a asistent stop na 4 utkání,LuftJarda jim to vynahradíA nás neřešili za tu udajnou ruku Mazucha?
Tomuhle tleskám, 2x 4 utkání stop, 1x 2 utkání stop. Však oni si to příště rozmyslí, pokud v tom byla nějaká vědomá činnost. Jestli ne (a stejně se to stalo, či bude stávat), tak nemají v první lize co dělat.
V malém pražském derby Bohemians - Sparta se domácí domáhali penalty za ruku, v tomto případě však komise ztotožnila s rozhodnutím Martina Nenadála pokutový kop nenařídit!A to je správný!!!!!!
Jako já sem pro každou srandu, ale s Kasíkem, to je nějaký zvrácený humor, jako když jsem se snažil ze Sparty ”vyhodit” Davida Pavlíčka?
Shala -> Kasimpasa
Přesně tak! A až přijde Rosický, tak budeme soupeře porážet, i kdybychom hráli v 8 lidech!
KAVARAJEV „V tuhle chvíli děláme vše pro to, abychom ho stihli dopsat na soupisku pro play-off,“ potvrdil Kasík. „Ta se ve středu o půlnoci uzavírá pro oba zápasy - ne jen pro první v Dánsku. Rádi bychom ho tedy v rámci dvojzápasu využili, ale není jisté, jestli poletí už na první utkání.“ KONATE„V úterý proběhla schůzka mezi vedením klubu, Konatém a jeho agentem. To je jediné, co můžeme potvrdit,“ popsal situaci kolem rychlíka z Pobřeží slonoviny Kasík.
opr Karavajev
Omlouvám se všem, že pracuji pomalu a neefektivně, protože jezdí metro podle letních intervalů.
Děkuji, že mě chápete.
Mne ta omluva k cele soucasne Sparte sedi. Muj deda se musi otacet v hrobe. Pak se nedivme ze se tym pri kazdym dulezitym zapase po.ere, kdyz jsou v managementu takovyhle lidi, a ty maji na hrace vliv a ne ze ne.
Tvá omluva se přijímá .Co s tím ale má společného Kasík.
To už si dělá sluníčkář Kasík srandu? Omlouvat zpoždění příchodu Karavaeva kolaudací stadionu v Moskvě? Kde tuhle komickou výmluvu slyšel? Vím, že to není jeho vina že se to zpozdilo, ale on připravuje tisková vyjádření.
CSKA za toto přestupové období pustilo z kádru 7 hráčů! (včetně hostování)
Zrovna u Karavaeva je problém kolaudace stadionu, co se ještě od tohoto vedení Sparty dozvíme?
Já bych spíš řekl, že ”někdo” nechce, aby přestup vyšel a zdržuje ho záměrně, aby se nestihl zapsat na EL soupisku před středeční půlnocí...
Jakoby měl Karavaev hned nastoupit ve čtvrtek do základní sestavy, stejně by byl max. na lavičce, ne-li na tribuně.
To je jasný, že tam hrát nebude, ale ve skupině by už mohl. Pokud Zdenda samozřejmě svolí po individuálním pohovoru.
Nechápu proč by se měl Kasík vymlouvat. Prostě to tak zřejmě bylo.
Sluníčkář = přehnaně korektní člověk s afektovanými charakterově pozitivními rysy Tak tomu rozumím já.
:D aha...když odhlídnu od toho, že je to píčovina, tak furt nechápu tu spojitost s Kasíkem :D
jestli si to nepleteš(jako mnozí jiní) s elementární slušností :D což teda ostatně asi tak trochu patří k práci šéfa komunikace:))
Chápu co chceš říct, ale hranou slušností to nezachráníš. Postav si ho virtuálně vedle nebožtíka Lukáše Přibyla a pochopíš o čem mluvím. To je prostě v osobnosti, v postojích.
S tím souhlasím. Přibyl byl slušný a přitom z něj nevyzařovala taková připosranost a až odpudivá přehnaná slušnost jako z Kasíka. Ten je v tomhle ještě horší než Lavička a to je teda co říct.
Nejvice jsem si to uvědomil, když Synot převzal ligu a s každým klubem dělal takový medailonky s prohlídkou stadionu a zatímco plzeňský mluvčí byl slušný, ale přitom úplně v pohodě, tak Kasík zněl jak eunuch provádějící japonské turisty po Praze. Jenom hodnotím jeho mediální vystupování, nic víc. Třeba je to bezvadný kluk, to nemohu posoudit.
Jako tohle je už moc odvoláváme trenéry vedení ok ale tiskového mluvčí to už je silná káva
Jen jsem chtěl trochu odlehčit ten rozsáhlý negativismus, který se na zdejších stránkách v posledních dnech rozhořel.
No, je toho dost, to je fakt;-). Problem je, ze hosi ze Sparty delaji vse proto, aby ho bylo vic a vic. Na druhou stranu se o Sparte aspon hodne mluvi;-)
Čtvrteční zápas na půdě SønderjyskE odvysílá přímým přenosem @O2SportCZ.
Paráda Nevím jestli se to vztahuje i na náš zápas, ale dneska a zítra na prádelnu je o2 sport zpřístupněn všem
V lize dá celkově 10 gólů, z toho 2 v posledním domácím rozlučkovém zápase (tuším Hradec...?). Pak skončí a bude se tu psát, proč skončil (stejně jako tak ted, proč naopak neskončil).
Fíka dá i teď v playoff s Dány doma, v Evropský lize pak ještě dva kousky, taky doma.
sorry, šipka dolu
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13005 lidí.