Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zápas

  Paspartu22.11.2015 18:39reagovat

  Nejprve chci pozdravit, protože sem píšu po prvé. A poté chci trochu zhodnotit zápas, protože už ze mě trochu vyprchali emoce. Jediné pozitivum, které jsem dnes viděl, byla bojovnost a nasazení. Jenže to se nedá počítat, protože to má být automatické. Do očí bijící je to, jak jsme zaspali v přestupovém období. Obrana je tragická, protože nám chybí důraz. Jak by se nám hodil Řepa nebo Sivok, kteří sjednají respekt a ještě dobře brání. Záloha je to samé, v bledé modrém. Chybí nám někdo, kdo dá hře myšlenku, dokáže zrychlit hru a dodá nám přesnost. Dočkal je parodie na Dočkala z loňska, Jiráček maká, ale to je tak vše (ale maká, což u nás je vyjímka), Frýdek doplácí na to co má kolem sebe, protože se snaží hrát, bojuje za Spartu, nevynechá souboj ale bohužel ho potápí hráči okolo něj. Mareček hrál podle mě dobře. Byly tam nějaké chyby, často ale způsobené terénem. Chtěl hrát a rozhodně patřil k tomu lepšímu. Škoda, té šance na začátku. Měl jsem to přes celé hřiště ale dát se to asi dalo. Nikdy bych neřekl, že to řeknu, ale zaplaťpánbůh za to, že se uzdravil Vácha. Je vidět, že nám jeho černá práce chybí. V útoku je to složité. Fatai taky maká a asi je na vyšší úrovni než česká liga, jenže když vám záloha nedá pořádnej míč tak je útočník zbytečnej. To samé platí pro Lafiho, jak má dát gól když nedostane balon? A golmany nezmiňuji vůbec. Bičík to chytat nemohl jinak pohoda.

  Celková hra hrozná. Bez systému, bez myšlenky a dlouhodobě. To je asi naše heslo, jinak nevím. Jsem pro okamžitý odchod Ščasného, protože nás to může nakopnput. Ale s ním musí jít i Otava a někteří hráči, ať se pročistí vzduch. Jenže koho za něj? Mě se líbí Trpišovský, jenže je třeba počkat, jestli to dokáže držet na stejné úrovni déle než půl roku. Já jsem pro kouče ze zahraničí. Nevím koho, nemám čas to zkoumat, ale klub jako Sparta by přehled mít měl.

  A říkejte si co chcete, ale Hřebík by měl mít daleko větší vliv na A tým. Uškodit nám to nemůže!!

  • Zápas

   Paspartu22.11.2015 18:43reagovat

   Ještě přidávám odkaz na rozhovor s koučem. Tak jestli hráčům může vytknout jen maličkosti tak ho mají vyrazit hned. Ano, bojovali a dál?... To je snad samozřejmost ne?! Pak je asi chyba v trenérovi, když něco podobného chtěl hrát.

   http://fotbal.idnes.cz/trener-sparty-scasny-po-ligove-porazce-v-liberci-f6h-/fotbal.aspx?c=A151122_180627_fotbal_min

   • Zápas

    daniel22.11.2015 18:48reagovat

    trenér pracuje s tím co má k dispoziciSmíchJá bych jim prostě řekl jděte na hřiště,vlítněte na ně,dejte góly a poražte je!!Buď fotbal uměj a nebo neuměj....

    • Zápas

     Paspartu22.11.2015 18:52reagovat

     Trochu se uklidňuju tím co píšeš. ”trenér pracuje s tím co má k dispozic” Ano, měl přestupové období aby si tu kvalitu přivedl a není tu. Tak snad si ju přivede teď. Ščasnýmu věřím, že má známosti a ze zahraničí někoho přivede. Fatai se povedl tak snad to teď bude ve větším množství. Hodil by se nám takový Nivaldo... :)

  • Zápas

   Zoidy22.11.2015 18:58reagovat

   Docela zajímavý čtení a pak napíšeš na konec takovou do nebe volající blbost a celej příspěvek tím shodíš...

   • Zápas

    Paspartu22.11.2015 19:17reagovat

    Je to jen názor, ten má každý jiný. Neříkám, že ho chci jako kouče. To asi ne. Ale jako poradce by se hodil. Má přehled o moderním fotbale a kdyby byl na lavičce někdo, kdo to dokáže aplikovat v praxi tak by jsme byly o hodně lepší než teď. Ale je to jen myšlenka.

 • Až přijede Brno, tak by to chtělo

  schol122.11.2015 18:34reagovat

  A ukrást jim trenéra, bývalého hráče Sparty Vaška Kotala, ten už dokázal spasit dost mužstev.

  • Až přijede Brno, tak by to chtělo

   pubi22.11.2015 18:37reagovat

   Maj tam nějaký Nešpory?

 • fanshop

  kopejtko22.11.2015 18:26reagovat

  nemá někdo tušení jak se tam doplňuje zboží, chtěl jsem tam před vánoci nakoupit pro dítě ale prakticky nic co vypadá trochu slušně nemají skladem což nechápu.

 • Sparta

  daniel22.11.2015 18:15reagovat

  dneska hrála líp jak včera vožralové kteří dali náhodnýho góla,musíme prostě počítat s tím,že proti nám hrajou mužstva nadoraz,pořád je skalp Sparty cennější než vožralejch prádelníkůSmíchvožralové vyhráli titul.,měli výhodněší losování do Evropskejch pohárů a jak dopadli?Titul není všechno,důležitější je Evropa!Sice ještě jsme nepostoupili ale věřím že postoupíme na rozdíl od vožralů!Akorát bude blbý jestli vyhraou titul,tak budou mít na dresu už 4 hvězdičky a my pořád jen 3Smutek Nic není ale ztraceno!!!!!!

  • Sparta

   kopejtko22.11.2015 18:27reagovat

   chlast dělá partu to je známá věc a zrovna po dnešku se navážet do vedoucího týmu ligy je poněkud hloupé

   • Sparta

    daniel22.11.2015 18:43reagovat

    já se do nich nenavážím,pouze srovnávám,přeci nebudu Spartu srovnávat třeba s Ostravou,prádelnu jsem viděl včera a dneska Spartu,a Sparta hrála lepší fotbal,a na Spartu se chce každej vytáhnout(to nepovažuju za alibi)to je prostě fakt,a zatím jsme podali venku jeden z nej výkonů!Chtělo to víc střílet,to bylo prostě o prvním gólu,prostě se Delarge trefil,nevěřím že se mu to takhle někdy ještě povedeSmích

  • Sparta

   jurasek11122.11.2015 18:28reagovat

   Čím se utěšuješ?Hrajeme mizerně,neumíme usoplit ani ten jeden gol.Titul je nejdůležitější aby se mohlo snít o LM.A hvězdičky ?at si jich má každý kolik chce ale Titul je Titul.

  • Sparta

   pubi22.11.2015 18:29reagovat

   Taky doufám, že postoupíme, protože fandím Spartě kvůli Spartě - NE kvůli hráčům nebo trenérovi, ale sere mě, že se podzim určí jako povedenej a pojede se dál, i když je evidentní, že se tým nikam neposunuje..

   • Sparta

    kopejtko22.11.2015 18:30reagovat

    to se neví přes zimu se zamaká a bude dobře, já jsem vcelku zvědavý koho si Zdeněk vezme do přípravy

    • Sparta

     LukyACS22.11.2015 18:33reagovat

     jj, hlavně klid, když se podle tabulek zas tak moc neděje.

     Vono si to sedne, první cennnová bude prodána se ziskem a za ten nakoupíme další koníky.

     • Sparta

      kopejtko22.11.2015 18:39reagovat

      spíš myslím že dostanou šanci mládežníci ovšem je otázka zda se svým dětským fotbalem budou stačit na áčko

      • Sparta

       LukyACS22.11.2015 18:40reagovat

       Pochybuju, když Zdenda po derby hlásal, jak potřebujem 3-4 další posily. V zimě si přivede další vysněné hráče.

       • Sparta

        kopejtko22.11.2015 18:44reagovat

        myslím že Zdeněk to má nahnuté tudíž stejně jako Víťa dostane maximálně nějaké kulhavce zadarmo

  • Sparta

   kapacitos22.11.2015 18:39reagovat

   Musíme být doma 100% a titul bude, pochybuji že Prclici z Bolky, od posileneho žida, Peltonce, Liberce a od nás přivezou plný počet bodů..

 • EL

  Chrod22.11.2015 18:10reagovat

  Já jenom doufám, že ve čtvrtek porazíme Asteras, protože jinak budeme muset zkousnout další zklamání na půdě APOELu, kde předvedeme naší klasickou venkovní sračku. Jestli ve čtvrtek nevyhrajeme, tak doufám, že už Ščasný konečně poletí.

  • EL

   ouissi22.11.2015 18:17reagovat

   A to právě není vůbec jisté, že se nám podaří zvítězit. I když na své straně budeme mít nejen dosud lepší bilanci než soupeř, pravděpodobně i počasí (Řekové na teplotu okolo nuly přecejen asi moc zvyklí nejsou), do píšťalky bude těžko foukat větší hovado než ten ex-jogurt v Tripolisu, pro hráče to bude v daném okamžiku klíčový, veledůležitý zápas, budou to mít ve svých hlavách, a jak takové zápasy v posledních rocích vypadají a dopadají, víme všichni.

    

  • EL

   LukyACS22.11.2015 18:21reagovat

   Ano, Asteras porazíme, ovšem ještě před zimní pauzou pojedeme do Ostravy a budeme schopní ztratit i tam, když jsme za 90 minut nevyhráli ani u amatérů z Dvora Králové a poloamatérů z Pardubic, s náma možná Baník vybojuje 5. bod v sezoně, k bodům jim moc nechybělo ani u nás na Letné.

 • BILANCE PODZIMU

  ouissi22.11.2015 18:06reagovat

  Za dosavadní letošní ligový podzim máme bilanci s celky z první poloviny tabulky přímo úchvatnou:

  2-1-3, sedm bodů z osmnácti možných (t. j. nějakých necelých 39 %), skóre 9-7. A to tu bilanci ještě v náš prospěch zkresluje sedmé místo Zlínu, které je spíše dílem náhody, než že by Zlín do první poloviny tabulky výkonnostně skutečně patřil, a díky němuž máme v teto bilanci dokonce aktivní skóre.

  Měřit úspěšnost podzimu tím, že jsme druzí (a do včerejška jsme byli dokonce první), nemá ve světle uvedené bilance žádné opodstatnění. Prostě jakmile dojde k významnějšímu, důležitějšímu zápasu, jsme v koncích, nejsme schopni něco vytvořit, dostat se do šance, prokombinovat se k ní. Zrcadlo toho jsme mohli vidět dnes ve druhém poločasu. Nevím, oficiální statistiku jsem nečetl. Ale já jsem si za celý druhý poločas nevšiml ani jediné střely na branku libereckého náhradníka v brance a pohříchu ani nikam těsně vedle branky. Stejné to bylo v Plzni, stejné to bylo ve Vršovicích. Snad jedině v té Boleslavi to vypadalo trochu jinak. Ale to už je hodně dávno a HLAVNĚ to bylo v době, kdy Boleslav ještě zdaleka nebyla v širší špičce, a tudíž v hlavách našich hráčů nebylo to, že se jedná o významný a důležitý, klíčový zápas.

   

  • BILANCE PODZIMU

   ouki22.11.2015 19:09reagovat

   Proč se bilancuje podzim, když ještě neskončil?

   • BILANCE PODZIMU

    ouissi22.11.2015 19:32reagovat

    Protože do konce podzimní poloviny ligy zbývá jediné kolo, a pokud v něm vyhrajeme doma nad matlaly z asijské část republiky, v což pevně doufám, dostaneme se v bilanci se soupeři z horní poloviny tabulky na úchvatnou padesátiprocentní úspěšnost. A to mně přijde na aspiranta na titul zoufale málo!

     

 • Příští kolo

  jurasek11122.11.2015 18:04reagovat

  Přijede Zbrojovka,které prohrává jen opustí Brno.A všechno bude opět v pořádku?Na Chovance a Lavičku se také nadávalo ale to co předvádí s týmem Zdeneček je unikum.OtráveníOtrávení

 • Změna

  venous22.11.2015 17:54reagovat

  Křéta by to měl prodat někomu kdo rozumí fotbalu, odešli by ti darmožrouti z vedení a i s menším rozpočtem by se hrál bojovný fotbal. Hráči by si měli uvědomit že reprezentují Spartu a když ne, okamžitě se s nimi rozloučit. Smlouvy by měli být uzavřeny nejvíce na dva roky a ne jim tady držet teplý flek. Všechno dělají diletanti a pak to tahle dopadá.Vztek

  • Změna

   Spartan 198922.11.2015 17:59reagovat

   Presne tak barak se stavi od zakladu, a jak je zaklad na prd, barak pada...

   Jinak uz si neumim vystlit ten dnesek, pres kopirak dulezity zapas a ztrata...

  • Změna

   Dynamo22.11.2015 17:59reagovat

   peníze jsou potřeba, ale je třeba s nimi zacházet zcela jinak.

 • asd22.11.2015 17:51reagovat

  Jsme ve venkovní tabulce vůbec v horní půlce ? Úsměv

  Jinak dnes odmakaný, hra v první půli slušná, ve druhý chaotická, celkově hodně nepřesností, ale hodně nasazení. První půlhodinu dobře Mareček, nějakej svůj standart v zápase Jiraček, Frýdek, Fatai, vyloženej propadák jen Dočkal (bohužel jako vždy, od půlky podzimu). Celkově díky druhý půli vcelku holomajzma, ale na hráče se v drtivý většině nedá nijak moc zlobit, makali.

  Nevidim to tak, že by úplně chyběla kvalita ... přestože hrajeme podzim bez pravého beka, furt jsme na tom na poměry naší ligy nejlíp.

  Asi chybí hlavně odborné vedení a celkově systém.

  • Chrod22.11.2015 17:56reagovat

   Ve venkovní tabulce jsme 6. On venku nikdo moc nezáří, navíc je důležitý říct, že jsme venku hráli proti TOP5 soupeřům. Na jaře z venku přivezeme určitě víc bodů.

   • asd22.11.2015 17:59reagovat

    To je pravda, na jaře Jablonec, MB, Slavia, Plzeň a LBC doma. Že jsme z toho vyšli teď s tři bodovou ztrátou, není ještě tak hrozný. Ostatní budou mít jaro papírově podstatně těžší. Ale chce to ten podzim samozřejmě už pokud možno dojet s plným.

    • Chrod22.11.2015 18:05reagovat

     Plzeň hrála na podzim s náma, Bolkou, Libercem a Slávií doma. V příštím kole jede do Jablonce, tak jsem zvědav, co předvede tam. My jsme tam nepředvedli nic.

 • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

  ACSOLDBOY22.11.2015 17:36reagovat

  a nebudeme chtít (či umět) pořešit development jako ”někdo jiný”, tak budeme vždy jen ”věčně druhý....”. Viz. dnes noty, alá Paták....

  • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

   honzaspartan22.11.2015 17:39reagovat

   Je to tak, jsme za hodný blbečky.

   • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

    MK322.11.2015 17:43reagovat

    vždyť Otava říkal, že nestavíme betlém Úsměv

   • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

    Spartan 198922.11.2015 17:46reagovat

    Ja se taky pridam, ale tim myslim jako ze se mame ozvat a jednat ciste, tim myslim ze pokud si nekdo nepravem na nas otevre hubu, nebo nas sakra zarizne tak at jak to bejva zvykem velikych klubu koukame neco delat a ne drzet hubu a soupat nohama. A dalsi vec co me napada, proc porad zkousime nejaky pokusy s prichodama hracu co jsou pomalu zadarmo?! Proc Danek neda na prestup 60 - 80 mega a nevezmou se 2-3 kvalitni hraci plus samozrejme nekoho na lavicku kdo vnima dnesni fotbal tak jak ted je. Ja myslim ze kdyz se dostaneme do ligy mistru tak ten vydelek je mnohokrat vetsi...

     

  • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

   bledátvář22.11.2015 17:49reagovat

   Od začátku tvrdím, že největší chybu Křetínskýho bylo, že vyhodil Peltu. Nejen že si s náma každej vytře podlahu v zákulisí, ale v postatě nemáme kvalifikovaný vedení sportovního úseku. Pelta vždycky uměl přivést hráče, který vykopali výsledky a kvalita mančaftu pro něj byla důležitější než focení se s hráčema na facebook, jako to dělaj teď.

  • Pokud budeme dál za ”sluníčka”

   artaxerxes22.11.2015 17:59reagovat

   jáké noty měl Paták?

   To, že máme víc jak 2/3 zápasu míč na kopačkách, ale vystřelíme méně než soupeř není chybou Patáka.

   Že Hybš je v šestnátce 3x volný, dostane míč a ani jednou nevystřelí na bránu není chybou Patáka.

   Že Bořek je totálně z formy, že máme 10 rohů a neohrozíme brankáře není chybou Patáka.

   Že centry jsou buď přetažené nebo končí u prvního obránce, že místo, abychom vystřelili, tak hledáme Lafatu je chybou Patáka?

    

   Hledejme chyby hlavně u sebe a ne u druhých - Paták pískal rovinu, jeho čároví udělali pár chyb a on taky.

    

   Ale my jsme v tom zápase byli bojovní, byli techničtí, ale chytrost, myšlení zůstalo asi v Praze.

   Z dlouhodobého hlediska máme slabého sportovního manažera (Otava) a trenéra za zenitem (Sčasný)

   To jsou důvody porážek

76058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha