Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jako na zavolanou

  majtin28.4.2016 13:24reagovat

  článek k diskuzím tady o mladých. http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/267415/kouc-dorostu-sparty-o-trendech-fotbal-je-o-rychlosti-pirla-bych-nechtel.html

  • Jako na zavolanou

   pubi28.4.2016 14:34reagovat

   Pirla by nechtěl žádný rozumný trenér, na co dávat hře myšlenku, důležité je mít 11 agresivních ”nekopů” typu Frýďase.

   • Jako na zavolanou

    kilovolt28.4.2016 14:40reagovat

    je fakt že když tam máš 9 fotbalistů tak jeden Pirlo může postávat v prostředku Úsměv

    • Jako na zavolanou

     pubi28.4.2016 14:50reagovat

     Přesně tak, vždycky jde o vyváženej kompromis, tohle je prostě hospodskej názor starýho dědka ”ten neběhá, ten tam nemá co dělat”.

   • Jako na zavolanou

    Sendi28.4.2016 14:51reagovat

    ”Rychlost je strašně důležitá, proto pomalé hráče nebrat. Třeba Andrea Pirlo do dnešního fotbalu už nepatří,”

    Kolik těchhle pomalejch rozehráváčů po světě v top klubech ještě hraje? Mě nenapadá nikdo a to má svoje důvody...nejde o to mít agresivní nekopy, to je myslim docela nepochopení toho konceptu...

    • Jako na zavolanou

     Sendi28.4.2016 14:55reagovat

     aha! napadl mě jeden - Fabrégras:)

     • Jako na zavolanou

      Sendi28.4.2016 14:55reagovat

      Fábregas*

    • Jako na zavolanou

     Capo28.4.2016 14:56reagovat

     Přesně tak. Navíc tam jasně zdůrazňuje, že rychlost nemyslí jen tu fyzickou, ale i rychlost po technické stránce při práci s míčem apod.

     • Jako na zavolanou

      pubi28.4.2016 15:05reagovat

      No právě. On přesný balon na 50 metrů a geniální mozek k tomu totiž vždycky zrychlí hru mnohem líp, než Bolt s míčem na kopačce. A to je přesně případ Pirla.

      • Jako na zavolanou

       Sendi28.4.2016 15:09reagovat

       jenomže na nejvyšší úrovni už dneska nemá čas na to si ten pas připravit, musí ho provést mnohem rychleji než v době svojí největší slávy, musí se taky mnohem rychlejc vracet, to dřív taky nemusel, když se podíváš na top týmy, tak tam už se zřídka objevuje někdo, kdo nemusel pracovat do defenzívy, což byl dřív u špílmachrů naprostej standard...prostě pokud by někde existoval dvacetiletej Pirlo, tak bez toho, aby zapracoval na rychlosti už by se do špičkovýho klubu neprosadil...

       • Jako na zavolanou

        Capo28.4.2016 15:17reagovat

        To zas tak úplně nesouhlasim. Pořád se dá systém hry upravit tak, aby se jednoho geniálního, byť trochu pomalejšího hráče, dalo efektivně využít.

        • Jako na zavolanou

         Sendi28.4.2016 15:26reagovat

         v současnosti si to vůbec neumim představit. I průměrné týmy už hrají rychle a jejich hráči jsou skvěle fyzicky a takticky připravení a umí to potrestat. Třeba ne v naší kapr lize, ale všude jinde ano, obrovská rychlost a přesnost při brejcích, se podívej na Leicester, Southampton, v Německu Hertha, Meinz, ve Španělsku Villarreal nebo Celta a s tím máme i vlastní zkušenost, Villarreal má třeba jen jednoho reprezentanta španělska, Celta to samé. Jasně, do nějaký míry se dá taktika přizpůsobit jednomu hráči, ale týmy to ví a potrestají a proto se to taky už vůbec neděje...On si Pirlo, protože je to fakt génius samozřejmě svoje odehraje, to je jasný, ale vývoj fočusu nezastavíš a s hráči typu Pogba, se měřit absolutně nemůže:)

         • Jako na zavolanou

          Capo28.4.2016 16:02reagovat

          To nerozporuju, Pogba je přesně prototyp moderního fotbalisty, s kterými už se Pirlo měřit nemůže, ale zase se nedá říct, že by Pogbu poslední roky hráč jeho kvalit výborně nedoplňoval. A Juventus s ním v sestavě podle mě nijak moc netrpěl.

      • Jako na zavolanou

       Capo28.4.2016 15:13reagovat

       Tak konkrétně u Pirla to podle mě trochu přehnal. Když si vezmu, jak schopnost přesně přihrát a zahrát přímák, udržela nepřiměřeně dlouho na výsluní Horvátha, tak Pirlo může hrát ještě klidně 10 letÚsměv

      • Jako na zavolanou

       kilovolt28.4.2016 15:20reagovat

       na 50m? to letí hrozně dlouho...to posbírají obránci....navíc hra na jednoho špílmachra je hrozně jednoduše čitelná -někdo se k němu postaví a je vymalováno

  • Jako na zavolanou

   Capo28.4.2016 14:44reagovat

   ”Dorostenecká liga má vyšší tempo a větší náročnost než juniorská liga. Ta nepřináší to, co asi byla hlavní myšlenka. Proto chceme zpět B-tým ve druhé lize, který nám teď chybí pro lepší přesun talentovaných dorostenců do dospělého fotbalu,” řekl Holoubek. ”Teď k tomu využíváme Vlašim, ale při rušení farem a hostování to není ideální řešení,” dodal.

   Že by se B-tým nakonec vrátil už letos? Bylo by to fajn.

   • Jako na zavolanou

    kilovolt28.4.2016 14:47reagovat

    a nemusí se béčko prokousát od nejnižší soutěže?

    • Jako na zavolanou

     Capo28.4.2016 14:51reagovat

     To by se dalo snadno vyřešit nějakým odkupem licence. Finančně nezdravých týmů je v Divizi a ČFL určitě dost.

     • Jako na zavolanou

      Sendi28.4.2016 14:52reagovat

      ČFL by stačila, už to je dobrá škola, navíc myslim že aktuální hráči juniorky + dorostu by jí celkem bez problémů vyhráli, když se teda bude pískat rovina :D

 • 1. inkasovaný gól venku

  LukyACS28.4.2016 12:47reagovat

  MOL cup - 4x ze 4z

  LM - 1x z 1z

  EL - 4x ze 7z

  SL - 8x ze 13z

  celkem - 17x z 25z

   

  takže to určitě není problém poslední doby, kdy máme těžké nohy, ale spíš celé sezony. Každopádně jestli někdo vsází každý zápas, že dostaneme jako 1. gól, tak musí být v balíku, protože v lize na to bývá kurz kolem 3 Úsměv

 • Vzhledem k tomu, že Sparta má

  Tashunka Witko28.4.2016 11:25reagovat

  nejrozvětvenější sportovní vedení v Evropě, měli by nového trenera hledat spíše jeho členové, než fanoušci, resp. měli by mít už dávno nějakou alternativu na stole ! Obzvláště když vidí ten šílený chaos a úpadek, kterým tým prochází. Už jenom stupidní výmluvy a jeho hloupá prohlášení a naříkání na únavu by mohly být důvodem k vyhazovu, nejen ta otřesná hra s chaotickou obranou, která nemá obdoby.

 • Trener

  wilathewarrior28.4.2016 10:29reagovat

  Dejme tomu, ze skonci poslednim kolem ligy u a tymu. Koho misto nej? Ukazte mi trenera, ktereho fanousci nebudou odvolavat po par neuspesich a ktery nam da tolik chybejici tvar.

  Protoze me vazne napadaji pouze jmena, ktera by verejnosti nebyla akceptovana.

   

  • Trener

   Capo28.4.2016 10:37reagovat

   Taky nikoho kloudnýho nevidim. Potenciál do budoucna ukazuje Trpišovský, ale ten to ještě bude muset potvrdit v dalších letech. Zajímavě vypadá ještě Pivarník, s Bohemkou letos docela čaruje, ale byl by lepší než Šibal? Asi těžko. Ze zkušených by se mi líbil snad jen Kotal, má dobrou vazbu na Hřebíka, jeho týmy hrajou celkem líbivě. Nicméně ve více ambiciózním týmu už selhal a taky už je to docela dědek. Neni kde brát no, to by do toho fakt museli říznout zahraničním koučem, nebo nějaký mladým ”No namem”, ale to neni moc pravděpodobný.

   • Trener

    kilovolt28.4.2016 13:23reagovat

    pivarník je čobol

  • Trener

   asd28.4.2016 10:39reagovat

   Úspěšně pracuje třeba Kotal, ten kádr měl podle mě kvalitu spíš na hru o záchranu, ale hráli doposud lepší střed a teoreticky pomalu o Evropu.

   Tam si myslim ta práce trenéra byla vidět, řikaj mu ”mistr taktiky”... Úsměv Měnili tam občas systém podle soupeře, také občas překvapili na tři nebo resp. na pět obránců, někdy hráli v klasickym rozestavení ... a hlavně věděli co dělají, i když to ne vždy vyšlo, což byla ale otázka kvality, ne připravenosti a vedení trenéra.

   Ten jejich kádr by asi nebyl šestej, kdyby to ten trenér dělal blbě.

   Ale jako hlavní trenér Sparty by asi nikomu neseděl, působí takovým ”bezejmenným” a takovým ... tělocvikářským dojmem, nebo jak to nazvat.

   • Trener

    munzig28.4.2016 12:49reagovat

    To je jeden z mála který by se mi eventuelně líbil kdyby Ščasnýho skutečně vyhodili.

    S Hřebíkem jsou naladěný na stejnou fotbalovou vlnu. Rozhovory s nim jsou taky záživný dokáže se obejít bez frází který používal Lavička a mluví k věci a rozumně.

   • co třeba Caplár?

    kilovolt28.4.2016 13:27reagovat

    ten je momentálně volný....a vždycky ví jak to mělo vypadat Úsměv

    • co třeba Caplár?

     waaw28.4.2016 15:21reagovat

     Csaplar nema reprezentacni zkusenost, mel by to byt nekdo kdo uz byl u repre. Bilek, Rada nebo Chovanec. Jednou tam byl i Franz

  • Trener

   munzig28.4.2016 10:43reagovat

   Já to vážně nechápu. Před pár týdny všichni Ščasnýho velebili a po pár zápasech by ho vyhazovali. Hrozně rychle zapomínáme.

   Po dlouhé době má ten tým tvář. Umíme hrát víc než jeden systém a během zápasu dokáží hráči přepínat z jednoho na druhý případně třetí. To na co si všichni v létě stěžovali se povedlo změnit a stejně není spokojenost.

   Jízda EL byla neskutečná a troufám si říct, že bez Ščasnýho by tomu tak nebylo. Bohužel na nás v dubnu padla deka, vyhoření, říkejte si tomu jak chcete. S tím že se to hráčům na hřišti v současné chvíli nejde trenér nic moc dělat nemůže. Doufám že druhé místo udržíme a trenér s hráči se úspěšně poperou o LM. Já totiž lepšího a dostupného trenéra nevidim.

   • Trener

    kapacitos28.4.2016 11:13reagovat

    Jak jsem psal včera, příčina tý deky je zranění Hustilky a Maria. Rozpadla se tím obrana, Costa šel na stopera, Frýdek, Marec začali zase rotovat v sestavě a na stoperech se střídali Kováč nebo Mazuch kdy ani jeden nemá rychlost na brejky, který proti nám hraje 99% týmů. Do těch zranění jsme vyhráli na jaře úplně všechno..

    • Trener

     peterpan2728.4.2016 11:17reagovat

     Tak Zahustela neměl v poháru vůbec nasazovat a mario se znovuzranil, když to tam Zdenda nedoléčenýho zase poslal. Jinak po bitvě každej generál, ale ted se ukázala jako velká chyba, že jsme pustili Hybše s Jánošem...

     • Trener

      LukyACS28.4.2016 11:26reagovat

      Tak se Zahustelem to podle mě nepokazil, on nebyl na repre srazu a klidně mohl hrát. Nemohl vědět, že se zraní.

      Mě spíš naštvalo nasazení reprezentantů, kteří se vraceli v noci a nenechal jim odpočinek.

      • Trener

       Sendi28.4.2016 11:33reagovat

       hele to je sice pravda, ale druhá věc je, že Zahustel neměl hrát proto, že za něj nemáme vůbec žádnou alternativu...

       • Trener

        AlaMierda28.4.2016 11:58reagovat

        neměl hrát,to je pěkná pitomost. To se mohl zranit třeba na tréninku, tak dle místní logiky neměl ani trénovat, aby se náhodou nezranil? říkám si, že už mě tu nemůže nic překvapit, ale vždy se najde někdo, kdo vymyslí neuvěřitelnou pecku.

        • Trener

         Sendi28.4.2016 12:13reagovat

         nevim, všude ve světě je standardem to, že opory nehrají pohárová utkání a když mám na post jenom jednoho hráče tak ho prostě pošetřim. Neříkam, že je zrovna tohle moment, kterej Ščasnýmu nějak extra vytýkám, to zase ne, to jsem si víc klepal na čelo při nasazení reprezentantů kteří ani nespali, ale to jde jaksi ruku v ruce, nicméně se to ukazuje s odstupem jako jeden z klíčovejch momentů, čili nevidim důvod proč bych to nemohl zkritizovat, stejně jako jsem kritizoval odchod Jánoše...tak nepřeháněj;)

     • Trener

      kapacitos28.4.2016 11:32reagovat

      Zranit se mohl kdekoliv, tady je spíš problém, že za něho nebyla adekvátní náhrada. Asi se počítalo s tím, že to tam zvládne Marec, ale ten při zranění Váchy a Jiráčka musel zůstat uprostřed..S Hybšem a Jánošem souhlas Smutek

   • Trener

    Sendi28.4.2016 11:25reagovat

    To ale přeci není pravda co píšeš. V létě se říkalo, že hrajeme hrozně venku a že to je tím, že jsme čitelní. Ščasný tým sice připravil na dva typy rozestavení, ale zaprvé, rozestavení není žádná taktika a hlavně zadruhé, že hrajeme venku ještě hůř je fakt a naneštěstí se k tomu přidává i fatální selhání doma...já už to tu jednou psal, Ščasnýmu samozřejmě vděčíme za skvělej úspěch v evropský lize, byť byl do značný míry ovlivněnej docela značnou porcí štěstí, ale tým ve vyřazovací fázi šlapal výborně, nicméně přišel jsem se třemi úkoly - postoupit do LM, vyhrát ligu a zlepšit hru ve venkovních zápasech...nepovedlo se mu z toho ani jedno a nezapomínejme na to, že tým hrál příšerně i na podzim a byla jen otázka času, kdy se to projeví bodově, k čemuž došlo na jaře při značný zápasový zátěži, že na tu zátěž tým nebyl dobře připraven a že se hráči zranili v nedůležitých zápasech a že máme nejvíc karet a faulů v evropě, tak za to také nese odpovědnost Ščasný...nemá smysl si to malovat růžově, já sice nejsem přesvědčenej o tom, že jeho konec je správnej tah, zároveň si ale nemyslim, že by si Ščasný zasloužil nějakou přehnanou chválu, podle mýho názoru Spartu z dlouhodobýho hlediska vrátil o několik let nazpátek...z krátkodobýho samozřejmě úspěch v EL...

   • Trener

    taborita28.4.2016 11:26reagovat

    Ok, já s tím taky více méně souhlasím, i když některé mediální výlevy pana trenéra zrovna nechápu, ale pokud není chyba v trenérovi, pak musí být v hráčích. Není přeci možné, aby v EL hráli jak hráli, a pak najednou v lize většinou úplný kulový...A na únavu a zranění se to svádět nedá, na podzim to bylo podobné.

    Je pak teda třeba si říct, že ačkoliv máme velmi silný kádr, tak hráči nejsou - asi mentálně - natolik odolní a silní, aby v každém zápase hráli na 100% ( a ne jen před agenty v EL). Pak je třeba se s řadou z nich rozloučit...

   • Trener

    captain_obvious28.4.2016 11:29reagovat

    Jednak je třeba rozlišit EL a SL. K tomu nemá cenu víc dodávat. Rozhodně nesouhlasím s tím, že na nás spadla nějaká deka. Hráči prostě mají v nohách 45 zápasů a hrají pořád ti stejní, což se opět podepsalo. A Ščasný to oproti Lavičkovi vyšperkoval tím, že je ještě neustále točí na různých pozicích, takže třeba Frýdek letos neodehrál alespoň část zápasu tuším snad jen v bráně. Připočti si k tomu nekoncepční práci, a tu jeho příšernou hystericko-cholerickou povahu, ze které plyne ječení, mnohdy sprosté, a gestikulování na lavičku soupeře prakticky v každém zápase, ve kterém se nám nedaří, a máš dostatek důvodů, které můžou hrát pro jeho odchod. Jinak ty lepšího dostupného trenéra vidět nemusíš, máme lidi, kteří za tohle nesou odpovědnost a ČR není jediná země na světě. Dva vcelku zajímaví trenéři jsou třeba i na Slovensku.

    • Trener

     LukyACS28.4.2016 11:34reagovat

     Já bych se těch Slováků bál, třeba ti co prošli Trenčínem podle mě těžili hlavně z vynikající práce sportovního vedení jako celku, takže bych Guľu nechtěl, i když se mu pak povedl jeden rok se Žilionou, ale letos zase nic moc.

     • Trener

      captain_obvious28.4.2016 11:38reagovat

      Mě Gula zaujal tím, s jakým kádrem tu dobrou sezonu se Žilinou udělal. To byli v podstatě samí mladí smradi, doplnění pár zkušenějšími hráči. Ale je to Slovák, nezná to tady úplně ideálně a až tolik úspěchů za sebou taky nemá, s tím souhlasím. Ale kdybych si měl vybrat mezi ním a P. Radou, tak bych měl jasno.

      • Trener

       Sendi28.4.2016 11:42reagovat

       tos napsal přesně. Nevim jak by tihle Slováci co teď dosáhli dobrejch úspěchů s neznámými hráči zvládli tlak na titul ve Spartě, to neni žádná prdel no, ale to platí i pro český kouče...na tom Trenčínu je třeba vidět, že je fakt vhodný mít komplet dobrý sportovní vedení, já myslim, že my taky máme našlápnuto to mít zhora dobře obsazený, ale ještě by to nějaký změny chtělo, ke komu mam v poslední době docela důvěru, tak je Kotalík a ten rozhodovací model co se u nás aplikuje mi subjektivně taky nepřijde uplně blbej, tam už chybí jen ten progresivní kouč :D mladýho Hřebíka nějakýho by to chtělo:)))

  • Trener

   spartas28.4.2016 10:45reagovat

   Podívej, není úkolem fanoušků někoho takového najít a nést nějakou virtuální odpovědnost za to, aby se to podařilo. To je úkol vedení. Pokud však trenér nesplňuje požadavky fanoušků a ani vedení, tak by ve Spartě neměl být. Nikoliv tu zůstat se zklamaným konstatováním, že stejně nejsme schopní sehnat lepšího. Trenéři jsou. Nemusíme se upínat ke zbylejm 15 ligovejm, výběr snad máme širší.

   • Trener

    wilathewarrior28.4.2016 15:14reagovat

    paneboze kluci, od tebe a luckyho bych ocekaval pochopeni vyrceneho. ja tu od nikoho neocekavam nejake rozhodovani ci verdikty.

    jen se ptam, koho misto Scasneho, kdyz tu tak lide hulakaji jak je vse spatne.

    za me ctvrtfinale evropy proste jen tak neco neprebije. ono hodne lidi rika a ale uz nerekne b.

    a tech dostupnych treneru, kteri by nebyli kritizovani za svou nezpusobilost, jak tu je uz i v tehle diskuzi opravdu moc neni. me by nevadil no name, dostal by sanci at ukaze co umi, at ukaze herni styl, ktery bude odpovidajici uspechu jak v lize tak v evrope.

    ale mnoho fanousku nema holt trpelivost

     

  • Trener

   LukyACS28.4.2016 11:17reagovat

   Jak píše Spartas, tohle asi těžko můžeš zadat fanouškům, od toho je vedení, které má kontakty na agenty a může si zmapovat trh s trenéry.

   Každopádně by měl takový trenér mít za sebou úspěchy a dokázat tým meziročně posouvat výš, měl by být ambiciozní, mít respekt u vedení i fanoušků a dokázat vidět potenciál v hráčích a umět s ním pracovat.

   Rozhodně už se nemůžeme spokojit s tím, že nikdo lepší než jsou exrepre koučové Bílek/Rada či vloni výsledkově úspěšní Šilhavý/Koubek. Tahle cesta nikam nepovede a ani jeden ze zmíněných by nebyl oblíben u fanoušků, pak těžko může mít respekt i u samotných hráčů, podle mě by byl odsouzen k neúspěchu.

   Jinak mně se v lize líbí Trpišovský, ale těžko říct, jestli by byl úspěšnej i u nás. Každopádně dokáže pracovat i s málem, dostal se s Libercem do EL, pak mu prodali opory a on stejně zase míří do pohárů. Navíc je to sparťan, zná naší mládež, fanoušci ho mají rádi a dokáže si získat i hráče. Své kvality už prokázal na Žižkově.

   Z ligy nikdo další asi není, to už je pak na vedení, kde ho po Evropě najde, rozhodně si teď musí dát víc záležet.

   • Trener

    peterpan2728.4.2016 11:27reagovat

    Když zmiňuješ tu mládež...Já myslím, že by si vedení ve Spartě už jasně mělo říct, co teda bude dělat s mladými a nadějnými hráči. Buď je teda vychováváme pro nás anebo je chceme zpeněžit, ale není možný, aby neměli ti hráči jasno, co s nima bude. Pak skončí někde frustrovaní na hostování kdovíkde a nemá z toho ani klub, ani hráč vůbec nic. Za mě by měl přijít trenér, který dostane jasný zadání v tom, aby dokázal aspoň jednoho juniora zabudovat do širšího kádru A-mužstva. A na nákupy Kováčů, Jiráčků a ostatních vyhaslých exhvězd bych se prostě vykašlal, mějme teda 15 kvalitních hráčů a zbytek odchovance a myslím, že míň než dva tituly za 9 let mít nebudeme Úsměv

    • Trener

     Sendi28.4.2016 11:34reagovat

     jednoznačně...když už z tý akademie nemáme každoročně hvězdy, tak ať to aspoň generuje zisk...to už tady tuhle psal Dominik dobrej postřeh o tom posouvání hráčů a následnym prodeji...

    • Trener

     LukyACS28.4.2016 11:37reagovat

     to jsi napsal přesně, mám stejnej názor, bohužel se bojím, že vedení stále půjde cestou exhvězd. Nedovedu si představit, co by se muselo stát, aby Kadlec nepřišel. Podle mě je to vyčpělej hráč jak Jiráček, kterej tu nepředvede nic, protože to bude mít totálně na salámu.

     Na Slovači je vidět něco podobného, tam si Slovan jde cestou exhvězd, Trenčín se snaží pracovat s akademií a mapovat hráče po Evropě a úspěšnější je Trenčín Úsměv

     • Trener

      AlaMierda28.4.2016 12:10reagovat

      přesně tak Luky, jestli někdo tak Sivok. Trenčín jde hlavně cestou mladých cizinců i když občas přivede už zkušeného cizince ( Maierhofer, Shet, Koolwijk) a pak doplněním z vlastních řad. Ale prim u nich hrajou hlavně mladí cizinci je tam snad 5 Nigerijců, dva Korejci, Ćínan, Angličan, Srb, Řek,

   • Trener

    Sendi28.4.2016 11:30reagovat

    Já bych se rozhodně nebál nevyzkoušenýho kouče, respektive Trpišovský už relativně prověřenej je. Takovýmu trenérovi jsem určitě ochotnej odpustit krátkodobej neúspěch spíš, než vostřílenýmu matadorovi co do televize po zápase hází votřepaný floskule o únavě, takže jo, za mě Trpišovský klidně a nebo někdo z našich zdrojů...třeba ten Horňák to tam v juniorce neskutečně lepí jak se dá a přesto hraje pořád dobrej fobtal...škoda, že tu fandové neskousnou Jílka, já si prostě myslim, že to je náš člověk, že tam je přesně to co chceš od dlouhodobý práce...však i Srňa o něm říkal myslim, že to může bejt druhej Mourinho:))

 • Ščasný

  LukyACS28.4.2016 10:22reagovat

  On asi až na 3 výjimky postaví to nejlepší, co měl k dispozici a Krejčí s Julišem se do hry dostali hned ve druhém poločase a on pak potvrdí Váchova slova, že je pohár nedůležitej. Tak proč se na to nevykašlal už třeba s Libe, nebo jich včera neposadil víc? Ten nás musí mít za pěkné idioty.

  • Ščasný

   Capo28.4.2016 10:23reagovat

   Tohle taky nechápu, evidentně mají pohár na banánu, ale stejně hraje 90% momentálního základu.

  • Ščasný

   peterpan2728.4.2016 11:00reagovat

   Těžko říct, nechce se mi to dohledávat ted, ale předpokládám, že cíle byly:

   1) Titul

   2) Postup do LM/postup ze skupiny EL

   3) Pohár

   Zdenda se možná po ztrátě titulu upnul na pohár, ale nějak mu nedošlo, že v lize potřebujeme skončit na 2. fleku...

 • Fakt by mě zajímalo, kdy se to zlomí

  Capo28.4.2016 10:20reagovat

  Mohli by pak zkusit změnit smutný trend, o kterém Holoubek mluví a Janota souhlasně kývá hlavou: „Když s devatenáctkou vyjedeme do ciziny, hrajeme vyrovnané partie s kýmkoliv. Po přechodu do dospělých to najednou zmizí. Většina hráčů se vytratí, nenastupuje a je zle.” Tudíž by se Zdeněk měl začít snažit, aby už je začal zapojovat, fakt mi neni jasný, že když dokážou porazit třeba Dortmund, tak u nás ti hráči v 19 letech k áčku pořádně nepřičichli a ti jejich už sbírají minuty i v Bundeslize.

  Další věc, co mě zaujala, je, že v mládeži Sparty neexistuje, aby už do ní přišel pomalý hráč (ať už fyzicky popř. rychlostí zpracování, myšlení apod). To je určitě pozitivní, v áčku mi to na klíčových postech přijde spíš naopak Úsměv

 • Musím říct, že už se dost těším...

  spartas28.4.2016 10:17reagovat

  ... na Petra Radu. Herně a výsledkově to bude ještě horší, ale aspoň se budu na tribuně smát.

  • Musím říct, že už se dost těším...

   LukyACS28.4.2016 10:18reagovat

   Já se těšim na hrobaře českýho fotbalu.

  • Musím říct, že už se dost těším...

   peterpan2728.4.2016 10:57reagovat

   Tak Rada zdendu nesnáší, ten by se určitě vymlouval na to, že mu předal kádr ve zbědovaném stavu

 • petula28.4.2016 0:49reagovat

  si myslím že jsme si dokázali udělat radost,to tažení Evropou bylo nádherný a ať si to kdokoliv zlehčuje jak chce,tak to bylo super!!Ano Plzeň má titul no a co?Titul bez úspěchu v Evropě je na hovno!Že mají titul,dobře jim tak!Nám to prostě v závěru nevyšlo,tak to snad vyjde příště,Sparta je,byla a BUDE!!Sparta je náš nejúspěšnější a nejpopulárnější klub!!To že Krmenčíkův životní sen byl dát Spartě gól je snad nádhera!Takže snad příští sezóna bude lepší,a jestli se Plzeň nedostane do LM tak si ten titul může nabouchat víte kam!Sparta dokázala aspoň navýšit národní koeficient,Plzeň dokázala vyhrát akorát titulSmíchTak jim ho přejme,za 100 let čtvrtý titul,no není to nádherný?SmíchSmíchSmíchSmích

  • ouki28.4.2016 1:49reagovat

   Přesně tak. Ne, že by všechno tedy bylo až tak růžové, je tam dost vyložených průserů, ale já osobně sleduji fotbal, abych se bavil, protože je to zkrátka koníček :) A koníčky nemám od toho, abych se při nich rozčiloval a ničil si své zdraví. Koníčky mám od toho, abych se jednoduše bavil :) Raději si vyhledám to optimističtější :)

   • petula28.4.2016 7:57reagovat

    Jasně,ale škoda je že asi ani MOL nebude,jak je u nás zvykem na Letný dostaneme gól zase hned na začátku a my tři nedáme natož čtyři,to spíš dostaneme druhýho,vlastně při 3:1 postupujou Jabka,takže bysme museli dát 4 góly a nebo vyhrát aspoň taky 2:0 Takže sbohem MOLESmích

  • Furia Ceca28.4.2016 8:25reagovat

   Sparta má nejlepší kádr a největší rozpočet. Titul by jim jedno bejt ndměl a měl by bejt na Letný častějc než jednou dvakrát za deset let. Mě to jedno není. A neskončit druhý teď a ani nevyhrát pohár při objektivní síle klubu, viz. tažení EL považuju za selhání...

  • jb28.4.2016 10:01reagovat

   tak takovýhle sračky jsem už dlouho nečetl....”radujte se, že zase není titul”, ”radujte se, že nás trénuje další neuvěřitelný hovado”, ”radujte se, že budeme ještě horkotěžko bránit druhý místo v lize” ....prosímtě, neztrapňuj se a raději sem už podobný blitky nepiš, díky...Otrávení

 • fakt

  petula28.4.2016 0:35reagovat

  je to nádhera jak my dokážeme rozdávat radost,no není to krása?SmíchAchjoooooo

 • Evropa a titul

  Shrekson27.4.2016 23:02reagovat

  Kua, deka byla vidět od Slovácka kde kluci nechtěli prohrát. Stalo se, co už.. Plzeň je fiasko ok, to bereme každý ale i hráči.

  Sakra nikdo nevidí že nás EL stala hrozně moc sil, zranění? Plus strategie 352 hodně žlutých karet a stoupu v lize?

  Titul je v prachu, všechny nás to mrzí, Plzeň ale udělala sezónu bez zbytečných ztrát a titul si zaslouží chtě nechtě..

  Trenér? Ano hodně z nás může nadávat že za nas nehraje mladších hráčů ale tu odpovědnost má jenom trenér a my všichni když ho vyhodí budeme zase nadávat něco jiného(pokoru či hrdost).. Evropa se povedla a titulu je škoda, já bych ho nevyměnil za evropské poháry, byla krása každý evropský čtvrtek mít komu fandit a dostávat sms od nefandů Sparty jak nám fandí.. I bez titulu děkuji za krásnou sezónu hráčům i trenérům a Všem co se podílí na chodu Sparty.

  • Evropa a titul

   Kuklic27.4.2016 23:05reagovat

   Pod tohle se podepíšu Úsměv

   • Evropa a titul

    taborita27.4.2016 23:15reagovat

    Taky bych se pod to podepsal, kdyby ovšem nebylo zápasů na Slávii, v Plzni, Ostravě, Králově Dvoře, Pardubicích, Jihlavě...poslední zápasy ani nemluvě.

    Přijde mi, že na Spartu je těch propadáku v sezóně přeci jenom docela dostNeutrální

     

    Takže někde je prostě chyba - buď v trenérovi nebo v hráčíchÚsměvÚsměv

    • Evropa a titul

     Kuklic27.4.2016 23:46reagovat

     Jasný, že sezóna měla taky hodně mínusů, ale prostě mi vadí, že se tady pak na hráče ještě půl roku potom plive, místo toho aby se to konstruktivně rozebralo a pokračovalo v podpoře svého milovaného klubu....já sem radši po některých zápasech ani nelezu, protože to tu vážně nemá cenu Úsměv

     • Evropa a titul

      waaw28.4.2016 0:32reagovat

      Konstruktivne rozebrat a pokracovat v podpore. No to je genialni. Kritika ano, panove, ale jen ta pozitivni.....

      Jenze co kdyz vysledkem toho konstruktivniho rozboru je jasny zaver, ze nekdo je za to zodpovedny?

  • Evropa a titul

   pubi27.4.2016 23:19reagovat

   Ještě před týdnem sem měl podobně jako názor, ale prohrát doma v zápase roku 0:3 je prostě největší ostuda za posledních pár let. K tomu nechutný události z Dukly a už se tesim, až sezóna skončí.

  • Evropa a titul

   wilathewarrior27.4.2016 23:20reagovat

   Pekne napsano pane.

   Jak me potesilo, kdyz mi anglan rekne, ze videl Spartu v Italii a 3:0 takhle. Ze nas zacne brat asi vazne.

   Opravdu nejsme velkoklub abychom pravidelne vyhravali titul a jeste takhle hrali v Evrope. Nejsou na to penize a ani system od zacku po a tym neni na takove urovni.

   A kdybychom byli tak moc lepsi nez zbytek ligy(dejme tomu), nebyla by to nuda?

   Vzdyt nebyt Plzne at uz je jakakoliv, tak tu snad mozna mame jeste Pepu Chovance ;)

   • Evropa a titul

    pubi27.4.2016 23:26reagovat

    Nikdo neříká, že musí být každý rok, ale pokud se nepletu, máme snad 2 za 8 let, což už mi přijde jako trochu průser.

    • Evropa a titul

     LukyACS27.4.2016 23:34reagovat

     Jsou to dokonce 2 tituly za 9 let, což je na klub našich ambicí hodně slabé.

     V Evropě jsme viděli, jak kvalitní hráče máme a měli bysme s nima hrát mnohem lepší fotbal, ten tým má na něco podobného, jako dokázal v poslední mistrovské sezoně. Problém je, že sice umíme hrát na brejky a být i docela efektivní, ovšem pokud proti nám hraje něco podobného a my jsme tím, kdo má tvořit a dobývat obranu, tak je to naprostá tragédie, z většiny jen náhodné centry do vápna, které soupeř bez problémů odvrací.

  • Evropa a titul

   Kombinator27.4.2016 23:44reagovat

   Kecy. Kdopak asi to mužstvo totálně vyšťavil? Kdo místo systému praktikuje agresivní prasečinu, kdy máme v průměru tak 3-4 karty na zápas a neustále hrozí, že se někdo vykartuje nebo zraní? Kdo absolutně rezignuje na využívání mladých hráčů v nedůležitých utkáních nebo při rozhodnutým stavu? Pod kým tým inkasuje v 65% případů první branku a pak horko těžko obrací jen silou vůle? Nic z toho není náhoda nebo souhra okolností, neustále se to opakuje a udivujeme mě, že ještě stále někdo žije v růžovým světě Zdendy, co za nic nemůže. OK, Evrope se výsledkově povedla, ale spousta lidí to podlého iluzi, že bylo všechno růžový, ale to jsou zase totální nesmysly, i v Evropě jsme odehráli polovinu zápasu na piču, ale to už si v tý euforii z postupů nikdo nepamatuje.

   • Evropa a titul

    pubi27.4.2016 23:49reagovat

    Žádnej rozhodnutej stav na jaře nebyl.

    • Evropa a titul

     Kombinator28.4.2016 0:02reagovat

     A já píšu jen výhradně o jaru? Nauč se číst.

     • Evropa a titul

      pubi28.4.2016 0:17reagovat

      Takže tím chceš říct, že teď doplácí na únavu z podzimu, když mezi tím měli měsíc volno? Smích nauč se myslet.

      • Evropa a titul

       Kombinator28.4.2016 0:28reagovat

       Výborně, vlož mi svojí domněnku do textu a pak se jí ještě zasměj a proplácej se po zádech. Skvělé Pubi, seš borec.

       • Evropa a titul

        pubi28.4.2016 0:35reagovat

        Tak mi to zkus vysvětlit. Nebo to budeš podle svého zvyku opět ignorovat a přejdeš k útokům v osobní rovině?

   • Evropa a titul

    kapacitos27.4.2016 23:54reagovat

    Už máš trenerskou licenci abys nám ukázal jak se to má správně dělat?

    • Evropa a titul

     Kombinator28.4.2016 0:07reagovat

     Ne, tyhle ambice nemám, protože mám, na rozdíl od Ščasnýho, soudnost. A co ty, vyvoláváš Zdendu na stadionu alespoň sám nebo už i tobě skončila ta komická pohádka o skvělým Zdendovi?

  • Evropa a titul

   kapacitos27.4.2016 23:48reagovat

   Já bych k tomu dodal, že hra šla do hajzlu co se zranil Supermario a Ondra Zahustel, tím se rozpadla obrana a naděje na titul..

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha