Možná si ho spletl s naším brankářem, když dobře lapal v Liberci Smích

• bledátvář18.8.2016 20:23reagovat

Slavia mi ale dnes dělá radost.

• 0:0

Shrekson18.8.2016 20:19reagovat

Soustředěný výkon, ano chyběl gól ale některé fragmenty zápasu jsme ukázali kvalitu. Ještě bych dodal že soupeř nás nepřekvapil.

Ještě si ta mašina sedá, přišlo více hráčů někteří odesli, chce to více času a případně 2-3 nové hráče..

• 0:0

LukyACS18.8.2016 20:22reagovat

Takhle nějak to určitě Zdenda omluví, ještě bych přidal, že takhle už nikdy hrát nebudeme.

Tenhle sparťanskej stroj je bohužel zrezlej a nezakryje to ani růžová barva, kterou ho Zdenda obarvil.

• 0:0

Shrekson18.8.2016 20:26reagovat

nekteri hraci se neukazali v nejlepsim svetle, nebude jmenovat jenom tak namátkou pár jmen. Jinak je škoda ze jsme některé situace lépe nevyřešili, takový výkon nebude tolerovat.

Ušli jsme kus cesty a je to vidět, doma je porazíme a nudný fotbal bude pokračovat.

jurasek11118.8.2016 20:25reagovat

Šance na postup žije a to je nejdůležitější.

• experto18.8.2016 20:19reagovat

Cirkus jde na bura... už se sypou

• Paspartu18.8.2016 20:22reagovat

První poločas byl rozhodně lepší než náš zápas v Dánsku. A to mají soupeře na jiném levelu. Ano druhý poločas se sypou, ale za 1. nemohou nadávat

My máme reálnou šanci na postup, oni mají hovno. To je to, co se počítá.

• Pouzar1118.8.2016 20:24reagovat

Běž si radši lehnout.. Z tvojí blbosti mě bolí hlava

• bledátvář18.8.2016 20:25reagovat

Tak to by sis měl lehnout raději ty. Mě nic nebolí.

• captain_obvious18.8.2016 20:28reagovat

To je typo a původně jsi chtěl napsat, že máme reálnou šanci na potupu ne? To by bylo blíže k pravdě.

• jurasek11118.8.2016 20:27reagovat

0:3

• Slavia a Liberec

thomasd8618.8.2016 20:18reagovat

Tak podle onlinu hrala prvni polocas Slavia sebevedome a vyrovnane, Liberec lepsi...

• stařec18.8.2016 20:16reagovat

Změna musí přijít z vedení.To jak na trenérském

postu,tak i ve vedení.Od té doby,co Spartu vlastní

člověk z Brna,jde rok od roku níž a níž.VztekVztek

• bledátvář18.8.2016 20:13reagovat

Ten Půlkrab snad za vás všechny musí platit v hospodě, jinak to neni možný.

To bylo dobře k zblití.

Za mě by bylo ideální, kdybychom druhej zápas hráli ještě větší sračku (nevim teda, jestli to jde - snad jedině, že by nás celej zápas tlačili a nastřelovali tyč za tyčí) a v poslední minutě nastavení dal Pulky gól.

A Zdenda vysmahnul do prdele. Jen mam takovej dojem, že by to stejně neudělal...

captain_obvious18.8.2016 20:18reagovat

Plus by ještě hráči mohli mít informaci, že Zdenda bude odejit po jakémkoli výsledku. Takže by mohl Pulky po tom gólu přiběhnout ke střídačce, ukázat mu fakáče a tím stylově ukončit jeho krutovládu.

• Tohle

Sparťan9718.8.2016 20:12reagovat

je hra na urovni Příbrami systém (možná se rouhám mluvit o systému) na nule. Hráči bez formy hrajou vesele dál a Vácha s Marečkem prostě vedle sebe nemužou hrát a Zahustel to je vůbec příběh sám pro sebe. O útoku nemluvím páč tam žádnej nebil celkově k zblití Otrávení