Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Obrana

  Pavel0027.8.2015 21:54reagovat

  A neni ta obrana i trochu chyba trenéra? Neřikam, že nejsou ti hráči z formy, ale proč jsme s obranou Kadeřábek, Brabec, Holek, Costa měli nejmín inkasovaných golů a nikdo nemůže říc, že hrála špatně. Ted tam máme podle mě ještě o trochu lepší výběr, ale obranná fáze vůbec nefunguje a neni to vina jen obranné 3 / 4.

  • Obrana

   Standa Hejkal27.8.2015 21:57reagovat

   Je potřeba si přiznat, že ta sezóna byla obrovská náhoda, kdy jsme chytli slinu a jeli na ní až do konce. Těžko to někdo překoná, ale zrcadlo si Lavička nastavil hned rok poté. V tom ročníku měl formu celý tým. Bez výjimky. Když někdo vypadl, nahradil ho další hráč skvělými výkony. I Lord Bednář vypadal jako fotbalista.

   • Obrana

    Rammstein27.8.2015 22:48reagovat

    Kdyby Lavička zůstal mohli jsme mít titul, dokonce si mohl v těch posledních kolech dovolit luxus dvakrát ztratit body...Ščasný bohužel projel 3 zápasy i ten s Plzní takže ztráta titulu jde za ním

  • Obrana

   Chabix27.8.2015 21:59reagovat

   skóre 12:3 Stále máme nejmíň inkasovaných gólů. Hold Evropa je něco jiného než naše liga. Navíc nám nesedí týmy, které hrají agresivní fotbal, protože my hrajeme technický fotbal. Jinak při těch dorážkách, to byla spíš chyba zálohy, hlavně u toho 3 gólu, nechat tam takhle volného hráče, to je hrozná chyba.

   • Obrana

    honzaspartan27.8.2015 22:01reagovat

    Kde asi byl Lord Mareček?

  • Obrana

   honzaspartan27.8.2015 21:59reagovat

   Obrana je především chyba trenéra.

   Nefunguje, ale on pořád staví stejné hráče a například Brabec si ani neškrtne.

   Se stoperskou dvojicí Brabec-Holek to fungovalo mnohem lépe než teď. Ale Ščasný je spolu prostě nepostaví.

   • Obrana

    Chabix27.8.2015 22:04reagovat

    Ščasný totiž ví, že Costa je lepší ve všech směrech(hlavičkování, rychlost, technika, obratnost) Co se týče Holka, tak ten má opravdu velmi mizernou formu a když vezmeš to, že on tu naší obranu řídí, tak pak je celá obrana špatná. A stále si stojím za tím, že nám to nejde proti agresivně hrajícím týmům. Dukla je technický tým a až na jednu šanci nic neměla, přitom je to docela kvalitní tým na naší ligu.

 • hansel27.8.2015 21:53reagovat

  Jsem zvědavej, jaký to bude s Jabloncem. Souboj dvou úplně opačných světů - čitelná a nudná ofenziva, ale organizovaná a takticky vyspělá defenziva na jedný straně ... A nečitelná a zábavná ofenziva, ale chaotická a netaktická defenziva na straně druhé.

 • BVB

  captain_obvious27.8.2015 21:50reagovat

  Dortmund je ještě brutálnější a nelítostnější než dnešní Breznaníkův zákrok. Ty jestli nám vylosují, tak prožijeme nepředstavitelné utrpení a dost možná rekordní porážku. Minimálně pokud bude hrát obrana v tomhle složení a rozpoložení.

  • BVB

   MK327.8.2015 21:55reagovat

   No já se obávám, že to bude vraždění neviňátek s kýmkoliv z 1. koše. Ještě určitě chytneme jeden z těch ázerbájdžánských týmů a zapíšeme si navíc jednu ostudu.

 • li

  roggi27.8.2015 21:48reagovat

  litsingi opěk ukázal že na spartu nemá a od trenéra neskutečná blbost že ho tam dává. Nemám z Štastného dobrý pocit, dává tam hráče bez reakce na hru. Dnes byl na vystřídání, Holek, Mareček a Litsingi. Díky nim, se utavil Frýdek a spol. kteří už ke konci mleli z posledního.

 • Mareček

  honzaspartan27.8.2015 21:47reagovat

  Panečku, to byl zase výkon!

  Ale hlavně, že v domácím zápase proti neškodnému soupeři dokáže zahrát údajně dobře.

  Dlouhodobě dokazuje, že na Spartu prostě nemá. Pryč s ním!

 • Paspartu27.8.2015 21:46reagovat

  Doufám, že panu Ščasnému konečně dojde, že s naší velmi tragickou obranou musí něco dělat. Protože pokud nezačne, tak se klidně může stát, že si bude zanedlouho hledat nové místo. Zatím neprohráváme a v lize se vítězí ale taky máme pořádnou porci štěstí a to se nás nebude držet věčně :( Myslím, že příští kolo v Jablonci by měl místo Holka hrát Brába, protože Mário je taky hroznej a to ho mám rád.

  Osobně doufám v příchod Frydrycha, protože horší než naši hráči určitě nebude.

  PS: Ščasný otevři oči!!!

 • Sčasný si nezaslouží odsouzení

  rimidalv27.8.2015 21:45reagovat

  Slabinu posledních dvou ročníků - obrannou řadu se nepodařilo odstranit, ale to není chyba trenéra. Záměry vedení o získání Sivoka nevyšly, zřejmě je od počátku nereálný přestup Mazucha a v našich vodách lovený Frydrych pravděpodobně také nepřijde.Potom lze pochopit, že Sčasný hledá různé varianty obrannnného systému a jeho složení.Osobně trenéra naopak hodnotím za odvahu v improvizaci, která někdy vyzní zoufale.

 • No

  Standa Hejkal27.8.2015 21:45reagovat

  20 minut super, 70 hnus. Internet je zase plnej toho, jakej je Mareček pelta, ale já si nemůžu pomoct, ale dneska nás neposlal do deseti Breznaník, ale už Franta, kterej naběhal asi kilometr, dal jednu přesnou přihrávku a úplně omylem měl na hlavě gól. Hroznej byl taky Holek, ale to není nic nového, i tak je na kilometry lepší než Brabec, škoda, že Jarolím není debil a vzal si Poloma a ne jeho. Lafata tradičně venku úplně na nic, balon nepodržel, gól nedal. Neříkám, že Mareček hrál skvěle, ale ze zálohy patřil k nejlepším, ať se vám to líbí, nebo ne. Podržel balon, rozdal ho, v soubojích vyloženě nepropadal, mohl dát gól. Druhý poločas hráli hrozně všichni, tak proč to zase házet na Marečka? Hrát 70 minut v deseti, dvacet nebo kolik v devíti a s Dočkalem ve středu prostě musí být díra. Alespoň je na co koukat. A pochvala pro Čibiho, chudák to má opravdu těžký. Snad se Mazuch nechá překecat.

 • Systém

  Pouzar1127.8.2015 21:43reagovat

  Asi bych se vrátil k systému 3-5-2 .. V obraně (celkově dozadu) to vyjde nastejno a v záloze se třeba najde někdo kdo to odehraje líp Smích

 • Postup

  kanonMates8827.8.2015 21:43reagovat

  Plusy dvojzápasu: postup, Dočkalova produktivita, Costa, po dlouhé době góly ze standartek

   

  Mínusy: zranění Váchy, Holek z formy, vlastně nikdo do zálohy, kdo by jí oživil kvalitou...

   

  Nelze hodnotit: Mareček, Litsingi, Konaté - slovo tragédie to dostatečně nevystihuje...

77130 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha