Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kádr, Ščasný a hra

  Chabix16.9.2016 0:14reagovat

  Na můj vkus jsme se až moc lehce zbavili Matějovského, kterého jsme si původně nechávali na úkor Shaly. Ono, když se teď člověk podívá na sestavu a potom na lavičku, tak kde vidíte ten nejsilnější kádr? Ano junioři jsou nadějný, ale těžko od nich můžeme čekat, že potáhnou tým. Přišel Kadlec, přišel Rosický. S Rosou zatím moc počítat nemůžeme. Odešel Krejčí, odešel Brabec. Proč máme jen 3 stopery + Costa? Teď se ještě vyřadil Konate. No já bych řekl, že ten kádr je slabší než vloni, když jsme vstupovali do sezony. Tam taky dost hořela obrana, ale tým měl ještě naučený systém a kombinační mezihru od Lavičky (a měli jsme víc stoperů, i když všichni hráli blbě). Jestli si dobře pamatujete, když Ščasný přicházel do Sparty, tak říkal, že má Sparta dobře vystavenou rozehru. Dnes je to nejčastěji kritizovaná činnost. Pod Lavičkou tenkrát proti Neapoli chyběl Holek. Hřebík byl tehdy někdy ve studiu a Holka hrozně moc chválil a říkal jak nám moc chybí, že velmi dobře pracuje pozičně a zmenšuje hřiště. Dnes je to spolu s Marečkem nejnenáviděnější hráč. Proti Boleslavi jsem si všiml, že Mareček začal hrát mnohem lépe, když měl vedle sebe Rosu, který už jen tím, že je na hřišti vytváří nějaký systém hry. Kvlitativně se ten tým určitě nedá srovnávat s Arsenalem ale zas úplný dřeváky kolem sebe Rosa nemá. Jen by to chtělo s tím týmem lépe pracovat, a to Ščasný dost nezvládá.

  • peterpan2716.9.2016 0:21reagovat

   No Southampton nám dnes nastavil zrcadlo. Nemyslím, že je oni mají tak skvělý mužstvo a skvělej systém hry, ale na nás to bohatě stačilo. Co my jsme tam chtěli hrát ví asi jen Ščasný, my nebyli ani v obraně, ani útoku. A propos k naší útočný fázi. To bylo k zblití vidět, jak získáme na půli míč a kamera zabírá obrannou polovinu Anglánů. No a já tam viděl obvykle dva až tři naše a tak šest a víc hráčů soupeře. Může mi někdo vysvětlit, kde byli ostatní? Nemohli? Nebo se kochali atmosférou na stadionu? Nebo měli zakázaný přelízt polovinu hřiště?

  • Zoidy16.9.2016 0:28reagovat

   Tak ona rozehra stála prakticky jen na Matějdovi dlouhodobě, nejvíc viditelný to bylo na podzim v mistrovské sezoně, kdy se ho snažili Hřebík a spol odstřelit, naštěstí si Lavička prosadil tehdy svou a jakmile ho vrátil do sestavy, tak to zas začalo šlapat. Bohužel věk nezastavíš a už je Matějda fakt pomalej, takže odchod asi pochopitelnej, i když furt si myslím, že týmu měl co dát a teď by se nám sakra hodil... Teď tu roli bude asi zastávat Rosa, ale podle mě ho je na tu rozehru škoda, na tom ofenzivnějším postu, co bude hrát nejspíš Dočkal, by mohl být podle mě fakt neskutečně produktivní, ale to by za ním musel hrát někdo, kdo má rozehrávku fakt dobrou a takovýho ve Spartě nevidím... (možná v budoucnu Sáček?)

 • Den blbec

  peterpan2716.9.2016 0:03reagovat

  to dnes opravdu nebyl, zasloužená prohra, ze které bolely oči. Očekávám dobrovolnou rezignaci pana Zdeňka

  • Chrod16.9.2016 0:05reagovat

   Jakou rezignaci? Vždyť jsme nebyli kompletní!

 • Hřebík

  Shrekson15.9.2016 23:59reagovat

  Hele, myslíte že se dívá na áčko?

  Ten musí plakát nebo se naučil se dívat na ulici když naší hrají..☺

  • captain_obvious16.9.2016 0:05reagovat

   Na tvoji otázku, zda je Hřebík masochista, nedovedu odpovědět. Smích

 • Belgie

  captain_obvious15.9.2016 23:56reagovat

  Četli jste někdo, jak vybíral nového trenéra nároďáku belgický fotbalový svaz? Pozvali si tam zájemce s tím, že ti předstoupí před nějakou komisi vč. prezidenta svazu a musejí jim odprezentovat svůj názor, proč Belgie i s tou kvalitní hráčskou základnou nebyla úspěšná na EURU (potažmo snad i na MS, už nevím) a navrhnout možné řešení té situace. No a samozřejmě je přesvědčit o tom, že vědí, o čem mluví a že znají cestu ven z toho neúspěšného období. Tzn. chtěli získat znalce, který si neúspěch umí zanalyzovat. To bych si představoval i ve Spartě. A nejlíp aby to prezentovali jen Hřebíkovi, kterej tomu beztak rozumí jako jediný. Místo toho to bude spíš výměna Trpišovský za 8 dorostenců a nebo telefonát I. Haškovi a rovnou přemlouvání, ať to vezme, bez ohledu na to, že ve 21. století toho víc najezdil na velbloudovi než odtrénoval v Evropě.

  • maaarty16.9.2016 1:59reagovat

   A mohl bys napsat jména trenérů, kteří by na ten konkurz přišli? To by mě fakt zajímalo, co by se tam sešlo za hvězdy. Csaplár, Žák, Pulpit, Tobiáš, Franz Straka a možná Kotrba.

 • Tvrdík

  MK315.9.2016 23:55reagovat

  by nám mohl poradit, jak se dělá výběrové řízení na trenéra

 • Rybář

  asd15.9.2016 23:54reagovat

  Už je hotovo, nebo se čeká na Zlín?

  Na druhou stranu... co teď v rozehrané sezóně?

 • No jen

  MK315.9.2016 23:50reagovat

  aby to po odvolání Zdeňka nevzal dočasně Standa.

  • Markus15.9.2016 23:50reagovat

   To se fakt nestaneSmích

  • Chrod15.9.2016 23:51reagovat

   Standa je jeden z největších vtipů ve Spartě za poslední dobu. Jak takovej člověk vůbec může dělat u nás asistenta trenéra, to fakt nechápu...

   • captain_obvious15.9.2016 23:59reagovat

    Já to chápu dobře - když tady můžeme vzít trenéra, který od začátku tvrdí, že si pojede svoje a nenechá si do toho kecat od Hřebíka nebo kohokoli jiného, tak nemám velký problém uvěřit tomu, že při jednom taky bouchnul do stolu, že bez Hejkala do toho nejde, a my mu to zase všechno bez keců odkývali.

 • NOVÝ TRENÉR

  ajosek15.9.2016 23:41reagovat

  ZEMAN!ZEMAN,ZEMAN!!!

  • experto15.9.2016 23:44reagovat

   Potřebujeme svěžest....ne senilního dědu v posledním tažení

   • Markus15.9.2016 23:46reagovat

    Zeman je nemocný. Nejspíš to bude Trpišovský.

  • kopejtko15.9.2016 23:48reagovat

   Hřebík, asistent Rosický

   • Kombinator15.9.2016 23:53reagovat

    Hřebík se musí na fungování áčka jednoznačně podílet, ale určitě ne jako trenér.

    • bledátvář15.9.2016 23:56reagovat

     Hřebík se podílel už 3x a 3x to skončilo průserem. Ať dál pokračje ve funkci placeného kamaráda Kreténa Dana.

     • Chrod15.9.2016 23:57reagovat

      ban

     • Kombinator16.9.2016 0:04reagovat

      Promiň, ale očividně tomu nerozumíš.

     • rebus16.9.2016 0:11reagovat

      Jj naštěstí uz vse funguje tak jak ma;-)

 • Zdenda

  rebus15.9.2016 23:41reagovat

  Mluví jak Uhrin Jr.!! Strašný - zlatý Lavička, Chovanec, Bílek ... Ted to připomíná hrůzu pod GrigouOtrávení

 • LOL

  Sendi15.9.2016 23:38reagovat

  „Nehrajeme optimálně jak týmově, tak i jednotlivci. Dnes to ale nebylo o systému či rozestavení, ale o kvalitě soupeře, který byl velmi dobrý,“ pokračoval kouč. „Věřím, že brzy zase budeme mít k dispozici všechny hráče, kteří jsou pro nás klíčoví a naší hře jejich návrat může hodně pomoct,“ uvedl trenér.

  • Chrod15.9.2016 23:45reagovat

   Jako tady stejně někdo napíše, že hledáme úplně cokoliv, jenom abysme si mohli do Ščasnýho kopnout. Prostě Ščasný sype z rukávu jednu výmluvu za druhou, ale on si to nachystal už před zápasem a včera jsem tu psal, že tohle bude první věc, na kterou se vymluví.

   Kdyby to bylo párkrát, ale on se takhle vymlouvá prakticky po každym zápase. Málokdy se stane, že tým nemá vůbec žádný zranění, takže tohle se může omílat donekonečna. Na jaře jsme v nějakym zápase kompletní, ale zraněnej byl Vácha. Ščasný samozřejmě po zápase řek, že nám hrozně chyběl Vácha, že ten až se vrátí, tak bla bla bla... teď chybí Dočkal, příště zase třeba Lafata atd...

  • Kombinator15.9.2016 23:45reagovat

   A pak, že to není kretén.

   • Sendi15.9.2016 23:47reagovat

    Zdeněk Ščasný: „Upínám s k návratu Rosického a Dočkala. Nechci říct, že jsme tým o dvou hráčích, ale oba jsou pro nás hodně klíčoví.”

     

    :D Já už nemůžu, to je fakt neuvěřitelný, to je jak kdyby mu ty texty psal někdo předem...nechci říct, že jsme tým o dvou hráčích...ale jsme!...Nechci říct, že za to může Čermák...ale může!!

     

    bože

    • Kombinator15.9.2016 23:51reagovat

     Já ho nemůžu ani vidět, natož slyšet. Na jeho vyhození čekám jak na smilování.

     • Chrod15.9.2016 23:56reagovat

      Jenže koho místo něho? Já teda nevidim žádnýho trenéra, na kterýho bych si vsadil, že to bude trefa. Já jsem byl pro odvolání Lavičky, protože ten tým prostě šlapal vodu, ale chtělo to někoho, v koho bychom měli 100% důvěru. Po oznámení Ščasnýho bylo hned jasný, že to je krok vedle. Vážně věříš tomu, že teď vedení vymyslí řešení, který k něčemu bude? Podle mě náš novej trenér bude ten, jehož příchod bude úplně to nejjednodušší řešení. Při odchodu Lavičky jsem si říkal, že horší to už stejně bejt nemůže, ale tohle je teda ještě jinej level... aby to nedopadlo teď úplně stejně...

      • Kombinator16.9.2016 0:08reagovat

       Já mám po účinkování Ščasnýho poměrně nizký nároky. Ščasný je neskutčná žába na prameni, v podstatě brzdí úplně všechno a áčko totálně odříz. Mně bude bohatě stačit, když se dotyčnej bude snažit aspoň o logicky správný fungování klubu a týmu a jako mentora bude mít Hřebíka.

       • Chrod16.9.2016 0:14reagovat

        Já to chápu, taky si přeju jeho odchod, protože už mi fakt vadí, ale musí to bejt trochu promyšlený. Před odchodem Lavičky to bylo to samý, chtěli jsme prostě změnu, protože horší už to bejt přece nemůže, a jak jsme dopadli. A to jsme ještě aspoň v EL a v lize před Plzní, můžeme klesnout ještě níž...

79276 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha