Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  železník27.2.2017 7:34reagovat

  Kádr je složený jak složený je! Jak někdo píše níže, kdyby se podpora dala na stadionu místo nadávání! Nesmysl! Ti lidé, fandové si koupili lístek, aby něco viděli. Tohle není žádná koncepce, skladba týmu?

  Ti hráči za to nemohou, mají na co mají a za to oni nemůžou. Může za to ten kdo je sem přivedl!

  Dočkal ve svém článku psal o Ščasném, asi to nebylo vůči němu hezké, protože věděl, že pracuje s tím co mu přivedli! Kdo to přivedl? Ano jasně ten, který tady už není a u agentury, která zastupuje hráče si vybírá desátky!!! Už když přišel, tak se všichni divili, kde se ten pán vzal!! A zase jsme u vedení, které má jiné starosti než vést klub. Sparta Praha tahle značka ta se musí řídit 24 hodin denně a ne deset minut a dodat tam lidi, které to budou dělat za mě!!! Ale hlavně ti lidé jako dnešní trenéři a vedení nemají kredit na tuhle značku jménem Sparta Praha. A nějaké přiblblé odvádění pozornosti na kotel, na fandy a jejich fandění je sprosté ke značce Sparta Praha. Slávista jde za příklad? Neblázněte někdo zaspal dobu, aby to dokázali za půl roku taky nesmysl. Tenhle hnůj, který tady je tu zůstane dokud nepřijdou minimálně tři lidi do vedoucích rolí v klubu!!

  • Tashunka Witko27.2.2017 7:58reagovat

   Tří lidi by měli přijít ? Máš pocit, že parlament ve Spartě je personálně nedostatečný ? Já bych spíše byl pro, aby jich alespoń sedm odešlo a rozhodoval jeden sportovní manager s plnou odpovědností, aby se fandové nemuseli léta dohadovat, jestli je větší škodná Otava, Lavička, Hřebík, Ščasný nebo třeba Svoboda.

   • Ludvik227.2.2017 8:11reagovat

    vždyť ani Lafata neví, kdo Spartu trénuje...je to Požár nebo Holoubek? Tohle je prostě nádherný obraz současné Sparty, když ani kapitán neví...

    • Funin27.2.2017 8:22reagovat

     ale to je pěkná píčovina, Lafata dobře ví, kdo je trénuje, jen to asi nemůže říct do novim, protože by z toho mohla mít Sparta průser

     • Ludvik227.2.2017 8:25reagovat

      Podruhé říkáte trenér, ale myslíte koho? Tomáše Požára, jenž vystupuje na tiskové konferenci, nebo Davida Holoubka, který koučuje zápasy?

       

      No... Trenéra, no

       

      • Funin27.2.2017 8:28reagovat

       no a co má říct? nemůže říct Holoubka, protože oficiálně je trenérem Požár, a nechce říct Požár, protože ten je trenérem jen na papíře a Lafata by vypadal jak blbec kdyby to na něj házel

       • Ludvik227.2.2017 8:41reagovat

        takhle vypadá blbě celá Sparta, a ne jen vypadá, ona i tak hraje

        • Funin27.2.2017 8:49reagovat

         ale prostě to že blbě hraje a že máme hlavního trenéra jen na papíře, v tom bych opravdu neviděl souvislot. Jak jsem už psal, Hradec to řeší zrovna tak a jak nám na podzim zatápěl.

    • ACSPA27.2.2017 8:22reagovat

     To uz bylo predem jasne, ze takovy trenersky kočkopes nemuzefunfovat.

   • Spytihnef27.2.2017 8:18reagovat

    A ono to snad tak není? Nebo co ještě víc chceš než prohlášení sportovního ředitele, že je odpovědný za výsledky, za hráče a za trenéry?

 • Trenér

  Ludvik227.2.2017 7:33reagovat

  Tak už ani Lafata neví, kdo trénuje Spartu. Takhle to dál nejde!

  http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-david-lafata-po-zapase-jablonec-sparta-f71-/fotbal.aspx?c=A170226_210126_fotbal_pes

 • Bičík

  ACSPA27.2.2017 7:17reagovat

  Doufám, že proti Dukle dostane šanci Bičík. Protože takový kopyto co tam teď máme tu nebylo od dob Olejára.

 • hmm

  francescu27.2.2017 6:57reagovat

  Tak my tady X let spekulujeme, vymejslime a hledame koncepci a pak prijde Luftjarda, nakoupi co ma ruce a nohy a hraje vo titul...docela smutny

  • alen27.2.2017 8:03reagovat

   Stavět na juniorce nemůžeme, sice nám pomohli v začátku, ale dle mého názoru se Holoubek neodtrhne od prosazování mladých nezkušených do základu. Podívej se kolik juniorů má Slávie v základní sestavě......Máme dobré a zkušené hráče.....Prostě nemáme dobrý základ a bohužel Holoubek to řídí. Kde je Rumun, Šurala na pár minut……

 • Hmmm

  ACSpartaPraha4ever27.2.2017 1:29reagovat

  Tady to vypadá, sraček, že bych s tím mohl hnojit trávník. Kdyby se ta energie, co se tu vkládá do nadávání vlastním hráčům a klubu, vložila do podpory onoho klubu, to by to v hledišti praskalo ve švech, vypadalo nádherně a na hřišti by to pak létalo, až by se protáčely panenky. Poslední dobou tradiční kolotoč hysterických výkřiků, vyhazování trenérů a hráčů, pesismus, ubrečenost, hledání viníků a obětních beránků a jako třešnička měření pindíků v kauze ”Konaté”, nádhernou atmosféru si to vytváříme.

   

  Imho to byl dnes o dost lepší výkon, než proti zelenému odpadu minulý týden, rozhodly efektivita a důraz Jablonce, zatímco naše možnosti končily zadrbáním v předfinální fázi nebo v divácích, což nejvíc asi dokládá Konatého možnost, kdy osamocený na hranici vápna poslal pozdrav tribunám... Ale navázalo se na tu druhou půlku zápasu s Rostovem, kde to už bylo také lepší, výsledku je strašná škoda, ale dle mého názoru neodpovídá předvedeným výkonům.

   

  Do konce zbývá 12 kol, ztráta na prvního 6 bodů, nic není ztraceno. Házení flinty do žita je pro potraty zpoza trati... ;)

  • Furia Ceca27.2.2017 8:19reagovat

   Takže za všecko může fanoušek, jak říkáš

   potrat?! Obdivuji tvůj optimismus. Já vidím minimálně tři hráče, který na titul a hlavně základ nemaj...

 • Vrba

  ACS198627.2.2017 0:52reagovat

  Sparta obnovila jednání s Vrbou. Požár-Vrba-Holoubek - triumvirát k pohledání... Vztek

  • badkotzing27.2.2017 6:16reagovat

   neobnovila, tohle si někdo vymyslel

   • ACS198627.2.2017 14:32reagovat

    Vycházím z informací od polského novináře Rudynka. Ten má s Vrbou blízký vztah a těžko by si to vymýšlel.

 • Už ani na brankáře se spolehnout nedá,

  schol127.2.2017 0:25reagovat

  o obraně raději ani nemluvě, tvořící záložník odešel a útok je, jak je vidět bezzubý. Duo trenérů??? Přitom takový Venca Kotal, kam přišel, tam to pozvedl a je to bývalý hráč Sparty.

  • Ferry27.2.2017 6:26reagovat

   Brankáře máme nejslabšího za posledních spousty let.

 • S takovouto obranou

  schol127.2.2017 0:12reagovat

  o titul hrát nelze. Dokud se neseženou dva kvalitnější zadáci za Kadlece a Holka a budeme dostávat podobné góly jako v Jablonci a Rostově, nemůžeme na nějaké úspěchy pomýšlet. Ví se o tom už déle na nic se stále neděje.

  • Tashunka Witko27.2.2017 7:35reagovat

   Jak neděje ????? Kupujeme přeci zraněné stopery. Naposledy Hovorku a před 2 lety Mazucha, ze kterého se po dlouhodobé péči trenérů i doktorů vyklubal hráč stejných kvalit a pohybových dispozic, jakých dosahují medvědi trénování Berouskem.

 • Syndrom nekritickeho optimismu

  waaw26.2.2017 23:21reagovat

  Jen bych si dovolil pripomenout svuj prispevek z 8.ledna:

  Potvrzuje se moje teorie, ze behem pripravy onemocni vetsina fanousku tzv. Syndromem nekritickeho optimismu, ktery je jeste podporovan totalni ztratou pameti. Bohuzel, jedinym lekem na tuto nemoc je vlastni sledovani zapasu, kdy se nemocny z choroby rychle vyleci.

   

  Vubec procitani diskuzi z minulosti je velmi poucne. Nekdo velebi Mazucha, jiny Kadlece ci Holka. Sestavu mame nabusenou, dokonce s B-sestavou bychom hrali do 3. mista. Zadne posily nepotrebujeme, mame dostatecne siroky a kvalitni kadr......

   

  • kilovolt26.2.2017 23:26reagovat

   potřebujeme dva kvalitní stopery! říkám to tu už asi po stosedmé

   • waaw26.2.2017 23:35reagovat

    Ja jsem si vsimnul.

    Treba 1.2., jsi napsal:

    všimli jste si že v šesti přípravných zápasech jsme dostali 1 (slovy jeden) gol? je to sice jenom příprava, ale něco by to mohlo signalizovat! dobrá obrana je základ všeho úspěchu

    • wasek2611@centrum.cz26.2.2017 23:36reagovat

     popravdě nic tomu nanasvědčovalo.

      

     Na pozdim se obrana po Holasem zvedla, v přípravě hrála taky slušně...až teď je to tragédie

    • kilovolt27.2.2017 0:10reagovat

     no jo....na tom že dobrá obrana je základ uspěchu bych nic neměnil.....v přípravě to šlo celkem dobře.... tak mi řekni, proč se to najednou tak rozsypalo!

    • Tashunka Witko27.2.2017 7:48reagovat

     Jen jeden jediný člověk zde na fóru dlouhodobě opakovaně tvrdí, že máme nejslabší stoperskou dvojici za posledních 10 let, nehodnou Sparty a podprůměrnou i v rámci ligy. Poukazoval na chybné vyhození Deliho, které jenom potvrzuje neschopnost sparťanského sportovního vedení ( veškerého), odhadnout hráčský potenciál. Nicméně vždy se mu zde oponovalo, že Holek roste pro repre, uzdravuje se Mazuch a podobné nesmysly, přičemž cvičenému oku stačí na hráče kouknout a okamžitě vidí, že jmenovaní se ve Spartě neměli NIKDY ani mihnout a že jsou zhoubným nádorem pro naši defenzivu a pokud se nevyříznou, nemoc se nevyléčí !

   • ACSPA26.2.2017 23:45reagovat

    Potřebujem hlavně kvalitního trenéra!! Né kamaráda hráčů. V tom je ten problém!!

  • peterpan2726.2.2017 23:53reagovat

   Jo, vzpomněl jsem si na Tebe Úsměv. Já naštěstí, poučen z dřívějška, přípravu vůbec nehodnotil a raději si počkal klasicky na soutěžní zápasy...

 • Tak se taky vybleju

  Furia Ceca26.2.2017 22:53reagovat

  Prohra mi sere, ale víc mi serou mediální prohlášení tý nuly Požára. Všecko věděl, na všecko připravenej, alibistický kecy, ale nějaký vyvozený důsledky? NIC. Budeme rádi za třetí

  flek. S tímhle přístupem na víc nemáme.......

  • majtin26.2.2017 23:09reagovat

   Mě nejvíc rozladil ten rozhovor s Lafym, i když Lafy je neobratný řečník,nejspíš to někde drhne:

   Potvrdil tenhle výsledek, že je Sparta v krizi? „Asi jo…“

   Jaké jsou příčiny? Nebo je to jen souhra nějakých okolností? „Na to se musíte zeptat trenéra, to já nebudu hodnotit.“

   Říkáte trenéra, tím myslíte koho?„No… (směje se). Prostě trenéra.“

   A váš osobní pocit z hry týmu?„Blbý.“

   To smrdí. Je to divný, když hráči začnou mluvit takhle, jako že jsou oni a trenér, dvě oddělené jednotky. Ale třeba je to jen Lafyho originálním projevem.

   • Furia Ceca26.2.2017 23:14reagovat

    Není. Požár se vymlouvá na zranění, ale zároveň

    staví hráče, který na Spartu momentálně nemaj a kabina to cejtí a protože ten blb dostal funkci tak mluví jak mluví. Osobně mě i dost zklamalo, že první pozápasový rozhovor dává vyžrat Holoubkovi, zatímco on zalezl a exhibuje akorát na předzápasových tiskovkách.

    • majtin26.2.2017 23:21reagovat

     Já bych řekl, že ty hráče staví Holas a vaří z toho co má. A na ty tiskovky chodí Požár i po zápase.

   • standis26.2.2017 23:34reagovat

    mně to spíš přijde, že z našeho trenerskeho dua mají srandu, což by tedy nebyla dobrá zpráva.

   • Schumi26.2.2017 23:40reagovat

    Mě to vůbec nepřekvapuje, už jsem tu psal po Sport magazín rozhovoru s Dockalem, že přinejmenším starší (a nutno říct lepší) hráči jako Dočkal nebo Lafata respektovali trenéry typu Ščasný,a ne tyhle radobytrenery. Požár ať jde dělat marketing a Holoubek studovat na licenci a trénovat mládež, udělají líp.

   • wasek2611@centrum.cz26.2.2017 23:41reagovat

    Jo je to divný. Osobně Lafatovi dochází šťáva. Nebo spíš to není hráč do krize. Na hrot bych dal Šurala. Je to bojovník, krytí míče paráda. Na další zápas:

     

    Koubek - Kara, Costa, Hybš, Vata - Vácha, Sáček - Kadlec, Čermák, Nestor - Šural

     

    Konatého bych nechal sedět, nic nepředvedl a musíme na něj být přísnější než na ostatní (ale rozhodně na něj nesmíme bučet)

    • victorlima27.2.2017 10:57reagovat

     Ještě ke Konatému. Dobře, že dostal šanci, alespoň jeho nekritičtí obdivovatelé uvidí, že to je jen šikovný rychlý střevo, které je nebezpečné tím, že může překvapit soupeře a bohužel většinou i spoluhráče. Špatná přihrávka, špatné zakončení.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha