Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • komedie

  LukyACS13.12.2015 16:40reagovat

  Konaté je o chlup starší než Hušbauer, je línej bránit, česky za tu dobu neumí, údajně je velmi hloupej, dopředu většinu akcí zkazí, akorát teď byl vidět při 2 asistencích v Nikosii a před tím s Brnem, ale za tu dobu, co je ve Spartě, toho celkově nepředvedl tolik jako Hušbauer.

  Konaté je velmi rychlý a troufá si 1na1, ale k čemu to je, když akci zazdí.

  Když měl Konaté odejít, div, že se nezačli sepisovat petice.

  Přitom si tenhle hráč za 63s připsal 4g+8a, což je dle mě dost málo. Pravda, hodněkrát startoval ze střídačky, ale když byl v základu, tak se moc nepředváděl. V minutáži, je to 1 gól na 600 minut, což je na ofenzivního hráče ve Spartě celkem slabé. Už se o něm nedá mluvit jako o talentu, bude mu 26 let.

   

  Naopak Hušbauer, náš odchovanec, byl jeden z gólovějších za Pepka, pak se z něj za Víti stala opora a vyhrál nejlepšího střelce jako první záložník v historii české ligy, u lidí byl hodně oblíbený, pak odešel do Itálie, kde se mu nedařilo, údajně měl i nějaké rodinné problémy, pak se vrátil sem. Sice působil dost flegmatickým dojmem, ale i tak dokázal být produktivnější než Konaté. Dal o gól víc za cca stejně minut. Sice žádný zázrak, ale věřím, že by se do toho zase dostal. Pokud by se to bralo podle Pardubic, což asi u Impulze rozhodlo, tak by musel vyrazit i Jiráčka, který také až na pár záchvěvů, působí taky znuděnym dojmem. Ovšem toho si Zdenda přivedl, takže jen tak z kola ven nepůjde a bude s ním mít trpělivost.

  Teď tedy dříve oblíbený Hušbauer odchází pomalu jako prašivej pes. Oproti stejně starému Konatému toho ve Spartě dokázal mnohem více, ale fanoušci stojí víc za efektním KOnatém.

   

  To samé Přikryl, kterého se zbavujeme. Fajn, je často zraněnej, ale když se do toho dostal, tak vždy působil mnohem lépe než Konaté. Pomohl porazit Plzeň, pomohl nám postoupit v EL s Lyonem a i statistika působí mnohem lépe. 10g+4a. Na gól potřeboval o 200 minut méně než Konaté, a to je o 2 roky mladší. Sice už se o něm také nedá mluvit jako o talentu, ale furt je perspektivnější než Konaté a když bude zdráv, bude o parník lepší. Ovšem pro fanoušky další psanec.

  Jak jsem psal, podle mě o trojci platí tohle hodnocení Přikryl > Zahustel > Konaté. Pokud Zdenda hodně stojí o Zahustela, měl by tam poslat Konatého a Přikryla si také nechat.

   

  Fakt nevím, čím si Konaté fanoušky tak získal. Sice v něm něco je, ale neumí to prodat. Naopak Hušbauer už naplno svůj potenciál ukázal.

  • komedie

   majtin13.12.2015 16:47reagovat

   Vcelku souhlasím, jen si myslím, že i Konaté by mohl být efektivnější, kdyby se s ním líp pracovalo.

   • komedie

    LukyACS13.12.2015 16:50reagovat

    Já bych se ho asi taky nezbavoval, třeba by se na něm dalo ještě zapracovat, ale jen jsem to využil pro srovnání s Pepíkem. Nechápu, ten rozdíl v hodnocení fans.

    A pokud bych si musel vybrat koho za Zahustela z dvojice Konaté/Přikryl, tak jednoznačně Konatého.

  • komedie

   Sendi13.12.2015 16:49reagovat

   Ano, ano. Další věc je, že se tu mluví o slabší morálce Hušbauera. Pokud bychom šli k jádru věci, tak jako první by musel z týmu letět Fatai, kterej to má vyloženě na salámu a šlo přes něj už i několik gólů, jenže to v televizi není vidět, protože borec ani neni v záběru žejo. Mimochodem v těch Pardubicích, docela by mě zajímalo, proč to měl být zrovna Hušbauer, který zachycoval ten náběh - možná bychom se měli ptát, kde byl v tý době zrovna Konaté. Prostě tohle je jak přes kopírák to, co se dělo za Chovance - odstřelování hráčů, jejich otevřená kritika, vysoká fluktuace, neatraktivní fotbal, nesystémový, krátkodobý řešení problémů, prožívam deja-vu jak debil...

   • komedie

    LukyACS13.12.2015 17:22reagovat

    Souhlas se vším, jinak k systému, lidi si všímají, že se nám daří v Evropě, ale podle mě Sparta dobře zvládala zápasy s těžšími soupeři i za Pepka - Palermo, PSV, Liverpool. Sice tam byly chyby, ale žádný propadák to nebyl. V Evropě se prostě hraje otevřenější fotbal. Naordinovat hru na brejky umí jakýkoliv trenér, nakonec i Ščasnému se to dařilo v Teplicích - s Plzní, s námi... ale jak měly tvořit, bylo to dost žalostné. To samé je teď i ve Spartě, jakmile proti nám hraje někdo na brejky a my musíme hrát, tak je to tragédie, tak jako za Pepka.

     

    • komedie

     Sendi13.12.2015 17:28reagovat

     já taky nevnímam, že by se nám nějak zásadně v evropě nedařilo. Samozřejmě, nepodařily se ty důležitý postupy, ale jinak jsme dycky odehráli dobrý zápasy. Ta mantra, že úspěch sparty se měří podle úspěchů v evropě je podle mě lichá, protože dílčí dvojzápas prostě neodráží kvalitu týmu. Plus si myslim, že pokud chcem hrát pravidelně LM, tak to nepůjde pomocí nákupu hráčů, to by se musel jednorázově navýšit rozpočet, což prostě nejde...

     • komedie

      LukyACS13.12.2015 18:20reagovat

      Máme obrovskou hráčskou kvalitu, to je v konkurenci ostatních klubů hodně vidět. Třeba si nemyslím, že by Asteras byl nějak jalovej, ale my prostě měli lepší hráče, a to maj určitě podobnej rozpočet jak my.

       

      Teď čtu, že včera někdo dával za příklad PSG, City... že tam taky nakoupěj hráče a nějakej větší systém nepotřebujou. To je pravda, na tamní soutěže jim to stačí, ale aby dosáhli velkejch úspěchu na mezinárodní scéně, tak ten systém potřebujou.

      Proto je teď Barcelona nejlepší klub světa, oni si jedou svůj styl od mládeže až po áčko a konkurence moc není, někdy jsou poraženi, ale v dlouhodobém hledisku jsou prostě nejlepší klub, a to říkám jako příznivec Realu.

      City vloni vypadlo ve skupině, před tím v LM vždy pohořeli v OF, PSG snad nejdál ve ČF, na to, aby dokázali uspět v téhle velké konkurenci, prostě potřebují něco navíc.

      My také vyhrajeme ligu, ale v kvalifikaci o LM si vždy vylámeme zuby, tam je podle mě srovnatelná kvalita potenciálních účastníků LM a obrovská konkurece, že tam rozhoduje každý detail, podobně jako tomu je v hlavní části u nejlepších klubů. Na LM může v té části kvalifikace pomýšlet klidně 15 klubů.

      • komedie

       Sendi13.12.2015 18:28reagovat

       A taky si málokdo uvědomuje, že tyhle kluby jako City, nebo Chelsea si dobře uvědomujou, že nejde si ty úspěchy jenom kupovat. Oba tyhle týmy výrazně investovaly do svejch akademií hned jak tam přišly prachy a dneska jejich mládež patří k nejlepším na světě. Otázka je provázanost těch koncepcí, což ani tam moc nefunguje a mě hodně mrzí, že jsme se na to tady po jedný nepovedený sezoně vysrali...

     • komedie

      Kombinator13.12.2015 18:25reagovat

      Souhlas, něco podobnýho jsem se pokoušel vyplodit včera, ale když tady člověk pozvedne hlas na Zdendíka a zopakuje to negativní po vyhraným zápase, tak je tu akorát za čůráka. Poprvadě, moc mě to už nebaví tu neustále opakovat naprosto logický věci a pak schytat akorát posměch od lidí, co si nevidí ani na nos.

  • komedie

   peterpan2713.12.2015 16:50reagovat

   Prašivý pes? No, tak to nenapsal nikdo Úsměv. Jinak mi tu neopověděl nikdo na následující. Všichni se tu shodli nedávno, že v záloze nemůžou vedle sebe hrát Matěj, Hušby a Bořek. Já si to myslím taky. Všichni kvalitní fotbalisté, ale nikomu se moc nechce běhat a hlavně vracet. Takže prostě můžou hrát max. dva a ten třetí bude na lávce střídat. Všichni chtějí hrát, mají na to kvalitu a předpoklady a i ambice. Když by se vyhodil Matěj, řvalo by se, když Dočkal řvalo by se, když Hušby, řve se. Takže kohokoli by poslali pryč, vždycky by to byla špatná volba, souhlas? Ten můj pohled níže byl, a ano nemám všechna fakta, podle mě pohled vedení. Prostě vyřadili hráče, který se ted jeví nejhůře, má momentálně mizernou morálku a je na něj celkem slušná nabídka...

   • komedie

    LukyACS13.12.2015 16:54reagovat

    Přiznám se, že jsem ty nižší příspěvky ještě nepročítal, ale pokud jde o tyhle tři, tak bych se nezbavoval nikoho. Podle mě Jiráček přišel zbytečně, neříkám, že do budoucna nemůže být dobrý, ten taky ukázal dřív, že fotbal hrát umí, ale trvalo mu strašně dlouho, než se dostal do formy. To se mohlo pracovat právě s Hušbauerem a mít jednoho kvalitního hráče na lavici musíme.

     

    Mně se dočkal hodně líbil v kombinaci s Kadeřem, kdy Kadeř lítal po lajně a s Dočkalem skvěle kombinovali, to byla radost pohledět. Tak při zachování Lavičkova systému bych se spíš porozhlédl po takhle běhavém bekovi, líbil by se mi tam Karavajev, jak jsem psal už v létě, ale bohužel ho ZŠ nechtěl. Ale Dočkala klidně dát zase doprava a Zahustela nepřivádět-ten mi tu vadit nebude, ale zároveň mi nebude vadit, když jeho přestup neklapne.

    • komedie

     Sendi13.12.2015 16:56reagovat

     mě by docela zajímala analýza toho, jak je prospěšnej Dočkal na straně oproti tomu podhrotu. Nemůžu se zbavit dojmu, že na straně je lepší jak herně, tak produktivitou a připadá mi, že se v tom středu spíš trápí...

     • komedie

      peterpan2713.12.2015 17:01reagovat

      Tady souhlas Úsměv. Luky správně píše, že s Kedeřem byli perfektně sehraní a vyhověli si, to tam teď fakt chybí. Možná proto ho dali zase na střed...

    • komedie

     kapacitos13.12.2015 17:04reagovat

     Jiráček přišel za zraněnýho Vašoně.

     Jak víš, že Karavajeva nechtěl nebo spíš za jakých podmínek? To si myslíš, že by k nám šel na přestup? šel by k nám maximálně na hostování bez opce jako k Peltovi..

     • komedie

      LukyACS13.12.2015 17:10reagovat

      Byl to totiž právě osmapadesátiletý trenér, kdo Steinhöferův příchod v létě posvětil. Spartě na něj dal tip německý kouč Thorsten Fink, s nímž byl letenský klub dlouho v kontaktu.

       

      Sparta urgentně hledala náhradu za Pavla Kadeřábka a vedle Steinhöfera zvažovala rovněž angažování Vjačeslava Karavajeva, kmenového hráče CSKA Moskva, který si udělal dobré jméno na hostování v Dukle. Za Karavajeva lobboval především sportovní ředitel Jaroslav Hřebík, ale Ščasný dal přednost Steinhöferovi.

      • komedie

       kapacitos13.12.2015 17:18reagovat

       Jasny, ale kde mas napsano za jakych podminek nebo ty bys ho tu chtěl na hostování bez opce?

   • komedie

    Sendi13.12.2015 16:55reagovat

    Zaprvý si myslim, že klidně vedle sebe hrát můžou, což ukázali mnohokrát. Zadruhý jde o to, že pokud mám nějaké hráče v týmu, tak podle toho taky dělam taktiku a ne že jim naordinuju soubojovej fotbal a pak se divim, že prohrávaj souboje. Zatřetí pokud se někdo posílá pryč, tak za něj musí být nejdříve adekvátní náhrada a důvody, proč dotyčnej odchází, musí mít hlavu a patu. Začtvrtý jak může vedení jen tak vyřadit hráče a až teprve POTOM hledat náhradu? to je asi stejný jako když Ščasný poslal dohajzlu většinu obrany aby si následně po půl roce stěžoval že mu chybí obránci :D

    • komedie

     peterpan2713.12.2015 17:05reagovat

     S bodem jedna nesouhlas. V pohárech a proti silnějším soupeřům v lize nestíhali. Body 2,3,4 souhlas

  • komedie

   rebus13.12.2015 16:56reagovat

   Nevím co se stalo ale Pepa Husbauer v Pardubicích udělal něco za co mel okamžitě letět! Mne se u nej nelíbil ten neprofesionální přístup.

    

   Prikryla mám rad a budu nerad pokud ho pustíme...

  • komedie

   Chrod13.12.2015 16:57reagovat

   Konaté na základ Sparty nemá, to ti řekne většina lidí, kteří tomu aspoň trochu rozumí. A taky proto základ Sparty nehraje. Naopak kecalové jako třeba Karoch, kteří nemají o nějaké taktice ani páru, ho obdivují a diví se, že nedostává šanci. (jen tak mimochodem - Karochův rozbor našeho rozestavení 3-5-2 na začátku sezony byl naprosto geniální, nevíte jestli by to šlo ještě někde dohledat?)

   Konatého efektivita je žalostná, vůbec nechápe presink, nebrání a celkově vůbec nepracuje pro tým. To, že mu za zápas vyjdou 3 skvělý kličky, po nichž napálí balon do diváků, na tom nic nemění.

   • komedie

    LukyACS13.12.2015 17:12reagovat

    Jo, ten rozbor si pamatuju, to byla naprostá paráda Smích Jen už nevím, jestli to bylo před Jihlavou nebo před CSKA. CSKA bys dohledal na ivysilaní, ale spíš bych řekl, že to bylo před Jihlavou, což už nenajdeš, protože se záznamy SL na ivysílání neobjevují Neutrální

    • komedie

     Chrod13.12.2015 17:31reagovat

     Tak to bylo asi proti Jihlavě Smutek při venkovním zápase s CSKA studio nebylo, takže už to asi nedohledám. Škoda...

  • komedie

   Dynamo13.12.2015 18:00reagovat

   Hušbauer prostě nemá předpoklady ne rychlejší mezinárodní fotbal. Proto by neměl hrát ve Spartě. Co je na tom nepochopitelného?

   • komedie

    majtin13.12.2015 18:14reagovat

    No snad jen to, že to není jisté.

 • P.Čech

  standis13.12.2015 16:26reagovat

  vychytal nulu na Aston Ville. Ted vyrovnal, nebo překonal rekord v Premier l.?

  • P.Čech

   rebus13.12.2015 16:32reagovat

   Vyrovnal

   • P.Čech

    standis13.12.2015 16:46reagovat

    dík

 • Husbauer

  Gulis13.12.2015 15:24reagovat

  Pepa hraje porad stejne, akorat pred rokem a pul daval ze vseho goly , jinak ve hre byl stejne nevyrazny jako ted, nechapu ze ho v italii chteli. Asi tam zavedli Chovancuv scauting pres youtube. Pepo dik za goly , ktere byly nadherne, ale ted kdyz netrefis ani stodolu si pro nas zbytecny

  • Husbauer

   kapacitos13.12.2015 15:32reagovat

   posral si to sám, že chtěl jít ven, i když bylo všem jasný, že na to nemá. Navíc tam šel v době kdy byl úplně z formy..

  • Husbauer

   Kombinator13.12.2015 15:34reagovat

   V lize má Hušby za Spartu v 97 zápasech 33g + 19a, z čehož byl ale rok mimo (půl roku před odchodem a půl roku po návratu) a předtím zase hrál často i def. záložníka. Nepřijde mi špatný, aby záložník měl prakticky ob zápas gól nebo asistenci.

   • Husbauer

    Kombinator13.12.2015 15:36reagovat

    A to ještě z pohledu minutáže to bylo jen cca 83 celých zápasů, z čehož udělat 52 ”kanadských bodů” mi nepřijde úplně špatný.

    • Husbauer

     Sendi13.12.2015 15:42reagovat

     on si totiž zas nikdo nechce uvědomit, že Hušbauer nemá z čeho ty góly teď dávat, v koncovce se pravidelně ocitá pouze Lafata a počet těch střel je strašně malej. Jasněže Hušbauer dal 18g a 9a díky tomu, že hrál ofenzivně celej tým, do koncovky se za zápas dostala řada hráčů, pod Ščasným se do koncovky dostává jen Lafata a občas Dočkal a to je další věc. Dočkal hraje už druhou sezonu na pozici, kterou hrál Hušbauer jen jednu sezonu, mají srovnatelný čísla? ani hovno:) Takže než tady vyhazovat hráče proto, že nedává góly jako dřív by se měli všichni, a hlavně ščasný, zamyslet nad tim, jak je to asi možný...

   • Husbauer

    Luke13.12.2015 15:39reagovat

    Statistika je to hodně dobrá

  • Husbauer

   Sendi13.12.2015 15:37reagovat

   Vzpomínám si, jak byl fanoušky vyhazován Matějovský, hned následující sezonu jasně nejlepší hráč sparty. Je to tak, že pokud se hráči často točí, jejich forma se nikdy neustálí, to byl největší problém za Pepka Chovanců a stává se to problémem i teď. Kadeřábek byl taky pomalu posílán pryč, Holek byl naprosto nenáviděn aby sezonu na to byl nejlepším stoperem v lize a klíčovou postavou reprezentace. Naopak hráči, jejichž odchod byl zbrkle zrealizován jsou dnes v reprezentaci a draze je vykupujeme zpět. To je prostě problém, o kterym jsem si myslel, že už se sparty netýká, týká a bohužel je za hlasitého potlesku fanoušků oslavován, věty jako ”Pepo dik za goly , ktere byly nadherne, ale ted kdyz netrefis ani stodolu si pro nas zbytecny” mě neskutečně serou, nevděk, krátkodobá a selektivní paměť, typická pro tenhle zkurvenej národ :D

   • Husbauer

    Chrod13.12.2015 16:05reagovat

    No já nevim, podle mě nemůžeme stavět tým na hráči, kterej hrál před 2 lety výborně a od tý doby je to naprostá tragédie. Navíc když by hrál, tak by se mu musela hra přizpůsobit a postavit okolo něj běhavé hráče. Za Hušbauerem jsem stál do zápasu v Pardubicích, kde ukázal, že na to totálně hází bobek a že je mu úplně jedno, že mu Sparta dala zase šanci.

    Ta poslední věta, kterou jsi napsal, to snad ani nemůžeš myslet vážně, včetně toho zkurvenýho národa. To bysme měli nechat Hušbauera hrát (i když na to úplně sere) jenom proto, že dřív hrál dobře? Možná to je nevděk a krátkodobá paměť, ale na to se ve fotbale nehraje. Taky bych ho radši poslal někam na hostování, ale když o něho nikdo nemá zájem, tak je to smůla no.

    A ještě k té první části cos napsal - často tu píšeš rozumně, ale tohle je od tebe úplná demagogie.

    Matějovský nebyl vyhazován fanoušky - byl odepsán vedením (nejspíš Hřebíkem) a jeho směšnej pokus nahradit ho Marečkem vyvolal u fanoušků velkou vlnu nevole. Řek bych, že tak 90% fanoušků nadávalo, jak vůbec můžeme uvažovat o tom, že takovýho hráče pustíme. Ještě bych doplnil, že JASNĚ nejlepší hráč Sparty nebyl nikdy (čímž neříkám, že nehrál výborně).

    Kadeřábek taky nebyl úplně posílanej pryč, hostovačky měl vždycky bez opce.

    Holek nikdy nebyl klíčový hráč reprezentace.

    • Husbauer

     Sendi13.12.2015 16:17reagovat

     tak zaprvé si rozhodně nemyslím, že to je z jeho strany nějaká zásadní tragédie, kdyby měl stejnou minutáž, jako naše ”opory” bude mít i stejný statistiky, Dočkalem počínaje, Krejčím konče.

     Zadruhé já netvrdím, že pokud nemá dobrou formu, že má hrát, ALE, pokud má hráč, kterej dlouhodobě(ano dlouhodobě) prokazoval vysoký kvality odejít po jedné sezoně, kdy nemá formu, tak očekávám, že to bude po hlubší analýze, než jen tom, že vypustil návrat v Pardubicích. Pochybuju taky, že by o něj nebyl zájem na hostování, plus puštění odchovance ke slávii, nesu těžce a další věc je, že jeho kvalit dosahuje jenom zlomek fotbalistů v tuzemsku.

     Zatřetí, já si dobře pamatuju, jak na Matějovského fanoušci nadávali a vyhazovali ho, pořád mu otloukali o hlavu špatnou statistiku, že byl hned na to, když se podržel, nejlepší hráč, je možná můj subjektivní dojem, ale daleko od pravdy to nebude, potvrdily by to jistě i statistiky zakládání akcí apod.

     Kadeřábek byl často označován jako nefotbalový kopyto, dobře si to pamatuju;) Hostovačky bez opce měl, vedení, narozdíl od fanoušků, kterejm byl celej Kadeř ukradenej prozíravě odhadlo jeho potenciál. Skalák byl fandům taky dost ukradenej, až teĎ najedou si vzpomněli, že byl vlastně dobrej, to samé Pavelka...

     S Holkem jsem přestřelil, ale to že ho lidi nenáviděli je pravda! :D

     Podstata věci je ale jasná, nemyslim si prostě, že je prozíravý posílat hráče pryč, protože nemá formu, forma je kolísavá a má hlubokou návaznost na hru týmu, která je katastrofální po všech směrech, osobně bych taky rozhodně zvenku nepřiváděl hromadu hráčů, myslim že by bohatě stačili dva(včetně mazucha) a zbytek našich...

    • Husbauer

     Sendi13.12.2015 16:21reagovat

     podle mýho názoru, je odchod Hušbauera potvrzením tendence Sparty, že její vedení nevidí dál než za půl sezony, odchody ostatních hráčů to vlastně potvrzujou taky...

    • Husbauer

     majtin13.12.2015 16:24reagovat

     On hrál před rokem a půl výborně, pak ten podzim to dal 3 góly za 600 minut, což taky není špatný, ale bylo tam tuším nějaký zranění či co, řešil se ten odchod, pak v Cagliari vůbec nehrál (není první komu se to v cizině stalo) a pak se vrátil tady pod toho Impulze. Matějovský nevím jestli byl vyhazován Hřebíkem ,ale rozhodně na něm zapracoval někdo z jeho kliky, protože pak začal makat a bránit a pracovat víc týmově. Stejně tak se teď mělo pracovat s Hušbym, někdo na něj zakleknout.

     • Husbauer

      standis13.12.2015 16:30reagovat

      A vám dvoum se jeho přístup k utkáním na podzim líbil? A vy znáte dopodrobna jeho treninkovou morálku? Mně Hušby tedy nepřišel ted na podzim jako hráč, který chtěl zlomit aspon nasazením jeho menší vytížení.

      • Husbauer

       Sendi13.12.2015 16:35reagovat

       mě se ale na podzim nelíbil NIKDO, čili to mi nepřijde moc relevantní. Jeho trénikovou morálku neznam to je pravda, ale podle stejný logiky můžu říct, že neznám ani morálku hráčů, kteří NEODCHÁZÍ a můžu hořekovat proč to tak je a další věc je, že stejně tak můžou hrát mizerně hráči, kteří třeba trénikovou morálku dobrou mají a to je věc trenéra... eho odchod mi ale nepřijde systémovej, jak už jsem uvedl v ostatních příspěvcích...

       • Husbauer

        standis13.12.2015 16:52reagovat

        Tobě se nikdo nelíbil? Mně např. Bičík s Lafatou. Fatai hrál špatně až na konci, Jiráček to aspon odmakal, Costa si odehrál svoje.

        A právě proto, že neznáš dopodrobna zákulisí a ani já ne, tak mně nepřijde nesystemový odchod Hušbyho, když na to dle mého v zápasech dlabal. To mně naopak přijde systemové.

        • Husbauer

         Sendi13.12.2015 16:59reagovat

         Fatai na to sral od samýho začátku, akorát dal nějaký góly. Lafata dal góly, beru, herně to sice bylo slabý, ale od toho tam neni. Bičík hrál taky ok, budiž, takže 2 hráči z 11, ne že by se mi líbili, ale nezklamali ;) Já si prostě nemyslim, že by na to Hušbauer dlabal, nemůžeš to hodnotit podle jedněch Pardubic...

   • Husbauer

    majtin13.12.2015 16:10reagovat

    +1 J těmhle fanouškům říkám KOROUHVIČKY, prostě kam zrovna vane vítr, tam se točí jejich přízeň. A nezajímá je problém do hloubky, Vidí, že hráč dal gól, tak je to bůh a řvou jeho jméno o celý kolo, skoro by si jeho iniciály tetovali na zápěstí. A pak když je chvíli dole, tak je to lempl, všechno co se mu povedlo bylo dílem náhody, už nikdy nemůže hrát tak jako dřív, těžil jen ze spoluhráčů apod..

   • Husbauer

    Chrod13.12.2015 16:10reagovat

    Tak jsem si to dohledal - Holek za dobu, co je ve Spartě, odehrál za repre 2 zápasy - oba přáteláky. Skutečně klíčová postava Smích

    • Husbauer

     Sendi13.12.2015 16:18reagovat

     jojo to sem ustřelil, tyhle hlody dodávaj příspěvku na váze, většinou si to nikdo nedohledá :D :D

    • Husbauer

     majtin13.12.2015 16:28reagovat

     Pro mě to na podstatě věci nic nemění, hrál v reprezentační formě. Hřebík si ho chválil, jak je důležitej že ”zužuje hřiště”. Jenže pak byl nějak Hřebík odstřižen ještě víc (už za Víti) no a pak přišel pan Ščasný. A toho si myslím zužování hřiště tak moc nebere. Takže šel dolů i Mario.

     • Husbauer

      Pindruch13.12.2015 16:39reagovat

      Mario šel dolů už za Lavičky.

      • Husbauer

       majtin13.12.2015 16:46reagovat

       Ano, však o tom píšu, že tam byl nějak Hřebík víc odstřižen. Asi v půli toho Lavičkovského období. Ale nejsem si tím100% jistej.

 • Hušbauer

  peterpan2713.12.2015 14:12reagovat

  Ty kráso, fakt nevím, o co vám jde. Po zápase v Pardubicích se mu smáli všichni. Ještě než proběhla zpráva o zájmu Slavie, zbavil by se ho tu kde kdo. A najednou to má být klíčovej hráč? Předpokládám, že naším primárním cílem není posilovat Slavii, ale když nikdo jinej nemá zájem? A to hostování? Kam? Do Liberce? Vždyť už ted je tam půlka Sparty, když by hrál místo Shaly, tak to bude taky špatně. Když by ho poslali do Boleslavi, tak se řekne, že ho zničil Jarolím. Na základ ted prostě nemá, hostování nechce asi ani Sparta, ani on, takže v úvahu připadá jen přestup. No a jedinej zájemce nejspíš Slavia. Tak se snaží ho zpeněžit, myslím, že to je pochopitelný. Když tu bude sedět na lavičce nebo na tribuně, tak v létě budou zase všichni řvát, že ho měli prodat dřív, že ted už nemá žádnou cenu. Jinak dodám, že proti němu nic nemám. Je to dobrej fotbalista a třeba se ještě někde chytne - i když kdo ví. Každopádně záloha Sparty je postavená tak, že jeden z trojice Matěj, Hušby, Dočkal musí pryč, protože zahřívat nebude bavit ani jednoho. Sumasumárum, krok asi pochopitelný - alespoň za mě...

  • Hušbauer

   kapacitos13.12.2015 14:18reagovat

   Přesně tak, navíc pokud se už na soustředění nedostane do střelecký formy, tak to v Edenu bude mít hodně těžký a fandové mu to tam dají všechno pěkně sežrat a nakonec dopadne jak Straka. Už jenom tím jak prohlásil, že by do Slavie nikdy nešel, tak si spoustu slávistů naklonil na svoji stranu Úsměv

   • Hušbauer

    Capo13.12.2015 14:24reagovat

    To si musí vyhodnotit sám, jak moc strká hlavu do oprátky a jestli se mu do Slavie chce nebo ne, určitě na něj nikdo nemíří flintou, aby jim to podepsalÚsměv

   • Hušbauer

    Chrod13.12.2015 14:40reagovat

    Máš ty taky na něco jinej názor, než pořád souhlasit se Ščasným? Smích

    • Hušbauer

     kapacitos13.12.2015 15:28reagovat

     petrpan je Scasny? Smích

     • Hušbauer

      Chrod13.12.2015 15:40reagovat

      ha ha

      • Hušbauer

       kapacitos13.12.2015 16:23reagovat

       Já se k němu stavím neutrálně, tzn. že z něho nejsem odvařenej, ale ani ho nevyhazuju.. A dokud tu bude tak mu budu fandit, stejně tak jakýmukoliv hráči, který nosí náš dres. Vadí mi tu, že se na něho hází úplně všechno špatný, i když za to nemůže (jakákoliv chyba hráče, každá karta apod.) tak se ho zastávám, abych vyrovnal rovnováhu vesmíru Úsměv

  • Hušbauer

   Capo13.12.2015 14:21reagovat

   Jako bys to už nezažil?Úsměv Vždycky, když někdo odchází, tak je to pořád stejné. Bože proč ho pouštíme? Proč do Slavie? A je jedno jestli je to Balaj, Deli nebo Hušbauer, nebo kdokoliv jinej, pro kterého nemáme dostatečné využití. Taky z toho nejsem na větvi, že v poslední době často posilujeme Slavii, ale když nikdo jinej ty hráče nechce? Oni sami tam určitě chodit nemusí, ale bohužel nejspíš nemají v danou chvíli jinou kloudnou variantu.

   • Hušbauer

    Sendi13.12.2015 14:26reagovat

    no v případě Deliho a Balaje se ukazuje, že to nebyly uplně nejlepší kroky tak myslim, žes to docela dobře odhadl, přidat Hušbauera k nim:))

   • Hušbauer

    kapacitos13.12.2015 14:34reagovat

    všichni tu chtějí Sivoka, Kadlece, Rosu, Skaláka, Pavelku, Čermáka, Shalu, Šurala + pomalu půlku týmu dorostu a juniorky, ale místo koho by hráli když se chtěj zbavit jenom těch 3 jmenovaných nebo to budem hrát ve 40 lidech.. Úsměv

    • Hušbauer

     Sendi13.12.2015 14:56reagovat

     z těch co jsi jmenoval přijde tak možná jeden, dva hráči. Odejít musí jednoznačně Litsingi, Pexeso, Steinhofer, Kováč. Na hostování může odejít Konaté, Hušbauer, odejít může taky Breznaník. Ale určitě by to němlo být tak, že odejde hromada hráčů a hromada jich přijde. Na tuhle každosézonní fluktuaci hráčů osobně nevzpomínám rád, to byla rok co rok jiná sestava a bylo to na hře vidět a je to vidět i teď...

  • Hušbauer

   standis13.12.2015 14:46reagovat

   Rozumný názor. Hušby 1,5 roku nic nehrál. A na podzim šance ve Spartě dostal, ale hrál jako kdyby ho to nebavilo. Mně jenom štve, že odchovanec Sparty jde do Slavie, ale asi jinou nabídku nemá.

   • Hušbauer

    Kombinator13.12.2015 15:11reagovat

    To je pravda, ale vem si, že z toho byl první půlrok prakticky neustále zraněnej, navíc měl prý osobní problémy, pak v Itálii nedostal prakticky čuchnout a teď pod kecalem by se nerozehrál ani Messi po 14ti dnech dovolený. Každopádně i když jeho odchod by mi žíly netrhal, protože mi jeho přístup nepřijde ok, tak ve Slávii nebo Plzni ho vidět nechci, protože potenciál být rozdílovej hráč prostě má.

    • Hušbauer

     peterpan2713.12.2015 15:18reagovat

     No jo, ale to je právě ten problém. Peníze na větší nákupy v naší lize má, kromě Sparty, jen Plzeň a Slavie Úsměv

     • Hušbauer

      Kombinator13.12.2015 15:28reagovat

      Tak Boleslav taky úplně chudá není. Ale dá se pracovat i s Polskem nebo Rakouskem, popřípadě s druhou bundesligou. Samozřejmě je to všechno o poptávce, která asi momentálně moc velká nebude, ale Slávie je pro Hušbyho dost blbý řešení vzhledem k tomu v jakám rozopoložení se rok a půl nachází, tzn. podle mě úplně rozhozenej ze zahraničního angažmá -> první půlrok měl problém se smířit, že neodejde hned, pak nedostal čuchnout v podprůměrným Italským týmu a teď se s uzlíčkem vrátil zptáky a nemá moc motivaci.

      • Hušbauer

       kapacitos13.12.2015 16:08reagovat

       Boleslav už taky není bohatá, nedávno se psalo že škodovka výrazně omezí podporu fotbalu a hokeje. Za hráče který je rok a půl mimo ti jen tak někdo přes 10 mega nedá

    • Hušbauer

     standis13.12.2015 15:23reagovat

     Mně jde právě o ten přístup. Kdyby potřeboval čas na rozehrání, tak o.k. at tady zůstane, ale snahu nevidím a nejsem sám - i tobě se nezdá jeho přístup. Potom tedy at jde pryč.

  • Hušbauer

   kanonMates8813.12.2015 15:03reagovat

   klasika, Steinhofer je bek z 90. let a Hušbauer je vyloženě prototyp moderního hráče současnosti :-D vyšel mu jeden rok a to víceméně hlavně podzim, jaro už jel a setrvačnosti celého týmu, následný podzim už byl zase pomalej a žalostnej, v Itálii mu nedovolili pomalu ani nosit balóny, tady hraje úplně bez zápalu a agresivity, prostě na pohodu za svoje jistý a on je z něj najednou výborný hráč :-D

   • Hušbauer

    Sendi13.12.2015 15:10reagovat

    to jako vážně? chlapi oplývá tu vůbec někdo tim, čemu se v odbornejch kruzích říká PAMĚŤ?! :D

    • Hušbauer

     Kombinator13.12.2015 15:19reagovat

     Tady si většina pamatuje max. poslední zápas.

  • Hušbauer

   majtin13.12.2015 16:14reagovat

   Vše účelově zjednodušuješ! Po zápase v Pardubicích se mu smáli všichni - hloupost, hodně lidí si spíš myslelo, že to byla snaha odstřelit trenéra nebo že si fakt myslel, že je ofsajd, skoro všichni hráli špatně

   Nikdo jinej nemá zájem - tomu sám nevěříš, jen Slavia ten zájem avizovala dopředu

   V Liberci je půlka Sparta - no a co? Btw Hráčů na hostování tam zase tolik není.

   A tak by se dalo pokračovat se všema argumentama. Účelový přikrucování reality.

   • Hušbauer

    peterpan2713.12.2015 16:28reagovat

    O co ti jde? Napsal jsem svůj pohled, většina s tím víceméně souhlasí, že ty ne je tvý právo, ale nemluv o účelovosti a překrucování reality

 • Vyhoďte toho kreténa

  spartanek13.12.2015 13:12reagovat

  Koukám na isport a trenér Slavie Uhrin tam povídá že toho Hušbauera fakt chce ! On to jako není kec ?!!!

  Solidního fotbalistu Hušbyho pošleme k židům aby bylo místo na další dementní posily jako to bylo v létě ? Sčasný tu Spartu prostě zničí,zmrd !

   

  Já bych toho blba nejraději vykopal z kabiny osobně a s ním tu bandu kuřbuřtů v čele s Hejkalem!!!! VztekVztekVztek

  • Vyhoďte toho kreténa

   Dynamo13.12.2015 13:29reagovat

   solidního fotbalistu, který někdy od léta 2014 hraje totální tužku.

   • Vyhoďte toho kreténa

    spartanek13.12.2015 13:34reagovat

    Furt lepší než většina posil našeho trenéra.

    Fatai- Ok,ale už jde do prdele stejně jako celej tým.

    Steinhofer-hrůza,hraje fotbal jako v 90 letech.

    Paixao-nejhorší utočník za poslední léta.

    Frýdek-pruměrák,za kterého jsme dali 4 hráče stejné kvality.

    Jiráček-průměrák. Sčasný fakt umí..VztekVztek

    • Vyhoďte toho kreténa

     kapacitos13.12.2015 13:40reagovat

     A co posily minulou zimu pod VL? Úsměv

     • Vyhoďte toho kreténa

      spartanek13.12.2015 13:45reagovat

      Lavičkovo posily stáli 3 fidorky..Platově někde jinde než Jiráček,Paixao..Ale taky to nebylo dobré no. A když Lavička přivedl drahého hráče nebo náročného na smlouvu tak to vyšlo.

      • Vyhoďte toho kreténa

       kapacitos13.12.2015 14:10reagovat

       Myslíš Pauscheka, Nešpora, Kováče, Breznanika..kdy první 2 s cenovkou přes 10 mega? Smích

     • Vyhoďte toho kreténa

      Lukáš Mareček13.12.2015 15:22reagovat

      Prestupy ale dela v nejvetsi mire Otava, pod VL uz tuplem. Scasny dostal moznost do toho vic kecat, ale Steinhoffer stejne prisel na doporuceni od trenera. Paixao se objevil dost pravdepodobne pres agenta, Fatai byl primo vyzadanej od Zdendy, o Frydkovi se mluvilo dyl, Jiracek se objevil nahodou a Litsingiho chtel Zdenek.

       

       

      • Vyhoďte toho kreténa

       Kombinator13.12.2015 15:45reagovat

       Když to člověk vidí takhe pohromadě, tak je to docela smutnej pohled na to, jak Sparta funguje na strašně amatérský úrovni.

  • Vyhoďte toho kreténa

   kapacitos13.12.2015 13:39reagovat

   Návrat krále dementů, venouška Neutrální

  • Vyhoďte toho kreténa

   maaarty13.12.2015 13:55reagovat

   Ty nemůžeš nikoho nazývat kreténem. Ty ne.

  • Vyhoďte toho kreténa

   LukyACS13.12.2015 14:00reagovat

   +1

 • Ščasny

  Pindruch13.12.2015 10:40reagovat

  Podle Sportu nepočítá s Paixaem, Steinhoferem, Litsingim a Husbauerem.

  • Ščasny

   standis13.12.2015 11:12reagovat

   logická volba. S Kováčem sice také nepočítá, ale tomu dojíždí smlouva.

   • Ščasny

    Standa Hejkal13.12.2015 11:17reagovat

    Tak hlavně Kováč má ve smlouvě, že po kariéře bude pokračovat v práci na Spartě, tak asi těžko odejde na půl roku jinam.

    • Ščasny

     spartas13.12.2015 11:18reagovat

     No a i to ”nepočítá s ním” je diskutabilní, Ščasný provedl to jazykové cvičení zaměřené na konjuktiv, kde tvrdil, že s Kováčem počítal do základu a zhatila mu to jen zranění.

  • Ščasny

   spartas13.12.2015 11:23reagovat

   No, to je výsledek... První tři sem natahal on, přičemž bylo minimálně u Litsingiho jasné, že jde naprosto ke dnu. Přesto si ho prosadil. Po půl roce sklízíme sladké ovoce. Paixaa se Steinhöferem jsem dřív než ve Spartě neviděl, ovšem to jsem na tom byl stejně jako Impulz. Bohužel se ukázalo, že to je dost zásadní vada. Paixao po těžkém zranění, Steinhöfer, který poslední roky naprosto tápe. Oba si pochvaloval. Oba k ničemu.

   No a případ Hušbauer. Tam aspoň víme, že zahrát umí. Ovšem kdo se pod Impulzem zlepšil? Nikdo. Doufejme, že se ho podaří prodat do zahraničí, nebo ho poslat na hostování třeba do Liberce. Nerad bych, aby nás na jaře popravil v derby, jako kdysi rumunské děvky žida.

   • Ščasny

    Zoidy13.12.2015 11:44reagovat

    Zajímavý, že o Litsingim napíšeš, že jde jasně ke dnu, a o Hušbim, že víme, že umí zahrát... Já mezi nimi moc velkej rozdíl nevidím, 2 roky zpátky oba top hráči ligy, od tý doby se oba akorát trápí...

    • Ščasny

     spartas13.12.2015 11:50reagovat

     No tak je tam několik podstatných rozdílů.

     Hušbauer umí zahrát ve Spartě. Hušbauer byl nejlepší střelec ligy, Hušbauer je mladší.

     Hušbauerovi nesedlo angažmá v Itálii, Litsingimu nesedí už nic. Nevěřím, že se Litsingi někde probere, Hušbauer bude pod dobrým trenérem užitečný. Možná že kdyby se podařil Pepovi přestup hned po jeho skvělé sezóně, tak teď nic takového neřešíme.

     Litsingi je asi něco jako Nivaldo. Naprosto nevypočitatelná kariéra, která nemá žádnou vzestupnou tendenci. Spíš připomíná hodně hrbolatý pohoří.

     • Ščasny

      majtin13.12.2015 12:26reagovat

      +1

    • Ščasny

     Arni13.12.2015 11:50reagovat

     A buď trochu fér. Němce tady natahalo vedení,po doporučení dalšího němceSmích

     • Ščasny

      spartas13.12.2015 11:53reagovat

      Zatímco Hřebík tlačil Karavajeva, tak Impulz použil svou hlavu a vsadil na hráče, kterého nikdy neviděl. Já v tom tedy spatřuji dost jeho vinu.

      • Ščasny

       majtin13.12.2015 12:26reagovat

       +1

     • Ščasny

      Bunda13.12.2015 12:00reagovat

      Tak je to banda blbců..Někdo jim řekne jméno a oni ho hned koupí ? Nebyli se na něj podívat ? Možná by jim stačilo ho vidět 45 minut jako nám v Jihlavě aby věděli jako my že je uplně v prdeli.

       

      A na pravého beka jsme mohli mít lepšího hráče,ale chtěl ho Hřebík tak byl nevyhovujicí.

       

      Podobné je to s tím Přikrylem..Hřebíkovo dítě,tak na jeho flek příjde šílenej Litsingi( viděl ho někdo minulou sezonu ? ) Že je Přikryl pořád zraněnej ? Litsingi zapaluje byty,pak se zraní,měsíc je na dovolené v Kongu.. Lenochod ? Totalní lempl kterej má Spartu u prdele a podle toho se tak na hřišti chová. Přijde náš odchovanec o 10 let mladší Juliš,kterej má Spartu rád a je o 2 parníky lepší než ta superhvězda.

      • Ščasny

       majtin13.12.2015 12:26reagovat

       +1

       • Ščasny

        trakip13.12.2015 13:22reagovat

        Může mi někdo napsat kolit minut Litsingi hrál???

        • Ščasny

         spartanek13.12.2015 13:25reagovat

         V lize 82 minut. Fakt posila k hovnu !!VztekVztek

          

         Sčasný si ho přivedl,protože jsou kámoši a znají se x let. Chtěl aby si Franta vydělal !Vztek

  • Ščasny

   waaw13.12.2015 13:39reagovat

   Cekal jsem, ze budeme dale posilovat v obrane. Zatim je to Steinhofer ven, Mazuch dovnitr, cili jeden stoper misto beka. Pokud privedeme jeste Kadlece a praveho beka, tak bych ocekaval, ze jeste dalsi dva obranci odejdou. Nebo je poslou zase na hostovani a pocet nasich hostujicich hracu bude dale rust? Za chvili budou vsichni hraci v lize pod smlouvou ve Sparte a budou hostovat

   • Ščasny

    waaw13.12.2015 13:49reagovat

    Navic pokud odejdou tito ctyri, tak to naznacuje, ze prijdou misto nich dva do zalohy a utocnik? Shala, Sural, Zahustel?

    • Ščasny

     spartanek13.12.2015 13:52reagovat

     Za Zahustela jim dáme Přikryla. A případ Skalák se bude opakovat. Shala se nevrátí.

 • Bežci

  waaw13.12.2015 9:55reagovat

  Ted v tydnu byl clanek o Daridovi, ze v Bundeslize patri k absolutne nejvestsim bezcum, za zapas ubeha nejdelsi vzdalenost. Porovnavali to s nejdelsima vzdalenostma namerenyma u nas. To to sleduji a vyhodnocuji v cele lize? Jak to delaji? Jsou nekde statistiky, kolik ubehl ktery hrac za zapas? Asi by to bylo zajimave srovnani i kdyz samotna vzdalenost bez efektivity nic nerekne

  • Bežci

   Standa Hejkal13.12.2015 10:10reagovat

   Sledujete se to, řešil jsem tu s kluky z PR, kteří mají veškeré statistiky hráčů, ale pak mi došlo, že by to stejně jistým lidem nestačilo jako argument (naběhaná vzdálenost, sprinty, počet přihrávek, přesných, dopředu, dozadu, soboje atd...) takže jsem se na to vyprd. Jinak dle vyjádření Dočkala naběhá cca 12 km za zápas.

    

   A k Daridovi. On sice opravdu hodně běhá, opravdu hodně. Ale kolik prohrává soubojů, kolik jednoduchých přihrávek posere, jak málo gólů dává...Pro mě je strašně přeceňovaný.

   • Bežci

    Bunda13.12.2015 10:16reagovat

    Darida je vytrvalec,ale chybí mu něco navíc.. Pavel Vrba za něho chtěl do Plzně našeho Lukáše Marečka,který taky hodně běhá a hraje hodně rychlej fotbal. Ještě že Lukáš dal přednost Spartě Úsměv

    • Bežci

     peterpan2713.12.2015 10:31reagovat

     Smích Už toho s tim Marečkem fakt nechte. Když je je teda podle Vrby tak dobrej, proč ho teda ani jednou nenominoval do repre? Ani jsem neslyšel, že by o něj byl zájem z ciziny... Ale z popisu některých bych měl pomalu pocit, že to je Roberto Carlos kříženej s Lahmem a ještě asi i Messim...

   • Bežci

    Pindruch13.12.2015 10:33reagovat

    Kvůli statistikam přihrávek, souboju, úspěšnosti střel atd., nepotrebujes nikoho kontaktovat, to mas tady:

    http://www.synotliga.cz/statistiky-lidri.html?status=0&season=2016&club=0&game_limit=0&nationality=&age=0&list_number=0&unit=1

    • Bežci

     Standa Hejkal13.12.2015 10:49reagovat

     Mockrát děkuju, to jsem opravdu netušil a nikdy jsem tady těmito statistkami neargumentoval Smích

      

     Ale vážně, stačilo by si to přečíst pořádně a ne se snažit vypadat chytře. Úsměv

     • Bežci

      Pindruch13.12.2015 11:00reagovat

      ”Sledujete se to, řešil jsem tu s kluky z PR, kteří mají veškeré statistiky hráčů, ale pak mi došlo, že by to stejně jistým lidem nestačilo jako argument (naběhaná vzdálenost, sprinty, POČET PŘIHRÁVEK, PŘESNÝCH, dopředu, dozadu, SOUBOJE atd...)” Tak minimálně statistiky těch mnou zvýrazněných velkými písmeny v tvém příspěvku tam najdeš.

   • Bežci

    Sendi13.12.2015 11:24reagovat

    přeceňovaný Darida? Viděls ho někdy hrát v bundeslize? Já si naopak myslim, že je to aktuálně náš jednoznačně nejlepší záložník(vyjma Rosy samozřejmě), hraje výborně, navíc na hluboko hrajícího záložníka dosud měl velice slušné statistiky. Hejt na jeho osobu tady přičítám jeho Plzeňské minulosti, podle mě je to ale skvělej hráč...

 • APOEL

  Capo13.12.2015 8:28reagovat

  Ještě mi to nedá a vrátim se k tomu, co jste tady psali včera o APOELU. Ano mají teď špatnou sérii, ale taky je třeba říct, že v jejich lize celkově ztratili zatim jen 4x za dvě remízy a dvě porážky s týmy první šestky jejich ligy. A asi neni náhodou, že drtivá většina ligových ztrát přišla až teď ke konci podzimu, když mají nabitý program. Já opravdu nechápu, že jen z důvodu toho, že si každej přeje odchod Ščasného (i já mezi ně patřím), tak neni alespoň trochu soudnej a bude i přes to APOEL považovat za nějakou totální sračku a dobrý výkon by nepřeceňoval. Když to nepřeženu, tak je jasný, že APOEL by v naší lize hrál minimálně o poháry, je určitě na úrovni Boleslavi a za mě kdybysme takhle zahráli v Boleslavi a vyhráli 3-1, tak budu sakra spokojenej, ať Spartu trénuje kdokoliv.

  • APOEL

   Ferry13.12.2015 9:10reagovat

   Souhlas.Ten,kdo přeje Spartě prohru jen aby odešel trenér,nemůže být Sparťan!Bagatelizování a znevažování výhry Sparty taky nemůže být sparťanské.Takovej honzasparťan by si měl změnit nick pouze na honza.Je mi z takových lidí zle!

   • APOEL

    Pindruch13.12.2015 10:11reagovat

    Bohužel tady je to už takový folklór. Děje se to teď, dělo se to za Lavičky, za Chovance, bude se to dít i kdyby nas trénoval kdokoli jiný. Vždy se nejaky duvod najde.

   • APOEL

    majtin13.12.2015 10:21reagovat

    Ščasnýmu jsem až do září přál úspěch a dal jsem si závazek, že mu dám čas a tuším že do září ho nebudu kritizovat. I když jsem už na jaře viděl, že to skřípe. Teď už mě ale vyloženě štve. Přát prohru Spartě? To mi taky nejde. Ale kdybych stál před volbou, že když by jeden prohraný zápas vedl k odvolání ZŠ asi bych v tom zápase přál Spartě prohru. Protože jako sparťan PŘEJI SPARTĚ TO NEJLEPŠÍ a to by v TOMTO PŘÍPADĚ byla podle mě prohra. Někdy je lepší udělat krok zpátky, když jdeš špatnou cestou než se po ní nadále potácet. Raději rychlou smrt než postupné umírání po kterém nejspíš zase přijde smrt.

    • APOEL

     Pindruch13.12.2015 10:38reagovat

     Jakou máš jistotu, že po odvolání Scasneho to bude lepší, jiné, takové, abys byl spokojený? Takhle se argumentovalo i třeba za Chovance, za Lavičky, teď za Ščasného, pri dalším trenérovi to bude to samé, až se neco opet nepodaří apod.

     • APOEL

      majtin13.12.2015 10:49reagovat

      Ano, to je druhá podmínka - vybrat někoho, kdo Spartu pozvedne. To jde ruku v ruce. Ale já říkám, že pro Spartu byl lepší Lavička, protože ten aspoň vše nerozkopal a nešel proti klubové koncepci. Jeho odvolání bylo v pořádku tým stagnoval, asi už neměl dát co nového, ale nahradit ho Ščasným byla kardinální ptákovina.

      Je to trochu filozofická otázka - máme trpět pod Ščasným a žít pro naději s tím, že kdyby přišel nový trenér, nemuselo by to taky vyjít?

      • APOEL

       Pindruch13.12.2015 10:54reagovat

       Tahle otázka je myslím momentálně hodně zbytečná, podle mne, protože dokud bude ve Spartě současné vedení, které trenéry angažuje, tak je minimální šance, dle mého, že by vybrali konečně někoho opravdu schopného s dlouhodobou perspektivou. Nejdříve se musí změnit minimálně myšlení těch nahoře, aby byla naděje na pozitivní změnu.

       • APOEL

        majtin13.12.2015 11:11reagovat

        Ano, ale zní to docela beznadějně. Třeba by mohli jednou najít tu pokoru a aspoň se poradit s někým, kdo tomu rozumí. A nebo by byla naděje, že jim to aspoň jednou vyjde. Jinak Zdeňkův rozvrat bude pokračovat dál. On možná udělá ten titul, když se mu podaří přivést třeba Michala Kadlece, Šurala. Ale ti hráči pod ním zase půjdou dolů.

  • APOEL

   majtin13.12.2015 10:10reagovat

   Napsal jsem to jako příspěvek k diskuzi o kvalitách Apoelu. Přesnější by bylo kdybych to napsal jako příspěvek k diskuzi o AKTUÁLNÍ FORMĚ APOELU. Já jsem to tak i myslel. Jejich aktuální forma opravdu není dobrá, jak sám píšeš mají i špatnou sérii. Apoel nepovažuji za totální sračku, ale i vzhledem k jejich formě bych výkon a vítězství opravdu nepřeceňoval. Srovnání s Boleslaví? To je hrozně těžký - tyhle jižani to jsou v první řadě hračičkové, kdežto Jarolím má rád ”jezdiče” a dříče. Ale o poháry by u nás hráli, jen nevím jestli s touto formou úspěšně.

 • Los EL

  Strčprstskrzkrk12.12.2015 21:03reagovat

  Raději kvalitního soupeře, což chtějí i hráči nebo soupeře více hratelného? Já bych volil druhou variantu a šanci dostat se konečně i někam dále. Pokud budeme hrát někdy LM, tak zvučných soupeřů si ještě užijeme dostatek. Navíc pokud bychom postoupili dále, tak pak jistě přijede i někdo dobrý.

  • Los EL

   Dynamo12.12.2015 21:38reagovat

   ano, dostat se co nejdál. Je jedno přes koho

   • Los EL

    Ferry13.12.2015 9:13reagovat

    Myslím,že postoupit se dá přes každého,snad s výjimkou MU,Liverpoolu a Porta.I když MU v současném rozpoložení by taky byl hratelnej,ale myslím,že do jara se zvednou.

 • Příprava

  Jerababa12.12.2015 20:23reagovat

  Základ všeho je, připravit mužstvo v zimní přestávce především po fyzické stránce. To byl náš zásadní problém. Chyběl nám pohyb a rychlost a od toho se odvíjelo prakticky všechno špatné. Prohry a problémy s těmi, kteří nás předčili v pohybu, žluté karty a především špatná rozhodnutí hráčů ve hře. Když díky pomalosti nemáš čas, těžko něco vymyslíš. Jestli se chytne Mazuch, vyřešíme problém pravé strany a mužstvo se fyzicky dá dohromady, tak to musí jít. Jinak mě fascinuje, kolik hráčů máme po hostovačkách. Když dáme dohromady 21,hostovačky a ty nej z U 19, tak máme 3-4 další jedenáctky.By mě zajímalo, jak ty hráče může někdo opravdu objektivně sledovat a hodnotit. A jsem zvědavej kolik a koho vezme Š do zimní přípravy.

  • Příprava

   Strčprstskrzkrk12.12.2015 20:31reagovat

   Dočkal a Matějovský nikdy nebudou běhaví i když je budeš připravovat jak chceš. Chce to prostě mít kolem nich hráče, kteří budou ve formě a odběhají to i za ně. Jestliže bude skoro celá záloha z formy jako na konci podzimu, tak to bude složité i s takovým Baníkem, jak jsme mohli vidět. Správně říkáš od pohybu se vše odvíjí.

   • Příprava

    Jerababa12.12.2015 21:07reagovat

    Tak u Matěje i Dočkala je každdý pokles ve fyzických schopnostech strašně znát, protože z pomalejších hráčů se stávají šneci. Ve hře dopředu je to znát míň, ale ve hře dozadu už je to pak katastrofa a všechny ty prostory ti ostatní už prostě nemají šanci uběhat. Pak to vypadá, že nevědí nebo neumí.

    • Příprava

     Strčprstskrzkrk12.12.2015 21:10reagovat

     Nejhorší je, že pořádně není na lavici nikdo místo nich. Do středu zálohy by to posílit určitě chtělo a mít i jiné varianty. Jiráček, Vácha případně i Mareček jsou defenzivní a pak máš hraje jen na kraje zálohy. Místo Dočkala a Matějovského není pořádně koho tam dát, proto hrají i když jsou z formy. Hušbauera při své formě ani moc počítat nejde - a to je ostatně podobný běžec jako ti dva - takže neběžec.

     • Příprava

      Jerababa12.12.2015 22:30reagovat

      No myslím, že se blíží celková změna filozofie hry naší zálohy. Vždycky jsmě měli jednoho dva špílmachry, kteří vyčnívali a byli mozky hry. Doba se ale mění a spěje spíš ke spolupráci běhavých záložníků(ono taky těch špičkových záložníků jednak ubývá a taky je pak snadnější eliminovat toho jednoho a rozbít hru). V dobrým mužstvu prostě dneska musí běhat každej, každej musí umět útočit i bránit. Kdo má takovejch hráčů na place víc, tak vyhrává.

      • Příprava

       JohnyPlayer13.12.2015 1:36reagovat

       Pod to se podepíšu. Plus fakt, že sehant někoho takovýho v lize je prakticky nemožný. Bereme-li v úvahu tedy reálný přestupy.

  • Příprava

   brac12.12.2015 21:20reagovat

   3 týdny dovolená, 6 týdnů příprava - ideální podmínky.

76452 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha