Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Konec naděje

  atraps218.4.2016 9:40reagovat

  Titul je definitivně pryč.Není ostuda sehrát vyrovnaný zápas na hřišti soupeře pokud se do hry dá vše.Bohemka hrála nad svoje možnosti a minimálně bodík si zasloužila.Horší je nezískání bodů tam kde soupeř hraje kulové ale nedovedeme zápas do tří bodů.To rozhodlo protože Plzen to ve většině zápasů dokáže.Jestli za pomoci sudích nebo regulérně je na dlouhou debatu ale dokáže to.Bohužel neustále přešlapujeme na místě.Čas od času se povede dobrý výsledek a místo aby se na to navázalo přijde vzápětí výbuch.Proč tomu tak je?Babo rad ale je tomu tak.Posledních 5.kol ligy bude šance proskoušet různé hráče a hledat ideální sestavu pro další ročník.Hlavně nečekat na letní přestávku,která sice bude dlouhá a tým se doplní o nové hráče ale obávám se že ani jeden nebude TOPEXTRA.

 • jo

  demon18.4.2016 9:15reagovat

  a ještě jak tady někteří píšete - jestli prádelna koupí schicka nebo čermáka nebo já nevím koho ještě uvědomte si že jsou to hráči sparty!!!!!! takže nejsme padlí na hlavu aby sme je tam prodávali!!!

  • jo

   experto18.4.2016 9:16reagovat

   Věříme ti démone, že to pošéfuješ a dopadne to dobře.

 • patrik schick

  demon18.4.2016 9:11reagovat

  tak hoši moje info je následující-paska chce aby dostal na spartě daleko lepší podmínky než má dotet je rozhodnutý když mu sparta nabídne solidní plat prodloužit smlouvu o 3 roky.když se to nedomluví tak je sparta připravená schicka okamžitě prodat protože má smlouvu jenom na rok.už tet má nabídky z německa,holanska a něco z itálie.bylo mi ale řečeno že se nemusíme bát že jestli nevíde prodloužení s náma že by skončil u podvodníků nebo čínanů.but sparta nebo zahraničí.acs forever!!!

  • patrik schick

   experto18.4.2016 9:14reagovat

   Tak z tvého projevu je jasně poznat, že jsi tam nahoře v zákulisí jako doma a že to s tebou Paska a Křetinský ještě prokonzultují.

  • patrik schick

   Capo18.4.2016 9:19reagovat

   Takže je teď v podstatě jen na Spartě, aby si vyhodnotila jestli má na základ nebo ne, když chce velký prachy. Schick podle mě ukázal, že na Spartu už má, tak snad nebudeme držgrešle a půjdem do tohoÚsměv Jinak je to přesně, jak jsem předpokládal. Buď prodlouží nebo zahraničí, těžko si představit, že by ho Sparta prodala za 15 mega do Plzně, když ze zahraničí musí určitě dostat v pohodě 30-40 mega plus nějaký procento.

   • patrik schick

    mariovdolek18.4.2016 9:22reagovat

    Tak to nikdo neví, jaké jsou záměry a co bude. Že tu něco vykřikne nějaký 13-letý dyslektik, to nepovažuju za svaté.

    • patrik schick

     Capo18.4.2016 9:27reagovat

     Já taky ne, nicméně ten jeho scénář je jediný, který mi dává smyslÚsměv a věřím, že i Sparta by k tomu přistoupila stejně, pokud se se Schickem nedohodne na nové smlouvě. Pak je určitě lepší ho prodat hned do zahraničí a ne čekat, až nám uteče, vzhledem k jeho potenciálu, téměř zadarmo a nedejbože do Plzně nebo Slavie.

     • patrik schick

      asd18.4.2016 9:32reagovat

      Já si myslim, že od léta může být víceméně v základu. S Julišem by se docela dobře doplňovali, jsou jiní - občas ten, občas ten, občas oba ... podle soupeře, podle stylu, podle průběhu.

      Lafata už bude podle mě takový maskot, už je vidět, že fakt nemůže a je na sklonku, ale na nějaké půlhodinky při dobývání ještě pár důležitejch fíků nastřílí.

      Fatai si myslím odejde, kvalita to je, ale na jaře prostě víceméně vyhořel, nesedí mu to tady, důvěru nemá a tuším, že pro budou všechny zavěcený strany.

    • patrik schick

     železník18.4.2016 9:39reagovat

     Slyšel jsem to taky, je to přesný! A jsem padesátiletý dyslektikOtrávení

  • patrik schick

   asd18.4.2016 9:20reagovat

   Až budeš příště s Paskou na kafi, zkus se poptat jak to vypadá na léto, jestli je něco ve hře a pak sem něco nahoď z toho zákulisí ... stačí jen nějaké náznaky, ať jsme napjatí.

  • patrik schick

   Furia Ceca18.4.2016 10:04reagovat

   Vzhledem k tvé jazykové gramotnosti by mě zajímalo v jaké pozici si u těchto jednání byl? Čistič oken v zasedačce nebo si zrovna vynášel koše?Údiv

 • panvaclav18.4.2016 8:59reagovat

  To je hrozný, ten neustálý brekot jak Plzeň hraje ve 14.

  Nám taky nikdo neubližuje, vidíte to jen jednostranně, kdyby tam místo nás včera ve stejném zápase a průběhu byla Plzeň, tak u Příhody najdete deset věcí, které budete dokola omílat a brečet. Vypadáme jak Slavie před deseti lety.

  Zákulisí jistě pošéfované mají, to už je dané i těmi vztahy a to je bez debat, ale my zrovna nejsme nějaký otloukánek který dostává nějaké zářezy.

  Rozhodčí jsou až třetí věc - první je to, že mají obvykle víceméně pevnou defenzivu, kterou nechodí nějaká Bohemka čtyřikrát za zápas jako nůž máslem sama na branku a druhá to, že i proti zataženým zoufalcům umí hrát přímočařeji, nekoulet to, chodit tam a z toho pak pramení až ta třetí věc, ten tlak rozhodčích.

  Až budeme umět hrát stabilně dobře nejen doma, ale i venku, nebudeme bezkrevně prohrávat na Slovácku, nebude mít proti nám 6 gólovek třináctá Bohemka a porazíme dvakrát Plzeň, tak budeme mít titul i nehledě na nějakého Berbra. Tak to je.

  Tak snad příště.

  • Capo18.4.2016 9:13reagovat

   V podstatě máš pravdu, ani jednou nás během sezony rozhodčí nijak zásadně nezaříznul (alespoň mě nic nenapadá), určité body navíc (v posuzování faulů apod.) máme od rozhodčích stejně jako Plzeň taky. Navíc jsme na podzim dostali díky vyloučení i šanci v Plzni snadno vyhrát vzájemný zápas, jak jsme s tím naložili, jsme viděli. Když se nad tím člověk takhle zamyslí, tak je hlavně náš problém, že jsme hloupě poztráceli body, když to nebylo nutné. Všechno se vyhrát samozřejmě nedá, ale to se nestalo ani Plzni, která na jaře prostě nemusí tříštit síly a vyhrává. Nedala nám tím šanci, abysme o titulu vůbec mohli uvažovat, a pokud jí nepotká kolaps, jako nás v roce 2008, tak ho i získá. My bysme hlavně teď měli zabrat na Dukle a s nima, aby ho ještě neslavili hned po zápase s náma. To by podle mě už bylo poněkud potupné.

  • experto18.4.2016 9:18reagovat

   Souhlas, po tom brekotu předvedeme tohle a jsme pak úplně k smíchu.

  • mariovdolek18.4.2016 9:23reagovat

   Podvodníci jsou podvodníci a rozhodčí mají, ale sračky jaké jsme odehráli, a že jich bylo až dost, to je jistě jen náš problém.

 • Heh

  captain_obvious18.4.2016 8:52reagovat

  Už jsem začínal mít obavu, že by se Zdenda celé jaro obešel bez jediné zmínky, že potřebuje širší kádr. Smích V létě očekávám příchod 4-5 ligových průměráků, pro případ, že by bylo zase tolik zranění a.k.a. pro případ, že bude zase stavět ty samé hráče do všech zápasů včetně poháru proti kopáčům z Pardubic.

  • Heh

   experto18.4.2016 9:40reagovat

   Jo jo, tipuju Vondráška, Nivalda, jednoho Maďara, někoho z druhé rakouské a něco z Youtubu. Klasický léto.

 • Šural

  Jarda1118.4.2016 8:09reagovat

  A Šural má asi po Euru

  • Šural

   Bunda18.4.2016 8:17reagovat

   Když místo něj pojede Stohanzl tak to bude stejné. Sury je totálně z formy a na Euro to není ani ve snu. Snad bude na podzim lepší Neutrální

 • Konate

  Bunda18.4.2016 7:03reagovat

  Včera byl celý zápas divný.. Nechodil do soubojů, neskakal, nedal dlouhý sprint.. Ono to s bolavym kotnikem nejde no. Ale proč místo něho nehrál Kadlec??

 • proti

  petula18.4.2016 0:39reagovat

  prádelně očekávám a ne jen proti ní,že nám rozhodčí brutálně připísknou aby ten prádlnický podvodnej titul očistili aspoň trochuSmíchBerbr už má splněno a můžou s Dášou a prádelníkama slavit!

  • proti

   ouissi18.4.2016 3:11reagovat

   Já si myslím, že s Plzní se bude pískat striktní ”rovina”, v ostatních našich utkáních to bude silně nakloněná rovina v náš prospěch a naopak v utkáních podvodníků to bude v ostatních zápasech totožné jako před třemi roky - bude se pískat ”rovina” do té chvíle, než bychom byli nějak nebezpečně ”na dostřel”. Tehdy to byla klasika, přesně jako letos. Podvodníci byli silně tlačeni celé jaro, když si díky tomu vybudovali náskok, připískávání přestalo, přišly jejich první porážky, tak se k osvědčenému triku se čtrnácti hráči zase rychle vrátili.

   To bylo tehdy, jak Kocourek poslal v Plzni Slavii hned někdy asi v desáté minutě do deseti (Juhár) a Slavia tam přesto vyhrála.

   Jenže my jsme tehdy ostudně prohráli v Brně a ještě někde a titul byl stejně pryč.

    

 • Titul jsme si prohráli sami

  Furia Ceca17.4.2016 23:29reagovat

  a Plzeň si ho ohlídala na hřišti i asi mimo. Prostě se seberte a nebulte. Ztratili jsme body u nich, dneska, na Slávii, Slovácku...nečekám, že titul vyhrajem s 90 body, ale v primárně bych hledalchybu u nás, měli jsme to v rukou a sami si to posrali...

  • Titul jsme si prohráli sami

   rebus18.4.2016 0:12reagovat

   ale houno!!! Prohraje a remizuje Real, Barcelona,Atletico, Dortmund, Bayern, Man Shity, Leicester, Juve, Neapol,Arsenal, parkarat i PSG, dokonce i Sparta... ale jen Plisen ne!

   Jak proti tomu muzes ziskat titul?

   • Titul jsme si prohráli sami

    petula18.4.2016 0:43reagovat

    přesně!Ty kecy že jsme si titul prohráli sami jsou k ničemu!Pokud jedno mužstvo bude hrát se 14ti hráči tak prostě má velkou výhodu,a ty můžeš všechno vyhrát ale s nima prohraješ tak jsou ti ty kecy na hovno!Smutek

    • Titul jsme si prohráli sami

     pubi18.4.2016 2:45reagovat

     Na druhou stranu je třeba si říct, že těch ztrát bylo letos fakt hodně - hlavně na podzim. Na jaře jsou body pořád celkem dobrý na to, kolikrát jsme to uhráli se štěstím.

   • Titul jsme si prohráli sami

    Furia Ceca18.4.2016 7:47reagovat

    Prohrála dvakrát... jak je mozňný zme nebudou mír na konci 90 bodů teda???

   • Titul jsme si prohráli sami

    patton18.4.2016 10:11reagovat

    To jako sezona 2013/14 byla cinklá?

 • co me mrzi

  lesmen17.4.2016 22:53reagovat

  je to, ze ti hraci to prece museji vedet, ze jakmile nechaji takoveho soupere jako je Slovacko, Banik, Bohemka a podobna s prominutim SPODINA byt jen pricichnout k nejake nadeji na dobry vysledek, tak ty tymy zacnou okamzite hrat ne na 100, ale na 400% a my jsme z toho docela v prdeli, protoze nastupujeme na hriste s tim, ze souper se pomalu porazi sam. Takze misto toho, abychom na ne vleteli a nasypali jim 2-3 goly za prvnich 30min, tak si je nechame naopak golove utect, z cehoz pak akorat prameni nase zvysena snaha a tim padem i hodne faulu, rychlejsi vycerpani a podobne. To vse se ke koci rocniku secte a proto treba hrajeme s obranou a zalohou jako poslednich par zapasu. Samozrejme zraneni nepocitam, ty bohuzel nikdo neovlivnime. Na tomhle by meli zapracovat, bohuzel pro letosek uz je pozde... Smutek

  • co me mrzi

   peterpan2717.4.2016 22:55reagovat

   Tohle ale jde na vrub Ščasnýho, že je neumí namotivovat na Bohemky a Slovácka...

   • co me mrzi

    lesmen17.4.2016 23:01reagovat

    myslim ze vyse jejich platu by mela byt dostatecna motivace snad ne? Údiv kdyz nedokazi porazit Bohemku nebo Slovacko, co chteji delat v zahranici? Dyt preci nejsou dementi aby za tech X let co hraji fotbali nevedeli, ze takoveto tymu pred nama uz jenom nezalezou, pro ne to je pokazde utkani roku, takze je jasny ze budou hrat jako sileni... takze misto toho abychom se focusnuli na zacatek utkani, tak uz snad po 5te za sebou si nechame dat gola pomalu z vykopu.

    • co me mrzi

     petula17.4.2016 23:52reagovat

     no ono je to všude asi stejný,proč myslíš že naše kluby dokáží občas porazit nějaký ten velkoklub v pohárech?Že by to bylo tím že u nás máme lepší hráče?Smích

     • co me mrzi

      lesmen18.4.2016 0:08reagovat

      jenze u nas to trva uz nekolik let... zatimco my dokazeme porazit Lazio jednou za X let, posledni dobou mame doma problemy porazit kluby ze spodnich pater docela casto.

  • co me mrzi

   maaarty17.4.2016 23:00reagovat

   Představuješ si to jak Hurvínek válku. Fotbal a sport obecně není playstation.

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha