovat

      Tak to jsem nevěděl, díky.

     • Vyjádření

      Lucasso31.1.2015 16:32reagovat

      Co má Hašek teď za funkci?

      • Vyjádření

       dominik2731.1.2015 16:53reagovat

       Přesně to nevím, ale je to něco trenérsko-manažerského především u mládeže.

       • Vyjádření

        Lucasso31.1.2015 17:03reagovat

        Děkuju..

 • Damková

  Kombinator31.1.2015 12:31reagovat

  O nasazení konkrétních rozhodčích na nejsledovanější zápasy jara včetně derby pražských S nebo souboje Sparty s Plzní má už Damková údajně jasno. ”To má člověk od začátku sezony tak nějak v hlavě, a sudí si na to utkání připravuje. Nemůžu ho předtím poslat někam, kde se mi může zabít,“ popsala šéfka sudích svojí strategii. A dál jí rozvedla. „Je potřeba takového sudího trochu pochránit a schovat ho. Člověk musí přemýšlet trochu dopředu co a jak. Je tam spousta aspektů, o kterých se lidem ani nezdá.“

   

  To je fakt slepice. Tímhle hovadský vyjádřením ukazuje akorát dvě věci, buď, že má rozhodčí tak ubohý, že ani jeden není schopen odpískat 3 zápasy bez hrubých chyb a tedy nemají v lize co dělat, a nebo, že rozhočí má dobrý, ale nemůže ty, které plánuje nasadit v důležitých zápasech, posílat s notičkama ke Starkovi apod., protože je potebuje čistý pro Plzeň, když bude potřeba.

  • Damková

   standis31.1.2015 12:52reagovat

   Tak nám řekla, že noty jsou už připravené, aby si náhodou někdo nemyslel, že o titulu a sestupu rozhodne zimní příprava a kvalita kádru. V podstatě hodná holka.Smutek

   • Damková

    venous31.1.2015 12:54reagovat

    Je to největší píča která kdy ve fotbale byla!!!!!!!

 • Hřebík ve Sportu

  standis31.1.2015 11:08reagovat

  Nic nového, o Spartě nemluvil. V kostce mluvil o časoprostoru, presinku a o přípravě žáků na fotbal budoucnosti.

  • Hřebík ve Sportu

   majtin31.1.2015 12:29reagovat

   Neví někdo, jak je to s tou elektronickou podobou tištěného vydání. Zaplatím si pomocí SMS 3 dny - a můžu si vybrat 3 jakákoliv vydání (nechat si kredit i do budoucna)? O minulý čísla moc nestojím.

   • Hřebík ve Sportu

    standis31.1.2015 12:49reagovat

    O elektronické podobě nic nevím, ale měl by jsi to najít na isportu. Dnes jsem si ho koupil a řekl bych, že úplně zbytečně. Kvůli rozhovoru s Hřebíkem si ho fakt kupovat nemusíš - všechno už jsi od něj slyšel. Pak už tam stojí za zaznamenání jenom článek o D. Haškovi a povinná chvála Hrošovskýho na Sysla.

74822 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha