Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  LukyACS4.8.2016 0:30reagovat

  Před jarem Ščasný říkal, že má nejlepší kádr, co kdy měl a pokud nezíská titul, bude zklamanej.

  Teď mu z toho samého kádru odešel jen Krejčí, přišli do něj hráči po povedených hostovačkách, vrátil se Kadlec a ten tým působí jak banda, co se sešla za domem na hřišti a Zdenda si stěžuje.

  • Kádr

   Obelix4.8.2016 0:32reagovat

   Chelsea byla pod Mourinhem málem na sestup. Taky špatný trenér?

   • Kádr

    Mrakoplasic4.8.2016 0:32reagovat

    Definitivně.

    • Kádr

     Obelix4.8.2016 0:41reagovat

     Jasně, tady si někdo neuvědomuje, že nejde hrát pořád dobře i když to povede kdokoliv. Na každého občas přijde deka. Co dneska Šachťor nebo Olympiakos? Tam by ty trenéry museli rovnou ukřižovat ti fandové.

   • Kádr

    maaarty4.8.2016 0:41reagovat

    Vždyť ho taky vyhodili.

    • Kádr

     Mrakoplasic4.8.2016 0:43reagovat

     A pak je tu třeba Diego Simeone, pod kterým hráči házej šavle, ale má výsledky: http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-spanelsko/274370/tvrdy-simeone-nema-slitovani-mladik-nevydrzel-drinu-a-zvracel-na-hristi.html

     • Kádr

      Mrakoplasic4.8.2016 0:45reagovat

      To bymě zajímalo, jestli by pod ním měl Vašon nagelovaný vlasy bezprostředně po zápase abyl zarostlej jak bezdomovec... http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/smutny-comeback-17568.html

    • Kádr

     Obelix4.8.2016 0:44reagovat

     Otázka zní jestli je to špatný trenér?

     • Kádr

      maaarty4.8.2016 0:45reagovat

      Pro Chelsea v loňské sezóně ano.

      • Kádr

       Obelix4.8.2016 0:50reagovat

       Tak v tom případě by se ze Sparty vyhazoval i Mourinho, když by se nedařilo. Já se dále ptám, kdo je teda dobrý trenér pro Spartu, když ne Ščasný? Není náhodou chyba v hráčích, vedení a jinde než v trenérovi? Opakuji loni v Evropě to byl prakticky strop co tihle hráči můžou hrát, při trochu logickém přemýšlení, ať to povede kdokoliv, tak nejde tohle opakovat. Myslíš, že v tenise Rosol z 10 zápasů porazí Nadala 10x? Taky jen jednou nebo ani to ne. My v Evropě proti lepším klubům na tom nebudeme nikdy extra lépe a může to tady vést úplně kdokoliv. Nemůžeš úspět jen s českými hráčmi to je vážně tak těžké si to říct? Vždyť to vidíš i na mistrovské Plzni jaký obrovský problém má někde na Karabachu a teď bude mít v dalším předkole zase. Prostě ti hráči navíc nemají a stejně jako my, tak můžou jen občas překvapit. I u nich s tímhle kádrem nepomůže žádný trenér ani Guardiola, tím myslím dlouhodobě. Něco je naučí, ale po čase to opadne, protože ti hráči na to nemají, aby přehrávali jiné a ti naši taky ne. Trenér za ně hrát nemůže.

       • Kádr

        maaarty4.8.2016 0:55reagovat

        Jako sory, ale jedeš jako kolovrátek pořád to stejné, vůbec nejsi schopen přiznat argumenty druhých (nejen mě), takže další diskuze nemá smysl. Poslední mojí odpověď máš na předchozí stránce.

        • Kádr

         peterpan274.8.2016 0:56reagovat

         Tak zkusil jsi to no :-D Přesně jak říkáš, kolovrátek

         • Kádr

          maaarty4.8.2016 0:58reagovat

          Smích Mám se tady ještě co učit.Úsměv

        • Kádr

         Obelix4.8.2016 0:58reagovat

         A vy jste přiznali kde, že to jen s českými hráči nejde? Nikde to nevidím v žádné větě od kohokoliv.

 • Trenér

  Mrakoplasic4.8.2016 0:26reagovat

  Je potřeba rychle jednat. V Teplicích bez Impulse. Třeba přijde největší podzimní přestup. 25 mega za Trpiše. A kdybyne, tak je volnej Látal. A nebál bych se dočasného řešení Horňák-Holoubek-Hřebík.

  • Trenér

   Obelix4.8.2016 0:28reagovat

   Jak to hrál ten Trpišovský v Boleslavi? 0-3 to už by tady bylo řečí co to hrajeme a že to přece není možné takhle hrát.

   • Trenér

    Mrakoplasic4.8.2016 0:29reagovat

    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-evropska-liga/276323/liberecky-hrdina-coufal-zapas-s-boleslavi-jsme-obetovali-postupu.html

    • Trenér

     Obelix4.8.2016 0:31reagovat

     Kecy pro média. Měli nahráno z venku 2-1 to se tak Admiry báli, že jim doma dá minimálně 2 góly? Admiru by vyřadilo možná i to Slovácko.

     • Trenér

      Mrakoplasic4.8.2016 0:34reagovat

      Souhlas. Ani my jsme kvalitu Slovácka nedocenili a pyskujeme. Nikdo si tu nevzpomene, že remozivali s WHU.

  • Trenér

   Srdcař Plavšič4.8.2016 0:37reagovat

   Přesně o tom Látalovi jsem přemýšlel. Zajímalo by mě totiž, co by tu předvedl.

   • Trenér

    Obelix4.8.2016 0:45reagovat

    To samé co jiní. Ze začátku nový vítr a nové metody a po čase by se to vrátilo do starých kolejí, protože z tohoto kádru nejde více vymáčknout. Loni v Evropě to byl strop.

   • Trenér

    Mrakoplasic4.8.2016 0:51reagovat

    Jedna věc je sestava a taktika, druhá věc je střídání, když to nejde. A vystřídat Lafatu Marečkem, když chceme dát gol, ignorovat Pulkraba a Fataie, a nevyužít třetí střídání.... měli mu udělat krevní test... proč nebyl ani na lávce Nešpor?

 • Kodet s Liarem

  LukyACS4.8.2016 0:22reagovat

  Stejně vás nikdo nečte...

  • Kodet s Liarem

   peterpan274.8.2016 0:23reagovat

   Hezky se tu vyrojili, jen co je pravda...Ale toho Liara teda poznáš na sto honů , se musí nechat Úsměv

   • Kodet s Liarem

    Obelix4.8.2016 0:26reagovat

    Protože často i podvědomě souhlasí, jen to nechce a neumí přiznat.

    • Kodet s Liarem

     peterpan274.8.2016 0:28reagovat

     Předpokládám, že jsi na Steauu vsadil barák

     • Kodet s Liarem

      Obelix4.8.2016 0:30reagovat

      Nikdy bych nevsadil proti Spartě

   • Kodet s Liarem

    LukyACS4.8.2016 0:33reagovat

    Když se objeví novej nick, kterek píše slohy, reagujr na vše a ještě tím stylem, že jde proti všem, tak není moc těžké ho poznat Úsměv

    • Kodet s Liarem

     Obelix4.8.2016 0:43reagovat

     Proti všem blbým názorům, což je názor, že za vše může trenér. Já říkám, že s tímhle kádrem by jste po roce nebo dvou vyhazovali i Guardiolu. Zapiš si co píšu, až tady bude po Ščasným někdo jiný, jak ho zase budete po čase vyhazovat. Pokud nedostane jiný kádr a zahraniční hráče, tak to dopadne úplně stejně.

     • Kodet s Liarem

      artaxerxes4.8.2016 2:20reagovat

      Řeknu ti proč ja chci aby trenér odešel - Je to kvůli tomu, že aby fungovala obranná činnost, tak v současné době je nutné zvládnout pressing celý zápas - od Hřebíka až po Lavičku to fungovalo (ne dokonale, ale fungovalo), za Ščasného to nefunguje - důsledek je ten, že jsme všude pozdě a odebírání míče je mnohem riskantnější a díky tomu jsme týmem, který v lize fauloval snad nejvíc a žlutých karet nabral nejvíc za poslední dekádu.

       

      Pokud má hráče se šílenou formou, tak proč nepostaví náhradu - protože v 5 přípravných zápasech jim nedal šanci.

      Lafata je unavený, Juliš po zranění, Fatai chce pryč, ale Pulkraba chce poslat na hostování.

       

      Nový trenér neudělá zázraky, ale v tomto týmu jsou reprezentanti a hráči, kteří by v jiných klubech byli za hvězdy, ale tento soubor ”hvězd” netvoří funkční celek a úkolem nového trenéra bude ten celek poskládat a naučit ho vhodný systém hry.

 • Ščasný

  Obelix4.8.2016 0:20reagovat

  Nerad jmenuji, ale třeba Ondra Zahustel hraje hodně za svými možnostmi. No a tady je přesně podle mnohých ten dobrý kádr, prostě tam nemá koho dát.

  • Ščasný

   Mrakoplasic4.8.2016 0:22reagovat

   Nemůže tam nemít koho dát... jestli v přípravě nezkoušel různé varianty, tak může trénovat B třídu a né Spartu. Co chvátal? A myslím, že napravo už kdysi alternoval Mário.

   • Ščasný

    Obelix4.8.2016 0:26reagovat

    Holek se dneska zranil a Chvátal to je přesně ono. Možná solidní na ligu, ale na Steauu? To je trochu jiný oříšek než třeba Slovácko a to samé je u některých hráčů. Nechci nikoho urazit, ale pro mnohé je ta liga opravdu strop. Copak to nevidíš, že i naši špičkoví ligisté viz ještě do nedávna Hušbauer se vůbec v zahraničí neprosadí? Co potom chceš od nějakých hráčů jako Chvátal a další? Tady se bavíme, že tam není koho dát na soutěž v Evropě ne na ligu. Tam s tímhle kádrem to opět na čelo ligy bohatě stačit bude. Na Evropu je to ovšem málo a to je ten základ, že tam není koho dát.

    • Ščasný

     Mrakoplasic4.8.2016 0:27reagovat

     Tak se podívej na Liberec.

     • Ščasný

      Obelix4.8.2016 0:29reagovat

      A na co? Admira je slabá jako čaj to nejde srovnávat se Steaou. Počkám si na další předkolo a pro ně silnějšího soupeře, pak se uvidí. V Boleslavi dostali 3-0 ani si neprdli a nezajímá mě, že šetřili nějaké hráče.

      • Ščasný

       Mrakoplasic4.8.2016 0:39reagovat

       Hochu, nevzpomínej na minulost, neupínej se na budoucnost, soustřeď se na přítomnost!

    • Ščasný

     artaxerxes4.8.2016 2:37reagovat

     Mně vadí priposranost - PSV tam hodí kluka co mu je 18 a důvěřuje mu, že to zvládne. My tam radši nacpeme hráče, který předvede mnohem horší výkon než by předvedl ten mladík.

 • Plzeň

  Obelix4.8.2016 0:06reagovat

  No a když jsem viděl Plzeň v Karabachu nebo i doma a vidím jejich možné soupeře pro poslední předkolo, tak pokud nedostanou ten Dundalk, podle mého budou mít velké starosti úplně s každým týmem, ať už Záhřeb, Kodaň, Ludogorec nebo i ti izraelci, když vyřadili Olympiakos tak musí něco umět. Takže bych si skoro i vsadil, že se spolu potkáme v EL, tam snad projdeme. Jen oni budou mít o něco více vydělaných peněz, ale ani oni je moc dobře investovat neumí, takže jim jsou tak na dvě věci, bohužel jako pro nás s tímhle vedením.

 • LM

  Obelix3.8.2016 23:54reagovat

  Po pravdě být v současné formě v té LM a dostat třeba Real nebo Barcu, tak hlavně u nich a to nejen pro nás nebo pro Plzeň, tak to by byla vyložená ostuda a nechtěl bych dostat třeba 7-0 jako Slávie nebo i víc. Prachy z LM dobré, ale jakmile je správně neinvestuješ a nekoupíš nějakou tu kvalitu a tím nemyslím jen z naší ligy, tak jsou potom k ničemu. My jsme loni vydělali slušné peníze a k tomu letos prodali dva hráče za 200 mega. Kde jsme je investovali do kádru a proto, abychom třeba i v té LM hráli prim? Nikde, právě vedení je tak hloupé jako někteří lidi tady, že si asi myslí, že to co se podařilo v EL loni, tak půjde skoro s tím samým kádrem asi i letos, logicky jak už dole vysvětluji to takhle nefunguje, překvapit jde jen občas ne každý rok. Musíme posilovat ze zahraničí podobně jako Karabach, zahraniční hráči jsou jinde technicky, rychlostně a často i herním myšlením ti lepší. Doba, kdy Sparta mohla hrát suprově v Evropě pravidelně jen s českými hráči je dávno pryč. To bylo ještě za dob Siegla, Chovance, Vrabce nebo otce nynějšího Frýdka, tenkrát tolik ještě nerozhodovaly peníze a tenkrát taky ti čeští hráči opravdu uměli hrát fotbal i na lepší evropské poměry, teď už ne a jen musíme doufat v překvapení. Proto je třeba probudit naše vedení, Křetinského a všechny okolo.

 • Promiňte, pánové

  Franta z lidu3.8.2016 23:53reagovat

  Psali jste mi, když jsem kritizoval ”posilování” a přístup vedení:

  ° máme silný kádr

  ° máme zdvojené posty

  ° posílil nás Michal Kadlec

  ° přijde k nám Tomáš Rosický

  ° jsme silnější, protože jsme sehranější

  Kde je ten váš bezbřehý optimismus? Nikdo nechtěl slyšet reálný stav, pořád jste koukali na Spartu skrz ”Peltovy a Vrbovy” růžové brýle... Nyní čekáte co? Postup v EL opět minimálně do čtvrtfinále a spanilou jízdu v ePojištění.cz lize?

   

  • Promiňte, pánové

   Obelix3.8.2016 23:58reagovat

   Tady je silný kádr pro některé rok co rok. To už ani nemá cenu číst. Oni vidí hráče na papíře a srovnávají to se zbytkem ligy. Ano v tom případě máme silný kádr a opět budeme hrát o čelo i tak. Problém je ten, že to co stačí na ligu už většinou nestačí na Evropu a to někdy ani na ten průměr nebo podprůměr viz Malmo, Hacken ona i ta Steaua není žádný zázrak. Ale zároveň můžeš občas překvapit jako loni v EL - jenže kolik takových překvapení z 10 sezón uděláš? Na to je si třeba umět odpovědět s tímhle kádrem a to právě místní diskutéři, až na některé neumí a pak vyhazují trenéry, protože se jim najednou nezdá hra, kterou vidí pomalu někde v dorostu jak se hraje pěkně nebo by tak rádi hráli. Problém na pěknou hru je prostě v kádru.

   • Promiňte, pánové

    Srdcař Plavšič4.8.2016 0:01reagovat

    Vy si celkem vystačíte sami.

 • realita

  Shrekson3.8.2016 23:51reagovat

  Béčko? Když vznikne tak furt to bude třeba ”druhá liga” hráč stejně i když hvězda půjde na hostování do první ligy a by si zvyknul..

  Zbytek? Jenom keci o EL a postupů ze skupiny, akce zadaná přijde, páč pohody a kavicka je blíž než tvrdá práce a přístup.. nohsledi forever!!

 • Hráči

  Jarda113.8.2016 23:33reagovat

  Zahustel nemůže hrát na lajně sám, takže do systému 3 5 2 nepoužitelnej. Frýdek nemá techniku na středního záložníka. Jedině křídlo nebo beka. Brabec je kopyto, má dobrou hlavu, to je tak všechno. V útoku nemáme vůbec žádnou kvalitu, Schick by se mohl prosadit, raději ho prodáme. Juliš sice netrénoval, ale stejně je syrovej. Šural byl vždy nebezpečnější z křídla. Prostě divně poskládaný mančaft.

  • Hráči

   Obelix3.8.2016 23:41reagovat

   Všichni jsou najednou kopyta a přitom se tady ten samý kádr přes sezónou ještě loni pochvaloval nebo ne? Odešel jen Krejčí. Já tady četl, jak nemáme kvalitně zdvojené ne-li ztrojené posty. Tady na tom jde přesně vidět co stačí na naši ligu už nestačí jinde. S tímhle kádrem opět budeme hrát v pohodě o čelo ligy, protože naše liga je slabá, ale pokud chceme hrát pravidelně prim v pohárech, tak tady musí přijít někdo jiný a zahraniční krev jako třeba do Karabachu. Nevím jestli je to ten samý Quintana co hrál za Karabach, ale dříve nějaký hrál tuším v Bialystoku v Polsku nebo kde, když si ho můžou dovolit oni, proč ne my? A evidentně byl technicky úplně někde jinde než celý střed zálohy Plzně. Chce to ovšem hledat všichni takoví hráči nestojí majland, ale to taky musíš mít kvalitní vedení. Když se někomu daří v lize a zaujme jako loni nebo předloni Šural, tak o něm bude vědět i moje sousedka, že hraje slušně to není umění někoho takového přivést. Navíc jak říkám jen s českými hráči to nepůjde nikdy na to tady v lize není kvalita a to vidíš na těch přestupech do zahraničí z naší ligy. Neprosadí se tam ani to nejlepší co tady je a to v průměrných klubech. Prostě chce to sundat růžové brýle a zamyslet se hlavně nad kvalitou hráčů do Evropy a ne vše shazovat na trenéry. Guardiola taky neudělá zázrak, když půjde sem to prostě logicky nejde.

  • Hráči

   Tazmen3.8.2016 23:43reagovat

   tak zrovna dneska jsme hráli 4-5-1 Úsměv

   • Hráči

    Palo3.8.2016 23:46reagovat

    oficiálně 4-3-3

 • Jak souvisí Fatai

  Furia Ceca3.8.2016 23:26reagovat

  s vyřazením Sparty? Co to mele ten debil? A proš staví Předhustela, když ví, že hraje tužku? Před zápasem je chytrej a po zápase snad ještě víc.. ať jde už na ryby! A veme sebou Otavu, Kotalíka, Ujfalušiho, Matějovskýho a Kasíka... k zblití tahle Sparta!!!!!!!!!

  • Jak souvisí Fatai

   Kombinator3.8.2016 23:36reagovat

   Že to ještě někoho překvapuje, celý svoje působení se tady vymlouvá a hazí vinu na hráče. Klidně bych se vsadil, že tu furt je i z důvodu (kromě toho, že máme ve vedení líný lemply), že Křetínskýmu, milovníkovi Juve s 3-5-2, neustále slibuje a kecá, jak Spartu naučí 3-5-2 a jaká to bude pecka, proto taky minulou sezónu tvrdohlavě hrál 3-5-2 i když jsme vzadu měli průchoďák jak kráva a vysral se na to až v momentě, kdy se mu houpala židle a v MB hrozil historickej debakl. A letos opět s 3-5-2 na věčný časy i přesto, že v obranný fázi s tím máme opět těžký problémy a vznikaj díry jak prase.

   • Jak souvisí Fatai

    Jarda113.8.2016 23:39reagovat

    Kreta ma Spartu misto playstationa.

77448 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha