Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nestor

  AlaMierda6.12.2016 11:51reagovat

  neříkám, že by to měla být nějaká top posila, ale na druhou stranu bych doporučil některým si něco o tomto ”průměrném ” hráči něco zjistit. Úspěšnost přihrávek má vyšší než naši ofenzivní hráči, ve vytvoření golových situací pro spoluhráče je v našem týmu lepší jen Dočkal, ve zde oblíbeném chanche indexu je v našem týmu lepší pouze Dočkal a Karavaev,v golových asistencích je lepší jen Karavaev z našeho týmu, branek víc než Nestor dal u nás jenom Lafata, tolik střeleckých pokusů ( a zároveň střel co šli do branky) nemá nikdo z našeho týmu, víc faulů na svou osobu má v našem týmu jen Lafata a Michal Kadlec. Takže jestli tenhle kluk je průměrák, tak mě docela děsí co za průměráky běhá v našem týmu.

  • H.onzamalemkralem6.12.2016 11:58reagovat

   Takhle to nemůžeš brát, protože Nestor patří v Dukle, která je průměrná až podprůměrná k těm nejlepším hráčům, tak logicky má hodně balónů, přihrávek a nějaké ty góly, protože to hodně hrají na něho. Ve Spartě ovšem takových Nestorů máš 10 - a to je ten rozdíl. Tady se to jen na něho hrát nebude a teprve pak se uvidí, jak je kdo dobrý, když bude mít o polovinu méně míčů než v Dukle, protože u nás je schopno s míčem něco udělat daleko více lidí než u nich.

  • Capo6.12.2016 12:00reagovat

   On neni špatný, ale prostě nějak nevěřim, že bude mít přínos vyšší než má třeba Šural. Prostě nás nejspíš nikam neposune, navíc je to skleněnka jako Zahustel apod. a nevíme dne, kdy zase vypadne na půl roku. Pro ligu posilou určitě je, ale v Evropě je to velký otazník.

  • Sendi6.12.2016 12:04reagovat

   Tak samozřejmě na ligu je to dobrý hráč, ale pořád bych si představoval větší kvalitu, plus má takové statistiky teprve první sezonu. Navíc je to trochu zjednodušený hodnocení jo, třeba ty přihrávky do gólovejch šancí, vzato do důsledku tak má jen o dvě víc než Holzer...Takhle, jestli máme někoho z ligy koupit, tak určitě jeho, zároveň to ale nestačí, zatim je to pro mě na podobný úrovni jako koupit Maška, nebo Špalka ze Žiliny s tím, že ti jsou alespoň výrazně mladší...vadit tu ale Néstor rozhodně nebude...

   • AlaMierda6.12.2016 12:10reagovat

    Sendi, Capo, Honza,, já s tím souhlasím a taky bych si představoval větší kvalitu, ale to už se bavíme o hráči mimo naší ligu. Ale prostě ty kecy o průměrném hráči jsou úplně mimo. A už vůbec by se mi nelíbilo aby skončil v Plzni, protože těm by výrazně pomohl. Každopádně ten jeho zdravotní stav je otázka no.

    • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:17reagovat

     Průměrný ne to je přehnané - na naši ligu je dobrý, ale otázka je co předvede ve Spartě - těch hráčů co jinde hrálo slušně nebo dobře a tady si ani neprdli jsme měli habaděj. A něco jiného je hrát za Duklu nebo za Spartu viz to co píšu. V Dukle je za hvězdu, tady takových hráčů jako on máme dost a teď se uvidí, jak se s tím popasuje, kdy navíc ani často nemusí vůbec hrát - to s ním taky může zamávat, když tady je daleko větší konkurence. A aby hrál pořád a byl lepší než naši hráči, tak to si dovolím tvrdit prostě není a jestliže chce Sparta posunout svoji úroveň výše, nejlépe do LM, tak přece jen musí přicházet lepší hráči a jak říkáš je to mimo naši ligu - bohužel v naší lize není výběr, protože je slabá.

    • Sendi6.12.2016 12:23reagovat

     Jo to souhlas...Tak teď ještě nějakýho borce přímo ze druhý španělský, tam se to těma křídlama jenom hemží, třeba Borja Lasso z Béčka Seville a zajímalo by mě jestli bychom dokázali udělat i hráče jako Brandon Thomas, nebo jestli by tam skrz Ujfalušiho nešlo dotáhnout někoho z Madridu...To už by mi přišlo zajímavý a v těch třetích ligách by i ti mladí hráči jistě šáhli po šanci hrát poháry, tam je Néstor v každym týmu pomalu...o to jsme už toho tady ale namluvili dost no...

     • Sendi6.12.2016 12:26reagovat

      Jinak teda po Špalkovi ze Žiliny bych taky rozhodně šel, na svůj věk, velmi dobrý výkony a je to křídlo...

     • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:26reagovat

      No potom co tady byl Pablo Gil, který hrál i za béčko Realu nebo koho, tak bych s těmi hráči ze 3 španělské apod byl opatrný. Tam se hraje úplně jiným stylem než je naše liga - technicky, tady je to hlavně silové, až na pár výjimek. Nemyslím si, že je to tady pro každého španěla i když umí něco s míčem. Ty prvoligové těžko koupíme, kde ta kvalita je a ty druholigové, až třetiligové tam je to velký otazník.

     • AlaMierda6.12.2016 12:27reagovat

      no přesně o tom tu mluvíme pořád. Brandon Thomas z Mallorcy, tam ten fotbal dopadl a jsem zvědav kdy se navrátí zpět do první ligy.Asi to jen tak nebude.

    • hombre6.12.2016 12:28reagovat

     Opravdu ty řeči o průměrnosti jsou mimo mísu. Je to kvalitní hráč, to bez debat. Ale aspoň podle mně, potřebujeme jiný typ hráčů. Vykopneme Čermáka( i když se mu na podzim moc nedařilo)? My potřebujeme rychlá křídla, hned do základu, na obou stranách. Možná Sýkora, ale za tu cenu se určitě dá sehnat někdo lepší. Druhého máme, ale ten zase nemá asi nic v hlavě.

  • Dolikus6.12.2016 12:29reagovat

   Ta poslední věta je výbornáSmích Každopádně, ikdyž jsem včera z jeho možného příchodu taky nebyl nějak odvázaný, tak musím přiznat, že jsem celkem zvědavej, jak si případně povede. Sparta poslední roky podbný hráče moc nepřiváděla. Myslím ty, co by měli tak nějak utvářet ofenzivu. Dočky se doprostřed postupně posouval z kraje, o Matějovském už se napsalo dost. Hrozně jsem spoléhal na Čermáka a doufám, že se do toho prostě dostane. Na začátku ho hned z kraje odstavil Zdenda, pak odehrál, stejně jako celý tým, výborný zápas proti Interu a od té doby vlastně nehrál. Samozřejmě bych byl nejradsí, kdyby tohle všechno pořešil Rosa, ale to nikdo neví, co bude. Nadruhou stranu to nevíme ani u Nestora, co se týče zdraví.Při vší úctě k Dukle, tak by ve Spartě asi se mělo do všeho víc šlapat, jak na treninku, tak v zápasech.A kdyý vídím, jak to poslední rok semlelo naše hráče.. Jak už psal vejš Liaro, v Dukle se asi točila celá hra kolem něj, tak uvidíme, jak by to zvládal tady, kde to nebude jen na něm.

   Uvidíme, přiznám se, že jsem ho pořádně zaregistroval až tuhle sezonu, ale jsem na něj zvědavej.

 • Holas

  LukyACS6.12.2016 11:38reagovat

  Setrvání Holase na pozici hlavního kouče by byla nejlepší zpráva letošní zimy, pokud by Z.Svoboda nebo Hejkal souhlasili s tím, že ho zaštítí svojí licencí, tak nemá smysl sem někoho jiného tahat viz třeba zmiňovaný Kotal. Buran Vrba by byl úlet, o toho ať se radši ani nepokoušej, toho by fanoušci nezkousli, obzvlášť po angažmá u repre je u většiny lidí dost neoblíben.

  Jediné změny v realizáku maximálně v tom, že si Holas bude moct přivést některé své lidi, třeba v jednom článku psali, že chtěl Havlíčka, tak pokud ho tam chce i nadále, měli by mu dát možnost upravit si tým lidí, se kterými bude pracovat.

  Jinak Trpiš ukázal, že je chytrej, došla mu nejednota u vedení a zároveň asi cítil, že ho fanoušci zrovna dvakrát také nechtějí, tak se sem nechtěl hnát za každou cenu, jeho čas klidně může přijít, ale teď by to byl nesmysl, když je Holoubek u fanoušků takhle oblíben a zároveň měl výsledky.

  • SuperFrankie6.12.2016 11:52reagovat

   Já bych se toho nápadu s Kotalem zastal. Může tu třeba ten půlrok působit, zaštítit Holoubka licencí, ten by se od něj leccos naučil, byl by mu mentorem a pokud Holas bude na jaře stejně úspěšný jako teď, tak po získání licence převezme tým už jako oficiální kouč a Kotalovi najdeme místo třeba skauta nebo na Strahově. Nic tím nezkazíme.

  • Capo6.12.2016 11:56reagovat

   Doufám, že když padl Trpiš, tak už je jen varianta s Holoubkem, kterého někdo půl roku přikryje. Ten Hejkal nevim, Ščasný tušim někde říkal, že na tom neni moc dobře jazykově. To by pak na tiskovkách po EL mohl plácnout nějakou blbostÚsměv U Zdeňka Svobody uvidíme jestli spíš nebude chtít hledat pro sebe něco dlouhodobějšího jinde. Za mě by bylo ideální, kdyby to na jaře přikryl Hřebík, ale to by byl zase červený hadr pro ultrasÚsměv Licenci má i Požár, trenéra hledá on, tak to třeba zamázne sámÚsměv

  • peterpan276.12.2016 12:03reagovat

   Souhlas, pokud to trpiš opravdu ukončil z tohoto důvodu, tak má u mě kredit. A je vidět, že to není hlupák. Bohužel se spíš opět ukazuje, že naše vedení stojí za h.vno. Buď nedělají dlouho nic (viz Ščasný) nebo sice něco udělají, ale stojí to za nic, protože půlka lidí chce to a druhá půlka něco jinýho...Ta nejednota je prostě do očí bijící, s tímto by Dan měl něco dělat.

  • Sendi6.12.2016 12:10reagovat

   čim víc o tom přemejšlim, tim víc mi přijde, že ten Kotal jako mentor, neni uplně blbej nápad...

   • johnny16.12.2016 13:18reagovat

    Určitě to není špatnej nápad a navíc Kotal ja kámoš s Hřebíkem, byl bych rád, kdyby konečně začali vyštípávat ty diletanty z vedení.

   • Corwin6.12.2016 13:53reagovat

    mně by se taky varianta s Kotalem líbila, všichni by věděli na čem jsou a navíc by se zavřela huba všem, co budou křičet, když to přikryje někdo ze stávajícího realizačního týmu....

 • Nestor

  Clif6.12.2016 11:23reagovat

  Omlouvám se za včerejší hate směrem k Nestorovi, dneska jsem kouknul na nějaká videa a oproti našim dřevákům má aspoň techniku což by naší hře snad mohlo pomoct.

  • Clif6.12.2016 11:26reagovat

   Ještě bych mu na křídlo přivedl jednoho kamaráda ze španělska aby si s kym měl dát narážečku a bylo by to super :)

  • SuperFrankie6.12.2016 11:26reagovat

   Tohle posuzování posil podle videí je úplně směšný. On hraje v Dukle čtyři roky a až do včerejška po něm neštěkl ani pes. Totálně průměrný hráč, který nevyniká počtem vystřelených gólů, vytvořených šancí, asistencí, vlastně vůbec ničím.

   • Clif6.12.2016 11:31reagovat

    Taky bych byl radši, kdyby přivedli nějakou opravdovou posilu, ale evidentně na to naše vedení nemá, takže jsem rád aspoň za Nestora, kterej nezakopává o míč.

    • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:11reagovat

     Podle videa někde na youtube vypadal dobře i Juhár, načež se zjistilo, že o ten balón zakopává a umí jenom běhat.

 • Posily - Nestor

  SuperFrankie6.12.2016 11:22reagovat

  Ještě je tu jeden přehlížený aspekt toho Trpišákova odmítnutí. Holoubek včera ve Sportu říkal, že případné posily by se měly diskutovat s koučem, který povede Spartu na jaře. S kým se diskutoval Nestor? Co když ho nebude chtít trenér, který sem přijde? To prostě sportovní komise využila absence hlavního kouče a protlačila si nějaký svůj přístupový cíl? Přijde mi totalne kontraproduktivní.

  • Bunda6.12.2016 11:27reagovat

   Na sestavení kádru by měl mít vliv hlavně sportovní ředitel. Požár. Trenér by neměl vybírat posily.

   • SuperFrankie6.12.2016 11:30reagovat

    Co to je za tezi? Tým si má sestavovat v první řadě trenér....

    • Bunda6.12.2016 11:37reagovat

     Trenér je většinou na rok.. Přivede si hráče, vyhodí ho a pořád dokola. Sportovní ředitel je v klubu třeba deset let. Proto trenéři serou na mladé. Jde jim jen o okamžitý úspěch a je jim fuk že tým není zajímavý pro zahraniční zájemce..

      

 • Okurky

  DaveACS6.12.2016 11:11reagovat

  Slavia má údajně blízko k Droppovi.

  • Bunda6.12.2016 11:13reagovat

   Ať si ho nechají. Co jsem viděl tak hraje na malém prostoru. Něco jako Vácha. K ničemu.

  • Luke6.12.2016 11:13reagovat

   My jsme se o něho ale také prý zajímali.

  • pepinho26.12.2016 11:13reagovat

   UffSmích

  • SuperFrankie6.12.2016 11:23reagovat

   Ať si ho sežerou.

 • Zajímavý

  spartas6.12.2016 11:03reagovat

  Včera někteří prokazatelně věděli, že vedení má jasno od podzimu. Jen my jsme hloupě nevěřili.

  • LukyACS6.12.2016 11:04reagovat

   Nedělej chytráka, ví se to od půlky podzimu.

   • spartas6.12.2016 11:06reagovat

    Možná byla řeč o úplně jiném klubu.

 • Hrebik

  rebus6.12.2016 10:11reagovat

  nevite nekdo koho preferuje Jaryn? Osobne bych dal na jeho radu- viz Kara vs Steinhoffer!

  A jeste kdo doporucil Nestora?

  • spartas6.12.2016 10:38reagovat

   Günter, když jsme řekli, že za Zizua něco chceme.

  • Furia Ceca6.12.2016 11:08reagovat

   Jaryn vždy preferuje mládí, který si vychoval a zná jejich charakter a potenciál než nějakýho přivandrovalce, který si klade nesmyslný požadavky. Nestor není z jeho hlavy zcela určitě.

    

   Co mě sere víc je, že když nebude Trpiš tak nebude i Sýkora. To je vrchol diletanství už.

   • Pavel006.12.2016 11:17reagovat

    Taky bych raději místo Nestora získal Sýkoru, ale zase na druhou stranu, chápu, že za Sýkoru vedení 30-40M nedá..

    • Furia Ceca6.12.2016 11:56reagovat

     Prý se Sparta bude chovat jako průměrný bundesligový klub. Dají 70 míčů za Kadlece a na Sýkorovi, kterej má potenciál jako prase se budou cukat?! Místo toho vytopí 20 míčů za Nestora? Proč?

 • Vedení

  Víťák z Cé Osmičky6.12.2016 9:31reagovat

  Stejně mi to přijde až absurdní.

   

  Vedení tu nechalo vy****ce Ščasnýho rok a půl připravit nás de facto o tři tituly, totálně rozjebat celej tým etc. ale když už máme vynikajícího trenéra, kterej je respektovanej, úspěšnej a s vizí, tak se hledá novej trenér po dvou měsících.

   

  Prostě bude na papíře Hřebík nebo Z. Svoboda a trénovat Holoubek.

 • Trenér

  Dolikus6.12.2016 7:53reagovat

  Takže Holas krytej Svobodou?

   

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/je-tu-zvrat-trpisovsky-
  do-sparty-neodejde-stoupaji-holoubkov/r~fbdab558bb3b11e6a12d002590604f2e/

  • Dynamo6.12.2016 8:06reagovat

   Karl ostrouhal

   • artaxerxes6.12.2016 9:01reagovat

    Já myslím, že Trpišovský je celkem inteligentní a pochopil, že momentálně jakýkoliv trenér to bude mít ve Spartě po Holoubkovi strašně těžké.

     

    1) Nový trenér bude pod velmi tvrdým dohledem fanoušků a jakýkoliv problém mu bude omlácen o hlavu.

     

    2) Pokud Holoubek zůstane asistent, tak jen velmi pravděpodobně bude docházet ke konfliktům a střetu silných osobností.

     

    3) Pokud se nestane Holoubek asistentem, tak naopak to bude nový trenér kritizován za jeho odstavení.

     

    Jednoduše řečeno - Pokud chtěli nového trenéra, tak vedení ho mělo najít hned, protože nyní je asi jakákoliv jiná volba, než Holoubek špatná.

   • hombre6.12.2016 9:11reagovat

    Jestli ano, tak to je snad poprvé Smích. Že by se to konečně u nás pohnulo k lepšímu?

    • Furia Ceca6.12.2016 9:29reagovat

     To vypadá, že se na to vysral Kšiltovka.

      

     Nicméně děsivý jsou i další informace. Proč najednou nebude zájem o Sýkoru? V lize neběhá moc takovejch hráčů a my ho pustíme ke konkurenci. Amatérismus opět.

  • spartas6.12.2016 8:07reagovat

   No hurá

   • waaw6.12.2016 8:25reagovat

    Chapu radost fanatickych Holoubkovskych fans, ale co kdyz prijde Rada nebo Pulpytel

    • artaxerxes6.12.2016 8:51reagovat

     Pulpytel nepřijde - už máme Pulkraba.

    • spartas6.12.2016 8:57reagovat

     To je strašně pravděpodobný, úplně si mě vyléčil z té opilosti Holoubkem.

    • hombre6.12.2016 9:12reagovat

     Smích

    • kapacitos6.12.2016 9:13reagovat

     To je spíš reálnější Chovanec než tihle 2.

     • waaw6.12.2016 11:09reagovat

      Jo, tyhle dve jmena jsem pouzil jako symbol. Neverim, ze pul roku budeme hrat hru na fiktivniho hlavniho, takze nekdo prijde. Z kandidatu byl Trpisovsky jeden z mala, komu by to s Holoubkem mohlo klapat. Pak uz jen nejaky starsi zkusenejsi, ktery necha Holoubka pracovat (Jilek, Chovanec???), nebo varianta bez Holoubka (Gula, Vrba). A nekde mezi je M. Hasek. Jen vzpominam, ze pred par lety privedlo vedeni Scasneho....

  • Johnny_O6.12.2016 8:29reagovat

   Mam radost hlavne z toho, ze pro jednou snad nedostanem pojezd od pana Karla. Nicmene dle toho clanku prej jaksi cekame jak se vyvine situace u Vrby, z radosti uplne nestrikam.

   • Johnny_O6.12.2016 8:29reagovat

    *z toho

   • Dolikus6.12.2016 8:34reagovat

    no..ten by asi nepřistoupil na variantu se superasistentemSmíchSmích

  • Franta z lidu6.12.2016 8:33reagovat

   Takže se na jaře dočkáme PAVLA VRBY... Smích Smích

  • SuperFrankie6.12.2016 8:37reagovat

   Šmarja, hlavně aby tu neskončil Vrba.

  • Furia Ceca6.12.2016 9:25reagovat

   Z toho článku jde jasně cítit jakej BORDEL a názorovou rozkol je ve vedení. Je mi úplně jasný, že jedna Otavova klika, která Sparta dlouodobě pohřbívá sahá k podobným řešením jako Vrba a ta druhá sportovně fundovaná jde logicky proti. Nejlíp bude Spartě až se zbaví některých diletantů a podržtašek v managementu!!! VztekVztek

 • Nestor

  wasek2611@centrum.cz5.12.2016 23:26reagovat

  Pokud se nevrátí konaté tak by asi hrál...ale bude na křídle lepší než čermák? Není to typický křídelní hráč, to tam může hrát rovnou Čermák s Julišem..

  • JohnyPlayer5.12.2016 23:32reagovat

   Julda ne, ten tam fakt nemá co dělat. Schopnosti Aleše a Nestora na kraji vyjdou tak nastejno.

   • wasek2611@centrum.cz5.12.2016 23:43reagovat

    no poslední zápas hrál Julda napravo velmi slušně!

    • JohnyPlayer5.12.2016 23:46reagovat

     Jeden jo, ale zbytek ne. Jedna dvě vlaštovky jaro nedělaj :)

     • wasek2611@centrum.cz5.12.2016 23:48reagovat

      no mně přijde, že se tam zlepšuje :) Má to stoupající tendenci...proti Teplákům byl jeden z nejlepších ;)

      • hombre5.12.2016 23:54reagovat

       Sice pomalu, ale zlepšuje.

       • wasek2611@centrum.cz5.12.2016 23:58reagovat

        tak je jasný, že tam nebudu hned hrát dobře...

         

        Juldovi nejvíc vyhovuje být útočníkem ve dvojici...když hraje osamocenýho hrota, tak to taky neni žádná hitparáda :)

      • trakip6.12.2016 9:13reagovat

       Když si někdo vezme do palice, že je dřevo, tak mu to nikdo nerozmluví.

     • BradCox6.12.2016 11:06reagovat

      Věc názoru, Juliš tam hraje dobře už od Shevy asi šest zápasů, na něj je to jen taková setrvačná kritika.

   • Tashunka Witko6.12.2016 8:33reagovat

    Čermák hraje ve Spartě! v podstatě každý źápas hodně špatně.

  • wasek2611@centrum.cz5.12.2016 23:47reagovat

   Jinak co mě ještě štve, že koupíme hráče z Dukly. Kdyby náš scouting stál co za to, za v Španělsku najdeme lepší hráče.

    

   Možná ale náš scouting je dobrej, je naši vyjednávači neumí vyjdnávat v zahraničí. Nejde podle mě ani o peníze jako o vyjednávací um. Hráči prý chtějí, ale kluby je nechtějí pustit.

    

   Proč tedy když něco nevyjde neřeknou fanouškům, o jaké hráče jsme měli zájem?

    

   Neměli bychom spíš zprofesionalizovat vyjednávací tým v zahraničí?

  • ouki6.12.2016 2:13reagovat

   Čermák je také typově spíše do středu. Juliš také není krajní hráč.

  • SuperFrankie6.12.2016 8:38reagovat

   Nestor není pravý křídlo do hajzlu už....

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha