Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Prosím o informační blok a inside info

  Furia Ceca20.9.2016 8:09reagovat

  ohledně nástupců Šcasnýho a jeho podržtašek a Otavy a jeho kávového klubu. Děkuji.

  • Michal0720.9.2016 8:20reagovat

   pokud půjde Ščasný, musí jít i Otava, Kasík, Hejkal, Baranek, Svoboda, Zítka...rozprášit to všechno. Každý z těchto lidí má vliv na výsledky.

    

   • Tashunka Witko20.9.2016 8:31reagovat

    Co špatného provedl Zítka ?

   • Furia Ceca20.9.2016 8:44reagovat

    Já chci vědet kdo za ně...

    • Funin20.9.2016 8:58reagovat

     koukám na net a třeba Thomas Schaaf je volnej :)

    • adam20.9.2016 9:53reagovat

     Podle mě není již dávno pryč právě proto, že vedení neví o žádném kvalitním a přitom dostupném zahraničním kouči. Ono taky z domácí ligy sem tahat asi pravdu nemá cenu nikoho (možná toho Páníka, ale pořád si myslím, že by to pro něj byl dost velký skok - na druhou stranu ale trénoval třeba Lech v Polsku).

   • majtin20.9.2016 8:56reagovat

    Proč Kasík, Baranek, Zítka???Údiv

   • adam20.9.2016 9:05reagovat

    Jsem rád, že jsi jmenoval Kasíka již na třetím místě! Spousta místních by jej řadila třeba až na šesté. Je vidět, že se vyznáš. Jeho vliv na výkony kádru je nezpochybnitelný. Zítka to samé - naši brankáři jsou vyloženě tragičtí a určitě schválně snižuje sebevědomí ostatním. Jseš dobrej, prosím piš dál.

 • Stejně je to vtipný

  petr13720.9.2016 8:01reagovat

  Fotbal sleduju nějakých 25 let. Během nich se Zlín neustále motá mezi 1.a 2. ligou, zatímco Sparta neustále na špici. I přesto jsme to tam nikdy neměli lehký a až na výjimky nepamatuju, že by se tam vyhrávalo s prstem v nose.

   

  Včera jsme tam jeli v situaci, kdy jsme pod dekou, podle většiny fóra nemáme žádný systém, protože trenér je hovado, šmejd, nýmand, pijavice. Vedení máme úplně na hovno. Podle jiných za nás zase hrají prakticky samé naprosté nuly (barokní osahávač Holek, hráč. 1.B třídy Mazuch, zoufalej M. Kadlec, kterej si to sem přišel jen užít; největší nekopa od dob Hohenedera Frýdek, velkej trenka Mareček; sáňkař bez techniky Costa; neběhající plivník Dočkal; přestárlý Lafata, ligovej průměrák a zoufale pomalý Šural...). Navíc nepřijel Rosa. Fanoušci Sparty sázejí prachy na jedničku.

   

  Naopak Zlín je na špici tabulky, v euforii, tým vedený skvělým trenérem má zažitý způsob hry, systém, automatismy. Celé město je natěšené na popravu Sparty.

   

  Výsledkem je dobrý fotbal a remíza poté, co jsme dali 3 břevna a dvakrát nám vykopávali z čáry. a nablito na e-Spartě Úsměv

  • Toník20.9.2016 8:14reagovat

   Protoze vetsina pisatelu jsou laici, kteři fotbal videli jen z rychliku a nevědi co to obnáší. Vetšina rádoby Spartanu si zde jen hraje virtualně na manažery, koho by přivedli a jak by postavili sestavu. A to je naplňuje!!

  • rebus20.9.2016 8:23reagovat

   meritko neni Zlin ale

   Southampton

   Danove

   Steaua

   Plisen (3x prohra v rade)

   MB Scastna remiza 2-2

   atd atd atd

   Hra opravdu nema hlavu a patu a to je videt v zapasech s trochu silnejsim tymem

  • Tashunka Witko20.9.2016 8:28reagovat

   Na té hrůze, co předváděli včera Holek s Mazuchem není nic vtipného ani dobrého. Že nás tým, hrající permanentně o udržení, přehrával a mačkal 20 minut ve 2. půli jak citrony, je spíše k pláči; hloupá a arogantní prohlášeni neschopného trenérského ješity po zápase jsou pak snad ještě větší ostudou, než groteskní vystoupení našich stoperů (s výjimkou Costy).

  • Capo20.9.2016 8:28reagovat

   Zase na druhou stranu. Vyřvat se na diskuzích je tak jediný, co může řadový fanoušek dělat. Když mu to pomůže, tak prosím. Stejně tak i to, že fandí proti svému klubu a klidně proti němu i vsadí. Tohle třeba já osobně nedokážu a je mi jedno, kdo Spartu trénuje, každá porážka mě neskutečně sere, nicméně to vždy trvá jen pár dní a stejně se pak těším na další zápasÚsměv Ščasnýho nemusim, podle mě měl letět na konci minulé sezony, ale dokud tady je, tak se jen kvůli němu proti Spartě určitě obracet nebudu, jsem si jist, že dělá co může, ale jestli to někdo cítí jinak, tak je to nakonec jeho věc.

  • johnny120.9.2016 8:52reagovat

   Tak já třeba fandím Spartě ještě o deset let víc než ty, hráči jak ty tady píšeš Vdolek, Velkej trenka, Mazuch, M.Kadlec, Vácha, by vedle Honzy Bergra, Lumíra Mistra, Chovance nebo i třeba Sigiho, prostě nehráli a za Ježka by nebyli ve Spartě ani na lávce. Mimochodem za něj ji na Spartě leštil, ten dnešní veliký stratég Ščasný. A místo, aby se od Ježka něco naučil tak dnešní Sparta produkuje to co vidím už rok, sračky. A namísto toho, aby v pozápasovém rozhovoru, řekl něco smysluplného, tak od něj slyším jen sarkasmus, jeho veliké ego a nadutost. Není hoden toho Spartu trénovat. Ano, včera už to bylo lepší a byla i smůla, ale přece po jednom povedeným zápase nezačnu Ščasného chválit, protože prostě není za co. Remizovat ve Zlíně to bylo prostě nemyslitelné. Pro každého opravdového fanouška Sparty by to mělo být potupné a Ščasný je spokojený. Ten člověk nemá žádnou moji úctu a budu rád až ze Sparty zmizí.

  • majtin20.9.2016 8:55reagovat

   Třeba za včerejší výkon bych ho neodvolával. Když pominu fakt, že bych ho vlastně vůbec nebral a pakovat se měl už dávno, i vzhledem k tomu, že tu byl jen na zkoušku, kterou nezvládl.

   Ale včera bych ho vyhodil za ten výkon na tiskovce. To je naprosto nedůstojný, takhle se nemůže Sparta reprezentovat, vidí to i hráči, si ho pak nemůžou přece vůbec vážit a respektovat.

    

 • Odvolávači

  Toník20.9.2016 7:58reagovat

  Impulzaka. Dnešni tisk píše, že Sparta se zvedá. Asi je to opravdu tak, že si to začíná sedat, jak to tu nekdo komentoval.

  • stařec20.9.2016 19:12reagovat

   Sedat si to prý začalo po Bohemce a další boje

   stále stejný zmar.Jsi moc velký optimista.Smích

 • Řeč čísel

  Palo20.9.2016 5:07reagovat

  Za 7 kol jsme ztratili 6 bodů a to je s porovnáním minulých let prostě moc. Teď malá ukázka bodových ztrát v době, kdy bylo o titulu rozhodnuto.

  V naší poslední (rekordní) mistrovské sezóně jsme ztratili 11 bodů. O rok později Plzeň ztratila 15 bodů a loni byla Plzeň už mistrem se ztrátou 10ti bodů. Dovolím si tvrdit, že pro získání titulu je nutné mít na konci sezóny 70+ bodů (ztráta max. 20 bodů).

  Už není moc prostoru pro další chyby!!

 • Ščasný ven !

  Markus20.9.2016 1:23reagovat

  1.

  Fastav Zlín

  2.

  FK Mladá Boleslav

  3.

  FC Viktoria Plzen

  4.

  AC Sparta Praha

   

  Je odehráno teprve sedm kol ?! Sparta by měla mít po sedmi kolech náskok na ostatní týmy 6 bodů ! Kádr silný jako kráva a my jsme 4 ! A nic se neděje ? Vztek Máme ještě vůbec nějaké ambice ? Zoufalství Naše vedení klubu je zkáza pro celou Spartu a všechny Sparťany.

   

  Doneslo se ke mě že se Rosa fakt zranil. Snad to nebude pravda,ale jen divadlo před derby.. Ščasný vypadni a vem sebou i Otavu ty hovado!

  • Kombinator20.9.2016 2:00reagovat

   Vidím to dost černě, podle mě tu odpornou pijavici nevyhodí. Jednak nebude chtít před derby debílek Otava dělat žádný rozhodnutí a jednak Ščasný zase roztáčí tu svojí spirálu výmluv. Takže situaci vidím, že začínáme být v hajzlu, protože v derby buď vyhrajeme a sedmilhář zůstane a dojebe Spartu úplně, což by byla totální katastrofa anebo prohrajeme, vyhodí ho, ale nabereme už docela velkou ztrátu na Plzeň. Každopádně doufám, že už konečně všichni prozřeli, co to je za nechutnýho šmejda.

   • Chrod20.9.2016 2:51reagovat

    Ščasný je úplný morální dno, takovej člověk nemá ve Spartě co pohledávat. Věděl jsem, že to je trochu magor, ale tohle jsem teda nečekal.

   • spartas20.9.2016 7:12reagovat

    Derby nějak vyhrajeme a přečtu si tu, že si to sedá, chce to čas a Ščasnej je úspěšnej :D

  • maaarty20.9.2016 2:23reagovat

   Chlast je hnusSmutek

  • Chrod20.9.2016 2:49reagovat

   Hra je strašná, v lize jsme 4., v kvalifikaci LM jsme se ztrapnili, playoff EL byla tragédie a postup byl obrovský štěstí, ve skupině EL zase trapas. Na co vedení čeká, to fakt nechápu. Jestli teď poserem derby, tak se Ščasný bude pakovat, ale budeme ztrácet na Plzeň už 4 body a to nebude vůbec jednoduchý smazat. Pokaždý, kdy jsme na ně chytli takovou ztrátu, tak už jsme to nedohnali. Po začátku sezony jsem myslel, že titul bude skoro samozřejmostí, ale my ho nevyhrajem. Budeme se muset koukat na to, jak ty kurvy přebíraj 3. titul v řadě a vysmívaj se nám, že nám jsou naše milionový posily k hovnu. A pak uvidim spokojenýho Otavu, kterej prohlásí, že to byla úspěšná sezona. Kdybysme byli v háji, neměli prachy ani dobrý hráče a hráli hovno, tak bych fandil pořád dál a nijak extra by mě to netrápilo. Ale dívat se na to, jak takovejhle potenciál někdo chladnokrevně splachuje do hajzlu a ještě se u toho směje, na to fakt nemám. Klidně si říkejte, že jsem fanoušek na hovno, ale nebudu každej tejden chodit na to, co mě akorát sere.

  • victorlima20.9.2016 7:43reagovat

   Nejsem žádný příznivec Z.Š. Uvažovali jste, ale i o tom, že ambice jsou sice nejvyšší, ale kádr na to není. Máme kvalitní brankáře. V obraně však už léta není kvalitní stoper. Kraje jakž takž. Defenzivní záložníci jen průměr - v lize jsou lepší. Tvořiví záložníci - jen Dočkal, když má náladu. Pracovití krajní záložníci - ty máme. Podhrot - možná Kadlec, ale zatím nepřesvědčil. Hrot - jen stárnoucí Lafi, ale pro moderní fotbal nikdo. Rychlá křídla - nikdo. A kdo z toho má udělat tým, který nebude mít v Česku konkurenci a udělá i evropské úspěchy ? Myslím, že by to nesvedl ani Guardiola.

   • waaw20.9.2016 8:05reagovat

    Po vcerejsku ti to tady mozna projde. Kdyz ja neco podobneho napsal pred sezonou, tak se tu vyrojilo hned utocne komando. Mame kadr plny reprezentantu a vsechny zvalcujeme rozdilem tridy a i lavicka by hrala o titul

  • stařec20.9.2016 19:14reagovat

   Bez nadávek by to nešlo?Otrávení

 • Informační pole...

  spartas19.9.2016 22:05reagovat

  ...bychom měli, veřejnost čeká, Ščasnej furt trenérem. Kde se stala chyba?

  • LukyACS19.9.2016 22:06reagovat

   Smích

  • Pouzar1119.9.2016 22:22reagovat

   Já už jsem z toho čekání v takovým nějakým vegetačním stavu Smích jen čekám

 • dneska se mi výkon líbil

  kilovolt19.9.2016 22:00reagovat

  snaha o kombinační fotbal, náběhy, souboje na krev, poměrně hodně šancí.....Zlín jenom zoufale bránil a dal po náhodě gol.....

  • Tashunka Witko20.9.2016 0:39reagovat

   Divný humor. Takový roudnický

 • Ščasný

  Shrekson19.9.2016 21:56reagovat

  Ano přiznám doufám že ho odvolají, vsadil jsem i proti Spartě..

  Jenom si říkám jestli je košer se ho zeptat na postavení ve Sparte.. My jsme před časem investovali do polského trhu a fakt se tam nedaří, všichni se ptají.. každá táhlé otázka člověka jenom naštve..

  Ščasný taky nechce prohrávat a chce být úspěšný, otázka jestli na to má bejt ve Spartě trenérem..

  No život není jednoduchý, bude po remíze odvolaný?

  Doufám že jo, jinak mám radost že Sparta nosí bundu od Nike co mám už nějaký cas..👍👍

  • Luke19.9.2016 21:57reagovat

   Ta bunda je hodně dobrá 👍🏼

  • Markus19.9.2016 22:02reagovat

   9-7-9 bilance Sparty od dubna - Zítra odpoledne uvidíme.

   Určitě se to bude řešit na 100%.

   • Shrekson19.9.2016 22:05reagovat

    Kdo teda přijde? Ivan nebo někdo mladší třeba v kšiltovc?😉

    • Shrekson19.9.2016 22:05reagovat

     kšiltovce

    • majtin19.9.2016 22:20reagovat

     Někdo by měl Holoubka přesvědčit, že už na to má, vzhledem k tomu, že se vyjádřil, něco ve smyslu, že by se na to ještě necítil.

     • standis19.9.2016 22:43reagovat

      A jak si přišel na to, že Holoubek na to už nyní má?

      • majtin19.9.2016 22:49reagovat

       Takový tušení.

     • Chabix19.9.2016 22:53reagovat

      Vy jste šílenci s tim Holoubkem. To Vám ani trošku trošilinku neodchází, že dětský fotbal je úplně něco jiného než dospělý fotbal na profi úrovni. Fakt nechápu jak tohle nevidíte. A to ani Nemluvím o tom, že Holoubek ještě nemá trenérskou licenci na tuhle úroveň. Pro mě existuje jediný jméno Ivan Hašek. Každý kdo aspoň trošku fotbalu rozumí, musí se mnou souhlasit.

      • majtin19.9.2016 23:13reagovat

       Já tohle vím, dyť jenom tady se o tom psalo asi desetkrát a psal jsem to trochu s nadsázkou. Ale prostě tím jak čtu, jak na sobě pracuje, jak se vyjadřuje, jak to má srovnaný, tak si myslím, že by to dal.

       Ivan Hašek - kdysi byl vynikající, vzpomínám jak nastoupil k reprezentaci po Radovi a Slováky jsme v Bratislavě jasně přehráli. Otázka je, jak se vypořádal se změnami, kterými fotbal za posledních cca 10 let prošel. Což u těhlech trenérů bývá problém. Jednoznačně nejlepší trenér z té generace Chovanců, Straků, Bílků apod.. I lepší než Víťa. Ale já bych si představoval někoho, kdo bude bezproblémovým pokračovatelem strahovské koncepce. U Haška bych měl trochu obavu, aby si nepřivedl jako asistenta třeba Sigiho nebo někoho podobnýho

      • Kombinator19.9.2016 23:59reagovat

       Neříkám, že chci Holoubka, ale nechápu, kde se pořád berou neustále ty nesmysly, že když nedojde k postupnýmu začleňování a pozvolnýmu přesunu po dobu 640 let, tak nemá šanci uspět. To je jak s mladýma, taky furt tady keců plná prdel, jak na to nemají a proto nemůžou dostat ani 10 minut, ale pak je pošleme hostovat po lize a najednou si to za dvě kola dávaj s jednou rukou v nose a s druhou v prdeli a pak třeba zdrhnou za 100 miliónů. Čekal bych, že ta inteligentnější část tady procitne a pochopí, že existujou tisíce případů ve fotbale, kdy je hráč/trenér hozen do vody a jeho vývoj a adaptace je mnohonásobně urychlena a že bychom to taky možná někdy mohli zkusit a vytěžit z toho. Ščasný je zkušenej na dva životy, ale schopnosti pro dnešní fotbal nula, což úspěšně dokazuje tím, že za rok a půl dokázal tým jen dokurvit namísto aby ho něco naučil.

  • lidoop19.9.2016 23:57reagovat

   A kdes tu bundu sehnal? Na eshopu neni...

 • Ščasný

  venous19.9.2016 21:41reagovat

  Nezáleží na dnešním výsledku, ale kurva ať už táhne!!! Co všechno chce ještě ve Spartě dokurvit. Posral už dlouhodobě opakovaně všechno, tak se prober Křetínský, nebo jsi také takovej nímand že na Spartu sereš.Vztek

 • Ščasný vs Rada

  JosephV19.9.2016 21:34reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=U9MMDDYEYKg

  • bledátvář19.9.2016 21:43reagovat

   Jo, Rada se tenkrát projevil jako typickej zamindrákovanej trpaslík. Tihle minimuži jsou všichni stejný.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha