Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hezký večer

  Valec12.3.2017 21:41reagovat

  Je mi z toho smutno. Sparta je na tom hoooodně špatně. A kde asi vidím problém??? Když něco pokazí hráč, tak je to nepovedený jeden výkon v jednom zápase, ale tady je problém delší (docela dlouhou) dobu!!!! A v takovém případě je problém VŽDY ve vedení. A proto Vás pane Křetínský prosím prodejte Spartu někomu kdo této práci rozumí a má zájem o Spartu a nejenom o kšefty. Moc Vás prosím, je to v zájmu Sparty. Pokud jste alespoň trochu soudný a máte zájem o Spartu tak to uděláte. Sparta jde totiž do kytek od té doby co jste ji koupil. Děkuji. Pěkný večer všem.

  • trsanov12.3.2017 21:49reagovat

   Škoda, že to nejde někdy zkusit. Ale vážně by mě zajímalo porovnání vedení klubu tzv.odborníků a pak tam posadit lidi co jen fotbal sledují doma nebo v hledišti a taky si myslí, že tomu rozumí. Možná bychom byli i překvapeni různými tahy a že by nikde ani moc nebyl vidět ten rozdíl. Protože jestliže je schopen říct Požár, že hráč, který je tady od začátku přípravy potřebuje aklimatizaci a proto nehraje, tak tenhle výrok je tak do Trnek-Brnek a ne do fotbalového klubu. Vzápětí bych se ho ihned zeptal a Dočkal nepotřeboval aklimatizaci v Číně a tak daleko od nás? Ono by ani nevadilo, že na to nemá čas Křetinský, ten to prakticky jenom financuje, problém jsou lidi, kteří jsou pod ním a konkrétně Požár má být sportovní ředitel, takže pod něho spadá i ten přestup Vatajela, kterého pro jistotu ani nestaví. Hlavně, že se na něho byli několikrát podívat, paráda.

   • Valec12.3.2017 22:09reagovat

    Celkem s vašim souhlasím, jenom se snažím najít chybu. Dívám se na to z perspektivy manažera. (dlouhou dobu jsem vedl lidí v počtu od 150 do 250), takže pokud je chyba v lidech kteří to vedou tak v tom případě je chyba v tom, kdo ty lidí panu Křetinskému vnutil. Nebo v tom jaké úkoly dostali od p. Křetinského. Anebo v tom, že to dělají jak říkáte špatně ale p. Křetinskému je to buď jedno anebo neví co s tím. Ale myslím si, že za ty roky už problém mihl být vyřešen. Dělal jsem v resortu, kde na rozdíl od fotbalu šlo o životy takže já jsem si nemohl dovolit být tak benevolentní jako p. Křetínský.

    • trsanov12.3.2017 22:33reagovat

     No jo, jenže on je miliardář a fotbal má hlavně jako koníček, takže tomu nedává to co dává do svých kšeftů a celkově na to ani nemá moc čas to podrobně sledovat, ale souhlasím, že i on by měl už dávno přijít na to, že chyba bude asi v těch lidech co si najal a v ničem jiném, když peníze Sparta má a on jich dává dost. Pak už jen záleží na něm jestli se odhodlá ty lidi vyměnit, což by udělat měl, ale zase otázka, kde najít ty jiné a on na to prostě nemá čas někoho hledat, takhle se obklopil lidmi, které i znal viz třeba Otava a nemusel extra nikoho hledat.

  • pivees12.3.2017 21:50reagovat

   Tak to já zase říkám. Zůstaňte tu pane Kretinsky, ale už se konecne obklopte u A tymu lidmi, co fotbalu rozumí a hlavně, at jich není jako much, kdy práva nevi, co dělá leva.

   • victorlima13.3.2017 8:06reagovat

    Pivees, pod tohle se Ti podepisuji. Lépe bych to neřekl.

 • Vatajelu

  trsanov12.3.2017 21:23reagovat

  Dále bych chtěl slyšet názor našeho trenérského dua, když píšou, že většině hráčů se nedaří a nehrajeme dobře, proč tenhle hráč, kterého dlouho scoutovali nedostal v lize ještě žádnou šanci. Většině se nedaří, copak to může být extra horší? Přece musím zkoušet různé změny, jak mužstvo probudit a pokud je na lavičce, tak k zápasu připravený je. Nebo se pořád ještě aklimatizuje?

  • maybe12.3.2017 21:26reagovat

   nemůže být horší naž Hybš. Libovolně vylosovanej levej bek z ligy by tam nebyl horší.

   • SPA AC12.3.2017 21:30reagovat

    Hejbalovci Hybše milujou. Vítali ho jako spásu Sparty!!

    • Areg12.3.2017 21:31reagovat

     co ty seš zase za trolla?

    • Areg12.3.2017 21:32reagovat

     Pokud si vybavuju, tak Hejbal tady nepsal žádné rady tipu vyhoďte toho Pijavici, Holoubek nám udělá mladou hladovou dynamickou spartu, která bude válcovat ligu, to tady byli jiní.

   • trsanov12.3.2017 21:31reagovat

    Ale nehraje, což je udivující vzhledem k tomu, jak ho popisovali jaká to nebude posila a i vzhledem k tomu co současně hrajeme. Tady by mě to vysvětlení vážně zajímalo a nějakou aklimatizace fakt neberu jako omluvu. Přestupuje se zcela běžně po celé Evropě, Dočkal jde do Ásie a hned všichni hrají. Někdy mi vážně přijde, že než naše vedení, až po trenéry, tak má více rozumu někdo kdo sleduje fotbal třeba doma od PC a hůř by to mnohdy asi nedopadlo.

  • waaw12.3.2017 21:39reagovat

   Take bych cekal, ze treneri objasni, v cem je problem s Vatajeluem, a pokud je problem ve fyzicce, tak jakto, ze se to nezjistilo behem pripravy

  • hemelajnen12.3.2017 21:39reagovat

   Jako tak ten rumunský chlapec 👲 je pro mě obrovská záhada, myslím že by si to zasloužilo vysvětlení pane Požár potažmo p. Holoubek a souhlasím, že slova jako aklimatizace, jsou víc než trapná 😳

 • Řešení

  Paspartu12.3.2017 21:13reagovat

  Řeší se tu prémie, taktika, přístup a já nevím co ještě. Možná by ale úplně stačilo, kdyby měli koule na to přijít před kotel, něco si vyslechnout a třeba k tomu taky něco říct. Jako Dočkal s Kadlecem v Sonderjyske.

  • trsanov12.3.2017 21:20reagovat

   A pak řeknou to co Holoubek nebo Požár. Nedaří se a potřebujeme od vás podporu a máš to vyřešené. Tohle ovšem není omluva proto co říkám. Jezdit po prdeli můžou i když se nedaří a právě tímhle to mají prostě zlomit, když už to nejde herně. Proto mluvím i o těch prémiích, případně pokutách, když se ani tohle na tom hřišti neděje. A to vidí i ti fandové. Kdyby viděli, že se Kadlec a jiní snaží, makají od první do poslední minuty, tak i ten pískot by buď nebyl nebo minimální. S Duklou byla ovšem hra taková, že se tomu pískotu nikdo nemohl ani divit a tím snažením a ježděním po zadku to začíná. Vidíš to i na té pitomé Slávii, nehrají nic extra, až na zápas s Příbramí, ale zlomí to jen euforii, bojovností a prostě tou snahou. My nemáme ani bojovnost, ani extra snahu, pak je to vždy těžké.

  • Areg12.3.2017 21:21reagovat

   Ty jsi někdy dělal nějaký sport? Když ti nějací bezmozkové řeknou, že máš bojovat za spartu a že máě víc makat a že se flákáš a buhví co ještě, když ti to nejde, tak ti to jako pomůže?

    

   Já bych přivedl nějakého psychologa, hráči si musí sami uvědomit, jak mají pracovat.

   • Paspartu12.3.2017 21:26reagovat

    Přečti si druhou větu. Připadne ti, že někdo bojuje za Spartu? Tak možná Lafata, když je na hřišti.

    • Areg12.3.2017 21:30reagovat

     Ale problém není v tom, že hráči na to serou, oni chtějí hrát, ale prostě jim to nejde. To bezmozkům typu Srandy Hejkala nevysvětlíš, ty na tebe budou řvát, bojujte za spartu, bojujte za spartu a to toho se nalejvat pivem a sotva stát na nohou.

 • Medvědí služba

  SPA AC12.3.2017 21:04reagovat

  Zítra sem napochoduje majitel fóra Hejbal a všechny tyhle šťouraly a ty co kritizují Spartu a hlavně Holoubka, neschopného trenéra, tak většinu rozpráší a zabanuje. Aby měl prostor k tomu, aby si tak s 15. kamarádičkama tady slintali jak máme dobrýho trenéra, že je to srdcař, že leží po večerech ve fotbalových knížkách a studuje zahraniční trendy. Jak dobře zapracovává do týmu svoje mladý koníky z dorostu.

  Já budu mezi prvníma co poletí! Protože nemám růžový brýle. Tak čau.Otrávení

  • trsanov12.3.2017 21:08reagovat

   Tohle není o žádné studiu knížek a trendů v pozici trenéra. Myslím, že i běžný laik co sleduje fotbal, tak by hráče dokázal minimálně nabudit, ať bojují, když už se nedaří. Naše trenérské duo nedokáže ani to, tak k čemu nějaká licence je. Přijdu do kabiny a kdo nebude makat, tak příště prostě nehraje a hotovo i kdyby měl místo nich nastoupit junior. A hráčům nebude jedno jestli hrát budou nebo budou sedět na tribuně.

   • enyal12.3.2017 23:21reagovat

    i běžný laik co sleduje fotbal by dokázal hráče nabudit?

    a do toho kecy o krácení platů. vůbec nevíš.

 • A co teď?

  Spartička8812.3.2017 20:59reagovat

  No v takových sračkách jako jsme teď jsme za posledních 10 let asi nebyli. A co teď?

  • trsanov12.3.2017 21:02reagovat

   Snížit všem platy, prémie pouze za odvedené výkony, dokud se nezačne jezdit po prdeli. Tím bych začal a věř, že si to většina hráčů rozmyslí jestli poločas prospí nebo budou hrát od první minuty. Je nechápu, že tohle nikoho ve vedení nenapadne. Neustále točení trenérů nemá význam, když se hráči mají jako v bavlnce, ať hrají jak hrají. V normální práci dostaneš padáka, když se budeš flákat. Fotbal je pro ty hráče taky práce.

   • Paspartu12.3.2017 21:06reagovat

    To v praxi nejde. Když rapidně snížíš platy, tak ti sem nikdo nepůjde. Měřit výkony taky nejde, protože můžeš podat dobrý výkon a přesto prohrát. Potom bys peníze nevyplatil?

    Ve v výsledku by to udělalo více problémů než užitku.

    • trsanov12.3.2017 21:12reagovat

     Ale oni už tady jsou, takže nemůžou nikam utéct. Za svoji práci tady jsou ohodnoceni a když nemáš výkon, tak se přece nemůžou divit ani těm pokutám a prostě by bylo jen v jejich dobré vůli, aby makali. Na tom není nic těžkého a snížit platy určitě jde. Sparta v minulosti někdy pokuty rozdávala. O tom mluvím, může se i prohrát, ale když uvidíš bojovnost a rvaní se na hřišti, tak potom jim nikdo hlavu neurve, protože chtěli a pak můžeš prohrát je to sport, takže neměřit výkony, ale snahu, bojovnost a ježdění po zadku a to uvidíš i jako laik, jestli to na tom hřišti je nebo není. A tohle prostě vidět není, což je přece základ, takže nemyslím, že by nedělalo dobrotu. Naopak, takhle hráči ví, že i když se nesnaží, zahrají jak chtějí, tak vlastně mají své jisté. V tom případě co jim chybí? Nic, když většina bere statisíce, Kadlec možná skoro milión ani bych se nedivil.

 • Navrat

  pivees12.3.2017 20:53reagovat

  Tak ted právě z Letné odjel slavný motivator Franz Straka. Máme se na co tesit. Vitej Franzi.

  • FANDA730712.3.2017 20:53reagovat

   snivaj dalej

   • pivees12.3.2017 21:11reagovat

    To byla ironie. Na druhou stranu, pokud nam jde ještě o nějaké umisteni, tak možná nějaký hecir ( a v tom je F.S. lepší než v trenovani) by se hodil.

  • trsanov12.3.2017 20:54reagovat

   Minimálně by dokázal tým nabudit a vyhecovat. To potřebujeme rozhodně.

  • Furia Ceca12.3.2017 21:47reagovat

   Z něj by kabina měla prdel ještě větší než ze všech aktuálních trenérů dohromady.

 • Dočkal

  mas12.3.2017 20:50reagovat

  Spartu poslední roky dělal jeden hráč - Bořek Dočkal - mimochodem jediný opravdu nejlepší hráč na svém postu v rámci ligy a ten je pryč.Takže žádný div,že to je jak je.

  • trsanov12.3.2017 20:53reagovat

   V tom případě to je hodně špatné, že po odchodu jednoho hráče je celý tým v pytli. Proč ti další jsou vlastně ve Spartě a ne třeba v Bohemce?

  • JosephV12.3.2017 20:53reagovat

   Což je hodně smutný...

 • Tým

  trsanov12.3.2017 20:38reagovat

  Kdyby už dávno naklusalo vedení do kabiny, že hráči dostanou pokuty jestli nebudou na tom hřišti makat a jezdit po zadku za ty platy, které berou, tak i ta hra by vypadala jinak. Kolik bere takový V.Kadlec? To by mě fakt zajímalo v porovnání se zbytkem ligy, stejně tak další. Přece to musí být někde vidět za co to berou a když už se nedaří herně, tak musí bojovat a žrát trávu, pak přijdou i výsledky. Nedaří se, nebojuje se a pak se ptám, proč máme vlastně trenéry a vedení klubu, když k tomu hráče nikdo nedonutí? To se můžou trénovat rovnou sami jako někde na okrese a pak jít na pivo.

  • panvaclav12.3.2017 20:56reagovat

   Taky že půjdou, podle mě už jsou v Dlouhé

 • Přemýšlejete trochu!

  Areg12.3.2017 20:35reagovat

  Tady jsou zase návrhy, že máme vyházet půlku kádru. To je pěkná hovadina, prvně se musí přivést někdo, kdo bude lepší, než ti vyhazovaní. Já nejsem žádný fanda Váchy, ale fakt je, že třeba dnes, po jeho příchodu konečně někdo trochu přitvrdil. Mareček je opravu tragéd, ten nevyhraje jedinou hlavu, on vyskočí tak 20 cm nad zem a jenom stínuje.

   

  První se musí vyměnit trenér a ten ať si přivede 2-4 hráče, které bude přesvědčen že nám pomohou a když se mareček, holek a podobní nevejdou do sestavy, tak odejdou sami.

  • ACSpartaPraha4ever12.3.2017 20:38reagovat

   Takže místo analýzy hráčského kádru a jeho optimalizace navrhuješ, aby se po stopadesátésedmé vyměnil trenér.... Jistě, geniální.

  • trsanov12.3.2017 20:46reagovat

   Nestor a Vatajelu oba nám měli pomoci

 • ...

  experto12.3.2017 20:17reagovat

  Po tomhle víkendu je pro nás samozřejmě vymalováno co se týká boje o titul a prvních dvou míst, to už není náš byznys.

  Ať to z těch dvou vyhraje kdokoliv na hřišti fér cestou.

  Každopádně začínám mít strach i o pohárové umístění vůbec. S touhle formou, ”energií” a atmosférou si nedokážu představit udělat venku tři body zhola NIKDE.

  • Franta z lidu12.3.2017 20:23reagovat

   Hlavně: co bysme hledali s touhle formou v Evropě vůbec??? Vždyť by nás vyřadili Skoti, Irové, Bosňané, Černohorci, Maďaři, možná i Slováci. Tohle není Sparta, je čas na pořádný průvan v kabině, BUDÍČEK a restart!

   • experto12.3.2017 20:27reagovat

    Ty hráči špatný nejsou. Většinou jsou tady kvůli tomu, že před tím byli dobří jinde....

    Jenže tady každej západně, zakrní, uschne, odpadne.... Špatná je prostě momentálně Sparta jako celek.

    Jistě že je potřeba vysoký kvalitní stoper například, ale ty sračky nejsou v nekvalitě.

    I kdyby nakrásně postavili v létě celý tým úplně nově, v listopadu to zas bude banda zmoklých prašivých psů.

  • Schumi12.3.2017 20:26reagovat

   Jako Zlín se musí ubojovat i těch 1:0 jakkoli prostě, jinak fakt je i to 3.místo v ohrožení.

   • trsanov12.3.2017 20:34reagovat

    To mi je úplně jedno jestli 3 nebo 4

82430 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha