Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Schick

  Sendi19.6.2016 19:40reagovat

  kromě toho, že ekonomicky přestup Schicka dává smysl a kromě toho, že by mě jeho odchod hodně štval, tak nabízím další rovinu: Sampdoria má aktuálně na hostování pokud se nepletu 27 hráčů, mezi nimiž je napříkladi jeden z největších Italských ofenzivních talentů Bonazzoli. Italské týmy mají na začátku sezony obvykle na soupisce více než 50, i 60(!!) hráčů a obvykle mají hráče, kteří se přímo neprosadí do nejužšího kádru totálně v prdeli a jako první zahraniční štace se mi pro mladého útočníka tahle destinace zdá přímo katastrofální. Je určitě lepší, když tam hráči odcházejí jako mladí do Primavery, ale jít přímo do áčka v čerstvých dvaceti z Bohemky mně teda přijde mírně řečeno riskantní. Itálie je prostě adresa nahovno a myslim, že to pro něj neni dobrá volba :)

  • Schick

   13goat19.6.2016 19:46reagovat

   Podpis + razítko.

   • Schick

    Tashunka Witko20.6.2016 8:35reagovat

    Dan nemůže vyhazovat z okna do nekonečna, jeho energetické impérium je přeúvěrované a kamarádi ve Spartě dělají jednu botu za druhou. Jenom ”výměna” Váchy za Frýdka a Pavelku ho stála cca 90 milionů. Prodejem Schicka by se to dalo zamáznout a vedení by se otevřel prostor pro další trade. Bartošák už čeká a pořád máme dost mládežnických reprezentantů, které lze vyhandlovat. Ve Spartě je to jako v RVHP, kdy se kupovala hlína z SSSR a dělaly se z ní u nás cihly. Cihly jsme vyměňovali s Maďarskem za prasata z pusty a obratem je poslali do Svazu, abychom s nimi zaplatili hlínu. Jedni pak žrali, druzí stavěli a my jsme pálili cihly .

  • Schick

   Capo19.6.2016 19:46reagovat

   Itálie je vždycky riskantní adresa, tam ty kádry mají všechny týmy opravdu dost široký, ale to si musí vyhodnotit sám. Třeba pohoří a za rok za dva se rád do Česka vrátí, třeba napodobí Kozáka a prosadí se? Teď se můžeme jen dohadovat, fotbalově na Serii A nejspíš má, jestli dostane nějakou šanci je věc druhá.

   • Schick

    Sendi19.6.2016 19:56reagovat

    Pokud se nepletu tak Kozák odcházel o rok mladší a mohl hrát za Primaveru kde se mu docela dařilo, ale Schickovi je dvacet, možná se mu zadaří a chytne dobrou hostovačku v sérii B, ale podle mýho je to herně krok zpátky než kdyby šel za Áčko Sparty a hrál Evropský poháry...je to natolik riskantní přestup, že mi to přijde ze strany manažera nezodpovědný hazardování s talentem hráče...Jako uvidíme, jak to třeba půjde Janktovi, kterýmu to sedlo, ale taky odcházel dřív a hrál rok za Primaveru, Schick je opravdu hodně talentovanej, má skvělou techniku, nicméně do ligy jsme ho posunuli pozdě a proto taky myslim, že Itálie je chyba...

    • Schick

     Roger Eschmann19.6.2016 20:12reagovat

     Samozřejmě, že roli budou hrát i mimo fotbalové věci, zejména aklimatizace, ale mám dvě poznámky:

     1) Tak pokud má fotbalově Schick na Spartu, tak by mohl (a měl) mít i na Sampdorii.

     2) To, že odcházeli Kozák a Jankto o rok dřív a mohli hrát Primaveru, bych fotbalově nebral jako výhodu, Schick mohl hrát letos Synotligu.

     • Schick

      Sendi19.6.2016 20:47reagovat

      ad 1) To nemusí být tak docela pravda, protože roli hraje strašně moc nefotbalových faktorů, nebo pro Schicka neznámých - hlavně jazyk žejo

      ad 2) Jenže Jankto i Kozák hráli rok Primaveru a další sezonu už pravidelně hráli Serii B(u Jankta ještě nevíme jak se prosadí, ale zájem o něj je údajně dokonce v Arsenalu). V tom věku kdy dotyční hráli Primaveru a učili se jazyk Schicka hrál dorosteneckou a juniorskou ligu a rok na to Ligu za Bohemians, v případě obou zmíněných tak byla (podle mě) výrazně zjednodušená aklimatizace...Bude to zajímavý sledovat, protože Schick je výrazně talentovanější než oba a pokud se tedy neprosadí, tak je jasné jak složitý to může bejt a navíc to shledávam zajímavym i z toho hlediska porovnávání hráčů, kteří odejdou jako velmi mladí a nezkušení a těmi otrkanými ligou:)...v každym případě považuju současnou Itálii jako tragickou štaci...

  • Schick

   standis19.6.2016 20:51reagovat

   Já nabídnu také jeden pohled, který tady nezazněl. Má Schick jistý základ ve Spartě? Nemá. V Janově samozřejmě také ne, ale fotbalisté hrají za peníze a tam prostě budou větší. A bude působit v lize úplně jiné kvality.

   • Schick

    Sendi19.6.2016 20:57reagovat

    to už tu zaznělo. Je to samozřejmě tak, je jasný, že když dostaneš pracovní nabídku se zajímavou smlouvou, tak je to silnej argument, u sportu ale holt rozhodujou i další faktory. Já samozřejmě budu nejspokojenější, když Schick v první sezoně nastřílí patnáct gólů a půjde do Juventusu:) Jinak základ ve Spartě nemá jistý nikdo stejně jako v jiných klubech, ve Spartě se ovšem mluví jazykem, kterému Schick rozumí, je tu prostředí a trenéři které zná, je oporou v repre U-21...ze sportovního hlediska ten přestup pro mě nedává příliš smysl...z finančního samozřejmě naopak...

   • Schick

    13goat19.6.2016 20:59reagovat

    Peníze jsou vždycky faktor, který člověka zajímá. Základ tady jistý nemá, ale jsem si jist, že v této době, kdy se mediálně tlačí víc než kdy jindy na to, aby se mladým dávala šance, by jeho šance přišla. Jsem si jist, že by ten kluk šel ještě více nahoru a to kvůli kvalitě spoluhráčů, kvalitě zázemí, kvalitě hry Sparty (myšleno tak, že každého v lize musíme valit).. což jsou faktory, které Schick neovlivňuje, narozdíl od právě kvality aklimatizace nebo nutnosti být ”lepší než domácí”.

   • Schick

    captain_obvious19.6.2016 21:37reagovat

    Ještě tam máš ale rozdíl v tom, že u nás kdyby nehrál základ, tak by s jistotou patřil k nejvyužívanějším náhradníkům a byl někde na hraně základu a lávky. V Sampdorii reálně při troše smůly nemusí být ani útočník č. 4, navíc se spekulovalo, že přijde nový trenér, který už třeba na rozdíl od Montelly nemusí hrát na 2 útočníky. Potom by ho asi poslali na hostovačku a ačkoli nejsem expert přes Serii A, tak čistě na základě poznatků z minulosti bych si tipnul, že by šel hostovat spíše do druhé ligy. A to už potom můžeme směle polemizovat, jak moc výhodný přestup to pro něj byl a jestli si opravdu polepšil oproti ročnímu setrvání ve Spartě.

     

    Ale to je jeho věc, předtím jsem říkal, že do AS odejde pod cenou, ale jestli Sampdorie vysolí necelých 100 mega a budeme tam mít i nějaké ty klauzule a procenta, tak to je dobrej obchod. I přesto mi bude hodně líto, že ho ve Spartě neuvidím, ale to se nedá nic dělat.

    • Schick

     danielsen19.6.2016 23:07reagovat

     některý hráče zajímají spíš peníze než Sparta,mohl rok nebo dva hrát za Spartu a pak případně odejít,tyhle talenty nemám rád,k čemu jsou?Odejdou a vrátěj se tak akorát dohrát kariéru jako možná Rosa...Jedině že Sparta za ně vyinkasuje nějaký prachy a za ně pak koupí ”posily”který jsou k ničemu!A pořád dokola!

     • Schick

      Sendi19.6.2016 23:41reagovat

      ”k čemu jsou”: 100 000 000,-

 • Repre bez Rosy

  Capo19.6.2016 19:34reagovat

  Trochu odbočka od Sparty. Jak byste to postavili na Turky?

  Za mě je nejideálnější tahle varianta.

  Čech - Kadeřábek, Hubník, Sivok, Gebre - Pavelka, Plašil - Dočkal, Darida, Krejčí - Škoda (Necid, Lafata)

  V útoku je podle mě jedno, kdo z těch tří nastoupí, teď dal sice góla Škoda, ale příště může klidně Lafata. No a obnovení spolupráce Dočkal, Kadeřábek by snad Kadeřovi vrátilo chuť útočit po ”zcela” volné lajně.

  • Repre bez Rosy

   supermario2319.6.2016 19:37reagovat

   Souhlas, ale zkusil bych možná Kadlece místo Hubníka.

  • Repre bez Rosy

   Roger Eschmann19.6.2016 20:17reagovat

   Čech - Gebre, Sivok, Suchý, Limberský - Pavelka, Darida - Šural, Dočkal, Krejčí - Škoda

  • Repre bez Rosy

   standis19.6.2016 20:45reagovat

   dal bych místo Pavelky Necida a hrál 442. Stejně kombinovat postupným útokem nemůžeme, Pavelka se mně nejevil v dobré formě, tak bych tam dal to nejlepší, co máme. Taktika jednoduchá - kopat to do vápna na Skodu s Necidem. V téhle formě nikoho nepřehrajeme.

  • Repre bez Rosy

   wasek2611@centrum.cz19.6.2016 21:26reagovat

   Čech - Kadeřábek, Sivok, Hubník, Pudil - Pavelka, Darida - Gebre, Dočkal, Krejčí - Necid

    

   Popř.

    

   Čech - Sivok, Hubník, Suchý - Kadeřábek, Pavelka, Darida, Dočkal, Krejčí - Necid, Škoda

   • Repre bez Rosy

    SVP19.6.2016 22:10reagovat

    Obě varianty celkem dobrý . Až na Dočkala , kterej je zraněnej !

 • spartička

  demon19.6.2016 19:02reagovat

  zítra začíná příprava tak sem zvědavej co bude novýho.doufám že bartošák nepříde to by byl snad zlej sen.sýkora nám byl málo dobrej a bereme jeho náhradníka to snad sportovní vedení v čele se zdendou nemyslí vážně.hoši byse tam měly vzpamatovat. takovejch přehmatů jako- skalák,pavelka,sýkora,deli už bylo snad dost. a šik kdyby měl delší smlouvu taky by to nebylo k zahození.já zaměstnávat takoví lempli jako sou v našem sportovním vedení tak se asi picnu. acs forever!!!

 • Sýkora

  supermario2319.6.2016 17:36reagovat

  Proč jdeme po Bartošákovi ? To si necháme vyfouknout Sýkoru od Plzně ? Údiv

  • Sýkora

   Brian Pricke19.6.2016 17:53reagovat

   Ten do Plzně určitě nepůjde. Jak by ho asi zaplatili?

   • Sýkora

    spartanek19.6.2016 18:38reagovat

    Sparta ani Plzen nekoupí Sýkoru za 30 míčů.

    Zajímavý je přestup Greguše za 50..Pruměr ligy,který už moc velkou kariéru neudělá.

    To Schick za 100 je hovno. Mohl se Spartou vyhrát ligu,nasázet 20 golu v lize,6 v EL a jeho cena by byla 250 míču. Máme tu další kluky jako je Pulkrab,Turyna a další ale oni nemají takový potenciál,talent jako Patrik. Schick může vylítnout opravdu až nejvýš!! Stejně tak jako před lety Rosa nebo třeba Baroš,který odešel z Baníku za 200.

    • Sýkora

     Roger Eschmann19.6.2016 19:00reagovat

     Kde jsi přišel na to, že by cena Schicka (po nasázení 20 gólů v SL a 6 gólů v EL) byla 250 míčů?

    • Sýkora

     supermario2319.6.2016 19:21reagovat

     Jako moc jsem si přál, aby Schick aspoň 1-2 sezony hrál ve Spartě, protože mi je sympatickej a líbí se mi jeho práce s míčem, tah na bránu a zakončení taky má, ať už hlavou nebo nohou, ale těch 100M je dobrá částka na to, že se prosadil v Bohemce a v repre, ale jinak toho moc zatím nedokázal. Navíc je tu riziko, že by přišlo zranění, výpadek formy, nemusel by se ve Spartě prosadit a tak... Takže i když nerad, tak za ty prachy je to pro Spartu dobrej obchod a snad i pro hráče. Navíc z Česka nechodí hráči za víc, jak 100-150M, takže je to zbytečný tu psát o 250M.

 • Pelta je cocotte!

  Furia Ceca19.6.2016 17:13reagovat

  http://www.efotbal.cz/clanek-165312-Pelta-je-cocotte,-tedy-slepicka,-viselo-v%C2%A0hledisti-v-Toulouse.html

   

  Ze zákulisí Eura.

 • Mareček

  Pouzar1119.6.2016 15:38reagovat

  Tady to asi ještě nikomu nedošlo ale zraněním Rosickýho určitě dojde k povolání Marečka. Tým potřebuje novýho playmakera.. hráče co umí vzít balon, zodpovědnost a osud do vlastních rukou Smích Smích Smích

  • Mareček

   DaveACS19.6.2016 15:40reagovat

   Povolávat hráče se mohlo maximálně po prvním zápase, pokud tak dovolil lékař z UEFY

   • Mareček

    Pouzar1119.6.2016 15:44reagovat

    Smích škoda .. doufal sem že bude aspoň zábava když už se na ten fotbal nedá moc dívat

  • Mareček

   Chrod19.6.2016 17:20reagovat

   To je ale sranda. Ha ha ha...

  • Mareček

   Furia Ceca19.6.2016 18:38reagovat

   by si řekl o nominaci do All Star!

 • béčko

  LukyACS19.6.2016 15:20reagovat

  Vracím se ke stokrát řečené věci, ale jak někoho mohlo napadnout to béčko zrušit? Chápu, že nás Strahov stojí desítky milionů, ale to byl takovej problém provoz béčka? Na kolik to mohlo vyjít, pár milionů? Ušetřilo se vůbec něco? Protože spoustu hráčů platíme, i když hostují jinde, takže se z logiky věci ušetřilo leda na dopravě na zápasy + plat pár hráčů, kteří jsou ochotni někde platit a realizačního týmu Úsměv

   

  Přitom jsme prodali Kadeřábka za 100M, Krejčí nejspíš odejde za podobné prachy a za Brabce nám nabízí Anderlecht 50M, těmhle hráčům béčko usnadnilo přechod mezi dospělé, za další produkt Strahova se dá považovat Bony a další 92, kterou jsme zpeněžili přes jiný klub jako Skalák, prodal se i Jánoš a další, byť ne za tolik. Takže se nám tahle investice bohatě vrátila.

  Z mládeže utržíme i další prachy, za Schicka těch 100M+máme obrovský potenciál v Julišovi, Pulkrabovi, Zinedinovi a dalších, takže ty prachy se investovat do mládeže očividně vyplatí a na západě to chápou, proto je trend vychovávat si vlastní hráče. Nechápu, k čemu je pár ušetřených milionů, které ve výsledku jsou ztrátou, když si hráče nemůžeme rozvíjet sami.

   

  Jestli si někdo myslí, že to zachrání Vlašim, tak je na omylu. Máme sice Haška, ale i jejich vedení chce určitě nějaké výsledky a on prostě nebude moct prosazovat hráče, když jim to zatím nepůjde a bude u nich tlak na výsledky.

  Tady se mohli přesouvat úplně v klidu, když by se ukázalo, že na druhou ligu nestačí, tak by ho holt vrátili do juniorky nebo dorostu a měli bychom jejich rozvoj plně pod kontrolou, ale jakmile budou ve Vlašimi jenom sedět, tak se jejich herní vývoj zastaví.

  • béčko

   DaveACS19.6.2016 15:42reagovat

   Béčko se ale rozhodně nerušilo z ekonomických důvodů. Svoboda si ale v tý době vymyslel Juniorskou ligu a Sparta by samozřejmě neutáhla juniorku i béčko na rozumné úrovni. A nemít tým v Juniorské lize, o které se mluvilo jako o lize budoucnosti, která usnadní přechod mezi dospělé? Tam přece nesměla značka jako Sparta chybět, to by nebyla dobrá reklama.

   • béčko

    orlosup19.6.2016 15:46reagovat

    juniorská liga má horší kvalitu jak divize.

    • béčko

     13goat19.6.2016 16:02reagovat

     Vyšší. Nicméně i tak je to paskvil.

   • béčko

    dominik2719.6.2016 16:50reagovat

    A z jakých důvodů se teda béčko muselo rušit? Já to z té tvé reakce moc nechápu. Nevidím problém v tom, aby Sparta měla najednou juniorku i béčko (pokud v tom není ekonomický problém). A rozhodně by v ČFL i v Juniorské lize mohla hrát v horní polovině, jak tomu bylo před zrušením béčka. Juniorka navíc pod koučem Janouškem neměla lepší výsledky i proto, že sám trenér se mnohem víc soustředil na výchovu než na získávání bodů.

    • béčko

     LukyACS19.6.2016 17:18reagovat

     No právě, my měli juniorku s béčkem asi 2 roky a pokud se nevidělo už na začátku, že bude juniorská liga k ničemu, tak to bylo po těch 2 letech naprosto evidentní, takže bylo nesmyslné preferovat juniorskou ligu před béčkem. Měli jsme jí dal hrát spíš z povinnosti.

  • béčko

   orlosup19.6.2016 15:44reagovat

   taky to nechápu a drahá záležitost by to rozhodně nebyla,když to zvládla i sigma.chtělo by to koupit od někoho licenci nebo si ti nějak protekčně prosadit místo záp.nejen pro spartu,ale i pro český fotbal by bylo nejlepší kdyby 17-18letí talenti dostávaly čuchnout ke kvalitnímu dospělému fotbalu.rok nebo dva by se tam otrkali a mohli by rovnou naskočit do áčka.je špatně když hráči jako pulkrab,březina,turyna,mustedanagič atd hrají za dorost nebo bídnou juniourskou ligu.

  • béčko

   majtin19.6.2016 15:47reagovat

   Já nevím co k tomu říct, protože mi ta věc přijde absolutně jasná. Je to pro mě největší zklamání léta, že se to nepodařilo zrealizovat a absolutně to nechápu. Snad jen, že se do toho někomu nechce. Snad kvůli tomu, že by si musel přiznat chybu, když to béčko nechal zrušit? (Svoboda?). Tady by ti hráči byli k dispozici hned pro Áčko, pokračovali by ve stejný koncepci jako doposud, pod naším trenérem a mohli by si zvyknout na dospělý fotbal. Finančně na tom lze jen vydělat, protože ten talent hráčů dojde naplnění. Navíc by se v béčku mohl rozehrát někdo případně po zranění ze starších hráčů.

   Vlašim z Haškem je jen náplast. Oni prostě fanoušci toho klubu nejsou nadšený, že mají být farmou Sparty (viz Pardubice), při první příležitosti to dostanou ti hráči sežrat. Navíc jejich spoluhráči nejsou až tak od mala připravovaný jako hráči Sparty, takže to může při hře drhnout.

   Mě to neskutečně štve a je opravdu potřeba, aby Daniel vystoupil z tryskáče a srovnal svoje kamarády do latě.

  • béčko

   majtin19.6.2016 16:22reagovat

   Ještě mě napadlo dodat, že zrušení béčka bych byl ochoten pochopit a omluvit euforií, která zaslepila uši zainteresovaných pro názor odborníků, ale jeho neobnovení je pro mne nepochopitelné.

   • béčko

    Sendi19.6.2016 16:47reagovat

    přesně to jsem teď chtěl napsat...Beru, juniorská liga byl zajímavej projekt, ten ale nevyšel a především Sparta na tom tratí, čili se má obnovit béčko a hotovo, na tom prostě neni nic složitýho a čím dýl to trvá, tím víc si serem do bot :)

    • béčko

     dominik2719.6.2016 16:51reagovat

     Já myslím, že klady a zápory Juniorské ligy musely být vidět ještě před zrušením béčka.

     • béčko

      Sendi19.6.2016 17:04reagovat

      možná, ale jsem ochotný přijmout, že to prostě nevyšlo a došlo k dílčí chybě, důležitý je ale tu dílčí chybu efektivně a rychle řešit...

     • béčko

      majtin19.6.2016 18:18reagovat

      To asi ano, ale prostě stala se chyba a teď když jsou důsledky transparentně viditelné v praxi je prostě ještě mnohem větší hloupost na té chybě stále lpět.

      No tak jsme si zase jednohlasně zanadávali, tak doufám že si to přečte aspoň Ondřej Kasík. Už chybí jen petice.

      • béčko

       dominik2719.6.2016 19:54reagovat

       Já si myslím, že se na té chybě úplně nelpí, že akorát založit béčko není jen tak, pokud ho chceš přihlásit do vyšší soutěže. Co jsem slyšel, tak Juniorská liga už se dost možná bude hrát jen rok a pak by ta mužstva přešla do nějakých dospělých soutěží, nejhůř do divize...

 • greguš

  orlosup19.6.2016 15:07reagovat

  za 50 míčů do kodaně

  • greguš

   Capo19.6.2016 19:36reagovat

   Tím se asi vysvětluje proč chtějí Jiráčka.

 • Bony

  danielsen19.6.2016 14:50reagovat

  http://www.efotbal.cz/clanek-165418-Bony-opet-dokazal,-jak-miluje-Spartu.-Vrati-se-jednou-na-Letnou.htmlSmích

 • Samp

  Jarda1119.6.2016 12:23reagovat

  Sampdoria nabídla 3,5m EUR a zdá se, že Schick zamíří tam.

  • Samp

   Capo19.6.2016 12:30reagovat

   Asi si nemusíme nic namlouvat. Situace kolem Schicka už mi přijde neudržitelná, a pokud někdo 3,5 mega nabídne, tak o něj asi přijdeme bez ohledu na to, jestli nakonec prodlouží nebo ne.

   • Samp

    Luke19.6.2016 12:37reagovat

    Ano, tady je nejspíš hotovo. Jen bych byl nerad, aby to odnesl Krejčí a musel zůstat další sezónu ve Spartě.

    • Samp

     lidoop19.6.2016 12:48reagovat

     To je podle me blbost. Odchod Schick nemuze s tim Krejdovym prestupem nijak souviset. Porad bude odchazet jen jeden hrac z Acka, pokud se bavime o techto dvou hracich.

     • Samp

      LukyACS19.6.2016 13:54reagovat

      Přesně... Krejčí nejspíš odejde a bylo by to tak správné, už by si zahraničí zasloužil, u nás kope několik sezon a letos nehrál špatně, nesouhlasím s orlosupem, že by předváděl nějakou tragédii. Mně se se Španělskem hodně líbil a i s Chorvatskem patřil k nejaktivnějším hráčům. Ten už ven jít musí.

      Odnese to asi Dočkal, který u nás zůstane, sice by to v jeho věku po zahraničí taky volalo, ale půl roku ho ještě udržet můžem. Navíc měl Bořek smůlu, že se zranil a není teď tak na očích, ale třeba se mu taky zadaří s Turkem Úsměv

    • Samp

     orlosup19.6.2016 12:57reagovat

     tak co si budem namlouvat.podle ládínkových výkonů na euru to vypadá,že chce zůstat ve spartě 1na1 strašnej,pokouší se napodobovat plzeňské aerolinky a navíc se mu jako vždy v důležitých zápasech vrátila zbrklost.

  • Samp

   LukyACS19.6.2016 13:51reagovat

   Skoro 100M za hráče, který si u nás kopl jen pár minut a za rok mu končí smlouva, to je luxusní částka. Schick je sice velkej talent, ale očividně se mu do Itálie chce, tak proč mu bránit?

    

   Sampdoria je dobrá z toho důvodu, že pokud se mu bude v Itálii dařit a my budem mít nějaký bonus, tak je šance, že odejte třeba právě do AS, Juve... za větší prachy, navíc má větší šanci se prosadit. To v AS už by asi zůstal, kdyby mu to šlo.

   Takže se s procenty můžeme dostat i třeba na 150-200M a kdyby tu zůstal, tak nevěřím, že by někdy někdo v současnosti dal za hráče ze SL oněch 200.

   • Samp

    Capo19.6.2016 14:16reagovat

    Schick je z našich mladých útočníků určitě nejtalentovanější, ale tyto peníze+bonusy jsou už celkem dost zajímavá částka. V podstatě za tolik šel ven Kadlec, tudíž se oprávněně nedá kalkulovat, že by ta jeho cena ve Spartě ještě někam rostla. Takže, když mají v záloze další talentované hráče do ofenzivy, kteří už do Áčka patří, nebo do něj mohou velmi brzy dorůst (Juliš, Pulkrab, Turyna, Mustedanagič) a k tomu navíc Lafatu, Fataie, Šurala, tak je asi správné tuhle nabídku z Itálie využít, pokud tam hráč evidentně chce.

    • Samp

     danielsen19.6.2016 14:45reagovat

     u klokana byl za hvězdu a v Itálii bude leštit lavičku,tam je fotbal úplně o něčem jiném,Hušby by mohl vyprávět!Ať jde když o to tolik stojí,násilím ho tady držet nemá cenu......

82436 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha