Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mádl

  kapacitos7.12.2015 10:10reagovat

  http://sport.aktualne.cz/porad-ti-dva-plzen-a-sparta-se-honi-jako-tom-a-jerry-a-co-az/r~3a139e249c6c11e590ec0025900fea04/

 • Hubník

  hansel7.12.2015 9:49reagovat

  Co Hubník? Jestli skončí v Olomouci, Plzeň má ted na stoperu Baránka s Hejdou a ”reprezentanta” Procházku, napravo talenta Matějů a vyčpělého Rajtorala ... asi ho uplně nepotřebují.

  Pro nás by byl podle mě dobrý, může hrát jak stopera, tak v případě potřeby pravého beka ”staršího střihu”, do případného 3-5-2 jako pravý stoper úplně ideální. Je zkušený, má souboje, na jeho použitelných postech jsme úplně mimo. Ten by mi nevadil.

  • Hubník

   kapacitos7.12.2015 10:05reagovat

   Už vidím jak nám Paclik pustí svého hráče..

   • Hubník

    hansel7.12.2015 10:12reagovat

    To sice logiku nedává, ale na druhou stranu jejich finanční situace směřuje do pěkného temna a nějaký slušný zahraniční transfer u nich momentálně nehrozí

    • Hubník

     Spartan 19897.12.2015 10:26reagovat

     No a o tom ze nemaji prebytek penez informoval nekdo kdo si je tim stoprocente jist? Respektive duveryhodny zdroj? Ono to muze bejt jen jedna baba povidala...

 • Podzim

  asd7.12.2015 9:04reagovat

  Druhé místo s 3-bodovou ztrátou a vyhlídkou na jarní mače s konkurenty doma jsou fajn, postup v El taky.

  Kdybych se teď propudil po červencovym upadnutí do komatu a nějak si to zpětně dle výsledků projel, tak asi takovej standart, nic nemuže bejt stoprocentní, některý výsledky špatný, ale celkově prostě ”normálka” a relativně dobře rozjetý.

  Každopádně v komatu jsem nebyl a mě osobně Sparta pod Ščasnym fotbal otrávila. Nikdy se mi nestalo, že by se chuť na zápasy týden co týden stupňovala směrem dolu a nakonec jsem se na zápasy ani nijak zvlášť netěšil a že poslední utkání podzimu ani poprvý nedokoukám celý, protože jsem prostě zhnusenej a koukat na to mě nebaví.

  Teď třeba zpětně koukám, že jsem tu byl mezi těmi, co byly štastný, že se v Liberci aspoň po dlouhý době bojovalo nebo že jsme výsledkově zvládli všechny domácí ligový mače proti nazdárkum ze spodku.

  Za mě teda jen Schalke, oba zápasy mě bavili, o tom to je. Co na tom, že oni dle jejich fanoušků propadli asi tak jako my v Pardubicích ... oba zápasy měly na naše poměry tempo, grády, atmosféru, a udělali jsme dvakrát zaslouženej bod proti zvučnýmu mančaftu ze soutěže o tři levely dál. Jestli oni hráli pod svoje možnosti, to asi neni naše věc, byly to dva zápasy co potěšily.

  Jinak mimo drama s CSKA to ale byla až na pár světlých pasáží většinou hrůza střídající se s nudou, nebo oboje dohromady.

  Posily celkově jkaž takž, uplnej kolaps to nebyl. Steinhofer propadák, ale jinak ostatní dohromady průměr. Když dám stranou srandu a nadsázku, tak Paixaa po těch 3 zápasech nejde zas tak moc hodnotit ... kdyby místo něho sezonu začal tak jak jí skončil Fatai, máme tady jinýho klauna v bleděmodrém (resp. černém), a to za přestupovejch 18 míčů. Bůhví jestli tu Portugalskýho ”snajpra” ještě vubec uvidíme, a když ne, tak to bude jen komická vzpomínka, ale na druhou stranu pořádnej prostor neměl a útočník z fanouškovskýho pohledu buď dává góly, nebo je k ničemu. Když se vrátim k Fataiovi, tak jeho výkonnost se stupňovala a po druhý třetině podzimu vypadal jako top útočník ligy a jeden z nejlepších kaufů za poslední roky. Konec se mu vubec nepovedl, výkony tragický ”alá Paixao” na začátku, ale bůhví jak to je ... nějakej problém, zima, únava, zranění ... určitě to v něm je a dobrá posila. Frýdek slušný, nikdy mě nijak extra nenadchnul, ale ani nezklamal, je to aspoň bojovník. jako klíčovou posilu ho nevidim, ale jako úlet v žádnym případě taky ne. Jiráček asi podobně jako Frýdek, ale s opačnou oblíbeností, jinak taky průměr. Litsingi asi mimo hodnocení, prostě krátkodobej teplej flek od známýho, mimo jakýkoliv logický chápání. Posily tedy za mě celkově průměr, propadák to ale dohromady neni.

  Kádr celkově kvalitní, herní projev příšernej. A tohle si myslim v trenérovi je.

  • Podzim

   DaveACS7.12.2015 9:24reagovat

   Super napsáno, prakticky se vším souhlas..

  • Podzim

   Dynamo7.12.2015 9:25reagovat

   Paixao ze Sparty neodejde. Dají mu šanci, takovej plat jako má tady už jinde nedostane, tak se ho Sparta ani nedokáže zbavit.

  • Podzim

   Capo7.12.2015 10:21reagovat

   To je přesně to co by Křetínského nemělo nechat v klidu. V podstatě z podobných důvodů vyhodil Straku, že nehrál konkurenceschopný fotbal. Beru, že tenkrát tomu kroku nahrával veliký náskok v lize, takže to neorožovalo vyhlídky na titul. Otázkou pro něj ovšem je, jestli náhodou i jen setrvání Ščasného vyhlídky na titul na jaře neohrozí, i když mu nakoupí na koho si ukáže...Z mého pohledu je jasný, že Ščasný zůstane, ale mám obavu, že v zrcadle více jak půlroční práce to lepší asi nebudeNeutrální

 • Pohár

  zdenek7.12.2015 8:44reagovat

  Tak dnes los poháru:koho byste si přáli ze čtveřice Liberec,Olomouc,Dukla,Hradec?

  • Pohár

   kopejtko7.12.2015 10:06reagovat

   sešívanou Duklu

 • Majitel klubu

  Raist7.12.2015 7:49reagovat

  Když vidím, jak došly na pokraj zániku třeba Slavie nebo Baník (a kdovíjak bude vypadat Plzeň, až jim dojdou prachy z LM), jsem za Křetínského ve finále pořád rád. Že ryba smrdí od hlavy a primární problém spočívá v řízení klubu je jasné všem. Jenže nikde není dáno, že ten, kdo by přišel po Křetínském, by dokázal řídit Spartu tak, aby byla každoročně v černých číslech a byla po sportovní stránce ještě úspěšnější než teď. Chápu, že některým je málo hrát pravidelně o titul a na podzim Evropskou ligu. Mně to zas tak málo nepřijde. Minimálně ne natolik, abych tu posílal Křetínského do p*dele. Mohlo by být sice líp, ale taky klidně o dost hůř. Slavné jméno a tradice nejsou doživotní pojistka proti propadu do průměru nebo rovnou 2. ligy. A jen malá poznámka na závěr: za DK, jako majitele, se aspoň nemusíme jako fanoušci stydět. Což nebývalo vždy pravidlem a není to pravidlem ani u jiných klubů v současnosti.

  • Majitel klubu

   experto7.12.2015 8:21reagovat

   Tak žádný Mirek Dušín to v žádném případě není, ale narozdíl od některých jiných šéfů to není vekslák z 90.let ale límeček s brýlemi, takže na první pohled ta úroveň je. ”Druhé pohledy” většina z nás nevidí ani vidět nepotřebuje.

   Každopádně ”do prdele” ho může posílat jen úplnej vůl ... bez někoho, kdo tam dobrovolně topí stamiliony bez jakékoliv návratnosti ... bůhví kde by Sparta dnes byla. Tady v tom případě vubec nejde o to, jestli hra nyní vypadá dobře nebo blbě a jestli je Ščasný nebo Otava pitomec.

 • demence

  kanonMates887.12.2015 7:04reagovat

  Zase to s tím odvoláváním tady číst je fakt už demence... jako koukáte se třeba na Anglii? Viděli jste jak hrál teď Man U?? nebo City? Přitom to jsou hráči vším 1000 let před Spartou... Ščasný se mi taky nelíbí, ale na druhou stranu zase tu psát jak všechno stojí za hovno, liga se vyrovnala, je tam už několik týmů, pro které mít rozpočet 100-150M není problém... to prostě dřív kromě Slavie nikdo ani neškrtal... byla jiná doba. A jako házet na všechny co přivedl špínu, nvm, podle mě se letošní posily docela chytli... Koubek v Liberci, Frýdek, Fatai, Jiráček tak průměr... ano, Litsingi a Němec ne, ale to se nechytl třeba ani Robben v Chelsea, je to fotbal který hrají lidi a těch faktorům je fakt mraky...

   

  Růžový to není, ale zase na druhou stranu když se posílí na 2-3 místech a prodá se Dočkal, tak to bude dobrý, věřím tomu...

  • demence

   majtin7.12.2015 9:13reagovat

   Absolutní nesouhlas. Tohle není chyba hráčů, ale systému. Co by se vyřešilo prodejem Dočkala? Že budeme ještě míň efektivní.

  • demence

   lidoop7.12.2015 9:25reagovat

   Souhlas, kromě Dočkala. Když se mu šlápne na krk, bude zase dobrej. Podle mě se mu jen moc pustila uzda.

 • Pane Křetínský

  honzaspartan7.12.2015 0:22reagovat

  Děkujeme, odejděte i se svými nekompetentními kamarády, kterým svěřujete vedení Sparty.

  • Pane Křetínský

   artaxerxes7.12.2015 1:03reagovat

   Sorry, ale to.může říct jenom debil.

    

   Uvědom si, že je to člověk, který v době, kdy moc lidí nedává do českého fotbalu peníze, tak on nás dotuje sto miliony ročně.

   Nelíbí se mi spousta věcí, ale majitel není problémem Sparty

   • Pane Křetínský

    honzaspartan7.12.2015 1:08reagovat

    Je to problém Sparty.

    Kdyby jí neřídil tak blbě, tak by jí nemusel dotovat, protože by si na sebe vydělávala sama.

    • Pane Křetínský

     strowfan7.12.2015 2:15reagovat

     Tak to není.

  • Pane Křetínský

   pubi7.12.2015 2:32reagovat

   Seš blbější, než jsme si tu všichni mysleli.

   • Pane Křetínský

    Pindruch7.12.2015 4:23reagovat

    Však má svým způsobem pravdu. Já bych sice Křetínského nevyhazoval (to snad ani nejde), ale to že má velký podíl na stavu, ve kterým Sparta je je neoddiskutovatelné. Tady se neustále vyhazuje Ščasný, Otava, hráči atd., ale kdo je do Sparty přivedl? Respektive, kdo si přivedl do Sparty tak neschopné vedení, kterému bezmezně důvěřuje a které pak dělá jednu botu za druhou, včetně výběru trenérů a hráčů? A kdo není ochoten se jakkoli nad sebou v tomto zamyslet a stále je tam drží? Nadřízený (šéf, majitel) je vždy nejvíce zodpovědná osoba za činny svých podřízených. Dan má prostě Spartu jako hračku. Je hezké, že neustále cpe do Sparty miliony, respektive dorovnává ztráty apod., ale on tím jen lepí důsledky svých špatných rozhodnutí. Sparta by měla a mohla při lepším vedení generovat mnohem větší příjmy a on by nemusel tolik doplácet.

    • Pane Křetínský

     honzaspartan7.12.2015 10:09reagovat

     Přesně tak.

 • chtel bych videt,

  lesmen6.12.2015 23:59reagovat

  jak by diskuze vypadala kdyby se nedejbuh prohralo Smích

  • chtel bych videt,

   spartas7.12.2015 0:02reagovat

   Stejně

  • chtel bych videt,

   kopejtko7.12.2015 5:44reagovat

   forum hysterek Úsměv já jsem nakonec spokojený, po zimní přestávce kluci zamakají a uvidíme klasický rudý válec jak ho známe

 • Pyrrhovo vítězství

  experto6.12.2015 23:04reagovat

  Respektive Danajský dar Pavlenky.

  V případě (zcela zasloužené) prohry s druholigovými chachary by svitla naděje, že se někdo zamyslí a půjde shánět k Vánocům pruty.

  Takhle je to za 3 body, jsme druzí s 3bodovou ztrátou a ”lehkým” jarem před sebou, Evropa je, celkově naprostá idyla.

  To, že se během několika měsíců naprosto zdecimovalo úplně vše, nikdo nevidí, resp. pod rouškou jakž takž výsledků nechce vidět.

  Dnes jsem po 20 letech urputně doufal v porážku, jako tisíce dalších fanoušků Sparty. Za normálních okolností neskutečné.

  Ščasného působení je pro Spartu atentát, genocida. Z tohodle se bude tahle historická značka dostávat několik let.

   

  • Pyrrhovo vítězství

   asd6.12.2015 23:15reagovat

   Souhlas. Tenhle kádr kvalitní je, zmatenou bandu spolehající jen na zatím vycházející ”zprdelekliku” z ní udělal Zdeněk, po konci podzimu už bez diskuze. Herně jsme někam na pátej šestej flek kapr ligy a to je k pláči Smutek

   • Pyrrhovo vítězství

    majtin6.12.2015 23:51reagovat

    Ano, kádr je velice kvalitní. Stačí se podívat, jak hráli dnes zavrhovaní hráči před cca sezónou a půl. Já doufám, že se ještě podaří zamezit prodeji Hušbyho, protože současnou výkonost hráčů pod Ščasným nelze brát za bernou minci.Zoufalství

  • Pyrrhovo vítězství

   mariovdolek6.12.2015 23:20reagovat

   Pan Ščasný je trenér první cenové skupiny se zkušenostmi že zahraničí. Nevím, co by jste chtěli, gaučáci.

   • Pyrrhovo vítězství

    experto6.12.2015 23:22reagovat

    chtěli bysme na gauči vidět alespoň dva slušné výkony po sobě, což se pod touhle pijavicí nepovedlo a nepovede.

  • Pyrrhovo vítězství

   pubi6.12.2015 23:53reagovat

   Já nevim, kde jste jako přišli na to, že jste všichni chytřejší než Dan, a že vidíte to, co on nevidí? Proč jste teda nevydělali prachy vy a nevlastníte Spartu vy, ale ten budižničema?

   Btw. Spartě bych nepřál porážku, ani kdyby jí trénoval Řehák. A o jakých tisících fanoušcích mluvíš? Předpokládám, že o těch facebookových, kteří nebyli ani na Tripolisu (”bylo zima”) ani na Brnu (”s Tripolisem to byla bída”)...

   • Pyrrhovo vítězství

    majtin7.12.2015 0:14reagovat

    K tomu Danovi - patří mu velký dík za obětavost, za investice, ale přijde mi, že dělá někdy pěkné koniny.

    • Pyrrhovo vítězství

     honzaspartan7.12.2015 0:19reagovat

     Když Spartu neumí řídit tak, aby byla úspěšná, tak ať jí prodá a táhne do prdele! Už mě to fakt sere!

   • Pyrrhovo vítězství

    experto7.12.2015 8:31reagovat

    O Křetinském nic neříkám, sice to ”vede” blbě, na druhou stranu bez jeho dotování by Sparta možná už ani nebyla. Co se týká porážky tak ano, tahle ztráta bodů by za případné vyhození Ščasného stála a myslí si to jistě hodně lidí. Ščasný je pro Spartu hotové neštěstí. Výkony byly vesměs tragické, venkovní vystoupení v lize katastrofální, všude nahoře jsme propadli herně a mimo Boleslav i výsledkově, postup ze skupiny EL přes dva mančafty na úrovni Olomouce beru jako samozřejmost, nepostoupit z takové skupiny, to už by se to mohlo zabalit uplně. Jako nějakou náplast, která vše zahojí, to teda nevidim.

 • Kucka

  Dynamo6.12.2015 21:35reagovat

  Sleduji Carpi - AC Milan a Kucka je ve středu zálohy velmi kvalitní. To byl jeden z nejlepších nákupů Sparty za poslední dekádu. Snad budou následující zimní příchody něco podobného.

76381 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha