Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Matěj Pulkrab

  Markus2.8.2016 22:26reagovat

  Mates je v Rumunsku a za rozhodnutého stavu půjde na hřiště. A říkal že na hostování to zatím nevypadá Úsměv

  • Matěj Pulkrab

   Ohnivec2.8.2016 22:31reagovat

   Půlkrab umí uvařit kafíčko a koupit Otavovy Magnum.

  • Matěj Pulkrab

   Palo2.8.2016 22:35reagovat

   Za rozhodnutého stavu? Kéž by...

   A na hostování je přeci času dost, mezitím může plnit funkci (jako nejmladší hráč) nosiče kuželů a balónů na trénink Smích (ironie)

   • Matěj Pulkrab

    Markus2.8.2016 22:38reagovat

    On myslel spíš jako za rozhodnutého stavu pro Rumuny Neutrální Tak trošku se na Spartě počítá s tím že to nevyjde.

     

    Mates měl týden angínu a ležel v posteli. Proto nebyl na Slovácko,ale jinak nemá do užšího kádru daleko a nahrává mu fakt že David Lafata není zdravotně v pořádku a přemýšlí nad koncem kariéry.

    • Matěj Pulkrab

     Ohnivec2.8.2016 22:40reagovat

     Já mám angýnu a chodim do práce Markus!Vztek

 • Kasík

  Ohnivec2.8.2016 22:18reagovat

  Táhni!!! Bez tebe a tvejch kamarádíčků Votavů by LM byla VztekVztekVztek Táhněte do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!! OtráveníOtrávení

 • Hanba

  experto2.8.2016 22:12reagovat

  Kasíka nám byl čert dlužen. Grázl. Zničil Spartu a udělal Plzeň

  • Hanba

   hansel2.8.2016 22:22reagovat

   K tomu stojí za globálním oteplováním, imigrací muslimů, a ještě snížil kurz koruny a snížil životní úroveň důchodcům. Navíc zavinil vyrovnání Bukurešti.

   • Hanba

    Franta z lidu2.8.2016 22:26reagovat

    Smích Nicméně, majitel ACS, JUDr. Křetínský, by si mohl nechat udělat od nějakého opravdového fotbalového odborníka rešerši, co dobrého a prospěšného pro Spartu přinesl např. pan Kotalík, pan Otava či právě výše zmiňovaný pan Kasík.

  • Hanba

   Ohnivec2.8.2016 22:27reagovat

   At si užívá miliard co ukradl Křetínskýmu s Votavou!!! Ale musí vypadnou kašpar i s Poulíčkama.

  • Hanba

   mv3.8.2016 4:33reagovat

   Plzeň udělali fanoušci Sparty, když na konci sezony 2005-2006 nejdříve dotleskali mužstvo k porážce 1-3 se Strakovou Plzní a tím jí zachránili v lize a možná ti samí fanoušci pak Plzni pomohli podruhé, když vyštvali Horvátha a právě on měl největší podíl na plzeňském úspěchu následujících let.

   • Hanba

    Lobrock3.8.2016 8:06reagovat

    Plzen v lize zachranil rozhodci, kdyz si v zapase se Spartou vymyslel dve penalty a navrch vyloucil Simaka. Co se Horvatha tyce, tak ten uz nestihal a byl kritizovan jak ”experty” v novinach, tak vysmivan na diskuzich, zejmena z nespartanu.

 • Proberte se!

  Franta z lidu2.8.2016 22:05reagovat

  Nestarejte se o Plzeň, ale o zítřejší zápas a výsledek! A nefňukejte, dnešní zápas nerozhodl Berbr, ani jeho parta. A že to byla haluz? Jak jsme uhráli s repre bronz na ME 1980, stříbro na EURO 1996? Nebo si vzpomeňte na některé naše klubové zápasy! Přej a bude ti přáno... Proč jsme třeba nehráli s Karabachem my? Zeptejte se Otavy, co udělal v létě pro to, abychom se z titulu radovali po letoší sezoně my. Dofňukat a zítra aspoň na dálku fandit - pokud nejste mezi těmi 77 statečnými Smích

 • Pivarník vs. Ščasný

  asgard332.8.2016 22:04reagovat

  Fialové Plísni k postupu gratulovat nebudu,ale nemůžu neocenit Pivarníkovu reakci na vývoj (dvoj)zápasu a jeho způsob střídání ve srovnání se Ščasným.Pivarník se nebojí postavit na venkovní zápas do obrany mladého Matějů místo stárnoucího a nevýrazného Rajtorala (Ščasný by dal přednost vyčichlému veteránovi) a podle vývoje hry střídá velmi správně a ve správný čas.Kolem 70. min. jdou na plac Kopic místo Kovaříka a Krmenčík místo Koláře.Třetí možnost si musí nechat do závěru a na posl. desetiminutovku střídá útočníky kus za kus.Jediným slabším článkem týmu tak zůstáva Hejda(při absenci Baránka není vyhnutí), ale jeho zaváhání Karabáč nepotrestá.Naproti tomu Ščasný oslabí funkčnost týmu hybridním paskvilem 352 a během zápasu sice ne excelentní,ale pořád aspoň průměrný výkon totálně zkurví nasazením Matějovského a Fataie a považuji za jisté,že v podobných úletech bude pokračovat.Už jenom tento rozdíl je pro mě zárukou,že v kaprlize budeme zase tahat za kratší konec, o titul prijdeme pošesté za 7 let,LM pro nás zůstane zakázanou komnatou a v případě očekávaného vyřazení od Steauy bude velmi vážně ohrožena i naše účast v EL.

  • Pivarník vs. Ščasný

   Markus2.8.2016 22:06reagovat

   Ščasný ven ! Ale problém je v majiteli.. Ten je k ničemu.

  • Pivarník vs. Ščasný

   Franta z lidu2.8.2016 22:07reagovat

   Roman Pivarník je velmi schopný trenér, ale hlavně rozumný člověk. Doufám, že ho jeho dobře nastartovaná kariéra nezkazí a třeba ho jednou přivítáme i u nás na Letné či na reprezentační lavičce!

  • Pivarník vs. Ščasný

   Tazmen2.8.2016 22:41reagovat

   Co to je zase za kecy? Matějů hrál pravého beka skoro celou minulou sezónu, tak bylo jasný kdo tam bude hrát. Teď v Jihlavě když hráli hovno, tak to preskupil na hybridní paskvil 352, aniž by to kdy hráli. Mě by spíš zajímalo proč tam Pivarnik pořád cpe tragickyho Duriše místo Krmenčíka který je o parník lepší celou přípravu, to samý Kopic místo dědka Koláře

   • Pivarník vs. Ščasný

    asgard332.8.2016 23:10reagovat

    Nemusíš souhlasit,ale Pivarník v Karabachu udělal to co udělat měl,čehož Ščasný není schopen.Když potřebovali vyrovnat,Krmenčíka tam jako druhého útočníka poslal.Jak hráli minulou sezonu není problém Pivarníka, on je vloni netrénoval.No a pokud máš pocit,že má Krmenčíka stavět místo Ďuriše,tak já mám stejný pocit,že Ščasný má stavět Pulkraba místo zoufalců v našem útoku. Jěště něco nejasného ?

 • Nablito !!

  Markus2.8.2016 21:32reagovat

  Nechte si to na zítra a do Teplic !! Zítra vyletíme a tady bude počteníčko Smích Ščasný ven ještě před zápasem ! Smích

 • Fakta

  rebus2.8.2016 20:59reagovat

  Pánové,

  Uz x let se bavíme o Plísní jako ”trojrocaky” , dojdou jim peníze a skončí nebo az skončí ta generace dohrali...

  Nic z toho se neděje

  Skončil

  -Horvath, Pilař, Prochazka, Fetak, Rezek, Darida, střídá Rajtoral, Řezník, Skret a v podstatě jediný kdo zůstal z původní Plísně je Hovado+Kolar!

  Takže obmenili tým a porad se dostávají do EL ( nedej bože LM)- ja bych řekl ze něco (stranou Berbr a spol- oni dnes ten gól v 88 min nedali) proste dělají dobře a sere me to ale lépe než myNeutrální

  • Fakta

   Chrod2.8.2016 21:03reagovat

   O trojročácích se mluvilo před 2 lety, teď už sem to vážně dlouho neslyšel. A jestli nevidíš, jak jdou dolů, tak jsi slepej. Prachy jim docházej, nijak extra neposilujou a je ostuda, že jsme ještě horší než oni. Jestli se teď dostanou do LM, tak se můžou zase finančně zalepit a zvednout se tam, kde byli 3 roky zpátky.

   • Fakta

    PVS2.8.2016 21:06reagovat

    My prachy máme a jsme kde ?????

    • Fakta

     Chrod2.8.2016 21:07reagovat

     Co se sem furt vtíráš do prdele? Smích

    • Fakta

     captain_obvious2.8.2016 21:08reagovat

     No ty jsi tak nenápadný, ti povím Smích Tím jak se vydáváš za Sparťana jsi nás dokonale zmátl a nikdo nemá ani tušení, že fandíš jinému týmu, bravo Smích

     • Fakta

      Tazmen2.8.2016 21:11reagovat

      A ještě si debil dá iniciály prádelny do nicku Smích

    • Fakta

     Pavel002.8.2016 21:13reagovat

     Táhni zpět na svoje forum Plísňáku Úsměv

     • Fakta

      PVS2.8.2016 21:28reagovat

      Takže pánové jděte víte kam ? Jestli že jste schopni urážet starýho sparťana , kterej viděl běhat po place ještě Mráze , Maška , Vránu apod. ( víte vůbec kdo to byl ?? ) Vy jste fakt super fanoušci , kteří dovedou jen sprostě nadávat . Howgh Vztek

      • Fakta

       captain_obvious2.8.2016 21:29reagovat

       Plzeňská Viktorka Smrdí

   • Fakta

    LukyACS2.8.2016 21:11reagovat

    Prachy jim docházej, vloni byla obrovská možnost je nakopnout do prdele a nadobro se jich zbavit, ale to se nepovedlo, teď maj jistejch 155 mega, což jim tak na rok, možná i na dva dost pomůže a jestli se jim povede i skupina, tak maj vystaráno na několik sezon dopředu.

    Mě tak sere, že se nepovedla už loňská šance, nás tu mohli letos strašit jen Luftjardovy kaufy.

    • Fakta

     Chrod2.8.2016 21:21reagovat

     Šanci jsme jim dali teď 2x za sebou, tu první s Tel-Avivem nevyužili a teď s extrémní klikou dali aspoň playoff LM a základní skupinu EL, což jim stačí. Ono je ale klidně možný, že vyhrajou teď titul potřetí za sebou a dostanou další šanci se zalepit. O to větší je to ostuda, když se ukáže, jak špatnej tým to ve skutečnosti je. Jenže my jsme ještě horší a tváříme se, jako by se nic nedělo, a plácáme se po ramenou.

     Strašně doufám, že to zejtra zvládnem, jinak by to byla další těžká rána. Jestli vyhoříme, tak doufám, že se začne něco dít. Ale když se tak zamyslím nad tím, co by se mohlo tak asi dít, tak je to asi jedno...

     • Fakta

      captain_obvious2.8.2016 21:35reagovat

      Jestli vypadneme, tak se budou dít obrovské věci. Svolá se tiskovka a na ní bude oznámeno, že o Ščasného budoucnosti se rozhodne po playoff EL. Postoupíme do EL, ve skupině budeme 3., v lize po podzimu 2., o Vánocích Otava prohlásí, že by nejradši Ščasného vyhodil, ale nenašli vhodnějšího kandidáta a v půlce března Zdendu vystřídá Petr Rada.

      • Fakta

       LukyACS2.8.2016 21:41reagovat

       Smích

       I když teda spíš by bylo víc vypovídající ZoufalstvíZoufalstvíZoufalství

    • Fakta

     lotar2.8.2016 21:47reagovat

     A co takhle se jich zbavit na hřišti a ne pořád čekat až jim dojdou prchy a pořád se utěšovat že sparta je nejlepší a když to neklapne tak je v tom Berbr.

  • Fakta

   standis2.8.2016 21:07reagovat

   Kozáčik, Petržela, Bakoš, Duriš. A dělají to tak dobře, že vyhodili Duriše s Bakošem a nakoupili Tecla, Chramostu a Wagnera, aby se vrátili k Bakošovi s Durišem.

   Neodešli jim hlavní opory Berbr s Chřestýšem. Po Vrbovi se vystřídalo spousta trenerů, fotbal hrají strašný.

  • Fakta

   LukyACS2.8.2016 21:08reagovat

   Souhlasím, já taky patřil mezi ty, kteří je nazývali trojročáky, ale po zisku 155M je jisté, že nás budou prudit dál a pokud se jim povede i skupina LM, tak to bude o to dýl a my se musíme chytit za rypák tuplem, protože budem 11 let bez LM(nevěřím, že by se PO LM povedlo).

    

   Každopádně když člověk viděl dnešní zápas, muselo mu být hrozně, že nám takovej klub 2x sebral titul a v poslední sezoně si s náma vyloženě vytřel prdel a můžeme mít 1000 alibi, ale o rok dřív, když jsme tu Evropu na jaře nehráli, to nebylo o nic lepší...

   • Fakta

    peterpan272.8.2016 21:13reagovat

    Mádl ted psal, že mu přijde, jakoby se Sparta smířila s tím, že občas udělá titul, občas něco v Evropě a všichni se pak plácají po ramenou, jak to dělají skvěle. Mně osobně vadí a nedávno jsem to tu psal, jak se prostě neustále všichni tváří jako bysme každý rok vyhrávali LM. Ščasný nesplní hlavní cíl loňské sezony- čili titul a všichni jsou v pohodě a sezona se prohlásí za úspěšnou. Pro mě je tohle nepochopitelný...

    • Fakta

     LukyACS2.8.2016 21:18reagovat

     S tím jsme se zcela určitě smířili, což je děs. Dřív jsme titul vyhrávali každoročně, hráli jsme pak i LM, pak jsme LM přestali hrát, titul jsme získávali obrok, teď už je to každej 3. rok, navíc i to, už možná nebude a jsme spokojení, 11 let bez LM.

     ČF EL je super, ale ekonomicky je to asi zajímavé asi jako to PO LM, kde jsme za 11 let byli jen 1x a zítra se tam možná podíváme podruhé... a o zajímavostech elitní evropské soutěže LM radši ani nemluvit.

     Já a my další se sice s Plzní porovnáváme, ale z vedení Sparty v jiných oblastech zní, že nechtějí jít směrem ostatních klubů z ČR, tak proč se pak poměřují s prádelnou v tomhle, mají si jít vlastním směrem. Já jako fanoušek vidím jen ten výsledek, že nejspíš budem 11 let bez Ligy mistrů

     Údiv

    • Fakta

     LukyACS2.8.2016 21:20reagovat

     JO a ten Ščasný, vloni sám řikal, že je ČF EL slabá náplast na nezisk titul a teď někde mlel, jak je ČF cennější než titul.

     Hele, já měl obrovskou radost, ale jak píšu víc, asi všichni cítíme, že to není ta elitní soutěž a i těch 6 zápasů v Lize mistrů strčí tech 12, co jsme hráli vloni v EL, hravě do kapsy a když v LM uděláme ostudu, každý se s tím smíři a bude hrdej na to, že jsme tam konečně byli.

     • Fakta

      peterpan272.8.2016 21:26reagovat

      Jasně, taky se mi líbilo jak hráli a Ščasný na tom měl taky svůj podíl stejně jako štěstí na soupeře atd. Ono je to spojený, dostat se do LM by znamenalo taky to, že bysme mohli kupovat dražší a lepší hráče a samo i oni sami by k nám chtěli. Pak bysme třeba hráli ještě koukatelnější fotbal...No uvidíme, jak to zítra dopadne. Ovšem pokud vypadneme, Ščasnýho bych fakt vykopnul

     • Fakta

      Mates2.8.2016 21:27reagovat

      Pokud bychom v LM udělali ostudu, tak si naopak myslím, že všichni budou říkat, jak je EL pro nás lepší a že v LM nemáme co dělat a pod... já si ale nemyslím, že bychom tam byli jen do počtu. Zápasy proti těžším soupeřům, ve kterých nejsme pod tlakem, nám prostě jdou. Úsměv

      • Fakta

       LukyACS2.8.2016 21:40reagovat

       V tom s tebou 100% souhlasím. TO, že nezvládneš nějaké dřeváky, kteří s tebou čekaj na brejky, neznamená, že pak pohoříš ve skupině, kde na ty brejky budeš naopak hrát ty. A ty kecy, že když nedáme xyz, tak tam nemáme co dělat, jsou taky mimo, klidně ať upachtíme Steauu a pak třeba City, když tam budem, budu mít ohroumnou radost a je mi fakt u prdele, jakym způsobem to bude.

       Druhá věc je ta, že tomuhle příběhu nevěřím už v první kapitole Úsměv

       • Fakta

        peterpan272.8.2016 21:48reagovat

        Jo, nádavalo by se tu dál, to je jasný, ale LM je jen jedna no Úsměv

  • Fakta

   ardentr2.8.2016 21:51reagovat

   To je proto, ze to delaji dobre, tj. vedi, co chteji hrat, maji pro to typologicky vhodne hrace, a angazuji kvalitni trenery.

    

   Porad hraji 4-4-1-1, v obrane s dvema kvalitnimi stopery, na krajich s modernimi obranci, ve stredu zalohy se dvema skutecnymi stredopolari, na krajich s rychlymi zalozniky schopnymi utect obrancum a odcentrovat, s jednim podhrotem, ktery se na tu pozici opravdu hodi, a jednim utocnikem, vzdy tim, ktery je ve forme.

    

   To my predelavame hrace, angazujeme ’univerzalni’ hrace, schopne hrat snad skoro vsude, ale nikde poradne, o systemu nemame jasno (kazdy novy trener prichazi s novym system, kterym chce zaujmout majitele), privadime vycpele byvale hvezdy nebo hrace po smlouve, takze ve vysledku mame na nekterych postech pretlak, zatimco na jinych hraji typologicky nevhodni hraci.

    

   Jo Plzen ma nekdy z prdele kliku, ale to neni nahoda, oni umeji jit stesti naproti.

 • K poblití

  adam2.8.2016 20:45reagovat

  Pánové tady je to zase jak u bulíků. Plzeň po haluzi postoupí - ok. Ale:

  1) Vůbec nás to nemusí zajímat.

  2) Jak to sakra má vliv na náš zítřejší zápas.

  3) Jestli jsou posraní o hráči tak moc, jako většina tady, tak se máme zítra opravdu na co těšit.

  4) Jo a vysvětli mi někdo konečně prosím, jak může Kasík/Otava za ten dnešní postup Plzně po tom, co jednou vystřelila na bránu?

  • K poblití

   Jarda112.8.2016 20:47reagovat

   Otava s Kasikem muzou za to ze je Plzen opakovane mistrem na ukor Sparty

  • K poblití

   Chrod2.8.2016 20:47reagovat

   1) Proč by nás nemělo zajímat, jak si vede náš největší (a prakticky jedinej) konkurent v boji o titul?

   2) Nijak, ale to je jedno.

   3) Kde je kdo posranej?

   4) Výkřik do tmy od trolla, to už tu bylo několikrát. Kasík ven! VztekVztekVztek

  • K poblití

   LukyACS2.8.2016 20:53reagovat

   1) No, nemusí, ale všichni jsme na to čuměli, kdyby nás to všechny nezajímalo, nekoukáme na to. Sledovali jsme to proto, že je to klub z naší ligy a hlavně klub, kterej 2x po sobě skončil před náma a posledně nás vymlaskl 3-0, takže by nás to i z tohohle pohledu zajímat mělo.

   2) Nemá

   3) Ve fotbale psychika rozhoduje - sebedůvěra je ohromně důležitá a tahle nespokojenost se k hráčům donese, i oni sami musí cítit, že to s Rumunama nebylo ideální. Já z toho na zítřek vidím jen 2 možnosti, buď se chytí za nos a odmakaj to na 100%, dokáží, že na to maj a postoupěj, nebo prostě vyhoříme a pak se něco musí začít dít.

   4) Nevím, ale asi to u fanoušků tak nějak souvisí s bodem 1), že jsme takovýmu soupeři vůbec umožnili titul, který mohl slavit už u nás dlouho před koncem...

  • K poblití

   trinact2.8.2016 20:55reagovat

   1) Mě to zajímá, jak hrají český kluby v pohárech.

   2) Vliv to má, kluci nebudou chtít být horší, takže motivace navíc

   3) Spekulace

   4) To je jen taková groteska.

  • K poblití

   captain_obvious2.8.2016 21:01reagovat

   To zajímá asi každého a bylo by spíš smutné, kdyby v naší situaci jsme byli tak sebevědomí, že bychom s pocitem nedostižitelnosti zápasy ostatních zástupců v Evropě ignorovali Smích V taové pozici, aby nám to bylo jedno, fakt nejsme. Úsměv

    

   Kasík na tom žádný vliv nemá, nicméně dokonale chápu, že může být někomu od pohledu nebo vystupováním nesympatický, mně je taky. Smích

 • Když

  danielsen2.8.2016 20:38reagovat

  vypadneme z pohárů úplně,tak budeme aspoň mít klid na ligu a konečně bude titul a LMSmíchSmích

  • Když

   Chrod2.8.2016 20:45reagovat

   To je sranda...

 • Brian Pricke2.8.2016 20:38reagovat

  Z těch, co tam jsou ve 4. předkolu teď, není ani jeden soupeř silnější než Karabach. Takže základní skupina, 400M a my máme aspoň soupeře na dalších pět let. Nádhera.

  • danielsen2.8.2016 20:39reagovat

   prádelníci to prochlastaj Smích

  • Chrod2.8.2016 20:44reagovat

   Viděl jsi ten zápas? S tímhle výkonem vypadnou úplně s každym z tý pětice, co tam bude. Musej se o hodně zlepšit. Je asi jasný, že jim tohle zvedne sebevědomí a takhle hrozně už hrát nebudou, ale postup jasnej rozhodně nemaj.

  • LukyACS2.8.2016 20:45reagovat

   Nevím, jestli si děláš srandu, ale já si myslím to samé...

   • Pavel002.8.2016 20:46reagovat

    Tak Legia je klidně dá a myslíš, že i další týmy

    • Jarda112.8.2016 20:49reagovat

     Rosenborg je brnkacka a jak jsem.videl Legiu s.Trencinem tak to byla slabota

    • LukyACS2.8.2016 20:56reagovat

     Legia je právě slabá, v Trenčíně byla horší a rozhodla podoným stylem jak dneska Plzeň, to bych věřil spíš Záhřebu, že je dá, ale ten Karabach byl dost těžkej, podle mě ani ten Záhřeb nebyl těžší než Ázerbajdžánci

   • Brian Pricke2.8.2016 21:00reagovat

    Myslím to vážně.

  • AlaMierda2.8.2016 20:47reagovat

   Karabach je pouze Reynaldo, Dani Quintana, Almeyda a Muraem Muraem, zbytek je průměrný tým. Nevím přeš koho by už české kluby chtěli postupovat do LM

  • captain_obvious2.8.2016 20:52reagovat

   Já myslím, že jim může zatopit kdokoli z těch nenasazených. Ještě nemají nic jistého, obzvlášť když se u nich dá čekat, že jim zase naroste nosánek až do nebe, přesto že to dnes vyloženě uhaluzili. Karabach byl podle očekávání kvalitní (kromě slovenského uživatele, kterej předpovídal easy postup Plzně Smích ), ale zase že by byl výrazně lepší než Legia nebo Záhřeb, bych netvrdil.

    

   Btw zkurvenej APOEL to zase uhaluzil v nastavení, neuvěřitelně nesympatický tým.

79945 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha